Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :) - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-06-29, 16:43   #4411
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez cicha1990 Pokaż wiadomość
przykre ze musialas tyle sie wylezec w szpitalu ale w koncu zdrowie twoje i maluszka byly najwazniejsze! waze ze maly urodzil sie zdrowy i wcale nie taki malutki! oplacalo sie na pewno tyle przecierpiec!
Gratulacje mamusko
Cytat:
Napisane przez natetitka Pokaż wiadomość
Gratulacje!!! Szkoda, że się nie odzywałaś byśmy Cię wsparły dobrym słowem Niech synuś ładnie rośnie
Cytat:
Napisane przez MarudexuS Pokaż wiadomość
Gratulacje!
Poprę Natetitkę, szkoda, że się nie odzywałaś, wsparłybymy
No ale dobrze, że już możesz się cieszyć zdrowym maleństwem
dzięki dziewczyny nie pisałam, bo nie wiedziałam po prostu jak ta ciąża sie zakończy... bo mogło być różnie.

Teraz uczę się ogarniać swoje życie z dwoma synami, a jeszcze jestem w trakcie przeprowadzki i remontu, także uroczo
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 18:55   #4412
mademoiselle betti
Wtajemniczenie
 
Avatar mademoiselle betti
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Spiesze tylko doniesc, ze dzis o 13:20, przez cc urodzila sie Ewa wazy 3766g i ma 52cm, maly pulpet teraz mi ja zabrali na noc i mi przykro
__________________
"...Nie warto uciekać przed nieuniknionym,
gdyż wcześniej czy później trafia się w miejsce gdzie
nieuniknione przybyło i czeka..."




Highway to Hell
mademoiselle betti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 19:02   #4413
Kropkaa
Rozeznanie
 
Avatar Kropkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 971
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez natetitka Pokaż wiadomość
Witam miłe Panie! Wracamy do normy bo synek czuje się dziś lepiej. Wczoraj prawie cały dzień przespał przytulony do mamusi lub tatusia a dziś wesoły i robi bałagan

Jednak dzieci działają na ludzi w niesamowity sposób. Już dawno nie podnosiłam synka bo było mi ciężko, brzuch przeszkadzał i ciągnął jak go chwytałam. A wczoraj jakieś nieznane pokłady sił się włączyły, nic nie bolało jak byłam potrzebna synkowi. Niestety jemu było już niewygodnie bo najlepiej mu się na klacie zasypia w takie dni, więc tatuś się dowartościował, jak tylko synek go widział to przeskakiwał na jego miękki brzuchal

a tak poza tym to nic, nie mam na co narzekać w tej ciąży za bardzo, nic mi nie dokucza, wysypiam się. Jest git
Bardzo się cieszę że z synkiem już wszystko dobrze i zdrowiejeTak trzymac!

Cytat:
Napisane przez andzya Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Nie wiem czy mnie pamiętacie, pisałam z Wami na początku wątku, potem już nie, zresztą na pierwszej stronie figuruje w "rejestrze zaginionych" Generalnie to czytam Was prawie cały czas, ale jakoś bałam się udzielać...

Miałam bardzo trudną ciążę, od 29 tygodnia leżałam w szpitalu na patologii ciąży na podtrzymaniu, hamowali mi poród fenoterolem i innymi rzeczami, generalnie nic przyjemnego Dostałam sterydy na rozwój płuc u małego i liczył się każdy dzień w brzuszku.

