Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-21, 17:23   #31
tiggris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 45
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Polecam przestudiować swatch'e: http://kosmetykimineralne.blogspot.c...rals_6574.html
tiggris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 21:30   #32
ula_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 285
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Cytat:
Napisane przez tiggris Pokaż wiadomość
O rany, dziękuję za ten link! Masa info!

Edytowane przez ula_ka
Czas edycji: 2013-06-21 o 22:14
ula_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-21, 23:08   #33
Lui1234
Zadomowienie
 
Avatar Lui1234
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 119
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Bo suszą.
Przynajmniej moją, dlatego dla mnie ważne jest mieć dobry krem pod nie. Ja akurat używam filtru, zimą kremu + filtru, i minerały wyglądają na mnie zdecydowanie lepiej, skóra nie jest dodatkowo wysuszana, nie mam uczucia ściągnięcia.
Wydaje mi się, że kluczem do używania minerałów jest po prostu dobrym krem/filtr pod nie. I to jak się wchłania
czyli jednak kazdy bedzie suszył
Jeszczejest taki sposób (gdzies wyczytałam) by krem wymieszac z minerałkami i wsmarowac w buzie- jak fluid. Ale to za duzo pitolenia sie....
Lui1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-23, 10:34   #34
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 360
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Ja się co chwilę zastanawiam nad tym rozwiązaniem, ale zawsze odkładam próby na bliżej nie określony inny dzień. Zastanawia mnie najbardziej to czy nie osiągnę efektu maski i jak bardzo minerały mi ściemnieją - a jaśniejszego odcienia już nie ma
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-22, 11:24   #35
Rukia1991
Przyczajenie
 
Avatar Rukia1991
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Pruszków
Wiadomości: 10
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Hej dziewczyny,

Dopiero zaczęłam przygodę z minerałkami i mam kilka "niewypałów", które z chęcią oddam w dobre ręce:

1) Korektor light Annabelle Minerals (opakowanie 4 g.) użyte około 5-6 razy - UWAGA jest niemalże biały!

2) Róź Rose Annabelle Minerals (opakowanie 4g.) użyte około 10 razy.

3) Róż Raw Sugar Everyday Minerals (oapkowanie mini 2,5 g.) z zestawu dla cery jasnej i bardzo jasnej- dla mnie zdecydowanie za ciemny i nie umiem się nim posługiwać... Używany raz, więc praktycznie nowy.

Wszystko wysyłam w oryginalnych opakowaniach.

Jeśli chodzi o to co chętnie przytulę do siebie to mogą być kosmetyki naturalne do skóry suchej i wrażliwej, minerałki dla cery jasnej, róże i inne...
W razie jakby co proszę o informację na priv- jakoś się dogadamy .

To byłaby moja pierwsza wymiana, więc oczywiście ja pierwsza wyśle paczkę i tego samego dnia prześle skan potwierdzenia nadania.

Pozdrawiam .
__________________
Rukia1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-16, 16:28   #36
Flicka
Rozeznanie
 
Avatar Flicka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 689
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Hej,
od dłuższego czasu interesuję się minerałami, testowałam między innymi Pixie, AM, Lily Lolo i parę innych.
Nigdy nie miałam jednak różu EDM. Chciałabym zamówić parę próbek, widziałam m.in. oferty sprzedaży o,3g lub 1 ml. Czy ktoś mógłby mnie uświadomić, jaka jest mniej więcej gęstość minerałów, a co za tym idzie - zależność między wielkościami tych próbek?
Z góry dziękuję
__________________

„Wierzę w kolor różowy. Wierzę, że najlepszym sposobem na spalanie kalorii jest śmiech. Wierzę w pocałunki. Wierzę, że można być silnym, kiedy wszystko wydaje się iść źle. Wierzę, że szczęśliwe dziewczyny są najładniejsze. Wierzę, że jutro będzie kolejny dzień i wierzę w cuda.”
Audrey Hepburn
Flicka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-09, 11:55   #37
parbleu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 5
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Ja swoją przygodę z kosmetykami EDM rozpoczęłam już jakiś kilka lat temu, kiedy jeszcze nie były dostępne w drogeriach internetowych. Powiem szczerze, że mam swoje typy, jak choćby puder transparentny, ale w jest i kilka bubli, na przykład co do podkładów mam mieszane uczucia. A Wy jakie macie zdanie o podkładach sypanych z EDM?
parbleu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-28, 21:10   #38
Almodis
Raczkowanie
 
