Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69. - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2023-10-20, 07:34   #2161
olabambola
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 1 538
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Co do maty z kolcami, to mam pytanie. Używam mojej już ponad pół roku i jak na początku świetnie rozluźniała, tak z czasem ten efekt zaczął zanikać, obecnie już niezbyt czuję różnicę po sesji na niej. To jest normalne? Czytałam gdzieś, że powinno się z czasem wymieniać maty na takie z mniejszą ilością kolców.
ciało się pewnie przyzwyczaiło do bodźca.
olabambola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 08:06   #2162
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

[1=9cf1d31d279bad27b001c12 cbf2de6a056fa95f2_6583802 d27f04;89694638]
Lampa LED/UV utwardza Opi na pewno. Lampa LED emituje fale UV z tego co pamiętam, ale jej żarówki są trwalsze, działaja na hybrydę szybciej no i nazwa lepiej się kojarzy stąd ta popularność LED nad UV.

Wysłane z mojego CPH1931 przy użyciu Tapatalka[/QUOTE]

A skad bede wiedziec ile sekund/ min to trzymac pod lampa ? I czy jest jakis przelacznik na tryb led i na tryb uv ?

Na razie czekam az przyjdzie zestaw. Tam maja byc mini produkty semilac, ale jak ich uzywanie ma bolec, to mysle ze szybko przejde na opi.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 08:11   #2163
PumpkinEyes
Zakorzenienie
 
Avatar PumpkinEyes
 
Zarejestrowany: 2022-10
Wiadomości: 3 095
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
A skad bede wiedziec ile sekund/ min to trzymac pod lampa ? I czy jest jakis przelacznik na tryb led i na tryb uv ?

Na razie czekam az przyjdzie zestaw. Tam maja byc mini produkty semilac, ale jak ich uzywanie ma bolec, to mysle ze szybko przejde na opi.
A to nie jest tak, że typ lamp to jest LED, a rodzaj światła emitowanego to UV? To co chcesz przełączać? Co do długości trzymania to chyba powinna być instrukcja na produktach.
PumpkinEyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 08:14   #2164
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
A skad bede wiedziec ile sekund/ min to trzymac pod lampa ? I czy jest jakis przelacznik na tryb led i na tryb uv ?

Na razie czekam az przyjdzie zestaw. Tam maja byc mini produkty semilac, ale jak ich uzywanie ma bolec, to mysle ze szybko przejde na opi.
Tyle ile w lampie LED czyli 30sek. Nie możesz tego rozdzielić, bo to żarówki LED emitują UV. To jest lampa UV tylko z innymi żarówkami.
Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
A to nie jest tak, że typ lamp to jest LED, a rodzaj światła emitowanego to UV? To co chcesz przełączać? Co do długości trzymania to chyba powinna być instrukcja na produktach.
Tak właśnie

Wysłane z mojego CPH1931 przy użyciu Tapatalka
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 08:32   #2165
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Lasagna_ze_szpinakiem Pokaż wiadomość
Tak, mam to wszystko, chce jeszcze zainwestować w biurko z regulacją. U mnie sprawa rozbija sie o to, że nieświadomie przybieram dziwne pozycje w której jestem w stanie utknąć na 30-40 min bez ruchu gdy mnie wciągnie robota i jak się ockne to jestem pokrzywiona z nosem w monitorze. Przez to nabawiłam sie takich problemów z mięśniami w odcinku szyjnym, że fizjo to mój chleb powszedni

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Zmienianie pozycji to najlepsze co można robić, najgorzej siedzieć w jednej wymuszonej nawet przez super ergonomiczne krzesło. Ja skoliozę i bóle pleców wyleczyłam ćwiczeniami: stretching na skoliozę (zwracając uwagę na wyrównanie nierówności w zakresach) i body pump na ból pleców (może być po prostu siłowy, trzeba wzmocnić mięśnie core, bo to one podtrzymują kręgosłup). Ćwiczenia wpływają też stabilizująco na postawę. To wszystko to też były zalecenia od mojego fizjo.

