Mamy marcowe 2019 - cz. 9 - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-08-06, 22:46   #451
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

To u mnie tapecie teraz „twoje kompetetne dziecko” juula na zmiane z biografia michelle obamy

---------- Dopisano o 23:46 ---------- Poprzedni post napisano o 23:42 ----------

Eh pierwsza pobudka 23:30, ledwo co usnelam :/
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 06:12   #452
liven
Zakorzenienie
 
Avatar liven
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 9 328
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez aassiiaa1988 Pokaż wiadomość
Mnie kusi króliczek, lisek, rybka i miseczka

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

Dziewczyny a jaka wodę podajecie lub zamierzacie podawać do picia?

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
Przegotowaną z kranu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
liven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 06:22   #453
CiastkoveLove
Zakorzenienie
 
Avatar CiastkoveLove
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5 385
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Moje dziecko zna się na ludziach. Zawsze na widok teściowej uderza w taki ryk że aż czasem mi się śmiać chce
Dziewczyny, troche mam mętlik. Pisałam o tych ciastkach owsianych - na opakowaniu nic nie ma o mleku, jest naklejona biała etykieta ze składem, a w necie jak wklepuje te ciastka to jest jak wół mleko odtłuszczone j serwatka. Może tak być że w necie nieaktualny skład jest czy coś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CiastkoveLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 06:26   #454
aniaaxd2
Zakorzenienie
 
Avatar aniaaxd2
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 5 131
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Mawak Pokaż wiadomość
Amelie dużo siły. A wspólny front z mężem najlepszy.

To może będziemy sobie pisać co czytamy,czasem ciężko coś ciekawego ustrzelić.

Mam stos prania do prasowania,ale omijam szerokim łukiem.

Do picia chyba przegotowaną z kranu,ale gotowaną garnku 5min.

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:26 ----------

Ania wbija zęby? Masz rany?


Ran nie, ale zęby wbija aż pare razy mnie odrzuciło.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
I widzisz sam, gdy Ciebie mam,
to siebie tak mi jakoś brak
Przeklinam nas i kocham nas,
nie umiem odejść, nie wiem jak ...

http://www.pmiska.pl/ -----> klikam codziennie , ty tez mozesz
aniaaxd2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 06:39   #455
Amellie93
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1 162
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;87060301]Brawa dla męża. Ale już widać, że do niej nic nie dotarło niestety. Pewnie chwilę będzie obrażona i potem znowu będzie odwalać swoje. (Mam nadzieję, że się mylę).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Niestety też tak myślę, ale przynajmniej będzie wiedzieć, że mąż mi wierzy a nie jej.

Cytat:
Napisane przez CiastkoveLove Pokaż wiadomość
Moje dziecko zna się na ludziach. Zawsze na widok teściowej uderza w taki ryk że aż czasem mi się śmiać chce
Dziewczyny, troche mam mętlik. Pisałam o tych ciastkach owsianych - na opakowaniu nic nie ma o mleku, jest naklejona biała etykieta ze składem, a w necie jak wklepuje te ciastka to jest jak wół mleko odtłuszczone j serwatka. Może tak być że w necie nieaktualny skład jest czy coś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym się sugerowała tym co piszą na opakowaniu a nie w necie.

Wysłane z mojego motorola one przy użyciu Tapatalka
Amellie93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 06:44   #456
aassiiaa1988
Żona Idealna :)
 
Avatar aassiiaa1988
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PoZ :)
Wiadomości: 31 706
GG do aassiiaa1988
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Dzień dobry

dziś mamy szczepienie. A popołudniu jedziemy do mojej mamy

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
__________________

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same..


27.12.2013r.

15.04.2016r.

07.07.2017r.

