DermaPen stamp MyM - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-09-13, 09:45   #241
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

AAAnka nie ma za co służę pomocą w razie co.
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-13, 12:59   #242
akna1102
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 504
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
Możliwe, że jest/było to spowodowane w jakimś cyklu miesięcznym. W okresie i tuż przed bardziej jest wszystko odczuwalne i widoczne na skórze.
A jakich ampułek używasz do dermapena?
robiłaś teraz na sucho? jak na sucho to nie dziw się, że dziś masz armagedon na twarzy, mało tego od takiego nakłuwania na sucho możesz zrobić sobie więcej szkody niż pożytku. Teraz na estetik.pl jest promocja na ampułki Dermaheal zakup sobie do testów, są trzy rodzaje, ta HSR daje największy poślizg bo ma kwas hialuronowy, SB nie testowałam.
Co do igiełek Nano trzeba poćwiczyć niestety, najlepiej ponoć na dłoni, na kimś to wiadomo łatwiej niż na sobie. Nie zniechęcaj się, ja jestem bardzo zadowolona z nich zwłaszcza z górnej powieki, zrobiła się jędrniejsza i oko wydaje się uniesione

Jeśli używałaś jakiejś ampułki to całkiem możliwe, że któryś z kosmetyków spowodował taki efekt na skórze dzisiaj Aloes u mnie średnio się sprawdzał, powodował dyskomfort większego napięcia skóry. Zmieszaj aloes np. z pantenolem z apteki lub z półproduktów.


Ja wczoraj troszkę zaszalałam...znieczuliłam się-po zmyciu i odkażeniu nałożyłam w odstępach kilku minut 3 warstwy kwasu TCA 10%, po tym przemyłam twarz wodą, znowu odkaziłam i zrobiłam najpierw dermapen z ampułką dermaheal hsr+kiara reju+glutation+krzem+dmae (głębokość 1-1,5-2mm) a na koniec dostrzyknęłam w najbardziej potrzebujące miejsca dermaheal+kiara reju a i pod oczy dermaheal sr(bez kwasu bo puchne pod oczami).
Dziś skóra jak po jakimś liftingu, mega napięta rozświetlona, nie mogę zmarszczyć czoła ani na maxa się uśmiechnąć. Delikatne zaróżowienie na buzi jest, krem Cicalface Post-Acne działa dobrze nic nie piecze co najważniejsze Planuję przeprowadzić takie 4zabiegi z użyciem kwasu 10%-20%.
Po tym raczej już osobno będę nakładać kwas 30% i 50% na kilka blizn po pryszczach.

Zakupiłam na próbę krem 40% tktx chyba się nazywa taki czarny ostro kopie w sensie nie czuć, że ma się twarz, jest tak odrętwiała, że jakby mi ktoś przy****ł to bym nic nie poczuła
Używałam Dives z witaminą C 20% i myślę, że te stężenie mogło być dla mnie za wysokie. Dodatkowo ampułka szybko wysychała więc muszę dokupić HSR by mieć poślizg

Dzisiaj na trzeci dzień po zabiegu, twarz wygląda już ładnie.
akna1102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-13, 13:11   #243
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez akna1102 Pokaż wiadomość
Używałam Dives z witaminą C 20% i myślę, że te stężenie mogło być dla mnie za wysokie. Dodatkowo ampułka szybko wysychała więc muszę dokupić HSR by mieć poślizg

Dzisiaj na trzeci dzień po zabiegu, twarz wygląda już ładnie.
Na początku jak robiłam dermapen z komponentami to nie było aż takiego efektu wow ale obecnie jak już się wdrożyłam co do czego i jakie ampułki to lepiej to wychodzi i efekty są widoczne gołym okiem spróbuj koniecznie dermahela, jak masz komponenty to możesz pobierać wtedy po 1ml lub więcej w strzykawkę i wymieszać razem kilka ampułek(w strzykawce mieszać) lub jak masz fiolkę pustą to w niej.

