Mamy październikowe 2018 cz. III - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-08-15, 13:52   #4681
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
A kliknelas te na gemini Easy Start?

A czyli ktos je polecal tzn pieluchy ok to moze sobie klikne akurat na promocji sa bo mam juz pampersy ale wiadomo i tak szybko znikna

A dady masz tez newborn ?


Tak z gemini te osłonki. A dady rozmiar 1 takie fioletowe


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-15, 17:01   #4682
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Ja też prasuję właśnie, pieluszki i prześcieradełka Resztę mam już ogarnietą w szafkach

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka

Ja nadal jestem w trakcie ogarniania


Cytat:
Napisane przez AnetaErr Pokaż wiadomość
Zazdroszczę Ja nawet prania ciuszków małej jeszcze nie zrobiłam bo dopiero w przyszłym tygodniu będę miała szafę do jej pokoju i nie mam gdzie trzymać teraz ciuszków Co do pościeli i prześcieradeł to dopiero wczoraj zamówiłam te rzeczy na allegro W ogóle wczoraj lekka ręką wydalam prawie tysiąc zł.. Tutaj pościel, tu kołderka, dywan, zasłony, karnisze... Muszę przystopować z zakupami do wypłaty

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja tak kupowałam i składowałam aż w końcu wszystko mi z szafy wypadało i trzeba było zrobić porządek W ubiegłym tygodniu miałam serię prania, teraz prasowanie Ale to jeszcze nie koniec, bo kupiłam w poniedziałek pieluchy tetrowe i kołderkę - jak jeszcze nazbiera mi się parę rzeczy to powtórka z rozrywki - pranie i prasowanie


Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Widzę ze jesteś tez na wątku na babyboom


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Tak




Uff... Wyprasowane... Poskładane... Pochowane... Po raz pierwszy w ciąży boli mnie kręgosłup od tego stania... A nawet tatuś trochę poprasował

Edytowane przez tigresska
Czas edycji: 2018-08-15 o 17:08
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-15, 17:07   #4683
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
Dziewczyny co sądzicie o takiej koszuli do porodu?
https://allegro.pl/koszula-do-porodu....html#imglayer
Był kiedyś temat tej koszuli i podobno ten sztuczny materiał tak średnio do porodu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-15, 17:48   #4684
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez królewna z drewna Pokaż wiadomość
Był kiedyś temat tej koszuli i podobno ten sztuczny materiał tak średnio do porodu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A już myślałam że coś fajnego znalazłam...
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-15, 18:03   #4685
lykki
Zadomowienie
 
Avatar lykki
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Ja mam w brzuchu rowne 100 cm przed ciaza 66 cm, ciekawe ile bedzie na koniec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lykki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-15, 18:18   #4686
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
A już myślałam że coś fajnego znalazłam...


Są jeszcze takie inne za 14 zł jednorazowe białe. Niby przepuszczają powietrze, nie mogę ich teraz znaleźć bo na telefonie siedzę. Ale za 19,95 masz już koszule normalna rozpinana na ramiączkach bawełniana wiec nie wiem czy się opłaca


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-15, 19:35   #4687
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez lykki Pokaż wiadomość
Ja mam w brzuchu rowne 100 cm przed ciaza 66 cm, ciekawe ile bedzie na koniec

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja wlasnie sobie sprawdzilam u mnie 98 cm wiec tez juz prawie 100
Tylko zaluje przed nie mierzylam nie pomyslalam o tym

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez królewna z drewna Pokaż wiadomość
Był kiedyś temat tej koszuli i podobno ten sztuczny materiał tak średnio do porodu...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tez zaczelam czytac o tych pizamach bo ogolem nie mam jeszcze zadnej no i opis jest raczej taki ze polecaja do porodu na sale opreacyjna to co sprzedawaliby jakies gowno co nie spelnia wymogow ? Od razu mowie ze sie nie znam dlatego pytam
No bo opis raczej mowi ze niby przepuszcza powietrze


INFORMACJA PRODUCENTA: "Koszula wykonana jest z miłej w dotyku, delikatnej włókniny SMS. Materiał ten jest nieprześwitujący, paro przepuszczalny, antystatyczny."

