Mój ch³opak ¶ci±³ w³osy, nie podnieca mnie.. - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2018-05-04, 14:08   #1
wiki99x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomo¶ci: 2
Unhappy

Mój ch³opak ¶ci±³ w³osy, nie podnieca mnie..


Mam 19 lat, mój ch³opak 21. Jeste¶my ze sob± od 8 miesiêcy. Wszystko w naszym zwi±zku by³o ok. Wiadomo czasem k³ótnie sie zdarzaj± ale to jak u ka¿dego. Mój ch³opak nie mia³ d³ugich w³osów, mia³ takie "normalne" krótkie, tak jak wiêkszo¶æ mê¿czyzn. Tydzieñ temu jak siê mieli¶my spotkaæ w centrum DOS£OWNIE go nie rozpozna³am... obci±³ siê na ³yso.. Twierdzi, ¿e zrobi³ to tak sobie. Nawet mi nie powiedzia³, ¿e idzie do fryzjera. Nie powiedzia³am mu, ¿e mi siê to nie podoba, nie chcia³am go zraniæ. Ale prawda jest taka, ¿e.. on teraz wygl±da dla mnie odra¿aj±co Jeszcze 2 tygodnie temu potrafi³am siê podnieciæ przez samo ca³owanie z nim, a teraz z trudem mogê na niego patrzeæ.. Sta³ siê dla mnie aseksualny, wrêcz odra¿aj±cy. Jak na niego patrzê to widzê sebixa z blokowiska, a nie mojego ch³opaka.. Nie cierpiê ³ysiny,odrzuca mnie to. Pewni uznacie mnie za p³ytk± dziewuchê, co tylko na wygl±d patrzy. Tak nie jest, kocham swojego ch³opaka. Jednak brak w³osów mnie odpycha.. Nie wiem jak sobie z tym poradziæ.
wiki99x jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-04, 16:04   #2
cocacolalight
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomo¶ci: 565
Dot.: Mój ch³opak ¶ci±³ w³osy, nie podnieca mnie..

Odrosna

25 05 2019 <3333
cocacolalight jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-04, 16:11   #3
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomo¶ci: 13 579
Dot.: Mój ch³opak ¶ci±³ w³osy, nie podnieca mnie..

Cytat:
Napisane przez wiki99x Poka¿ wiadomo¶æ
Mam 19 lat, mój ch³opak 21. Jeste¶my ze sob± od 8 miesiêcy. Wszystko w naszym zwi±zku by³o ok. Wiadomo czasem k³ótnie sie zdarzaj± ale to jak u ka¿dego. Mój ch³opak nie mia³ d³ugich w³osów, mia³ takie "normalne" krótkie, tak jak wiêkszo¶æ mê¿czyzn. Tydzieñ temu jak siê mieli¶my spotkaæ w centrum DOS£OWNIE go nie rozpozna³am... obci±³ siê na ³yso.. Twierdzi, ¿e zrobi³ to tak sobie. Nawet mi nie powiedzia³, ¿e idzie do fryzjera. Nie powiedzia³am mu, ¿e mi siê to nie podoba, nie chcia³am go zraniæ. Ale prawda jest taka, ¿e.. on teraz wygl±da dla mnie odra¿aj±co Jeszcze 2 tygodnie temu potrafi³am siê podnieciæ przez samo ca³owanie z nim, a teraz z trudem mogê na niego patrzeæ.. Sta³ siê dla mnie aseksualny, wrêcz odra¿aj±cy. Jak na niego patrzê to widzê sebixa z blokowiska, a nie mojego ch³opaka.. Nie cierpiê ³ysiny,odrzuca mnie to. Pewni uznacie mnie za p³ytk± dziewuchê, co tylko na wygl±d patrzy. Tak nie jest, kocham swojego ch³opaka. Jednak brak w³osów mnie odpycha.. Nie wiem jak sobie z tym poradziæ.
no to powiedz mu to.
¯e bêdziesz siê z nim ca³owa³a jak mu w³osy odrosn±. Bo bardzo Ci siê nie podoba taka ³ysina.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-04, 16:16   #4
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomo¶ci: 8 823
Dot.: Mój ch³opak ¶ci±³ w³osy, nie podnieca mnie..



