Mamy czerwcowe 2020 część 2 [emoji173] - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-07-03, 22:22   #661
lasicaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 246
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Cytat:
Napisane przez mala_iskierka Pokaż wiadomość
Nie dawali wam w szpitalu mm? Ja jestem ogromną zwolenniczką karmienia piersią, ale jednak dokarmialam. Kasia urodziła się dużą, od razu mi powiedzieli, że na początku może być problem z karmieniem. Mam karmić jedna piersią, druga i jeśli mało to dać mm. I tak robiłam. Może trochę za mało mleka na początku?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na poporodowym dawali, już nie dokarmiam. On głodny nie jest, pokarmu mam pełno, on chciał się uspokoić tylko właśnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lasicaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-04, 01:22   #662
adela50
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 154
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Na te małe Sajgon poszedł lek Hum.. ny na kołki i zaparcia i w dzień jak narazie skończyło się prężenie i brak snu u małej. W nocy budzi się koło godziny 2 a potem koło godziny 5-tej.Spac idzie koło 21szej.

Nadmiar mleka powinno się ściągnąć. Hamowanie nadmiaru w szpitalu opanowywano herbata że skrzypu i chłodnymi okładami.
adela50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 07:17   #663
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Próbowałam z modyfikowanym mlekiem ale to też nie zdaje rezultatu dzisiaj podałam jej o 5 i szukała po butli cycka nie dało się jej uśpić aż do 7 później zasnęła i o 8 już pobudka.
Wczoraj na noc też jej dałam i spała tylko 2 godziny bo mojego cycka wykręcała w każdą stronę i słabo widziałam że leci bo się denerwowała.
Muszę z nią iść do lekarza bo to już chyba normalne nie jest.
Przystawiłam ją do piersi teraz i aż się krztusi pewnie dlatego,że mam nawał pokarmu piersi aż twarde

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 07:37   #664
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Do tego pluje mlekiem i aż nosem jej idzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:37 ---------- Poprzedni post napisano o 07:36 ----------

Do tego pluje mlekiem i aż nosem jej idzie już tak kilka razy miała już nie mam pomysłu co jest grane czy jej czasmi nie przekarmiam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 07:39   #665
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Z tego co wiem, to na początku tak jest, że karmi się prawie non stop.. Polecam książkę "Po prostu piersią".

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-09, 10:06   #666
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Tak też o tym słyszałam ale od 18 ściągałam mleko i tylko 40 ml udało mi się ściągnąć i nie chciało lecieć więcej więc chyba trochę za mało tego pokarmu mam o tej porze,do tego dochodzi,że mnie mnie na dole wszystko szczypie szare mydło,ocinosept,tantum rosa i chyba trochę z tym wszystkim przesadziłam za dużo tego naraz stosowałam

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-10, 17:37   #667
adela50
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 154
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Właśnie karmiąc piersią obawialam się że nie uda się wówczas skontrolować ilości spożywanego pokarmu. Mała je co trzy godziny. Podczas wczorajszej wizyty położnej okazało się że od jej ostatniej wizyty mała za mało przybrała Byłam też wczoraj na odpłatnym usg bioderek, bo że skierowaniem terminy wizyt były zbyt odległe.
adela50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-10, 19:16   #668
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Cytat:
Napisane przez adela50 Pokaż wiadomość
Właśnie karmiąc piersią obawialam się że nie uda się wówczas skontrolować ilości spożywanego pokarmu. Mała je co trzy godziny. Podczas wczorajszej wizyty położnej okazało się że od jej ostatniej wizyty mała za mało przybrała Byłam też wczoraj na odpłatnym usg bioderek, bo że skierowaniem terminy wizyt były zbyt odległe.
Czyli nie karmisz piersią?
Moja właśnie przybiera elegancko ale co się męczę to się męczę z tym karmieniem piersią.
Dzisiaj mi płakała bo dałam jej trochę modyfikowanego bo szarpała moja pierś bo słabo jej leciało,wypiła trochę modyfikowanego i znów pierś i teraz śpi
Płakała mi strasznie jak jej piersi nie chciałam dać po modyfikowanym
Ona mogłaby jeść ciągle mam wrażenie do tego krztusi się przy butli albo na mojej piersi często jak mam dużo pokarmu zwłaszcza w nocy tak łapczywie pije