Avatar Almodis
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 295
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Dziewczyny używała któraś z Was może korektora EDM Fair Carnauba? Jak się spisywał?
__________________
"Książki - okręty myśli żeglujące po oceanach czasu i troskliwie niosące swój drogocenny ładunek z pokolenia w pokolenie."
Almodis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 22:26   #39
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Używacie może pudrów EM jako primery? Jesli tak, to które i jak się sprawdzają?
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 18:46   #40
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Witajcie,

dziewczyny mam pytanie.
Czy ktoras z was posiada roz Daydream? Z opisu na stronce ma byc to bezowy odcien z rozowym podtonem. Na tym zdjeciu powiedzialabym ze tak jest matowy i tak ma taki bezoworozowy odcien, ale moze moj monitor nie oddaje dobrze koloru?

http://megilounge.blogspot.de/2012/0...-minerals.html

Umieszalam sobie taki odcien z rozy Alienor, ale rozowy byl blyszczacy, jednak jak nakladam produkt skunksem to nie my takie polysku, ale w sloncu cos sie blyska. Pomyslalam ze moze ten roz od EDM bedzie tym co szukam, ale jak nie? Jak bedzie za jasny i slabo napigmentowany? albo bedzie bezowy bez rozowych podtonow?
Posiadam brazer Soft Bronze, ktory myslalam dla mojej bladej cery bedzie w sam raz. Niestety ale jest za jasny, nadaje sie zeby omiec cala twarz dla wyrownania odcienia cery, albo w wiekszej ilosci jako roz, ale brakuje mi w nim rozowych podtonow. Chce pastelowy rozowobezowy odcien. I nie wiem czy kombinowac z tym bronzerem i domieszac do niego jakis lekko rozowy roz, czy zainwestowac w ten daydream.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-30, 19:34   #41
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Monika- ciężko mi powiedzieć, jak wygląda cień Daydream, bo go nie widziałam nigdy, ale mam cztery inne ze sfotografowanych cieni i zdjęcie dość dobrze oddaje odcienie.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-10-31, 09:06   #42
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

To nie jest cien tylko roz do policzkow ;o)

Moze ktos ma, albo widzial ten odcien rozu na zywo i umie mi cos doradzic?
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 13:39   #43
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

jasne, że róż- chciałoby się powiedzieć, że to przejęzyczenie, ale jak to dostosować do języka pisanego?
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 17:24   #44
Bejdi
Rozeznanie
 
Avatar Bejdi
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 504
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Dziewczyny,wypróbowałam z E.M neutral medium beige,okazał się idealny na moją jeszcze opaloną buzie,jednak teraz już potrzebuje czegoś troszeczkę jasniejszego.Doradzicie?Z daje się,że moja przedmówczyni ma podobny dylemat
Bejdi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-31, 17:50   #45
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

hehehe, no podobny problem. ja chyba najpierw wyporbuje domieszac do brazera Soft Bronzer rozowego rozu od Zoeva. Najbezpieczniejsze rozwiazanie, zeby nie kupic kolejnego rozu i nie daj co, bedzie mial nie taki odcien jak trzeba.

ty albo kup jasniejszy odcien na zime, albo dokup sobie Titan Dioxid i rozbiel ten odcien, albo jesli masz jakis inny mineralek w domu ktory jest za jasny, to wymieszaj je tak zeby zrobic odpowiedni odcien. ;o)

To mi sie w mineralach podoba, ze mozna je mieszac i tworzyc wlasne kolory, wiec nie trzeba wyrzucac jak cos nam nie pasi. ja sobie tak wymieszalam zielony cien i ostatnio ochlodzilam probke ciania brazowego od Chrimaluxe, a ze nadal to ejszcze nie bylo to do dodalam reszte granatu Zoeva i teraz mam calkiem chlody, buraskowy braz.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-02, 14:26   #46
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

