Mamusie Maj -Czerwiec 2014 - Strona 111 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-08-26, 08:14   #3301
kasiab91
Zakorzenienie
 
Avatar kasiab91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 4 694
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

I czym szczepisz w koncu?

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
__________________
Dziewczyna - 27.06.2006
Narzeczona - 24.01.2012
Żona- 10.08.2013
MAMA- 03.05.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2btv73n5x6okj5.png


kasiab91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 08:20   #3302
beatusia10
Wtajemniczenie
 
Avatar beatusia10
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 714
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez Karlain Pokaż wiadomość
poczytałam, popatrzyłam na tą stronkę o rehabilitacji...tzn głównie utkwiły mi zdjęcia źle noszonych dzieci, źle leżących dzieci itd

to jak powinno sie nosić niemowle 2 miesięczne, jak powinno leżeć? nic juz nie rozumie
jedni uczą, żeby dziecko ciągle zmieniało pozycje i nie lażało na wznak inni, że powinno leżec tylko na wznak, prosto i ciągle poprawiać plecki, żeby kręgosłup był prosty inni, ze powinien być zgięty raz w jedną strone, raz w drugą...
jedni mówią, żeby wyjąć z becika, inni, żeby jak najdłużej trzymac w beciku

jak podnosić niemowlę,
najpier wsuwałam ręce pod głowę i plecy, potem podnosiłam za paszki, tak źle i tak źle... jestem skołowana, mam mętlik w głowie
No ja mam dokladnie identyczne odczucia :-( i wlasnie jestem bardzo ciekawa, jak w takim razie wg tej pani powinno sie nosic.. bo nie sztuka pokazac jak jest zle. Trzeba jeszcze pokazac jak jest dobrze... No ale to o podnoszeniu pod pachy to jeszcze w innym miejscu czytalam,ze jak sie tak podnosi to wszystkie miesnie klatki sa ciagniete do gory,a miesnie brzucha sa za slabe,zeby zrobic kontre i w przyszlosci moga wystawac zebra.. no ale ja tak podnosilam niejeden raz:-(
__________________
30.04.2014
beatusia10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 08:21   #3303
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 2 422
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Ja tylko psikam nosek, bo nic jeszcze nie udało mi się odciągnąć.


My nocka super, mały zasnął pierwszy raz w swoim łóżeczku o 21:30, potem karmienie 6:30 i pospał do 9
7436419bdde6dac9254d6bd67d9526de215a6d26_5f3c5dac4904a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 08:22   #3304
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Dzień dobry

U nas nocka ok, karmienie po 2 i o 6.45. I to Mąż karmił Ale co z tego jak nie spałam i czuwałam?

Jeśli chodzi o basen i odgłosy to moja Ania jest raczej przyzwyczajona do hałasów, ale to różnie bywa.. Czasem potrafi się przestraszyć wycierania nosa..

Po karmieniu z rana przysnęła na pół godzinki i dopiero teraz uległa.. I tak pewnie za chwilę będzie się budziła na karmienie..

U nas z ulewaniem też jest tak, że jak bardziej aktywna to ulewa bardziej.. U mnie dalej ulewa z tą samą chyba intensywnością, chociaż jak teraz zaczęła podnosić głowę i nogi to jest chyba częściej.. Różnie, mlekiem od razu po karmieniu i później wodą lub wodą z serkiem.. Ciągle jej coś po brzuchu "chodzi".. Ma nawet takie coś, że np. w godzinę po karmieniu jak ją wezmę w pion to jej się odbija... No i bądź tu mądry..

Któraś używa zagęstnika do mleka? Santom Ty chyba coś o tym pisałaś? I ja zapytam pediatrę, ale dopiero za tydzień..

A jeśli chodzi o nosek to ja chyba tylko ze dwa razy czyściłam.. A tak to nie ruszam..

A z tym noszeniem to nie ma co popadać w paranoje..

