Tydzień po rozstaniu, czy jest jeszcze szansa? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-05-05, 06:02   #31
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Tydzień po rozstaniu, czy jest jeszcze szansa?

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
Kłamcy bardzo łatwo przyjdą słowa o jego wielkiej szczerości
Ta jeszcze patrząc Ci prosto w oczy
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-05, 08:06   #32
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Tydzień po rozstaniu, czy jest jeszcze szansa?

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
Kłamcy bardzo łatwo przyjdą słowa o jego wielkiej szczerości
I klamca czesto przekonuje o swojej szczerosci
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-05, 09:41   #33
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Tydzień po rozstaniu, czy jest jeszcze szansa?

Dokładnie. Jak ktoś podkreśla takie oczywistości, to trzeba wiać.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-05, 10:36   #34
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Tydzień po rozstaniu, czy jest jeszcze szansa?

Cytat:
Napisane przez tienne Pokaż wiadomość
Mówi że nie chce z nią być, tylko że nie może jej teraz tak zostawić ze względu na sentyment, bo w końcu byli ze sobą trochę. I że znajomi naciskają że powinien się nią zająć :/ Kiedy zaczęliśmy się spotykać oni jeszcze przez chwilę mieszkali razem, ale już nie byli ze sobą od miesiąca i ona się wyprowadziła po chwili. Teraz niby nie ma gdzie mieszkać..

Ale może rzeczywiście to jest łagodna wersja dla mnie. Jak o tym piszę to się czuję jakbym go usprawiedliwiała..
Jak znajomi tak naciskają to może niech sami ją przygarną. Współczuję strasznie, ale obawiam się, że kłamie i chce wrócić do eks. W pracy mu się nagle nie układa i już wie, że będzie zmieniał i może w innym mieście. Jakby mu na Tobie zależało to by znalazł w Waszym mieście albo przeprowadził się z Tobą. Eks biedna, chora i nie ma innych znajomych i on się musi nią opiekować i to u siebie w domu. Ja jeszcze jakąś pomoc tam rozumie, ale nie wyobrażam sobie ściągać eksa do którego nic nie czuje pod swój dach, mając aktualnie udany związek. Wg mnie tchórz z niego i tyle. Mógł chociaż powiedzieć prawdę. Ale pewnie jak mu z eks nie wyjdzie będzie chciał wrócić, więc sobie furtkę zostawia.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-05, 11:06   #35
tienne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 18
Dot.: Tydzień po rozstaniu, czy jest jeszcze szansa?

No właśnie jeśli chodzi o tę pracę to już od jakiegoś czasu wspominał i sama też go wspierałam w poszukiwaniach, nawet w innym mieście bo zawsze da się jakoś ogarnąć jeśli się tylko chce i przejmowalibyśmy się dopiero gdyby się miał wyprowadzić.

Szukał po prostu argumentów na siłę. Jeśli chce się zejść z eks to nic na to nie poradzę i w takim razie furtka jest dla niego zamknięta z mojej strony, bo byłam teraz lekiem na chwilę i dostałam po tyłku... Ale prawdy już się chyba nie dowiem.
tienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-05, 11:15   #36
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Tydzień po rozstaniu, czy jest jeszcze szansa?

Cytat:
Napisane przez tienne Pokaż wiadomość
No właśnie jeśli chodzi o tę pracę to już od jakiegoś czasu wspominał i sama też go wspierałam w poszukiwaniach, nawet w innym mieście bo zawsze da się jakoś ogarnąć jeśli się tylko chce i przejmowalibyśmy się dopiero gdyby się miał wyprowadzić.

Szukał po prostu argumentów na siłę. Jeśli chce się zejść z eks to nic na to nie poradzę i w takim razie furtka jest dla niego zamknięta z mojej strony, bo byłam teraz lekiem na chwilę i dostałam po tyłku... Ale prawdy już się chyba nie dowiem.
Są takie prawdy, których nie warto się dowiadywać
Niczego nie zmienią a spotęgują tylko złość i żal.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-06, 13:23   #37
fralla
Raczkowanie
 
Avatar fralla
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 150
Dot.: Tydzień po rozstaniu, czy jest jeszcze szansa?

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to wygląda na to, że ta dziewczyna nawet nie wie, że on kogoś miał, a teraz trwa pospieszne zacieranie śladów i kucie żelaza póki gorące.
fralla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-06, 20:39   #38
QueenOfHearts
Rozeznanie
 
Avatar QueenOfHearts
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 864
Dot.: Tydzień po rozstaniu, czy jest jeszcze szansa?

autorko,
nie analizuj za dużo. Facet cię karmił ściemami przy rozstaniu i jeszcze mu się udało załapać na seks na pożegnanie.
Klasyka.

Serio, otrząśnij się i idź do przodu. Emocje warto usunąć na bok, bo dobrym doradztwem nie będą.
__________________
"NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI. JESTEM TYLKO JA." T.Pratchett
QueenOfHearts jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-06, 20:53   #39
tienne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 18
Dot.: Tydzień po rozstaniu, czy jest jeszcze szansa?

