Przebranżowienie ? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-21, 22:08   #151
CatherineMary
Przyczajenie
 
Avatar CatherineMary
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Łódź/Londyn
Wiadomości: 8
Dot.: przebranżowienie

Ciężko tak orzec "co jest przyszłościowe"... Ja bym powiedziała, że masz duże szanse zrobić karierę w takim zawodzie, w którym czujesz sie dobrze i jesteś/chcesz być w nim profesjonalistką. I nawet jak będziesz milionową studentką pedagogiki w swoim regionie, możesz być rozchwytywana, bo znajdziesz sposób na siebie.

Więc ja bym raczej ruszyła w kierunku rozmyślań: "jak mogę lepiej wykorzystać wykształcenie, które mam" albo "w czym jestem dobra i chcę to robić zarobkowo".
CatherineMary jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 14:15   #152
Rysia Siarzewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 436
Dot.: przebranżowienie

Cytat:
Napisane przez Varga Pokaż wiadomość
A serio to są kokosy na pracę codziennie od 9 do 21 i minimum kilkuletnie doświadczenie?
Rzadko spotykam się z takimi stawkami.
Zgadzam się że powinny być one na takim poziomie, rzeczywistość jednak rozczarowuje.

Cytat:
Napisane przez lazada Pokaż wiadomość
dokładnie może czasem na początku kobiety muszą się trochę bardziej wykazać niż mężczyźni Oczywiście zdarzają się ludzie, głównie starszej daty i mężczyźni którzy powiedzą: baba inżynier - ani baba ani inżynier. Na szczęście zdarza się to coraz rzadziej, a kobiety bardzo dobrze sobie radzą w technicznych zawodach
Rysia Siarzewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-23, 14:30   #153
Anastazja_91
Raczkowanie
 
Avatar Anastazja_91
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 67
Dot.: Zmiana pracy - dylemat

Dzięki wszystkim za odpowiedź. Przeanalizowałam wraz z narzeczonym i przyjaciółmi całą sytuację, wzięłam pod uwagę Wasze rady, i już kilka dni temu zdecydowałam, że jeśli chcieliby mnie zatrudnić to zrezygnuję z obecnej pracy i przyjmę ofertę. Dziś rano miałam telefon, że chcieliby mnie zatrudnić, dlatego w połowie stycznia zaczynam pracę w nowym miejscu. Mam nadzieję, że ta mi będzie dużo bardziej odpowiadać

Zastępstwo jest do lipca, co mi bardzo odpowiada z pewnych względów, a później będę się martwić co dalej.

Pozdrawiam
Anastazja_91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-26, 14:56   #154
201704240951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 415
Dot.: przebranżowienie

Cytat:
Napisane przez haru_haru Pokaż wiadomość
Informatyka dla kobiet? Proszę was, jak już to was dadzą na help desk albo na rekrutację. Mimo, że mamy XXI wiek, to nadal jest stereotyp, że kobieta-informatyk to jak świnka morska - ani świnka, ani morska .
Nikt poważnie kobiety-informatyka nie potraktuje, przykre to ale i prawdziwe.

Z chemią jak już to może coś związanego z kosmetykami/lekarstwami?

Moim zdaniem nie warto Ci robić kolejnych studiów, bo czasy są niepewne i nie da się w 100% doradzić czy zawód X jest rentowny, najlepiej będzie zrobić jakąś specjalizację związaną już z nabytą wiedzą
Cytat:
Napisane przez mi.a Pokaż wiadomość
nie zgadzam się kompletnie i upraszam o nieudzielanie głupich rad
pracuję w IT i wszystkie kobiety mają się dobrze, są specjalistkami w swoich dziedzinach i nikt im nie umniejsza zdolności w żaden sposób
znam też ogólnopolskie środowisko IT/startupowe i wszędzie pracuje masa programistek, wszyscy traktowani są na równi, a wręcz rzekłabym, że kobiety mają lepiej
IT to teraz taka dziedzina, że ssie, ssie i ssie. Kobiety tu mają się dobrze i nawet lepiej niż w innych dziedzinach. Mają całkiem niezłe pole do rozwoju. Wiec nie dyskryminowałabym tej dziedziny.
201704240951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-27, 20:17   #155
biczi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 27
Dot.: Zmiana pracy - dylemat