My dziś jedziemy do dziadka na urodziny
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 08:43   #3305
inezz6
Zadomowienie
 
Avatar inezz6
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 1 677
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Kasiab - szczepie infanrixem, bo mam odłożony w aptece najbliżej mnie
MyskaO - u nas też tak jest, ze jak po godzinie podniose to mu się odbija.. my zageszczacza nie mieliśmy, ale stosowalismy syrop na ulewanie i nie działał a potem mieliśmy takie mleko AR na refluks i ono było bardzo gęste, nie mógł po tym kupy zrobic, a i tak ulewal

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2
__________________
Franuś

"Kiedyś tam,będziesz miał dorosłą duszę,
Kiedyś tam,kiedyś tam...
Ale dziś jesteś mały jak okruszek,
Który los rzucił nam."
inezz6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 09:05   #3306
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

DZień dobry, za oknem deszcz, mała pijawka je śniadanie, jak skończy to i ja wstanę z łóżka coś wszamać, chodzi za mną kasza manna


Co do noska to mam najzwyklejszą gumową gruszkę a czyszczę tylko to, co widać gołym okiem i w dodatku robię to patyczkiem takim do uszu, ewentualnie przecinam na pół płatek kosmetyczny, zwijam i nim wyciagam "kozy" solą nie psikam za często, chyba że furczy a nie widać to wtedy. Na szczęście Wiktor zadko furczy


Gratuluję zadowolonych nocek i najlepszego dla Oliego i Patryka
Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2

---------- Dopisano o 10:05 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

U nas też potrafi odbić po godzinie



Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 09:42   #3307
madziarek1
Rozeznanie
 
Avatar madziarek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 586
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez justa886 Pokaż wiadomość
no bo jednak z nestle jest w srodku w składzie mm z nestle, a kaszkach z bobovity jest mm z nutrici. wiem ze pewno d... zawracam robiąc problem ale jakos tak wole byc ostrożniejsza.
a jak napisalam do nan to testle to narazie cisza.
Są kaszki bez mm i robisz je na takim jakie podajesz maluchowi

WITAJCIE! Ja właśnie wróciłam z wakacji, jechaliśmy 1200 km przez 22 h do Chorwacji samochodem. Oprócz Lidki mam jedzcze 5 letnia córkę i na prawdę dziewczyny dały radę super Wakacje niezapomniane i każdemu polecam wypady nawet z niemowlakiem, bo mała na świeżym powietrzu nie dała w ogóle odczuć swojej obecności Spała i jadła nirmalnie, ze sapniem nawet lepiej.
Załączam fotki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1409042467604.jpg (43,9 KB, 38 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1409042510506.jpg (98,1 KB, 37 załadowań)
madziarek1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-26, 09:45   #3308
madziarek1
Rozeznanie
 
Avatar madziarek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 586
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez ab_cd Pokaż wiadomość
Mam pytanie do mam ktore usypiaja dzieci przy piersi.
Czy jak maluszek na dobre juz wsm zasnie to dopiero odkladacie go do lozeczka? Czy wtedy maluszek jest w rozku czy na czyms lezy?
Pytam bo jas zasypia na piersi ale lezy w usztywnianym rozku, wczoraj zapomnialam go wsadzic do rozka i podczas przenoszenoa do lozeczka sie wybudzol. Teraz sie martwie bo on spi zawsze bardzp czujnie a lada moment rozel bedzie za maly i jal sobie wtedy poraduic. Jak jest u was?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ja zazwyczaj jeszcze z małą przy piersi staje nad lozeczkiem i ja odkładam jak pisci cyca i troszkę ją polulam, albo jak zasnie np na łóżku to zabieram pierś, czekam chwilkę a potem ja p rzekladam tak raczej szybko. Nie mam jej w niczym tylko ma pieluwzke zazwyczaj p rz y buzi, która zabieram jak już odłożę

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
madziarek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 09:49   #3309
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez madziarek1 Pokaż wiadomość
Są kaszki bez mm i robisz je na takim jakie podajesz maluchowi

WITAJCIE! Ja właśnie wróciłam z wakacji, jechaliśmy 1200 km przez 22 h do Chorwacji samochodem. Oprócz Lidki mam jedzcze 5 letnia córkę i na prawdę dziewczyny dały radę super Wakacje niezapomniane i każdemu polecam wypady nawet z niemowlakiem, bo mała na świeżym powietrzu nie dała w ogóle odczuć swojej obecności Spała i jadła nirmalnie, ze sapniem nawet lepiej.
Załączam fotki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Za załączenie takich zdjęć powinna być kara
matko jak zazdroszczę takiego wypadu
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 09:49   #3310
Light Limara
Zadomowienie
 
