Rossmann cz. XVIII - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-29, 14:04   #1531
Sasabina
maskott
 
Avatar Sasabina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Waw/Wro
Wiadomości: 3 063
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Kurcze no, zastanawiam się teraz nad tym Bourjois 123 . A już tyle wydałam . W ogóle, jakoś do najdroższych rzeczy mnie ciągnie .
A ten Facefinity jak porównywałam buteleczki, to wcale taki jasny nie jest, a na kwc są opinie że takie jaśniutkie kolory. Sory dziewczyny, ale chyba żadna z was nie ma jasnej karnacji
heh, bladziochy to nawet nie patrzą w stronę szaf maxfactor, astor czy wibo pod kątem podkładów :P :P

Cytat:
Napisane przez Marla32 Pokaż wiadomość
Ja bym nie miała nawet pomysłu co na tą listę wpisać, a co dopiero ją zrealizować
Jak wchodzę do Rossa to ochroniarz już za mną nie chodzi przynajmniej, bo wie, że lubię sobie pooglądać ale jak pomyślę, że tuż obok mojego domu buduje się nowy Rossmann, to będę pewnie wpadać częściej .
Z Aussie mam tą 3 minutową ale jeszcze nie użyłam, bo jak zacznę używać to w kąt pójdzie reszta.
masz wpisaną warszawę w profilu - jak tu to w którym miejscu?


Cytat:
Napisane przez Justine1989 Pokaż wiadomość
niestety dzisiaj natrafiłam na wymacany lakier lovely, po prostu masakra-tak uwalony w środku, nakrętka wewnątrz cała wymazana.
jak już ktoś go otwiera () to niech chociaż trafia pędzelkiem do buteleczki, a nie-przecież trzeba wymazać żeby ktoś później męczył się z otwieraniem zaschniętych buteleczek
mam inne lakiery, których używam długo i są w lepszym stanie niż ten, który kupiłam dzisiaj
co za ludzie...

dziewczyny nie raz pisały i ja też polecam : jak już się decydujesz na coś (lakier/tusz) to warto odkręcić aby zobaczyć czy właśnie nie jest uwalony i zakitowany przez macacza
Sasabina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 14:13   #1532
enka999
Zadomowienie
 
Avatar enka999
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 942
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Nie wiecie do kiedy trwa promocja na odzywki Isana i Alterra?? W moim Rossmannie wiszą przy nich plakietki z data kwietniową
__________________
from skinny to fit

Włosomaniaczka

enka999 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 14:24   #1533
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Haha, już wiem po kim jestem taką "wariatką". Moja mama też dziś jeszcze pobiegła do rossa, na dodatek kupiła sobie identyczny odcień pomadki, którą kiedyś jej dałam i ma prawie całą... Myślicie, że wymienią na inny? Nawet jej nie otworzyła, bo od razu jej powiedziałam, że to ta sama. Tylko przez to niestety JESZCZE RAZ zjawię się w rossie. Stąd moje pytanie- na pewno dobra ta temperówka dodana do kredki wibo? 3 zł jeszcze odżałuję, a starła się moja beżowa kredka oriflame i trzeba nastrugać.
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 14:42   #1534
ania10zg
Rozeznanie
 
Avatar ania10zg
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 774
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanko o te nowe kremy z olejkami (Ziaja). Dopiero teraz zauwazylam, ze istnieja 3 takie kremy, a spotkalam sie tylko z dwoma. Czy w Waszych Rossmannach jest ten trzeci z olejkiem z pedtek winogron?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
U mnie jest, ale tylko w jednym Rossmanie na 4 możliwe w mieście.
A w tej aplikacji nie mogę ogladac zdjec;/
ania10zg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 14:47   #1535
patuska18
Zakorzenienie
 
Avatar patuska18
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 082
Odp: Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
Haha, już wiem po kim jestem taką "wariatką". Moja mama też dziś jeszcze pobiegła do rossa, na dodatek kupiła sobie identyczny odcień pomadki, którą kiedyś jej dałam i ma prawie całą... Myślicie, że wymienią na inny? Nawet jej nie otworzyła, bo od razu jej powiedziałam, że to ta sama. Tylko przez to niestety JESZCZE RAZ zjawię się w rossie. Stąd moje pytanie- na pewno dobra ta temperówka dodana do kredki wibo? 3 zł jeszcze odżałuję, a starła się moja beżowa kredka oriflame i trzeba nastrugać.
Ja chciałam wymienić szminkę bo kupiłam ten sam nr co mam w domu i się nie dało