Koszula spełnia wymogi normy PN-EN 13795 w zakresie odzieży na blok operacyjny.
Nie uczula i nie podrażnia zgodnie z normą PN-EN ISO 10993-10.
Tania, jednorazowa, higieniczna, luźna i wygodna odzież do porodu naturalnego, na salę operacyjną, cesarskie cięcie.

Bo dla mnie w sumie tez taka jednorazowa koszula bylaby spoko po co mi jakas ladna koszula skoro to pojdzie i tak do kosza zaraz po porodzie ?
A wiadomo potem miec jakies do karmienia juz fajne bawelniane
No ale sie nie znam jak cos to piszcie co radzicie ja tez jestem ciekawa
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-08-15, 19:42   #4688
szajn87
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 157
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

wracam z usg, nawet zrobili mi 3d bezplatnie i mam zdjecie 30tydzien i 6dni, waga okolo 1700g, Mala wcale nie jest taka mala, jest nawet 15g ciezsza niz srednia od razu sie uspokoilam a tak mnie wszyscy straszyli ze brzuch za maly no i ostatecznie potwierdzili plec mam wielkie zblizenie na krocze i na pewno nie ma tam penisa yupiii
szajn87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-15, 19:48   #4689
bambusiek
Zakorzenienie
 
Avatar bambusiek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 8 252
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ktoras z was planuje kupic pieluchy babydream albo takie bambusowe? Lub moze jest tu jakas mama co juz uzywala i poleca czy wszystkie kupujecie pampersy ?
Chodzi mi o takie

https://www.rossmann.pl/Produkt/Bamb...zt,420112,6741

https://www.rossmann.pl/Produkt/baby...zt,104851,6744

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Jeszcze chcialam zapytac o rozmiar oslonek na piersi jakie rozmiary kupujecie S, M, L ? Te z canpolu ktos poleca ?

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

A jeszcze chcialam zapytac o przewijak taki wielorazowy co sie zabiera ze soba do torby tzn ta mata taka ? Polecacie jakies konkretne czy to totalnie bez znaczenia i jak kupuje rzeczy na gemini to tam sa takie z Akuku i kupic jakas taka ?
Ja mam paczkę 1 Babydream pòki co tylko, dokupię jeszcze dady albo Toujours jak będzie jakaś promocja.

Osłonki miałam przy synku z Aventu "Ski" bo takie mi położna poradziła. Koleżanka teraz z Gemini zamòwiła Canpolu "L" ale nie pytałam jak z wielkością.7

Przewijak mam po còrze właśnie Akuku taki w owieczki i był ok. Teraz jeszcze mam w komplecie z torbą do wòzka jakiś.
-----------------
Cześć

My dzisiaj dzień w plenerze, niestety już się nie nadaję na wypady dalsze niż godzina autem od domu :/ raz, że choroba lokomocyjna aktywna tylko w ciąży, dwa ilość siedzenia a trzy potrzeba toalety po kilku łykach wody :/

U mnie z wyprawki został tylko przewijak jutro ma przyjść torba do wòzka i staniki do karmienia. I jeszcze ze smyka mam do odebrania kocyk
Ciuszki poprane, poukładane, torby porodowo-szpitalne prawie kompletne i tylko spakować co na wyjście dla matki i còrki.
No i tyle z mojego szykowania się na pojawienie się còrci nr 2
__________________
T. 16.1.12
Z. 30.6.14
A. 7.2.17
G. 9.1O.18
bambusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-15, 19:53   #4690
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez szajn87 Pokaż wiadomość
wracam z usg, nawet zrobili mi 3d bezplatnie i mam zdjecie 30tydzien i 6dni, waga okolo 1700g, Mala wcale nie jest taka mala, jest nawet 15g ciezsza niz srednia od razu sie uspokoilam a tak mnie wszyscy straszyli ze brzuch za maly no i ostatecznie potwierdzili plec mam wielkie zblizenie na krocze i na pewno nie ma tam penisa yupiii
super, że wszystko w porządku

ja planuję jutro pierwszą turę prania a na wieczór może prasowanie jak mi sił i chęci starczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-15, 19:58   #4691
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Ja wlasnie sobie sprawdzilam u mnie 98 cm wiec tez juz prawie 100