Cytat:
Napisane przez QueenOfHearts Pokaż wiadomość
autorko,
nie analizuj za dużo. Facet cię karmił ściemami przy rozstaniu i jeszcze mu się udało załapać na seks na pożegnanie.
Klasyka.

Serio, otrząśnij się i idź do przodu. Emocje warto usunąć na bok, bo dobrym doradztwem nie będą.
Ech, staram się wziąć w garść, ale myślę o nim 24h, nawet w nocy jak już mi się uda zasnąć to mi się śni... Nie mogę uwierzyć że mógł się mną tak zabawić, a to był pierwszy facet od dawna na którym naprawdę mi zależało. Ale trzymam się, nie piszę do niego.
tienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-06, 21:07   #40
QueenOfHearts
Rozeznanie
 
Avatar QueenOfHearts
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 864
Dot.: Tydzień po rozstaniu, czy jest jeszcze szansa?

Śnisz czy nie śnisz, nie masz wyjścia -trzeba się ogarnąć, Twoje myślenie i pragnienie i tęsknota i tak nic nie zmieni.
Bądź dzielna.

Cytat:
Napisane przez tienne Pokaż wiadomość
Ech, staram się wziąć w garść, ale myślę o nim 24h, nawet w nocy jak już mi się uda zasnąć to mi się śni... Nie mogę uwierzyć że mógł się mną tak zabawić, a to był pierwszy facet od dawna na którym naprawdę mi zależało. Ale trzymam się, nie piszę do niego.
__________________
"NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI. JESTEM TYLKO JA." T.Pratchett
QueenOfHearts jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-06, 21:53   #41
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Tydzień po rozstaniu, czy jest jeszcze szansa?

Ja nie rozumiem idei seksu na pozegnanie. To byloby okropne, tu zrywa z toba facet, w ktorym jestes zakochana, boli, chce sie plakac, rozrywa od srodka i isc z nim do lozka zanim wyjdzie i juz nie wroci? Wtf?
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-06, 22:03   #42
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Tydzień po rozstaniu, czy jest jeszcze szansa?

Myślę, że gdyby on postawił sprawę jasno i powiedział, że na pewno nigdy już nie będą razem, to tego seksu by nie było. Autorka po prostu dalej ma nadzieję.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-06, 22:03   #43
tienne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 18
Dot.: Tydzień po rozstaniu, czy jest jeszcze szansa?

[1=7cd1d0bf3fc279e4e45587f 61c3d7242fa9c0a30;8340369 6]Ja nie rozumiem idei seksu na pozegnanie. To byloby okropne, tu zrywa z toba facet, w ktorym jestes zakochana, boli, chce sie plakac, rozrywa od srodka i isc z nim do lozka zanim wyjdzie i juz nie wroci? Wtf?[/QUOTE]

Pierwszy raz miałam taką sytuację i teraz jej żałuję, bo emocjonalnie mi to wcale nie pomogło.
Siedzieliśmy kilka godzin, rozmawialiśmy - on próbował przekonać mnie, że tak będzie lepiej, a ja jego że robi błąd. Poprosiłam żeby mnie przytulił, potem mnie pocałował i wiesz, to jest taki cholernie ciężki moment że widzisz że ktoś odchodzi i go możesz już nigdy nie zobaczyć, powoli zaczyna do ciebie docierać, a masz ogromną potrzebę bliskości i zatrzymania chociaż na chwilę. No to nie jest radosny seks.
tienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-07, 08:14   #44
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Tydzień po rozstaniu, czy jest jeszcze szansa?

Cytat:
Napisane przez tienne Pokaż wiadomość
Może tak jest. Kiedyś obiecaliśmy sobie że obojętnie jak się nasza relacja skończy to będziemy wobec siebie szczerzy, ale może tutaj stchórzył... Nie wiem, przy rozstaniu powiedział, że mógłby mi powiedzieć że jest ktoś inny, ale chciał być ze mną szczery, to są jego słowa, ale może kłamał.
Dobrze zrobiłam że urwałam kontakt. Mam nadzieję że jeśli się odezwie to będę już pozbierana i będę umiała go zignorować.
Oszust smierdzacy. Ok niech sobie wraca do bylej ale kurde takie ordynarne klamstwa?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-07, 09:26   #45
kotissska
Rozeznanie
 
Avatar kotissska
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 770
Dot.: Tydzień po rozstaniu, czy jest jeszcze szansa?

Dziewczyna pewnie nawet nie jest chora. Wybrał ją, może nawet chce na czysto znowu z nią być, bywa.
Musisz odpuścić. Tak to jest kiedy jedna osoba mówi wprost, że nie chce związku, druga się na to godzi a z czasem i tak wymaga więcej.