Prawdziwy Cud jest wtedy,
gdy z Miłości dwojga ludzi rodzi się kolejne Serce - 26.02.2019
aassiiaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 06:47   #457
CiastkoveLove
Zakorzenienie
 
Avatar CiastkoveLove
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5 385
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Jeju, znowu dziś świeża krew w kupie.. ja już nie wiem, nie mam siły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CiastkoveLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-08-07, 07:03   #458
aniaaxd2
Zakorzenienie
 
Avatar aniaaxd2
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 5 131
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Już przed każdym karmieniem boje się ze będzie bolec
Może powinnam karmić przez nakładki?
Wczoraj aż podałam jej butle bo co chwile mnie kąsała i zauważyłam ze butle tez podgryza


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
I widzisz sam, gdy Ciebie mam,
to siebie tak mi jakoś brak
Przeklinam nas i kocham nas,
nie umiem odejść, nie wiem jak ...

http://www.pmiska.pl/ -----> klikam codziennie , ty tez mozesz
aniaaxd2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 07:26   #459
Mawak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 158
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Dzień dobry.

Ciastko skład powinien być na opakowaniu,ale pomyłki się zdarzają. Możesz na infolinię zadzwonić i dopytać. A kupka twarda czy miękka? Kiedy masz jakąś wizytę u lekarzy?

Mesha zapisuję tytuły😀

Ania a idą kolejne ząbki?
Mawak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 07:30   #460
CiastkoveLove
Zakorzenienie
 
Avatar CiastkoveLove
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5 385
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Mawak Pokaż wiadomość
Dzień dobry.

Ciastko skład powinien być na opakowaniu,ale pomyłki się zdarzają. Możesz na infolinię zadzwonić i dopytać. A kupka twarda czy miękka? Kiedy masz jakąś wizytę u lekarzy?

Mesha zapisuję tytuły

Ania a idą kolejne ząbki?
Kupa taka płynna raczej. A co do tych lekarzy to ja sama nie wiem.. do alergologa mieliśmy iść po tej całej prowokacji czyli w drugiej połowie sierpnia, ewentualnie jak się pogorszy więc niby teraz. Do gastroenterologa już miało nie być wizyt bo babka nie ma na ten rok w ogóle miejsc. Mam do niej dzwonic za tydzień jak wyszły wyniki i będziemy myśleć czy umawiamy wizytę czy nie. Do pediatry swojego pójdę to jedyna jego rada to będzie mm. Jeszcze mogę iść prywatnie do pediatry i chyba jutro to zrobię i zobaczę co ona powie. Najchętniej poszłabym do tej gastro jeszcze raz ale te terminy..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CiastkoveLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 07:37   #461
aniaaxd2
Zakorzenienie
 
Avatar aniaaxd2
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 5 131
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Mawak Pokaż wiadomość
Dzień dobry.

Ciastko skład powinien być na opakowaniu,ale pomyłki się zdarzają. Możesz na infolinię zadzwonić i dopytać. A kupka twarda czy miękka? Kiedy masz jakąś wizytę u lekarzy?

Mesha zapisuję tytuły

Ania a idą kolejne ząbki?


Wydaje mi się ze, tak. Dziąsła ma napuchnięte.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
I widzisz sam, gdy Ciebie mam,
to siebie tak mi jakoś brak
Przeklinam nas i kocham nas,
nie umiem odejść, nie wiem jak ...

http://www.pmiska.pl/ -----> klikam codziennie , ty tez mozesz
aniaaxd2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-07, 08:26   #462
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Moja koleżanka też miała taki problem jak dziecku wyszły zęby, doradczyni jej poradziła, żeby za każdym razem wówczas odstawić dziecko od piersi, zajrzeć głęboko w oczy twarzą na wysokości twarzy dziecka i powiedzieć spokojnie, ale bez uśmiechu, że nie wolno tak robić. O dziwo ponoć za którymś razem podziałało i młody już nie gryzie
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 08:29   #463
rose_mar
Zadomowienie
 
Avatar rose_mar
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1 011
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Amellie93 Pokaż wiadomość
Też mi się podobają te bambusowe talerzyki, ale u mnie odpada wszystko czego nie można myć w zmywarce.

Z męża jestem dumna. Pokłócił się z teściową. Stwierdziła, że jak jej nic nie wolno robić z dziećmi to się odsunie całkiem. Dla mnie spoko Przy czym mąż jej zwrócił uwagę, żeby nie robiła niczego wbrew mnie. Jak mówię nie to tak ma być. Próbowała mu wmówić, że jej zabraniam rysowania nawet (raz jej zwróciłam uwagę, żeby markerem nie rysowały, bo nie mogę jej domyć potem).

