Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II - Strona 153 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Prezenty

Notka

Prezenty Prezenty to coś co lubimy otrzymywać i dawać. Podpowiadamy jak wyszukać odpowiedni prezent. Gdzie kupić po okazyjnej cenie prezenty świąteczne i nie tylko.

Pokaż wyniki sondy: Który z zegarków na zdjęciach jest najwłaściwszy?
casio 4 23,53%
swatch 2 11,76%
oozoo 2 11,76%
timex 4 23,53%
CK 5 29,41%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 17. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-18, 13:40   #4561
Polly Inn
Raczkowanie
 
Avatar Polly Inn
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 112
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cześć dziewczyny, jestem tu nowa

Tak samo mam problem, za tydzien mamy 2 rocznice a ja nie wiem co kupic. Pierwszym pomyslem byla myszka do komputera bo wiedzialam ze chce sobie kupic nowa, ale pare dni temu kupil sobie sam i pozbawil mnie pomyslu na tydzien przed rocznica. On zawsze daje mi trafione prezenty zawsze sa oryginalne przemyslane i romantyczne, raczej ma lepsza glowe do tego. Drugim pomyslem jest klawiatura podswietlana ale nie znam sie na tym zeby wybrac dobra i nie wiem czy to w sumie dobry pomysl na rocznice. A najgorsze ze za 3 tyg ma urodziny i znowu trzeba bedzie wymyslac. Pomocyyy!!
Polly Inn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-18, 19:03   #4562
karookarolina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 266
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Ja nie wybrałabym żadnego z tych co pokazałaś. Nie dla tego, że są brzydkie (podobają mi się), ale nie są odpowiednie.

Dobierz kieliszki do wina jakie pijecie. Jeśli gustujecie w wytrawnych, szlachetnych i dobrych jakościowo trunkach trzeba kupić inne kieliszki. Kieliszek do wina powinien być pękaty, im większa czasza tym lepsza, ponieważ wino uwalnia wtedy cały swój aromat i smak, wino lubi być napowietrzane oraz dodatkowo dotleniane poprzez "mieszanie". Dodatkowo nóżka musi być dość długa, by wygodnie można było złapać kieliszek i nie nagrzewać wina oraz by nie czuć zapachów, które znajdują się na dłoniach i nie zakłucać aromatu wina. Dodatkowo takie kieliszki prezentują się lepiej
Ja bym ogólnie nie polecała zamawiać przez internet, trzeba kieliszki "przymierzyć" do dłoni i wybrac odpowiednie. Gwarantuje, że smak wina jest zależny od kieliszków. Jeśli pijecie wino sporadycznie, nie smakujecie win to wystarczą i takie
karookarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 20:51   #4563
lowekrowe
Raczkowanie
 
Avatar lowekrowe
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 151
Dot.: Walentynkowy prezent dla chłopaka

Cytat:
Napisane przez nies_tworry Pokaż wiadomość
Mojemu chłopu w tym roku podarowałam coś od serca i od rączki ponieważ od pewnego czasu bawię się filcem dostał filc, mało tego chciał ten filc, a na domiar wszystkiego filc był misiem ! Misiem Tulisiem
Jakiś czas temu zaczęłam tworzyć serię filcowych psychopatów, i Miś Tuliś bardzo przypadł X. do gustu bardzo go chciał. Trochę na niego poczekał, miś leżakował w plastikowej trumience do 14 lutego, a teraz bacznym okiem dopinguje Go podczas gier- ja już nie mam na to siły

Takiego potwora dostał
Oooo, jaki słodki
lowekrowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-19, 22:43   #4564
Moradin
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 29
Smile Dot.: Walentynkowy prezent dla chłopaka