Ja będę musiała chyba nałożyć jakąś maskę w płachcie bo czuje mocne ściągnięcie, wina kwasu ale to dobrze bo widać, że zadziałał prawidłowo
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-13, 13:59   #244
akna1102
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 504
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
Na początku jak robiłam dermapen z komponentami to nie było aż takiego efektu wow ale obecnie jak już się wdrożyłam co do czego i jakie ampułki to lepiej to wychodzi i efekty są widoczne gołym okiem spróbuj koniecznie dermahela, jak masz komponenty to możesz pobierać wtedy po 1ml lub więcej w strzykawkę i wymieszać razem kilka ampułek(w strzykawce mieszać) lub jak masz fiolkę pustą to w niej.

Ja będę musiała chyba nałożyć jakąś maskę w płachcie bo czuje mocne ściągnięcie, wina kwasu ale to dobrze bo widać, że zadziałał prawidłowo

To jak czujesz mocne ściągnięcie to chyba łuszczenie idzie?? Jak chodziłam na zabiegi z kwasem ferulowym to kosmetyczka zawsze powtarzała by niczym się nie smarować do momentu wizualnego łuszczenia się.
akna1102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-13, 14:24   #245
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

akna1102 od jakiś 10lat robie kwasy i w sumie zawsze się spotykałam z tym aby nawilżać skórę kilka razy dziennie, złuszczanie i tak nastąpi po kilku dniach ale chodzi o to by w miare możliwości uniknąć pękania skóry która ma się złuszczyć bo mogą powstać blizny a nawet rozstępy na twarzy przy użyciu mocniejszych kwasów. Mogę być w błędzie ale wiedze opieram nie tylko na blogach ale i pracach naukowych.
Mam nawet fajny artykuł/ściągę dotyczącą kwasu TCA jakby któraś z Was chciała mogę podesłać bo nie wiem z jakiej stronki wzięłam ale czekała od zeszłego roku
Złuszczanie dopiero będzie bo już mam skórę ciemniejszą hehe obym swojego nie wystraszyła pewnego ranka
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-13, 19:59   #246
akna1102
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 504
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
akna1102 od jakiś 10lat robie kwasy i w sumie zawsze się spotykałam z tym aby nawilżać skórę kilka razy dziennie, złuszczanie i tak nastąpi po kilku dniach ale chodzi o to by w miare możliwości uniknąć pękania skóry która ma się złuszczyć bo mogą powstać blizny a nawet rozstępy na twarzy przy użyciu mocniejszych kwasów. Mogę być w błędzie ale wiedze opieram nie tylko na blogach ale i pracach naukowych.
Mam nawet fajny artykuł/ściągę dotyczącą kwasu TCA jakby któraś z Was chciała mogę podesłać bo nie wiem z jakiej stronki wzięłam ale czekała od zeszłego roku
Złuszczanie dopiero będzie bo już mam skórę ciemniejszą hehe obym swojego nie wystraszyła pewnego ranka
O widzisz....jak w ubiegłym roku trafiłam do kosmetolog. Robiłam u niej serię zabiegów kwasem ferulowym. Zawsze podkreślala by nie nawilżać skóry do momentu łuszczenia się. Skóra zaczynała schodzić na drugi dzień po zabiegu. Na czwartym byłam gładka jak pupcia niemowlaka i faktycznie gubiłam skórę jak wąż.
Co do ściągi TCa, możesz podesłać. Spróbuję zgłębić temat. Zawsze mam problem jak wykorzystać okres jesionno-zimowy w pielęgnacji. W poprzednich sezonach działałam sama peelingami kwasowymi i retinolami. W ubiegłym roku zdecydowałam się na na zabiegi u kosmetolog (dermapen, ferulowy). W tym zainwestowałam w dermapen, ale kuszą mnie kwasy i retinol Ze względu na to, że cera mi się zanieczyszcza (zaskórniki, pryszcze)
akna1102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-14, 06:28   #247
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

akna1102 a jakim stężeniem robiłaś kwas ferulowy? Może się skuszę na niesmarowanie na następny zabieg jak będę robić lub jak będę robić wyższe stężenie kwasu TCA...przy 10% raczej nie wystąpi mocna wylinka jak u węża a liczyłam na to, skóra jest cała napięta, nabita ale i kolor zmieniła na jaśniejszy czyli było błędne myślenie moje. Zaczerwienienie całkowicie zeszło

