100 Dni Z Ewą Chodakowską II - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-22, 17:40   #301
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Ja też od jutra przyłączam się do wyzwania, tylko nie wiem czy dam radę tak codziennie to samo robić?
Już raz było takie wyzwanie codziennie skalpel wyzwanie, poddałam się po kilku dniach.
Jakoś wolę mieszać treningi...
Wczoraj zrobiłam super kardio z rana, wcześniej zjadłam tylko kawałek arbuza - tj. ćwiartkę, więc nie taki kawałek. I pierwszy raz tak miałam - przy trzeciej rundzie zrobiło mi się ciemno przed oczami i zaczęło tak dziwnie huczeć w głowie, musiałam na chwilę przerwać i się położyć. Pewnie za mało zjadłam.
A teraz właśnie leżę i się zastanawiam co zrobić - detocell + brzuch czy skalpel wyzwanie? Hmm...
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 17:53   #302
Jak_nie_my_to_kto
Raczkowanie
 
Avatar Jak_nie_my_to_kto
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 193
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Koniecznie trzeba jeść przed treningiem, ja zawsze ćwiczę po śniadaniu, więc na śniadanie jem sporo, jakaś jajecznica, omlet

Ja będę mieszać treningi, turbo, total tomka, kardio i wyzwanie
__________________
Jeśli chcesz wyglądać jak kotka, najpierw musisz spocić się jak świnia


Jak_nie_my_to_kto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 18:42   #303
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

spróbuję na początku robić to co Ewa mówi, a jak będę miała szybko dosyć, to będę robić to co zaczęłam mieszać w zeszłym tyg: detocell, kardio, turbo-wyzwanie, no i dobry skalpel od czasu do czasu nie jest zły A teraz biorę się za detocell plus brzuchy




No i szósty trening zaliczony!! Można rzecz że trzy treningi z zeszłego tygodnia (ale nie z lenistwa a z powodu wyjazdu!:P odpokutowane
Czuję że żyję. Zrobiłam detocell, 10min tych ćwiczeń na nogi i pośladki co Tomek wrzucił w pt (więc cellulit dobity na maxa został) no i jeszcze płaski brzuch Ewy - cały! Tylko sie wycwaniłam, bo zaczynam zawsze od 3 rundy tej najtrudniejszej a potem dopiero 1. i 2. Bo po tych dwóch ciężko zrobić tą trzecią a zależy mi by zrobić ją dokładnie Ciekawe co na jutro Ewa wymyśli. Bardzo spodobał mi się ten detocell i w razie czego (nudów) będę zastępować turbo wyzwanie detocellem by dobić swoje resztki cellulitu (swoją drogą zauważyłam pewną zależność - czy w każdym treningu najgorsza musi być runda trzecia ? )

Edytowane przez ananonda191
Czas edycji: 2014-06-22 o 20:03
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 20:55   #304
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

A co jest w detocellu? Dużo ćwiczeń siłowych jakiś trudnych a mniej pajacykówq? :3 bo ja takie właśnie Lubie ^^

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 21:12   #305
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

http://www.youtube.com/watch?v=gwo2G_RnC78 a zobacz sama czy Ci podpasuje - ja jestem zachwycona. Masz 5 rund w każdej 1 minuta to ćwiczenie kardio - dające w kość nóżkom i 2 ćwiczenia siłowe po pół minuty wszystko powtórzone razy dwa
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 05:12   #306
10september
Raczkowanie
 
Avatar 10september
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Polska wschodnia
Wiadomości: 269
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Eloszka!
Od kilku dni jeżdżę rowerem tak około 7-8 km, a w tym trening z Ewą (Skalpel II i Killer), ABS brzuch i plank. Zobaczymy jak to będzie dalej.

