Koszula Zara - czy oryginalna? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-06, 16:50   #1
nevershoutnever
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 253

Koszula Zara - czy oryginalna?


Hej dziewczyny, kupiłam na portalu Vinted koszulę ze zdjęcia. Ten model jest często podrabiany, i sama już nie wiem, czy mój egzemplarz to oryginał. Znalazłam w internecie zdjęcia metki:
http://s03-pl.vinted.net/images/item...JPG?1400525193
Widziałam także tą koszulę na Ebayu z metką Zara Basic, nie Zara Woman. Moja z kolei ma metkę Zara Basic, ale taką:
http://1.bp.blogspot.com/_dYfoVU-FOw...0/P1040115.JPG
Sprzedająca twierdzi, że odcięła małe metki z rozmiarami i zostawiła tylko napis Zara Basic, ale ja nie widzę tam śladu po odcięciu - no ale nie wiem, może ją jakoś wypruła.... Osoba od której kupiłam koszulę jest bardzo miła, profesjonalna, chciałabym jej wierzyć, bo mówi, że kupiła koszulę stacjonarnie w Zarze. Metki wewnętrzne są, ale jedna jest przyszyta do góry nogami (ta z instrukcjami odnośnie prania), jedna z metek wewnętrznych ma parafkę - coś mi świta, że jakaś rzecz z Zary którą mam, też miała na sobie jakiś bohomaz długopisem, to chyba jakaś kontrola towaru? To mogłoby przemawiać za oryginalnością tej koszuli, ale sama nie wiem. Mam pewność sądząc po zdjęciach, że koszula występowała z dwoma metkami, ale czy z trzema? Co myślicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zarafloral.jpg (72,2 KB, 66 załadowań)
nevershoutnever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 18:03   #2
axcy
Raczkowanie
 
Avatar axcy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław/Łódź
Wiadomości: 212
Dot.: Koszula Zara - czy oryginalna?

Podoba Ci się koszula, którą kupiłaś ? Jeśli tak, to nie widzę problemu... Jeśli mi się coś podoba, to nie ze względu na metkę..
Jakość tych z zarową metką, a tych bez często jest taka sama. Sama bym kupiła na ebay'u by nie przepłacać Osoba, która miałaby metki "podrobić" raczej by nie przyszyła ich odwrotnie;]
Także jeśli Ci się podoba, dobrze leży na Tobie, to nie ma co tego roztrząsać moim zdaniem
axcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 18:15   #3
nevershoutnever
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 253
Dot.: Koszula Zara - czy oryginalna?

Koszula nie do końca mi się podoba, dużo lepiej wyglądała na blogach. Zastanawiam się czy jest tak "fotogeniczna", czy mam podróbkę i oryginał wygląda lepiej, i czy na niego polować
nevershoutnever jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-06, 21:18   #4
Gomra
Zakorzenienie
 
Avatar Gomra
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 12 751
GG do Gomra
Dot.: Koszula Zara - czy oryginalna?

Ja sądzę że koszula z ZARY, to nie jest rzecz taka żeby dochodzić tego czy jest oryginalna czy nie.
To sieciówka, jak mnóstwo innych. A nie sławny projektant mody.
Jakbyś miała torebkę laboutina, to rozumiem, jakaś wartość jest...
Gomra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-06 22:18:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:31.