W dniu w którym kalendarz pokazał równo 37t0d, tj 19 czerwca (termin miałam na 10 lipca) w piątek o godzinie 24:30 odeszły mi wody i po 10 godzinach bardzo trudnego porodu (pierwszego syna po odejściu wód rodziłam 2 godziny i poważnie źle tego nie wspominam) urodziłam Tomasza
Z małym wszystko okej, został potraktowany jako wcześniak ze względu na tydzień ciąży, ale waga 3100 g i 52 cm już wcześniacza nie była
Karmię tylko piersią, mały jest bardzo spokojnym i kochanym dzieckiem

Pozdrawiam Was serdecznie i trzymam kciuki za wszystkie porody !
Oj to nie dobrze że musiałaś spędzić czas w szpitalu ale dobrze że dotrzymałaś tak długo i Gratulacje

Cytat:
Napisane przez mademoiselle betti Pokaż wiadomość
Spiesze tylko doniesc, ze dzis o 13:20, przez cc urodzila sie Ewa wazy 3766g i ma 52cm, maly pulpet teraz mi ja zabrali na noc i mi przykro
Gratulacje dla swieżo upieczonej Mamy a dla Ewy za wagę

Ja chciałam wczoraj kupić szafkę do salonu aby uporzadkować męża książki bo mi córka je wyciąga i musze po niej zbierac, w momencie załadowywania na samochód zobaczyliśmy że nóżka jest odłamana i ledwo się trzyma( a mebel był z przeceny 5% bo było zadraśnięcie na przodzie) także mogę zdecydować usunąc całkowicie wszystkie nogi albo czekam na 4 lipca bo będa wszędzie wyprzedaże na Święto Niepodległości i wtedy może jeszcz taniej albo coś innego się nawinie.

Wy chcecie jak najszybciej urodzić a ja jak najpóżniej najlepiej w dniu ustalonej cesarki(10 lipca).Jak już będzie lipiec to będę spokojniejsza bo nie lubię końcówek miesiąca także te 2 dni czerwca odpadają hehe
__________________
"Pokochać to największe ryzyko ze wszystkich, to oddanie swojej przyszłości i swojego szczęścia w ręce drugiego człowieka, to zaufanie bez reszty, to odsłonięcie swoich słabości..."


Zapuszczam paznokcie dzień:2
Kropkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 19:24   #4414
tarasia
Wtajemniczenie
 
Avatar tarasia
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: góry
Wiadomości: 2 476
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez natetitka Pokaż wiadomość
a mnie

Czy któraś z was stosowała bio-oil na rozstępy? 200ml za ok 80zł to całkiem spoko w porównaniu np do pharmaceris toca reduct 75ml za 40zł i tak mnie korci bo w reklamie i w necie tak chwalą, ale w reklamie zawsze chwalą
Ja mam małą buteleczkę ale jakoś mi nie spasowal i nie mogę się zebrać do jej skończenia
__________________
NASZ ŚLUB
w dniach
w latach



tarasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 19:40   #4415
niezalogowana
Rozeznanie
 
Avatar niezalogowana
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 713
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)


Gratuluję rozpakowanym mamusiom! .... i zazdroszczę, że to już za Wami

Cytat:
Napisane przez Viloet Pokaż wiadomość
hej,
ja tez chyba kupie ręczny philips avent isis, bo niewiadomo jak to bedzie, koleżanka ma pożyczony i sobie chwali.
przez weekend kupiłam łóżeczko i materac,
Niezalogowana TY w koncu kupiłaś ta pościel od sprzedawcy -nadia?
pytałam w aptece o termometry pani poleciła Termoval duo scan- ktos cos slyszał?
Nie, nie zamawiałam pościeli jeszcze Mam tylko prześcieradła i ochraniacz, ale to od innego sprzedającego- w klubie pisałam kiedyś

Cytat:
Napisane przez agave Pokaż wiadomość
Ja już jestem przeterminowana

Byłam dzisiaj u lekarki. Jak się nic nie ruszy to w piątek mam iść do szpitala, a tam będą myśleć co ze mną dalej. Na razie mam już 2cm rozwarcia i jedynie bezbolesne skurcze od czasu do czasu już od ponad tygodnia. Żadnych innych objawów porodu nie ma i obawiam się, że nie będzie. Zaczynam się stresować czy mały zechce wyjść.
Masz wypisane dalej L4 czy już macierzyński Ci leci?

