Herbaciane pogaduchy :) cz.II - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-03-31, 20:10   #1651
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

A co to ten napar?
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 07:40   #1652
carmen4400
Zadomowienie
 
Avatar carmen4400
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: m.in Poznań
Wiadomości: 1 879
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Kiedyś kupiłam ziele ogórecznika tak na cerę, trawienie itp. i zapomniałam o nim więc teraz zaparzam sobie i piję herbatkę taką
__________________
carmen4400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-01, 10:31   #1653
Wesel
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 621
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Cytat:
Napisane przez cukierniczek Pokaż wiadomość
Polecacie jakieś ciasteczka do herbaty?
Ja uwielbiam te - http://tylkosprobuj.blogspot.com/201...-odsonach.html. Można kombinować z dodatkami w zależności od herbaty. Są szybkie i proste do zrobienia. I tak pysznie maślane . Do Earl Grey'a.

Ja ostatnio próbowałam pić mniszka lekarskiego (kwiat) - bardzo smaczny!
Wesel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-04, 14:53   #1654
aanetaa007
Rozeznanie
 
Avatar aanetaa007
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 551
GG do aanetaa007 Send a message via Skype™ to aanetaa007
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Cytat:
Napisane przez carmen4400 Pokaż wiadomość
Mniej więcej to takie bym obstawiała jak w załącznikach z tym, że bez trenu
Sliczne

---------- Dopisano o 14:48 ---------- Poprzedni post napisano o 14:46 ----------

Cytat:
Napisane przez Wesel Pokaż wiadomość
Ja ostatnio próbowałam pić mniszka lekarskiego (kwiat) - bardzo smaczny!
Hmmm a ma ta herbata jakies wlasciwosci?? - nie mam za bardzo czasu by wyszukac w necie wiec pytam sie

---------- Dopisano o 14:52 ---------- Poprzedni post napisano o 14:48 ----------

Galijka nie wiem czy Cie to pocieszy ale mi w trakcie ciazy jak i do tej pory cierpna trzy ostatnie palce u lewej reki jak leze plasko na plecach. Na pocatku lekarz mowil ze plod uciska jakis nerw a teraz stwierdzil ze organizm po porodzie moze dochodzic do siebie nawet rok.


Hmm a juz wiesz co bedziecie miec.

Moje znajome jak byly z dziewczynkami w ciazy to szybko tyly na poczatku ale potem szlo im wolniej. Ja zas wygladalam jak dinozaur i dwa tygodnie przed porodem musialam chodzic w rzeczach meza bo juz sie nie miescilam w nic a nie bylo sensu kupowac wiekszych ubran.

---------- Dopisano o 14:53 ---------- Poprzedni post napisano o 14:52 ----------

Pstra gdzie jestes?? cos Cie nie widac
__________________
BBL
squat challenge
Focus T25
21 day fix

PiYo

w planach:
Focus T25


Insanity Max: 30

15/06/15
aanetaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-04, 18:18   #1655
Wesel
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 621
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Cytat:
Napisane przez aanetaa007 Pokaż wiadomość
Hmmm a ma ta herbata jakies wlasciwosci?? - nie mam za bardzo czasu by wyszukac w necie wiec pytam sie

Ma sporo .
http://mojaslowianskafilozofia.blogs...asciwosci.html
http://www.swiatkwiatow.pl/poradnik-...ze-id1195.html

M.in. dobry na wątrobę i oczyszczanie organizmu .
Wesel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 07:47   #1656
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Cytat:
Napisane przez aanetaa007 Pokaż wiadomość
i ja sie pochwale
wow, ale już duży
Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
21 kwietnia mam drugie usg genetyczne i zaraz potem będzie połowa ciąży. Za szybko ten czas leci :/
oj zdecydowanie za szybko, a jak już będziesz miała potomka na świecie, to też raczej nie zwolni
Cytat:
Napisane przez aanetaa007 Pokaż wiadomość
Hmm a juz wiesz co bedziecie miec.
dołączam do pytania jeśli można

jestem Anetko, ale ostatnio tak niekoniecznie jest jakbym chciała i jakoś nawet do netu nie zaglądałam mam nadzieję, że ten zastój minie i się szybko poukłada

w kubku ciągle zielona z mango
miłego
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-08, 08:26   #1657
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Cytat:
Napisane przez aanetaa007 Pokaż wiadomość

Hmm a juz wiesz co bedziecie miec.
Cytat:
Napisane przez Pstra Pokaż wiadomość
dołączam do pytania jeśli można
Można, można ale jeszcze nie wiem Może na połówkowych czegoś się dowiem
TŻowi marzy się syn bo ma już dwie córki z poprzedniego związku
Poprzednio jak nam się nie udało miał być chłopak...