Wiesz co, autorko, w±tek brzmi trochê trollowato, ale ja ciê rozumiem. Jak mój m±¿ ogoli³ siê na ³yso w pierwszym roku znajomo¶ci, to mnie po prostu zatka³o, bo wygl±da³ jak Wiking zwyrodnialec. Ale w³osy maj± do siebie to, ¿e rosn± szybko - jak zaczn± odrastaæ, praw mu komplementy, zachwycaj siê - podejrzewam, ¿e zrozumie.
__________________
Dopiero w samym ¶rodku zimy przekona³em siê, ¿e noszê w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-04, 16:21   #5
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 18 638
Dot.: Mój ch³opak ¶ci±³ w³osy, nie podnieca mnie..

Rzuæ go i znajd¼ sobie jakiego¶ ch³opaka metala. Oni nie wpadaj± na takie durne pomys³y.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-04, 16:21   #6
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 5 009
Dot.: Mój ch³opak ¶ci±³ w³osy, nie podnieca mnie..

Pamiêtam jak mój partner na studniówkê poszed³ do fryzjera, ¿eby wygl±daæ szykownie i z przystojniaka zrobi³ siê bulajem z pola. Pamiêtam swoje rozczarowanie i nic nie mo¿na ju¿ by³o zrobiæ
Powiedz mu, ¿e co siê teraz nie podoba i ju¿.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-04, 16:21   #7
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomo¶ci: 7 327
Dot.: Mój ch³opak ¶ci±³ w³osy, nie podnieca mnie..

Padlam niech zalozy peruke

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2018-05-04, 16:27   #8
ruda_beksa
Zakorzenienie
 
Avatar ruda_beksa
 
Zarejestrowany: 2017-09
Lokalizacja: Brooklyn,baby
Wiadomo¶ci: 8 823
Dot.: Mój ch³opak ¶ci±³ w³osy, nie podnieca mnie..

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;83360536]Padlam niech zalozy peruke

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

__________________
Dopiero w samym ¶rodku zimy przekona³em siê, ¿e noszê w sobie niepokonane lato.

https://www.youtube.com/watch?v=oHgCXhY6kZ0
ruda_beksa jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-04, 16:29   #9
meeimei
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomo¶ci: 144
Dot.: Mój ch³opak ¶ci±³ w³osy, nie podnieca mnie..

W±tek brzmi g³upio, ale ja te¿ mam podobnie... podobaj± mi siê mê¿czy¼ni z krótkimi, gêstymi w³osami i raz jak mój ch³opak ogoli³ siê na krótko (typowe ciêcie p. Gra¿ynki z salonu osiedlowego za 15 z³ ) to wygl±da³ strasznie. Na szczê¶cie w³osy odrastaj±, a nastêpnym razem po prostu poprosi³am, by poszed³ do lepszego fryzjera .
meeimei jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-04, 16:30   #10
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomo¶ci: 7 327
Dot.: Mój ch³opak ¶ci±³ w³osy, nie podnieca mnie..

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Poka¿ wiadomo¶æ
No i po problemie

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-04, 16:40   #11
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomo¶ci: 24 370
Mój ch³opak ¶ci±³ w³osy, nie podnieca mnie..

Przecie¿ w³osy odrastaj± w tempie ekspresowym jesli kto¶ jest ³ysy.

Eh....

Rzuæ go lepiej, bo kiedy¶ zacznie ³ysieæ i co bedzie. Albo znajd¼ kogos kto podnieca cie ogólnie, bo jesli jeden element cia³a a¿ tak cie zniechêca to nie wiem.
chwast jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-04, 17:10   #12
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 3 514
Dot.: Mój ch³opak ¶ci±³ w³osy, nie podnieca mnie..

Na szczê¶cie w³osy odrastaj±
Powiedz mu, ¿e nie podoba Ci siê z ³ysa glac± i dlaczego, my¶lê ¿e zrozumie

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod s³oñcem."
Minna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-04, 17:24   #13
limonka1983
Zakorzenienie
 
Avatar limonka1983
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 6 252
GG do limonka1983
Dot.: Mój ch³opak ¶ci±³ w³osy, nie podnieca mnie..