Cytat:
Napisane przez natetitka Pokaż wiadomość
Czy któraś z was stosowała bio-oil na rozstępy? 200ml za ok 80zł to całkiem spoko w porównaniu np do pharmaceris toca reduct 75ml za 40zł i tak mnie korci bo w reklamie i w necie tak chwalą, ale w reklamie zawsze chwalą
Nie polecam Kup sobie olej kokosowy, rewelacja! I dla synka i córki się przyda Super uelastycznia skórę
A tak swoją drogą to ten Pharmaceris też nie ma szałowego składu Byłaś na stronce sroki? Tam coś pewnie znajdziesz ciekawszego i niekoniecznie w kosmicznej cenie
__________________

Będę Mamą
niezalogowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 19:55   #4416
natetitka
Zadomowienie
 
Avatar natetitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez andzya Pokaż wiadomość
dzięki dziewczyny nie pisałam, bo nie wiedziałam po prostu jak ta ciąża sie zakończy... bo mogło być różnie.

Teraz uczę się ogarniać swoje życie z dwoma synami, a jeszcze jestem w trakcie przeprowadzki i remontu, także uroczo
i jak to jest z dwójką? Ile ma starszy synek bo już zapomniałam, po nicku Cię pamiętam ale szczegóły już się ulotniły





Cytat:
Napisane przez mademoiselle betti Pokaż wiadomość
Spiesze tylko doniesc, ze dzis o 13:20, przez cc urodzila sie Ewa wazy 3766g i ma 52cm, maly pulpet teraz mi ja zabrali na noc i mi przykro

musi być z niej kuleczka
Czemu Ci ją zabrali? Opowiadaj jak masz siły




Cytat:
Napisane przez niezalogowana Pokaż wiadomość

Gratuluję rozpakowanym mamusiom! .... i zazdroszczę, że to już za Wami



Nie, nie zamawiałam pościeli jeszcze Mam tylko prześcieradła i ochraniacz, ale to od innego sprzedającego- w klubie pisałam kiedyś



Masz wypisane dalej L4 czy już macierzyński Ci leci?



Nie polecam Kup sobie olej kokosowy, rewelacja! I dla synka i córki się przyda Super uelastycznia skórę
A tak swoją drogą to ten Pharmaceris też nie ma szałowego składu Byłaś na stronce sroki? Tam coś pewnie znajdziesz ciekawszego i niekoniecznie w kosmicznej cenie
Do mnie ta strona sroki do końca nie przemawia, jakoś nic nie wiem po przeczytaniu jej analizy ;p a te wszystkie rzeczy na rozstępy to mi się nie wydają do końca wiarygodne bo jak mi się dzidziusia krem skończył to wszystkie rozstępy jakby się pogłębiły, jak smarowałam to bielutkie a jak się skończył to czerwone zaraz

Miałam nawet pisać do Ciebie co polecasz. Olej kokosowy to znam, ten taki spożywczy no nie? Ale myślę czym smarować pozostałe rozstępy - czy taki olej kokosowy mi je troche rozjaśni? chcę teraz w coś dobrego zainwestować np. na blizny i zastanawiam się też czy taki Cepan można użyć? Mama nim po operacji smarowała bliznę, ja jakieś stare blizny po pryszczach nim zlikwidowałam i tak zastanawiam się czy na rozstępy zdałby egzamin? Czy w czasie KP w ogole można? Może coś mi doradzisz
__________________
Kobieta i facet w jednej gotowali kuchni
Dwóch ziarnek pieprzu brakuje do kłótni


FB


_________________________ ___

moje nowe uzależnienie surówka
natetitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-29, 20:08   #4417
niezalogowana
Rozeznanie
 
