Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4 - Strona 98 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-12-13, 16:18   #2911
Anuszzka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 44
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Waszym maluchom też tak często "burczy" w brzuszku ? Moja jak je to tak ma tak jej Bulgota że masakra

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka


Ja nie słyszę, ale czuje pod ręką na jej pleckach


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anuszzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-13, 17:31   #2912
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy Waszym maluchom też tak często "burczy" w brzuszku ? Moja jak je to tak ma tak jej Bulgota że masakra

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
Też, choć moja tak głośno je że tak jak Anuszka bardziej czuje pod ręką.
W ogóle moja łyka powietrze. Nie potrafi ładnie jeść. Pediatra wyczuła wzięty brzuch i dała espumisan.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-13, 18:04   #2913
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Mineralna tez trzeba gotowac. A te flaszki mielismy ale one sa po 70ml, to moje mlode 3 na raz by musialo trzaskac
A mówiłam, że z tym mm jest więcej roboty niż z się wydaje my robiliśmy tak, że mieliśmy butelkę w podgrzewaczu, a że on był do dupy to zawsze była za gorącą i dodawałam trochę zimnej wody. Albo z dzbanka, albo mineralnej. W życiu bym nie pomyślała, że trzeba ja gotować
Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
To ja do kaszki nie gotowałam Wyszłam z założenia skoro daje jej do picia to się w kaszce nie zatruje. Ale fakt to było po 6mż. Nie wiem jak z takimi bąblami małymi.Ja pierniczę ale kalamancji z tym mm
Kuzynki syn budził się czasem 5-6x w nocy i ta miała 6 butelek żeby nie wyparzać po nocach. A żeby podawać ciepłe stosowala podgrzewacz. (Nie wiem na jakiej zasadzie to urządzenie działa, ale może byłoby ok?)

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No i to jest najgorsze w tym karmieniu mm, że w nocy masz lipę i się stos butelek do mycia. I kasa straszna na to idzie no ale jak się nie da kp, to nic nie zrobisz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-13, 18:32   #2914
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Tylko 2h moze stac niestety. W sensie mleko.
Ale to moze byc o dowolnej porze bardziej chodzibo to zeby nie bylo w porze kiedy je co godzine bo wtedy i tak maly bedzoe ten okres "bez mojego mleka". A na wieczor jak nakarmie np po 2.5h mm i potem za 3-4h kp to ma juz 5.5h co najmniej przerwy.
Mowili ze nie musze odciafac na jedno karmienie ale... no musze. Dzis listonoszowi otworzylam z mokrymi cyckami i sie zastanawialam skad ta mina
Ja miałam myśli, że przegotowana woda będzie w nocy ok jak się ją wieczorem naszykuje. Na hippie napisali, że wyrzucic resztę mleka jak zostanie, a podać od razu po przygotowaniu. Też mi się wydaje, że karmienie mm jest bardziej pracochłonne. Zwłaszcza w nocy.

Czy Wasze dzieciaki nadal nie ogarniaja strumienia z piersi? Ola bardzo!! Z prawej mi mega tryska zaraz po dostawieniu. Ola próbuje spijac, ale jej to słabo wychodzi. Często się krztusi, wyrywa, płacze. Staram się cześć mleka w tetre "wylać, ale to niewiele daje. Co ciekawe, zazwyczaj w nocy pije spokojnie i nie ma takich cyrkow jak w dzień.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-13, 20:24   #2915
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Ja też bym nie pomyślała, ale że w ogóle nie wiedziałam jak to się miesza to przeczytałam instrukcję (btw mieliśmy różne saszetki i na każdej jest inna wersja ). Najgorsze to gotowanie gdyby tak wszystkie karmienia robić mm. Mamy gdzieś sterylizator po kims do mikrofali, ale... nie mamy mikrofali

Moja też ma przelewania w brzuchu i to czasem głośne. Zwykle kończy się pawiem albo kupą.

Z tym strumieniem to już coraz rzadziej mi tak tryska, ale jak tryska to się krztusi. Albo wcale nie ssie tylko wystawia język i czeka
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-13, 22:56   #2916
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Ja miałam myśli, że przegotowana woda będzie w nocy ok jak się ją wieczorem naszykuje. Na hippie napisali, że wyrzucic resztę mleka jak zostanie, a podać od razu po przygotowaniu. Też mi się wydaje, że karmienie mm jest bardziej pracochłonne. Zwłaszcza w nocy.

