NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III. - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-08-04, 07:03   #91
Anusia : )( :
Zadomowienie
 
Avatar Anusia : )( :
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 732
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Jeżeli pytasz o te sypkie, to tak, przyszły już w poniedziałek, napisałam w wątku Babycake
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=200955
, i wkleiłam kilka fotek, zamówiłam już następne trzy, bo jestem z nich bardzo zadowolona. Przy okazji wzięłam też kuleczki Vollare, bo ten sam sprzedawca akurat miał fajne za 3,90zł i się skusiłam, myślę że dostanę je w poniedziałek, albo najpóźniej - wtorek ; )
__________________
Zabiegana, zajęta, zapracowana,
ciągle niewyspana, ale szczęśliwa...


Anusia : )( : jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-04, 07:53   #92
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

aha, nie zauważyłam, już tam pobiegłam z pytaniem do ciebie
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-04, 08:56   #93
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Bieta, dziekuję za zdjęcia! Chyba wrócę do oglądania tej IsaDory
Anahstasia, bardzo fajne zakupy no i gratuluje spotkania z miłą sprzedawczynią - to prawdziwy skarb
Fuksjaa, śliczna kolekcja.
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-04, 10:09   #94
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Anahstasia swietne zakupy.


Fuksjaa bardzo ladna kolekcja
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-04, 10:30   #95
olilina
Zakorzenienie
 
Avatar olilina
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 3 905
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
trójki chyba 25zł a piątki 35zł.
dzięki
olilina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-04, 11:26   #96
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez Anusia : )( : Pokaż wiadomość
Jeżeli pytasz o te sypkie, to tak, przyszły już w poniedziałek, napisałam w wątku Babycake
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=200955
, i wkleiłam kilka fotek, zamówiłam już następne trzy, bo jestem z nich bardzo zadowolona. Przy okazji wzięłam też kuleczki Vollare, bo ten sam sprzedawca akurat miał fajne za 3,90zł i się skusiłam, myślę że dostanę je w poniedziałek, albo najpóźniej - wtorek ; )
A jak puder Essence w pędzelku?
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-04, 11:29   #97
Anusia : )( :
Zadomowienie
 
Avatar Anusia : )( :
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 732
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
A jak puder Essence w pędzelku?
Nadal nie mam, nie mam kiedy zajechać, ale pamiętam : )
__________________
Zabiegana, zajęta, zapracowana,
ciągle niewyspana, ale szczęśliwa...


Anusia : )( : jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-04, 11:41   #98
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Fuksjaa, śliczna kolekcja.
Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Fuksjaa bardzo ladna kolekcja
dziękuję dziewczyny
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-04, 12:01   #99
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez Małgosia*79 Pokaż wiadomość
Rozświetlacz z Inglota to nr 84. To był najjaśniejszy odcień. Porównywałam go z pudrem brązujący Sephory - S40 i rozświetlającym do twarzy i ciała z Oriflame i jak dla mnie to pomieszane kolory dają odcień chłodnego brązu.Przy czym ten kolor jest bardzo delikatny i taki transparentny. Dokupiłam jeszcze z Inglota puder brązujący nr 76. Również jest to najjaśniejszy odcień z dostępnych. Ten to nawet stosuję na całą twarz a nie tylko jako róż

Co do sypkiego pudru z Manhattan to tak średnio byłam z niego zadowolona. Kupowałam go z myślą, że jest matujący. Tak zresztą było napisane na opakowaniu. W domu jak go użyłam pierwszy raz to byłam zaskoczona, że posiada rozświetlające drobinki. Tester w GC nie posiadał żadnych rozświetlających drobinek, albo przynajmniej ja ich nie zauważyłam. Jakoś to przebolałam i się przyzwyczaiłam, tym bardziej, że dawał ładne wykończenie makijażu. Efekt utrzymywał się gdzieś do 4 godz. przy mojej mieszanej cerze. Później jednak w miarę użytkowania coś się zaczęło dziać z tymi drobinkami bo miałam wrażenie, że się rozmnażają. Było ich zdecydowanie więcej niż na początku. Trochę to jakieś dziwne, ale przestał mi się podobać ten puder. W końcu ostatnio nie chcący potrąciłam go łokciem tak, że bidak wpadł do kibelka. Jakoś nie przejęłam się stratą. Poza tym w pudełeczku już niewiele go zostało. Acha i miałam odcień 3, ten ciemniejszy, który przy mojej bladej cerze na zimę się nie nadawał bo był za ciemny. Na lato był ok.
Dzięki za opisy, jakoś nie moge trafić na tester tego pudru ostatnio :/