Avatar niezalogowana
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 713
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez natetitka Pokaż wiadomość
Miałam nawet pisać do Ciebie co polecasz. Olej kokosowy to znam, ten taki spożywczy no nie? Ale myślę czym smarować pozostałe rozstępy - czy taki olej kokosowy mi je troche rozjaśni? chcę teraz w coś dobrego zainwestować np. na blizny i zastanawiam się też czy taki Cepan można użyć? Mama nim po operacji smarowała bliznę, ja jakieś stare blizny po pryszczach nim zlikwidowałam i tak zastanawiam się czy na rozstępy zdałby egzamin? Czy w czasie KP w ogole można? Może coś mi doradzisz
No bo tak naprawdę kosmetyki działają w chwili używania. Nie mają jakiejś "mocy" żeby działać jeszcze miesiąc po nałożeniu... Nie wiem czy słyszałaś opinie o tym, że np. kremy Vichy uzależniają skórę? Panuje taki pogląd, a to dlatego że są silne (np. Liftactiv czy Neovadiol) i w momencie stosowania skóra wygląda idealnie, ale potem już efekt znika... niestety i to nieprawda że są tam jakieś sterydy (słyszałam też takie opinie) czy inne uzależniające składniki, tylko po prostu składniki są mocne i w momencie stosowania widać super efekty, a po zaprzestaniu efekty znikają.
Olej kokosowy tak, spożywczy. Koniecznie nierafinowany a najlepiej eko Suuuuuper działa. No i kosztuje grosze w porównianiu do typowych kremów na rozstępy. Warto też stosować wiesiołek, nie tylko na uelastycznienie szyjki macicy, ale też na uelastycznienie skóry. Dwa w jednym
Cepan możesz stosować w ciąży, oczywiście w rozsądnych ilościach.

Kurcze, sorry chyba chaotycznie to wszystko napisałam, mam nadzieję że coś z tego rozumiesz ale jakiś kiepsko-śpiąco-niemyślący dzień dziś mam

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

aaaaaa i peelingi sobie rób! i szoruj ostrą gąbką rozstępy (ale nie na brzuchu, chyba że chcesz szybciej urodzić, bo to ponoć pobudza skurcze )
__________________

Będę Mamą
niezalogowana jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-06-29, 21:15   #4418
Patiko82
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 91
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Gratuluję z całego serducha Beti i wszystkiego dobrego dla Was!!!!
Patiko82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 07:27   #4419
natetitka
Zadomowienie
 
Avatar natetitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez niezalogowana Pokaż wiadomość
No bo tak naprawdę kosmetyki działają w chwili używania. Nie mają jakiejś "mocy" żeby działać jeszcze miesiąc po nałożeniu... Nie wiem czy słyszałaś opinie o tym, że np. kremy Vichy uzależniają skórę? Panuje taki pogląd, a to dlatego że są silne (np. Liftactiv czy Neovadiol) i w momencie stosowania skóra wygląda idealnie, ale potem już efekt znika... niestety i to nieprawda że są tam jakieś sterydy (słyszałam też takie opinie) czy inne uzależniające składniki, tylko po prostu składniki są mocne i w momencie stosowania widać super efekty, a po zaprzestaniu efekty znikają.
Olej kokosowy tak, spożywczy. Koniecznie nierafinowany a najlepiej eko Suuuuuper działa. No i kosztuje grosze w porównianiu do typowych kremów na rozstępy. Warto też stosować wiesiołek, nie tylko na uelastycznienie szyjki macicy, ale też na uelastycznienie skóry. Dwa w jednym
Cepan możesz stosować w ciąży, oczywiście w rozsądnych ilościach.

Kurcze, sorry chyba chaotycznie to wszystko napisałam, mam nadzieję że coś z tego rozumiesz ale jakiś kiepsko-śpiąco-niemyślący dzień dziś mam

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

aaaaaa i peelingi sobie rób! i szoruj ostrą gąbką rozstępy (ale nie na brzuchu, chyba że chcesz szybciej urodzić, bo to ponoć pobudza skurcze )
o tym uzależnianiu nie słyszałam ale miałam własne podejrzenia co do np. Szamponów przeciwłupieżowych bo mąż się zawsze upiera do head and shoulders a ja zauważyłam, że jak go używa to ma łupież a jak kupuje mu zwykłe, nie przeciwłupieżowe to nie ma!