Cytat:
Napisane przez Pstra Pokaż wiadomość
oj zdecydowanie za szybko, a jak już będziesz miała potomka na świecie, to też raczej nie zwolni
No toś mnie pocieszyła Ale wiem, niestety wiem, że masz rację

Cytat:
Napisane przez Pstra Pokaż wiadomość
jestem Anetko, ale ostatnio tak niekoniecznie jest jakbym chciała i jakoś nawet do netu nie zaglądałam mam nadzieję, że ten zastój minie i się szybko poukłada
Ja też mam taką nadzieję i trzymam kciuki za pozytywne poukładanie wszystkich spraw

A w kubku "pracowa" zielona z żeń-szeniem i granatem
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-04-12, 07:36   #1658
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Można, można ale jeszcze nie wiem Może na połówkowych czegoś się dowiem
to czekamy na wieści z niecierpliwością
Cytat:
Ja też mam taką nadzieję i trzymam kciuki za pozytywne poukładanie wszystkich spraw
dzięki

u mnie po 4 dniach paskudnej pogody, wreszcie wyszło słońce
w kubku dalej zielona z mango
miłego
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 12:24   #1659
Klaraa28
Przyczajenie
 
Avatar Klaraa28
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 26
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

hmm jak dla mnie większość herbat ziołowych jest taka sobie w smaku - staram się pić regularnie herbatę z czystka ze względu na właściwości oczyszczające, sam smak pozostawia jak dla mnie wiele do życzenia

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2017-02-04 o 10:40 Powód: Link.
Klaraa28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-14, 18:31   #1660
Thorus24
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 6
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Też jakoś nie potrafię przekonać się do innych herbat, ziołowych, itp. Zupełnie nie moje smaki. Jeżeli piję herbatę to tylko zwykłą, czarną
__________________
http://jak-schudlem.blogspot.com - Historia mojej diety
Thorus24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-21, 18:50   #1661
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Witajcie milczki

Melduję się po drugim badaniu prenatalnym. Z Młodą wszystko w porządku
Niestety, jak to u mnie nie obywa się bez komplikacji, musiałam spędzić kilka dni w szpitalu, zakładali mi szew bo szyjka zaczęła się otwierać. Ale teraz mam nadzieję, że już będzie dobrze

Herbatkowo u mnie monotonia bo dalej króluje żurawina, teraz mieszam sobie malinę z żurawiną z żurawiną z granatem
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-22, 08:56   #1662
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: pu-erh a rooiboos tee

Witam i ja. U mnie niestety na razie bez zmian. Optymizmem mnie to nie nastraja więc z nastrojem różnie bywa. Liczę jednak że wraz z wiosną się to zmieni

Tobie gratuluję dziewczynki Galijko i trzymam kciuki żeby dalej już szło jak z płatka ; )

W kubku chwilowo zwykła czarna bo jestem w odwiedzinach u rodziny.

Życzę miłego dnia
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-24, 13:54   #1663
aanetaa007
Rozeznanie
 
Avatar aanetaa007
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 551
GG do aanetaa007 Send a message via Skype™ to aanetaa007
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Witam i ja

Chwila luzu, bo moj spi

U nas leci jako tako. W pracy wkurzaja ale szukam uparcie innej. ( w koncu cos znajde)

Syn rosnie - nie moge uwierzyc ze to juz 10 miesiecy minelo. Lobuz dokazuje ile moze, bo juz chodzi od 3 tyg. Oprocz tego na gwalt ida mu zeby a co z tym idzie ostatni tydzien to mial temperature przez 3 dni potem dwa dni wycia w nocy. I tylko mama musi byc


Cwaniak jeden rozumie duzo rzeczy juz i tak dzis zadzwonil mi budzik o 6 i chcialam siebie i jedzenie ogarnac wczesniej nim wstanie ale nie dalo sie. Obudzil sie ze mna i dostal flaszke i pozniej ulozyl sie do spania tylko by mama nie odeszla od nie go to ja objol za szyje i wtulil sie.

Herbatkowo u mnie lipa z malina i zlote mleko - cos katar mam i w natloku wydarzen zawsze jaks oslabiona jestem.

