SZUKAM - tytułu piosenki/filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (zbiorczy) - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-12-05, 10:34   #781
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: SZUKAM - tytułu filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (wątek zbiorczy)

Moja mama wspominała coś o jakiejś książce na święta, jednak nie pamięta tytułu Tematyka mniej więcej: Znane osoby opowiadają o tym z kim by się chciały spotkać. Wspominała że to książka TVN, ale nie mogę nic takiego znaleźć, więc może tylko ją recenzowali w jakimś programie tvn.
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-07, 17:41   #782
winklepicker
Wtajemniczenie
 
Avatar winklepicker
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 014
Dot.: Szukam teledysku

Chętnie przyłączę się do poszukiwań, bo od jakiegoś czasu chodzi za mną teledysk, w którym czarnoskóra dziewczynka siedzi na podłodze i bawi się płytami winylowymi. Cały wystrój pokoju, jak i jej ubranie są utrzymane w klimacie lat 60. Na 100% jest to piosenka z lat 90 i na pewno to był jakiś brytyjski zespół i to raczej pop/rock/britpop.

I druga piosenka (chociaż nie wierzę, że kiedykolwiek ją odnajdę, bo szukam jej kilka dobrych lat): raczej to niemiecka piosenka, bo wtedy miałam niemiecką Vivę. Możliwe, że jest angielska. Podejrzewam, że to był jakiś pop lub coś klubowego.
Nie pamiętam słów, ale teledysk:

- kobieta o jasnej karnacji z dosyć mocnym makijażem (czerwone usta, podkreślone oczy) wraca do domu z facetem, on siada w pokoju, a ona wymyka się do kuchni, by przygotować posiłek,
- w kuchni ma dużą białą zamrażarkę, którą otwiera i okazuje się, że ma tam poćwiartowanego faceta .
- wyciąga rękę (dłoń tego denata) i idzie z nią do wyciskarki cytrusów czy sokowirówki i włącza ją,
- dłoń zaczyna poruszać się w lewo i prawo, co wygląda jakby machała ,
- w tym czasie rękę te widzi mała dziewczynka, która bawi się na placu zabaw dla dzieci, który jest za oknem, dziewczynka przyjacielsko się uśmiecha i odmachuje, bo myślała, że ta ręka to ręka tej pani .

Tyle właśnie pamiętam. Mimo tego, że teledysk wydaje się dramatyczny, kolory były takie pozytywne - zielona trawa na placu zabaw, kolorowa sukienka tej kobiety, czerwone usta, zasłonki w oknie.

I kolejny teledysk był strasznie pokręcony. Składał się jakby z kilku oddzielnych historyjek, wszystko było dość mroczne i ciemne. Występowała tam para - raczej starsi ludzie, babka i facet - ubrani w skórzane ubrania, facet miał slipki, a babka jakiś dziwny gorset lub coś w tym rodzaju. W miejscach intymnych mieli takie świecące kółka, jakieś lampki lub coś w tym rodzaju. Babka miała okulary w czarnych oprawkach. Co do muzyki to nie jest pewna, ale na pewno było to coś w stylu metal, rock. Angielskie lub niemieckie, nie pamiętam.

Gdyby ktoś miał jakiś trop, proszę o pomoc.
__________________

Wierzę w Sekret.
16.06 ćwiczę 2/100
winklepicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-08, 17:10   #783
PauLiSsiaa
Raczkowanie
 
Avatar PauLiSsiaa
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 98
Dot.: Tytuł filmu poszukiwany

moj temat maturalny to :
Nowy Jork-miasto fascynujące i niepokojące. Przedstaw oblicza miasta w różnych tekstach kultury.

macie moze jakies pomysly drogie panie jakich tekstow moglabym uzyc? lub jakies filmy?
__________________
YOU. ME. BED. NOW.

trzeba schudnąć!
PauLiSsiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 13:10   #784
paniclove
Raczkowanie
 
Avatar paniclove
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Sin City
Wiadomości: 439
GG do paniclove
Dot.: Szukam teledysku

niestety nie mogę pomóc
ale chętnie zobaczyłabym teledysk z poćwiartowanym facetem jeśli go znajdziesz, proszę daj znać
powodzenia
__________________
bit of peace...
bit of love...
bit of something left behind...
paniclove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-12, 13:27   #785
Anuschka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anuschka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 2 904
Dot.: Szukam teledysku