Ja w tym roku się w końcu zdecydowałam na TCA a chodził za mną dobre kilka lat, obym nie zrobiła sobie tylko kuku przy 30%

Z dermapenem możesz zrobić ampułkę SRS Retinol 300 2ml tylko poczytaj najlepiej wyszukując czy gabinety medycyny lub kosmetyczki/olożki oferują taki zabieg i jak go opisują. Ja zawsze tak wpisuje jakie zabiegi są robione obecnie i na tym się wzoruje robiąc później

Ze ściągą to spróbuję we wiadomości prywatnej a jak nie da rady to będziesz zmuszona podać maila bo to pdf
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-09-14, 21:28   #248
akna1102
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 1 504
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
akna1102 a jakim stężeniem robiłaś kwas ferulowy? Może się skuszę na niesmarowanie na następny zabieg jak będę robić lub jak będę robić wyższe stężenie kwasu TCA...przy 10% raczej nie wystąpi mocna wylinka jak u węża a liczyłam na to, skóra jest cała napięta, nabita ale i kolor zmieniła na jaśniejszy czyli było błędne myślenie moje. Zaczerwienienie całkowicie zeszło

Ja w tym roku się w końcu zdecydowałam na TCA a chodził za mną dobre kilka lat, obym nie zrobiła sobie tylko kuku przy 30%

Z dermapenem możesz zrobić ampułkę SRS Retinol 300 2ml tylko poczytaj najlepiej wyszukując czy gabinety medycyny lub kosmetyczki/olożki oferują taki zabieg i jak go opisują. Ja zawsze tak wpisuje jakie zabiegi są robione obecnie i na tym się wzoruje robiąc później

Ze ściągą to spróbuję we wiadomości prywatnej a jak nie da rady to będziesz zmuszona podać maila bo to pdf
Przyznam Ci, że nie wiem jakie było stężenie Nie ma to jak świadoma klientka. Miałam wcierane 7 warstw....kwas ferulowy....naprzemiennie z czymś, i już teraz nie pamiętam czy z innym kwasem czy z retinolem Zabieg robiłam w czwartek z nałożonymi warstwami szłam spać. W piątek mycie buzi, zero pielęgnacji, tylko make up(musiałam iść do pracy)....twarz napięta jak balonik, czułam ciągnięcie przy uśmiechu, jedzeniu. Wieczorem pojawiało się pęknięcie przy ustach/brodzie....demakijaż. Sobota ostra wylinka. W niedziele dopiero stosowałam krem. W poniedziałek buzia pupcia jak u niemowlaka PRzyznam się, że podczas mycia buzi ściągałam delikatnie skórę mokrą ściereczką/ręcznikiem.

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 22:24 ----------

Zrobiłam zakupy na estetik m.in te ampułki hsr, kwas hialurynowy z apis, krzem, mam witaminę C. Będę robić mixy by mieć dobry poślizg i zobaczę jak reaguje skóra. POtem zacznę kombinować może z kwasami.
akna1102 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-16, 13:02   #249
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: DermaPen stamp MyM