Jeśli nie zaryzykujesz to nigdy nic nie zmienisz
biczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 21:09   #156
micl89
Raczkowanie
 
Avatar micl89
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 65
Dot.: przebranżowienie

Cytat:
Napisane przez haru_haru Pokaż wiadomość
Informatyka dla kobiet? Proszę was, jak już to was dadzą na help desk albo na rekrutację. Mimo, że mamy XXI wiek, to nadal jest stereotyp, że kobieta-informatyk to jak świnka morska - ani świnka, ani morska .
Nikt poważnie kobiety-informatyka nie potraktuje, przykre to ale i prawdziwe.

Z chemią jak już to może coś związanego z kosmetykami/lekarstwami?

Moim zdaniem nie warto Ci robić kolejnych studiów, bo czasy są niepewne i nie da się w 100% doradzić czy zawód X jest rentowny, najlepiej będzie zrobić jakąś specjalizację związaną już z nabytą wiedzą
Oj kolego... zdziwiłbyś się. Znam taką jedną programistkę, której do pięt nie dorastam. Nie dość że dorobiła się stanowisk kierowniczych i ogarnia burdel w korporacji to w międzyczasie tyle trzaska kodu wysokiej jakości (rozwiązuje dużą ilość tasków), że mi szczęka opadła jak to zobaczyłem.

BTW. Pracodawca w branży IT mając do wyboru kobietę o tych samych umiejętnościach co Ty... zawsze wybierze kobietę.
micl89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 14:46   #157
SylwiaKaja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 592
Dot.: Zmiana pracy - dylemat

w sumie bardzo krotkie zastępstwo jak tylko do lipca, zastępstwo za kobietę na macierzyńskim w urzędzie spokojnie może trwać dwa lata. Raczej dobrze zrobiłaś jeśli praca nas męczy to raczej nie ma sensu tkwicie w niej. Języka raczej szybko nie zapomnisz i możesz ewentualnie potem podjąć pracę z nim związaną w innym miejscu.
SylwiaKaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-26, 11:06   #158
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Zmiana pracy- wątpliwości

Siedzę w biurze, dzwonię do klientów i prowadzę kalendarz spotkań. Reszta czasu to sprawy związane z obsługą programu bankowego i sprawy administracyjne. Praca można rzecz prestiżowa, ale jest i "ale". Nowe warunki umowy nie są rewelacyjne, mam wrażenie, że jak trzeba do kogoś się przyczepić to jestem to właśnie ja. Zapał mi spada, szef nie reaguje na sugestie odnośnie poprawienia motywacji, a o podwyżce nie mam co marzyć.

Ostatnio znalazłam ofertę konkurencji, gdzie większość czasu to telefony. Jeżeli się załapię na awans po jakimś czasie to dołożą mi trochę administracji na parę godzin. Na pewno lepsze pieniądze, możliwość rozwoju i premii. Do tego słyszałam, że kierownictwo jest w porządku.

Jak widzicie zmianę biura na "słuchawkę" w tej perspektywie? Mam doświadczenie, studia, kursy. Ciągle staram się rozwijać. Czy to nie będzie krok w tył? A może szansa na krok na przód?
__________________
"be yourself, everyone else is already taken"
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 11:25   #159
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: Zmiana pracy- wątpliwości

Nie brzmi to jak prestiżowa praca, ale to pewnie rzecz względna.