Sent from my M2101K9G using Tapatalk
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.

Edytowane przez jaksy
Czas edycji: 2023-10-20 o 08:34
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 08:35   #2166
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez PumpkinEyes Pokaż wiadomość
Co do długości trzymania to chyba powinna być instrukcja na produktach.
Obys miala racje.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 09:48   #2167
redlemon
Przyczajenie
 
Avatar redlemon
 
Zarejestrowany: 2022-03
Wiadomości: 27
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Będę niedługo sama poszukiwać kawalerki na wynajem. Czy jest coś na co szczególnie warto zwrócić uwagę, o coś zapytać właściciela?
Niewykluczone też że będę się przeprowadzać do innego miasta, jak w takiej sytuacji umawiacie się na oglądanie?

Przygarnę każdą radę.
redlemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2023-10-20, 09:57   #2168
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 079
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez redlemon Pokaż wiadomość
Będę niedługo sama poszukiwać kawalerki na wynajem. Czy jest coś na co szczególnie warto zwrócić uwagę, o coś zapytać właściciela?
Niewykluczone też że będę się przeprowadzać do innego miasta, jak w takiej sytuacji umawiacie się na oglądanie?

Przygarnę każdą radę.
Raczej to Ty przygotuj się na pytania o pracę, umowę, zarobki. Może się pojawić prośba o pokazanie umowy o pracę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 10:07   #2169
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 317
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez redlemon Pokaż wiadomość
Będę niedługo sama poszukiwać kawalerki na wynajem. Czy jest coś na co szczególnie warto zwrócić uwagę, o coś zapytać właściciela?
Niewykluczone też że będę się przeprowadzać do innego miasta, jak w takiej sytuacji umawiacie się na oglądanie?

Przygarnę każdą radę.
Ja szukałam mieszkania do wynajęcia dla siebie gdy mieszkałam jeszcze w zupełnie innym mieście. Przyjechałam do miasta w którym chciałam wynająć mieszkanie na tydzień. Wzięłam wolne w pracy na ten czas żeby być w pełni dyspozycyjna i moc spędzić cały dzień na oglądaniu mieszkań, bo ciekawe oferty bardzo szybko znikały. Na szczęście udało mi się w ciągu tego tygodnia znaleźć to mieszkanie rzutem na taśmę, ostatniego dnia pobytu.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 10:24   #2170
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 5 035
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Raczej to Ty przygotuj się na pytania o pracę, umowę, zarobki. Może się pojawić prośba o pokazanie umowy o pracę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też tak może być. Zależy od miasta i wynajmujących.
Cytat:
Napisane przez redlemon Pokaż wiadomość
Będę niedługo sama poszukiwać kawalerki na wynajem. Czy jest coś na co szczególnie warto zwrócić uwagę, o coś zapytać właściciela?
Niewykluczone też że będę się przeprowadzać do innego miasta, jak w takiej sytuacji umawiacie się na oglądanie?

Przygarnę każdą radę.
O rozliczanie mediów, jakie ogrzewanie, poprzednie rachunki,o kaucję, draft umowy przeczytaj.

Wysłane z mojego CPH1931 przy użyciu Tapatalka
9cf1d31d279bad27b001c12cbf2de6a056fa95f2_6583802d27f04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 11:08   #2171
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez redlemon Pokaż wiadomość
Będę niedługo sama poszukiwać kawalerki na wynajem. Czy jest coś na co szczególnie warto zwrócić uwagę, o coś zapytać właściciela?
Niewykluczone też że będę się przeprowadzać do innego miasta, jak w takiej sytuacji umawiacie się na oglądanie?

Przygarnę każdą radę.

Stan techniczny mieszkania, no chyba ze lubisz biegac ze srubokretem i robic w obcym mieszkaniu remont. Zapytaj o ogrzewanie.