Cytat:
Napisane przez winklepicker Pokaż wiadomość
I kolejny teledysk był strasznie pokręcony. Składał się jakby z kilku oddzielnych historyjek, wszystko było dość mroczne i ciemne. Występowała tam para - raczej starsi ludzie, babka i facet - ubrani w skórzane ubrania, facet miał slipki, a babka jakiś dziwny gorset lub coś w tym rodzaju. W miejscach intymnych mieli takie świecące kółka, jakieś lampki lub coś w tym rodzaju. Babka miała okulary w czarnych oprawkach. Co do muzyki to nie jest pewna, ale na pewno było to coś w stylu metal, rock. Angielskie lub niemieckie, nie pamiętam.
http://www.youtube.com/watch?v=2a4gyJsY0mc
Anuschka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-13, 12:44   #786
Skrzydlaczek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 127
Post Dot.: Konspekt maturalny

Cytat:
Napisane przez Selinka26 Pokaż wiadomość
Hej wszystkim! Słuchajcie,mam problem ze swoim konpektem maturalnym.. a mianowicie, temat mojej prezentacji jest: " Humor,błazeństwo i ironia jako leki w narodowych chorobach. Rozważ,jak twórcy literatury rozwiązują ten problem.Wskaż i omów wybrane utwory literatury staropolskiej,młodopolski ej i współczesnej.
No i tak.. humor ukazać chciałam na podstawie "Pana Tadeusza", ironię w satyrze "Do króla',natomiast nie wiem w jakim utworze współczesnym szukać mam tego błazeństwa..
POMOCY!
satyry S. Mrożka - Słoń który przedstawia rzeczywistość Polski Ludowej - ludzkie "iście na łatwizne" w PRL-u, no i Tango - konflikt pokoleń plus zbyt dużo wolności (Brak norm stał się (…) normą”)która prowadzi do anarchi - a na taką sytuacje czekają ludzie którzy potrafią opanowac go siłą (totalitaryzm)
Skrzydlaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-16, 21:20   #787
winklepicker
Wtajemniczenie
 
Avatar winklepicker
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 014
Dot.: Szukam teledysku

Cytat:
Napisane przez Anuschka Pokaż wiadomość
Dzięki! Szczerze mówiąc byłam pewna, że to starsza i "mocniejsza" piosenka. Ale miło sobie przypomnieć tamte lata.
__________________

Wierzę w Sekret.
16.06 ćwiczę 2/100
winklepicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-12-19, 23:04   #788
joanna975
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 260
Książka w stylu "Dziedzictwa Mroku"

Przeczytałam ostatnio bardzo fajną książkę pt. „Dziedzictwo mroku” Bree Despain. Może tytuł trochę przeznaczony dla nastolatek, ale bardzo wciągający. Opowiada o nastolatce imieniem Grace i jej przyjacielu z dzieciństwa -Danielu, który pojawia się po kilku latach nieobecności w rodzinnym miasteczku. Chłopak ma mroczną tajemnicę. Grace jest nim szczególnie zainteresowana co wzbudza niepokój jej brata, bo okazuje się, że Daniel ma coś wspólnego z jego wypadkiem, który wydarzył się w dniu, kiedy chłopak znikną z życia rodziny. Ogólnie opowieść jest o wilkołakach, pełna tajemnic, opowiada też o związku ludzkiej dziewczyny z istotą paranormalną. Bardzo mi przypadł do gustu ten tytuł i zanim wyjdzie kolejna część, a to dopiero w przyszłym roku, chciałabym przeczytać coś w podobnym stylu.
joanna975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 01:51   #789
wizazer
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 76
Dot.: Książka w stylu "Dziedzictwa Mroku"

Pierwsze co mi przychodzi do głowy to oczywiście seria „Zmierzch”.
wizazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 02:55   #790
odysek
Raczkowanie
 
Avatar odysek
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 81
Dot.: Książka w stylu "Dziedzictwa Mroku"