Czy Wasze dzieciaki nadal nie ogarniaja strumienia z piersi? Ola bardzo!! Z prawej mi mega tryska zaraz po dostawieniu. Ola próbuje spijac, ale jej to słabo wychodzi. Często się krztusi, wyrywa, płacze. Staram się cześć mleka w tetre "wylać, ale to niewiele daje. Co ciekawe, zazwyczaj w nocy pije spokojnie i nie ma takich cyrkow jak w dzień.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie to samo. Ale już znacznie mniej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-14, 05:50   #2917
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

No to dzisiaj przespala mi noc po butli mm a ja bez budzika ani drgnelam, dobrze ze chociaz teraz sie obudzilam
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-12-14, 06:17   #2918
Anuszzka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 44
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
No to dzisiaj przespala mi noc po butli mm a ja bez budzika ani drgnelam, dobrze ze chociaz teraz sie obudzilam


Ale Ci zazdroszczę. Nasza się „zepsuła”. W nocy o losowych porach budzi się wyspana z uśmiechem, dziś to było tuż po północy. Wczoraj jeszcze była mega histeria przy kąpieli, co zawsze uwielbiała. Ostatnio tak było przy skoku. Wczoraj była tak cały dzień marudna, ze nawet tz wymiękł.
Anuszzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-14, 06:56   #2919
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Dzień Dobry.
Wstałam i właśnie idę przebrać Matiego, bo słyszę że kupa się robi do pieluchy.
Wczoraj ta pchła mała wojowała do 22.30🤦☠♀️
Już było tak fajnie i znowu się popier...o
Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
No to dzisiaj przespala mi noc po butli mm a ja bez budzika ani drgnelam, dobrze ze chociaz teraz sie obudzilam
Wow. Zazdro
A cycki Ci nie chciały wybuchnąć?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-14, 08:25   #2920
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Wiem ze fajnie tyle pospax ale dalam ciala totalnie bo w naszej sytuacji mala musi jesc co 3h. Ale ja zadnych budzilow nie nastawiam bo zwykle chce jesc co 1-2h w dzien i co 3 w nocy.

Cycki wybuchly, ledwo skora wytrzymala
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-14, 08:28   #2921
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Dzień dobry.
Od szczepienia moje małe nie robiło kupki. A ostatnia jaką zrobiła to była taka żrąca że całą pupę odparzyła. Martwić się? Skoro wcześniej robiła kupki 100x dziennie? Czy to może się tak nagle zmienić?
Cytat:
Napisane przez Anuszzka Pokaż wiadomość
Ale Ci zazdroszczę. Nasza się „zepsuła”. W nocy o losowych porach budzi się wyspana z uśmiechem, dziś to było tuż po północy. Wczoraj jeszcze była mega histeria przy kąpieli, co zawsze uwielbiała. Ostatnio tak było przy skoku. Wczoraj była tak cały dzień marudna, ze nawet tz wymiękł.
Nie przejmuj się o północy to moja JESZCZE nie śpi
Nie wiem skąd mojemu dziecku takie dziwne pory się wzięły. Fakt od zawsze chodziliśmy spać po północy ale żeby do 1-2 siedzieć?
Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
No to dzisiaj przespala mi noc po butli mm a ja bez budzika ani drgnelam, dobrze ze chociaz teraz sie obudzilam
Brawo dla małej za to że dała się wyspać mamusi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Wiem ze fajnie tyle pospax ale dalam ciala totalnie bo w naszej sytuacji mala musi jesc co 3h. Ale ja zadnych budzilow nie nastawiam bo zwykle chce jesc co 1-2h w dzien i co 3 w nocy.

