Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-09-06, 12:27   #2851
fikifiki
Rozeznanie
 
Avatar fikifiki
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 709
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Nie zabroniłam mu tego tylko napisałam, że jego rady nie są wiarygodne. Chłopak sam do niedawna miał problemy z układaniem swoich jadłospisów i nie wie do końca jak to powinno wyglądać
Rozumiem Cię, aczkolwiek przy ocenie jadłospisu Linnka chyba wszystko jest ok bez żadnych błędów czy coś w ten deseń?. I nic niewiarygodnego akurat tam nie było.
fikifiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 18:30   #2852
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez fikifiki Pokaż wiadomość
Rozumiem Cię, aczkolwiek przy ocenie jadłospisu Linnka chyba wszystko jest ok bez żadnych błędów czy coś w ten deseń?. I nic niewiarygodnego akurat tam nie było.
nie musisz tego robic taka czcionka bo nikt tu nie jest slepy
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 18:52   #2853
fikifiki
Rozeznanie
 
Avatar fikifiki
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 709
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez tapetka22 Pokaż wiadomość
nie musisz tego robic taka czcionka bo nikt tu nie jest slepy
Chciałem by było czytelnie
fikifiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-06, 19:04   #2854
tapetka22
Zakorzenienie
 
Avatar tapetka22
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: K-ce/Ch-ów
Wiadomości: 15 816
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez fikifiki Pokaż wiadomość
Chciałem by było czytelnie
wystarczy kolor
__________________
Życie bez pandzi to nie to samo
tapetka22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 11:49   #2855
cava
Zakorzenienie
 
Avatar cava
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 22 122
Dot.: Nasze codzienne jadłospisy cz. XXI - OCENA JADŁOSPISÓW

Cytat:
Napisane przez piekloniebo123 Pokaż wiadomość
Hej jestem tutaj nowa i piszę w zasadzie z prośbą o porady od bardziej doświadczonych osób w ostatnim czasie wyraźnie schudłam, a i tak byłam szczupłą osobą i na chwilę obecną niestety mam sporą niedowagę (BMI niewiele ponad 16). Chciałabym nabrać trochę kobiecych kształtów, ale przez stres w ostatnim czasie nie mam też w ogóle apetytu i nie wiem, jak właściwie podejść do tematu i zdrowo przybrać na wadze może pokażę swoje przykładowe menu i na jego podstawie będzie łatwiej coś doradzić. Jem 4 posiłki dziennie i tego nie chciałabym zmieniać, bo tak mi po prostu wygodnie

śniadanie: omlet (1 jajko, 1 łyżka mąki, 1 łyżka siemienia lnianego) z 1/2 jabłka, na wierzchu masło migdałowe/masło orzechowe/twarożek z dżemem/odżywka białkowa wymieszana z twarożkiem (każda część omleta z czymś innym ) polane łyżeczką oleju lnianego i posypane wiórkami kokosowymi, a do tego owoce (kawałek banana, brzoskwinia, śliwki), kostka czekolady

jakieś 260 kalorii, przy czym jeśli siemię nie było mielone, mała szansa ze je strawiłaś. Prędzej "przeleciało w całości" czyli minus około 40 kalorii.
Bardzo malutkie śniadanko.


drugie śniadanie (po ćwiczeniach): kromka z masłem migdałowym i bananem, kromka z twarożkiem i dżemem, jogurt naturalny z 1/2 jabłka, brzoskwinią, papają, płatkami żytnimi, słonecznikiem, wiórkami kokosowymi, orzechami arachidowymi, olejem lnianym i cynamonem, kostka czekolady

Jakieś 350 kalorii

obiad: tofu (100gr), kasza jaglana (2 łyżki suchej), mieszanka warzyw na patelnię (cukinia, pieczarki, fasolka, brokuły, fasola czerwona)

200 kalorii.

kolacja: sałatka (sałata, pomidor, ogórek, fasola czerwona, kukurydza, oliwki, musztarda), kromka posmarowana awokado i pomidorem, wafel kukurydziany z salami, omlet z wędliną i ketchupem

sałtka- z 50 kalorii
chleb z obkąłdem max 100
wafel 36, salami ze 20-30
omlet z wedliną? szacuję 1 jajeczko jak widzę wielkosc i8nnych porcji- no to jakieś 100 kalorii
w sumie kolacja 300 kalorii