To zbyt oczywiste. Może „Pamiętnik wampirów” Oprócz książki jest teraz emitowany serial.
odysek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 03:43   #791
joanna975
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 260
Dot.: Książka w stylu "Dziedzictwa Mroku"

Na „Zmierzch” nie mam ochoty. Jest już trochę przereklamowany i od samego nawału informacji o nim mam do niego lekki awers. A co do „Pamiętnika wampirów” to jednak wolałabym książkę
joanna975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-20, 04:27   #792
wizazer
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 76
Dot.: Książka w stylu "Dziedzictwa Mroku"

To może „Szeptem” Becco Fitzpatrick? Główną bohaterką też jest uczennica szkoły średniej tylko o imieniu Nora i to z jej punktu widzenia śledzimy jej miłosne perypetie. Cała opowieść zaczyna się od dnia, kiedy nauczyciel biologii postanowił porozsadzać uczniów. Wtedy to Nora poznała tajemniczego, aroganckiego, ale oczywiście niesamowicie przystojnego Patcha. Nie wie jednak, że grozi jej wielkie niebezpieczeństwo. W tym momencie w okolicznej miejscowości tragicznie zginęła inna dziewczyna. Wokół Nory zaczynają dziać się dziwne rzeczy, które trudno racjonalnie wytłumaczyć.
wizazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 04:59   #793
odysek
Raczkowanie
 
Avatar odysek
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 81
Dot.: Książka w stylu "Dziedzictwa Mroku"

Chyba mnie źle zrozumiałaś, „pamiętnik wampirów” jest też w wersji książkowej. Napisała go Lisa Jane Smith
odysek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-21, 13:39   #794
MolKsiazkowy_86
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 91
Dot.: Książka w stylu "Dziedzictwa Mroku"

tak książkami w stylu "Dziedzictwa Mroku" z pewnością będzie cała saga "Zmierzch", "Pamiętniki wampirów" i saga "Szeptem" uwielbiam takie książki. Myślę, że spodoba Ci się również "Crescendo" kontynuacja "Szeptem", którego premiera będzie 12 stycznia. Generalnie nie ma tu wilkołaków jak w "Dziedzictwie Mroku" ale są upadłe anioły Becca Fitzpatrick ma świetne wyczucie w tworzeniu wątków na maxa zagmatwanych. "Trudna" miłość, tajemnica, zdrada, niebezpieczeństwo połączenie tych elementów przez Beccę sprawia, że czytelnicy mogą odczuwać ten miły dreszczyk emocji.
MolKsiazkowy_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-24, 11:50   #795
joanna975
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 260
Dot.: Książka w stylu "Dziedzictwa Mroku"

Właśnie o coś takiego jak to "Szeptem" chodzi. Chyba w takim razie przeczytam przed premierą koeljenej książki Bree Despain. A coś jeszcze?
joanna975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-26, 17:00   #796
Sternchen_7
Zadomowienie
 
Avatar Sternchen_7
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 816
Dot.: SZUKAM - tytułu filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (wątek zbiorczy)

Witam, może uda Wam się mi pomóc
Poszukuję tytułu pewnego filmu.
Pamiętam jedynie tyle, że mężczyzna poszukiwał swojej córki, która, o ile się nie mylę - zaginęła w czasie? Musiał odszukiwać różne przedmioty, które umożliwiały mu teleportację.
Powiem szczerze, że mój opis może nie ze wszystkim się zgadzać, oglądałam go jakieś dwa lata temu po niemiecku (film jednak produkcji amerykańskiej, mam wrażenie, że grał tam Nicolas Cage, ale to może być tylko moje wrażenie ).
Chodziło jednak o ten ciekawy motyw poszukiwania przedmiotów i układania ich w odpowiedni sposób (w bodajże pokoju hotelowym), aby zmienić bieg czasu/losu.
Może ktoś skojarzy??
Sternchen_7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 13:54   #797
yessabell
Wtajemniczenie
 
Avatar yessabell
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Fotografie poszukiwane! Proszę o pomoc!