Ca³kowicie to rozumiem. Nienawidzê brody. Nie takiego lekkiego zarostu, ale normalnej brody. Wiem, ¿e jedni dbaj± o takie cudo bardziej, inni mniej, ale ja mam chyba uraz po wujku, który w brodzie przechowywa³ przegl±d jedzenia z tygodnia. Mój mazw zesz³ym roku wpad³ na genialny pomys³ zapuszczenia brody. Mia³ faktycznie gêst± zadban± brodê, ale ja nawet nie umia³am siê do niego przytuliæ. Mam kumpla, który swego czasu mia³ dziewczynê z w³osami do pasa. Którego¶ razu odciê³a je mega krótko. Seks w ich zwiazku przesta³. Ja nie lubiê brody, Ty ³ysiny, kto¶ inny dredów, mój m±¿ nie lubi rudego koloru. Powiedz facetowi, co i jak. Sk±d on mo¿e wiedzieæ, ¿e co¶ Ci siê nie podoba?
limonka1983 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-04, 17:34   #14
saab_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomo¶ci: 502
Dot.: Mój ch³opak ¶ci±³ w³osy, nie podnieca mnie..

Ja te¿ to bardzo dobrze rozumiem Pozna³am swojego ch³opaka w³a¶nie, gdy by³ króciutko obciêty i wygl±da³ trochê sebixowato - i gdyby nie znajomi plus to, ¿e siê stara³, to nie zwróci³abym na niego uwagi. Potem w³osy podros³y, poszed³ do dobrego fryzjera i ¶cina je w zupe³nie inny sposób - i dla mnie teraz wygl±da mega i w³a¶nie taka fryzura podkre¶la to, jaki jest przystojny
Tak¿e nie przejmuj siê, 2-3 tygodnie i powinno byæ lepiej, ale osobi¶cie jednak napomknê³abym, ¿e Ci siê ¶rednio podoba - ¿eby w przysz³o¶ci chocia¿ d³u¿ej siê zastanowi³ nad podobnym ciêciem
Btw. generalnie: ³ysina, brody czy d³ugie w³osy (o dredach nie wspominaj±c, brrr ;P) te¿ s± dla mnie odrzucaj±ce.
saab_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-04, 17:41   #15
Miss_Lauren
Raczkowanie
 
Avatar Miss_Lauren
 
Zarejestrowany: 2018-05
Lokalizacja: z po³udnia
Wiadomo¶ci: 35
Dot.: Mój ch³opak ¶ci±³ w³osy, nie podnieca mnie..

Ja te¿ nie przepadam za brod± u faceta, im d³u¿sza tym dla mnie wygl±da mniej seksownie.. ale te¿ zale¿y, bo niektórym ze "szwedk±" jest do twarzy. Nie podobaj± mi siê te¿ faceci z baardzo d³ugimi w³osami . Mój nigdy siê jeszcze nie ogoli³ na ³yso wiêc w sumie nie wiem co bym powiedzia³a gdybym go zobaczy³a w takim wydaniu. Nie ka¿da fryzura ka¿demu pasuje, to pewne ale te¿ nie ka¿dy facet przed pój¶ciem do fryzjera bêdzie siê konsultowa³ z dziewczyn±/ ¿on± co do ewentualnej d³ugo¶ci w³osów.
Miss_Lauren jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-04, 18:24   #16
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 34 402
Dot.: Mój ch³opak ¶ci±³ w³osy, nie podnieca mnie..

Rozumiem Ciê autorko. £ysina jest dla mnie totalnie aseksualna, wiêc zapewne tak by by³o, ¿e poci±gaj±cy mnie wcze¶niej facet zgoli³ siê na zero to nagle zapewne przesta³by byæ interesuj±cy w ten sposób.
d169664e00d109aa737daf198b1aecbf032d7859 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-04, 18:56   #17
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zo³zarium
Wiadomo¶ci: 3 698
Dot.: Mój ch³opak ¶ci±³ w³osy, nie podnieca mnie..