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-10, 23:19   #669
mala_iskierka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 567
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Czyli nie karmisz piersią?
Moja właśnie przybiera elegancko ale co się męczę to się męczę z tym karmieniem piersią.
Dzisiaj mi płakała bo dałam jej trochę modyfikowanego bo szarpała moja pierś bo słabo jej leciało,wypiła trochę modyfikowanego i znów pierś i teraz śpi
Płakała mi strasznie jak jej piersi nie chciałam dać po modyfikowanym
Ona mogłaby jeść ciągle mam wrażenie do tego krztusi się przy butli albo na mojej piersi często jak mam dużo pokarmu zwłaszcza w nocy tak łapczywie pije

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może jest gdzieś w okolicy doradca laktacyjny ? Albo położna nie może Ci w jakiś sposób pomóc? U nas będzie chyba pierwszy kryzys laktacyjny, bo dzisiaj Młoda się męczyła strasznie, i mam właśnie wrażenie że mleka brak. Jak jej dałam mm to tylko 10 ml wypiła, więc głodna nie jest. Więc może porostu będzie teraz już potrzebowała więcej?.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_iskierka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-10, 23:28   #670
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Cytat:
Napisane przez mala_iskierka Pokaż wiadomość
Może jest gdzieś w okolicy doradca laktacyjny ? Albo położna nie może Ci w jakiś sposób pomóc? U nas będzie chyba pierwszy kryzys laktacyjny, bo dzisiaj Młoda się męczyła strasznie, i mam właśnie wrażenie że mleka brak. Jak jej dałam mm to tylko 10 ml wypiła, więc głodna nie jest. Więc może porostu będzie teraz już potrzebowała więcej?.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem gdzie tego doradcę szukać mam,a położna mówiła,że mam dokarmiać dałam jej dzisiaj w nocy była akurat spokojna najpierw pierś jednak męczyła się też i wypiła 80 ml z butli więc była bardzo głodna,później znów chwilę pociumkała pierś i teraz śpi.
Czyli u mnie pewnie też ten kryzys tak jak u Ciebie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:27 ----------

Malutka śpi ciągle z buzia otwarta zastanawiam się czy noska nie ma zapchanego ale nie słyszę żeby miała zapchany

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-11, 01:33   #671
adela50
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 154
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Moja śpi też z buzia otwarta. Noworodki pierś traktują nie tylko jako coś co daje pokarm, ale i za uspokajacza i usypiacza, więc nie dziwi mnie to jakby cały czas na nim wisiały.

Co do ilości spożywanego pokarmu, to się systematyczne zwieksza. Moja przeważnie zjada 90ml ale już coraz częściej dochodzi do 120ml.
adela50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-11, 05:25   #672
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Ciekawe kiedy to się zmieni bo chodzę już skończona przez takie noce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 05:25 ---------- Poprzedni post napisano o 05:25 ----------

Ciekawe kiedy to się zmieni bo chodzę już skończona przez takie noce i w ogóle ona mało śpi nie mam czasu na nic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-11, 05:31   #673
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Mnie przeraża to,że ona jest przejedzona bo mleko to już jej nosem idzie czasami masakra do tego łapczywie je przy piersi się krztusi przy butelce to samo
Ciągle pierdzi mi jeszcze we wtorek idę na bioderka zobaczę co w ogóle lekarz powie bo tak być nie może

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-11, 22:24   #674
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Ja już wysiadam rycze razem z dzieckiem pokarmu nie mam od 18 ona się denerwuje modyfikowanego nie chciała za bardzo pić od 22 z nią walcze od wczoraj spała dzisiaj tylko godzinę od 16 ciągle mi ryczy modyfikowane nie pomogło jestem wykończona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-12, 02:50   #675
adela50
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 154
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Na gazy to od 2dni od wyjścia że szpitala byla na Acolicu, od tego tygodnia włączony Bobotic, bo tamto za słabe już było. Bąki to gazy w związku z karmieniem i swoim mlekiem i modyfikowanym-normalne. W tym tygodniu był dzień kiedy nie robiła kupki w związku z tym ćwiczenia czyli podkurczanie nóżek i podawanie jej wody między posiłkami około 90ml na dzień.