Cytat:
Napisane przez bieta Pokaż wiadomość
Majade - ślepa komeda ze mnie. Przeczytałam, że szukasz khaki, przyszła mi do głowy Isa Dora, którą mam, obfotografowałam... i zauważyłam, że już testowałaś Wkleję te zdjęcia, może się komuś przydadzą - cień Icy khaki Isa Dora; po lewej nałożony na mokro, po prawej na sucho
Mam ten cień i bardzo lubię
A tak własciwie to jaki to jest kolor khaki? Mnie się zdaje że taki szarawo-brązowo-oliwkowy, bo w sumie u różnych producentów są to czasem nawet jasne brązy i zielenie
Wg mnie pod khaki podchodzi jeszcze L'oreal Holographic- taki właśnie ziemisty ale z zielonkawą poświatą
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-04, 13:03   #100
madziulaz
Raczkowanie
 
Avatar madziulaz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 62
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Witam w tym wątku. Lekko ośmielona dwoma postami na całym forum postanowiłam pokazać co mam w swojej kolorówce. Nie ma tego wiele - od kilku lat nie robię makijażu zarobkowo to i z lekka oczyściłam swój kuferek .
A że postanowiłam, po namiętnej lekturze makijażowych wątków, że od września codziennie robię sobie do pracy makijaż, to i pewnie przybędzie trochę nowych rzeczy, a nie kto inny tylko Wy przyczynicie się do tego .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT7428 ok_resize.JPG (103,7 KB, 618 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT7439ok_resize.JPG (101,1 KB, 647 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT7442ok_resize.JPG (114,1 KB, 377 załadowań)
madziulaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-04, 14:38   #101
rachela
Zakorzenienie
 
Avatar rachela
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: sklepy cynamonowe
Wiadomości: 12 503
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez madziulaz Pokaż wiadomość
Witam w tym wątku. Lekko ośmielona dwoma postami na całym forum postanowiłam pokazać co mam w swojej kolorówce. Nie ma tego wiele - od kilku lat nie robię makijażu zarobkowo to i z lekka oczyściłam swój kuferek .
Madziula, co to za śliwkowe cudo?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT7428 ok_resize ed..JPG (63,9 KB, 237 załadowań)
__________________
Between men and women there is no friendship possible.
There is passion, enmity, worship, love, but no friendship.

Oscar Wilde
rachela jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-04, 15:14   #102
13ryjek
Rozeznanie
 
Avatar 13ryjek
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 926
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Madziula masz ciekawe kolory cieni, takie nasycone. Co to za róż na drugiej fotce? Ładny kolor
13ryjek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-04, 15:20   #103
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Do Madziulaz z jakiej firmy jest ten roz do policzkow(bo tak mi sie wydaje ze to roz) w czarnym opakowaniu,taki sliwkowy????
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-04, 15:43   #104
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Madziulaz witaj na Wizazu Mamy nadzieje, ze rozgoscisz sie na dobre i bedziesz zagladac rowniez na inne dzialy forum.
Swietny zbior kolorowki - nasycoe, konkretne kolory cieni, to samo szminki i gleboki roz - jestes "zima"? Mam pytanie o fluid Niny Ricci - jak sie sprawuje, znasz jeszcze inne kosmetyki tej marki?
Pozdrawiam
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-04, 16:02   #105
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Madziulaz witaj na Wizazu Mamy nadzieje, ze rozgoscisz sie na dobre i bedziesz zagladac rowniez na inne dzialy forum.