Za wszelkie rady będę bardzo wdzięczna
Przez cały dzień, zjadłaś jakieś 1100 - 1200 kalorii.
Oto i rozwiązanie zagadki, CHUDNIESZ BO JESZ TAK Z 1200 KALORII ZA MAŁO.
czyli głodujesz. Mimo ze kombinujesz (jak FikiFiki - to samo, dużo dymu mało ognia) żeby wagę utrzymać dodatkowo tak z minimum 300 za mało żeby zacząć powolutku przybierać
__________________
Cava

Z salamandrą w dłoni szedłem przez powierzchnię komety.
Liz Williams
cava jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-07, 22:38   #2856
TelAviv
Zadomowienie
 
Avatar TelAviv
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 207
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

U
I: 5 naleśników - 2 z cukrem i cynamonem, 2 z domowym dżemem truskawkowym, 1 z twarogiem, 2 kawy z mlekiem
II: (na mieście) latte, batonik cini minis
III: (na mieście) brokuły w tempurze
IV: 2 tosty francuskie z dodatkiem cukru i cynamonu posmarowane masłem orzechowym , melon w plastrach
V: 130 g jogurtu naturalnego, łyżka mieszanki kandyzowanych owoców (mango, ananas, papaja)

Dużo kawy, bo od deszczu zasypiałam. Obiad do niczego, bo sprawy załatwiane na mieście się przeciągały i musiałam coś zjeść szybko, ale lekkiego, bo i tak byłam zdenerwowana, a w takim stanie lepiej się nie przejadać
TelAviv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-08, 21:54   #2857
antenn087
Raczkowanie
 
Avatar antenn087
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 336
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Moje P nie wiem co mam sądzić. Raz myślę, że jest ok i dobrze jem raz myślę, że tego jest za dużo i czuje się jak słoń. Najgorsze są myśli np zjem obiad i coś mi każe się przejść bo cały dzień siedziałam w szkole i musze się trochę poruszać. Mam terapię z której jestem naprawdę zadowolona , godzunna rozmowa mija mi tak jak minuta. I wcale nie przeszkadza mi to że musze jechać 40 km na terapię, bo w moim mieście nie ma odpowiedniej osoby dla mnie. A teraz jak jem:

I: trzy kromki chleba orkiszowego z masłem, 2 z szynką 1 z serem twarogowym w plasterkach z warzywami ,kaszka zbozaki bananowa, cappuccino

II:kanapka składana z masłem, szynką warzywami, jabłko

III: zupa kalafiorowa z makaronem, dwa gołąbki z keczupem

IV: danio białe, batonik musli

V: trzy kromki z masłem serkiem topionym ,szynką i warzywa
antenn087 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-10, 18:52   #2858
linnek199
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 353
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Dziwny nastrój mam ostatnio.
Chwiejny strasznie.

I. owsianka z figą, masłem orzechowym i syropem z agawy; kawa z mlekiem,
II. kanapka z chleba gryczanego z awokado, warzywami, gotowaną piersią z indyka i serem; winogrona; biała herbata,
III. bajgel z masłem, schabem i warzywami; garstka migdałów; lemoniada,
IV. ciasto drożdżowe z rodzynkami i kruszonką; kawa z mlekiem,
V. zapiekanka makaronowa (makaron pełnoziarnisty, cukinia, sos z pomidorów, kiełbasa drobiowa, żółty ser); zielona herbata.

Nie wiem, co o tym myśleć.

Głupie to, ale przeraża mnie fakt, że ostatnio ciągle mam ochotę na tłuszcze. Mięsa, sery, masło, awokado, orzechy. Na okrągło.

I głupio mi w szkole, gdy wyciągam drugie śniadanie, podczas gdy dużo "większe" koleżanki nie jedzą nic.
linnek199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 20:52   #2859
fikifiki
Rozeznanie
 
Avatar fikifiki
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 709
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez linnek199 Pokaż wiadomość
Dziwny nastrój mam ostatnio.
Chwiejny strasznie.