Cytat:
Napisane przez moniczka696 Pokaż wiadomość
Taka duża kartka jest bardzo niepraktyczna Piszę to z doświadczenia, sama taką dostałam na któreś urodziny i nie było co z nią zrobić.
A z pomysłów to... może coś od siebie?
Np. Twoje zdjęcia na których trzymasz kartkę z literką i tak 9 zdjęć na każdym inna literka z których powstanie napis "kocham cię" i takie zdjęcia ładnie ułożone w kolaż i wywołane w ramce i TA DAM nie wiem czy wiesz o co mi chodzi
Każdy uwielbia jak dostanie coś nie kupionego w sklepie ale zrobionego. Wtedy widać, że wkładasz w to serce.
Moradin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 08:49   #4565
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

pomocy ;x mój tż ma w poniedziałek urodziny i zostało mi mało czasu : ( miałam sesję i nie miałam czasu się zajmować prezentem, a w międzyczasie szykowałam jeszcze prezent na walentynki (zrobiłam własnoręcznie kartkę i ciasteczka)
i nie mam pojecia co mu kupić, mieszkamy razem od 5 miesięcy, (jego 21 urodziny)...
powiedział, że mam sobie kupić erotyczną bieliznę, ale to tak jakby prezent dla mnie, więc z tego zrezygnowałam : P

na razie mam takie pomysły:
-wino + kieliszki, tylko jakieś droższe, bo zawsze jakieś z tych tańszych kupujemy, a kieliszków w ogóle nie mamy : D polecacie jakieś dobre wino, takie na prezent?
-poduszka- taka duża, do spania, bo ja mam taką wielką z domu, a on taką małą i zawsze narzeka, że mu się źle śpi + fajna poszewka
-bokserki do tego, chciałam coś na nich markerem do ubrań napisać...
-kosmetyki- uwielbia z neutrogeny, a mu się kończą : P
-zrobić samej ciasteczka

i chcę to wszystko na raz kupić + ładnie opakować + jak zdąże to własnoręcznie zrobić kartkę
myślę, że przydatne rzeczy, ale wydają mi się głupie ;x żeby tak poduszkę na urodziny kupować

co myślicie? : D
chciałam książkę, ale nie mam pojęcia jaką, koszulkę, ale dałam mu ostatnio, co do innych ubrań to też nie wiem co, bo się boję, że mu się nie spodoba : P
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-21, 10:59   #4566
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 830
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez hexxa_ Pokaż wiadomość
Stanie wiec pewnie na skórzanym portfelu bo terazki boje się zaryzykować... a mnie to się wydaje za mało prywatne...za mało osobiste...
Chyba ze ktoś ma jeszcze jakiś inny pomysł...
Portfel jako mało prywatny ? Zupełnie się nie zgodzę, ja podarowałam na święta mojemu Ukochanemu portfel z grawerem (możesz napisać ,co zechcesz, coś bardzo osobistego). Powiedział,że to najlepszy prezent jaki dostał a portfela nigdy nie zmieni
__________________
K.
megie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-22, 10:34   #4567
ewuska_20
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: prezent dla chłopaka - urodziny

Ja kupuję często bilety na mecz, vouchery do kina czy na kręgle. na urodziny w tym roku kupiłam wejściówki na KSW, jeszcze ich nie dałam ale wiem, że mój chłopak będzie zachwycony
ewuska_20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-22, 22:32   #4568
disaster21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 334
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
powiedział, że mam sobie kupić erotyczną bieliznę, ale to tak jakby prezent dla mnie, więc z tego zrezygnowałam : P
Mój TŻ też ma urodziny w poniedziałek, a jak keidyś go pytałam co by chciał to też coś a'la erotyczna bielizna. Chyba jednak dla mężczyzn jest to świetny prezent, a przy okazji my mamy coś ładnego. ;D