Mam te same cienie pojedyncze Burżujka- zieleń i róż, powiedz czy ten turkusik jest tak samo "poświatowy" czy bardziej nasycony?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-04, 16:20   #106
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Bieta, dziekuję za zdjęcia! Chyba wrócę do oglądania tej IsaDory
Nie mam za co, cieszę się jeśli mogłam pomóc (nawiasem mówiąc ID to moja ulubiona firma, jeśli chodzi o cienie i namiętnie polecam ją wszystkim. Te pojedyncze (mam jeszcze Icy vanilla) o niebo lepiej wyglądają kładzione na mokro, spróbuj tak potestować).
Tak mi jeszcze przyszło do głowy, jakbyś spróbowała na jakiś khaki nałożyć właśnie ten wspomniany wyżej Icy white Diora (ja go mam i nakładam tylko na jakieś inne, sam mi nie odpowiada, bo jest właśnie taki transparentny; wpradzie położony na "coś" nieco zmienia odcień bazy, schładza kolor (ale ja głównie na delikatne brązy go kładę), ale równocześnie tworzy właśnie taką "mokrą powłokę", no i można stopniować jego ilość.
bieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-04, 16:43   #107
madziulaz
Raczkowanie
 
Avatar madziulaz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 62
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Madziula, co to za śliwkowe cudo?
rachela to cudo wyszło przypadkiem - pobiła mi się mapka inglotowa: ciepły czerwony, śliwka i taka ciepła czekolada, a w zwiazku z tym że wyszedł inny piękny kolor to go sobie zachowałam

Cytat:
Co to za róż na drugiej fotce? Ładny kolor
Cytat:
z jakiej firmy jest ten roz do policzkow(bo tak mi sie wydaje ze to roz) w czarnym opakowaniu,taki sliwkowy????
13ryjek, meri99 - ten róż to stary jak świat róż Avonu jeszcze chyba w pierwszym ichniejszym opakowaniu: rose passion R638. Zostawiłam go spobie bo mimo iż jest stary to ciekawie nim można dopełnić wieczorowy makijaż.

Cytat:
Swietny zbior kolorowki - nasycoe, konkretne kolory cieni, to samo szminki i gleboki roz - jestes "zima"? Mam pytanie o fluid Niny Ricci - jak sie sprawuje, znasz jeszcze inne kosmetyki tej marki?
vril jestem lato, wybór niektórych głebokich kolorów spowodowany jest moją ich fascynacją, zazwyczaj nakładam je w tak niewielkich ilościach że nie są na ustach tak bardzo intensywne. Inne to pozostałości z czasów upiększania innych .
Fluid Niny Ricci dostałam w prezencie i jest to jedyny do tej pory który prawie idealnie pasuje do mojej blado - różowej licy. Mam koszmarny problem ze znalezieniem sobie dobrego kolorystycznie i nieuczulającego mnie podkładu ze średniej półki - chyba zacznę się przerzucać właśnie na tą wyższą. Niestety nie mam nic innego tej firmy.

Cytat:
Mam te same cienie pojedyncze Burżujka- zieleń i róż, powiedz czy ten turkusik jest tak samo "poświatowy" czy bardziej nasycony?
rzyrafka ten róż to właściwie róż do policzków ale jest tak delikatny w kolorze że używam go też do rozświetleń na oku. Co do turkusiku i wogóle tych burżujków pojedyńczych to jestem nimi zawiedziona z lekka, bo w pudełkach wyglądają bosko są pięknie nasycone ale zarazem tak twarde, że cieżko się je nakłada, pędzelek tutaj nie wchodzi w grę - tylko gąbeczka, a tym samym są bardzo delikatne i nie dają porządanego koloru na oku. Aczkolwiek nie jest aż tak źle żeby nie mogło być gorzej - ale bardziej lubię te potrójne burżujki

Dziękuję za miłe przyjęcie
madziulaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-04, 17:23   #108
Kasiek :}
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 8
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Hejka! Ale dziewczyny macie zbiory!!! ja dopiero zaczynam to sie moge schować!!:( mam do Was gorącom prośbe. Jestem tu nowa, więc proszę o szczere ocenki moich makijaży. A druga prośbą jest pytanie gdzie mogę znaliść studia o kierumku kosmetycznym: wizażystwo itp.?? prosze o odpowiedź. Pozdrawiam:cmok:
Kasiek :} jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-04, 17:33   #109
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez madziulaz Pokaż wiadomość
Witam w tym wątku. Lekko ośmielona dwoma postami na całym forum postanowiłam pokazać co mam w swojej kolorówce. Nie ma tego wiele - od kilku lat nie robię makijażu zarobkowo to i z lekka oczyściłam swój kuferek .
A że postanowiłam, po namiętnej lekturze makijażowych wątków, że od września codziennie robię sobie do pracy makijaż, to i pewnie przybędzie trochę nowych rzeczy, a nie kto inny tylko Wy przyczynicie się do tego .
bardzo ładny zbiór
dobrze, zrozumiałam, że jesteś profesjonalistką? a może pokazałabyś jakieś swoje makijaże tutaj na forum?


