zimne kolorki Richesse L'oreal - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-03, 15:00   #1
engelhai
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 41
GG do engelhai

zimne kolorki Richesse L'oreal


Cześć wizażanki!!!
Naczytałam się troszkę o tej farbie ale co do kolorów nie mogę dokonać wyboru.Chciałabym kupić ta farbę w sklepie internetowym lub na allegro ale nie wiem, który kolor wybrać.Mam kolor włosów jasny brąz a chciałabym uzyskać popielaty, zimny kolor.Czy wiecie które z tych kolorków to chłodne, popielate odcienie???
Bardzo Was proszę o pomoc i pozdrawiam serdecznie.Engelhai
engelhai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 10:07   #2
ziolkobella
Raczkowanie
 
Avatar ziolkobella
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 147
Dot.: zimne kolorki Richesse L'oreal

Hej! Mi bardzo przypadł do gustu kolor "toffi"- jest prześliczny. Byłam u fryzjerki i chciałam,żeby mi go położyła. Jednak do tych farb jest tylko dostępna woda coś ok.2,75%-ze śladową ilością amoniaku i fryzjerka stwierdziła,ż mam za ciemne włosy i mi ten kolor nie złapie (miałam na głowie jasny brąz złocisty l'oreal preference). Nałożyła mi więc kolor "koniak" zmieszany z crystal (ten daje niesamowity blask, ale tylko do paru myć). Szczerze mówiąc nie jestem zachwycona-mam taki miedziany poblask (richesse miała go zlikwidować, a tylko pogłębiła), który mnie strasznie drażni(w zależności od światła, jakie pada). Ogólnie to wydaje mi się,że wszystkie te kolory z richesse jakoś tak dziwnie opalizują. Pozatym farba bardzo się spiera- jak dla mnie nie powinna wyglądać tak profesjoalna koloryzacja. Słyszałam też o różnych domowych wpadkach z użyciem tej farby, więc jeżeli już się zdecydujesz to lepiej farbuj u fryzjera.
__________________
"Lepiej grzeszyć i żałować, niż później żałowac, że się nie zgrzeszyło..."
ziolkobella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 10:52   #3
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: zimne kolorki Richesse L'oreal

Wiesz, hmmm u mnie farbki L'oreala nigdy nie trzymały się wlosków. Ostatnio znalazłam super-sposób na prawdziwy, zimny popielaty brąz. Kupiłam farbę profesjonalną Londy naturalny średni-jasny brąz i do tego tkzw Mixton popielaty Londy. Zmieszalam i zrobiłam. I to jest to o co chodziło...
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 13:41   #4
engelhai
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 41
GG do engelhai
Dot.: zimne kolorki Richesse L'oreal

Cytat:
Napisane przez ank@ Pokaż wiadomość
Wiesz, hmmm u mnie farbki L'oreala nigdy nie trzymały się wlosków. Ostatnio znalazłam super-sposób na prawdziwy, zimny popielaty brąz. Kupiłam farbę profesjonalną Londy naturalny średni-jasny brąz i do tego tkzw Mixton popielaty Londy. Zmieszalam i zrobiłam. I to jest to o co chodziło...
Dzięki za odpowiedź.Czy mogłabyś napisać jak dokładnie wyszedł ten kolor chodzi mi o to czy jest jasny czy ciemny bo mi zależy na uzyskaniu jasnego brązu popielatego.Prosze Ci napisz jaki to był numer koloru.A mogłabyś wkleić zdjęcie koloru jaki Ci wyszedł?
engelhai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 14:44   #5
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: zimne kolorki Richesse L'oreal

Hejka. Zdjęcia nie wkleję, bo niestety nie posiadam stosownego sprzęciwa Mnie zalezało na ciemniejszym kolorze, więc zrobiłam średni naturalny brąz (jest on dość jasny na testerkach, na głowie wychodzi ciemniej, przynajmniej u mnie) + mixton. Mogę Ci podać numerki jak już będe w domku.

Ty równie dobrze możesz zmieszać jasny brąz + mixton. Ten jasny brąz na palecie testerków wygląda raczej jak ciemny blond.

Wreszcie pozbyłam się z głowy miedziano - rudych refleksów!
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 16:19   #6
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: zimne kolorki Richesse L'oreal

Już mam numerki, którymi robiłam: brąz 4/0 + mixton 0/1
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-05, 16:36   #7
engelhai
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 41
GG do engelhai
Dot.: zimne kolorki Richesse L'oreal

Widziałam na allegro profesjonalną LOndę i jest dostępny kolor jasny brąz oraz średni brąz ale bez mixtonu.Widziałam również farbę L'oreal Majirel kolor jasny popielaty brąz.Jest również farba Alcantara profesjonalna. Nie wiem, którą farbę wybrać, będę malowała sama w domu i muszę dokupić emulsję. Napisz mi proszę czy miałaś błyszczące i miękkie włoski po tej farbie bo zazwyczaj ja po farbowaniu mam sztywne i niemiłe w dotyku.To dzięki mixton uzyskałaś zimny odcień? Bez tego chyba ten brąz nie byłby taki chłodny.
engelhai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-05, 17:49   #8
engelhai
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 41
GG do engelhai
Dot.: zimne kolorki Richesse L'oreal