Namówiłam moją mamę, aby jeździła rowerem i dzisiaj mija tydzień jak jeździmy.
__________________
15. VII. 2013r - zaczęłam ćwiczyć
01.III.2014r - zaczęłam zdrowo się odżywiać

Dzięki temu schudłam:
60kg -> 48kg
10september jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 06:03   #307
Jak_nie_my_to_kto
Raczkowanie
 
Avatar Jak_nie_my_to_kto
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 193
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Super Ja moja mame namowilam na skalpel, zrobila za pierwszym razem caly, gdzie ja 21 lat mlodsza na poczatku zrobilam az 10 minut

Pierwszy dzien wyzwania ...
Jestem w trakie sniadania : owsianka i koktajl truskawkowo-bananowy
Za jakas godzinke ide robie turbo wyzwanie plus jakies dodatki, chyba plaski brzuch, 10 min plank i Mel B posladki
Czuje sie jakas taka ... zmotywowana za miesiac jade na wakacje, kupilam piekny stroj kapielowy, wiec musze sie przylozyc do diety i treningow, na miesiac chyba jednak zrezygnuje z piwkowania ze znajomymi, bede pic wode

Milego dnia
__________________
Jeśli chcesz wyglądać jak kotka, najpierw musisz spocić się jak świnia


Jak_nie_my_to_kto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-23, 06:31   #308
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Dzisiaj robimy 5 rund turbo-wyzwania plus 2 rundy płaskiego brzucha Wczoraj dałam sobie popalić to w sam raz na odpoczynek :P
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 06:47   #309
Jak_nie_my_to_kto
Raczkowanie
 
Avatar Jak_nie_my_to_kto
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 193
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Ja będę się trzymać chyba innych treningów, tak samo z jadłospisem, ale mam zamiar wytrwać te 30 dni
__________________
Jeśli chcesz wyglądać jak kotka, najpierw musisz spocić się jak świnia


Jak_nie_my_to_kto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 06:53   #310
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez Jak_nie_my_to_kto Pokaż wiadomość
Ja będę się trzymać chyba innych treningów, tak samo z jadłospisem, ale mam zamiar wytrwać te 30 dni
Ja spróbuję robić to co Ewa pisze, ale kiepsko to widzę - szybko się nudzę a codziennie ten sam trening jak jest wiele innych super... No zobaczymy
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 12:33   #311
Jak_nie_my_to_kto
Raczkowanie
 
Avatar Jak_nie_my_to_kto
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 193
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Poniosło mnie dzisiaj Zrobiłam turbo wyzwanie, 4 rundy super kardio - to tak z ciekawości ( zdecydowanie wolę total fitness z Tomkiem, a jesli chodzi o cardio to fitness blender ) 2 zestawy płaski brzuch, 5 min plank z Fitappy i Mel b pośladki
__________________
Jeśli chcesz wyglądać jak kotka, najpierw musisz spocić się jak świnia


Jak_nie_my_to_kto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-23, 12:55   #312
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez Jak_nie_my_to_kto Pokaż wiadomość
Poniosło mnie dzisiaj Zrobiłam turbo wyzwanie, 4 rundy super kardio - to tak z ciekawości ( zdecydowanie wolę total fitness z Tomkiem, a jesli chodzi o cardio to fitness blender ) 2 zestawy płaski brzuch, 5 min plank z Fitappy i Mel b pośladki
Przesadziłaś Ponoć im więcej to wcale nie lepiej... Zobacz sama co na to Ewa Chodakowska:
"Aktywność fizyczna w ciągu dnia powinna być krótka. Nie warto się przemęczać. Kiedy organizm jest zmęczony, zwalnia metabolizm, a my zamiast dostać kopa energetycznego, robimy się ospali. Siedzenie i katowanie się na siłowni 2h według mnie mija się z celem. Aktywność fizyczna od 30 min do 1h dziennie jest najlepszym rozwiązaniem. Tak naprawdę ćwiczenie 4h tygodniowo i racjonalne, zdrowe odżywianie się, powinny zapewnić wymarzony sukces. Ja sama ćwiczę od 3-5 razy w tygodniu po 45 min. Czuję się pozytywnie naładowana non stop i nie pozwalam sobie, aby ten stan minął. Endorfiny muszą być na najwyższym poziomie. Jestem fanką swojej metody i na chwilę obecną jestem kompletnie zaaferowana tym, co robię, czyli ciągłym eksperymentowaniem."
Przystopuj trochę, sama na początku tak ćwiczyłam i przechwalałam się w postach na facebooku ile to ćwiczeń dzisiaj nie wykonałam, a efekty tak naprawdę zaczęły się pojawiać, gdy raz - zmniejszyłam ilość treningów (nie ćwiczyłam codziennie dodając milion dodatków z wiecznym poczuciem winy, że za mało, że mogłam więcej...), dwa - robię jeden trening, najwyżej jakiś jeden dodatek 10 min do tego. Jakoś niedawno znalazłam ten wywiad z Ewą, to jest tylko fragment, teraz już rozumiem dlaczego zaczęłam widzieć lepsze efekty
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 13:09   #313
Jak_nie_my_to_kto
Raczkowanie
 