---------- Dopisano o 09:26 ---------- Poprzedni post napisano o 09:25 ----------

Cytat:
Napisane przez tienne Pokaż wiadomość
Pierwszy raz miałam taką sytuację i teraz jej żałuję, bo emocjonalnie mi to wcale nie pomogło.
Siedzieliśmy kilka godzin, rozmawialiśmy - on próbował przekonać mnie, że tak będzie lepiej, a ja jego że robi błąd. Poprosiłam żeby mnie przytulił, potem mnie pocałował i wiesz, to jest taki cholernie ciężki moment że widzisz że ktoś odchodzi i go możesz już nigdy nie zobaczyć, powoli zaczyna do ciebie docierać, a masz ogromną potrzebę bliskości i zatrzymania chociaż na chwilę. No to nie jest radosny seks.
To już chyba trochę desperacja. Taki seks nie ma żadnego sensu. ŻADNEGO
kotissska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-07, 10:58   #46
tienne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 18
Dot.: Tydzień po rozstaniu, czy jest jeszcze szansa?

Cytat:
Napisane przez kotissska Pokaż wiadomość
Dziewczyna pewnie nawet nie jest chora. Wybrał ją, może nawet chce na czysto znowu z nią być, bywa.
Musisz odpuścić. Tak to jest kiedy jedna osoba mówi wprost, że nie chce związku, druga się na to godzi a z czasem i tak wymaga więcej.
Na początku żadne z nas nie zakładało związku. Później powiedziałam że chcę czegoś więcej i on w to poszedł. Jeśli chciał się tylko zabawić to po co był wspólny wyjazd, planowanie wakacji, kolejnych wypadów, świąt?
Dociera do mnie że to koniec, żałuję że nie powiedział prawdy jeśli wrócił do byłej.
tienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-07, 11:25   #47
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Tydzień po rozstaniu, czy jest jeszcze szansa?

Cytat:
Napisane przez tienne Pokaż wiadomość
Na początku żadne z nas nie zakładało związku. Później powiedziałam że chcę czegoś więcej i on w to poszedł. Jeśli chciał się tylko zabawić to po co był wspólny wyjazd, planowanie wakacji, kolejnych wypadów, świąt?
Dociera do mnie że to koniec, żałuję że nie powiedział prawdy jeśli wrócił do byłej.
Znajac mnie to ja bym zadzwonila/ poszla do ni2go tylko po to zeby pokazac mu ze jet idiota.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-07, 11:29   #48
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Tydzień po rozstaniu, czy jest jeszcze szansa?

Cytat:
Napisane przez tienne Pokaż wiadomość
Na początku żadne z nas nie zakładało związku. Później powiedziałam że chcę czegoś więcej i on w to poszedł. Jeśli chciał się tylko zabawić to po co był wspólny wyjazd, planowanie wakacji, kolejnych wypadów, świąt?
Dociera do mnie że to koniec, żałuję że nie powiedział prawdy jeśli wrócił do byłej.
Jeszcze nie wiedział, że eks się znowu odezwie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-07, 11:45   #49
kotissska
Rozeznanie
 
Avatar kotissska
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 770
Dot.: Tydzień po rozstaniu, czy jest jeszcze szansa?

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
Jeszcze nie wiedział, że eks się znowu odezwie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Właśnie
Może gdyby eks już się nie pojawiła, rozwinąłby znajomość. A tak stara miłość nie zerdzewiała
kotissska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-07, 13:32   #50
stewardesa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: ostatni bastion obiektywizmu
Wiadomości: 9 515
Dot.: Tydzień po rozstaniu, czy jest jeszcze szansa?

Cytat:
Napisane przez tienne Pokaż wiadomość
Na początku żadne z nas nie zakładało związku. Później powiedziałam że chcę czegoś więcej i on w to poszedł. Jeśli chciał się tylko zabawić to po co był wspólny wyjazd, planowanie wakacji, kolejnych wypadów, świąt?
Dociera do mnie że to koniec, żałuję że nie powiedział prawdy jeśli wrócił do byłej.
Masz rację, kocha Cię. Pewnie była go przywiązuje i zmusza.
stewardesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-07, 14:23   #51
kotissska
Rozeznanie
 
Avatar kotissska
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 770
Dot.: Tydzień po rozstaniu, czy jest jeszcze szansa?

Cytat:
Napisane przez stewardesa Pokaż wiadomość
Masz rację, kocha Cię. Pewnie była go przywiązuje i zmusza.
Ale po co ta ironia?
kotissska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-07, 17:47   #52
Minna
Zielona Driada
 
Avatar Minna
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 514
Dot.: Tydzień po rozstaniu, czy jest jeszcze szansa?

Cytat:
Napisane przez tienne Pokaż wiadomość
Na początku żadne z nas nie zakładało związku. Później powiedziałam że chcę czegoś więcej i on w to poszedł. Jeśli chciał się tylko zabawić to po co był wspólny wyjazd, planowanie wakacji, kolejnych wypadów, świąt?
Dociera do mnie że to koniec, żałuję że nie powiedział prawdy jeśli wrócił do byłej.
Z nudów? Z braku odzewu ze strony eks? Z ciekawości? Bo na 100% nie z miłości.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________



"To fakt. A fakty to najbardziej uparta rzecz pod słońcem."
Minna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-07 18:47:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:32.