3razy też wymiotowała od 16czerwca.

W nocy śpi, budzi się tylko na karmienie.

W dzień bywa bardzo różnie,hest markotna i nie śpi. Też jestem wykończona mała ilością snu a kiedy przysne to wybudzanie mnie i zasypianie nie działają najlepiej.
adela50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-15, 00:03   #676
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Moja biedna ulewa po mleku nawet jak jest odbita w piersiach mam mniej pokarmu nie wiem co robić dzisiaj ją ratować musiałam bo jak mleko jej wylatywało nosem poszło to ona głowę na płasko odchyla i się krztusi,a ładnie mi spała dzisiaj i coś słyszę,że się kręci to musiałam ja ratować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-15, 00:44   #677
mala_iskierka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 567
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Moja biedna ulewa po mleku nawet jak jest odbita w piersiach mam mniej pokarmu nie wiem co robić dzisiaj ją ratować musiałam bo jak mleko jej wylatywało nosem poszło to ona głowę na płasko odchyla i się krztusi,a ładnie mi spała dzisiaj i coś słyszę,że się kręci to musiałam ja ratować

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Takie maluszki bardzo często ulewaja. Starsza ulewala chyba do pół roku, zdarzało się, że to były takie wymioty chlustajace, jak fontanna.teraz na wizycie położna też mówiła, że mogą się zdarzać. Na szczęście Młoda narazie nie ulewa. Jedynie od 2 dni walczymy z brzuszkiem. Daje jej Espumisan, zobaczymy co z tego wyjdzie.
Jak długo miałyście krwawienie? Ja już miałam do niedzieli bardzo małe (13 dzień ) a w niedzielę, jak chlusnelo, to mnie zalało. I teraz znowu prawie nic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_iskierka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-15, 08:05   #678
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Cytat:
Napisane przez mala_iskierka Pokaż wiadomość
Takie maluszki bardzo często ulewaja. Starsza ulewala chyba do pół roku, zdarzało się, że to były takie wymioty chlustajace, jak fontanna.teraz na wizycie położna też mówiła, że mogą się zdarzać. Na szczęście Młoda narazie nie ulewa. Jedynie od 2 dni walczymy z brzuszkiem. Daje jej Espumisan, zobaczymy co z tego wyjdzie.
Jak długo miałyście krwawienie? Ja już miałam do niedzieli bardzo małe (13 dzień ) a w niedzielę, jak chlusnelo, to mnie zalało. I teraz znowu prawie nic.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A to nie znaczy,że ja przekarmiam?
Przeraża mnie,że ona z boczku przekręci głowę na prosto i wtedy idzie jej nosem i się krztusi.
Kurcze to też stresu się najadłaś przez takie coś.
Ma kolki Twoja,że ten Espumisan?
Ja krwawiłam 15 dni później kilka dni przerwy i znów krwawie ale mam jakaś infekcje wczoraj położna mnie badała i są jakieś upławy wszystko na dole mnie piecze do lekarza idę we wtorek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-15, 08:46   #679
mala_iskierka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 567
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
A to nie znaczy,że ja przekarmiam?
Przeraża mnie,że ona z boczku przekręci głowę na prosto i wtedy idzie jej nosem i się krztusi.
Kurcze to też stresu się najadłaś przez takie coś.
Ma kolki Twoja,że ten Espumisan?
Ja krwawiłam 15 dni później kilka dni przerwy i znów krwawie ale mam jakaś infekcje wczoraj położna mnie badała i są jakieś upławy wszystko na dole mnie piecze do lekarza idę we wtorek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę, że kołki to nie są. Ale się pręży i dopóki nie zrobiła kupki to płakała, dałam jej od pon. Wieczora Espumisan i dzisiaj już normalnie, wstała, przystawialam ja i od razu zrobiła kupkę .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_iskierka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-15, 09:35   #680
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Cytat:
Napisane przez mala_iskierka Pokaż wiadomość
Myślę, że kołki to nie są. Ale się pręży i dopóki nie zrobiła kupki to płakała, dałam jej od pon. Wieczora Espumisan i dzisiaj już normalnie, wstała, przystawialam ja i od razu zrobiła kupkę .