Aniołku, prosba o doradzenie, lepszy jest pqage, retix c czy moze dermaheal aqua peel? po pq age i aetix mozna wykonywac nakluwanie ale czy neutralizowac tez te peelingi chociazby mydlem..
__________________
"I can deal with a lot but i can't deal with stupid"


new_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-16, 13:08   #250
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez new_me Pokaż wiadomość
Aniołku, prosba o doradzenie, lepszy jest pqage, retix c czy moze dermaheal aqua peel? po pq age i aetix mozna wykonywac nakluwanie ale czy neutralizowac tez te peelingi chociazby mydlem..
A na co dokładnie chcesz zadziałać? z czym masz problem? PQ Age i Retix można wykonywać po peelingu mezoterapie mikroigłową jak i w trakcie. Już tu w zeszłym roku opisywałam, że najpierw nakłuwałam na jakąś małą głębokość skórę a później rozsmarowałam delikatnie PQ Age. Zmywamy wodą i już, nie trzeba neutralizować jakimś mydłem czy płynem.
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-16, 13:18   #251
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: DermaPen stamp MyM

chcialabym odswiezenia skory, pojawiaja mi sie pierwsze zmarszczki, mam tez blizny potradzikowe
zdjecie przed i po pq age w sieci sa zachecajace
__________________
"I can deal with a lot but i can't deal with stupid"


new_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-16, 13:25   #252
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Musisz brać dużą poprawkę na zdjęcia wklejane przez gabinety z różnymi zabiegami, często są przekłamane w sposób taki, że były też wykonywane inne zabiegi typu wypełniacze(na zmarszczki) lub też po innych zabiegach jest likwidacja blizn.

Jeśli chodzi o blizny, przebarwienia po tradziku to faktycznie taki PQ Age może zdziałać rozjaśniająco i spłycająco już po jednym zabiegu-ogólnie rozjaśni cerę. Jedna ampułka starczy Tobie przy używaniu z nakłuwaniem na 3-4zabiegi bo dajesz dosłownie po kropelce.
PQ Age wydaje się być lepszym rozwiązaniem bo ma bogatszy skład niż Retix a tym bardziej Dermaheal. Działa głębiej na skórę czyli odbudowuje utracony kolagen i elastynę.
Musisz i tak sama spróbować na swojej skórze jak zadziała, ja byłam z niego zadowolona bo mi rozjaśnił przebarwienia po pryszczach i to szybko, blizny po nich nie zostały więc zapewne też zadziałał a jeśli chodzi o zmarszczki to dłuższy proces usuwania ich
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-19, 09:54   #253
Alicjaam123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 26
Dot.: DermaPen stamp MyM

Ponieważ juz czas na retinol, więc zapytam czy ktoś ma do czynienia z tretinoiną. Wiem, jest to bomba, w Polsce wycofana, ale dziewczyny gdzieś to zdobywają i są mega zadowolone. Oczywiście trzeba z tym OSTROŻNIE, i pooowolutku wprowadzać.......ale może warto
Alicjaam123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-19, 12:38   #254
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cześć, zaczynam znowu po lecie zabawę z dermapenem
w pt zrobilam delikatniej, więc zaczerwienienie bylo tylko kilka godz.
pytanie - czy jest sens zrobic zabieg ponownie za tydz, czy raczej zasada jest taka aby przerwa byla przynajmniej 2 tyg?
i czy raz na miesiac tez coś da?
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-19, 12:48   #255
Alicjaam123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 26
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez zuzaankaaa Pokaż wiadomość
Cześć, zaczynam znowu po lecie zabawę z dermapenem
w pt zrobilam delikatniej, więc zaczerwienienie bylo tylko kilka godz.
pytanie - czy jest sens zrobic zabieg ponownie za tydz, czy raczej zasada jest taka aby przerwa byla przynajmniej 2 tyg?
i czy raz na miesiac tez coś da?
Skóra regeneruje się 3 a najlepiej 4 tygognie
Alicjaam123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-19, 15:03   #256
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez zuzaankaaa Pokaż wiadomość
Cześć, zaczynam znowu po lecie zabawę z dermapenem
w pt zrobilam delikatniej, więc zaczerwienienie bylo tylko kilka godz.
pytanie - czy jest sens zrobic zabieg ponownie za tydz, czy raczej zasada jest taka aby przerwa byla przynajmniej 2 tyg?
i czy raz na miesiac tez coś da?
zależy na jaką głębokość robiłaś...sprawdź w necie jak często używa się dermarollera i z jaką głębokością, na 0,5mm co tydzień można a im większa głębokość tym czas wydłużony.