No i domieszalam roz Zoevy do brazera EDM. Otrzymalam pastelowy rozowobezowy odcien, tak jak chcialam ;o) Ale jak by ktos wiedzial jak na zywo wyglada roz w odcieniu daydream , to oczywiscie pisac prosze ;o) Jak by to bylo to czego szukam, to nastepnym razem nie musialabym mieszac
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 18:17   #47
iva78
Zakorzenienie
 
Avatar iva78
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 15 864
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Hej dziewczyny..nie wiem czy pytam w dobrym miejscu, ale czy zamawialyscie cos ostatnio ze sklepu everydaycosmetics.pl?
iva78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 08:45   #48
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Od jakiegos czasu uzywam pedzla do rozu Angle Brush. Nie bylam przekonana co do mojej zrecznosci nanoszenia rozu mineralnego takim pedzelem( przy zwyklych pedzlach i zwyklych prasowanych rozach poleglam za kazdym razem), ale ten pedzel jest zupelnie inny. Nie jest taki szwytny, jest miekciejszy od klasycznych scietych pedzli, bardzo dobrze naklada mi sie nim sypki mineralny roz i nie robie sobie smug ani puckow a´la Matrioszka. I ta wielkosc pedzla, uwielbiam te krotkie trzonki.
Teraz czekam na kolejny pedzel do blendowania. W recenzjach na KWC pare osob nazwalo go miotelka ale mnie on caly czas intrygowal. W sklepie gdzie go zamawialam, same pozytywy, wiec pomyslalam ze nie dokupie zwyklego kabuki( mam wersje junior i jest super, a tez na KWC nie jest to lubiany pedzel przez wizazanki), tylko najpierw skusze sie na niego. jak znam moje oczy to bedzie swietny do nanoszenia i jednoczesnego rozcierania cienia w zalamaniu.
Nabylam tez nowy cien , niestety tylko w wersji mini byl - lilac show parade. Gdzies w necie znalazlam swatche i nie bylam przekonana czy to cos dla mnie. Ale u mnie to on bardziej szary jest i ma drobniki, idealny zeby uzywac jako rozswietlacz z innymi matowymi szarosciami. Ja wogole zauwazylam ze u mnie wiele cieni inaczej wyglada niz na blogowych zdjeciach, a same opisy dziewczyn tez u mnie sie nie do konca sprawdzaja. Dziewczyny tez uzywaja przewaznie jezyczkowych pedzli, a te nakladaja jednak kolor inaczej. ja wole miekkie, puszyste pedzle nawet do nakladania na cala powieke nie uzywam jezyczka, tylko wlasnie miekki pedzlem, ktory tez sie do rozcierania/blendowania nadaje i cienie nakladane sa zupelnie inaczej. Lubie deliaktnie nalozony cien, wiec jak do tego dobrze go rozetre to te rozne podtony , ktorych sie boje, okazuje sie ze u mnie ich nie ma, albo sa tak deliaktne ze cienie wygladaja zupelnie inaczej. ten lilac chcialam zeby byl szary z lekka poswiata lila. na blogu ktorym go znalazlam, jednak lilowosc z niego wychodzila, a u mnie sie ona traci. Nie jest to czysta szarosc, ale taka zgaszona tym liliowym podtonem, z tym ze jej praktycznie nie widac. Nie mam oka jak zaplakany krolik, no taki buraskowaty szary sie robi, a takie kolory uwielbiam.

A tak wogole to widze ze watek ucichl, zaglada tu jeszcze ktos?

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2013-12-02 o 08:46
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 18:56   #49
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Jakby któraś była zainteresowana, jest naprawę spora obniżka formuły IT na stronie producenta
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-12-02, 19:41   #50
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

MonikaPogrzeba- wracając do rozmowy o różach- wiem, że nie każdy lubi próbki zamawiać, dla
samych próbek, ale ten interesujący cię odcień można nabyć w słoiczku za +/- 8zł.
Ja osobiście bardzo lubię testery w pudełeczkach z sitkiem, bo można potem do nich przesypać podkład z większego opakowania- na podróż. Te z EM są wprawdzie małe, ale te z Era są do tego mega- i to mi zrekompensowało, że tyle kosztują. A i próbki róży/bronzerów lubię, bo mogę mieć więcej różnych, a jak któryś lubię szczególnie, to kupię następnym razem duże opakowanie.
Wracając zaś do Twojego problemu z różami- zerknij na Annabelle Nude- może będzie Ci odpowiadać? Próbeczki też można kupić, ale sitek nie mają.