A tak to kazdy ma wlasne preferencje. Ja bym miala priorytet na dobra lokalizacje. I im wyzsze pietro tym lepiej.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-10-20, 11:15   #2172
Marigold19
🦄
 
Avatar Marigold19
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 30 295
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez redlemon Pokaż wiadomość
Będę niedługo sama poszukiwać kawalerki na wynajem. Czy jest coś na co szczególnie warto zwrócić uwagę, o coś zapytać właściciela?
Niewykluczone też że będę się przeprowadzać do innego miasta, jak w takiej sytuacji umawiacie się na oglądanie?

Przygarnę każdą radę.
Umawiać się najlepiej hurtem, w odpowiednich odstępach czasowych. Ja bym pooglądała przed wynajęciem. Zapytaj o rozliczenia mediów, poproś o szkic umowy do podpisu (w tym powinien być protokół zdawczo-odbiorczy ze spisem liczników), wysokość kaucji, dostępność sprzętów (naczynia, odkurzacz, pralka), internet/TV, zajrzyj do pralki, toalety, pod zlew w kuchni czy gdzieś nie ma grzyba albo innych nieprzyjemnych niespodzianek, zapytaj o ogrzewanie i sposób jego rozliczania, czy mieszkanie jest ubezpieczone, czy ma OC, czy obejmuje czynsz administracyjny, ile wody jest wliczone w czynsz. Dokładnie przeczytaj umowę, jeżeli coś jest niejasne lub budzi Twoje wątpliwości to pytaj o to.
__________________
Ban na zakupy kosmetyczne!

12.03.2023 r.- 12.06.2023 r.
Marigold19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 12:34   #2173
Triszuniek
Rozeznanie
 
Avatar Triszuniek
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 677
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Marigold19 Pokaż wiadomość
Umawiać się najlepiej hurtem, w odpowiednich odstępach czasowych. Ja bym pooglądała przed wynajęciem. Zapytaj o rozliczenia mediów, poproś o szkic umowy do podpisu (w tym powinien być protokół zdawczo-odbiorczy ze spisem liczników), wysokość kaucji, dostępność sprzętów (naczynia, odkurzacz, pralka), internet/TV, zajrzyj do pralki, toalety, pod zlew w kuchni czy gdzieś nie ma grzyba albo innych nieprzyjemnych niespodzianek, zapytaj o ogrzewanie i sposób jego rozliczania, czy mieszkanie jest ubezpieczone, czy ma OC, czy obejmuje czynsz administracyjny, ile wody jest wliczone w czynsz. Dokładnie przeczytaj umowę, jeżeli coś jest niejasne lub budzi Twoje wątpliwości to pytaj o to.
Wydaje mi się, że jest wymienione tutaj chyba wszystko na co trzeba mieć uwadzę. Dodatkowo jeszcze mozesz zapytać czy są w umowie jakieś informacje o sprawdzaniu mieszkania w okresie jego wynajmu przez Was.
Triszuniek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 12:36   #2174
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Fenenna Pokaż wiadomość
Ja nawet na super wygodnym ergonomicznym krześle potrafię nieświadomie przybrać pozycję typu siad z jedną nogą podwinięta pod pupą a druga zgieta pod brodą tak że ten I tak średnio 11 godzin dziennie.
Jeśli mogę coś jeszcze polecić czego być może nie masz to mysz pionowa
Robię dokładnie tak samo i dopiero jak mi cierpnie jalaś cześć nogi, pośladka lub pleców to dopiero przychodzi olśnienie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 13:36 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Co do maty z kolcami, to mam pytanie. Używam mojej już ponad pół roku i jak na początku świetnie rozluźniała, tak z czasem ten efekt zaczął zanikać, obecnie już niezbyt czuję różnicę po sesji na niej. To jest normalne? Czytałam gdzieś, że powinno się z czasem wymieniać maty na takie z mniejszą ilością kolców.
Mam swoją już ze 3 lata i cały czas tak samo "kłuje". Może zbyt często korzystałaś i receptory w ciele już tak noe odbierają ukłucia gdybanie..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 12:57   #2175
meliandra
Zakorzenienie
 