Czasami trzeba zrobić krok w tył, żeby zrobić krok na przód. Tak to działa z pracą. Zwłaszcza jeżeli szef stwarza szklany sufit, przez który nie jesteś w stanie się przebić, bo nie ma szans na awans ani na podwyżkę. Wtedy traci się motywację a zaraz po motywacji przyjemność z pracy.
__________________
nie musimy się katować
nienormalną sytuacją
nauczymy się kochać
przestaniemy się bać
życie stanie się muzyką
i stanie się to co ma się stać
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 11:52   #160
Kfiatuszek1987
Rozeznanie
 
Avatar Kfiatuszek1987
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 818
Dot.: Zmiana pracy- wątpliwości

Jeśli w tej "nowej" pracy masz szanse na rozwój i więcej zarobisz to śmiało idź. Cóż z tego że w obecnej jest większy "prestiż" za prestiż nie kupisz sobie nic.
Skoro tracisz motywacje to lepiej zmień prace bo w ogóle przestaniesz lubić to co robisz.
__________________
"Możesz mnie okraść, zagłodzić, zbić a nawet zabić, ale mnie nie zanudzaj"
Kfiatuszek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-26, 13:54   #161
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Zmiana pracy- wątpliwości

pracuje się dla pieniędzy. To konieczność, a nie przyjemność i prestiż.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-26, 20:42   #162
anekania
Zakorzenienie
 
Avatar anekania
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 247
Dot.: Zmiana pracy- wątpliwości

Idź tam gdzie widzisz szanse na rozwój i w miarę, żeby Cię ta praca cieszyła.
__________________
Stay Strong
Only the strong survive
anekania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 12:33   #163
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Zmiana pracy- wątpliwości

Ja bym zmieniała.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-27, 14:27   #164
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Zmiana pracy- wątpliwości

Wypisz na kartce ZA i PRZECIW nowej i dotychczasowej pracy. Ja tak zrobiłam i teraz 3 miesiąc pracuję w nowej firmie - nie żałuję, nowi ludzie, szersze horyzonty zmiany sa dobre
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 10:12   #165
marsh1990
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 50
Dot.: Zmiana pracy- wątpliwości

warto czasami się ruszyc i zmienić, nie spróbujesz to się nie przekonasz!
ja zmieniłam i jestem zadowolna (od 2ch tygodni nowa praca )
marsh1990 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 15:21   #166
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 11 723
Dot.: Zmiana pracy- wątpliwości

Cytat:
Napisane przez Kirenne Pokaż wiadomość
Siedzę w biurze, dzwonię do klientów i prowadzę kalendarz spotkań. Reszta czasu to sprawy związane z obsługą programu bankowego i sprawy administracyjne. Praca można rzecz prestiżowa, ale jest i "ale". Nowe warunki umowy nie są rewelacyjne, mam wrażenie, że jak trzeba do kogoś się przyczepić to jestem to właśnie ja. Zapał mi spada, szef nie reaguje na sugestie odnośnie poprawienia motywacji, a o podwyżce nie mam co marzyć.

Ostatnio znalazłam ofertę konkurencji, gdzie większość czasu to telefony. Jeżeli się załapię na awans po jakimś czasie to dołożą mi trochę administracji na parę godzin. Na pewno lepsze pieniądze, możliwość rozwoju i premii. Do tego słyszałam, że kierownictwo jest w porządku.

Jak widzicie zmianę biura na "słuchawkę" w tej perspektywie? Mam doświadczenie, studia, kursy. Ciągle staram się rozwijać. Czy to nie będzie krok w tył? A może szansa na krok na przód?
Mogę spytać na czym polega `prestiż` tej pracy?
a79790139dd0658ebd8b23ce8e3846ca00e1de31_65bd8201a8975 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 16:14   #167
Nebtu
Raczkowanie
 
Avatar Nebtu
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Neo-Tokyo
Wiadomości: 366
Dot.: Zmiana pracy- wątpliwości

[1=a79790139dd0658ebd8b23c e8e3846ca00e1de31_65bd820 1a8975;49978524]Mogę spytać na czym polega `prestiż` tej pracy?[/QUOTE]

I ja się zastanawiam. Mam podobne obowiązki (telefony, administracja, i dodatkowo kilka innych ciekawszych) i nie czuję prestiżu nic a nic.
Nebtu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 19:13   #168
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Zmiana pracy- wątpliwości