Wysłane z mojego motorola one przy użyciu Tapatalka
Super, że mąż stanął po Twojej stronie. Teściowa pewnie się nie zmieni, ale niech wie że Wy stoicie za sobą murem.
Cytat:
Napisane przez aniaaxd2 Pokaż wiadomość
Masakra jak mnie sutki bolą przy kp ona je tak gryzie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Mnie też, często mam wrażenie, że ona testuje te ząbki na moich skutkach :/
Cytat:
Napisane przez CiastkoveLove Pokaż wiadomość
Moje dziecko zna się na ludziach. Zawsze na widok teściowej uderza w taki ryk że aż czasem mi się śmiać chce
Dziewczyny, troche mam mętlik. Pisałam o tych ciastkach owsianych - na opakowaniu nic nie ma o mleku, jest naklejona biała etykieta ze składem, a w necie jak wklepuje te ciastka to jest jak wół mleko odtłuszczone j serwatka. Może tak być że w necie nieaktualny skład jest czy coś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę, że na opakowaniu skład powinien być prawidłowy,ale kto ich tam wie..
Cytat:
Napisane przez CiastkoveLove Pokaż wiadomość
Jeju, znowu dziś świeża krew w kupie.. ja już nie wiem, nie mam siły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej :/ ja też już siły nie mam. U nas cały czas leci ta woda, zero stałej postaci tej kupki. Mam powoli dość, jestem coraz bliższa zrezygnowania z kp.

---------- Dopisano o 09:29 ---------- Poprzedni post napisano o 09:27 ----------

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;87060984]Moja koleżanka też miała taki problem jak dziecku wyszły zęby, doradczyni jej poradziła, żeby za każdym razem wówczas odstawić dziecko od piersi, zajrzeć głęboko w oczy twarzą na wysokości twarzy dziecka i powiedzieć spokojnie, ale bez uśmiechu, że nie wolno tak robić. O dziwo ponoć za którymś razem podziałało i młody już nie gryzie [/QUOTE]

Moja to robi zwykle w środku nocy, w dzień jej się to nie zdarza.
Ale juz widzę jej reakcję na mój tekst, umrze ze śmiechu. Jak mówię, ała to beke ma z matki.
rose_mar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 08:32   #464
meesha
Zakorzenienie
 
Avatar meesha
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 7 301
Send a message via Skype™ to meesha
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

To moja dzis miala ubaw jak zaczelam kaszlec, nie wiem co w tym smiesznego albo jak sama sie zakrztusi to pozniej ma zaciesz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
What is popular is not always right.
What is right is not always popular.
meesha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 08:35   #465
Mawak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 158
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Ciastko, a gastro nie przyjmuje prywatnie? Ania, możliwe,że kolejne będą chciały wychodzić i dziąsła bolą''
Mawak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 09:31   #466
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez CiastkoveLove Pokaż wiadomość
Jeju, znowu dziś świeża krew w kupie.. ja już nie wiem, nie mam siły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja obstawiam że Twoja dieta nic do tego nie ma.. Ja bym poszła prywatnie do gastro i alergologa

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;87060984]Moja koleżanka też miała taki problem jak dziecku wyszły zęby, doradczyni jej poradziła, żeby za każdym razem wówczas odstawić dziecko od piersi, zajrzeć głęboko w oczy twarzą na wysokości twarzy dziecka i powiedzieć spokojnie, ale bez uśmiechu, że nie wolno tak robić. O dziwo ponoć za którymś razem podziałało i młody już nie gryzie [/QUOTE]

Kiedys bym nie uwierzyla, ale teraz tak Mój synek kiedy np. słyszy jakiś hałas to patrzy mi w oczy pytająco, czy ma sie bać czy nie. Jeśli zobaczy mój uśmiech to rozluźnia sie z wyraźną ulgą. Myślę ze takie niemowlaczki już całkiem sporo rozumieją.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 10:12   #467
CiastkoveLove
Zakorzenienie
 
