Poszerzanie wejścia pochwy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-06-05, 18:24   #1
CarinRD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 3

Poszerzanie wejścia pochwy


Hejka.

Mam pewien problem z moim wejściem do pochwy. Otóż jest ono dość małe, od dołu nachodzi na nie fałd skórny, który łączy wargi sromowe (to się nazywa wędzidełko dolne warg sromowych, czy jakoś tak). To nie jest część błony dziewiczej, od razu mówię. Współżyję od prawie 10 lat, z różnymi partnerami i ten fałd skóry jest jak wrzód na tyłku xD przy pozycjach, w których penis wchodzi tak jakby od dołu, ocierając lub rozciągając ten fałd skórny zaczynam odczuwać ból. Nawet użycie czegoś poślizgowego niewiele daje, bo nie ochrania przed rozciąganiem, które z kolei daje uczucie rozrywania na pół xD mój partner stara się być delikatny, ale oboje lubimy czasami ostrzej, co skutkuje opuchlizną tego fałdu, a moje życie seksualne zaczyna z tego powodu kuleć (bo jak tu się kochać, skoro boli po wczoraj?) xD

Byłam z tym u ginekologa, powiedział, że mogę pokusić się o zabieg, ale odradza, bo nie da się tego tak rozciąć jakbym chciała, gdyż dalej są mięśnie. Rozcięcie skóry spowoduje, że pojawi się gruba blizna, która tylko pogorszy sprawę. I teraz moje pytanie. Jak to poszerzyć? Czy któraś z Was miała podobny problem? Jak sobie z tym poradziłyście? W jaki sposób, jak często i czym to rozciągnąć? A może jest coś do kupienia w aptece, jakiś żel albo coś podobnego, który uelastyczni i rozluźni wejście do pochwy? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź
CarinRD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-05, 22:02   #2
Sevrinerro
Raczkowanie
 
Avatar Sevrinerro
 
Zarejestrowany: 2018-06
Lokalizacja: Bordeaux
Wiadomości: 135
Dot.: Poszerzanie wejścia pochwy

Cytat:
Napisane przez CarinRD Pokaż wiadomość
Hejka.

Mam pewien problem z moim wejściem do pochwy. Otóż jest ono dość małe, od dołu nachodzi na nie fałd skórny, który łączy wargi sromowe (to się nazywa wędzidełko dolne warg sromowych, czy jakoś tak). To nie jest część błony dziewiczej, od razu mówię. Współżyję od prawie 10 lat, z różnymi partnerami i ten fałd skóry jest jak wrzód na tyłku xD przy pozycjach, w których penis wchodzi tak jakby od dołu, ocierając lub rozciągając ten fałd skórny zaczynam odczuwać ból. Nawet użycie czegoś poślizgowego niewiele daje, bo nie ochrania przed rozciąganiem, które z kolei daje uczucie rozrywania na pół xD mój partner stara się być delikatny, ale oboje lubimy czasami ostrzej, co skutkuje opuchlizną tego fałdu, a moje życie seksualne zaczyna z tego powodu kuleć (bo jak tu się kochać, skoro boli po wczoraj?) xD

Byłam z tym u ginekologa, powiedział, że mogę pokusić się o zabieg, ale odradza, bo nie da się tego tak rozciąć jakbym chciała, gdyż dalej są mięśnie. Rozcięcie skóry spowoduje, że pojawi się gruba blizna, która tylko pogorszy sprawę. I teraz moje pytanie. Jak to poszerzyć? Czy któraś z Was miała podobny problem? Jak sobie z tym poradziłyście? W jaki sposób, jak często i czym to rozciągnąć? A może jest coś do kupienia w aptece, jakiś żel albo coś podobnego, który uelastyczni i rozluźni wejście do pochwy? Będę wdzięczna za każdą odpowiedź
Nooo moja miła jak Ci ginekolog nie doradził nic innego to nie szukaj tego na forum . Osobiście może jest jakaś technika, ale może wszystkiego czego ci potrzeba to odpowiednia pozycja?
Sevrinerro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-06, 08:55   #3
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Poszerzanie wejścia pochwy

Cytat:
Napisane przez Sevrinerro Pokaż wiadomość
Nooo moja miła jak Ci ginekolog nie doradził nic innego to nie szukaj tego na forum . Osobiście może jest jakaś technika, ale może wszystkiego czego ci potrzeba to odpowiednia pozycja?
Odpowiednia pozycja zawsze? Może się znudzić dość szybko, a domyślam się, że nie o to chodzi, bo autorka sama pisze, że nie chodzi o wszystkie pozycje, a o te, w których penis wchodzi pod konkretnym kątem.