Poszukam tego oleju, ja nie jestem fanką tego zapachu ale czego się nie zrobi dla pięknej skóry najwyżej w kuchni zużyję.

głównie mam na boczkach więc peelingi robię, smaruje balsamem nawilżającym, oliwką z rossmana. A po porodzie cepanem te największe potraktuje. Dzięki za rady
__________________
Kobieta i facet w jednej gotowali kuchni
Dwóch ziarnek pieprzu brakuje do kłótni


FB


_________________________ ___

moje nowe uzależnienie surówka
natetitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 07:38   #4420
mademoiselle betti
Wtajemniczenie
 
Avatar mademoiselle betti
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 052
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Dzieki za gratulacje

Cytat:
Napisane przez natetitka Pokaż wiadomość
o tym uzależnianiu nie słyszałam ale miałam własne podejrzenia co do np. Szamponów przeciwłupieżowych bo mąż się zawsze upiera do head and shoulders a ja zauważyłam, że jak go używa to ma łupież a jak kupuje mu zwykłe, nie przeciwłupieżowe to nie ma!

Poszukam tego oleju, ja nie jestem fanką tego zapachu ale czego się nie zrobi dla pięknej skóry najwyżej w kuchni zużyję.

głównie mam na boczkach więc peelingi robię, smaruje balsamem nawilżającym, oliwką z rossmana. A po porodzie cepanem te największe potraktuje. Dzięki za rady
To ja polecam ten olej, jest fajoski
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1435646308356.jpg (12,7 KB, 12 załadowań)
__________________
"...Nie warto uciekać przed nieuniknionym,
gdyż wcześniej czy później trafia się w miejsce gdzie
nieuniknione przybyło i czeka..."




Highway to Hell

Edytowane przez mademoiselle betti
Czas edycji: 2015-06-30 o 07:42
mademoiselle betti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 07:58   #4421
natetitka
Zadomowienie
 
Avatar natetitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez mademoiselle betti Pokaż wiadomość
Dzieki za gratulacje



To ja polecam ten olej, jest fajoski
później zerknę na to cudo na kompie.
Spałaś coś w nocy? Czy emocje nie pozwoliły?


w końcu wyszło u mnie słońce! Może się coś opalę jednak w to lato-jesień
__________________
Kobieta i facet w jednej gotowali kuchni
Dwóch ziarnek pieprzu brakuje do kłótni


FB


_________________________ ___

moje nowe uzależnienie surówka
natetitka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-30, 08:21   #4422
Tea80
Raczkowanie
 
Avatar Tea80
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 155
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Dzien dobry,czekam na obchod,jeszcze nie bylo,sniadania juz mi nie kazali jesc glodna jestem jak wilk.Co to za olej bo mi zdjec na tel.nie wyswietla.Od jutra mega upaly przychodza,mam nadzieje ze na weekend wyjde to troszke skorzystam ze slonca bo tez mega bladzioch jestem.Troche mnie przeraza podroz ze szpitala do domu z 3 dniowym noworodkiem 100km w takie upaly.
Tea80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 08:38   #4423
brzoskwinka23
Przyczajenie
 
Avatar brzoskwinka23
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 12
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

ja stosuje codziennie od samego początku ciąży rano palmers, wieczorem bio oil, był jeszcze miesiąc gdzie stosowałam lierac (bardzo drogi) i niestety mimo wszystko rozstępy się pojawiły, a przy każdej kąpieli używałam również peelingu. Także to chyba kwestia genów i żadne nawet najdroższe kremy nie zaradzą.
Ciekawa jestem jakie zabiegi medycyny estetycznej pomagają w ich likwidacji.
Słyszałam coś o laserach, ale czy to na pewno działa?
brzoskwinka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 09:19   #4424
sagarmathaa
Raczkowanie
 
Avatar sagarmathaa
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 160
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Heloł, ja stosowalam z raz w tygodniu jak mi się przypomniało z rosmana z serii babydream fur mama. W sumie nie mam ani jednego rozstepu, wiec z pewnością to od genów zależy
sagarmathaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 09:45   #4425
agunineczka
Zakorzenienie
 
Avatar agunineczka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: znad morza ;)
Wiadomości: 7 888
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez andzya Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Nie wiem czy mnie pamiętacie, pisałam z Wami na początku wątku, potem już nie, zresztą na pierwszej stronie figuruje w "rejestrze zaginionych" Generalnie to czytam Was prawie cały czas, ale jakoś bałam się udzielać...