Dla mojego zakolanówki już były cudowne, także coś ostrzejszego może być wymarzonym prezentem. Powodzenia! ;D
disaster21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 11:38   #4569
LiviaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 35
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Dziewczynki pomozcie...
Chcialam zrobic niespodzianke przyjacielowi..jako..zeee ...przez to ze studiujemy w 2 roznych miastach... i ostatnimi czasy widzimy sie bardzo rzadko..
Myslalam o wlasnorecznie robionej kartce... Na przodzie... jakis cytat dotyczacy przyjazni...a w srodku.. 'dziękuję, że jesteś...' ,pudeleczku ciastek wlasnej produkcji, butelce jacka danielsa... i voucherze..na.. jazde ferrari... Co myslicie ? ))
LiviaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 13:25   #4570
disaster21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 334
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Według mnie świetny pomysł.
disaster21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 19:42   #4571
mesta93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 682
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez LiviaM Pokaż wiadomość
Dziewczynki pomozcie...
Chcialam zrobic niespodzianke przyjacielowi..jako..zeee ...przez to ze studiujemy w 2 roznych miastach... i ostatnimi czasy widzimy sie bardzo rzadko..
Myslalam o wlasnorecznie robionej kartce... Na przodzie... jakis cytat dotyczacy przyjazni...a w srodku.. 'dziękuję, że jesteś...' ,pudeleczku ciastek wlasnej produkcji, butelce jacka danielsa... i voucherze..na.. jazde ferrari... Co myslicie ? ))
myślę że to dobry pomysł, ale jest to prezent na urodziny czy taki bez okazji? Bo jeśli bez okazji to uważam że ta kartka i ciastka wystarczą. A jacka danielsa możesz kupić po to żebyście go wspólnie wypili
__________________
Cytat:
Napisane przez wampir Pokaż wiadomość
Na dobre traktowanie trzeba sobie zasłużyć.
mesta93 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-23, 22:30   #4572
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez disaster21 Pokaż wiadomość
Dla mojego zakolanówki już były cudowne, także coś ostrzejszego może być wymarzonym prezentem. Powodzenia! ;D
A gdzie kupiłaś zakolanówki? Bo chodzą mi po głowie od dłuższego czasu, ale wszędzie widuję tylko podkolanówki...
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-23, 22:51   #4573
LiviaM
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 35
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Dziękuję Kochane...
Mesta..polączenie dwoch opcji...)))
Teraz powstal dylemat co do cytatu....Pomozecie ? <3

1. Chcę być Twoim przyjacielem. Na zawsze, bez żadnych przerw. Kiedy wzgórza staną się płaskie a rzeki wyschną, kiedy błyskawice pojawią się zimą, kiedy śnieg spadnie latem, kiedy niebo zmiesza się z ziemią nawet wtedy nic nas nie rozdzieli...
2. Przyjaciel: nadal wierzy w Ciebie choć już nikt inny nie wierzy, łącznie z Tobą samym, słucha, chociaż słuchał to już wiele razy, jest przy Tobie, gdy Ci się nie układa i nigdy nie mówi: 'A nie mówiłem?', pomaga Ci pozbierać i skleić to, co stłukłeś
3.Nie ma lekarstwa mocniejszego, skuteczniejszego, doskonalszego dla naszych ran we wszystkich sprawach ziemskich, jak mieć kogoś, kto cierpi z nami w każdym nieszczęściu i cieszy się w powodzeniu.
4. Wszystko wytrzymasz, ze wszystkim możesz sobie poradzić, jeżeli masz u boku przyjaciela. On nie musi nic więcej uczynić, jak tylko powiedzieć słowo, albo też bez słów podać Ci rękę...'


:conf used:
LiviaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 10:32   #4574
disaster21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 334
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
A gdzie kupiłaś zakolanówki? Bo chodzą mi po głowie od dłuższego czasu, ale wszędzie widuję tylko podkolanówki...
W Calzedonia, ale niestety były tylko takie grube. Jednak jeśli jesteś niska lub masz stosunkowo krótkie nogi to podkolanówki moga byc jak zakolanówki. A przynajmniej ja tak mam. Trochę się zsuwają, ale i tak jest ok.