Avatar Jak_nie_my_to_kto
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 193
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Ja jestem jakaś dziwna, bo jak ćwiczyłam kiedyś tylko Ewkę, bez żadnych dodatkowych ćwiczeń, to efekty były marne

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

A i ja to tak dzisiaj tyle wyjatkowo, zazwyczaj cwicze ok godziny, z 40 min Ewka + 10 min abs i 10 min posladki, wiec chyba nie az tak duzo
__________________
Jeśli chcesz wyglądać jak kotka, najpierw musisz spocić się jak świnia


Jak_nie_my_to_kto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 13:15   #314
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez Jak_nie_my_to_kto Pokaż wiadomość
Ja jestem jakaś dziwna, bo jak ćwiczyłam kiedyś tylko Ewkę, bez żadnych dodatkowych ćwiczeń, to efekty były marne

---------- Dopisano o 14:09 ---------- Poprzedni post napisano o 14:02 ----------

A i ja to tak dzisiaj tyle wyjatkowo, zazwyczaj cwicze ok godziny, z 40 min Ewka + 10 min abs i 10 min posladki, wiec chyba nie az tak duzo
No chyba, że tak. Wiesz ja się nie znam. Mówię tylko na swoim przykładzie co zauważyłam a potem przeczytałam w wywiadzie z Ewą
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-23, 20:03   #315
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Co tu się tak cicho zrobiło? Czy tylko ja ćwiczę?
Dzisiejsze wezwanie zadane przez Ewę zaliczone: 5 rund turbo wyzwania + cały płaski brzuch
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 01:16   #316
Jak_nie_my_to_kto
Raczkowanie
 
Avatar Jak_nie_my_to_kto
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 193
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Ja byłam na randce i zjadłam lody, bez wafelka, ale zjadłam głupio mi tak było powiedzieć, że jestem na diecie i chcę tylko wodę mineralną Jednak dobrze, że więcej poćwiczyłam dzisiaj, nie mam aż takich wyrzutów sumienia
__________________
Jeśli chcesz wyglądać jak kotka, najpierw musisz spocić się jak świnia


Jak_nie_my_to_kto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 07:03   #317
kamycek
Raczkowanie
 
Avatar kamycek
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 161
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
Co tu się tak cicho zrobiło? Czy tylko ja ćwiczę?
Dzisiejsze wezwanie zadane przez Ewę zaliczone: 5 rund turbo wyzwania + cały płaski brzuch
ja ostatnio mam przerwę ale dzisiaj zaczynam ćwiczyć znowu... na swoje usprawiedliwienie nam tylko tyle że ostatnio miałam naprawdę mało czasu i nie było kiedy ćwiczyć. w zeszłym tygodniu trochę obraziłam się na ćwiczenia bo miałam jakiegoś dołka ale od dziś do boju!
dzisiaj w planach detocell i super cardio! zrobię to dopiero około 19.30 ale dzisiaj nie odpuszcze


Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:03 ---------- Poprzedni post napisano o 07:59 ----------

Cytat:
Napisane przez 10september Pokaż wiadomość
Eloszka!
Od kilku dni jeżdżę rowerem tak około 7-8 km, a w tym trening z Ewą (Skalpel II i Killer), ABS brzuch i plank. Zobaczymy jak to będzie dalej.