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
21.06.2007
2.05.2015
6.05.2017

Antoś 15.03.2018

patuska18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 14:48   #1536
klapouszek29
Wtajemniczenie
 
Avatar klapouszek29
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 526
GG do klapouszek29 Send a message via Skype™ to klapouszek29
Odp: Rossmann cz. XVIII

Uwaga uwaga... Kto mnie pobije... Bylam w ...14 rossmanach we wroclawiu.. napalilam sie jak szczerbaty na suchary na korektor wibo 4 w 1... Nogi mi wchodza wiecie gdzie i co ??? Mam sporo innych rzeczy a korektora nie... W polowie nawet testerow nie bylo ww drugiej polowie byly tylko testery

Mam zapasy herbaty liptona mint i exotic..
pianke synergen
Kapsulki rdl hydro
Soraya 5olejekow
Garnier do demakijazu
Carmex jasmin i truskawka

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
klapouszek29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 14:53   #1537
Aarion
Zadomowienie
 
Avatar Aarion
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 195
GG do Aarion
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez enka999 Pokaż wiadomość
Nie wiecie do kiedy trwa promocja na odzywki Isana i Alterra?? W moim Rossmannie wiszą przy nich plakietki z data kwietniową
do dziś, pewnie nie zmieniały cenek bo promo jeśli chodzi o te odżywki i szampony z isany się powtarzała
__________________
Walenie głową w mur to czynność o dużym znaczeniu poznawczym: uzmysławia ona walącemu siłę muru w sposób niezwykle dobitny i plastyczny - inaczej znałby ją tylko ze słyszenia.
Aarion jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-29, 14:53   #1538
noir_angele
Wtajemniczenie
 
Avatar noir_angele
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: miasto aniołów
Wiadomości: 2 294
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
Haha, już wiem po kim jestem taką "wariatką". Moja mama też dziś jeszcze pobiegła do rossa, na dodatek kupiła sobie identyczny odcień pomadki, którą kiedyś jej dałam i ma prawie całą... Myślicie, że wymienią na inny? Nawet jej nie otworzyła, bo od razu jej powiedziałam, że to ta sama. Tylko przez to niestety JESZCZE RAZ zjawię się w rossie. Stąd moje pytanie- na pewno dobra ta temperówka dodana do kredki wibo? 3 zł jeszcze odżałuję, a starła się moja beżowa kredka oriflame i trzeba nastrugać.
dobra jest
__________________
"kobieta jest skonstruowana tak by chociaż nie mając racji udowodnić, iż ją ma."


noir_angele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 15:01   #1539
ada_1985
Raczkowanie
 
Avatar ada_1985
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 103
Dot.: Rossmann cz. XVIII

No i ja dałam sie niestety skusić na kolejną wizytę w rossie.
Juz 4, i w sumie poplynelam okolo 250zł.
Obiecywałam sobie, ze juz nic nie kupie ale jednak:
-masło kakowe ziaja
-krem nivea
-synergen, pianka do mycia twarzy( za wasza namowa, rzeczywiscie swietnie pachnie.)
-4 saszetki zapachowe: czeresnia, mango i 2 poziomki( zakochałam sie w poziomce )
Jutro wstawie zdjecia wszystkich moich zakupow.

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:56 ----------

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość

No to się obkupiłaś w produkty do pielęgnacji ust Chciałam kupić tę czekoladową wazelinkę z FlosLeku, ale w końcu rozwaga wzięła górę nad zwykłą ochotą i się powstrzymałam
Ahhhh tez na poczatku sie wahałam, ale w koncu zakupiłam czekoladowa wazelinke i jestem mega zadowolona. Dobrze nawilza usta i ten zapach
ada_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 15:09   #1540
tempting
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 821
Dot.: Rossmann cz. XVIII

upolowałam dziś ostatnią Rimmel by Kate 16 nie było testera, więc poszłam na żywioł i wiecie co: podoba mi się, spodziewałam się, że to będzie bardziej Barbie róż
__________________
Moja zupa
tempting jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 15:15   #1541
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 579
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Sasabina Pokaż wiadomość
dziewczyny nie raz pisały i ja też polecam : jak już się decydujesz na coś (lakier/tusz) to warto odkręcić aby zobaczyć czy właśnie nie jest uwalony i zakitowany przez macacza
spieszyło mi się, a nie chcę otwierać, żeby nie być podejrzaną o próby macania przeżyję ten lakier, ale mam nauczkę