Cytat:
Napisane przez LiviaM Pokaż wiadomość
Dziękuję Kochane...
Mesta..polączenie dwoch opcji...)))
Teraz powstal dylemat co do cytatu....Pomozecie ? <3

1. Chcę być Twoim przyjacielem. Na zawsze, bez żadnych przerw. Kiedy wzgórza staną się płaskie a rzeki wyschną, kiedy błyskawice pojawią się zimą, kiedy śnieg spadnie latem, kiedy niebo zmiesza się z ziemią nawet wtedy nic nas nie rozdzieli...
2. Przyjaciel: nadal wierzy w Ciebie choć już nikt inny nie wierzy, łącznie z Tobą samym, słucha, chociaż słuchał to już wiele razy, jest przy Tobie, gdy Ci się nie układa i nigdy nie mówi: 'A nie mówiłem?', pomaga Ci pozbierać i skleić to, co stłukłeś
3.Nie ma lekarstwa mocniejszego, skuteczniejszego, doskonalszego dla naszych ran we wszystkich sprawach ziemskich, jak mieć kogoś, kto cierpi z nami w każdym nieszczęściu i cieszy się w powodzeniu.
4. Wszystko wytrzymasz, ze wszystkim możesz sobie poradzić, jeżeli masz u boku przyjaciela. On nie musi nic więcej uczynić, jak tylko powiedzieć słowo, albo też bez słów podać Ci rękę...'


:conf used:
2 albo 3
disaster21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 14:58   #4575
karookarolina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 266
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez Lea_ny Pokaż wiadomość
A gdzie kupiłaś zakolanówki? Bo chodzą mi po głowie od dłuższego czasu, ale wszędzie widuję tylko podkolanówki...
zerknij na e-marylin, tam masz prawdziwe zakolanówki Ja mam te
http://www.e-marilyn.pl/pl/22899,zak...u-749-,article
Są też takie zwyczajne, codzienne a chyba teraz w jakiejś gazecie jest zniżka do tego sklepu

Edytowane przez karookarolina
Czas edycji: 2013-02-24 o 15:02
karookarolina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-24, 16:19   #4576
mesta93
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 682
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez LiviaM Pokaż wiadomość
Dziękuję Kochane...
Mesta..polączenie dwoch opcji...)))
Teraz powstal dylemat co do cytatu....Pomozecie ? <3

1. Chcę być Twoim przyjacielem. Na zawsze, bez żadnych przerw. Kiedy wzgórza staną się płaskie a rzeki wyschną, kiedy błyskawice pojawią się zimą, kiedy śnieg spadnie latem, kiedy niebo zmiesza się z ziemią nawet wtedy nic nas nie rozdzieli...
2. Przyjaciel: nadal wierzy w Ciebie choć już nikt inny nie wierzy, łącznie z Tobą samym, słucha, chociaż słuchał to już wiele razy, jest przy Tobie, gdy Ci się nie układa i nigdy nie mówi: 'A nie mówiłem?', pomaga Ci pozbierać i skleić to, co stłukłeś
3.Nie ma lekarstwa mocniejszego, skuteczniejszego, doskonalszego dla naszych ran we wszystkich sprawach ziemskich, jak mieć kogoś, kto cierpi z nami w każdym nieszczęściu i cieszy się w powodzeniu.
4. Wszystko wytrzymasz, ze wszystkim możesz sobie poradzić, jeżeli masz u boku przyjaciela. On nie musi nic więcej uczynić, jak tylko powiedzieć słowo, albo też bez słów podać Ci rękę...'