Cytat:
Napisane przez limonka1983 Poka¿ wiadomo¶æ
Mam kumpla, który swego czasu mia³ dziewczynê z w³osami do pasa. Którego¶ razu odciê³a je mega krótko. Seks w ich zwiazku przesta³. Ja nie lubiê brody, Ty ³ysiny, kto¶ inny dredów, mój m±¿ nie lubi rudego koloru. Powiedz facetowi, co i jak. Sk±d on mo¿e wiedzieæ, ¿e co¶ Ci siê nie podoba?
To ju¿ przegiêcie. Wiadomo, ¿e co¶ siê bardziej podoba i bardziej podnieca, a co¶ mniej, ale ¿eby z powodu takiej g³upoty jak wygl±d w³osów usta³ w zwi±zku seks uwa¿am za chore, a zwi±zek za wybitnie p³ytki.
Nimve jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-04, 19:01   #18
Frezja__
Zakorzenienie
 
Avatar Frezja__
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: z ogródka
Wiadomo¶ci: 4 468
Dot.: Mój ch³opak ¶ci±³ w³osy, nie podnieca mnie..

[1=ce453443562697063682673 4dc4cc81c1d23e519_62b0fbf 266bee;83360521]Rzuæ go i znajd¼ sobie jakiego¶ ch³opaka metala. Oni nie wpadaj± na takie durne pomys³y.[/QUOTE]

Nic pewnego. Mia³am ch³opaka, metala - d³ugie, piêkne w³osy i ¶ci±³ ;/
__________________
K: 37


"Wied¼miko³aj"
Frezja__ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-04, 19:04   #19
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomo¶ci: 2 904
Dot.: Mój ch³opak ¶ci±³ w³osy, nie podnieca mnie..

Cytat:
Napisane przez wiki99x Poka¿ wiadomo¶æ
Mam 19 lat, mój ch³opak 21. Jeste¶my ze sob± od 8 miesiêcy. Wszystko w naszym zwi±zku by³o ok. Wiadomo czasem k³ótnie sie zdarzaj± ale to jak u ka¿dego. Mój ch³opak nie mia³ d³ugich w³osów, mia³ takie "normalne" krótkie, tak jak wiêkszo¶æ mê¿czyzn. Tydzieñ temu jak siê mieli¶my spotkaæ w centrum DOS£OWNIE go nie rozpozna³am... obci±³ siê na ³yso.. Twierdzi, ¿e zrobi³ to tak sobie. Nawet mi nie powiedzia³, ¿e idzie do fryzjera. Nie powiedzia³am mu, ¿e mi siê to nie podoba, nie chcia³am go zraniæ. Ale prawda jest taka, ¿e.. on teraz wygl±da dla mnie odra¿aj±co Jeszcze 2 tygodnie temu potrafi³am siê podnieciæ przez samo ca³owanie z nim, a teraz z trudem mogê na niego patrzeæ.. Sta³ siê dla mnie aseksualny, wrêcz odra¿aj±cy. Jak na niego patrzê to widzê sebixa z blokowiska, a nie mojego ch³opaka.. Nie cierpiê ³ysiny,odrzuca mnie to. Pewni uznacie mnie za p³ytk± dziewuchê, co tylko na wygl±d patrzy. Tak nie jest, kocham swojego ch³opaka. Jednak brak w³osów mnie odpycha.. Nie wiem jak sobie z tym poradziæ.
W³osy odrosn±, wiêc nie wiem w czym problem. Wystarczy mu powiedzieæ, ¿e wolisz go w d³u¿szych w³osach i ju¿. Mo¿esz mu nawet kupiæ jak±¶ wcierkê. Swoj± drog± - wyt³uszczone mnie zastanawia... Równie¿ nie uwa¿am ³ysiny za seksown±, ba, dla mnie jest nieatrakcyjna, ale gdyby mój facet zgoli³ w³osy to "tylko" podoba³by mi siê mniej i nie wpada³abym w takie skrajno¶ci jak "odra¿aj±cy/odrzucaj±cy". Ka¿dy jednak inaczej reaguje i pewnie przez jakie¶ negatywne prze¿ycia mo¿e sobie tak bardzo ¼le skojarzyæ.
__________________
Dbam o w³osy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpañski - ?
TakaSamaInna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-04, 19:08   #20
Fortuna1
Zakorzenienie
 
Avatar Fortuna1
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomo¶ci: 5 715
Dot.: Mój ch³opak ¶ci±³ w³osy, nie podnieca mnie..