Cytat:
Napisane przez klapouszek29 Pokaż wiadomość
Uwaga uwaga... Kto mnie pobije... Bylam w ...14 rossmanach we wroclawiu.. napalilam sie jak szczerbaty na suchary na korektor wibo 4 w 1... Nogi mi wchodza wiecie gdzie i co ??? Mam sporo innych rzeczy a korektora nie... W polowie nawet testerow nie bylo ww drugiej polowie byly tylko testery
przykro mi, tyle zachodu, a mimo to brak wymarzonego kosmetyku. u mnie też ich nie było, chyba tylko pierwszego dnia promocji widziałam
Justine1989 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 15:17   #1542
ania10zg
Rozeznanie
 
Avatar ania10zg
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 774
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Moje wczorajsze zakupy
- woda termalna bez zapachu 18zł
- krem AA Technologia Wieku 18+ normalizująco-mat 10zł
- Neutrogena balsam intensywnie nawilżający 200ml/6,5ozł
- Eveline krem odżywczy do ciała 4,8ozł
- tusz Lovely Pump.. żółty za waszą namową 5,40zł

Jestem zadowolona z tej promocji Nic mi nie było potrzebne, ale ok. 180zł się nazbierało w przeciągu kilku dni. Jednak zapas mam na jakiś czas. Zawsze lepiej na kosmetyki niż na słodycze :P
ania10zg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 15:22   #1543
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Odp: Dot.: Odp: Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Kisame Pokaż wiadomość
Ide dzisiaj do Rossl pożegnać się z promocją, ale juz tak na spokojnie zabieram w portfelu 50zł i na pewno kupie jakis żel do mycia twarzy, krem pod podkład i szminkd by Kate Moss nr 14 myślę jeszcze nad podkładem Under twenty ale zńbaczę czy mi tester podpasuje milego dnia!

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:34 ----------



Zadowolona?
Bardzo, to moje trzecie opakowanie.





[1=8c5e47fe6e48fd89bc9c227 f1239fe5b9f79e095_5edd717 29ccf0;41050316]Jak ci się to udało? [/QUOTE]

A trudno go dostać??






Cytat:
Napisane przez 0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7 f138a13b7c455c0 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Ja mam color adapt numer 40 czyli najjaśniejszy. Super jasny to on nie jest ale daje radę.


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 15:22   #1544
iamxshi
Zadomowienie
 
Avatar iamxshi
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Lublin/Łódź
Wiadomości: 1 838
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Myślę o tym żelu jeszcze z Flosleku http://www.rossnet.pl/Produkt/Flosle...ia,105770,2438 ale są strasznie sprzeczne recenzje, jedna, że to wysusza, druga, że delikatny hmm


Jeszcze przed zamknięciem polecę, bo dziś w centrum były takie kolejki o boże Czarne cienie i bordowa pomadka, żel i tyle. Mam nadzieję
iamxshi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 15:26   #1545
blague
Raczkowanie
 
Avatar blague
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 85
Dot.: Odp: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez klapouszek29 Pokaż wiadomość
Uwaga uwaga... Kto mnie pobije... Bylam w ...14 rossmanach we wroclawiu.. napalilam sie jak szczerbaty na suchary na korektor wibo 4 w 1... Nogi mi wchodza wiecie gdzie i co ??? Mam sporo innych rzeczy a korektora nie... W polowie nawet testerow nie bylo ww drugiej polowie byly tylko testery
Gratuluję wytrwałości. Ja zwątpiłam po 4. Chodź miałam małą nadzieję w Galerii Dominikańskiej jak zobaczyłam tester, że jeszcze może mają je gdzieś schowane. Niestety.
blague jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 15:27   #1546
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 579
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez ania10zg Pokaż wiadomość

Jestem zadowolona z tej promocji Nic mi nie było potrzebne, ale ok. 180zł się nazbierało w przeciągu kilku dni. Jednak zapas mam na jakiś czas. Zawsze lepiej na kosmetyki niż na słodycze :P
(mi wyleciało z portfela ok 200zł) ale co do reszty to w pełni się zgadzam, teraz tylko trzeba zużyć zapasy
Justine1989 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 15:34   #1547
zaczarowana
Zadomowienie
 
Avatar zaczarowana
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 300
Dot.: Odp: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez klapouszek29 Pokaż wiadomość
Uwaga uwaga... Kto mnie pobije... Bylam w ...14 rossmanach we wroclawiu.. napalilam sie jak szczerbaty na suchary na korektor wibo 4 w 1... Nogi mi wchodza wiecie gdzie i co ??? Mam sporo innych rzeczy a korektora nie... W polowie nawet testerow nie bylo ww drugiej polowie byly tylko testery

Mam zapasy herbaty liptona mint i exotic..
pianke synergen
Kapsulki rdl hydro
Soraya 5olejekow
Garnier do demakijazu
Carmex jasmin i truskawka

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
W ILU? Oszalałaś
Użyłaś już pianki? Jesteś zadowolona?