Avatar meliandra
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 6 222
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Rena Pokaż wiadomość
Ale ja nie mieszkam w Polsce i zamawiam na notino.fr
Cytat:
Napisane przez olabambola Pokaż wiadomość
Poliester
Aaa ok

Cytat:
Napisane przez Lasagna_ze_szpinakiem Pokaż wiadomość
Dziewczyny możecie polecić coś naprawdę super do czyszczenia dywanów? Mam kremowy dywan i po roku wygląda już dość tragicznie. Działałam z Vanishem i Meglio ale bez szału. W grudniu oddam go na czyszczenie, ale chciałabym też mieć coś doraźnego, w ciągu roku, bo nie uśmiecha mi się latać non stop czyścić dywan

Wysłane z mojego Redmi Note 8 Pro przy użyciu Tapatalka
Poszukaj sobie odkurzacza pioracego na wynajem. To jest tanie, a można sobie za jednym zamachem wyprać i dywan i np. tapicerkę na kanapie.

Cytat:
Napisane przez staska_stasia Pokaż wiadomość
Czym nasączacie biszkopt do tortu, jeśli nie ponczem na bazie alkoholu?
Chyba, że w ogóle nie nasączacie.
Tort będą jadły też dzieciaki, więc kawa odpada.
Wodą z cytryną i cukrem/herbatą/sokiem z owoców z puszki/kawą. Wg mnie ta kawa tak całkiem nie odpada. W kawałku ciasta będzie jej taka ilość, że nie zaszkodzi.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny - za kilka lat będę robić generalny remont mieszkania.
Będę chciała zatrudnić KOGOŚ, kto zaprojektuje, doradzi, ogarnie. Tylko kogo? Architekt? Projektant wnętrz?

Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
Tak naprawdę bez znaczenia bo i architekt wnętrz i projektant wnętrz Ci to zrobią. Ważne żebyś znalazła ogarnietą osobę, która się na tym zna i zrobi to porządnie. Poszukaj sobie profili takich osób na isnta albo na fb i poprzeglądaj ich realizacje. Zastanów się też czy chcesz żeby ktoś zrobił tylko projekt czy znalazł ekpię i zajął się doglądaniem realizacji.

Cytat:
Napisane przez redlemon Pokaż wiadomość
Będę niedługo sama poszukiwać kawalerki na wynajem. Czy jest coś na co szczególnie warto zwrócić uwagę, o coś zapytać właściciela?
Niewykluczone też że będę się przeprowadzać do innego miasta, jak w takiej sytuacji umawiacie się na oglądanie?