Avatar Light Limara
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 1 637
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez madziuuula Pokaż wiadomość
A my dziś 4 konczymy
I młody wyrasta z gondoli

Co do asymetrii to chyba też niektóre dzieci mają większą predyspozycje, u nas Oli napewno był silniejszy niż Papryk dlatego o tego drugiego bardziej sie martwię
Mój też już wyrasta z gondoli. Jeszcze jak przyjdzie jesień i ubiorę mu kurtkę to już w ogóle. Bo do spacerówki można dać dziecko jeśli już siedzi?
Ja mam spacerówke taką, że można ją i na płasko położyć, bo gondola to u mnie taki wyciągany, sztywny, podręczny fuskak. Więc jak ją wyjmuję to mam od razu spacerówkę na płasko z podnoszonymi plecami tylko, że kest więcej miejsca w szerz- nie umiem lepiej opisać.

Cytat:
Napisane przez madziarek1 Pokaż wiadomość
Są kaszki bez mm i robisz je na takim jakie podajesz maluchowi

WITAJCIE! Ja właśnie wróciłam z wakacji, jechaliśmy 1200 km przez 22 h do Chorwacji samochodem. Oprócz Lidki mam jedzcze 5 letnia córkę i na prawdę dziewczyny dały radę super Wakacje niezapomniane i każdemu polecam wypady nawet z niemowlakiem, bo mała na świeżym powietrzu nie dała w ogóle odczuć swojej obecności Spała i jadła nirmalnie, ze sapniem nawet lepiej.
Załączam fotki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ale super. Myśmy nigdzie nie byli na wakacjach. A mała jest slodka


Te książeczki kontrastowe są super. Aleks non stop się patrzy na obrazki ze zwierzątkami. Polecam jak co

Co do noska to ja czyszczę co jakiś czas gruszką. Młodego czasami to bawi i się śmieje jak tak fuknę
__________________
}Aleks 28.04.2014 r. }i{

Edytowane przez Light Limara
Czas edycji: 2014-08-26 o 09:50
Light Limara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 10:17   #3311
nadiak1
Rozeznanie
 
Avatar nadiak1
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 987
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

U Nas nocka kiepska. jedzenie już o 23 później o 2, 3.30 i 5.30 już wstał. Ok 7 drzemka 30 minut i od 10.30 też drzemkę 30 minut. dzisiaj jestem zmęczona. Dodatkowo martwię się bo na tej stronie i rehabilitacji widziałam nieprawidłowe pozycje dzieci i wydaje mi się że Szymek wszycie ma
nadiak1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-26, 11:33   #3312
madziarek1
Rozeznanie
 
Avatar madziarek1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 586
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez Harakiri Pokaż wiadomość
No. W końcu mam troszkę więcej czasu
Teraz już i tak mały mniej ulewa bo wcześniej czasem zdarzało się takim twarozkiem a teraz już samym "świeżym" mlekiem.
Kurde nie powinni ludzie mówić i pisać że po 3 miesiącu będzie lepiej bo widzę ze niektóre z nas czekają na ten miesiąc jak na zbawienie a tu dupa u nas jeszcze półtora tygodnia do 4 miesiąca i bez wiekszych zmian właściwie.

Co do tego noszenia to chyba aż dramatyzuja na tej stronie. To jak nosić i podnosić dziecko żeby było dobrze. Najlepiej niech dziecko ciągle leży w jednej pozycji i go jeszcze deskami po bokach podeprzec żeby się nie przekrecilo :P
Haha właśnie, ja wiem że jak dzircko śpi z papkami w górze to zdrowe i mu dobrze, a podnoeze pod pachami i obie moje córy mają się świetnie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
madziarek1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 12:08   #3313
meniaa94
Wtajemniczenie
 
Avatar meniaa94
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 004
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cześć Wam nie było mnie tu bardzo długo ... zwłaszcza że jestem pierwszy raz na tym wątku ostatni raz odezwałam się jak jakoś urodziłam ... Mam nadzieję,że znów mnie przyjmiecie
__________________
Gabriela - 30 kwietnia 2014
Mężuś - 10 stycznia 2015
meniaa94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 12:22   #3314
monijaaa
Zadomowienie
 