Witajcie Wizażanki. Jestem studentką dziennikarstwa i u siebie na studiach mam warsztaty fotograficzne. Na zaliczenie z tych warsztatów muszę mieć 6 portretów: 2 dzieci wesołe i smutne, 2 osób dorosłych wesołe i smutne oraz 2 osób starszych wesołe i smutne. Dzieciom i osobom dorosłym już zdjęcia zrobiłam, ale nie mam w swoim otoczeniu osób starszych, które mogłabym sfotografować Dlatego chciałam prosić Was o pomoc: jeśli posiadacie w swoich zasobach jakieś zdj portretowe osób starszych wesołe i smutne, i chciałybyście mi je udostępnić (zdj nie zostaną wykorzystane w celach prywatnych, a jedynie na potrzeby zajęć warsztatowych) to byłabym OGROMNIE wdzięczna!

PS. jeśli gdzieś w sieci znajdziecie u kogoś w portfolio takie zdj, dajcie znać proszę. Zgłoszę sie wtedy do autora zdj i moze mi je udostepni.

Proszę o kontakt tutaj w wątku, bądź też na PW.

osobom zainteresowanym dziękuję za okazaną pomoc.

Yessabell
__________________
The journey of thousand miles begins with one step.
yessabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 14:32   #798
elf01
Zadomowienie
 
Avatar elf01
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraina Elfów
Wiadomości: 1 671
Dot.: Fotografie poszukiwane! Proszę o pomoc!

http://www.bank-zdjec.com/pl/Starsi_Ludzie/
__________________
Obiecuj tylko tyle, ile możesz dać. I dawaj więcej, niż obiecałeś.
elf01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 16:45   #799
FikcjaJestModna
Wtajemniczenie
 
Avatar FikcjaJestModna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 758
Dot.: Fotografie poszukiwane! Proszę o pomoc!

Hmm.
Nie lepiej poszukać dziadków znajomych? Na zaliczeniu prace, które nie są Twoje, nie są zapewne pożądane
__________________
Jeżeli nie rozumiesz bez tłumaczenia, to znaczy, że nie zrozumiesz, choćbym ci nie wiem ile tłumaczył.

Edytowane przez FikcjaJestModna
Czas edycji: 2010-12-27 o 16:46
FikcjaJestModna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-12-27, 20:59   #800
yessabell
Wtajemniczenie
 
Avatar yessabell
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 2 651
Dot.: Fotografie poszukiwane! Proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez FikcjaJestModna Pokaż wiadomość
Hmm.
Nie lepiej poszukać dziadków znajomych? Na zaliczeniu prace, które nie są Twoje, nie są zapewne pożądane
a kto powiedział, że prace muszą byc moje? mogą byc zarówno moje, jak i kogoś innego. cała kwestia polega na tym, że na zajęciach zaliczeniowych mam w/w zdjęcia przedstawic i przez kilka minut o nich opowiadac (tak jakby je recenzować) w końcu takie rzeczy dla dziennikarza są najważniejsze
__________________
The journey of thousand miles begins with one step.
yessabell jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 22:24   #801
odysek
Raczkowanie
 
Avatar odysek
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 81
Dot.: Książka w stylu "Dziedzictwa Mroku"

W tym stylu paranormalromance będą też książki Richelle Mead "Melancholia sukuba" i "Akademia wampirów".
odysek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-27, 23:48   #802
OnlyTime
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3
Talking Szukam dość specyficznych książek :>

Próbowałam znaleźć tego typu książki za pomocą przysłowiowego wujka google, ale niestety bez powodzenia. Czytałam wizaż od dłuższego czasu, ale dopiero teraz postanowiłam się zarejestrować z myślą, że może któraś z was podsunie mi jakieś tytuły
Może to głupio zabrzmieć, ale szukam książek w których motywem przewodnim jest coś w rodzaju związku między nauczycielem/mentorem a uczennicą. Nigdzie nie napotkałam tego typu historii, dlatego zwracam się do was ze szczerą prośbą
OnlyTime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 05:46   #803
kolmanka
Wtajemniczenie
 
Avatar kolmanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 062
Dot.: Szukam dość specyficznych książek :>

Madame Libery
chociaż tutaj bardziej młodzieniec jest zafascynowany swoją nauczycielką
__________________
My sweet prince...you are the one