Tylko zaluje przed nie mierzylam nie pomyslalam o tym

---------- Dopisano o 20:35 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------





Tez zaczelam czytac o tych pizamach bo ogolem nie mam jeszcze zadnej no i opis jest raczej taki ze polecaja do porodu na sale opreacyjna to co sprzedawaliby jakies gowno co nie spelnia wymogow ? Od razu mowie ze sie nie znam dlatego pytam

No bo opis raczej mowi ze niby przepuszcza powietrze





INFORMACJA PRODUCENTA: "Koszula wykonana jest z miłej w dotyku, delikatnej włókniny SMS. Materiał ten jest nieprześwitujący, paro przepuszczalny, antystatyczny."



Koszula spełnia wymogi normy PN-EN 13795 w zakresie odzieży na blok operacyjny.

Nie uczula i nie podrażnia zgodnie z normą PN-EN ISO 10993-10.

Tania, jednorazowa, higieniczna, luźna i wygodna odzież do porodu naturalnego, na salę operacyjną, cesarskie cięcie.



Bo dla mnie w sumie tez taka jednorazowa koszula bylaby spoko po co mi jakas ladna koszula skoro to pojdzie i tak do kosza zaraz po porodzie ?

A wiadomo potem miec jakies do karmienia juz fajne bawelniane

No ale sie nie znam jak cos to piszcie co radzicie ja tez jestem ciekawa


Leżałam w takiej koszuli 24h po szwie w maju. I byłam spocona jak mała świnka. Po porodzie SN się szybko okapiesz i założysz swoją ale po CC musisz leżeć. Druga spraw jaka będzie temperatura na oddziale? Ja chciałam kupić jednorazówkę bo nie chciało mi się szukać ale serio można kupić koszule bawełniana za 10 zł wiec koszt ten sam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-15, 20:44   #4692
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ktoras z was planuje kupic pieluchy babydream albo takie bambusowe? Lub moze jest tu jakas mama co juz uzywala i poleca czy wszystkie kupujecie pampersy ?
Chodzi mi o takie

https://www.rossmann.pl/Produkt/Bamb...zt,420112,6741

https://www.rossmann.pl/Produkt/baby...zt,104851,6744

---------- Dopisano o 13:19 ---------- Poprzedni post napisano o 13:03 ----------

Jeszcze chcialam zapytac o rozmiar oslonek na piersi jakie rozmiary kupujecie S, M, L ? Te z canpolu ktos poleca ?

---------- Dopisano o 13:31 ---------- Poprzedni post napisano o 13:19 ----------

A jeszcze chcialam zapytac o przewijak taki wielorazowy co sie zabiera ze soba do torby tzn ta mata taka ? Polecacie jakies konkretne czy to totalnie bez znaczenia i jak kupuje rzeczy na gemini to tam sa takie z Akuku i kupic jakas taka ?
Ja mam Bambiboo. Bede ich uzywac. Do szpitala mam Pampers Premium Care. Kupilam tez jakies z lidla w promce do testow. Docelowo wchodze w wielorazowki. Mate kupilam na aliexpress razem z organizerem na chusteczki i pieluchy. Tak, zeby zabrac dziecko do lazienki i przebrac i wyglada to jak koktajlowa torebka lub portfel duzy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-15, 21:56   #4693
Esti10
Zakorzenienie
 
Avatar Esti10
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 12 807
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez bambusiek Pokaż wiadomość
Ja mam paczkę 1 Babydream pòki co tylko, dokupię jeszcze dady albo Toujours jak będzie jakaś promocja.