Kasiek :} użyj proszę wyszukiwarki https://wizaz.pl/forum/search.php
__________________

Edytowane przez cmoksia
Czas edycji: 2007-08-04 o 18:08
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-04, 20:10   #110
madziulaz
Raczkowanie
 
Avatar madziulaz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 62
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
dobrze, zrozumiałam, że jesteś profesjonalistką? a może pokazałabyś jakieś swoje makijaże tutaj na forum?
cmoksia profesjonalistka to chyba za dużo powiedziane, nauczyłam się wszystkiego sama a że kilka setek twarzy kiedyś namalowałam - to dało mi tylko doświadczenie i pewność pędzla hihi, ale absolutnie nie chcę być traktowana jak profesjonalistka .
Co do moich makijaży pewnie kiedyś jak przyjdzie odwaga i umiejętność robienia zdjeć, tak aby kolory dobrze uchwycić ... na razie pracuję nad tym. Ale najwazniejsze przede wszystkim jest to, iż jestem w fazie powtórnej fascynacji makijażem (która została uśpiona na dobrych 4-5 lat)
madziulaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-04, 21:08   #111
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez madziulaz Pokaż wiadomość
cmoksia profesjonalistka to chyba za dużo powiedziane, nauczyłam się wszystkiego sama a że kilka setek twarzy kiedyś namalowałam - to dało mi tylko doświadczenie i pewność pędzla hihi, ale absolutnie nie chcę być traktowana jak profesjonalistka .
Co do moich makijaży pewnie kiedyś jak przyjdzie odwaga i umiejętność robienia zdjeć, tak aby kolory dobrze uchwycić ... na razie pracuję nad tym. Ale najwazniejsze przede wszystkim jest to, iż jestem w fazie powtórnej fascynacji makijażem (która została uśpiona na dobrych 4-5 lat)
rozumiem i będę cierpliwie czekać na Twoje prace
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-04, 21:23   #112
coldold
Zakorzenienie
 
Avatar coldold
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W pokoiku, samotnie, przy zielonej herbatce...
Wiadomości: 8 393
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Coldold fajnie wyglada paletka korektorow w nowej wersji Mozesz ja porownac do starej - nic nie namodzili, nie zmienili odcieni, pedzelek dalej dla krasnali, waga ta sama? Szkoda, ze nie ma pojedynczego jasnego bezu
Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
świetne zakupy też bym była wdzięczna za opinię o nowej paletce korektorów.

Tak pędzelek jest mikrowaty, ale kupiłam sobie przecież taki wypasiony specjalny nie mogę porównać z tą poprzednią, bo nie używałam tamtej. Ale z tego co czytam na KWC to waga uległa zmianie tamten miał 4x1,9 a ten ma 4x1,25. Odcienie wydają się być takie same, ale pewna nie jestem.
Ten ciemny beż chyba spiszę na straty, bo jest dla mnie za ciemny, natomiast pozostałych odcieni zawzięcie używam
__________________
Pamiętam, że tego czerwcowego dnia obudził mnie mój własny krzyk. Serce łomotało mi tak, jakby dusza chciała wyrwać się z piersi i uciec schodami w dół. Tata przybiegł natychmiast i wystraszony, przytulił mnie do siebie, usiłując uspokoić.
- Nie mogę przypomnieć sobie jej twarzy.
coldold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-05, 11:56   #113
madziulaz
Raczkowanie
 
Avatar madziulaz
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 62
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Zapomniałam wczoraj pokazać pędzli, które sobie zakupiłam na allegro rok temu, jestem z nich bardzo zadowolona . Wcześniej używała pędzli z niemieckiego H&M-u, został mi z tamtych tylko jeden FOB-ek, reszte oddałam siostrze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg PICT7458_resize.JPG (99,2 KB, 48 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg PICT7455_resize.JPG (119,5 KB, 269 załadowań)
__________________
moje małe królestwo czasu wolnego