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez Pstra Pokaż wiadomość
Witam i ja. U mnie niestety na razie bez zmian. Optymizmem mnie to nie nastraja więc z nastrojem różnie bywa. Liczę jednak że wraz z wiosną się to zmieni
Pstra dzie dobrze Ja wiem ze czlowiek by chcial juz teraz ale to tak nie dziala.

---------- Dopisano o 13:54 ---------- Poprzedni post napisano o 13:50 ----------

Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Witajcie milczki

Melduję się po drugim badaniu prenatalnym. Z Młodą wszystko w porządku
Niestety, jak to u mnie nie obywa się bez komplikacji, musiałam spędzić kilka dni w szpitalu, zakładali mi szew bo szyjka zaczęła się otwierać. Ale teraz mam nadzieję, że już będzie dobrze
Ja tam milczkiem nie jestem ale ostatnio ciezko mi sie z czymkolwiek wyrobic. Testuja nowa rutyne ale czy mi wyjdzie okaze sie za 3 tygodnie.

Galijko slyszalam o przypadkach ze z dziweczynki chlopiec sie urodzil.
Najwazniejsze byscie byly zdrowe i bys donosila przynajmniej do 36 tyg
__________________
BBL
squat challenge
Focus T25
21 day fix

PiYo

w planach:
Focus T25


Insanity Max: 30

15/06/15
aanetaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 09:14   #1664
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Witam poniedziałkowo

Cytat:
Napisane przez Pstra Pokaż wiadomość
Witam i ja. U mnie niestety na razie bez zmian. Optymizmem mnie to nie nastraja więc z nastrojem różnie bywa. Liczę jednak że wraz z wiosną się to zmieni
Wiosna za oknami trochę w kratkę ale mam nadzieję, że Twoje sprawy poukładają się w pozytywną prostą a nie jakąś sinusoidę Wierzę, że wszystko się ułoży, skoro Twój optymizm gdzieś uciekł to ja będę optymistką za Ciebie

Cytat:
Napisane przez aanetaa007 Pokaż wiadomość
Galijko slyszalam o przypadkach ze z dziweczynki chlopiec sie urodzil.
Najwazniejsze byscie byly zdrowe i bys donosila przynajmniej do 36 tyg
Nie wiem czemu ale ja od początku na chłopca się nastawiała. Jakoś tak podświadomie. Może dlatego, że poprzednio miał być chłopak. I teraz oswajam się z myślą, że noszę pod sercem Babę Nie żebym była zawiedziona z tego powodu, było mi to w sumie obojętne jaka płeć, tylko jakoś tak psychika wbiła sobie chłopaka
Ale przynajmniej z imieniem będzie mniej kłopotu. Dla dziewczynki mam kilka pomysłów a dla chłopca miałabym problem

Powodzenia w szukaniu pracy no i przede wszystkim kuruj się I staraj się od czasu do czasu wypocząć

Herbatkowo malina + żurawina z granatem
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-25, 15:06   #1665
carmen4400
Zadomowienie
 
Avatar carmen4400
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: m.in Poznań
Wiadomości: 1 879
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

hej Dziewczyny!
Anetaa fajnie, że synek się dobrze rozwija Galijko a jakie imiona typujesz?

Nie mam ostatnio zbytnio czasu, zeby pisać..
Ze spraw ślubnych za dużo nie drgnęło, konczymy poradnię przedmałżeńską dzisiaj, jakieś detale zostaną i zaproszenia


u mnie w kubku mięta
__________________
carmen4400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-26, 10:41   #1666
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Cytat:
Napisane przez carmen4400 Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny!
Anetaa fajnie, że synek się dobrze rozwija Galijko a jakie imiona typujesz?
Najbardziej skłaniam się ku Alicji, potem idzie Aleksandra, zastanawiam się nad Łucją
Przez chwilę przemknęła mi Olga ale to takie rosyjskie I jeszcze o Jagodzie myślałam ale też tylko przez moment.
Tyle, że TŻ coś się krzywi bo dwa pierwsze będą zdrabniane Ala, Ola co mi akurat nie przeszkadza a jemu nie koniecznie się podoba. A Łucja znowu nie ma żadnego zdrobnienia. Ale zobaczymy jeszcze, bardzo się nie opiera ale ja też nie i jeśli coś fajnego wymyśli to jestem otwarta na propozycje