Avatar monijaaa
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 1 455
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Dzien doberek. Pogoda masakra wiec siedzimy w domu, choc i tak wystawilam Kacpra na taras na godzinke , ale to nie to samoo. ja sama nie umiem usiedziec na miejscu skoro ciagle spacerujemy.
__________________
22.10.2011 Nasz ślub


01.10.2013 Dwie piękne kreseczki

15.06.2014 - 2850 gram szczęścia - Kacperek
Ja pod sercem Cię nosiłam,
Ja o Twe zdrowie najgoręcej prosiłam.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja...Twoja mama!
monijaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 12:27   #3315
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez meniaa94 Pokaż wiadomość
Cześć Wam nie było mnie tu bardzo długo ... zwłaszcza że jestem pierwszy raz na tym wątku ostatni raz odezwałam się jak jakoś urodziłam ... Mam nadzieję,że znów mnie przyjmiecie
musisz sie wkupic fotkami gabrysi

wg artykułu ja wszystko robie zle...

aaa nie mielismy nigdy problemu z ulewaniewm a od kiedy podaje mm to maly jest caly czas mokry.... kupilam dzis inne mleko. zobaczymy czy cos to da....
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 12:28   #3316
Myska0
Zakorzenienie
 
Avatar Myska0
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 810
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Madziuula - Malutka śliczna i fajnie, że dały dziewczynki radę w podróży.. To ja już przestaję się bać naszego wyjazdu w góry

Meenia - witaj ponownie Opowiadaj co u Ciebie?

Inezz - to chyba nie ma dobrego środka na to ulewanie.. Trzeba przeczekać..

Ale dziś zimno i nijak.. Nie wiem jak małą ubrać na te urodziny Oczywiście zapas ciuchów muszę mieć ze sobą, bo przecież w jednym ciuchu to niemożliwe, żeby usiedziała

Znowu zrobiła mi aferę jak ją odłożyłam do łóżeczka.. Położyłam ją na kanapie w salonie i też afera.. Płakała, płakała, zmęczyła się i zasnęła.. Przeniosłam ją do łóżeczka, ale wcale mi się to nie podoba.......
__________________
19.05.2012 ŻONKA

20.05.2014 ANIA

27.06.2015 JAŚ


26.01.2018 ZUZIA
Myska0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 12:41   #3317
muffinka90
Zakorzenienie
 
Avatar muffinka90
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 770
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Asiu moj starszy byl mieszanie karmiony i po cycku nie ulewal a po mm wiecznie mokry byl, az ciuchow czasem brakowalo, przeszlo gdy zaczal siadac (zmiana mleka nie pomogla na to)
__________________
Mamą być i jeszcze raz


"I ślubuję Ci...''


moje hobby- xxx
muffinka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 12:48   #3318
meniaa94
Wtajemniczenie
 
Avatar meniaa94
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 004
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Miło,że mnie przygarnęłyście Miałam troszkę problemów i po prostu jak znajdowałam chwilkę wolnego to nawet nie myślałam żeby zająć się czymś tylko chciałam odpocząć ... Gabi w sobotę kończy 4 miesiące już nie mogę się doczekać aż dam jej pierwsze jabłko Niedawno skończyły nam się wszelkie problemy brzuszkowe ... a trwały tak do 3,5 miesiąca. Na zaparcia nam pomogło bardzo mleko bebilon comfort. Mała nie mogła zrobić kupy przez kilka dni co za tym idzie ... płakała,marudziła . A tu praktycznie po każdym mleku się wypróżniała. Ale już zmieniliśmy mleko na normalne,karmiłam ją do 3 miesiąca ... walczyłam o pokarm,od drugiego zaczęłam ją dokarmiać bo na wieczór się nie najadała cycem a wolałam żeby dziecko było szczęśliwe i najedzone niż miałoby się męczyć razem ze mną. I później miałam alergiczne zapalenie oskrzeli i zaostrzenie astmy i musiałam odstawić cycusia ... było to dla mnie trudne,ale niestety ... ważne że w ogóle walczyłam i choć starałam się karmić .
Gabrysia to mały głodomor ... od 3 dni zagęszczam jej mleko na noc kleikiem bo wstawała co chwile jeść nie wytrzymała 4-5 godzin a tak przespi nawet do 7 godzin . Ochrzciliśmy ją 13 lipca Także chyba wszystko za nami,no po chrzcinach wybraliśmy się nad morze na kilka dni a tam zaczęły się kolki ! Myślałam,że nas z ośrodku wyproszą tak mała się darła ... ale kupiliśmy delicol i pomogło ! Po 3 dniach przeszło
We wrześniu mamy jeszcze kontrole u ortopedy bo wykryli u Gabrysi dysplazje bioderka i mamy szelki pavlika.
Często Was podczytywałam ale nie miałam jakoś siły pisać
A jak u Was dzieci ze spaniem w dzień? Śpią długo ?
Bo jak u mnie pośpi z 2-3 godziny to jest cud ...
Z tym,że wieczorem o 19:00 gdzieś mi zasypia i tak do 7:30 spi ...