Cycki wybuchly, ledwo skora wytrzymala
Nie przejmuj sie, nic się nie stało. Jutro i kolejne noce nie będą takie piękne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-14, 08:32   #2922
Anuszzka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 44
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
Od szczepienia moje małe nie robiło kupki. A ostatnia jaką zrobiła to była taka żrąca że całą pupę odparzyła. Martwić się? Skoro wcześniej robiła kupki 100x dziennie? Czy to może się tak nagle zmienić?Nie przejmuj się o północy to moja JESZCZE nie śpi
Nie wiem skąd mojemu dziecku takie dziwne pory się wzięły. Fakt od zawsze chodziliśmy spać po północy ale żeby do 1-2 siedzieć? Brawo dla małej za to że dała się wyspać mamusi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Nie przejmuj sie, nic się nie stało. Jutro i kolejne noce nie będą takie piękne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Moja nie żrące, ale nagle ze 100x dziennie wskoczyła na 1 co trzy dni. Podobno może tak się zdarzyć po 8 tygodniu.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Anuszzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-14, 09:00   #2923
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
Od szczepienia moje małe nie robiło kupki. A ostatnia jaką zrobiła to była taka żrąca że całą pupę odparzyła. Martwić się? Skoro wcześniej robiła kupki 100x dziennie? Czy to może się tak nagle zmienić?Nie przejmuj się o północy to moja JESZCZE nie śpi
Nie wiem skąd mojemu dziecku takie dziwne pory się wzięły. Fakt od zawsze chodziliśmy spać po północy ale żeby do 1-2 siedzieć? Brawo dla małej za to że dała się wyspać mamusi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Nie przejmuj sie, nic się nie stało. Jutro i kolejne noce nie będą takie piękne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moja na odwrót po robieniu jednej na 3-4 dni ostatnio robiła codziennie. Ale nic więcej się nie działo więc chyba ok

Chdziaszek jak sobie poradzilas że swoim zastojem?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-14, 14:51   #2924
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Fubizka ale jaja! Ciekawe czy to jednorazowe czy będzie się powtarzało

Ubilam wczoraj interes życia. Mata skip hop explore&more używana za 65zl!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-14, 15:25   #2925
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Fubizka ale jaja! Ciekawe czy to jednorazowe czy będzie się powtarzało

Ubilam wczoraj interes życia. Mata skip hop explore&more używana za 65zl!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jak już jej zejdzie żółtaczka (...) to bardzo chętnie takie spanie poproszę

Pokaż matę! Ja dostałam prezent bon do smyka i chyba właśnie matę jej kupię ale kompletnie nie wiem jaką, bo jest ich tyle

Przy myciu dziś mi wypadło tyle włosów, że spokojnie możnaby zrobić komuś perukę
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-14, 15:58   #2926
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Fubizka taka received_2261891507441241.jpeg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-14, 17:01   #2927
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Super jest zainteresowanie czy jeszcze za wczesnie?
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-14, 17:12   #2928
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Super jest zainteresowanie czy jeszcze za wczesnie?
Jeszcze nie miałam okazji trafić na jej dobry humor wczoraj późno przywieźlismy mate i w sumie na chwilę ja położyłam i dałam do prania. Dzisiaj z rana jeszcze nie złożyłam, potem zakupy. Jak wróciliśmy to była zmęczona i jeczaca. Zasnęła i uwaga śpi do teraz z jedną pobudka na cycka Zapowiada się ciekawy wieczór...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Chociaż wydaje mi się, że jeszcze może być niespecjalnie zainteresowana, ale za takie pieniądze żal było nie brać nowa około 400zl kosztuje!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-14, 18:42   #2929
malinova_
Raczkowanie
 
Avatar malinova_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 289
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Ultra, chyba może tak być. Mój z 5 kup na dzień zszedł na jedną na 5 dni. Wolałabym żeby robił codziennie.

Wysłane z mojego SM-J320F przy użyciu Tapatalka
malinova_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-14, 19:21   #2930
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Mam już dość tych sobót. Ta na budowie od rana a ja sama z dziećmiA końca nie widać
Mateusz ma chyba teraz skok, a Wojtek jak to Wojtek. Mówisz, prosisz, błagasz, grozisz a efekt żaden 🤦☠♀️
Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
Od szczepienia moje małe nie robiło kupki. A ostatnia jaką zrobiła to była taka żrąca że całą pupę odparzyła. Martwić się? Skoro wcześniej robiła kupki 100x dziennie? Czy to może się tak nagle zmienić?Nie przejmuj się o północy to moja JESZCZE nie śpi
Nie wiem skąd mojemu dziecku takie dziwne pory się wzięły. Fakt od zawsze chodziliśmy spać po północy ale żeby do 1-2 siedzieć? Brawo dla małej za to że dała się wyspać mamusi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Nie przejmuj sie, nic się nie stało. Jutro i kolejne noce nie będą takie piękne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój też miał nagle zmianę - z kupy co karmienie przeszliśmy na jedną poranną
A wczoraj żadnej nie było. Dziś standardowo rano. Ja już wziął jak do 22 nie spał to nerwa miałam a co dopiero do 1 czy 2? Współczuję