Po wcześniejszej pracy w takim sobie call ceter praca tutaj była/jest jakby awansem. Siedzę w biurze, nikt nie krzyczy za przekroczenie przerwy. Do tego dokumenty, pieczątki, panowie w garniakach itp. Cała ta otoczka. Bo od środka to pracę lubię, ale z kasą tak sobie, a tego nie widać z zewnątrz.
Napisałam, że "można rzec prestiżowa" jak to też podsumowała koleżanka.
__________________
"be yourself, everyone else is already taken"
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 19:41   #169
201609270959
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 981
Dot.: Zmiana pracy- wątpliwości

Skoro nie jesteś zadowolona z tej pracy i masz ciekawszą opcję to myślę, że nie ma na co czekać, zmieniaj.
201609270959 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-28, 19:46   #170
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: Zmiana pracy- wątpliwości

ja po prawie 2,5 roku pracy jako kierownik działu w jednej firmie poszłam na praktyki (płatne - mogłam bo pracowałam w czasie studiów zaocznych więc miałam status studenta) do innej firmy i po 1,5 roku mogę powiedzieć tylko, że "zmiany są dobre" a teraz jestem w miejscu w które bym nigdy nie dotarła w poprzedniej pracy mimo, że zaczynałam teoretycznie "niżej" także ja polecam miejsca z perspektywami póki można sobie na takie akcje pozwolić (bo np. nie ma się kredytu, dzieci itd.)
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-05, 07:13   #171
Kirenne
Zadomowienie
 
Avatar Kirenne
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 606
Dot.: Zmiana pracy- wątpliwości

Wysłałam CV. Z moim doświadczeniem podejrzewam, że oddzwonią. Jeśli nie to będzie znaczyło, że jestem za dobra do tej pracy Wiele osób mi ostatnio powtarza, że z moimi kwalifikacjami to czas się rozglądać za czymś nowym.
__________________
"be yourself, everyone else is already taken"
Kirenne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-02-24, 11:28   #172
adam130
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2
Dot.: Zmiana pracy ???

poczytaj sobie tutaj
https://pracaikariera.wordpress.com/
adam130 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 22:30   #173
Tataraczka
Rozeznanie
 
Avatar Tataraczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 695
Zmiana branży a wynagrodzenie

Od jakiegoś czasu intensywnie szukam nowej pracy. Zależy mi aby zajmować się na co dzień pewnymi rzeczami, które obecnie wykonuje 2-3 dni w miesiącu (naprawdę dobrze sobie radzę i sprawia mi to wielką przyjemność. Właściwie to resztę czasu wyczekuję aż nadejdą "te dni" ). Nie miałam wcześniej doświadczenia w tym zakresie, dlatego raczej celuję w stanowiska juniorskie (mimo że obecnie mam tytuł specjalisty). W obecnej branży nie chcę już pracować nigdy więcej.

W przyszłym tygodniu mam kilka rozmów i zupełnie nie wiem czy powinnam podawać taką kwotę wynagrodzenia jaką mam teraz, trochę wyższą, czy też niższą. Nie chcę jednak zarabiać znów tyle co na początku

Bardzo proszę o jakieś rady jak się zachować gdy padnie pytanie o pensję
__________________
"Co nie zabije to wzmocni...To nieprawda. Co nie zabije, to nie zabije. Wcale nie musi wzmacniać, potrafi sponiewierać i zostać na całe życie." Jacek Walkiewicz

Edytowane przez Tataraczka
Czas edycji: 2015-12-02 o 22:31
Tataraczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 18:17   #174
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Zmiana branży a wynagrodzenie

Cytat:
Napisane przez Tataraczka Pokaż wiadomość
Od jakiegoś czasu intensywnie szukam nowej pracy. Zależy mi aby zajmować się na co dzień pewnymi rzeczami, które obecnie wykonuje 2-3 dni w miesiącu (naprawdę dobrze sobie radzę i sprawia mi to wielką przyjemność. Właściwie to resztę czasu wyczekuję aż nadejdą "te dni" ). Nie miałam wcześniej doświadczenia w tym zakresie, dlatego raczej celuję w stanowiska juniorskie (mimo że obecnie mam tytuł specjalisty). W obecnej branży nie chcę już pracować nigdy więcej.