Miałam bardzo trudną ciążę, od 29 tygodnia leżałam w szpitalu na patologii ciąży na podtrzymaniu, hamowali mi poród fenoterolem i innymi rzeczami, generalnie nic przyjemnego Dostałam sterydy na rozwój płuc u małego i liczył się każdy dzień w brzuszku.

W dniu w którym kalendarz pokazał równo 37t0d, tj 19 czerwca (termin miałam na 10 lipca) w piątek o godzinie 24:30 odeszły mi wody i po 10 godzinach bardzo trudnego porodu (pierwszego syna po odejściu wód rodziłam 2 godziny i poważnie źle tego nie wspominam) urodziłam Tomasza
Z małym wszystko okej, został potraktowany jako wcześniak ze względu na tydzień ciąży, ale waga 3100 g i 52 cm już wcześniacza nie była
Karmię tylko piersią, mały jest bardzo spokojnym i kochanym dzieckiem

Pozdrawiam Was serdecznie i trzymam kciuki za wszystkie porody !
Cytat:
Napisane przez mademoiselle betti Pokaż wiadomość
Spiesze tylko doniesc, ze dzis o 13:20, przez cc urodzila sie Ewa wazy 3766g i ma 52cm, maly pulpet teraz mi ja zabrali na noc i mi przykro
gratulacje Mamuśki!
__________________
okruszek
agunineczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 11:27   #4426
MarudexuS
Zakorzenienie
 
Avatar MarudexuS
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 5 447
GG do MarudexuS
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez sagarmathaa Pokaż wiadomość
Heloł, ja stosowalam z raz w tygodniu jak mi się przypomniało z rosmana z serii babydream fur mama. W sumie nie mam ani jednego rozstepu, wiec z pewnością to od genów zależy
Ja też tylko ten stosuję tak 3-4 razy w tygodniu i też nie mam rozstępów, aż zdziwiona jestem, że moja 35 letnia skóra taka odporna
__________________
Gdyby wybory miały coś zmienić już dawno byłyby zakazane ...
MarudexuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 11:34   #4427
cicha1990
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 975
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez MarudexuS Pokaż wiadomość
Ja też tylko ten stosuję tak 3-4 razy w tygodniu i też nie mam rozstępów, aż zdziwiona jestem, że moja 35 letnia skóra taka odporna
a widzisz ja sie samrowalam codziennie i w 8miesiacu jak mi sie rozstepy zaczely pojawiac tak mam teraz caly brzuszek od dolu do ponad pepka w rozstepach.. i po bokach tez.. masakra takie czerwone szramy.. ale co ja poradze.. brzuch zawsze plaski mialam a tu teraz mam 114 w obwodzie..
__________________
niunio szalejacy w brzuszkuhttps://www.youtube.com/watch?v=fozUVyMwbxk
cicha1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 12:15   #4428
natetitka
Zadomowienie
 
Avatar natetitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez sagarmathaa Pokaż wiadomość
Heloł, ja stosowalam z raz w tygodniu jak mi się przypomniało z rosmana z serii babydream fur mama. W sumie nie mam ani jednego rozstepu, wiec z pewnością to od genów zależy
ja w 1c smarowałam się jak mi się przypomniało i było ok, własnie tym olejkiem co Ty i w ostatnich dniach przed porodem wyszły ale już się nie smarowałam z lenistwa. Teraz tamte stare się odnowiły i zaczerwieniły a już ich nie było widać. Już widać skóra się zbuntowała na to wszystko a lepiej o nią dbałam niż w 1c
__________________
Kobieta i facet w jednej gotowali kuchni
Dwóch ziarnek pieprzu brakuje do kłótni


