Jak kolorek do w³osków ciemny br±z?? - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2003-10-27, 17:28   #1
anetamilosz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomo¶ci: 125
GG do anetamilosz

Jak kolorek do w³osków ciemny br±z??


Witam cieplutko
Od d³u¿szego czasu borykam siê z problemem dobrania odpowiedniego kolorku do moich w³osów i w³a¶ciwie ka¿da wizyta w salonie kosmetycznym pozostawia nadal jaki¶ niedosyt..ju¿ zaczynam wierzyæ ¿e nie ma fryzjerów z powo³ania Mam piwne oczka, raczej ciemna cerê, kupi³am ostatnio w drogerii farbkê z owocami Garniere o nazwie "z³oty szatyn" bo chcia³am ciut rozja¶niæ odcieñ w³osów i po zmyciu...okaza³o siê ¿e wyszed³ kolor brzydko br±zowy...
Ehh tu gdzie obecnie mieszkam tzn w Piasecznie p\\Warszaw± nie znam ¿adnego sprawdzonego fryzjera, wiêc mo¿e Ty Gra¿ynko doradzisz mi jak± farbkê kupiæ by uzyskaæ kolor jasnej szatynki, ewentualnie jaka farba (nazwa, kolorek) na ciemno br±zowych wlosach bêdzie wygl±da³a nie¼le???:pomocy:
Wizazanki je¶li wy macie jakie¶ do¶wiadczenie w dobrych farbkach do mojego kolorku w³osów to piszcie...
Dodam tylko ¿e nie mam jak wybraæ sie na poszukiwania dobrego zak³adu fryzjerskiego bo mam ma³ego synka, którego nie mam z kim niestety zostawiæ..
Pozdrawiam
Aneta
anetamilosz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2003-10-27, 17:53   #2
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomo¶ci: 6 286
GG do gaga
Re: Jak kolorek do w³osków ciemny br±z??

Zawsze mi przykro kiedy nie moge doradzic, co do dobrania farb ze sklepowej pó³ki.Niestety nie znam ich, wiem ze nie zawsze wychodza kolory jakie obiecyje producent.wiem tez ze jezeli na w³osach jest juz farba i to ciemniejsza to nie da sie inna jej rozjasnic, bo farba nie usuwa farby,trzeba zrobic lekka dekoloryzacje, ale sama tego nie rob.Moze to czym farbowalas nie bylo farb±? i sie zmyje, a Wizazanki maj± doswiadczenie w samofarbowaniu i co¶ Ci doradz±
__________________
gaga
gaga jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2003-10-27, 20:43   #3
anetamilosz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomo¶ci: 125
GG do anetamilosz
Re: Wiza¿anki pomó¿cie!!!!!!!!!!!!!!!!!


No tak, w³a¶ciwie to nie mam z³udzeñ co do tego czy by³a to farba czy nie, bo niestety by³a...Widaæ ju¿ delikatne odrosty..Hmm, w³a¶nie te farby ze sklepowych pó³ek pozostawiaj± wiele do ¿yczenia...Mo¿e rzeczywi¶cie Wy kochane wiza¿anki macie jakie¶ pomys³y????/
Pozdrawiam
Aneta
anetamilosz jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2003-10-28, 07:52   #4
sarenka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Nizina Mazowiecka
Wiadomo¶ci: 9 023
Re: Wiza¿anki pomó¿cie!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja uwielbiam farby Garniera, jak dla mnie s± delikatne i kolory wychodz± do¶æ autentycznie . moja rada jest taka, aby¶ trochê odczeka³a, bo na niektórych w³osach te farby siê spieraj±. moja znajoma specjalnie farbowa³a ciemn± farb± a potem my³a w weekend kilka razy w³osy i otrzymywa³a swój ulubiony kolor.. myslê, ¿e mo¿esz jednocze¶nie zastosowaæ jakie¶ specyfiki dla blondynek [np szampon Timotei.. moim farbowanym na ciemno w³osom doda³ jasnych refleksów wtedy kiedy tego chcia³am - rozja¶ni³ je przez to lekko].
__________________
Naucz siê zachowywaæ obojêtno¶æ wobec fa³szywych s±dów o Tobie.
Bez takiej obojêtno¶ci cz³owiek nie mo¿e byæ wolny.
Lew Miko³ajewicz To³stoj

WESO£YCH ¦WI¡T!
sarenka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2003-10-28, 14:26   #5
Zuzieñka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomo¶ci: 20
Re: Wiza¿anki pomó¿cie!!!!!!!!!!!!!!!!!

Od lat farbujê w³oski na br±zowo i dwa kolorki napewno mogê Ci poleciæ:
-mój "zimowy" (ciemniejszy g³êboki br±z bez rudawo¶ci, nic siê nie spiera) to palette deluxe nr 800
-mój "letni" (ja¶niejszy, czekoladowy, bardzo naturalny, ciep³y) to viva color mocca nr 40
Zuzieñka jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2003-10-29, 07:51   #6
Amaranta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomo¶ci: 37
Re: Wiza¿anki pomó¿cie!!!!!!!!!!!!!!!!!

tez mam ten sam problem, wczoraj spedzilam pol godz w drogerii przy polce z farbami wyszlam prawie z placzem bo nie znalazlam zadnego odpowiedniego koloru. moj naturalny to tez ciemny braz chce go lekko rozjasnic,jakis lzejszy odcien brazu ale zeby byl intensywny.zastanawiam sie tez nad pasemkami, ale nie wiem jaki kolor pasemek wybrac,a poza tym na moich wlosach efekt pewnie bedzie mizerny (mam lekko krecone,zazwyczaj `balagan na glowie`i chyba nie bedzie widac efektu). pmozcie
Amaranta jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:13.