I. owsianka z figą, masłem orzechowym i syropem z agawy; kawa z mlekiem,
II. kanapka z chleba gryczanego z awokado, warzywami, gotowaną piersią z indyka i serem; winogrona; biała herbata,
III. bajgel z masłem, schabem i warzywami; garstka migdałów; lemoniada,
IV. ciasto drożdżowe z rodzynkami i kruszonką; kawa z mlekiem,
V. zapiekanka makaronowa (makaron pełnoziarnisty, cukinia, sos z pomidorów, kiełbasa drobiowa, żółty ser); zielona herbata.

Nie wiem, co o tym myśleć.

Głupie to, ale przeraża mnie fakt, że ostatnio ciągle mam ochotę na tłuszcze. Mięsa, sery, masło, awokado, orzechy. Na okrągło.

I głupio mi w szkole, gdy wyciągam drugie śniadanie, podczas gdy dużo "większe" koleżanki nie jedzą nic.
Kurcze gdzie Ty do szkoły chodzisz? U mnie to przerwa to może na cały korytarz to z 4 osoby nie jedzą a tak to wgl co przerwa szamanie , Jesz jakie masz potrzeby a nie patrz na koleżanki/kolegów(ciągle mówie sobie to zdanie i idę do przodu ) Kanapka 2 II rozumiem że z dwóch kromek? Zazdroszcze ciasta drożdżowego, dziś miałem szanse nabyć gorące ciasto drożdżówe jednakże zadzwonił dzwonek i później już nie było a gdybym poczekał to %&$& od bioli by mnie chyba zmutowała genetycznie. W sumie Ty masz faze na tłuszcze a ja na wszystko co ciepłe/gorące(codzień zapiekanka jakaś (ryż z jabłkiem i wiejskim/warzywa z jajami i jakieś wegle). I dziś nażarty jestem jak ...

Moje U>P
Wiem tak roztrzepane ale no cóż jem na co mam ochotę
I.Polenta jaglana gotowana na bulionie cielęcym, zapieczona z pomidorem, cebulą, twarogiem i podana z chrzanem, kawa z mlekiem i kostka czekolady gorzkiej, mini jabłko z cynamonem
II(w szkole rozłożone):actimel klasyczny, grahamka z polędwicą i chrzanem, gruszka, pomarańcz, gorąca herbata zielona z żurawina w termosie:3
-antonówka
III.Miska Barszczu z ziemniakami i chrzanem, marchew do schrupania, potem domowej roboty kubek cappucino(mleko, czekolada gorzka, espresso)
IV.Spaghetti z sosem(Pomidor, cebula, cukinia, koncentrat, kurczak), inka z mlekiem
w ciągu dnia pare marchewek
Niedawno Kubas gorąąącego mleka z cynamonem <musiałem bo ta pogoda.. no ale cóż na wystających kości mieć nie chcemy, mlekiem o 22 się nie przejmujemy.
I za dużo widzę jem owoców i warzyw(z treściwymi rzeczami ok porcje solidne, ale mam wrażenie że za dużo warzyw i owoców) mimo iż nie czuje ciężkości.

Waga mi wzrosła o 700g i dziś po 2 tyg szkoły spadła o 300g, wgl wbrew pozorom apetyt to ja mam nieziemski na weekendzie to chyba za cały tydzień szamam a w tygodniu to upycham trochę. Oj źle źle. i jeszcze PB się kończy

Edytowane przez fikifiki
Czas edycji: 2015-09-11 o 20:54
fikifiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-11, 21:25   #2860
dezett
Zadomowienie
 
Avatar dezett
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 405
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
Witaj

Opowiadaj co się u Ciebie dzieje
Bez porównania do tego co kiedyś leczę osteoporozę teraz niestety i zaburzenia hormonalne. Ah jaka głupia byłam....


Tyle nowych twarzy tutaj aż nie mogę się odnaleźć
__________________
Cytat:
Napisane przez Poa alpina Pokaż wiadomość
Kolejny dzień jest nowym rozdziałem
poza schemat.
dezett jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 05:24   #2861
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez dezett Pokaż wiadomość
Bez porównania do tego co kiedyś leczę osteoporozę teraz niestety i zaburzenia hormonalne. Ah jaka głupia byłam....