Ja się złuszczam na maxa już 3dzień, w piątek ledwo na zakupy pojechałam bo ani krem ani puder nie chciał się przykleić taki zabieg dla mnie to w środku tygodnia tylko, aby całkowite złuszczenie nastąpiło do następnego piątku na zakupy.
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-20, 14:55   #257
Lumi_Enkeli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 62
Dot.: DermaPen stamp MyM

Hej! Zalogowałam się na Wizażu tylko po to, żeby dołączyć do tego wątku Jestem po 4 zabiegach Dermapen w salonie i dojrzałam do tego, żeby spróbować podziałać sama
Jestem BARDZO zadowolona z rezultatów, głownym celem było spłycenie blizn potrądzikowych, ale efektem ubocznym okazało się być zniknięcie pierwszych zmarszczek wokoł oczu (mam 33 lata)
Podczas ostatniego zabiegu miałam Dermapen+PRX T33, bardzo polecam!

Jestem na etapie przeglądania urządzeń i na prawdę nie mogę się zdecydować. Czasami cena różni się o 20-50zł, parametry prawie takie same. Miałby ktoś ochotę podzielić się co ma z Dr Pena i poleca? Mam zamiar zostać w tym wątku i dzielić się swoim doświadczeniem gdyż planuję tę terapię kontynuować dlugofalowo
Lumi_Enkeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-20, 15:09   #258
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Lumi_Enkeli Pokaż wiadomość
Hej!dojrzałam do tego, żeby spróbować podziałać sama
Jestem na etapie przeglądania urządzeń Miałby ktoś ochotę podzielić się co ma z Dr Pena i poleca?

Witaj
Ja posiadam A1-C gdyby nie denerwujący kabel który jednak zaczął mi przeszkadzać podczas zabiegu to nie miałabym się do czego przyczepić. Mocny, nie zacina się, nie odbija od skóry, chodzi gładko po skórze, zmiana biegów do 6 czyli niby do 15 000 nakłuć na minutę, nie wiem nie liczyłam
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-20, 15:14   #259
Lumi_Enkeli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 62
Dot.: DermaPen stamp MyM

Dzięki przejrzałam wątek na szybko, a teraz czytam trochę bardziej wnikliwie Trochę się zdziwiłam, że tak cięzko znaleźć jakies grupy czy fora, gdzie dziewczyny robią dermapen samodzielnie. W ogóle mało jest informacji na blogach itd. Najwięcej znalazłam na youtube i to nie polskim. Nie mam pojęcia z czego to wynika.
Ja za pierwsze trzy zabiegi płacilam okolo 400 zł, a za ostatni z PRX prawie 700, cena ampułki plus podniesli też bazową cenę. Biorąc pod uwagę, że to nie jest jakiś rocket science, nie chcę już aż tyle wydawać. Co innego laser, którego sama sobie nie zrobię.
Generalnie piąteczka, ja od jakiegoś czasu też pracuję z domu, dlatego mogę szaleć z zabiegami ile wlezie haha
Lumi_Enkeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-09-20, 15:31   #260
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Lumi wydaje mi się, że duża fala hejtu by się wylała na taką osobę która by pokazywała tego typu zabiegi bez żadnego szkolenia, szkoły czy kursów skończonych. Nie wspominając o lekarzach którzy ciągle powtarzają aby w życiu nie wykonywać samodzielnie ani mocnych kwasów ani jakiego kolwiek nakłuwania.
Faktycznie jak ktoś pobieżnie się zapozna z jakimś zabiegiem, nie doszkoli się sam na własną rękę w internecie, albo mu się zwyczajnie nie chce bo to przecież nie trudne to niech idzie zapłacić fachowcy który ma wiedzę bo więcej szkody się narobi grzebiąc przy twarzy niż pożytku.