Którego masz ślub? Kiedy pijemy?
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 12:57   #1667
carmen4400
Zadomowienie
 
Avatar carmen4400
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: m.in Poznań
Wiadomości: 1 879
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Alicja to mi się z moją przyszłą teściową kojarzy Aleksandra bardzo ładnie Jagoda to potem Jadźka mówią, bo kuzynki córka tak ma i tylko Jadźka i Jadźka

29.10 ślub więc wtedy
__________________
carmen4400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-28, 19:41   #1668
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Cytat:
Napisane przez carmen4400 Pokaż wiadomość
Alicja to mi się z moją przyszłą teściową kojarzy Aleksandra bardzo ładnie Jagoda to potem Jadźka mówią, bo kuzynki córka tak ma i tylko Jadźka i Jadźka

29.10 ślub więc wtedy
Będę już po porodzie to będę mogła "Odłożyć" trochę pokarmu i idziemy w tango
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 07:35   #1669
carmen4400
Zadomowienie
 
Avatar carmen4400
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: m.in Poznań
Wiadomości: 1 879
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Oczywiście
A kiedy opijamy nadejście nowego Człowieczka?
__________________
carmen4400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-04-29, 08:50   #1670
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Jakieś półtora miesiąca wcześniej, termin mam na 14.09. A kiedy zachce jej się wyjść to wyjdzie w praniu Na razie niech siedzi jak najdłużej

A teraz herbatkowo:
kupując herbatę dla taty w Five o'Clock oczywiście musiałam nabyć coś dla siebie. Zakupiłam Tartufo Limone a dla TŻ Słoneczny Earl Grey. Niestety po raz kolejny przekonałam się, że zapach nie zawsze idzie w parze ze smakiem.
Obydwie pachną pięknie, jak nazwy wskazują moja cytrusowo a TŻowa delikatnie earl greyem. No i na tym się kończy. O ile w mojej można wyczuć limonkę to dominującym smakiem jest rooibos, za którym nie przepadam. No ale to moja wina, nie dopytałam sprzedawczyni co to za rodzaj herbaty, po prostu kusząco pachniała na ladzie to kupiłam
Gorzej ze Słonecznym Earl Greyem TŻ mógłby pić tylko i wyłącznie czarną earl grey dlatego chciałam, żeby spróbował czegoś innego. No i trafiłam kulą w płot bo podobno smakuje jak zwykły rumianek Piszę podobno bo jeszcze nie miałam okazji spróbować gdyż herbata pojechała od razu z TŻem do pracy. Nie czuć żadnych bławatków, pomarańczy czy innych cudów, które widnieją w opisie. I jestem w stanie uwierzyć na słowo ponieważ ja też mam jedną herbatę z Five o'Clock (chyba ), która pięknie pachnie i wygląda, w opisie ma mnóstwo składników a smakuje jak rumianek z małą domieszka czegoś.

Uff, ale się rozpisałam No ale przynajmniej nie będzie, że ciągle tylko spamujemy
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt



Edytowane przez Galijka
Czas edycji: 2016-04-29 o 09:04
Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 09:54   #1671
malsi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 6
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Hej ! Kobitki ! Te z Was, które chcą mi pomóc w zbieraniu danych do pracy magisterskiej zapraszam do wypełniania ankiety na temat spożycia tłuszczów. To zajmie tylko krótką chwilę. Będę bardzo wdzięczna. Z góry przepraszam za spam. Dziękuję !
https://www.ankietka.pl/ankieta/2267...ch-kobiet.html
malsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-29, 20:36   #1672
carmen4400
Zadomowienie
 
Avatar carmen4400
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: m.in Poznań
Wiadomości: 1 879
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Jakieś półtora miesiąca wcześniej, termin mam na 14.09. A kiedy zachce jej się wyjść to wyjdzie w praniu Na razie niech siedzi jak najdłużej