Pogadaj z nim. Mój m±¿ zacz±³ siê golic na lyso (widoczne zakola), te¿ mi siê to nie podoba, jak za ka¿dym razem odrastaja i je goli to ja dostaje bia³ej gor±czki :/ ale wynegocjowalam, ¿e nie goli ca³kiem na lyso tylko zostawia 1mm. Przynajmniej tyle.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Senza l'amore sarei solo un ciarlatano,
Come una barca che non esce mai dal porto.
Fortuna1 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-04, 20:55   #21
Luxanna
Zadomowienie
 
Avatar Luxanna
 
Zarejestrowany: 2014-09
Lokalizacja: z miasta
Wiadomo¶ci: 1 257
Dot.: Mój ch³opak ¶ci±³ w³osy, nie podnieca mnie..

Jak mój wpad³ na taki pomys³ i wróci³, jeszcze ubrany w dres, to mu prosto z mostu powiedzia³am, ¿e jak dla mnie wygl±da ohydnie, ale cieszê siê, je¶li jemu siê podoba. Wiêcej siê ju¿ tak mocno nie zgoli³. Nie wiem czemu mia³abym mu nie powiedzieæ tego wprost, on siê nie domy¶li przecie¿, bo sk±d
__________________
"Zbyt wiele w ¿yciu widzia³em, ¿eby nie wiedzieæ, ¿e kobiece przeczucia bywaj± cenniejsze ni¿ wnioski analityka."
Luxanna jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-04, 23:24   #22
samotny_t
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomo¶ci: 3 244
Dot.: Mój ch³opak ¶ci±³ w³osy, nie podnieca mnie..

Cytat:
Napisane przez wiki99x Poka¿ wiadomo¶æ
Mam 19 lat, mój ch³opak 21. Jeste¶my ze sob± od 8 miesiêcy. Wszystko w naszym zwi±zku by³o ok. Wiadomo czasem k³ótnie sie zdarzaj± ale to jak u ka¿dego. Mój ch³opak nie mia³ d³ugich w³osów, mia³ takie "normalne" krótkie, tak jak wiêkszo¶æ mê¿czyzn. Tydzieñ temu jak siê mieli¶my spotkaæ w centrum DOS£OWNIE go nie rozpozna³am... obci±³ siê na ³yso.. Twierdzi, ¿e zrobi³ to tak sobie. Nawet mi nie powiedzia³, ¿e idzie do fryzjera. Nie powiedzia³am mu, ¿e mi siê to nie podoba, nie chcia³am go zraniæ. Ale prawda jest taka, ¿e.. on teraz wygl±da dla mnie odra¿aj±co Jeszcze 2 tygodnie temu potrafi³am siê podnieciæ przez samo ca³owanie z nim, a teraz z trudem mogê na niego patrzeæ.. Sta³ siê dla mnie aseksualny, wrêcz odra¿aj±cy. Jak na niego patrzê to widzê sebixa z blokowiska, a nie mojego ch³opaka.. Nie cierpiê ³ysiny,odrzuca mnie to. Pewni uznacie mnie za p³ytk± dziewuchê, co tylko na wygl±d patrzy. Tak nie jest, kocham swojego ch³opaka. Jednak brak w³osów mnie odpycha.. Nie wiem jak sobie z tym poradziæ.
Powiedz mu wprost.

Natomiast s±dz±c po tym, ¿e zmiana w³osów Ciê odrzuca, to Wasz zwi±zek jest raczej p³ytki

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
samotny_t jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-04, 23:46   #23
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 9 831
Dot.: Mój ch³opak ¶ci±³ w³osy, nie podnieca mnie..