Studentka medycyny
molekularnej

Maniaaa wizazowaniaaa

Blog Kolmanki
kolmanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 06:56   #804
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: Szukam dość specyficznych książek :>

ogladalam kiedys film "notatki ze skandalu" z c.blanchett i j. dench i jest tez ksiazka (ale jej nie czytalam) dot tego tematu
http://www.biblionetka.pl/art.aspx?id=16396

temat fascynacji erotycznej miedzy mentorem i jego uczennica jest tez w "matematyka milosci"-nie jest to jednak glowny watek i swoja droga kompletnie odradzam czytanie tej ksiazki....szkoda czasu
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 08:03   #805
Jelly Bean
Raczkowanie
 
Avatar Jelly Bean
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 436
Dot.: SZUKAM - tytułu filmu/książki/obrazu, literatury na dany temat (wątek zbiorczy)

Ja z kolei szukam pewnej pozycji, której tytułu za Chiny nie mogę sobie przypomnieć. Akcja tej książki była osadzona w starożytnym Egipcie, a wydarzenia były oparte na całkowitej fikcji. Rządził tam któryś z kolei Ramzes, miał on syna, przyszłego faraona, który żył z żoną i dzieckiem, ale to życie rodzinne przestało mu sprawiać radość. Podczas prac w piramidzie chyba coś się stało... a później ten syn faraona spotkał piękną nieznajomą i jej syna, był też moment, kiedy kazał strażnikowi ją gonić, bo wciąż pojawiała się i znikała, ona uznała to wtedy za zniewagę i pozwolił jej odejść. W końcu spotkali się na dłużej, zakochał się w niej, wydziedziczył swojego syna i żonę (?), chciał się ożenić z nowo poznaną kobietą i majątek przekazać jej synowi. Na końcu książki okazało się, że ta kobieta była bodajże duchem z badanego grobowca (?), niestety co się stało dalej, nie pamiętam czy może przychodzi wam coś na myśl? Autor był chyba zagraniczny...
__________________

Jelly Bean jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 10:34   #806
kaktus236
Zadomowienie
 
Avatar kaktus236
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 662
Dot.: Szukam dość specyficznych książek :>

Nie książka a film

http://www.filmweb.pl/film/Białe+małżeństwo-1989-105849

myślę, że pasuje do tematu Twoich poszukiwań, oglądałam i polecam, chociaż niektórzy twierdzą, że nudny. Akcji jako takiej jest niewiele, bo film raczej skupia się na psychologicznych portretach dziewczyny i nauczyciela.
Mimo wszystko, sądzę, że jeżeli jesteś zainteresowana tą tematyką to bardzo Ci się spodoba
kaktus236 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 11:03   #807
mysia82
Zakorzenienie
 
Avatar mysia82
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 366
Dot.: Szukam dość specyficznych książek :>

z filmow kojarze jeszcze taki
http://www.filmweb.pl/film/Fatalny+romans-1996-95812

z brianem austin greenem z bh 90210
mysia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 12:07   #808
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Szukam dość specyficznych książek :>

"Pigmalion. Romans w pięciu aktach" - George Bernard Shaw
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 12:12   #809
FikcjaJestModna
Wtajemniczenie
 
Avatar FikcjaJestModna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 758
Dot.: Fotografie poszukiwane! Proszę o pomoc!

Wydaje mi się, że dla dziennikarza ważna jest też praca fotoreporterska, prawda?
No ale skoro możecie mieć czyjeś prace, to zwracam honor Aczkolwiek i tak bronię swojego stanowiska, gdyż uwielbiam fotografię, szczególnie analogową, i nie znoszę kopiowania itd. Może to takie ubzduranie ze względu na pasję
__________________
Jeżeli nie rozumiesz bez tłumaczenia, to znaczy, że nie zrozumiesz, choćbym ci nie wiem ile tłumaczył.
FikcjaJestModna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-28, 13:25   #810
marrellic
Zakorzenienie
 
Avatar marrellic
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 5 383
Książki o zakładach psychiatrycznych

Witam was serdecznie

Dziewczyny szukam książek których akcja rozgrywa się w zakładach psychiatrycznych, lub bohaterowie chorują na jakąś ciężko psychiczną chorobę. Chodzi mi o coś w klimacie Weronika postanawia umrzeć i nie tylko

Będę bardzo wdzięczna za pomoc
marrellic jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-27 00:37:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:51.