Ja zawsze powtarzam i będę tu powtarzać, że higiena na pierwszym miejscu. Zwłaszcza rękawiczki zakładać, dezynfekować twarz i to co ma się wkoło. Żadnych przytulasków po zabiegu z piesiaczkiem czy koteczkiem, nie dotykać najlepiej twarzy

Nooo to teraz z domu możesz szaleć, raz w tygodniu jakieś zakupy i wystarczy hehe
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-20, 15:55   #261
Lumi_Enkeli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 62
Dot.: DermaPen stamp MyM

Mi się uruchamia taka grażyna, że zawsze najpierw chodzę do profesjonalisty, podglądam pytam, a potem robię już sama. Nauczyłam się porządnie rozjaśniać włosy, sama robiłam keratynowe prostowanie (wiem, że to żadna filozofia, co nie przeszkadza salonom kasować za to 500-700 zł). No ale co się dziwić, wiem że oni nie płacą za sam produkt, ale pensje, zusy-srusy i tak dalej

Ale przyznam się, że zanim się za cokolwiek zabiorę to robię na prawdę wnikliwy research dlatego też dołączyłam tutaj jestem 5 dni po ostatnim zabiegu i następny będę robić za około 5 tygodni więc to jest taki mój czas, żeby się jeszcze ogarnąć w temacie. Nie odważyłabym się na pewno tego robić komuś. Ja znam swoją skórę. Przeszłam kurację izotekiem, miałam serię laseru frakcyjnego, dermapen, mało co mnie wzrusza 😂😂 Czytam właśnie jakie ampułki tutaj polecacie, ja na pewno chce zrobić jeszcze PRX i dużo też na YouTube było o tym Biorepeel. A gdzie zamawiasz swoje ampułki? Jest sporo sklepów nazywających się hurtowniami, często przewija się hyaloo, ale zastanawiam się czy to są wszystko uczciwe źródła, bo przy takiej cenie za mały produkt muszą też krążyć jakieś podróbki 🤔
Lumi_Enkeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-20, 18:07   #262
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez Lumi_Enkeli Pokaż wiadomość
Mi się uruchamia taka grażyna, że zawsze najpierw chodzę do profesjonalisty,Nauczyłam się porządnie rozjaśniać włosy, sama robiłam keratynowe prostowanie

A gdzie zamawiasz swoje ampułki? Jest sporo sklepów nazywających się hurtowniami, często przewija się hyaloo,
Hehe Grażyna to ja, powinnam mieć na drugie tak sama również zaczęłam dwa lata temu rozjaśniać włosy-robić sombre/ombre, obcinać, robić hybrydy, rzęsy-lifting. I nie pamiętam co jeszcze bo tyle tego jest, sknera się włącza jak wiem ile co kosztuje a wystarczy chcieć

Tak hyaloo i inne popularne co zapewne promują się na insta i facebooku, są też opinie na opineo. Wystarczy, że wpiszesz nazwę ampułki i Ci wyskoczy hurtownia. Ceny są normalne i różne wszędzie, nie obawiałabym się podróbek, przetestowałam kilka hurtowni i wszystko było ok zawsze.

Aaa co jeszcze keratynowego prostowanie nie próbowałam jeszcze a miałam wielką ochotę, zapach mnie przeraził o którym wspominają w necie no i czas robienia zabiegu, długie masz włosy? bo ja aż do pasa
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-20, 18:36   #263
Lumi_Enkeli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 62
Dot.: DermaPen stamp MyM

Teraz mam boba i na takich ogarnęłam sobie sama, ale na włosach do pasa to by się jednak przydała jakaś koleżanka, żeby dobrze ogarnęła Ci tyły. Chociaż generalnie to myślę, że samemu też się da ale na pewno większe wyzwanie. Mąż mi też kiedyś pomagał zapach jest straszny, no i nieco toksyczny ale robię raz do roku, czasem rzadziej więc chyba będę żyć. Jeżeli pogoda pozwala to warto robić na balkonie, na tarasie, gdzieś w ogrodzie. Testowałam Encanto i CocoChoco, pierwsze polecam jeżeli ktoś ma grube, kręcone/falowane włosy. Drugie jeżeli w sumie proste ale piszące się i chcesz je wygładzić