Namówiłam moją mamę, aby jeździła rowerem i dzisiaj mija tydzień jak jeździmy.
ja od dwóch tygodni jeżdżę rowerem do pracy. nie dużo mam do pracy ale te 10 km dziennie robię

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka
__________________
.
kamycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 07:04   #318
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez kamycek Pokaż wiadomość
ja ostatnio mam przerwę ale dzisiaj zaczynam ćwiczyć znowu... na swoje usprawiedliwienie nam tylko tyle że ostatnio miałam naprawdę mało czasu i nie było kiedy ćwiczyć. w zeszłym tygodniu trochę obraziłam się na ćwiczenia bo miałam jakiegoś dołka ale od dziś do boju!
dzisiaj w planach detocell i super cardio! zrobię to dopiero około 19.30 ale dzisiaj nie odpuszcze
Na dołek właśnie ćwiczenia najlepsze! No ja po niedzielnym detocellu mam do tej pory zakwasy na nogach
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 07:11   #319
kamycek
Raczkowanie
 
Avatar kamycek
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 161
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
Na dołek właśnie ćwiczenia najlepsze! No ja po niedzielnym detocellu mam do tej pory zakwasy na nogach
to mam nadzieję że u mnie będzie podobnie. muszę skoncentrować się na moich nogach chciałabym żeby były zdecydowanie mniejsze ...
a właśnie pytanie z tych głupich...

jakie wymiary ud macie? chciałabym postawić sobie jakiś cel w stylu tyle i tyle cm w udach.

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:11 ---------- Poprzedni post napisano o 08:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Jak_nie_my_to_kto Pokaż wiadomość
kamycek, fajne efekty, gratulacje i powodzenia w dalszej walce

a jak tam u Was dziewczyny z dieta ? Co jecie ? Wrzucajcie moze jadlospisy, ja sie chetnie zainspiruje, bo czasami nie wiem co gotowac, nie wszystko z ksiazki Ewy np lubie a jakas super kucharka nigdy nie bylam
u mnie z dieta genialnie... w czwartek zjadłam kawał jabłecznika a wczoraj jagodziankę... od dzisiaj znowu zaczynam się pilnować...

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka
__________________
.
kamycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-24, 07:12   #320
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Smile Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Kamycek, moze włącz do treningu bieganie? Widzę po sobie, ze doskonale wpływa na nogi.
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 07:18   #321
kamycek
Raczkowanie
 
Avatar kamycek
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 161
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez prunelka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny!

Ostatnio trochę zaniedbałam forum i piszę bardzo rzadko, ale ćwiczeń nie porzuciłam Wzeszłym tygodniu zrobiłam tylko 3 treningi bo miałam remont i po pracy trzeba było sprzątać, nosić rzeczy, więc na większą ilość treningów czasu zabrakło. Przez ostatni miesiąc nie ćwiczyłam programów Ewy ale, chodziłam na siłownie we wtorki i czwartki na trening obwodowy (trening cardio + siłowy - świetna sprawa, a swoją drogą kilka ćwiczeń się powtórzyło z zestawów Ewy, więc można stwierdzić, że poniekąd Ewę też ćwiczyłam ) Do tego dorzucałam treningi biegowe

Wszystkie ćwiczycie pięknie widzę! Brawo za spadki i coraz lepsze figury, jestem naprawdę pod wrażeniem. Brawo Kamycku i Jak_nie_ my_to-kto Super! Oby tak dalej Super metamorfozy, a z racji tego, że dalej nie odpuszczacie kolejne wyniki będą pewnie jeszcze bardziej spektakularne

Ananodo dziękuję pięknie za tak obszerną recenzję nowej płytki Ewy To co napisałaś jest naprawdę bardzo pomocne Ja z treningów Ewy próbowałam dotychczas sklalpela, skalpela II i (po Twoich zachwytach) podeszłam w ten poniedziałek do tego najnowszego treningu super cardio (total fitness VI) z Tomkiem. O matko, ale daje w kość! Zlana potem skończyłam ćwiczyć Te wszystkie kangurki, przeskoki, trucht w przerwach dają nieźle popalić Ale jaki człowiek szczęśliwy jak dotrwa do końca Mega pozytywne zmęczenie, przynajmniej u mnie