Przygarnę każdą radę.
Zwróć uwagę na wszystko to o czym pisze Marigold19 plus zapytaj jak wygląda kwestia napraw sprzętów. Niektórzy wynajmujący uważają, że jak lodówka zespuje się nie z Twojej winy, to i tak Ty powinnaś ją naprawiać. Niektórzy też chcą żeby po okresie wynajmu to lokator odmalował mieszkanie. Zadbaj o to żeby wszystkie takie kwestie zostały zawarte w umowie i żeby potem nie było niedomówień.
__________________
🍀🍀🍀🍀🍀
meliandra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 13:37   #2176
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Mam swoją już ze 3 lata i cały czas tak samo "kłuje". Może zbyt często korzystałaś i receptory w ciele już tak noe odbierają ukłucia gdybanie..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też myślę że mogłam się przyzwyczaić, bo korzystam z niej prawie codziennie. Nie wiem, czy w tej sytuacji jest sens dalej się na nią kłaść, bo nie czuję już praktycznie w ogóle rozluźnienia i odprężenia.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 16:03   #2177
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Też myślę że mogłam się przyzwyczaić, bo korzystam z niej prawie codziennie. Nie wiem, czy w tej sytuacji jest sens dalej się na nią kłaść, bo nie czuję już praktycznie w ogóle rozluźnienia i odprężenia.
Też się kładę prawie codziennie od kilku lat i nic takiego nie ma miejsca. Przeszłabym się do lekarza albo fizjo zapytać, z czego to może wynikać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 16:38   #2178
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Kurcze, przywaliłam miska w front szafki kuchennej i się lekko hmm wyszczerbił. Białe fronty ideowe, widać. Jest jakiś domowy sposób żeby to, nie wiem, zamalować, zakryć etc? Będę wdzięczna za sugestie i pomysły, nie uśmiecha mi się wymieniać haraldowej całości.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 16:51   #2179
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Kurcze, przywaliłam miska w front szafki kuchennej i się lekko hmm wyszczerbił. Białe fronty ideowe, widać. Jest jakiś domowy sposób żeby to, nie wiem, zamalować, zakryć etc? Będę wdzięczna za sugestie i pomysły, nie uśmiecha mi się wymieniać haraldowej całości.
A jakie wykończenie ? Z czego te szafki ?
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2023-10-20, 16:53   #2180
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Też się kładę prawie codziennie od kilku lat i nic takiego nie ma miejsca. Przeszłabym się do lekarza albo fizjo zapytać, z czego to może wynikać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lekarz by mnie wyśmiał za zawracanie mu glowy takimi pier*ołami, ale fizjo to dobry pomysł. Dzieki
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 17:15   #2181
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
A jakie wykończenie ? Z czego te szafki ?
To veddinge klasyczne, plyta pilśniowa z farba poliuretanowa a na wierzchu farba akrylowa. Białe jak śnieg.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 18:41   #2182
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 9 850
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
To veddinge klasyczne, plyta pilśniowa z farba poliuretanowa a na wierzchu farba akrylowa. Białe jak śnieg.
Wymien po prostu ten jeden front szafki

Sent from my SM-G973F using Tapatalk
12b24d2a455c078f5629813f5df538e108ef39c5_6556ae3ede293 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 19:28   #2183
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
To veddinge klasyczne, plyta pilśniowa z farba poliuretanowa a na wierzchu farba akrylowa. Białe jak śnieg.
Zależy jakie to głębokie, ale jak dość głęboko to ten gips do wyrównania trzeba ( sparkel ), a potem możesz pomalować ( ważne dobrać odcień, powinna być info na frontach ukryte ).

edit, ale czy to się będzie w Norwegii opłacać, bo podejrzewam, że nowe drzwiczki z Ikei kupisz w podobnej cenie
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj

Edytowane przez kaledonia
Czas edycji: 2023-10-20 o 19:31
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 19:37   #2184
magbeth
Dzik
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 722
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Zależy jakie to głębokie, ale jak dość głęboko to ten gips do wyrównania trzeba ( sparkel ), a potem możesz pomalować ( ważne dobrać odcień, powinna być info na frontach ukryte ).

edit, ale czy to się będzie w Norwegii opłacać, bo podejrzewam, że nowe drzwiczki z Ikei kupisz w podobnej cenie
No patrzyłam właśnie na ceny materiałów i średnio nawet pomijając robociznę własną.
Nie jest bardzo głębokie, ale w dość kaprawym miejscu i strzelam, ze może się pogłębić.
Nic to, myślałam, ze da się jak tym magicznym flamastrem do paneli ale chyba jednak nie.
magbeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 19:41   #2185
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez magbeth Pokaż wiadomość
Kurcze, przywaliłam miska w front szafki kuchennej i się lekko hmm wyszczerbił. Białe fronty ideowe, widać. Jest jakiś domowy sposób żeby to, nie wiem, zamalować, zakryć etc? Będę wdzięczna za sugestie i pomysły, nie uśmiecha mi się wymieniać haraldowej całości.