A teraz herbatkowo:
kupując herbatę dla taty w Five o'Clock oczywiście musiałam nabyć coś dla siebie. Zakupiłam Tartufo Limone a dla TŻ Słoneczny Earl Grey. Niestety po raz kolejny przekonałam się, że zapach nie zawsze idzie w parze ze smakiem.
Obydwie pachną pięknie, jak nazwy wskazują moja cytrusowo a TŻowa delikatnie earl greyem. No i na tym się kończy. O ile w mojej można wyczuć limonkę to dominującym smakiem jest rooibos, za którym nie przepadam. No ale to moja wina, nie dopytałam sprzedawczyni co to za rodzaj herbaty, po prostu kusząco pachniała na ladzie to kupiłam
Gorzej ze Słonecznym Earl Greyem TŻ mógłby pić tylko i wyłącznie czarną earl grey dlatego chciałam, żeby spróbował czegoś innego. No i trafiłam kulą w płot bo podobno smakuje jak zwykły rumianek Piszę podobno bo jeszcze nie miałam okazji spróbować gdyż herbata pojechała od razu z TŻem do pracy. Nie czuć żadnych bławatków, pomarańczy czy innych cudów, które widnieją w opisie. I jestem w stanie uwierzyć na słowo ponieważ ja też mam jedną herbatę z Five o'Clock (chyba ), która pięknie pachnie i wygląda, w opisie ma mnóstwo składników a smakuje jak rumianek z małą domieszka czegoś.

Uff, ale się rozpisałam No ale przynajmniej nie będzie, że ciągle tylko spamujemy
Wiadomo, niech mu sie nie spieszy jeszcze, w brzuszku ma dobrze

Tez za rooibosem nie przepadam. Earl Greya lubię, ale poza najzwyklejszego nie wychodzę, jakoś te udziwnienia mi do jego aromatu nie podchodzą.

U mnie dziś zwykła czarna z cytryną i czarna malwa a i zielona z żurawiną też wpadła
__________________
carmen4400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-04-30, 17:23   #1673
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Cytat:
Napisane przez aanetaa007 Pokaż wiadomość
Syn rosnie - nie moge uwierzyc ze to juz 10 miesiecy minelo.
nie myślałam, że to już tyle czasu. A wydaje się jakby dopiero co się urodził
Cytat:
Napisane przez aanetaa007 Pokaż wiadomość
Galijko slyszalam o przypadkach ze z dziweczynki chlopiec sie urodzil.
u znajomych tak było i na porodówce było lekkie zdziwko
Cytat:
Napisane przez aanetaa007 Pokaż wiadomość
Pstra dzie dobrze Ja wiem ze czlowiek by chcial juz teraz ale to tak nie dziala.
Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Wiosna za oknami trochę w kratkę ale mam nadzieję, że Twoje sprawy poukładają się w pozytywną prostą a nie jakąś sinusoidę Wierzę, że wszystko się ułoży, skoro Twój optymizm gdzieś uciekł to ja będę optymistką za Ciebie
dziękuje bardzo za miłe słowa
Cytat:
Napisane przez carmen4400 Pokaż wiadomość
Jagoda to potem Jadźka mówią, bo kuzynki córka tak ma i tylko Jadźka i Jadźka
Jagódka to może jeszcze, ale Jadźka to mi się nie podoba

a tak w ogóle, to u mnie dalej bez zmian. W kubku dla odmiany ale pewnie jeszcze zielona z mango będzie
miłego
__________________

Edytowane przez Pstra
Czas edycji: 2016-04-30 o 17:29
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-02, 19:35   #1674
aanetaa007
Rozeznanie
 
Avatar aanetaa007
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 551
GG do aanetaa007 Send a message via Skype™ to aanetaa007
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

czesc

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Powodzenia w szukaniu pracy no i przede wszystkim kuruj się I staraj się od czasu do czasu wypocząć
3maj Cie kciuki jutro mam rozmowe o prace

Co do wypoczynku to mialam napiety tydzien i dzis mam luzny dzien - pizama dzien- a od jutra na 100 % az do czwartku.
__________________
BBL
squat challenge
Focus T25
21 day fix

PiYo

w planach:
Focus T25


Insanity Max: 30

15/06/15

Edytowane przez aanetaa007
Czas edycji: 2016-05-02 o 19:32
aanetaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-10, 09:04   #1675
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Cytat:
Napisane przez Pstra Pokaż wiadomość
Jagódka to może jeszcze, ale Jadźka to mi się nie podoba
TŻ ostatnio przychyla się ku Łucji Wszystko fajnie tylko co ze zdrobnieniem Obawiam się, żeby z tego jakieś dziwne kombinacje nie wyszły
Pstra, a jak Twoje sprawy? Ruszyło się coś w dobrym kierunku?