Osłonki miałam przy synku z Aventu "Ski" bo takie mi położna poradziła. Koleżanka teraz z Gemini zamòwiła Canpolu "L" ale nie pytałam jak z wielkością.7

Przewijak mam po còrze właśnie Akuku taki w owieczki i był ok. Teraz jeszcze mam w komplecie z torbą do wòzka jakiś.
-----------------
Cześć

My dzisiaj dzień w plenerze, niestety już się nie nadaję na wypady dalsze niż godzina autem od domu :/ raz, że choroba lokomocyjna aktywna tylko w ciąży, dwa ilość siedzenia a trzy potrzeba toalety po kilku łykach wody :/

U mnie z wyprawki został tylko przewijak jutro ma przyjść torba do wòzka i staniki do karmienia. I jeszcze ze smyka mam do odebrania kocyk
Ciuszki poprane, poukładane, torby porodowo-szpitalne prawie kompletne i tylko spakować co na wyjście dla matki i còrki.
No i tyle z mojego szykowania się na pojawienie się còrci nr 2
No to Ty juz mateczka w sumie gotowa na przyjscie malej mozesz tylko lezec pachniec i czekac
Ok to wezme tez z akuku niech mi przyjdzie wszystko razem skoro bylas zadowolona
Hmmm to mam teraz dylemat jaki rozmiar kupic bo dziewczyny tu pisza S ja tez najpierw kliknelam L a potem na S zmienilam i teraz juz nie wiem co robic ?

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Leżałam w takiej koszuli 24h po szwie w maju. I byłam spocona jak mała świnka. Po porodzie SN się szybko okapiesz i założysz swoją ale po CC musisz leżeć. Druga spraw jaka będzie temperatura na oddziale? Ja chciałam kupić jednorazówkę bo nie chciało mi się szukać ale serio można kupić koszule bawełniana za 10 zł wiec koszt ten sam


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
A to ty juz taka masz kupilas na ramiaczkach ? Jak tak to podziel sie linkiem ?
Ja to tak szczezrze bym chyba najbardziej wolala byc w jakims starym sportowym staniku i nic wiecej juz rodzac bo czesto na filmikach sie tak widzi kobitki .
A taka prawda jak polozna u nas gadala na SR ze na poczatku to wszystkie bedziemy sie zaslaniac zakrywac a potem to juz nam bedzie obojetne co kto widzi itd tak z tego lalam jak to opowiadala

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Ja mam Bambiboo. Bede ich uzywac. Do szpitala mam Pampers Premium Care. Kupilam tez jakies z lidla w promce do testow. Docelowo wchodze w wielorazowki. Mate kupilam na aliexpress razem z organizerem na chusteczki i pieluchy. Tak, zeby zabrac dziecko do lazienki i przebrac i wyglada to jak koktajlowa torebka lub portfel duzy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No tez mam pampersy dostalam i dzis kliknelam te Bambiboo
Chce w sumie wszytskie sprobowac Dady i Lidla tez i sie zobaczy ktore jej podejda najbardziej
Ja to sie jakos nie odnalazlam w tym ali wiec nawet tam nie wchodze taka ze mnie sierota
__________________
Jesteśmy razem od 01.06.2001
Zaręczyny były 06.06.2007
Nasz Ślub odbył się 05.06.2010
Esti10 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-15, 22:18   #4694
Apola88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 664
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Ja mam Bambiboo. Bede ich uzywac. Do szpitala mam Pampers Premium Care. Kupilam tez jakies z lidla w promce do testow. Docelowo wchodze w wielorazowki. Mate kupilam na aliexpress razem z organizerem na chusteczki i pieluchy. Tak, zeby zabrac dziecko do lazienki i przebrac i wyglada to jak koktajlowa torebka lub portfel duzy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Link jest na fb do tej maty?? Też bym to zamowila