W przyszłym tygodniu mam kilka rozmów i zupełnie nie wiem czy powinnam podawać taką kwotę wynagrodzenia jaką mam teraz, trochę wyższą, czy też niższą. Nie chcę jednak zarabiać znów tyle co na początku

Bardzo proszę o jakieś rady jak się zachować gdy padnie pytanie o pensję
jesli zaproponujesz pensję jak dla specjalisty z doswiadczeniem to Cię śmiechem zabiją.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 18:30   #175
Tataraczka
Rozeznanie
 
Avatar Tataraczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 695
Dot.: Zmiana branży a wynagrodzenie

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;53712542]jesli zaproponujesz pensję jak dla specjalisty z doswiadczeniem to Cię śmiechem zabiją.[/QUOTE]

Wczoraj miałam pierwszą rozmowę, podałam trochę wyższą kwotę niż mam teraz. Dziś dostałam telefon że mnie przyjmują i dali jeszcze więcej niż chciałam (myślałam że źle usłyszałam, ale nie). Także twoja teoria się nie sprawdziła
__________________
"Co nie zabije to wzmocni...To nieprawda. Co nie zabije, to nie zabije. Wcale nie musi wzmacniać, potrafi sponiewierać i zostać na całe życie." Jacek Walkiewicz
Tataraczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 19:43   #176
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Zmiana branży a wynagrodzenie

Cytat:
Napisane przez Tataraczka Pokaż wiadomość
Wczoraj miałam pierwszą rozmowę, podałam trochę wyższą kwotę niż mam teraz. Dziś dostałam telefon że mnie przyjmują i dali jeszcze więcej niż chciałam (myślałam że źle usłyszałam, ale nie). Także twoja teoria się nie sprawdziła
bo to nie byla kwota dla ICH specjalisty.

ps. gratuluje.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 20:42   #177
Tataraczka
Rozeznanie
 
Avatar Tataraczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 695
Dot.: Zmiana branży a wynagrodzenie

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;53736119]bo to nie byla kwota dla ICH specjalisty.

ps. gratuluje.[/QUOTE]

Pewnie że nie, bo nie aplikowałam na stanowisko specjalisty.

Dziękuję.
__________________
"Co nie zabije to wzmocni...To nieprawda. Co nie zabije, to nie zabije. Wcale nie musi wzmacniać, potrafi sponiewierać i zostać na całe życie." Jacek Walkiewicz
Tataraczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 22:53   #178
KentuckyG
Raczkowanie
 
Avatar KentuckyG
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 306
Dot.: Zmiana branży a wynagrodzenie

A zdarzyło wam się kiedykolwiek usłyszeć "kierując się cv musielibyśmy pani dużo zapłacić, bo taką mamy politykę firmy, dlatego musimy podziękować"??? Miałam kiedyś taką sytuację i mnie zatkało. Przecież to mój wybór, że zgadzam się pracować za mniej, niż wynika to z doświadczenia....
KentuckyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-13, 20:32   #179
anna renata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 53
Zmiana pracy? Co wziąść po uwagę?

Co byście wzięły pod uwagę zmieniając pracę?
Powiem tak: przez ponad dwa lata nie śledziłam rynku pracy i nie wiem co się na nim dzieje teraz w moim zawodzie. Mieszkam obecnie w małej miejscowość ...rodziców mam 45 km od siebie, brata 20 km od siebie. Jestem sama więc mogę być gdzie chce na świecie.
W pierwszej pracy poświeciłam się pracy...w drugiej było nudno, ale meżczyna (teraz już żonaty) był dla mnie ważniejszy niż praca. Mogę zostać tutaj ale mogę też odejść. Co wybrać?
Podobno trzeba się zastanowić jakie są teraz wartości dla mnie ważne.
Pomożecie w ustaleniu priorytetów?
anna renata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-05-16, 15:47   #180
adult90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 700
Dot.: Zmiana pracy? Co wziąść po uwagę?

Czym konkretnie się zajmujesz w pracy? Co umiesz?
adult90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-08-13 09:42:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:55.