asiaa27100 proszę foteczki Gabrysi specjalnie dla Ciebie
__________________
Gabriela - 30 kwietnia 2014
Mężuś - 10 stycznia 2015
meniaa94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 13:19   #3319
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

muffnko hm... no to nie wiem czy mnie pocieszylas. no ale trudno, bedziemy przebierac...


menia jaka fajna! szelki miala tez moja siostrzenica. niefajne to, ale wazne by wszystko tam sie ponaprawialo. zazdroszcze morza, ale wy to macie chyba blisko z czego pamietam
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-26, 13:19   #3320
kasiab91
Zakorzenienie
 
Avatar kasiab91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 4 694
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

My po szczepieniu. Ola wazy 5500 rewelacji nie ma pediatra kazala sie niw przejmowac. Ale ja juz mam w glowie metlik. Niby qskoczyla na 25 centyl ale jakos malo mi sie wydaje. Mierzy 68cm. Glowka 40cm.
Podobno ladnie.

Na szczepieniu nawet lzy nie uronila za to ja sie trzeslam jak galareta.

Menia witamy. Wejde na kompa to zobacze zdjecia.

Miffinko ile Olcia wazy?

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
__________________
Dziewczyna - 27.06.2006
Narzeczona - 24.01.2012
Żona- 10.08.2013
MAMA- 03.05.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2btv73n5x6okj5.png


kasiab91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 13:30   #3321
meniaa94
Wtajemniczenie
 
Avatar meniaa94
 
Zarejestrowany: 2013-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 2 004
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

asia czy tak blisko to nie wiem ... do Łeby jechaliśmy 10 godzin autem z tym,że przystanki dla małej robiliśmy dłuższe ... żeby plecki odpoczęły a jeszcze mieliśmy taką akcję małą ... wybijaliśmy szybę w aucie bo tż zostawił kluczyki w środku i zamknął drzwi i się auto zatrzasnęło
No a co do morza to kawałek jest bo ja na końcu Mazur mieszkam,w Ełku wiec do samego Gdańska około 6 godzin się jedzie
Bliziutko to mamy jeziora...w centrum miasta jedno,3 km od miasta z dwa,10 km od miasta to już kilka jezior ale to nie to samo co nad morzem
a i tak z tymi szelkami to na całą noc jej zakładam w dzień trochę ściągam i pieluchy wkładam bo ani nóżkami nie może ruszać ... na początku to w ogóle mi się w nich zanosiła.

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

a mam pytanko ... czekacie do spacerówek aż dziecko zacznie dobrze siedzieć czy wcześniej już będziecie wozić ?
Bo jak widziałam spacerówkę z chicco to już jest dostosowana do dziecka 0+ bo można ją całkiem rozłożyć ... i tak się zastanawiam nad kupnem spacerówki bo mi 3w1 już się chrzani ... a na zimę i tak mała z gondoli mi wyrośnie
__________________
Gabriela - 30 kwietnia 2014
Mężuś - 10 stycznia 2015
meniaa94 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 13:42   #3322
lolitka888
Rozeznanie
 
Avatar lolitka888
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 878
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Hejcia Mamusie
Pamiętacie mnie jeszcze z wątku ciążowego?Witam

Pełno nowych twarzy
Jak wiecie albo i nie urodziłam syna LeonaMały będzie miał 10 września 5 miesięcy.Podwoił swoją wagę i waży prawie 7,5 kg i ma 73 cm wzrostu więc wysoki chłopczyk będzie
Ominęły nas kolki..teraz za to idą chyba ząbki i w nocy budzimy się co 1-2 h. Ma-sa-kra

Przeprowadzałam się,nie miałam neta za bardzo,brałam ślub..czasu nie było na forum i chęci jakoś.