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Apola88
Czas edycji: 2018-08-15 o 22:20
Apola88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-15, 22:58   #4695
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Apola88 Pokaż wiadomość
Link jest na fb do tej maty?? Też bym to zamowila

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak wrzucialm. Tu tez dopisuje. Doszla w tydzien!
Wielofunkcyjny Dziecko Pieluszki Torby Mumia Torba Tote Bag Portable Składany Niemowląt Pielęgniarstwo włóknin
http://s.aliexpress.com/77ZRVfu6?fromSns=Copy to Clipboard

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-15, 22:59   #4696
Apola88
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 664
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Tak wrzucialm. Tu tez dopisuje. Doszla w tydzien!
Wielofunkcyjny Dziecko Pieluszki Torby Mumia Torba Tote Bag Portable Składany Niemowląt Pielęgniarstwo włóknin
http://s.aliexpress.com/77ZRVfu6?fromSns=Copy to Clipboard

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super. Dzięki 😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Apola88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-15, 22:59   #4697
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Są jeszcze takie inne za 14 zł jednorazowe białe. Niby przepuszczają powietrze, nie mogę ich teraz znaleźć bo na telefonie siedzę. Ale za 19,95 masz już koszule normalna rozpinana na ramiączkach bawełniana wiec nie wiem czy się opłaca


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Dziękuję, poszukam

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-16, 08:28   #4698
TusiaeM
Zakorzenienie
 
Avatar TusiaeM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Z laptopa
Wiadomości: 4 443
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez Esti10 Pokaż wiadomość
No to Ty juz mateczka w sumie gotowa na przyjscie malej mozesz tylko lezec pachniec i czekac
Ok to wezme tez z akuku niech mi przyjdzie wszystko razem skoro bylas zadowolona
Hmmm to mam teraz dylemat jaki rozmiar kupic bo dziewczyny tu pisza S ja tez najpierw kliknelam L a potem na S zmienilam i teraz juz nie wiem co robic ?

---------- Dopisano o 22:53 ---------- Poprzedni post napisano o 22:45 ----------



A to ty juz taka masz kupilas na ramiaczkach ? Jak tak to podziel sie linkiem ?
Ja to tak szczezrze bym chyba najbardziej wolala byc w jakims starym sportowym staniku i nic wiecej juz rodzac bo czesto na filmikach sie tak widzi kobitki .
A taka prawda jak polozna u nas gadala na SR ze na poczatku to wszystkie bedziemy sie zaslaniac zakrywac a potem to juz nam bedzie obojetne co kto widzi itd tak z tego lalam jak to opowiadala

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:53 ----------



No tez mam pampersy dostalam i dzis kliknelam te Bambiboo
Chce w sumie wszytskie sprobowac Dady i Lidla tez i sie zobaczy ktore jej podejda najbardziej
Ja to sie jakos nie odnalazlam w tym ali wiec nawet tam nie wchodze taka ze mnie sierota
Nawet jak tak chcesz to i tak musisz mieć jakąś koszulę, bo często już na IP trzeba się przebrać więc paradować w samym staniku to tak średnio. Ja byłam w koszuli i ani mi nie przeszkadzała ani nie była brudna więc biorę tą samą.

Ale z tym zasłanianiem to prawda. Ja przed pierwszą ciąża miałam problemy z wizytą u gina itp., ale pierwsza ciąża i pobyty w szpitalu tak mnie wyrobił, że już nie mam w ogóle takiego wstydu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I like my money right where I can see it... hanging in my closet!


My life is happening now, not in a one or two years, but now.
TusiaeM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-16, 08:35   #4699
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

hej,nie wiem czy widziałyście w Biedronce od dziś
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 39090096_1990004741052023_7400910842138460160_n.jpg (77,9 KB, 57 załadowań)
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-08-16, 08:40   #4700
amiyaa
Zadomowienie
 
Avatar amiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 264
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Hejka, dzisiaj 50 dni do porodu!

