Hotel CORONA Tychy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-01, 21:45   #1
[catherine]
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: znad gór
Wiadomości: 32

Hotel CORONA Tychy


Dziewczyny, krótka piłka... Był ktoś na weselu ? Jakiś komuniach, chrzcinach, urodzinach ? Polecacie czy nie ? (z uzasadnieniem poprosze

Wielkie dzięki z góry za wszelkie informacje, rozważam tę salę jako moją przyszłą weselną
[catherine] jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-05-16, 22:11   #2
KamilaGZN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13
Dot.: Hotel CORONA Tychy

Nie mam zdania co do samej sali, ale w hotelu tym przebywała moja kuzynka, jak byliśmy na ślubie w Tychach. Ona była bardzo zadowolona. Ja w tym czasie miałam pokój w Apartamencie Onyx więc ciężko jest mi dokładnie odpowiedzieć, ale tak jak napisałam ona była zadowolona, a napisze otwarcie, że na punkcie wygody, swoistego prestiżu (w jej mniemaniu, które nie zawsze ma odzwierciedlenie z faktami) ma totalny odjazd...
__________________
W każdym z nas drzemie diabeł. Sztuką jest takie przejście przez życie by go nigdy nie obudzić...
KamilaGZN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-02, 14:47   #3
maja9karol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 1
Dot.: Hotel CORONA Tychy

Serdecznie polecamy "Dom Przyjęć Corona" jako wspaniałe miejsce na urządzenie udanego przyjęcia weselnego z klasą, profesjonalną obsługą i wspaniałą atmosferą. Szczególnie przypadł nam do gustu wystrój sali weselnej, udekorowanej dokładnie w taki sposób, w jaki chcieliśmy. Dziękujemy również Pani Klaudii za profesjonalną pomoc w organizacji zabawy. Dzięki niej mogliśmy się dobrze bawić, gdyż przejęła na swoje barki wiele obowiązków i zmartwień młodej pary. Wszyscy nasi goście byli bardzo zadowoleni nie tylko oprawą zabawy, ale także jakością i ilością jedzenia. Wszystkie stoły uginały się od pysznych potraw. Szczególnie nasze podniebienia ucieszyło główne danie i zimna płyta, po prostu jadło się oczami.
Serdecznie pozdrawiamy, Maja i Karol
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11.jpg (61,5 KB, 8 załadowań)
maja9karol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-02 15:47:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:42.