Ja bym się doradziła jeszcze innego ginekologa albo poszła na kosultacje do chirurga plastycznego lub w inne miejsce, gdzie oferują zabiegi, które moglyby pomóc. Konsultacje czasem są darmowe, a jak nie, to myślę, że można przeboleć 100 zł. A nuż okaże się, że wiedzą coś więcej niż ginekolog, który, jakby nie patrzeć, nie ma specjalizacji pod kątem korekcji plastycznej.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 00:45   #4
CarinRD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 3
Dot.: Poszerzanie wejścia pochwy

Wybaczcie, że nie odpisałam wcześniej, kompletnie zapomniałam, że stworzyłam ten wątek ^^

No właśnie o to chodzi, że nie chcę się ograniczać. Oboje lubimy różnorodność. Gdy musimy się ograniczać seks przestaje być tak przyjemny. Zamiast skupiać się na przyjemności oboje kombinujemy co tu zrobić, by nie zabolało. A przecież nie o to w seksie chodzi

Wybiorę się więc do chirurga plastycznego. Jeśli znacie jeszcze inne sposoby na rozciągnięcie wejścia do pochwy to chętnie poczytam więcej
CarinRD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-20, 19:15   #5
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 812
Dot.: Poszerzanie wejścia pochwy

Również uważam, że warto pójść do chirurga plastycznego. On będzie lepiej wiedział co można z tym zrobić niż ginekolog.

Jest takie coś jak fisting i na blogach poświęconych tej aktywności seksualnej znajdziesz rady jak rozciągnąć pochwę i wejście
7cd1d0bf3fc279e4e45587f61c3d7242fa9c0a30 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-21, 11:40   #6
CarinRD
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 3
Dot.: Poszerzanie wejścia pochwy

Z tym, że ja nie chcę rozciągać pochwy a jedynie dolną część wejścia do niej ^^ w każdym razie dzięki
CarinRD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 21:21   #7
Laura19993
Przyczajenie
 
Avatar Laura19993
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 8
Dot.: Poszerzanie wejścia pochwy

Cześć,
miałam taki problem, ale mi pojawił się nagle i kompletnie nie wiedziałam o co chodzi.. szczególnie, że mi te więdzideło po prostu pękało i seks był wręcz niemożliwy bo mnie to szczypało strasznie itd.
Zostałam przeleczona i przebadana na wszystkie choroby weneryczne chyba
Finalnie po 2 konsultacjach w Klinice chirurgi ginekologicznej zdecydowałam się na zabieg laserowy nacinania tego właśnie więdzidełka (dzisiaj miałam ten zabieg) był bzbolesny-bolało tylko znieczulenie a potem już nic nie czułam.
25 lipca mam konsultację, chirurg sprawdzi jak to się goi i będę mogła próbować współżyć na pewno dam znać jak poszło i jak się goi!
Tobie radzę też zapisać się na konsultację do jakiejś kliniki gdzie wykonują zabiegi Ginekologi Estetycznej Laserem Co2 albo laserem MonaLisa (ja miała MonaLisą robione) konsultacje nie są drogie, ja płaciłam 80 zł za konsultacje i 600 zł za zabieg.
Pozdrawiam i trzymam kciuki
Laura19993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-03-13, 11:06   #8
Rose222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 3
Dot.: Poszerzanie wejścia pochwy

Hej wiem że minęło trochę czasu ale mam ten sam problem i też chce zrobić ten sam zabieg. Czy długo zajęła regeneracja po zabiegu i czy rzeczywiście zabieg tym laserem przyniósł porządany efekt?
Rose222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-13 12:06:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:31.