Rozmiar prezerwatywy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-05-03, 00:50   #1
Mati12321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 2

Rozmiar prezerwatywy


Witam, mam problem z dobraniem odpowiedniej prezerwatywy. Długość mojego penisa to ok 16/17 cm a obwód to 14cm. Klasyczne Durexy są zbyt ciasne, poleci ktoś jakieś gumki dla tych ''większych''? ;D
Mati12321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-03, 15:46   #2
lady666macbeth
Zakorzenienie
 
Avatar lady666macbeth
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 8 338
Dot.: Rozmiar prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez Mati12321 Pokaż wiadomość
Witam, mam problem z dobraniem odpowiedniej prezerwatywy. Długość mojego penisa to ok 16/17 cm a obwód to 14cm. Klasyczne Durexy są zbyt ciasne, poleci ktoś jakieś gumki dla tych ''większych''? ;D
no co Ty nie powiesz
__________________
"Słowami też można dotykać. Nawet czulej niż dłońmi."
lady666macbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-03, 17:31   #3
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Rozmiar prezerwatywy

Nie wiem czy wiesz, ale prezerwatywy są tak rozciągliwe, że mógłbyś założyć je nawet na głowę. Nie polecam, ale za to polecam:
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-03, 18:11   #4
karolowanka
Rozeznanie
 
Avatar karolowanka
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 679
Dot.: Rozmiar prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez TakaSamaInna Pokaż wiadomość
Nie wiem czy wiesz, ale prezerwatywy są tak rozciągliwe, że mógłbyś założyć je nawet na głowę. Nie polecam, ale za to polecam:
pamiętam, jak mój ex męczył się z założeniem przyciasnej na niego prezerwatywy. Gdy po wielu próbach mu się udało, to okazało się, że jest to mega niekomfortowe i nie da rady nic zrobić.
Teraz zaczynam się zastanawiać, czy to nie była po prostu jego wrodzona niechęć do gumek hmmm, dzięki za film
karolowanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-03, 19:18   #5
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Rozmiar prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez TakaSamaInna Pokaż wiadomość
Nie wiem czy wiesz, ale prezerwatywy są tak rozciągliwe, że mógłbyś założyć je nawet na głowę. Nie polecam, ale za to polecam:
Kiedy prezerwatywa na normalny obwod, a czlonek jest szerszy to bedzie ciezko ja rozwinac do konca i bedzie bolesnie uciskala, na tyle, ze nie da sie kontynuowac stosunku.

---------- Dopisano o 20:01 ---------- Poprzedni post napisano o 20:00 ----------

Cytat:
Napisane przez karolowanka Pokaż wiadomość
pamiętam, jak mój ex męczył się z założeniem przyciasnej na niego prezerwatywy. Gdy po wielu próbach mu się udało, to okazało się, że jest to mega niekomfortowe i nie da rady nic zrobić.
Teraz zaczynam się zastanawiać, czy to nie była po prostu jego wrodzona niechęć do gumek hmmm, dzięki za film
Twoj ex nie klamal, uwiera i to bolesnie. Co z tego, ze prezerwatywe mozna rozciagnac jak czlonek to bardzo delikatna czesc ciala i zbyt duzy ucisk powoduje dyskomfort, a nawet bol

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:01 ----------

Sprobuj Unimil Skyn Large
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-03, 20:14   #6
Rag
Raczkowanie
 
Avatar Rag
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 85
Dot.: Rozmiar prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez TakaSamaInna Pokaż wiadomość
Nie wiem czy wiesz, ale prezerwatywy są tak rozciągliwe, że mógłbyś założyć je nawet na głowę. Nie polecam, ale za to polecam:
Zakładanie zwykłej prezerwatywy na pokaźnego członka jest jak owijanie sobie biustu DD szarą taśmą na siłę-niby się da, ale nie do końca. Słowem, komfortu w tym nie ma.

Cytat:
Napisane przez Mati12321 Pokaż wiadomość
Witam, mam problem z dobraniem odpowiedniej prezerwatywy. Długość mojego penisa to ok 16/17 cm a obwód to 14cm. Klasyczne Durexy są zbyt ciasne, poleci ktoś jakieś gumki dla tych ''większych''? ;D
Pasante King Size. Zamawiaj przez neta z oficjalnej strony, w hurcie wychodzą za grosze. Co do jakości, to jest to po prostu londyńska filia Durexa, tak więc bierz śmiało.
__________________
AllHumanLivesMatter
Rag jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-04, 11:36   #7
drasunia
Raczkowanie
 
Avatar drasunia
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 97
Dot.: Rozmiar prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez Mati12321 Pokaż wiadomość
Witam, mam problem z dobraniem odpowiedniej prezerwatywy. Długość mojego penisa to ok 16/17 cm a obwód to 14cm. Klasyczne Durexy są zbyt ciasne, poleci ktoś jakieś gumki dla tych ''większych''? ;D
Skyn large Ja jakoś za durexami nie przepadam, skyn najlepsze

Jak z moim byłym chłopakiem użyliśmy durexów, to były one jakieś dziwne. Śmierdziało od nich i spowodowały, że mi się seksu całkowicie odechciało. Dlatego mam złe skojarzenia z durexami
__________________
My life is brilliant
My love is pure
I saw an angel
Of that I'm sure


https://www.youtube.com/watch?v=RtcOLN6Ley4

Edytowane przez drasunia
Czas edycji: 2018-05-04 o 11:37
drasunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-04, 20:22   #8
drugastronaoblicza
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 29
Dot.: Rozmiar prezerwatywy

Cytat:
Napisane przez TakaSamaInna Pokaż wiadomość
Nie wiem czy wiesz, ale prezerwatywy są tak rozciągliwe, że mógłbyś założyć je nawet na głowę. Nie polecam, ale za to polecam:
Też oglądam :-D

Wysłane z mojego SHIELD Tablet przy użyciu Tapatalka
drugastronaoblicza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-04, 22:33   #9
nora_ela
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 144
Dot.: Rozmiar prezerwatywy

W sex shopach online znajdziesz rozmiarówkę i prezerwatywy pasujące do niestandardowych rozmiarów. Nawet Skyn robi coś większego, ale te gumki trudno spotkać w supermarkecie
nora_ela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-05, 18:35   #10
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: Rozmiar prezerwatywy

A moim zdaniem argument, że prezerwatywę można założyć na głowe nie ma nic do tego. Są różnie penisy, erekcja to krew napływająca do członka i jeśli jest "przyciasna" guma i uciska nie w tym miejscu to może opadać. Co z tego, że nie tnie fiuta, siny się nie robi, to tylko subtelny ucisk, który może zepsuć perfekcyjną erekcje.
Zwłaszcza, że mam żywy przykład w łóżku, korzystając z odpowiedniego rozmiaru my.size erekcja była, przy durexach opadał.
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-05, 21:36   #11
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: Rozmiar prezerwatywy

Przecież to oczywiste, że jak jakieś prezerwatywy przyciasnawe to można kupić większe i nie są tak trudno dostępne. Przykład z głową podałam głównie dla tych, którzy szukają byle powodu by uprawiać seks bez gumek.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-05-05 22:36:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:21.