Jak to ikea, to moze mozna dokupic i wymienic tylko drzwiczki?
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 19:42   #2186
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny - za kilka lat będę robić generalny remont mieszkania.
Będę chciała zatrudnić KOGOŚ, kto zaprojektuje, doradzi, ogarnie. Tylko kogo? Architekt? Projektant wnętrz?
Wysłane z mojego motorola edge 20 lite przy użyciu Tapatalka
Jeżeli planujesz to zrobić za kilka lat, dokształć się trochę sama.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 20:30   #2187
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 214
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;89695277]Jeżeli planujesz to zrobić za kilka lat, dokształć się trochę sama.[/QUOTE]Dla mnie urządzanie domu to zerowa przyjemność i jakbym miała więcej kasy, to bez wahania zapłaciłabym projektantowi wnętrz. Najlepiej, żeby wszystko znalazł, kupił i przypilnował ekip
A tak sobie żyjemy od roku z gołymi żarówkami zwisającymi z sufitu, bo żadne z nas nie ma weny by wybrać lampy/ żyrandole, czy jak to się zwie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 20:47   #2188
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

[1=57d469676eb95e4afe06d5c 46bd77df5270daf8d_6584d1a 317847;89695299]Dla mnie urządzanie domu to zerowa przyjemność i jakbym miała więcej kasy, to bez wahania zapłaciłabym projektantowi wnętrz. Najlepiej, żeby wszystko znalazł, kupił i przypilnował ekip
A tak sobie żyjemy od roku z gołymi żarówkami zwisającymi z sufitu, bo żadne z nas nie ma weny by wybrać lampy/ żyrandole, czy jak to się zwie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Bo akurat światła ciężko kupić, średnio jest w czym wybierać. A jak nam się spodobały światła, to miały montaż do dupy. Finalnie w Ikei braliśmy, bo tam chociaż montaż cywilizowany.


Gdyby mnie tylko było stać to bym zapłaciła komuś, żeby wymyślił wszystko zgodnie z moim gustem i pilnował ekip, bo to strasznie upierdliwe jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 20:59   #2189
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

[1=57d469676eb95e4afe06d5c 46bd77df5270daf8d_6584d1a 317847;89695299]Dla mnie urządzanie domu to zerowa przyjemność i jakbym miała więcej kasy, to bez wahania zapłaciłabym projektantowi wnętrz. Najlepiej, żeby wszystko znalazł, kupił i przypilnował ekip
A tak sobie żyjemy od roku z gołymi żarówkami zwisającymi z sufitu, bo żadne z nas nie ma weny by wybrać lampy/ żyrandole, czy jak to się zwie...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Mieszkam w obecnym mieszaniu już ponad 5 lat, nad łóżkiem nadal mamy żarówkę na kablu. Wybór oświetlenia był strasznie męczący, jak już znajdowałam coś co nam się podoba to albo wymiary nie pasowały albo cena. Uparłam się że nad łóżkiem nie chcę plafonu, ale chyba w końcu się złamię i coś wybiorę bo już mnie ta żarówka powoli irytuje.

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-10-20, 21:02   #2190
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 3 214
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 69.

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Bo akurat światła ciężko kupić, średnio jest w czym wybierać. A jak nam się spodobały światła, to miały montaż do dupy. Finalnie w Ikei braliśmy, bo tam chociaż montaż cywilizowany.


Gdyby mnie tylko było stać to bym zapłaciła komuś, żeby wymyślił wszystko zgodnie z moim gustem i pilnował ekip, bo to strasznie upierdliwe jest.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Mieszkam w obecnym mieszaniu już ponad 5 lat, nad łóżkiem nadal mamy żarówkę na kablu. Wybór oświetlenia był strasznie męczący, jak już znajdowałam coś co nam się podoba to albo wymiary nie pasowały albo cena. Uparłam się że nad łóżkiem nie chcę plafonu, ale chyba w końcu się złamię i coś wybiorę bo już mnie ta żarówka powoli irytuje.

Wysłane z mojego RMX3311 przy użyciu Tapatalka
Dzięki, pocieszają mnie Wasze wiadomości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
57d469676eb95e4afe06d5c46bd77df5270daf8d_6584d1a317847 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-26 23:18:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:45.