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To dobrze,moja kupki robi normalnie za to płaczę mi za cyckiem jak ją nakarmię modyfikowanym ciężko będzie karmić ją tylko modyfikowanym a w piersi coraz mniej pokarmu przy piersi ona się tyło uspokajała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-15, 15:16   #681
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Przeczytałam żeby zrobić przerwy między karmieniami żeby dziecko nie ulewało i np je czymś zająć więc tak robię.
Najpierw chce podawać pierś później dokarmiać modyfikowanym i przerwy robić 3 godzinne
Czy tak będzie dobrze?
Czy nie zagłodze małej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-15, 15:36   #682
mala_iskierka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 567
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Przeczytałam żeby zrobić przerwy między karmieniami żeby dziecko nie ulewało i np je czymś zająć więc tak robię.
Najpierw chce podawać pierś później dokarmiać modyfikowanym i przerwy robić 3 godzinne
Czy tak będzie dobrze?
Czy nie zagłodze małej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę, że nie. Jak będzie głodna to będzie płakać i krzyczeć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_iskierka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-15, 20:39   #683
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Cytat:
Napisane przez mala_iskierka Pokaż wiadomość
Myślę, że nie. Jak będzie głodna to będzie płakać i krzyczeć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozumiem a polecisz mi jakąś butelkę bo mam dwie i mała się krztusi mlekiem,kupiłam dzisiaj trzecia z wolnym przepływem mała musi się natrudzić żeby mleko leciało ale niestety denerwuje się przy tej butelce,woli taką co mleko szybko leci,przy sutku mam to samo bo przystawiam ja do piersi najpierw a później modyfikowane daje
Kurde ciągle coś 5 smoczków kupionych i też słabo jej pasują teraz problem z butelką żeby przestała się krztusić,zaczęłam jej robić też przerwy i wyciągałam smoczek z buzi żeby łapczywie nie piła ale nie wiem czy to dobry pomysł żeby się powietrza dużo przez to nie pobierała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-16, 00:54   #684
adela50
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 154
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Moja się krztusi wówczas gdy łapczywie piję. Co do wymiotów, to też zdarza się je mieć nawet po odbiciu. Staram się jej robić przerwy pomiędzy karmieniem 2,5-3h. Jak tego nie zrobię, to chlust murowany.

Butelki Phil.. s mam dwa rodzaje i jej służą. Tej samej firmy smoczki mam.

Jeszcze krwawie. Nie mocno, ale jednak. We wtorek wizyta u gin. Mam niski poziom żelaza pomimo, że biorę je w tabletkach.
adela50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-16, 08:41   #685
mala_iskierka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 567
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Ja też mam te butelki i smoczki. Jedna mam taką ze zwykłym smoczkiem info tego taki wkład żeby nie łykała powietrza. A druga taka co niby bardziej przypomina kobieca pierś. Moja też nie chce smoczka. A byłoby to spore ułatwienie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mala_iskierka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-16, 08:51   #686
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

O widzę,że nie tylko ja mam takie problemy
Ja też miałam niski poziom żelaza brałam w tabletkach ale za dużo mi nie dawały kupiłam sobie Floradix i żelazo kilka jednostek w górę,kup sobie jest w formie płynnej może Tobie pomoże

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-17, 07:08   #687
Aasikk
Zadomowienie
 
Avatar Aasikk
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 217
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Ulewanie to normalna rzecz u takich maluchów, ważne żeby dzieci przybierały.

Wizazanka a dlaczego nie chcesz dawać jej tylko piersi? Im więcej dajesz tym masz więcej mleka. Chodzi o to że ona chce być ciągle przy cycu? I nas to samo młoda ładnie zje i lubi przy nim spać, jak wstanę to ona zaraz się budzi... Męczące to i nic za bardzo nie mogę zrobić w domu ale małe dzieci tak mają. Widzę ze z tygodnia na tydzień jest lepiej.

