z ombre na blond :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-09-06, 11:23   #1
xpaulaax
Raczkowanie
 
Avatar xpaulaax
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 170

z ombre na blond :)


Hej dziewczyny

mam kilka pytan i prosze o porade
od okolo roku farbuje wlosy na ciemny braz / czarny ktory robilam sama w domu, wczesniej byly rozjasniane blond. Przez ostatnie dwa miesiace fryzjerka wychodzila z tych ciemnych i udalo jej sie osiagnac miodowy blond ombre z tym ze gora to wciaz ciemny braz.
Moje pytanie brzmi wiec : czy moge uzyc dekoloryzatora colour b4 na gore aby sciagnac braz i zrobic jednolity blond ? czy na calosc ?
nie wiem jak ten preparat zachowuje sie na ombre czy ktoras z Was stosowala go wczesniej w takim przypadku ?
slyszlam ze po takiej dekoloryzacji nie wolno przez okolo 2 tygodnie nakladac farb ? z kolei tu na forum dziewczyny w jednym z watkow pisaly zeby zaraz po takim zabiegu i wyplukaniu zablokowac go jasna farba
prosze o pomoc
z gory dziekuje
xpaulaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-08, 22:56   #2
Zilka
Rozeznanie
 
Avatar Zilka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 565
Dot.: z ombre na blond :)

miałam dokładnie ten sam problem Położyłam dwa razy B4 raz na całe włosy ( ale teraz widzę, że nie było zbyt dużego sensu) potem tylko na ciemną górę. Po drugim razie ściągnął kolor do takiego miodowego właśnie. Zrobiłam od razu farbę i mam taki słoneczny blond, te końcówki delikatnie chlodniejsze, ale mogę z tym żyć. Myśle, że nastepne farbowanie wyrówna efekt.
Zilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-09, 08:06   #3
aksrelaks
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 43
Dot.: z ombre na blond :)

Ja wam powiem ze swojego doświadczenia co zrobiłam w domu

Miałam ciemny brąz Palette farbowany. Dekoloryzator tego nie chwycił w ogóle, dopiero rozjaśnianie Palettą 4-6 tony ściągnęło mi ten kolor.

Dekoloryzator powinien chwycić wtedy, gdy farba jest w miare świeżo nakładana, na takiej "wpitej" we włosy może nie być efektu. I na opakowaniu było napisane, żeby od razu po dekoloryzacji i dobrym wypłukaniu produktu nakładać farbę, którą chcemy, bo inaczej włosy mogą wrócić do poprzedniego koloru, albo pociemnieć. Jakoś tak. Tylko nie wiem czy po dekoloryzacji się daje ciepłe czy zimne farby na włosy... to już niech ktoś inny dopowie.

Ja robiłam dekoloryzacje Renee Blanche produktem ok 40 zł.
aksrelaks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-09-09, 10:40   #4
xpaulaax
Raczkowanie
 
Avatar xpaulaax
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 170
Dot.: z ombre na blond :)

Super !! bardzo Wam dziekuje zrobilam jak radzilyscie tylko ze moje wlosy wciaz byly troche rudawe wiec nalozylam na nie jeszcze rozjasniacz na 15 minut a pozniej farbe palette i mam piekny kolor
Wlosy nawet nie sa az tak zniszczone, tzn widac ze dostaly po tylku ale nie jest tak zle jak sie spodziewalam :P dziekuje jeszcze raz za pomoc
xpaulaax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-09 11:40:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:02.