Z grazynowania jeszcze mi przypomniałaś jak poszłam na laminacje brwi i rzęs i po jednym razie stwierdziłam, że z czym do ludzi, sama to ogarnę XD no i robię za cenę jednego zabiegu już sobie robiłam z 6 razy 😂 sorry profesjonalistki ale wychodzi mi super
Lumi_Enkeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-21, 21:04   #264
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: DermaPen stamp MyM

super się czyta ten temat - chyba jedyny, który "zyje" na forum o medycynie estetycznej.
ja również staram się sama ogarniać to co mogę. M. in. kupiłam sobie Olaplex, gdzie Pani fryzjerka za zabieg policzyla 140 zl....teraz przymierzam się na botox na wlosy, ale nadal poszukuję odpowiedniego preparatu...moze robiłyście już ten zabieg?

np do laminacji planuję zakupić produkt Keen

Edytowane przez zuzaankaaa
Czas edycji: 2021-09-21 o 21:07
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-22, 06:32   #265
Lumi_Enkeli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 62
Dot.: DermaPen stamp MyM

Ja robiłam botox na włosy w salonie, ale nie byłam zadowolona więc nawet mnie nie kusiło próbować samej. Efekt bijaki i tylko do pierwszego mycia, to już lepiej było po zabiegu Moroccan Oil. Jak chcesz by gładzić to ja bym szła jednak w keratynowe prostowanie, a potem olejowanie i odżywianie na maksa

A z tematów dermapenowych czy jest tutaj ktoś, kto próbował działać na bliźnie po CC, albo innej dużej bliźnie? Zastanawiam się nad głębokością i rodzajem preparatu, myślę też o kolanach. Wszystko z nimi okej ale jako profilaktyka.
Lumi_Enkeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-22, 06:59   #266
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Też czytałam o botoxie, że tak średnio działa na włosy przedw szystkim bardzo krótko. Ja robię olejowanie włosów na mokro(w misce moczę z dodatkiem miodu) zawijam w turban, pod foliowy czepek i podgrzewam też takim turbanem, po tym maska na mokre włosy(nie zmywając oleju) znowu pod grzany turban i na końcu mycie, włosy jak po botoxie i na dłużej efekt się utrzymuje.Wystarczy taka pielęgnacja raz w tygodniu by doprowadzić do mocnego nawilżenia włosów.
Olapelex robiłam i po jednym myciu schodziło wszystko.

Widziałam filmiki, że ładnie działa dermapen na blizny właśnie z tym PDRN, ale na jaką głębokość itd to nie pamiętam
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-22, 10:26   #267
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez aniolek199007 Pokaż wiadomość
Też czytałam o botoxie, że tak średnio działa na włosy przedw szystkim bardzo krótko. Ja robię olejowanie włosów na mokro(w misce moczę z dodatkiem miodu) zawijam w turban, pod foliowy czepek i podgrzewam też takim turbanem, po tym maska na mokre włosy(nie zmywając oleju) znowu pod grzany turban i na końcu mycie, włosy jak po botoxie i na dłużej efekt się utrzymuje.Wystarczy taka pielęgnacja raz w tygodniu by doprowadzić do mocnego nawilżenia włosów.
Olapelex robiłam i po jednym myciu schodziło wszystko.

Widziałam filmiki, że ładnie działa dermapen na blizny właśnie z tym PDRN, ale na jaką głębokość itd to nie pamiętam

) Dokładnie co do Olaplex - dlatego wolalam kupić zestaw szamp + odż. i dzialać samodzielnie jako standardowa pielęgnacja, a nie wydawać na 1 zabieg masę pieniędzy. Efekt mi się podoba, ale w salonie nie jest to warte takich pieniędzy.