Zytus się odzywa,bo rodziłyśmy tego samego dnia?
Madziarek a jak z postojami? Ponoć dziecko nie może tyle czasu siedzieć w foteliku?nie bałaś się o kręgosłup?My wybieramy się ale dopiero na przyszłe wakacje

Pozdrawiam Was

Edytowane przez lolitka888
Czas edycji: 2014-08-26 o 13:44
lolitka888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 13:47   #3323
justiwi
Wtajemniczenie
 
Avatar justiwi
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Karkonosze
Wiadomości: 2 565
GG do justiwi
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

O kurna ale wielki come back mamusiek

Menia, Lolitka Witajcie

Lolitka chwal sie koniecznie Leonem

Ja uciekam do kuchni papryki faszerowac.
Musialam w te zgnilizne do biedry na zakuppy z mlodym zjechac zamiast wozka zachustowalam nas i bylo git

Wysyłane z mojego HTC Vision za pomocą Tapatalk 2
__________________
http://www.suwaczki.com/tickers/f2w30dw4vcbz4k5v.png


Lepiej żałować tego co się zrobilo
justiwi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 13:52   #3324
simka234
Wtajemniczenie
 
Avatar simka234
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

lolitkawitaj
menia Gabi śliczna
Szelek wspolczuje..
kasiaba ile Ola ma tyg? Różnie z ta waga jest, każde dziecko w swoim tempie, ale długa jest mycha pewnie szczuplutka..

Mały dziś daje pierwsza drzemka od 5.00 pol godz bo juz się budzi
__________________
[COLOR="Blue"]Skończyłem ROK!!!!:

,, Ty masz juz ROK -I tysiąc lat masz i więcej. Początkiem i końcem świata jest Twoje malutkie serce. Ty jesteś jabłkiem i drzewem, Obłokiem, gwiazdą, rozumem.-Przez ciebie to, czego nie wiem, Już umiem.
Kocham
simka234 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 13:54   #3325
sylvuniaa84
Zadomowienie
 
Avatar sylvuniaa84
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 1 703
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Witajcie zaginione mamuśki

My juz po szczepieniu.Mała płakała bardzo,strasznie mi był.o jej żal...

Wyniki cukru i tarczycy odebrane.Bedziemy powtarzać za 2 tyg znowu....

Mała warzy 6,300 i mierzy 59 cm..
wychodzi niby 25 centyli,to chyba dobrze?
__________________
Lenka
18.06.2014 ---> 2,800 kg i 49 cm szczęścia
sylvuniaa84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 14:19   #3326
kasiab91
Zakorzenienie
 
Avatar kasiab91
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Mazowsze
Wiadomości: 4 694
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Simka Ola konczy 17tyg w sobote. Kurcze jak pediatra powiedziala ze spoko to chyba spoko. Ona chyba w meza bo on ponad 180cm a wazy 64kg...

Lolitko witak kochana. Co u Ciebie, u Was?? Super ze jestes

Wysyłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk 2
__________________
Dziewczyna - 27.06.2006
Narzeczona - 24.01.2012
Żona- 10.08.2013
MAMA- 03.05.2014
http://www.suwaczki.com/tickers/ex2btv73n5x6okj5.png


kasiab91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 14:20   #3327
Light Limara
Zadomowienie
 
Avatar Light Limara
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: śląsk cieszyński
Wiadomości: 1 637
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez meniaa94 Pokaż wiadomość
Cześć Wam nie było mnie tu bardzo długo ... zwłaszcza że jestem pierwszy raz na tym wątku ostatni raz odezwałam się jak jakoś urodziłam ... Mam nadzieję,że znów mnie przyjmiecie
Witaj,
ale słodką masz córeczkę


Cytat:
Napisane przez asia27100 Pokaż wiadomość
musisz sie wkupic fotkami gabrysi

wg artykułu ja wszystko robie zle...