Cytat:
Napisane przez ada_1985 Pokaż wiadomość
4 saszetki zapachowe: czeresnia, mango i 2 poziomki( zakochałam sie w poziomce ):
Mówisz o tych co są przy kasach, czy jakiś innych (tych okrągłych?)?

Cytat:
Napisane przez iamxshi Pokaż wiadomość
Myślę o tym żelu jeszcze z Flosleku http://www.rossnet.pl/Produkt/Flosle...ia,105770,2438 ale są strasznie sprzeczne recenzje, jedna, że to wysusza, druga, że delikatny hmm


Jeszcze przed zamknięciem polecę, bo dziś w centrum były takie kolejki o boże Czarne cienie i bordowa pomadka, żel i tyle. Mam nadzieję
Lepiej poszukaj czegoś bez SLS w składzie, ten żel go ma (o ile skład podany na KWC jest aktualny), więc pewnie wysusza
zaczarowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 15:36   #1548
greenlemon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 583
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez noir_angele Pokaż wiadomość
dobra jest
w Auchan temperowka kosztuje 80 groszy
a ta kredka jest srednia, nie warto przeplacać.
greenlemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 15:42   #1549
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 579
Dot.: Rossmann cz. XVIII

wypróbowałam już kilka dzisiejszych zakupów i tak:

-pomadka rimmel by kate 07 jest boska idealnie podbija kolor ust, nakładam tylko jedną warstwę bo świetnie kryje, gdybym kupiła ją wcześniej to pewnie miałabym jeszcze jakiegoś nudziaka z kolekcji, oprócz różowej wersji, którą mam od ok. 2 lat, także dzięki dziewczyny za namowy

-płyn garnier dwufazowy: na pewno nie kupię ponownie, nie zmywa za pierwszym razem (a miałam tylko tusz), jest strasznie tłusty ale na plus to, że nie podrażnia

-żel do brwi z wibo: na szczęście pasuje do mnie, lekko przyciemnia i starczy mi na baaaardzo długo
Justine1989 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 15:44   #1550
ada_1985
Raczkowanie
 
Avatar ada_1985
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 103
Dot.: Odp: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez zaczarowana Pokaż wiadomość
Mówisz o tych co są przy kasach, czy jakiś innych (tych okrągłych?)?
Czereśnia w prostokątnym, a mango i poziomka te okragle. Zreszta zaraz wstawie zdjecia .
ada_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 15:46   #1551
myboyismine
Zakorzenienie
 
Avatar myboyismine
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 21 826
Dot.: Rossmann cz. XVIII

wczoraj robiłam drugie podejście żeby kupić podkład i też nie kupiłam przy okazji napatrzyłam.. całe tłumy dziewczyn i większość otwierała nietestery i malowała się czym popadnie, normalnie pełne makijaże sobie robiły razem z malowanie paznokci.. wystarczy ze zmacany róż kupiłąm bo nie miałam wyboru a bardzo go chciałam..
myboyismine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 15:46   #1552
Koko Szanelll
Rozeznanie
 
Avatar Koko Szanelll
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 678
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Ja wydałam ponad 300zł... Pociesza mnie tylo fakt, że to było -40% i z perspektywy czasu wyjdzie mi to na oszczędność

Dzisiaj kupiłam tylko morelowy peeling Sorayi i RdL maseczki- peel off- 10 na zapas
Koko Szanelll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 15:52   #1553
ada_1985
Raczkowanie
 
Avatar ada_1985
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 103
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Moje wszelakie zakupy w rossie z całego tygodnia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010726.jpg (108,9 KB, 129 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010728.jpg (76,1 KB, 134 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010730.jpg (149,9 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1010732.jpg (142,1 KB, 114 załadowań)
ada_1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 15:59   #1554
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 579
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez myboyismine Pokaż wiadomość
wczoraj robiłam drugie podejście żeby kupić podkład i też nie kupiłam przy okazji napatrzyłam.. całe tłumy dziewczyn i większość otwierała nietestery i malowała się czym popadnie, normalnie pełne makijaże sobie robiły razem z malowanie paznokci.. wystarczy ze zmacany róż kupiłąm bo nie miałam wyboru a bardzo go chciałam..
nie wiem skąd bierze się taka bezmyślność, nikt z tych osób nie pomyśli, że ktoś później przyjdzie i to kupi, jakoś w spożywczym nikt nie gryzie bułek i odkłada je na miejsce
Justine1989 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 15:59   #1555
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Odp: Rossmann cz. XVIII