Cytat:
Napisane przez wiki99x Poka¿ wiadomo¶æ
Mam 19 lat
(...)
Sta³ siê dla mnie aseksualny, wrêcz odra¿aj±cy.
(...)
Nie wiem jak sobie z tym poradziæ.
Nijak. Powiedzieæ mu, ¿e wola³a¶ go w d³u¿szych i poprosiæ ¿eby znowu je zapu¶ci³ (na co oczywi¶cie on nie musi siê zgodziæ, w koñcu to jego sprawa).
I poczekaæ a¿ doro¶niesz. W twoim wieku takie skrajne reakacje na b³ahe sprawy s± jeszcze normalne - dojrzewasz.
dfdce9ad473ee3ba4bd9426289ac63cb58eb8552 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-05, 01:30   #24
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomo¶ci: 4 634
Dot.: Mój ch³opak ¶ci±³ w³osy, nie podnieca mnie..

Powiedz by zak³ada³ czapkê z daszkiem.
White_Dove jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-05, 01:50   #25
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 12 916
Dot.: Mój ch³opak ¶ci±³ w³osy, nie podnieca mnie..

Cytat:
Napisane przez dmuchawcelatawce Poka¿ wiadomo¶æ
Rozumiem Ciê autorko. £ysina jest dla mnie totalnie aseksualna, wiêc zapewne tak by by³o, ¿e poci±gaj±cy mnie wcze¶niej facet zgoli³ siê na zero to nagle zapewne przesta³by byæ interesuj±cy w ten sposób.
Na to co nas podnieca i poci±ga nie mamy wp³ywu. Ot, natura. Ja mam tak samo i ³ysina jest dla mnie aseksualna. Oczywi¶cie czasem ³ysina mêska ma powa¿ne przyczyny- pobór do wojska, chemioterapia, nadmiar estrogenu i ³ysienie z wiekiem i wtedy trudno czasem z tym walczyæ czy porzuciæ ukochanego z tego powodu, ale to nie zmienia faktu, ¿e s± kobiety, które tak maj± i warto by obie strony mia³y tego ¶wiadomo¶æ, a kobieta wybiera³a partnera, który jej potrzebom odpowiada. Ja tam zawsze wybiera³am "w³ochaczy".Ot taka natura. M³odsza kuzynka ma fetysz gêstych i krêconych w³osów i chyba nigdy faceta o innych w³osach nie mia³a. Tak samo s± faceci co wol± jaki¶ typ twarzy, w³osów , ty³ka czy biustu i te¿ wybieraj± zwykle ten sam u partnerek. I jako¶ nikt im tego nie wypomina.
__________________
Proszê zajrzyj do tego w±tku i wype³nij ankietê:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=733894
MissChievousTess jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-05, 06:27   #26
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zo³zarium
Wiadomo¶ci: 3 698
Dot.: Mój ch³opak ¶ci±³ w³osy, nie podnieca mnie..

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Poka¿ wiadomo¶æ
Na to co nas podnieca i poci±ga nie mamy wp³ywu. Ot, natura. Ja mam tak samo i ³ysina jest dla mnie aseksualna. Oczywi¶cie czasem ³ysina mêska ma powa¿ne przyczyny- pobór do wojska, chemioterapia, nadmiar estrogenu i ³ysienie z wiekiem i wtedy trudno czasem z tym walczyæ czy porzuciæ ukochanego z tego powodu, ale to nie zmienia faktu, ¿e s± kobiety, które tak maj± i warto by obie strony mia³y tego ¶wiadomo¶æ, a kobieta wybiera³a partnera, który jej potrzebom odpowiada. Ja tam zawsze wybiera³am "w³ochaczy".Ot taka natura. M³odsza kuzynka ma fetysz gêstych i krêconych w³osów i chyba nigdy faceta o innych w³osach nie mia³a. Tak samo s± faceci co wol± jaki¶ typ twarzy, w³osów , ty³ka czy biustu i te¿ wybieraj± zwykle ten sam u partnerek. I jako¶ nikt im tego nie wypomina.
Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Poka¿ wiadomo¶æ
Na to co nas podnieca i poci±ga nie mamy wp³ywu. Ot, natura. Ja mam tak samo i ³ysina jest dla mnie aseksualna. Oczywi¶cie czasem ³ysina mêska ma powa¿ne przyczyny- pobór do wojska, chemioterapia, nadmiar estrogenu i ³ysienie z wiekiem i wtedy trudno czasem z tym walczyæ czy porzuciæ ukochanego z tego powodu, ale to nie zmienia faktu, ¿e s± kobiety, które tak maj± i warto by obie strony mia³y tego ¶wiadomo¶æ, a kobieta wybiera³a partnera, który jej potrzebom odpowiada. Ja tam zawsze wybiera³am "w³ochaczy".Ot taka natura. M³odsza kuzynka ma fetysz gêstych i krêconych w³osów i chyba nigdy faceta o innych w³osach nie mia³a. Tak samo s± faceci co wol± jaki¶ typ twarzy, w³osów , ty³ka czy biustu i te¿ wybieraj± zwykle ten sam u partnerek. I jako¶ nikt im tego nie wypomina.
Tak, wybieraj± i robi± na tej podstawie selekcjê ludzi zanim wejd± z nimi w relacjê. Co innego je¶li partner którego siê niby kocha zaczyna odrzucaæ z tak b³ahego powodu jak d³ugo¶æ w³osów. My¶la³am, ¿e na bliskich patrzy siê jednak inaczej, a facet nie przestanie byæ atrakcyjny, bo ¶ci±³ w³osy czy zobaczy³y¶my go nad muszl± zielonego.