A teraz do rzeczy
Mamy dzisiaj 18.06, więc dzień moich pomiarów (widziałam, że Kamycek też już wrzuciła swoje pomiary to i ja wrzucam swoje)

Mam 166cm wzrostu. Od 26 lutego do 15 kwietnia stosowałam TYLKO dietę i schudłam w ten sposób 4kg, od 15 kwietnia staram się regularnie ćwiczyć.

Waga początkowa 26.02.2014 69,4 Waga 18.05.2014 63,6 Waga dzisiaj: 60,4 !!! (-8,8kg )

Wymiary 27.03.2014 przed rozpoczęciem ćwiczeń ( po zrzuceniu 3kg na samej diecie)
waga: 66,5
talia: 75
brzuch: 84
udo: 62
łydka: 39
biodra: 98,5 (mierzone 2cm poniżej kroku)

Wymiary sprzed miesiąca 18.05.2014:
waga: 63,6
talia: 70
brzuch: 81
udo: 59
udo nad kolanem: 45
łydka: 38,5
biodra: 95
ramię: 28,5

Wymiary dzisiejsze z 18.06.214
waga:60,6 (-3kg przez miesiąc)
talia: 67 (-3)
brzuch: 77 (-4)
udo: 57 (-2)
udo nad kolanem: 44,5 (-0,5)
łydka: 38 (-0,5)
biodra: 91 (-4)
ramię: 27,5 (-1)

Muszę przyznać, że jestem z siebie całkiem zadowolna Wiem, że jeszcze długa droga przede mną, do tego żeby wyglądać tak jakbym tego chciała, ale jest już zdecydowanie lepiej Jestem typową gruszką i moim największym problemem, są obszerne uda, ale z tego co pisała ostatnio ananoda - uda niestety szczupleją na sam koniec, więc jeszcze najwyraźniej trzeba poczekać No to czekamy i ćwiczymy dalej

No to się rozpisałam Miłego dnia!
jakie Ty masz super efekty. bardzo ładne wyniki i spadek wagi też duży gratuluję...

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:18 ---------- Poprzedni post napisano o 08:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Ineczka33 Pokaż wiadomość
Kamycek, moze włącz do treningu bieganie? Widzę po sobie, ze doskonale wpływa na nogi.
to jeszcze musiałabym to polubić a ja po 500 metrach nam okropna zadyszke. spróbuje znowu. tych podejść do biegania też miałam już trochę. spróbuje. dzisiaj zrobię normalny trening a może po nim chociaż trochę się przebiegne albo po prostu jutro się postaram. jaki dystans biegałaś na początku?

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka
__________________
.
kamycek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 07:49   #322
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez kamycek Pokaż wiadomość

to jeszcze musiałabym to polubić a ja po 500 metrach nam okropna zadyszke. spróbuje znowu. tych podejść do biegania też miałam już trochę. spróbuje. dzisiaj zrobię normalny trening a może po nim chociaż trochę się przebiegne albo po prostu jutro się postaram. jaki dystans biegałaś na początku?

Wysłane z mojego ST26i przy użyciu Tapatalka
Po pierwsze uczciwa rozgrzewka. lekki trucht w miejscu i po kolei rozgrzewaj wszystkie stawy, od kostek aż po obręcz barkową. Bardzo ważne są kolana - trzeba je trochę ugiąć, położyć na nich dłonie i kręcić w jedną i drugą stronę - nawet 2 minuty. Poszukaj w necie albo na stronie bieganie.pl
Ja zaczynałam od biegów interwałowych, czyli 2-3 minuty szybkiego marszu i 1 minuta biegu. Bardzo to zwiększyło moją wydajność i przygotowało do dłuższych dystansów.
Biegnij bardzo powoli, tak, żebyś jak najdłużej pobiegła, nie ważne w jakim czasie. Na bieganie.pl są plany treningowe dla początkujących. Najważniejsze to biec wolno, żeby zadyszka nie wywaliła ci płuc na chodnik

Wrzuciłam sobie to na telefon i to był mój wstęp do biegania. http://wyszukiwarkamp3.eu/pobierz/1s...berkardio-mt-1

Zaczęłam biegać w maju, a teraz biegam 5 km ciągłego biegu.