Ja też kupiłam dzisiaj 2 szminki Rimmela Osławioną Airy Fairy i by Kate 101
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 16:00   #1556
Kisame
Zakorzenienie
 
Avatar Kisame
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 741
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Rossmannowską promocję pożegnałam Kupiłam dzisiaj:
-szminkę Rimmel by Kate Moss w odcieniu 14 (super nudziak )
-szminkę Rimmel Lasting Finish w odcieniu 070 Airy Fairy
-piankę do mycia twarzy Synergen (zapach obłędny )
-żółty lakier Miss Sporty
-żółty tusz do rzęs Lovely Pump Up na zapas
-2x chusteczki Alterra
-matujący podkład Under Twenty w odcieniu Natural Matt
- 2x maseczka bankietowa Perfecta

wydałam dzisiaj 50zł, nie chcę liczyć ile straciłam przez cały ten tydzień na Ross
__________________
3.06.2010

Jeśli coś kochasz, puść to wolno
-jeśli wróci, jest Twoje,
-jeśli nie, nigdy Twoim nie było.
Paulo Coelho


UBRANIA I KOSMETYKI!!!

Kisame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 16:01   #1557
greenlemon
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 583
Dot.: Rossmann cz. XVIII

ja już tez po zakupach wieczorem wrzuce zdjęcia.

kurcze, chodza za mna cienie loreala w kompakcie...ale 32 zł to dla mnie nadal za duzo jak za taki produkt:/ :/ :/.
greenlemon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 16:02   #1558
LeejdiNaati
Zakorzenienie
 
Avatar LeejdiNaati
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 23 352
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Kisame Pokaż wiadomość
Rossmannowską promocję pożegnałam Kupiłam dzisiaj:
-szminkę Rimmel by Kate Moss w odcieniu 14 (super nudziak )
-szminkę Rimmel Lasting Finish w odcieniu 070 Airy Fairy
-piankę do mycia twarzy Synergen (zapach obłędny )
-żółty lakier Miss Sporty
-żółty tusz do rzęs Lovely Pump Up na zapas
-2x chusteczki Alterra
-matujący podkład Under Twenty w odcieniu Natural Matt
- 2x maseczka bankietowa Perfecta

wydałam dzisiaj 50zł, nie chcę liczyć ile straciłam przez cały ten tydzień na Ross
Jak Ci się podoba Airy Fairy? Ja ją pokochałam
__________________
LeejdiNaati jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 16:03   #1559
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Justine1989 Pokaż wiadomość
nie wiem skąd bierze się taka bezmyślność, nikt z tych osób nie pomyśli, że ktoś później przyjdzie i to kupi, jakoś w spożywczym nikt nie gryzie bułek i odkłada je na miejsce
Dokładnie.
Niestety są na świecie osoby, które twierdzą, że skoro produkt nie ma testera, to mogą sobie bezczelnie zrobić tester z jakiegokolwiek na półce. Brak testerów jest problemem, ale to nie zwalnia nas z myślenia i szacunku wobec innych klientów - testerka pewnie chciałaby kupić nówkę nieśmiganą, a nie używany produkt.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-29, 16:07   #1560
Justine1989
Zakorzenienie
 
Avatar Justine1989
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Bel Air ;)
Wiadomości: 3 579
Dot.: Rossmann cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Kisame Pokaż wiadomość
Rossmannowską promocję pożegnałam Kupiłam dzisiaj:
-szminkę Rimmel by Kate Moss w odcieniu 14 (super nudziak )
-szminkę Rimmel Lasting Finish w odcieniu 070 Airy Fairy
-piankę do mycia twarzy Synergen (zapach obłędny )
-żółty lakier Miss Sporty
-żółty tusz do rzęs Lovely Pump Up na zapas
-2x chusteczki Alterra
-matujący podkład Under Twenty w odcieniu Natural Matt
- 2x maseczka bankietowa Perfecta

wydałam dzisiaj 50zł, nie chcę liczyć ile straciłam przez cały ten tydzień na Ross
już wiem co kupię w następnej promocji -40%
Justine1989 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:22.