aaa nie mielismy nigdy problemu z ulewaniewm a od kiedy podaje mm to maly jest caly czas mokry.... kupilam dzis inne mleko. zobaczymy czy cos to da....
Mi dzisiaj też cały dzień ulewa. W ogóle non stop tak marudzi i nie wiem o co mu chodzi. Biorę go na ręce to marudzi, potem się śmieje, potem znowu marudzi w końcu płaczę, a jak go tam pohuśtam to się znowu śmieje
A z tym ulewaniem to może dać trochę mleka i odbeknąć i potem znowu trochę. Ja nigdy nie wiem ile podawać, bo ile dam tyle wypije. Jak za mało to za 2h beczy że głodny, a jak za dużo to się wylewa

Cytat:
Napisane przez lolitka888 Pokaż wiadomość
Hejcia Mamusie
Pamiętacie mnie jeszcze z wątku ciążowego?Witam

Pełno nowych twarzy
Jak wiecie albo i nie urodziłam syna LeonaMały będzie miał 10 września 5 miesięcy.Podwoił swoją wagę i waży prawie 7,5 kg i ma 73 cm wzrostu więc wysoki chłopczyk będzie
Ominęły nas kolki..teraz za to idą chyba ząbki i w nocy budzimy się co 1-2 h. Ma-sa-kra

Przeprowadzałam się,nie miałam neta za bardzo,brałam ślub..czasu nie było na forum i chęci jakoś.

Zytus się odzywa,bo rodziłyśmy tego samego dnia?
Madziarek a jak z postojami? Ponoć dziecko nie może tyle czasu siedzieć w foteliku?nie bałaś się o kręgosłup?My wybieramy się ale dopiero na przyszłe wakacje

Pozdrawiam Was
Pamiętamy
za wagę i wzrost. To chyba tutaj rekord

sylvunia nie mam pojęcia czy dobrze. Może najlepiej spytaś lekarza. A na mm dzieci chyba bardziej przybierają na wadze niż na piesi. Gdzieś mi się tak o uszy obiło
__________________
}Aleks 28.04.2014 r. }i{
Light Limara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 14:28   #3328
agaaga89
Zakorzenienie
 
Avatar agaaga89
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 6 756
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Cytat:
Napisane przez Light Limara Pokaż wiadomość
sylvunia nie mam pojęcia czy dobrze. Może najlepiej spytaś lekarza. A na mm dzieci chyba bardziej przybierają na wadze niż na piesi. Gdzieś mi się tak o uszy obiło
Chyba dużo bardziej, bo Hela urodzona miesiąc przed Lenką z wyższą wagą, na czwartkowym szczepieniu ważyła 5 230 Sylvunia brawo dla Lenki, rośnie jak na drożdżach
__________________

agaaga89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 14:51   #3329
Iemand
Wtajemniczenie
 
Avatar Iemand
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 645
GG do Iemand
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

U nas nocka kiepska. Pobudki o północy, o 2, 4, 5 i o 5 przy jedzeniu płacz, chwila snu i dalej płacz. Kropelki poszły w ruch a ja przecierpiałam kubek herbatki koperkowej... i chyba pomogło. Daję małemu jeszcze kropelki przed karmieniem, ale już trzy razy zjadł normalnie, bez wiercenia i płaczu. Znowu się pięknie uśmiecha, a teraz spokojnie śpi. Uff...
Iemand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-08-26, 15:05   #3330
Lucynka20xd
Wtajemniczenie
 
Avatar Lucynka20xd
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Małopolskie
Wiadomości: 2 753
GG do Lucynka20xd
Dot.: Mamusie Maj -Czerwiec 2014

Menia , lolitka witajcie u nas troche dzien marudy dwie kupki poszly tylko ze zielone jak czesto sie beda powtarzqc to musze zapytac pediatry czy cos nie tak... ale mam nadzieje ze to przejsciowe
__________________

Kocham , Tęsknie, Czekam . . . ♥♥♥♥♥

Adrianek ♥♥
30.05.2014 /3700g,59cm/


http://www.suwaczki.com/tickers/relg2n0aqox8ccd7.png








Lucynka20xd jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-24 22:03:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:42.