Avatar CiastkoveLove
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5 385
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Ja obstawiam że Twoja dieta nic do tego nie ma.. Ja bym poszła prywatnie do gastro i alergologa



Kiedys bym nie uwierzyla, ale teraz tak Mój synek kiedy np. słyszy jakiś hałas to patrzy mi w oczy pytająco, czy ma sie bać czy nie. Jeśli zobaczy mój uśmiech to rozluźnia sie z wyraźną ulgą. Myślę ze takie niemowlaczki już całkiem sporo rozumieją.
A ja myślę że jednak chyba ma.. no bo skąd ta krew, ja nie wiem :/ alergolog wydał mi się całkiem spoko ale jestem na bank pewna jak ta wizyta będzie wyglądała. Kazał w razie pogorszenia zapisywać co jem i przyjść to będziemy eliminować. Ale ja w diecie mam pełno alergenów tak naprawdę. I wydaje mi się że to trochę nie tak powinno wyglądać - według mnie - eliminuje jeden alergen, jest poprawa, daje z powrotem i jest pogorszenie no to to jest potwierdzenie tego że to alergia na ten konkretny produkt. A teraz będzie tak że będą mi kazali odstawiać kolejne rzeczy i skąd będę wiedziała co tak naprawdę uczula? Bez sensu. A gastrolog prywatnie chyba nie przyjmuje. Byliśmy w instytucie matki i dziecka na nfz, tam od razu jak mamy do zrobienia badania to idziemy i robimy w jednym budynku od ręki, ona tylko daje skierowania. No i to co mówiła pokrywa się z tym co gdzieś tam wyczytam co i raz. Ale nawet ona powiedziała że trzeba się słuchać jednego lekarza bo inaczej niewiadomo co robić. I tu racja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CiastkoveLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 10:30   #468
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez CiastkoveLove Pokaż wiadomość
A ja myślę że jednak chyba ma.. no bo skąd ta krew, ja nie wiem :/ alergolog wydał mi się całkiem spoko ale jestem na bank pewna jak ta wizyta będzie wyglądała. Kazał w razie pogorszenia zapisywać co jem i przyjść to będziemy eliminować. Ale ja w diecie mam pełno alergenów tak naprawdę. I wydaje mi się że to trochę nie tak powinno wyglądać - według mnie - eliminuje jeden alergen, jest poprawa, daje z powrotem i jest pogorszenie no to to jest potwierdzenie tego że to alergia na ten konkretny produkt. A teraz będzie tak że będą mi kazali odstawiać kolejne rzeczy i skąd będę wiedziała co tak naprawdę uczula? Bez sensu. A gastrolog prywatnie chyba nie przyjmuje. Byliśmy w instytucie matki i dziecka na nfz, tam od razu jak mamy do zrobienia badania to idziemy i robimy w jednym budynku od ręki, ona tylko daje skierowania. No i to co mówiła pokrywa się z tym co gdzieś tam wyczytam co i raz. Ale nawet ona powiedziała że trzeba się słuchać jednego lekarza bo inaczej niewiadomo co robić. I tu racja.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A rozważasz mm?
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 10:36   #469
CiastkoveLove
Zakorzenienie
 
Avatar CiastkoveLove
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5 385
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
A rozważasz mm?
Na razie sie bronie przed tym. Za długo walczyłam o kp, najpierw te bolące piersi, ponad 10 tygodni się z tym męczyłam ale zaciskam zęby. Teraz ta dieta od miesiąca. Nie wiem, chciałabym karmić na razie. Ta gastrolog też jest bardzo pro kp, alergolog niestety średnio miał pojęcie o kp, mój pediatra to samo. Ale wszyscy zgodnie twierdzą że mm specjalistyczne strasznie śmierdzi i mała może w ogóle nie chcieć go pić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
CiastkoveLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-08-07, 10:55   #470
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez CiastkoveLove Pokaż wiadomość
Na razie sie bronie przed tym. Za długo walczyłam o kp, najpierw te bolące piersi, ponad 10 tygodni się z tym męczyłam ale zaciskam zęby. Teraz ta dieta od miesiąca. Nie wiem, chciałabym karmić na razie. Ta gastrolog też jest bardzo pro kp, alergolog niestety średnio miał pojęcie o kp, mój pediatra to samo. Ale wszyscy zgodnie twierdzą że mm specjalistyczne strasznie śmierdzi i mała może w ogóle nie chcieć go pić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To alergolog nie ma pojęcia o kp (no średnie) ale o alergenach w mleku już tak? Nie klei mi się to Gastrolog co uważa na temat alergenów w mleku kobiecym?
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 10:57   #471
CiastkoveLove
Zakorzenienie
 
