Rudy na rozjaśnianych wcześniej włosach... POMOCY - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-11, 21:47   #1
qdlata86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1

Rudy na rozjaśnianych wcześniej włosach... POMOCY


Witam serdecznie.
Od kilku ładnych lat farbowałam moje jasno mysie włosy na jasny blond, używałam farb dostępnych w drogeriach Garnier Nutrisse, odcień nr 100 Bardzo bardzo jasny naturalny blond superrozjaśniający lub od ostatniego roku na zmianę z Loreal Glossy Blonds nr 9304 Promienny blond. Teraz zdecydowałam się na blond miedziano złocisty lub miedziany blond. Położyłam farbę Loreal Excellence nr7,43 Blond miedziano złocisty. Efekt? włosy od głowy na długości ok. 10 cm są piękne lśniące i mają fajny kolor a pozostała długość (przypuszczam, że ta zniszczona od wcześniejszego rozjaśniania) ma inny kolor, bardziej przygaszony, mdły. Wygląda to nieciekawie. Czy jest możliwość jakaś żebym pofarbowała włosy równomiernie np. jakąś profesjonalną farbą fryzjerską czy moje włosy każdą farbę tak przyjmą?
Pomóżcie proszę bo cały czas związuje włosy - wtedy nie widać aż tak bardzo tej różnicy, która na prawdę jest duża.
qdlata86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 10:18   #2
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Rudy na rozjaśnianych wcześniej włosach... POMOCY

Zetnij wysuszone włosy tyle ile możesz, a reszte nawilżaj. Stosuj serum ochronne, możesz też jedwab który wygładzi wizualnie włosy(ale nie za często bo przesusza)
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-12, 12:09   #3
uolcia
Rozeznanie
 
Avatar uolcia
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 696
Dot.: Rudy na rozjaśnianych wcześniej włosach... POMOCY

Poszukaj informacji o prepigmentacji
uolcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 13:42   #4
Zissu
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 217
Dot.: Rudy na rozjaśnianych wcześniej włosach... POMOCY

Cytat:
Napisane przez qdlata86 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie.
Od kilku ładnych lat farbowałam moje jasno mysie włosy na jasny blond, używałam farb dostępnych w drogeriach Garnier Nutrisse, odcień nr 100 Bardzo bardzo jasny naturalny blond superrozjaśniający lub od ostatniego roku na zmianę z Loreal Glossy Blonds nr 9304 Promienny blond. Teraz zdecydowałam się na blond miedziano złocisty lub miedziany blond. Położyłam farbę Loreal Excellence nr7,43 Blond miedziano złocisty. Efekt? włosy od głowy na długości ok. 10 cm są piękne lśniące i mają fajny kolor a pozostała długość (przypuszczam, że ta zniszczona od wcześniejszego rozjaśniania) ma inny kolor, bardziej przygaszony, mdły. Wygląda to nieciekawie. Czy jest możliwość jakaś żebym pofarbowała włosy równomiernie np. jakąś profesjonalną farbą fryzjerską czy moje włosy każdą farbę tak przyjmą?
Pomóżcie proszę bo cały czas związuje włosy - wtedy nie widać aż tak bardzo tej różnicy, która na prawdę jest duża.
http://blogblondbunny.blogspot.com/2...cja-wosow.html
Zissu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:49.