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
amiyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-16, 08:45   #4701
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez amiyaa Pokaż wiadomość
Hejka, dzisiaj 50 dni do porodu!

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
jejjjj leci ten czas jak szalony!!
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-16, 09:16   #4702
tigresska
Zakorzenienie
 
Avatar tigresska
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Między Niebem a Piekłem :)
Wiadomości: 3 668
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Hej Ja dzisiaj idę na 3 badanie prenatalne

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
tigresska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-16, 09:18   #4703
królewna z drewna
Zakorzenienie
 
Avatar królewna z drewna
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 6 461
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
Hej Ja dzisiaj idę na 3 badanie prenatalne

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
kciuki

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
12 2019
królewna z drewna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-16, 09:26   #4704
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Ja już po ! Napisałam na fb co i jak ❤️


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-16, 09:54   #4705
awusia
Zadomowienie
 
Avatar awusia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 700
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez tigresska Pokaż wiadomość
Hej Ja dzisiaj idę na 3 badanie prenatalne

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka
Kciuki!
Mama mi dowiozla sukienki, ktore kupilam w tesco. Musze doprac pare rzeczy i misiow.
Dzisiaj zapakowalam do mojego organizera pare pampkow i chusteczki i jest mega opiety, ale chusteczki sa prawie pelne. Musze zorganizowac dzisiaj przewijak. Czy faktycznie trzeba wietrzyc pampki przed zalozeniem dziecku? Podobno strasznie smierdza.. trzymacie je w folii oryginalnej czy na przewijaku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

awusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-16, 09:57   #4706
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez awusia Pokaż wiadomość
Kciuki!
Mama mi dowiozla sukienki, ktore kupilam w tesco. Musze doprac pare rzeczy i misiow.
Dzisiaj zapakowalam do mojego organizera pare pampkow i chusteczki i jest mega opiety, ale chusteczki sa prawie pelne. Musze zorganizowac dzisiaj przewijak. Czy faktycznie trzeba wietrzyc pampki przed zalozeniem dziecku? Podobno strasznie smierdza.. trzymacie je w folii oryginalnej czy na przewijaku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ja na razie trzymam w opakowaniu ale otworzyłam je. Kilka dni przed porodem przepakuje je do takiego pudełeczka materiałowego w gwiazdki i będą się „wietrzyć”


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-16, 10:31   #4707
lykki
Zadomowienie
 
Avatar lykki
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Ja na razie trzymam w opakowaniu ale otworzyłam je. Kilka dni przed porodem przepakuje je do takiego pudełeczka materiałowego w gwiazdki i będą się „wietrzyć”


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Nawet nie wiedziałam, że trzeba wietrzyć
lykki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-16, 10:32   #4708
xxboo
Zakorzenienie
 
Avatar xxboo
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Katowice/ Siemianowice Śl.
Wiadomości: 7 281
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez lykki Pokaż wiadomość
Nawet nie wiedziałam, że trzeba wietrzyć


Ja w sumie tez nie ale chce mieć wszystko dopięte na ostatni guzik w kąciku Hani wiec chce przepakować a jak widać na + bo przy okazji się przewietrza hahaha


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


PEDAGOG



xxboo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-16, 10:56   #4709
amiyaa
Zadomowienie
 
Avatar amiyaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 264
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Mi właśnie przyszedł materacyk, zamówiłam z Hildinga, nazywa się Dobranocka, jest świetny póki co będzie jeszcze leżał w folii IMG_20180816_113929.jpeg

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
amiyaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-08-16, 10:59   #4710
lykki
Zadomowienie
 
Avatar lykki
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 044
Dot.: Mamy październikowe 2018 cz. III

Cytat:
Napisane przez xxboo Pokaż wiadomość
Ja w sumie tez nie ale chce mieć wszystko dopięte na ostatni guzik w kąciku Hani wiec chce przepakować a jak widać na + bo przy okazji się przewietrza hahaha


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
to i racja, 2w1
lykki jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-05 19:37:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:17.