Cytat:
Napisane przez aanetaa007 Pokaż wiadomość

3maj Cie kciuki jutro mam rozmowe o prace
I jak poszło, mów szybko

Cytat:
Napisane przez zanet188 Pokaż wiadomość
Ja już od roku kupuję tylko herbaty Big Active. Mają bardzo dużo smaków, więc nie mogą się znudzić. Mój ulubiony to cytryna z mango.
Big Activa też mam w swojej kolekcji, pewnie jak większość Ładne, barwne opakowania i cena kuszą Pachną też fajnie jednak co do smaku mam zastrzeżenia. Wyczuwam w nich ten posmak "siana", czego jednak w herbatach kupionych w herbaciarniach nie ma. A może sama sobie tak wmawiam, taka lekka odmiana snobizmu No ale jeśli nawet to nie groźna

Ostatnio skończyłam moją gunpowder malinowo-pożeczkową, fajna była. Przy okazji będę musiała zaglądnąć do Five'a i dokupić. A teraz trzeba pić to co jest, kończyć w końcu zapasy (od kiedy ja to sobie obiecuję )
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt



Edytowane przez Galijka
Czas edycji: 2016-05-10 o 09:06
Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-18, 08:35   #1676
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Cytat:
Napisane przez aanetaa007 Pokaż wiadomość
3maj Cie kciuki jutro mam rozmowe o prace
i jak Ci poszło?? udało się?
Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Pstra, a jak Twoje sprawy? Ruszyło się coś w dobrym kierunku?
średnio na razie idzie, ale przynajmniej nie mam już aż tak beznadziejnego nastroju

A jak u Ciebie? jak się czujesz?
Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Ostatnio skończyłam moją gunpowder malinowo-pożeczkową, fajna była. Przy okazji będę musiała zaglądnąć do Five'a i dokupić. A teraz trzeba pić to co jest, kończyć w końcu zapasy (od kiedy ja to sobie obiecuję )
u mnie na zmianę zielona z mango albo z truskawką albo jak mi się nie chce fusów parzyć to jakaś owocowa ekspresówka wpada

teraz w kubku cola
miłego dnia
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-20, 22:38   #1677
aanetaa007
Rozeznanie
 
Avatar aanetaa007
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 551
GG do aanetaa007 Send a message via Skype™ to aanetaa007
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Witam i o zdrowie pytam

Ooojojj ale mnie tu dawno nie bylo. Wlasnie komputer odpalilam po 2 tygodniach
Naprawde nie wiem kiedy to zlecialo.

Co do rozmowy to sie nie dostalam - liczylam chyba na cud lub na prezent urodzinowy Fajna praca ale co sie odwlecze to nie uciecze.

Co ja porabialam przez te 2 tygodnie - hmmmm

Mielismy troche lata wiec z mezem i synem na plaze poszlismy. Moj maly mialy mial mase radosci juz nie wspomne o tonach piasku zjedzonego. Ale go nie upilnujesz. Rosnie lobuz nawet potrafie sie z nim dogadac

A tak to szukam nadal czegos przy czym moj maz tez wiec mamy co robic. Oczywiscie nadal staram sie pracowac ale sie nie przemeczam max 18 godz w tyg.

Ostatni tydzien to istny szal wrazen, stresu i wogole.

Pojechalam do siostry na pare dni - 3 dni, bo miala operacje i nie mial kto jej dzieciakow do przeczkola odprowadzic. Pech chcial, ze moj syn zlapal taki masakryczny katar ze mi spac nie dal w nocy a w poniedzialek rano, jak tylko maz wrocil z pracy, wpakowalam wszystkich i siadlam za kierownice. Po 2 godz maz stwierdzil, ze sie nie przespi bo szarpie przy zmianie biegow (ja tak zawsze mam to wina mojego temperamentu) zmienil mnie i pociagnol kolejne 3 godziny. Dojechalismy do siostry to zdarzylam odwiedzic fryzjera by moja siwizne troche zakamuflowac. Oczywiscie wyszlam blondynka - ogolnie nie lubie tego koloru (na kims lepiej wyglada niz na mnie). No i mnie w koncu rozlozylo i meza tez. Najgorzej to jest chorowac gdy dziecko wyzdrowieje.

Suma sumarow od 3 dni probuje ogarnac dom i jedzenie - jak choruje to nie jem do poki mi nie przejdzie. Ale zle mi to idzie.

Dzis wpadlam na znajoma i moze sie uda ze znajde prace na kontrakt i to 3 domy dalej od siebie ale zobaczymy jak bedzie. Mojego meza sprawy ruszyly i teraz zostaly mu szkolenia i zegnamy naszego obecnego pracpdawce.