Avatar CiastkoveLove
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 5 385
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
To alergolog nie ma pojęcia o kp (no średnie) ale o alergenach w mleku już tak? Nie klei mi się to Gastrolog co uważa na temat alergenów w mleku kobiecym?
No alergolog stwierdził np żeby cebuli nie jeść zbytnio i ostrych potraw, co nie ma w ogóle związku z alergią. A tej gastrolog nie pytałam ale skoro zaleca dietę eliminacyjna to zapewne uważa że alergeny przenikają ale ona zasugerowała że zapalenie jelita to jest przypadłość która leczy czas głównie. No i stwierdziła że układ pokarmowy uszczelnia się u dzieci około 9 miesiąca życia i wtedy jest zazwyczaj dużo lepiej. W ogole mówiła mega dużo i logicznie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez CiastkoveLove
Czas edycji: 2019-08-07 o 10:59
CiastkoveLove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 11:54   #472
aassiiaa1988
Żona Idealna :)
 
Avatar aassiiaa1988
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PoZ :)
Wiadomości: 31 706
GG do aassiiaa1988
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

My po szczepieniu. Pani doktor zmierzyła Mała i wyszło Jej 9 cm mniej niż w poniedziałek u mojej kumpeli ale mierzyla inaczej niż my zawsze mierzymy i kazała rozszerzać dietę już teraz, bo UWAGA im później się zacznie tym większy może być problem bo dziecko za bardzo przyzwyczai się do jednego sposobu karmienia wie jakie są zalecenia ale wg niej powinno się szybciej

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
__________________

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same..


27.12.2013r.

15.04.2016r.

07.07.2017r.

Prawdziwy Cud jest wtedy,
gdy z Miłości dwojga ludzi rodzi się kolejne Serce - 26.02.2019
aassiiaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 12:07   #473
Mawak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 158
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Linka pierwszy rok życia dziecka krytyczny. Emocje w dużej mierze w podświadomości się zapisują. Czytam od pewnego czasu "Inteligencję emocjonalną". Tam ciekawie wyjaśniane są różne kwestie dotyczące tego co genetycznie przekazane a co nabyte.

Ostatnio rozmawiałam ze Starszakiem o gadzim mózgu. Międz innymi było,ze kazdy ma gadzi mózg, który u ludzi ewoluował,ale młode gadów po wykluciu uciekają,żeby matka nie pożarła. Syn do mnie mówi:mamo,ale u Ciebie nie jest tylko gadzi i nas nie pożresz😀
Mawak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 12:31   #474
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Linka25 Pokaż wiadomość
Ja obstawiam że Twoja dieta nic do tego nie ma.. Ja bym poszła prywatnie do gastro i alergologa







Kiedys bym nie uwierzyla, ale teraz tak Mój synek kiedy np. słyszy jakiś hałas to patrzy mi w oczy pytająco, czy ma sie bać czy nie. Jeśli zobaczy mój uśmiech to rozluźnia sie z wyraźną ulgą. Myślę ze takie niemowlaczki już całkiem sporo rozumieją.
Też to zauważyłam