Edit.
Mam pytanko odnośnie podkładów. Chciałabym wreszcie zdecydować się na biga.
O to kolory, które testowałam i które pasowały:
Golden medium
Medium beige
Bare jojoba
Sand jojoba
Winged Butter, choć ten lepszy jest w lato
testowałam, ale nie pasowały:

Light Medium
Medium Beige Neutral
Jojoba nude
Multitasking neutral
Honey jojoba
Zastanawiam się jeszcze nad:
Light
Beige neutral
Buttered Tan
Coś jeszcze do tego dodacie?

Czy jest tak, że każdy kolor występuje w każdej formule (poza jojoba)?
Z formułą też mam mega problem, testowałam semi matte i it. Intensive obecnie nazywa się IT base?

Jaki korektor poleciłybyście? Podejrzewam, że golden beige z jasno-średnich. Czy może jaśniejszy?

Jak używacie korektorów kolorytu?

Edytowane przez K_cieciorka
Czas edycji: 2013-12-03 o 22:43
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-03, 09:26   #51
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Patrzylam na AM, ale oni nie maja platnosci przez PP, pytalam sie i planuja, wiec narazie zakupow od nich nie bedzie. U mnie nie kazde mineraly sa dostepne, a te nie niemieckie , ktora sa dostepne, nie sprzedaja probek, dlatego mam taka zagwostke. Z zagranicy nie mam zamiaru zamawiac, jedynie moge z PL jesli przesylka jest tania i mozliwosc zaplata przez PP. Gdybym znala angielski pewnie bylo by inaczej,a tak skupiam sie tylko na zakupach u mnie i niestety EDM w sklepie gdzie je zamawiam, nie maja probek.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 22:35   #52
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Znalazłam listę od najjaśniejszego, do najciemniejszego, podaną przez producenta:
PODKŁADY
(ułożone od najjaśniejszych do najciemniejszych według danych od producenta)
Sandy Fair Fair Neutral Golden Fair Olive Fair Fawn Linen Ivory Fair Soft Butter Peach Multi-Tasking Neutral Fairly Light Fairy Light Neutral Neutral Fair Medium Sunkissed Fair Winged Butter Light Light Neutral Light Medium Medium Beige Neutral Golden Medium Light Olive Medium Beige Medium Beige Neutral Buttered Tan Sandy Medium Olive Medium Light Tan Medium Tanźródło: http://kosmetyki-mineralne.com/porad...C3%B3j%20kolor
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 17:25   #53
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Ja bym sie tej listy tak bardzo nie trzymala. mam 4 pierwsze kolory i kazdy z nich jest z innej palety, wiec lepiej by bylo podzielic je na odcienie. Sandy fair jest lekko zolty ale z pomaranczowymi/rozowymi podtonami, golden fair jest lekko zolty, w opakowaniu jasniejszy od sandy fair, olive fair tez jest zolty( ale nie tak jak golden) i fair neutral jest najjasniejszy z nich wyzsystkich bez zoltych tonow. na mojej twarzy kazdy sie dobrze wtapia, ale najlepiej wyglada neutral, potem golden, a najmniej zadowolona jestem z sandy. zaraz po nalozeniu wszystko ok, ale w trakcie dnia jak sie cera przetlusci i podklad juz sie tak nie trzema to najgorzej wyglada sandy.
fajnie taka lista, ale o wiele pomocniejsza byla by jednak z podzialem na odcienie cery czyli wlasnie nautralny kolory, kolory z rozowymi podtonami , z zoltymi itd tak zeby kazdy znalazl odpowiedni kolor dla siebie, bo nie tylko jasnosc odcienia jest wazna, ale i jego podtony.

to ja podam jeszcze ta stronke, moze sie komus porownanie kolorow przyda
http://kosmetykimineralne.blogspot.d...rals_6574.html

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2013-12-27 o 17:28
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 23:54   #54
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

tyle, ze podzial na odcienie jest rozpisany i powszechnie dostepny. z tego co sie zorientowalam, to glebia stanowila problem. oczywiscie zgadzam sie, ze samo takie stopniowanie na nic zda sie osobie, ktora szuka dla siebie podkladu. tu troche em nawalili nie robiac sensownej palety do porownan i zestawien, a na dodatek jeszcze te nazwy odcieni...
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 08:41   #55
bleedingsun
Zakorzenienie
 
Avatar bleedingsun
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 3 348
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Witam. Chciałabym sprawić sobie podkład mineralny EM, ale nie mam pojęcia jaki kolor powinnam wziąć. Z Lily Lolo używam koloru blondie.
Proszę o pomoc
__________________
Vi alla, alla har något att ge.