Aniołku a jeśli chodzi o mocne kwasy - tez dzialasz samodzielnie? masz jakis preparat godny polecenia?
i czy działasz moze z zabiegami med estetycznej w profesjonalnych gabinetach?
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-22, 12:35   #268
aniolek199007
Zadomowienie
 
Avatar aniolek199007
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: okolice Poznania
Wiadomości: 1 427
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez zuzaankaaa Pokaż wiadomość
)
Aniołku a jeśli chodzi o mocne kwasy - tez dzialasz samodzielnie? masz jakis preparat godny polecenia?
i czy działasz moze z zabiegami med estetycznej w profesjonalnych gabinetach?
Działam z mocnymi stężeniami, tylko to jest zawsze tak, że robię od najniższego stężenia możliwego i podwyższam z każdym kolejnym zabiegiem, obserwując czy jest wystarczająca moc żeby krzywdy sobie nie zrobić. Narazie jestem w fazie testu TCA 10%, mam jeszcze 20% i 30%. Kupuje półprodukty w kwasach i sama rozpuszczam, prócz TCA.

Ostatni raz byłam w 25ur na mezoterapii igłowej u lekarza i na tym się skończyło i w sumie zaczęło bo efekty były tak duże, że postanowiłam małymi krokami sama coś zdziałać Do kosmetyczek też nie chodzę, bo wszystko mogę sama w domu zrobić, zresztą sknera ze mnie

A Ty prócz kombinowania samemu przy włosach i twarzy coś gdzieś poza domem?
__________________


20.11.2013
Juz sa!
260cc CPG 322 anatomy mentor
Doktor M.K Poznań
aniolek199007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-22, 13:52   #269
zuzaankaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 286
Dot.: DermaPen stamp MyM

) ja dużo sama robię, głównie na skórę, ale też masuję twarz. Powoli myślę nad czymś trochę profilaktycznym, ale i też niwelującym minimalny problem z opadaniem policzków i ogólnie owalu. Rozmawiałam z lekarka o niciach pdo i powiedziała że to świetny pomysł. Ja natomiast wciąż myślę bo naczytalam się całej masy negatywnych opinii. Ale na pewno lepiej zacząć przeciwdziałać minimalnymi ilościami preparatow a co za tym idzie i płacąc mniej niż potem wydawać krocie na podwójne ilości materiałów do twarzy ...
poza tym chyba oprócz nici pdo i innych i zabiegów z kw hial. nie ma za wiele alternatyw w związku z tym problemem

Edytowane przez zuzaankaaa
Czas edycji: 2021-09-22 o 13:57
zuzaankaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-09-22, 18:00   #270
Lumi_Enkeli
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-09
Wiadomości: 62
Dot.: DermaPen stamp MyM

Cytat:
Napisane przez zuzaankaaa Pokaż wiadomość
) ja dużo sama robię, głównie na skórę, ale też masuję twarz. Powoli myślę nad czymś trochę profilaktycznym, ale i też niwelującym minimalny problem z opadaniem policzków i ogólnie owalu. Rozmawiałam z lekarka o niciach pdo i powiedziała że to świetny pomysł. Ja natomiast wciąż myślę bo naczytalam się całej masy negatywnych opinii. Ale na pewno lepiej zacząć przeciwdziałać minimalnymi ilościami preparatow a co za tym idzie i płacąc mniej niż potem wydawać krocie na podwójne ilości materiałów do twarzy ...
poza tym chyba oprócz nici pdo i innych i zabiegów z kw hial. nie ma za wiele alternatyw w związku z tym problemem
Ja kupiam E-booka blogerki Azjatycki Cukier i tam sa masaze na opadajace policzki, jeszcze nie probowalam, bo mialam podrazniana cere od dermapena, ale sledze ja od lat i chcialabym przetestowac. W ogole jezeli chodzi o teorie starzenia sie twarzy to jest troche moim guru, mimo, ze czasem wkurza Generalnie ona te masaze udostepnia tez powoli na swoim Instagramie i otwarcie mowila, ze e-book jest dla tych, ktorzy chcieliby juz miec wszystkie na teraz, w jednym miejscu
Lumi_Enkeli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-26 18:07:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:17.