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:30 ----------

W ogóle od wczoraj mała wyciąga rączki do nas, jak ją sobie przekazujemy to jest takie słodkie
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 13:31   #475
45326ef568a8cdb5ffa32c642ee06bebadb9e802_60456925b2241
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 309
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

u mnie znow problem z prawą piersią znow chyba jakas mikro ranka. Przecież co podleczę to zawsze coś. A przecież nie możliwe zeby prawą łapała inaczej niż lewa. W ogole mała dzisia jest taka jęcząca że prawie non stop chusta. No nic się nie da.... nic. Piosenki nie, nosic nie, dramat. W chuście przytulona i cisza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
45326ef568a8cdb5ffa32c642ee06bebadb9e802_60456925b2241 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 13:33   #476
kaylla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 259
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Ja od wczoraj u moich rodziców się urlopuję A dzisiaj Wojtuś dostał pierwszą marchewkę. Bez większych oporów wciągnął pół słoiczka, czyli ok. 60 g.
kaylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 14:13   #477
aniaaxd2
Zakorzenienie
 
Avatar aniaaxd2
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Ireland
Wiadomości: 5 131
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez kaylla Pokaż wiadomość
Ja od wczoraj u moich rodziców się urlopuję A dzisiaj Wojtuś dostał pierwszą marchewkę. Bez większych oporów wciągnął pół słoiczka, czyli ok. 60 g.


Super


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
I widzisz sam, gdy Ciebie mam,
to siebie tak mi jakoś brak
Przeklinam nas i kocham nas,
nie umiem odejść, nie wiem jak ...

http://www.pmiska.pl/ -----> klikam codziennie , ty tez mozesz
aniaaxd2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 14:53   #478
Minia_00
Zadomowienie
 
Avatar Minia_00
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 1 780
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez kaylla Pokaż wiadomość
Ja od wczoraj u moich rodziców się urlopuję A dzisiaj Wojtuś dostał pierwszą marchewkę. Bez większych oporów wciągnął pół słoiczka, czyli ok. 60 g.
Noo ma chłopak apetyt 😁
Minia_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 15:00   #479
Amellie93
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1 162
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez aassiiaa1988 Pokaż wiadomość
My po szczepieniu. Pani doktor zmierzyła Mała i wyszło Jej 9 cm mniej niż w poniedziałek u mojej kumpeli ale mierzyla inaczej niż my zawsze mierzymy i kazała rozszerzać dietę już teraz, bo UWAGA im później się zacznie tym większy może być problem bo dziecko za bardzo przyzwyczai się do jednego sposobu karmienia wie jakie są zalecenia ale wg niej powinno się szybciej

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
Chyba sporo ludzi ma podobne myślenie. Ale jednak lekarz powinien się na zaleceniach opierać a nie na swoim widzimisię.

A tak nie w temacie, gdzie zamawialaś kieckę na chrzciny? Wtedy jak pisałaś to weszłam na stronę, poogladalam, stwierdziłam, że wrócę jak się będą chrzciny zbliżać i zapomniałam nazwy

Wysłane z mojego motorola one przy użyciu Tapatalka
Amellie93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-07, 15:37   #480
aassiiaa1988
Żona Idealna :)
 
Avatar aassiiaa1988
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: PoZ :)
Wiadomości: 31 706
GG do aassiiaa1988
Dot.: Mamy marcowe 2019 - cz. 9

Cytat:
Napisane przez Amellie93 Pokaż wiadomość
Chyba sporo ludzi ma podobne myślenie. Ale jednak lekarz powinien się na zaleceniach opierać a nie na swoim widzimisię.

A tak nie w temacie, gdzie zamawialaś kieckę na chrzciny? Wtedy jak pisałaś to weszłam na stronę, poogladalam, stwierdziłam, że wrócę jak się będą chrzciny zbliżać i zapomniałam nazwy

Wysłane z mojego motorola one przy użyciu Tapatalka
Dokładnie

Na elenstore

Wysłane z mojego MAR-LX1A przy użyciu Tapatalka
__________________

Najpiękniejszych chwil w życiu nie zaplanujesz, one przyjdą same..


27.12.2013r.

15.04.2016r.

07.07.2017r.

Prawdziwy Cud jest wtedy,
gdy z Miłości dwojga ludzi rodzi się kolejne Serce - 26.02.2019
aassiiaa1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-03-20 13:38:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:33.