A jak tam wasza budowa? Zgodnie z planem czy jak u mnie?
Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Moja na odwrót po robieniu jednej na 3-4 dni ostatnio robiła codziennie. Ale nic więcej się nie działo więc chyba ok

Chdziaszek jak sobie poradzilas że swoim zastojem?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Brałam lecytynę, robiłam gorące okłady na cyc podczas karmienia, karmiłam często na Wilczyce ( głównie jak W nie było, bo jak był to mi na plecy wchodził i mówił że jestem konikiem &#129322a jak był dalej twardy to i laktator szedł w ruch. Przez ponad tydzień mi schodził. Już jadłam nawet dzwonić do poradni laktacyjnej, ale na szczęście zeszło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-14, 20:44   #2931
sharlotka87
Rozeznanie
 
Avatar sharlotka87
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 714
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Dzień dobry.
Od szczepienia moje małe nie robiło kupki. A ostatnia jaką zrobiła to była taka żrąca że całą pupę odparzyła. Martwić się? Skoro wcześniej robiła kupki 100x dziennie? Czy to może się tak nagle zmienić?Nie przejmuj się o północy to moja JESZCZE nie śpi
Nie wiem skąd mojemu dziecku takie dziwne pory się wzięły. Fakt od zawsze chodziliśmy spać po północy ale żeby do 1-2 siedzieć? Brawo dla małej za to że dała się wyspać mamusi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:28 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Nie przejmuj sie, nic się nie stało. Jutro i kolejne noce nie będą takie piękne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może u nas po miesiącu, z kup po każdym karmieniu, mały zszedł do jednej kupy na 2-3 dni. Z dnia na dzień.
Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Jak już jej zejdzie żółtaczka (...) to bardzo chętnie takie spanie poproszę

Pokaż matę! Ja dostałam prezent bon do smyka i chyba właśnie matę jej kupię ale kompletnie nie wiem jaką, bo jest ich tyle

Przy myciu dziś mi wypadło tyle włosów, że spokojnie możnaby zrobić komuś perukę
Tylko tak ci szybko wspomnę, że niedobór żelaza może powodować wypadanie włosów.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
sharlotka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-14, 21:06   #2932
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

U nas jest mniej kup, ale ciągle kilka dziennie.

sharlotka - ja mam nadmiar żelaza o dziwo
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-14, 21:42   #2933
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
Mam już dość tych sobót. Ta na budowie od rana a ja sama z dziećmiA końca nie widać
Mateusz ma chyba teraz skok, a Wojtek jak to Wojtek. Mówisz, prosisz, błagasz, grozisz a efekt żaden 🤦♀️Mój też miał nagle zmianę - z kupy co karmienie przeszliśmy na jedną poranną
A wczoraj żadnej nie było. Dziś standardowo rano. Ja już wziął jak do 22 nie spał to nerwa miałam a co dopiero do 1 czy 2? Współczuję

A jak tam wasza budowa? Zgodnie z planem czy jak u mnie? Brałam lecytynę, robiłam gorące okłady na cyc podczas karmienia, karmiłam często na Wilczyce ( głównie jak W nie było, bo jak był to mi na plecy wchodził i mówił że jestem konikiem &#129322a jak był dalej twardy to i laktator szedł w ruch. Przez ponad tydzień mi schodził. Już jadłam nawet dzwonić do poradni laktacyjnej, ale na szczęście zeszło

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ja też męża nie mam na codzień. Od rana do 20-21 jest poza domem, łącznie z sobotami. Wiec doskonale wiem co czujesz. Samej z dwójką nie jest łatwo. Na szczęście to przejściowe więc damy radę. Ale nie raz myślę sobie jak bardzo współczuję samotnym matkom.
U nas część robocza już skończona, mąż przeniósł się z pracą. Połowa mieszkalna stoi, zrobiliśmy pauzę. Zostało wykończenie, chce mieć w tym udział a narazie nie mam na to głowy. Na wiosnę może zaczniemy szpachlowanie. A wy jak tam, jaki etap? Macie już wszystkie media?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Sprawa kupy już wyjaśniona. Zrobiła dwie jedna po drugiej ale tak po same pachy
Fubizka mi się włosy jeszcze głowy trzymają, są najlepszej jakości jakie kiedykolwiek miałam. Ale boję się tego dnia gdy je stracę. Po pierwszej ciąży to aż ściąć musiałam bo tak się przerzedziły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-15, 09:28   #2934
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
No ja też męża nie mam na codzień. Od rana do 20-21 jest poza domem, łącznie z sobotami. Wiec doskonale wiem co czujesz. Samej z dwójką nie jest łatwo. Na szczęście to przejściowe więc damy radę. Ale nie raz myślę sobie jak bardzo współczuję samotnym matkom.
U nas część robocza już skończona, mąż przeniósł się z pracą. Połowa mieszkalna stoi, zrobiliśmy pauzę. Zostało wykończenie, chce mieć w tym udział a narazie nie mam na to głowy. Na wiosnę może zaczniemy szpachlowanie. A wy jak tam, jaki etap? Macie już wszystkie media?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:34 ----------

