palety do makijażu marki DANNI - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-11, 22:29   #1
sekcja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 7

palety do makijażu marki DANNI


witam, mam pytanie do wizażanek, które miały styczność z tą firmą, głównie z ich cieniami. Chodzi mi o waszą opinię na ich temat. A może jest jakaś osoba zajmująca się zawodowo makijażem która pracuje na kosmetykach Danni?

''Firma Danni to Producent profesjonalnych linii kosmetyków kolorowych do makijażu dziennego, telewizyjnego w tym również HD. Kosmetyki posiadają certyfikat ISO" -
taki opis znalazłam. i jeszcze, że ich cienie są "odpowiednikami" cieni kryolana. Czy mozna sie z tym zgodzic? Sa sporo tansze... i czy w ogóle można na nich "zawodowo" pracować?
sekcja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-26, 17:22   #2
Leseratte
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 031
Dot.: palety do makijażu marki DANNI

podbijam pytanie, również interesują mnie te cienie, zwłaszcza paleta matów.
Leseratte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-08, 07:18   #3
pumka1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 4
Dot.: palety do makijażu marki DANNI

Kupiłam tej firmy jeden cień wkład na próbę, duży, matowy, dobrze się nakłada . Jesli chodzi o trwałość to tez ok, ale na mojej bazie wszystko się trzyma
A co do reszty kosmetyków tej firmy... Podkład niby kryjący MASAKRA. Uczycie jakbyście sobie twarz sudokremem nasmarowały. Całe szczecie kosztował tylko 20 zł, bo butelka idzie do kosza, nawet nikomu jej nie oddam bo sie wstydze. Nie wiem może ja się nie znam na kosmetykach, na podkładach, bo niby używają tej firmy topowi wizażyści w Polsce. Rozmawiałm z przedstwicielem tej firmy ponad pół godziny i tak mi zachwalał i zachwalał... Szkoda słów... Kupiłąm też Cover w sztyfcie, ma więcej pigmentacji, ale strasznie tłusty (w jakis taki dziwny sposób inaczej jak kamuflaże innych firm). Kupiłąm tez puder fiksujący i ten produkt jest ok. Nieźle matowi nawet to tłuste coś
pumka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-22, 08:30   #4
kwiat lotosu81
Przyczajenie
 
Avatar kwiat lotosu81
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 1
Dot.: palety do makijażu marki DANNI

A czy byłaby Pani tak uprzejma i podzieliła sie informacja jakiej bazy Pani uzywa bo ja niedługo zbankrutuje szukajac naprawde idealnej..pozdrawiam Anna m..
kwiat lotosu81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:18.