A. I jeszcze, co mnie motywuje to Endomondo. Widać na nim wszystkie ćwiczenia, kiedy co robiłaś i jakie były efekty. Jak chcesz, możemy się tam znaleźć i wzajemnie zagrzewać do boju ;-D
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!

Edytowane przez Ineczka33
Czas edycji: 2014-06-24 o 07:58
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 07:57   #323
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez kamycek Pokaż wiadomość
to mam nadzieję że u mnie będzie podobnie. muszę skoncentrować się na moich nogach chciałabym żeby były zdecydowanie mniejsze ...
a właśnie pytanie z tych głupich...

jakie wymiary ud macie? chciałabym postawić sobie jakiś cel w stylu tyle i tyle cm w udach.
No mi też z udami najgorzej, w oponce (na wysokości pępka) 9 cm spadło, w talii 6, w tyłku 5 a w udzie tylko 2. Ale wizualnie duża różnica, bo uda zrobiły się jędrne zbite, cellulitu odrobina. Ale długo musiałam na to czekać. Miałam w udzie 58 a teraz 56. Też zależy gdzie kto mierzy, bo trzeba 2 cm pod krokiem - najszersza część.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 08:00   #324
minka965
Raczkowanie
 
Avatar minka965
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 30
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

O
Inn


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
minka965 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 08:15   #325
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Moje uda i całe nogi od maja też stoją w miejscu, mimo że ćwiczę dość intensywnie.
Ale, tak jak pisze ananonda, zmieniły się wizualnie i wyglądają zdrowiej.
Wykształciła się łydka i stały się zgrabniejsze i bardziej zbite. Zaczęłam je lubić. A czekały na moją akceptację 38 lat
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 08:23   #326
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Ja mam 52cm w udzie, mam bardzo szczupłe, chce je tylko umięśnić. Za to w talii mam ok. 70, porażka, prawie nie mam wciecia ;( ale z tym chyba nie da się nic zrobić..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez Ishani
Czas edycji: 2014-06-24 o 09:15
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 09:40   #327
Juliett_Capuletti
Raczkowanie
 
Avatar Juliett_Capuletti
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 54
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Czy na 100 dni da porządne rezultaty? (spadek masy)
Juliett_Capuletti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 09:42   #328
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez Juliett_Capuletti Pokaż wiadomość
Czy na 100 dni da porządne rezultaty? (spadek masy)
Sto dni da Ci nowe ciało!
Kurczę, przegapiłam moją 200-tną rocznicę z 18 czerwca!
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 20:18   #329
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Wyzwanie dzień 2.
5 ostatnich rund turbo wyzwania + 2 płaskiego brzucha - dalej trwam w ćwiczeniach zadanych przez Ewę
Ktoś jeszcze podjął się wyzwania, czy dalej ćwiczycie po swojemu?

Widziałyście?
https://www.facebook.com/chodakowska...473989/?type=1
Mega szacun dla tej pani, metamorfoza 21 miesiecy - widocznie warto poczekać. Nie teraz to za rok ciałko będzie idealne!
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-24, 20:58   #330
Jak_nie_my_to_kto
Raczkowanie
 
Avatar Jak_nie_my_to_kto
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 193
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Ja dzis przerwa, ale od jutra do niedzieli treningi
Nie wiem czy to dobry pomysl, ale wlasnie na kolacje wcinam bób

Niektore metamorfozy u Ewki to jakis komos Tez tak chce
__________________
Jeśli chcesz wyglądać jak kotka, najpierw musisz spocić się jak świnia


Jak_nie_my_to_kto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-21 09:23:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:17.