FB


_________________________ ___

moje nowe uzależnienie surówka
natetitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 12:16   #4429
ciezka_sytuacja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 262
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez mademoiselle betti Pokaż wiadomość
Spiesze tylko doniesc, ze dzis o 13:20, przez cc urodzila sie Ewa wazy 3766g i ma 52cm, maly pulpet teraz mi ja zabrali na noc i mi przykro
Piękna waga

Cytat:
Napisane przez cicha1990 Pokaż wiadomość
a widzisz ja sie samrowalam codziennie i w 8miesiacu jak mi sie rozstepy zaczely pojawiac tak mam teraz caly brzuszek od dolu do ponad pepka w rozstepach.. i po bokach tez.. masakra takie czerwone szramy.. ale co ja poradze.. brzuch zawsze plaski mialam a tu teraz mam 114 w obwodzie..
U mnie tak samo mam okropne grube i czerwone rozstępy smarowałam się od 4 miesiąca codziennie i nic nie pomogło. Mam nadzieję, że z czasem chociaż zbledną, ale wgłębienia są duże.
ciezka_sytuacja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-06-30, 12:16   #4430
Madzia000
Zadomowienie
 
Avatar Madzia000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 235
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Gratulacje nowym mamusiom
Ja poki co w 38 tyg tez ani jednego rozstepu, w smarowalam tylko na noc banydreamem z rosska
Dziewczyny czy Wy teraz tez tyjecie wiecej niz w czasie ciazy? Kurde w tydzien mi przybylo prawie 1,5 kg
__________________
02.08.2006 r Ty i Ja...
04.07.2011 r Zaręczyny
29.09.2012 r Na zawsze razem..
Nasz Skarb:
JAŚ 09.09.2013

Madzia000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 12:19   #4431
ciezka_sytuacja
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 262
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez Madzia000 Pokaż wiadomość
Gratulacje nowym mamusiom
Ja poki co w 38 tyg tez ani jednego rozstepu, w smarowalam tylko na noc banydreamem z rosska
Dziewczyny czy Wy teraz tez tyjecie wiecej niz w czasie ciazy? Kurde w tydzien mi przybylo prawie 1,5 kg
Ja w sumie już nie tyje przez miesiąc przytyłam 1kg czyli dokładnie tyle ile samo dziecko wg usg.
ciezka_sytuacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 12:22   #4432
cicha1990
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 975
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez ciezka_sytuacja Pokaż wiadomość
Piękna waga



U mnie tak samo mam okropne grube i czerwone rozstępy smarowałam się od 4 miesiąca codziennie i nic nie pomogło. Mam nadzieję, że z czasem chociaż zbledną, ale wgłębienia są duże.
z czasem na pewno zbledna..ale no wlasnie wglebienia i u mnie sa spore.. wrr masakra ale widac nie mamy na to wplywu..
__________________
niunio szalejacy w brzuszkuhttps://www.youtube.com/watch?v=fozUVyMwbxk
cicha1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 12:32   #4433
natetitka
Zadomowienie
 
Avatar natetitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez ciezka_sytuacja Pokaż wiadomość
Piękna waga



U mnie tak samo mam okropne grube i czerwone rozstępy smarowałam się od 4 miesiąca codziennie i nic nie pomogło. Mam nadzieję, że z czasem chociaż zbledną, ale wgłębienia są duże.
Zbledną! Ja miałam na boczkach takie cztery kropy jakby ktoś mi wbił paznokcie potem się rozciągnęły lekko jakby ktoś tymi pazurami dalej się wbijał i zbledły, w lutym urodziłam a na plażę mogłam wyjść do ludzi a dopiero się wzięłam za nie z dwa-trzy miesiące po porodzie. Teraz mam zamiar wziąć się za nie szybciej
__________________
Kobieta i facet w jednej gotowali kuchni
Dwóch ziarnek pieprzu brakuje do kłótni


FB


_________________________ ___

moje nowe uzależnienie surówka
natetitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 12:34   #4434
MarudexuS
Zakorzenienie
 