:conf used:
myślę że ten drugi cytat jest najlepszy
__________________
Cytat:
Napisane przez wampir Pokaż wiadomość
Na dobre traktowanie trzeba sobie zasłużyć.
mesta93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-25, 08:04   #4577
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: prezent dla chłopaka - urodziny

Mój mąż wkrótce ma 30 urodziny, jako prezent wykupię nam kurs tańca towarzyskiego. Wiem, że za nim poznaliśmy się uczęszczał na taki kurs, jednak później była praca i zawsze jakaś wymówka, że czasu brak. Myślę, że się ucieszy, tym bardziej że postanowił się odchudzać, więc wszelkie słodkości, które do tej pory uwielbiał odstawił na bok a trochę ruchu zdecydowanie mu się przyda
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-26, 17:17   #4578
harry_porter
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1
Dot.: oryginalny prezent dla chłopaka

hej,
mam wrażenie, że większość facetów nie specjalnie lubi kupować sobie ubrani, dlatego może dobrym pomysłem będzie wykorzystać specjalne okazje do zaopatrzenie garderoby waszego mężczyzny. Oczywiście dobrze jeśli to nie będzie coś typowego (ubranie z sieciówki), a coś naprawdę wyszukanego.
Ja ze swojej strony polecam np. coś takiego: http://www.mybaze.com/product/3346/k...5%9Bl%C4%85ska
Dość oryginalna koszula, ale właściwie dobór konkretnej rzeczy to już przecież kwestia gustu
harry_porter jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-27, 17:10   #4579
just92
Zakorzenienie
 
Avatar just92
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 3 629
Dot.: Walentynkowy prezent dla chłopaka

a co do tych zdjęć z karteczkami z literkami, ma ktoś może jakieś przykładowe zdjęcie? bo nie mogę nic znaleźć w necie a bardzo mi zależy
__________________

there are far, far better things ahead
than any we leave behind

just92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-13, 14:54   #4580
Lavi92
Zakorzenienie
 
Avatar Lavi92
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 9 405
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Czy mulititool typu Leatherman, Victorinox to dobry prezent?
Czytałam sporo, że każdy facet powinien taki multitool mieć, ale czy faktycznie?
__________________
...
Lavi92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 12:23   #4581
prezenty_zakupy_pl
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 14
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Jak dla faceta to scyzoryk Victorinox SwissChamp z grawerem

pozdrawiam
prezenty_zakupy_pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-14, 21:20   #4582
Wojowniczka_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 606
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Cytat:
Napisane przez LiviaM Pokaż wiadomość
Dziewczynki pomozcie...
Chcialam zrobic niespodzianke przyjacielowi..jako..zeee ...przez to ze studiujemy w 2 roznych miastach... i ostatnimi czasy widzimy sie bardzo rzadko..
Myslalam o wlasnorecznie robionej kartce... Na przodzie... jakis cytat dotyczacy przyjazni...a w srodku.. 'dziękuję, że jesteś...' ,pudeleczku ciastek wlasnej produkcji, butelce jacka danielsa... i voucherze..na.. jazde ferrari... Co myslicie ? ))
bardzo fajny prezent - widać, że CI na nim zależy

Cytat:
Napisane przez LiviaM Pokaż wiadomość
Dziękuję Kochane...
Mesta..polączenie dwoch opcji...)))
Teraz powstal dylemat co do cytatu....Pomozecie ? <3

1. Chcę być Twoim przyjacielem. Na zawsze, bez żadnych przerw. Kiedy wzgórza staną się płaskie a rzeki wyschną, kiedy błyskawice pojawią się zimą, kiedy śnieg spadnie latem, kiedy niebo zmiesza się z ziemią nawet wtedy nic nas nie rozdzieli...
2. Przyjaciel: nadal wierzy w Ciebie choć już nikt inny nie wierzy, łącznie z Tobą samym, słucha, chociaż słuchał to już wiele razy, jest przy Tobie, gdy Ci się nie układa i nigdy nie mówi: 'A nie mówiłem?', pomaga Ci pozbierać i skleić to, co stłukłeś
3.Nie ma lekarstwa mocniejszego, skuteczniejszego, doskonalszego dla naszych ran we wszystkich sprawach ziemskich, jak mieć kogoś, kto cierpi z nami w każdym nieszczęściu i cieszy się w powodzeniu.
4. Wszystko wytrzymasz, ze wszystkim możesz sobie poradzić, jeżeli masz u boku przyjaciela. On nie musi nic więcej uczynić, jak tylko powiedzieć słowo, albo też bez słów podać Ci rękę...'