Sprawa kupy już wyjaśniona. Zrobiła dwie jedna po drugiej ale tak po same pachy
Fubizka mi się włosy jeszcze głowy trzymają, są najlepszej jakości jakie kiedykolwiek miałam. Ale boję się tego dnia gdy je stracę. Po pierwszej ciąży to aż ściąć musiałam bo tak się przerzedziły

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas mediów dalej brak🤦☠♀️może coś w tym tygodniu będzie wiadomo, kiedy gaz. Prąd niby styczeń i woda niby luty. Ale tyle tych terminów było, że ja już nie uwierzę, póki nie zobaczę jak kopią.
U nas na poddaszu właśnie szpachlujemy skosy i większość mamy już pomalowane gruntem. Elewacja w toku od 2 tygodni, ale ekipa przychodzi jak chce bo ma 4 inne roboty🤦☠♀️ogólnie ten marzec to chyba mało realny na przeprowadzkę i odzyskanie sobót z mężem.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-15, 17:37   #2935
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
U nas mediów dalej brakmoże coś w tym tygodniu będzie wiadomo, kiedy gaz. Prąd niby styczeń i woda niby luty. Ale tyle tych terminów było, że ja już nie uwierzę, póki nie zobaczę jak kopią.
U nas na poddaszu właśnie szpachlujemy skosy i większość mamy już pomalowane gruntem. Elewacja w toku od 2 tygodni, ale ekipa przychodzi jak chce bo ma 4 inne robotyogólnie ten marzec to chyba mało realny na przeprowadzkę i odzyskanie sobót z mężem.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mój musi zmienić robotę lub przejść na emeryture żeby mieć wolne święta o weekendach to nie marze


Upiekłysmy z Lala ciasto na jutro do przedszkola a jak Lala spała to chłopcy zrobili ciasteczka... będzie wypas impreza

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-15, 18:13   #2936
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Mój musi zmienić robotę lub przejść na emeryture żeby mieć wolne święta o weekendach to nie marze


Upiekłysmy z Lala ciasto na jutro do przedszkola a jak Lala spała to chłopcy zrobili ciasteczka... będzie wypas impreza

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Adoptujesz mnie?

Dziecko mi wyrośnie lada moment z bujaczka tiny love

Jutro mierzymy bilirubinę, trzymajcie kciuki
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-15, 22:05   #2937
Likka9
Zakorzenienie
 
Avatar Likka9
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 6 969
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Nie nadrobie Was, wybaczcie



Jestem jak wypluta. Młody hejtuje sen. W dzień jedna drzemka, w nocy potrafi nie spać 4 godziny,jak zasypial o 21:30 tak teraz śpi ale jeszcze boje się odłożyć. Dramat jakiś, przestałam jeść kolacje jak męża nie ma bo jak uśnie to wolę iść spać po nim i złapać trochę snu niż tracić czas na jedzenie o_0
Likka9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-15, 22:16   #2938
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Mój musi zmienić robotę lub przejść na emeryture żeby mieć wolne święta o weekendach to nie marze


Upiekłysmy z Lala ciasto na jutro do przedszkola a jak Lala spała to chłopcy zrobili ciasteczka... będzie wypas impreza