Włosy: 43cm (03.11.2014)
Cel: 50


Drożdże: 6/30
bleedingsun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-03, 11:36   #56
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Cytat:
Napisane przez bleedingsun Pokaż wiadomość
Witam. Chciałabym sprawić sobie podkład mineralny EM, ale nie mam pojęcia jaki kolor powinnam wziąć. Z Lily Lolo używam koloru blondie.
Proszę o pomoc
Co do odcienia nie pomogę, bo mi ll w ogolę kolorystycznie nie pasował, ale poziomem jasności powinnaś zapewne celować w fair/light. Druga sprawa, że edm oferują o wiele wiecej odcieni i czesto sa do siebie dosc zbliżone i niektórym pasuje kilka
Najlepiej zajrzyj tu i skorzystaj z opcji przeszukania wątku, wpisując nazwę podkładu Może akurat komuś pasował idealnie i znalazł tez coś dla siebie w edm.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:

Edytowane przez EbonyLuna
Czas edycji: 2014-01-03 o 11:37
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 11:34   #57
K_cieciorka
Zadomowienie
 
Avatar K_cieciorka
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 786
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Zamawiał ktoś ostatnio bezpłatne próbki? Dalej przychodzą w słoiczku, nie w saszetce? Dalej nie ma limitu na klienta, tylko na zamówienie?
Można jakoś kupić próbki poza tymi darmówkami? Chodzi oczywiście o sklep producenta.
K_cieciorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 12:01   #58
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Cytat:
Napisane przez K_cieciorka Pokaż wiadomość
Zamawiał ktoś ostatnio bezpłatne próbki? Dalej przychodzą w słoiczku, nie w saszetce? Dalej nie ma limitu na klienta, tylko na zamówienie?
Można jakoś kupić próbki poza tymi darmówkami? Chodzi oczywiście o sklep producenta.
Ja zamawiałam stosunkowo niedawno dwa razy. Można brać najwięcej siedem i płacisz tylko za przesyłkę; oczywiście żadne nie mogły się powtarzać, chyba, że w innej formule. Początkowo mogłam sama wybrać wszystkie, za drugim razem już tylko pięć, dwie przysyłali losowo. Dostałam dwa różne bronzery. Dobrze, że nie wysłali mi podkładu dla mulatki w formule krającej [brałam jedne z najjaśniejszych semi matte i matte ]. Proszki znajdują sie w saszetkach zamykanych na zip, ale nie są to typowe worki strunowe, a nieprzeźroczyste opakowania. Jest ich tam całkiem sporo
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 12:20   #59
april_20
Zadomowienie
 
Avatar april_20
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 018
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Ja zamawiałam stosunkowo niedawno dwa razy. Można brać najwięcej siedem i płacisz tylko za przesyłkę; oczywiście żadne nie mogły się powtarzać, chyba, że w innej formule. Początkowo mogłam sama wybrać wszystkie, za drugim razem już tylko pięć, dwie przysyłali losowo. Dostałam dwa różne bronzery. Dobrze, że nie wysłali mi podkładu dla mulatki w formule krającej [brałam jedne z najjaśniejszych semi matte i matte ]. Proszki znajdują sie w saszetkach zamykanych na zip, ale nie są to typowe worki strunowe, a nieprzeźroczyste opakowania. Jest ich tam całkiem sporo
Gdzie zamawiałaś darmowe próbki?
april_20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-04, 12:35   #60
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część VI

Cytat:
Napisane przez april_20 Pokaż wiadomość
Gdzie zamawiałaś darmowe próbki?
Na stronie Everyday minerals.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-07-11 09:52:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:45.