Ja nadal krwawię... Młoda ma miesiąc z hakiem a plamienie nadaj jest... Że starsza córka coś mi się wydaje że oczyszczanie macicy trwało około 2, 3 tygodni. Nie wspomnę o szwach... Już się rozpuszczają ale jeszcze kilka jest. W następny czwartek wizyta kontrolna u gina.
__________________
----------------------------------------
13.09.2014
Aasikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-17, 07:57   #688
adela50
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: somewhere
Wiadomości: 2 154
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

U mnie też część szwow już się wchlonela, a część nie. Mała od zeszłego tygodnia przybrała 200g.Fiu,ale taka niewielka wysypkę ma na ciele.

Wczoraj endokryn widzsc mój poziom żelaza powiedział by tak się aż nie wspomagać żelazem, bo przez to mała będzie mieć kołki. Wg niego poziom nie jest tragiczny
adela50 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-18, 05:05   #689
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Cytat:
Napisane przez Aasikk Pokaż wiadomość
Ulewanie to normalna rzecz u takich maluchów, ważne żeby dzieci przybierały.

Wizazanka a dlaczego nie chcesz dawać jej tylko piersi? Im więcej dajesz tym masz więcej mleka. Chodzi o to że ona chce być ciągle przy cycu? I nas to samo młoda ładnie zje i lubi przy nim spać, jak wstanę to ona zaraz się budzi... Męczące to i nic za bardzo nie mogę zrobić w domu ale małe dzieci tak mają. Widzę ze z tygodnia na tydzień jest lepiej.

Ja nadal krwawię... Młoda ma miesiąc z hakiem a plamienie nadaj jest... Że starsza córka coś mi się wydaje że oczyszczanie macicy trwało około 2, 3 tygodni. Nie wspomnę o szwach... Już się rozpuszczają ale jeszcze kilka jest. W następny czwartek wizyta kontrolna u gina.
Daje jej w nocy praktycznie ciągle cycka i co godzinę wstaje bardzo to męczące bo mało śpię,w dzień też by ciągle wisiała na cycku i bym nawet nic nie zjadła gdybym nie próbowała z mieszanka.
Wczoraj w markecie musiałam zakupy zostawić tak mi się rozryczała i dobrze,że miałam mleko mm bo było by ciężko ja gdzieś przy kasie cycem karmić dlatego ratuje się w takich sytuacjach mieszanka.
Tylko nie wiem czy kiedyś prześpi mi w nocy chociaż z dwie godziny i jak długo tak pociągnąć można

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 04:46 ---------- Poprzedni post napisano o 04:45 ----------

Ja też nadal krwawie a od porodu minął już miesiąc i kilka dni we wtorek mam wizytę u ginekologa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 05:03 ---------- Poprzedni post napisano o 04:46 ----------

A tak dam trochę mieszanki w dzień i dziecko ładnie mi śpi zawsze podaje pierś ale też jak widzę że popołudniu zaczyna się denerwować,że słabo jej leci to jej nie męczę i daje trochę mm tak samo w sklepie jak jestem podam butle i spokój

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 05:05 ---------- Poprzedni post napisano o 05:03 ----------

A boję się też,że jak ona tak za tym cyckiem jest to będzie kiedyś problem w ogóle ja odzwyczaić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-18, 08:37   #690
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: Mamy czerwcowe 2020 część 2

Położna u mnie była dostałam jakaś infekcje jeszcze we wtorek idę do lekarza,jak chodzę i leżę jest ok a jak stoję to wszystko na dole piecze i ciągnie na udzie i koło warg sromowych mam jakieś dziwne zaczerpienienie i spore upławy.
Położna mówiła,że to nie jest grzybica ciekawe w takim razie co gorączki nie mam ciągle coś.
Ciekawe co we wtorek powie lekarz bo to już trwa tak z dobre kilka dni

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-08-25 20:55:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:42.