:conf used:
mnie się podoba 1 cytat - ewentualnie 2
Wojowniczka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 22:15   #4583
Pani Barokowa
Rozeznanie
 
Avatar Pani Barokowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 658
Dla chłopaka na urodziny

A więc mój chłopak ma urodziny już niedługo, a ja kompletnie nie wiem co mu kupić. Ma dużo zainteresowań, gra na perkusji, jeździ na rowerze, pływa... Nie pali, alkoholu nie pije. Jesteśmy ze sobą od niedawna, więc zależy mi bardziej na tym żeby było to coś oryginalnego, może być jakaś śmieszny drobiazg, a nie praktycznego, np. dezodorant czy bokserki... szukałam, ale znalazłam właśnie albo takie "praktyczne" albo totalnie oklepane, słit ramka z moim zdjęciem albo dwie połówki serca
Pani Barokowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 06:36   #4584
Kisame
Zakorzenienie
 
Avatar Kisame
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 3 741
Dot.: Dla chłopaka na urodziny

Ja swojemu TŻ kupiłam na urodziny skórzany portfel z laserowym grawerem (tekst wymyśliłam sama), koszt 80zł + 20zł za grawer Może pomyślisz o czymś takim?
__________________
3.06.2010

Jeśli coś kochasz, puść to wolno
-jeśli wróci, jest Twoje,
-jeśli nie, nigdy Twoim nie było.
Paulo Coelho


UBRANIA I KOSMETYKI!!!

Kisame jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 17:55   #4585
LadyGangsta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Silesia (;
Wiadomości: 12
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Niedługo mój TŻ będzie miał urodziny i kompletnie nie wiem co mu kupić Zaznaczę, że jest duuużym facetem i gra w futbol amerykański. Wizażanki, pomóżcie!
LadyGangsta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-18, 21:26   #4586
Joesefin
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 111
Dot.: Dla chłopaka na urodziny

poszukaj śmiesznych koszulek z nadrukami i sama stwórz jakiś wzór żeby Ci zrobili
Joesefin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 12:08   #4587
Ver88
Raczkowanie
 
Avatar Ver88
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 124
Dot.: Dla chłopaka na urodziny

Możesz podarować kubek z własnym wybranym przez siebie zdjęciem albo jak koleżanka przede mną koszulkę Oba pomysły moim zdaniem są fajne.
__________________
Więcej moich artykułów znajdziecie tutaj Marcin Wójcik - Droga Zdrowia
Ver88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-19, 15:16   #4588
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 6 036
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

.

Edytowane przez 7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0
Czas edycji: 2013-03-29 o 13:25
7d825fa9fec57cf5623273fe7eca2ef8f2442710_5d59d871e15d0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-21, 19:21   #4589
MagGagda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 71
Dot.: Dla chłopaka na urodziny

Pomyśl co lubi może ma jakieś zainteresowania, hobby i kup coś z tym związanego , albo jakiś męki gadżet... coś niebanalnego
MagGagda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-28, 17:48   #4590
musisz
Rozeznanie
 
Avatar musisz
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 530
Dot.: Prezent Dla TŻta,brata,kuzyna, kumpla (na urodziny, rocznicę, erotyczny) cz.II

Zbliżają się urodziny mojego mężczyzny, a ja po raz pierwszy będę celebrować jego święto. Nie mam pojęcia co mogę mu podarować... Myślałam o zegarku, ale nie znam się na tym i nie mam pojęcia jaki mógłby mu się spodobać Dodam, że TŻ trenuje piłkę nożną i ubiera się raczej na sportowo.
__________________
Zdam to prawko!

Edytowane przez musisz
Czas edycji: 2013-03-28 o 17:50
musisz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Prezenty


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:47.