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Ale to cały czas jest w robicie?! Nie robi weekendów na zasadzie dyżuru? Albo po takim dniu świątecznym nie ma 2 dni wolnego??
Cytat:
Napisane przez chudziaszek11 Pokaż wiadomość
U nas mediów dalej brak🤦♀️może coś w tym tygodniu będzie wiadomo, kiedy gaz. Prąd niby styczeń i woda niby luty. Ale tyle tych terminów było, że ja już nie uwierzę, póki nie zobaczę jak kopią.
U nas na poddaszu właśnie szpachlujemy skosy i większość mamy już pomalowane gruntem. Elewacja w toku od 2 tygodni, ale ekipa przychodzi jak chce bo ma 4 inne roboty🤦♀️ogólnie ten marzec to chyba mało realny na przeprowadzkę i odzyskanie sobót z mężem.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O matulu. Testują twoją cierpliwość.
Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Nie nadrobie Was, wybaczcie



Jestem jak wypluta. Młody hejtuje sen. W dzień jedna drzemka, w nocy potrafi nie spać 4 godziny,jak zasypial o 21:30 tak teraz śpi ale jeszcze boje się odłożyć. Dramat jakiś, przestałam jeść kolacje jak męża nie ma bo jak uśnie to wolę iść spać po nim i złapać trochę snu niż tracić czas na jedzenie o_0
Aż tak? Jeszcze? Z czasem powinno być łatwiej. Zdrowotnie wszystko ok?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-15, 22:19   #2939
siacha_ck
Zakorzenienie
 
Avatar siacha_ck
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 4 388
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Adoptujesz mnie?



Dziecko mi wyrośnie lada moment z bujaczka tiny love



Jutro mierzymy bilirubinę, trzymajcie kciuki
Trzymam kciuki

A my się męczymy z katarem tyle, że już żółty się zrobił. Przez dzień nawet ok a na noc tyle mu się zbiera, że tyle co odciągne to znowu mu charczy i tylko z jednej dziurki mu schodzi. W drugiej jakby nic nie miał, bo po soli czy wodzie morskiej też nic nie wychodzi.
Jutro idziemy do lekarza sprawdzić czy nie zeszło dalej.
Ogólnie to szpital, jedynie ja się trzymam. Dzieci katar, Tz zapalenie płuc.

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
__________________
ŚLUB

WIKTORIA

SZYMON
siacha_ck jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-12-16, 00:56   #2940
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.4

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Ale to cały czas jest w robicie?! Nie robi weekendów na zasadzie dyżuru? Albo po takim dniu świątecznym nie ma 2 dni wolnego?? O matulu. Testują twoją cierpliwość. Aż tak? Jeszcze? Z czasem powinno być łatwiej. Zdrowotnie wszystko ok?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
On ma dwa etaty to jak w jednym ma wolne to idzie do drugiego
Jak się Poznaliśmy był bezrobotny wiec teraz nadrabia
Ten typ tak ma, że nawet jak bierze urlop w jednej pracy to po to by iść do drugiej...
Więc już się boję tych dwóch tygodni z nim 24h/dobę bo jestem nieprzyzwyczajona
Na bank będzie rozwod

Ogólnie to ma jeden weekend wolny w miesiącu
Cytat:
Napisane przez siacha_ck Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki

A my się męczymy z katarem tyle, że już żółty się zrobił. Przez dzień nawet ok a na noc tyle mu się zbiera, że tyle co odciągne to znowu mu charczy i tylko z jednej dziurki mu schodzi. W drugiej jakby nic nie miał, bo po soli czy wodzie morskiej też nic nie wychodzi.
Jutro idziemy do lekarza sprawdzić czy nie zeszło dalej.
Ogólnie to szpital, jedynie ja się trzymam. Dzieci katar, Tz zapalenie płuc.

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
O matko. Zdrowia.
Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Adoptujesz mnie?

Dziecko mi wyrośnie lada moment z bujaczka tiny love

Jutro mierzymy bilirubinę, trzymajcie kciuki
Kciuki są
Cytat:
Napisane przez Likka9 Pokaż wiadomość
Nie nadrobie Was, wybaczcie



Jestem jak wypluta. Młody hejtuje sen. W dzień jedna drzemka, w nocy potrafi nie spać 4 godziny,jak zasypial o 21:30 tak teraz śpi ale jeszcze boje się odłożyć. Dramat jakiś, przestałam jeść kolacje jak męża nie ma bo jak uśnie to wolę iść spać po nim i złapać trochę snu niż tracić czas na jedzenie o_0
No to ciężko masz... dużo siły...





Chłop mi teraz obudził Lale i też miała godzinę przerwy w spaniu. A jej się to rzadko zdarza I zrobilysmy teatr cieni na suficie... Ale była zafascynowana

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-01-02 13:59:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:46.