... jeśli będziesz pracował osiem godzin dziennie może ci się kiedyś uda zostać kierownikiem i pracować dwanaście ...
madziulaz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-05, 12:13   #114
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
dzięki za pomoc mam nadzieję, że będzie widać, jak nie to zmienię rozmiar jeszcze raz.

moje skromne zbiorki:
1. twarz
2. tusz, kredki, baza, coś do brwi
3. usta
4. wszystkie cienie
5. cienie 1
6. cienie 2
Ładna kolekcja- widać, że jest bardzo "Twoja", nie ma przypadkowych kosmetyków.
Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
A to moje lipcowe nabytki Tester Diora dostałam od przesympatycznej Ekspedientki z Douglasa (po tym jak przekopała cały magazyn i nie znalazła pełnowymiarowego produktu
Świetne zakupy. Widzę, że w Twoich zbiorach powtarza sie podkład Guerlain, Fleur de Tint. To sygnał, że podkład jest naprawdę wart swojej ceny.
Cytat:
Napisane przez rachela Pokaż wiadomość
Masz śliczny zbiorek Zakochałam się w tych zieleniach!


Dzisiaj pół dnia spędziłam na przeglądaniu CozyCot i tych filmików dziewczyny na Myspace - Zatkało mnie.
Wiem, ze off ale masz śliczny avatar
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-05, 13:25   #115
bieta
Zadomowienie
 
Avatar bieta
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 061
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Anahstasio - jakiej firmy jest ten fioletowo-czarny cień?
bieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-05, 13:40   #116
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Ładna kolekcja- widać, że jest bardzo "Twoja", nie ma przypadkowych kosmetyków.
Dziękuję Kiedyś kupowałam praktycznie wszystko co wpadło mi w oko, nie zastanawiałam się czy kolory cieni do mnie pasują, czy będę miała jak to wszystko zestawić no i czy w ogóle będę tego używala. Teraz dokładnie się zastanawiam zanim coś kupię, a rzeczy które aktualnie są w moim zbiorku używam cały czas

Planuję poszerzyć kolekcję o kilka rzeczy, wtedy wkleję aktualizację.
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 09:02   #117
kolmanka
Wtajemniczenie
 
Avatar kolmanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
zaraz biorę się za cykanie fotek moim zbiorom

moja kolorówka część 1

1) kolorówka część 2
2)lakiery i odżywki do pazurków
3)maseczki do buzi
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P8061310.JPG (63,0 KB, 497 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P8061311.JPG (64,2 KB, 391 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P8061312.JPG (52,3 KB, 352 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P8061313.JPG (59,5 KB, 386 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P8061315.JPG (54,4 KB, 337 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P8061314.JPG (66,8 KB, 283 załadowań)
__________________
My sweet prince...you are the one

Studentka medycyny
molekularnej

Maniaaa wizazowaniaaa

Blog Kolmanki

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2007-08-06 o 22:07 Powód: Post pod postem. Przypominam o Edycji i MULTIcytowaniu.
kolmanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 10:10   #118
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Kolmanko fajny zbiór, ale po co tu maseczki do twarzy? To wątek o kolorówce.
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 10:12   #119
kolmanka
Wtajemniczenie
 
Avatar kolmanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

kolejne fotki ( rózne) . Chwytam po kolei wszystko , trochę mi zejdzie na robieniu fotek bo sporo tego przedemną
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P8061316.JPG (52,2 KB, 257 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P8061317.JPG (38,1 KB, 228 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P8061318.JPG (75,1 KB, 148 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P8061319.JPG (73,9 KB, 134 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P8061320.JPG (86,1 KB, 161 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P8061321.JPG (43,3 KB, 109 załadowań)
__________________
My sweet prince...you are the one

Studentka medycyny
molekularnej

Maniaaa wizazowaniaaa

Blog Kolmanki
kolmanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-08-06, 10:14   #120
kolmanka
Wtajemniczenie
 
Avatar kolmanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: NASZE ZBIORY KOSMETYCZNE. Część III.

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Kolmanko fajny zbiór, ale po co tu maseczki do twarzy? To wątek o kolorówce.
ok to poszukam wątek o pielęgnacji i tam wkleje ale swoja droga wątek jest" Moje zbiory kosmetyczne : a nie " Moje zbiory kosmetyczne-kolorówka"
__________________
My sweet prince...you are the one

Studentka medycyny
molekularnej

Maniaaa wizazowaniaaa

Blog Kolmanki
kolmanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:15.