Wys³ane z aplikacji Forum Wizaz
Nimve jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-05, 08:36   #27
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomo¶ci: 4 812
Dot.: Mój ch³opak ¶ci±³ w³osy, nie podnieca mnie..

Cytat:
Napisane przez ruda_beksa Poka¿ wiadomo¶æ


---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:22 ----------

Cytat:
Napisane przez dmuchawcelatawce Poka¿ wiadomo¶æ
Rozumiem Ciê autorko. £ysina jest dla mnie totalnie aseksualna, wiêc zapewne tak by by³o, ¿e poci±gaj±cy mnie wcze¶niej facet zgoli³ siê na zero to nagle zapewne przesta³by byæ interesuj±cy w ten sposób.
Tez nie cierpie lysiny, taki facet kojarzy mi sie z drechem sprzed bloku z browarem w rece
Najlepszym rozwiazaniem jest znalezc faceta, ktory rowniez nie lubi lysiny i nie ma zamiaru sie ogolic

---------- Dopisano o 09:36 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

Cytat:
Napisane przez White_Dove Poka¿ wiadomo¶æ
Powiedz by zak³ada³ czapkê z daszkiem.
Wtedy bedzie jeszcze bardziej wygladal jak dres
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-05, 08:49   #28
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomo¶ci: 4 020
Dot.: Mój ch³opak ¶ci±³ w³osy, nie podnieca mnie..

Masz 19 lat i w sumie w tym wieku takie reakcje s± chyba normalne. Ale na przysz³o¶æ - w dobrym zwi±zku jaka¶ zmiana w wygl±dzie nie powinna od razu czyniæ kogo¶ odra¿aj±cym. Bo na etapie wchodzenia w relacjê mo¿emy sobie wybieraæ kogo wolimy. Ale trochê g³upio jak po 10-20 latach facet zacznie ³ysieæ i tylko z tego powodu wszystko siê rozleci . A je¶li chodzi o zmiany, na które ma siê wp³yw, warto rozmawiaæ .
MiamiGlow jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-05, 09:02   #29
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomo¶ci: 4 634
Dot.: Mój ch³opak ¶ci±³ w³osy, nie podnieca mnie..

No có¿ je¶li kiedy¶ zacznie ³ysiec niech wie czego moze siê spodziewac. Podobny przypadek jak w±tki facetów których ¿ona po porodzie przestaje pociagac. Dla mnie to lekki kosmos. Niby ukochana osoba a traktowana jak przygodna znajomo¶æ tylko wygl±d zewnêtrzny.
White_Dove jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2018-05-05, 09:37   #30
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 7 505
Dot.: Mój ch³opak ¶ci±³ w³osy, nie podnieca mnie..

Kup mi perukê. Niech nosi.
__________________
Kpiê i o drogê nie pytam.
linaya jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2018-05-07 20:54:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:58.