czy znacie ten podkład L'oreal? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-11-19, 22:46   #1
rzastin
Zakorzenienie
 
Avatar rzastin
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 478

czy znacie ten podkład L'oreal?


http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=8884 Tu jest link do nowego podkładu L'oral, już sprawdziłam, że jest dostępny w Niemczech, czy będzie też i u nas? Może któraś z Was cos wie na jego temat? Zaciekawił mnie .
__________________

rzastin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-20, 10:39   #2
agatii84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 39
GG do agatii84
Re: czy znacie ten podkład L'oreal?

ja miałam jakas probke podkładu loreala własnie ktory sie dopasowywal do twarzy.Z tego co wiem to on juz jest od dawna w Polsce.Bardzo dobry był, dobrze krył i rzeczywiscie zlewal sie z kolorem skory.ja jednak pozostaje przy moim max factor.Pozdrawiam
agatii84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-20, 11:10   #3
Nora
Raczkowanie
 
Avatar Nora
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 386
Re: czy znacie ten podkład L'oreal?

Znam ten podkład, o który ci chodzi To True Match L'oreal. Kupiłam go w tym roku w USA. U nas z tego co się orientuje jeszcze go nie ma. Napisałam recenzję na KWC więc pocztaj sobie
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=6804
Nora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-20, 11:41   #4
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Re: czy znacie ten podkład L'oreal?

to ja zglosilam zakladam ze ten podklad albo pojawil sie juz w polsce albo stanie sie to niedlugo, z przypadku rozu cashmere perfect przesuniecie czasowe miedzy niemcami a polska wynosilo chyba 4 mce, niektore produkty jednak pojawiaja sie prawie rownolegle. A niektore sa w polce predzej (blush delicieux np).
tez wydaje mi sie ze jest to europejska wersja True Match - ma na pewno duzo lepsze opakowanie .
Wiecej powiedziec nie umiem, poza tym moze ze ma bardzo plynna konsystencje wiec bedzie sie dobrze rozprowadzal (testowalam na lapce), kolezanka posiadajaca go chwali swietne krycie. Dla mnie oczywiscie nie ma koloru , poza tym wole kompakty, wiec go sobie nie kupie. Ale podjerzewam ze jest to jeden z lepszych podkladow sredniopolkowych.
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:32.