Avatar MarudexuS
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 5 447
GG do MarudexuS
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Ja się właśnie boję, że wylezą mi w ostatnich dniach albo zaraz przed porodem, byłoby za pięknie jakby nie wyszły wcale aczkolwiek nie obraziłabym się
__________________
Gdyby wybory miały coś zmienić już dawno byłyby zakazane ...
MarudexuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 14:12   #4435
Viloet
Raczkowanie
 
Avatar Viloet
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 217
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

hej,
Gratuluje nowym Mamusiom:-0 klask i:
JA właśnie wstałam bo miałam drzemkę, wogole ost nie mam siły,
ja pomimo pilnowania się i cukrzycy ciazowej mam teraz napady głodu i waga idzie w gore,
w czwartek ide na wizytę, zobaczymy co u małej
w sobotę mama ma imieniny, mam nadzieje ze nie zacznę na imprezie rodzic
Viloet jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 14:18   #4436
natetitka
Zadomowienie
 
Avatar natetitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Ja też tyję, ale od wizyty chyba schudłam. Mam wagę popsutą elektroniczną a taka zwykła oszukuje wiecznie więc nie wiem na 100% ale to dobrze
Mam ostatnio też mniejszy apetyt na wszelkie pyszności
__________________
Kobieta i facet w jednej gotowali kuchni
Dwóch ziarnek pieprzu brakuje do kłótni


FB


_________________________ ___

moje nowe uzależnienie surówka
natetitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 14:25   #4437
niezalogowana
Rozeznanie
 
Avatar niezalogowana
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 713
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Jakim cudem macie małe apetyty... ja też chcę! Non stop coś podjadam, głodna chodzę... zjem coś a za godzinę szukam co by tu znowu zjeść Właśnie wcięłam domowego wołowego hamburgera Moja morfologia kocha mnie za te żelazo

Wózek złożony! Piękny
__________________

Będę Mamą
niezalogowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 14:37   #4438
MarudexuS
Zakorzenienie
 
Avatar MarudexuS
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 5 447
GG do MarudexuS
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez niezalogowana Pokaż wiadomość

Wózek złożony! Piękny
Jaki w końcu zamówiłaś?
Poka
__________________
Gdyby wybory miały coś zmienić już dawno byłyby zakazane ...
MarudexuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 15:44   #4439
natetitka
Zadomowienie
 
Avatar natetitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 1 414
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez niezalogowana Pokaż wiadomość
Jakim cudem macie małe apetyty... ja też chcę! Non stop coś podjadam, głodna chodzę... zjem coś a za godzinę szukam co by tu znowu zjeść Właśnie wcięłam domowego wołowego hamburgera Moja morfologia kocha mnie za te żelazo

Wózek złożony! Piękny
och, znowu hamburgery, kusisz... ale mam co innego w obwodzie, muszę sajgonki zrobić. Przysmak 9 mca, z synkiem też smażyłam je na końcówce mam wszystkie składniki poza mięsem mielonym.

A torbę masz już spakowaną?
__________________
Kobieta i facet w jednej gotowali kuchni
Dwóch ziarnek pieprzu brakuje do kłótni


FB


_________________________ ___

moje nowe uzależnienie surówka
natetitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-06-30, 16:07   #4440
niezalogowana
Rozeznanie
 
Avatar niezalogowana
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 713
Dot.: Mamusie LIPCOWE 2015, cz. 4 :)

Cytat:
Napisane przez MarudexuS Pokaż wiadomość
Jaki w końcu zamówiłaś?
Poka
W1 na szarej ramie a Ty już masz swój?

Cytat:
Napisane przez natetitka Pokaż wiadomość
och, znowu hamburgery, kusisz... ale mam co innego w obwodzie, muszę sajgonki zrobić. Przysmak 9 mca, z synkiem też smażyłam je na końcówce mam wszystkie składniki poza mięsem mielonym.

A torbę masz już spakowaną?
Torba od wczoraj spakowana
__________________

Będę Mamą
niezalogowana jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-19 20:28:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:43.