Heniek ma etap mamy - dzis nawet mnie pilnowal bym polozyla sie obok niego, usnol, zeszlam na dol i slysze placz niemowlecia ale nie wiem skad on byl wiec poszlam na gore sprawdzic czy moj smyk sie obudzil a ten lezy z otwartymi oczami i czeka az sie poloze obok. Obiol moja dlon swoja i spi.

A jak u was dziewczyn??

W kubku zlote mleko by przegonic ten katar, zatoki, gardlo, krtan i kaszel.

Do uslyszenia
__________________
BBL
squat challenge
Focus T25
21 day fix

PiYo

w planach:
Focus T25


Insanity Max: 30

15/06/15
aanetaa007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-25, 08:37   #1678
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Witam się i ja

Wchodzę na nasz wątek na bieżąco ale jakoś nie mam weny, żeby pisać.
Zwłaszcza, że u mnie się nic nie dzieje
Mam przykaz leżenia, oczywiście mi to nie wychodzi bo jednak sporo chodzę ale wiecie, takie chodzenie po domu lub z psem na pole, ale też tylko przed blok. Tak więc emocjonujących rzeczy u mnie ostatnie nie ma wiele
Oprócz tego, że moja szyjka odmawia posłuszeństwa to ja się czuję bardzo dobrze, Młoda rośnie zdrowo

Herbatkowo żadnych nowości, wypijam to co mam

Dzisiaj wybieram się na długi weekend na wieś, w sumie trochę na własne ryzyko bo lekarz mi odradził, ale wierze, że wszystko będzie dobrze. Tam faktycznie zamierzam większość czasu leżeć na leżaku/łóżku. Minusem jest to, że do szpitala daleko ale nawet nie biorę takiej opcji pod uwagę.

Miłego weekendu Herbatniczki
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-31, 10:03   #1679
Pstra
Zakorzenienie
 
Avatar Pstra
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 16 364
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

witam w ostatnim dniu maja
za miesiąc już wakacje. Znowu rok zleciał
Cytat:
Napisane przez Galijka Pokaż wiadomość
Wchodzę na nasz wątek na bieżąco ale jakoś nie mam weny, żeby pisać.
Zwłaszcza, że u mnie się nic nie dzieje

Dzisiaj wybieram się na długi weekend na wieś, w sumie trochę na własne ryzyko bo lekarz mi odradził, ale wierze, że wszystko będzie dobrze. Tam faktycznie zamierzam większość czasu leżeć na leżaku/łóżku. Minusem jest to, że do szpitala daleko ale nawet nie biorę takiej opcji pod uwagę.
ja też jakoś ostatnio weny nie mam, i za bardzo nic się nie dzieje, taka monotonia
Życzę Ci Galijko miłego odpoczynku, leniuchuj i na pewno wszystko będzie dobrze

a w kubku na zmianę zielona z mango albo z truskawką albo jakaś owocowa wybieram się na weekend pod granicę czeską to sobie może tam jakieś nowości kupię

miłego dnia
__________________
Pstra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-06, 09:23   #1680
Galijka
Wtajemniczenie
 
Avatar Galijka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 224
Dot.: Herbaciane pogaduchy :) cz.II

Cześć Herbatniczki

Witam się poniedziałkowo, zaczynamy kolejny tydzień.
Pobyt na wsi na szczęście przebiegł bez żadnych niespodzianek, jak wszystko dopisze to w piątek znowu się wybieramy. Ten weekend niestety już krótszy bo standardowy ale zawsze coś

Herbatkowo muszę się przyznać, że ostatnio całkiem się zaniedbałam, czasami tylko dalej popijam mieszanki z żurawiną na zimno.

A co u Was?
Pstra, jakieś zmiany? Mam nadzieję, że weekend się udał i przywiozłaś coś fajnego. Ja bym pewnie rum przywiozła chociaż to już nie te czasy kiedy się opłacało za rumem do Czechosłowacji jeździć
Aneta, jakaś nowa praca na horyzoncie?
Carmen, Ty się chyba jakoś bronić niebawem będziesz? A ślubne przygotowania w toku?
__________________
"Trzeba śmiać się nie czekając na szczęście, bo gotowiśmy umrzeć nie uśmiechnąwszy się ani razu" / Jean de La Bruyere

http://www.centaurus.org.pl/

Cmentarz dla zwierząt


Galijka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-22 16:13:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:23.