Tyle nowych twarzy tutaj aż nie mogę się odnaleźć
Przykro mi mam nadzieję, że leczenie przyniesie efekty
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-12, 12:43   #2862
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez fikifiki Pokaż wiadomość
Kurcze gdzie Ty do szkoły chodzisz? U mnie to przerwa to może na cały korytarz to z 4 osoby nie jedzą a tak to wgl co przerwa szamanie , Jesz jakie masz potrzeby a nie patrz na koleżanki/kolegów(ciągle mówie sobie to zdanie i idę do przodu ) Kanapka 2 II rozumiem że z dwóch kromek? Zazdroszcze ciasta drożdżowego, dziś miałem szanse nabyć gorące ciasto drożdżówe jednakże zadzwonił dzwonek i później już nie było a gdybym poczekał to %&$& od bioli by mnie chyba zmutowała genetycznie. W sumie Ty masz faze na tłuszcze a ja na wszystko co ciepłe/gorące(codzień zapiekanka jakaś (ryż z jabłkiem i wiejskim/warzywa z jajami i jakieś wegle). I dziś nażarty jestem jak ...
U mnie to się i na lekcjach jadło Kto by tam czekał do jakieś przerwy...
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 12:59   #2863
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
U mnie to się i na lekcjach jadło Kto by tam czekał do jakieś przerwy...
Moi koledzy kupowali sobie śledzie w wiaderku i bochenek chleba
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-12, 18:50   #2864
fikifiki
Rozeznanie
 
Avatar fikifiki
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 709
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
U mnie to się i na lekcjach jadło Kto by tam czekał do jakieś przerwy...
A nie wspomniałem ale w gimbazie zgłaszali się czy można do wc a teraz czy można wyciągnąć szamanie. Było śmiesznie jak koleżanka wyjęła aromatycznego kurczaka z ryżem i ten zapach a nauczycielka wege jest okazało się, musiała się wietrzyć przy oknie (bez obrazy Ervisha, nic do wege nie mam) I szczerze wam powiem że w szkole dostaje się luzu w podejściu do jedzenia bo nie wyczekuje się konkretnej godziny tylko je kiedy ma się ochotę i w zasadzie co chce.

Edytowane przez fikifiki
Czas edycji: 2015-09-12 o 20:43
fikifiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-13, 05:56   #2865
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez fikifiki Pokaż wiadomość
A nie wspomniałem ale w gimbazie zgłaszali się czy można do wc a teraz czy można wyciągnąć szamanie. Było śmiesznie jak koleżanka wyjęła aromatycznego kurczaka z ryżem i ten zapach a nauczycielka wege jest okazało się, musiała się wietrzyć przy oknie (bez obrazy Ervisha, nic do wege nie mam) I szczerze wam powiem że w szkole dostaje się luzu w podejściu do jedzenia bo nie wyczekuje się konkretnej godziny tylko je kiedy ma się ochotę i w zasadzie co chce.
A czemu mam się gniewać? Nie należę do tych wegetarian/wegan co hejtują i nienawidzą osoby, które jedzą mieso. To wybór indywidualny
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-13, 07:26   #2866
fikifiki
Rozeznanie
 
Avatar fikifiki
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 709
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
A czemu mam się gniewać? Nie należę do tych wegetarian/wegan co hejtują i nienawidzą osoby, które jedzą mieso. To wybór indywidualny
Ja nie ukrywam że uwielbiam mięso(Już kurczak nie króluje tak(szkoła i mama pyszności gotuje wszelakie). W wakacje mając czas zrobiłem sobie z dwa razy dzień vege(soczewica, strączki itd) i było pyszne, aczkolwiek to był laktowegetarianizm bo serki itd. Polecam na zimne wieczory Zupe z soczewicy z warzywami na patelnie i np papryke można dać czy coś, koncentrat i doprawić do czerwności i zapiec pod serkiem wiejskim(ja dałem jeszcze pare plasterków dobrej szynki) wczoraj miałem i powiem że wreszcie się wyspałem po tej zupie(wstaje automatem o 4-5 a dziś 6:10 z 8-9h zaâ˜☠â˜☠â˜☠istego snu . Wgl wy też macie tak że królują u was rozgrzewające potrawy na noc?(spaghetti, zupy, kurczaki, parzące grzanki, sałatki zapiekane na gorąco, zapiekanki?

Edytowane przez fikifiki
Czas edycji: 2015-09-13 o 07:27
fikifiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-09-13, 07:37   #2867
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Laktoovo jestem już jakieś 4 lata więc już coś o tym wiem
__________________

Książki potrzebują nowego domu



Edytowane przez Ervisha
Czas edycji: 2015-09-13 o 07:38
Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-03, 08:50   #2868
Syrenka96
Raczkowanie
 
Avatar Syrenka96
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 395
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Płaczę ze szczęścia, radości i dumy z siebie!
Wyprowadzka do Warszawy, praxa, chłopak i @ wrócił!
__________________
Syrenka96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-03, 09:09   #2869
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez Syrenka96 Pokaż wiadomość
Płaczę ze szczęścia, radości i dumy z siebie!
Wyprowadzka do Warszawy, praxa, chłopak i @ wrócił!
Witaj
Cały czas zastanawiałam się co u Ciebie, jak się czujesz, jak Ci się układa Trzymałam za Ciebie kciuki Nawet nie wiesz jak ciesze się, że wszystko poszło ku dobremu Ciężko pracowałaś i zasłużyłaś
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-10-03, 12:39   #2870
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez Syrenka96 Pokaż wiadomość
Płaczę ze szczęścia, radości i dumy z siebie!
Wyprowadzka do Warszawy, praxa, chłopak i @ wrócił!
Gratulacje! Oblejmy to!
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-03, 15:35   #2871
fikifiki
Rozeznanie
 
Avatar fikifiki
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 709
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez Syrenka96 Pokaż wiadomość
Płaczę ze szczęścia, radości i dumy z siebie!
Wyprowadzka do Warszawy, praxa, chłopak i @ wrócił!
Gratuluję, jedna z niewielu użytkowniczek która posłuchała rad i wyszła na prostą
fikifiki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-03, 22:49   #2872
catelyn95
Raczkowanie
 
Avatar catelyn95
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 172
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez Syrenka96 Pokaż wiadomość
Płaczę ze szczęścia, radości i dumy z siebie!
Wyprowadzka do Warszawy, praxa, chłopak i @ wrócił!
Aaaaaaaa! Gratuluję kochana
catelyn95 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-04, 06:55   #2873
Syrenka96
Raczkowanie
 
Avatar Syrenka96
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 395
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Dziękuję
Teraz trzeba to świętować!
__________________
Syrenka96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-04, 07:00   #2874
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

To co robisz imprezkę?
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-04, 07:20   #2875
Syrenka96
Raczkowanie
 
Avatar Syrenka96
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 395
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Mała "parapetówka" z chęcią
__________________
Syrenka96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-04, 07:25   #2876
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

No to wpadamy
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-04, 07:34   #2877
Syrenka96
Raczkowanie
 
Avatar Syrenka96
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 395
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Zapraszam do stolicy
__________________
Syrenka96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-04, 07:34   #2878
blax5
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 221
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez Ervisha Pokaż wiadomość
No to wpadamy
Nie żeby coś, ale ja w Warszawie jestem też - blisko mam
blax5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-04, 07:52   #2879
Syrenka96
Raczkowanie
 
Avatar Syrenka96
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 395
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

Cytat:
Napisane przez blax5 Pokaż wiadomość
Nie żeby coś, ale ja w Warszawie jestem też - blisko mam
O, nie widziałam Cię tu wcześniej
__________________
Syrenka96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-10-04, 07:55   #2880
Ervisha
Zakorzenienie
 
Avatar Ervisha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 88 472
Dot.: Nasze Codzienne Jadłospisy - posty chorobowe [wątek zbiorczy], cz. III

JA do Wawy mam 300km ;/
__________________

Książki potrzebują nowego domu


Ervisha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-26 00:26:43


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:35.