Cytat:
Napisane przez ank@ Pokaż wiadomość
Już mam numerki, którymi robiłam: brąz 4/0 + mixton 0/1
Spróbuje wkleić zdjęcia koloru o którym marzę.Chciałabym miec dokładnie taki kolor jak na pierwszym zdjęciu.NIe mam pojęcia czy szukać go w brązach czy może ciemnych blondach popielatych.Masz podobny kolorek?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 55.jpg (14,0 KB, 269 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg c1h.jpg (87,0 KB, 116 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jessicaalba2.jpg (13,7 KB, 199 załadowań)
engelhai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-28, 12:55   #9
miss_seepy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 573
Dot.: zimne kolorki Richesse L'oreal

mialam robiona w salonie farbe, pierwszy raz i byl to richesse l'oreala.. i szczerze mowiac nie jestem zadowolona, kolor po farbowaniu byl ok. dzisiaj musialam umyc wlosy i juz wyblakl,wlosy sa suche i matowe.a spodziewalam sie innego efektu, ze obecnosc farby spawi, ze wlosy stana sie bardziej blyszczace, "ciezsze" .. jednak na moich ten moj mysi blond przebija (zle polozony???) i farba zaczyna wygladac tak jakbym robila to sama szatynem garniera, odcien mial byc cieply do mojej karnacji, ale objawia sie to tylko w sztuczny swietle dajac rudy poblask na czubku glowy . nie spisala sie fryzjerka, moje wlosy, czy to taka farba? czy gdyby zastosowac majriel efekt bylby inny?
Jak to poprawic? Czy szamponetka albo jakas farba poglebi kolor i doda blasku?
__________________

miss_seepy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 11:55   #10
Gabi2000
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 49
Dot.: zimne kolorki Richesse L'oreal

Cytat:
Napisane przez ank@ Pokaż wiadomość
Hejka. Zdjęcia nie wkleję, bo niestety nie posiadam stosownego sprzęciwa Mnie zalezało na ciemniejszym kolorze, więc zrobiłam średni naturalny brąz (jest on dość jasny na testerkach, na głowie wychodzi ciemniej, przynajmniej u mnie) + mixton. Mogę Ci podać numerki jak już będe w domku.

Ty równie dobrze możesz zmieszać jasny brąz + mixton. Ten jasny brąz na palecie testerków wygląda raczej jak ciemny blond.

Wreszcie pozbyłam się z głowy miedziano - rudych refleksów!
Czy nadal farbujesz tą mieszanką? Może przez ostatnie lata odkryłaś coś nowego?
Co do Londy profesjonalnej i mixtonu, to jaka była ich trwałość? Czy mimo wszystko po jakimś czasie nie pojawiały się rudości?
Gabi2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-01, 15:46   #11
soimmoral
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 15
Dot.: zimne kolorki Richesse L'oreal

Dziewczyny, jak uzywać tegi mixtonu. Czy możne ogólnie użyć samego, bo niedawno farbowałam włosy. A żółtawo-miedzane refleksy to codziennśc na moim brązie ;O
soimmoral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-01, 17:24   #12
elka201
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4
Dot.: zimne kolorki Richesse L'oreal

Cytat:
Napisane przez soimmoral Pokaż wiadomość
Dziewczyny, jak uzywać tegi mixtonu. Czy możne ogólnie użyć samego, bo niedawno farbowałam włosy. A żółtawo-miedzane refleksy to codziennśc na moim brązie ;O
hej
Mam ten sam problem ,,,zafarbowałam na orzechowy brąz Joanny ,wyszły ciemno brązowe z poświatą miedzi ....a marzy mi się brąz zimny lub popielaty ,,,,
elka201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-04, 19:54   #13
soimmoral
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 15
Dot.: zimne kolorki Richesse L'oreal

No i głuche echo.Dziewczyny pomóżcie! :<
soimmoral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-05, 13:13   #14
Fluy
Raczkowanie
 
Avatar Fluy
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 91
GG do Fluy
Dot.: zimne kolorki Richesse L'oreal

Cytat:
Napisane przez engelhai Pokaż wiadomość
Cześć wizażanki!!!
Naczytałam się troszkę o tej farbie ale co do kolorów nie mogę dokonać wyboru.Chciałabym kupić ta farbę w sklepie internetowym lub na allegro ale nie wiem, który kolor wybrać.Mam kolor włosów jasny brąz a chciałabym uzyskać popielaty, zimny kolor.Czy wiecie które z tych kolorków to chłodne, popielate odcienie???
Bardzo Was proszę o pomoc i pozdrawiam serdecznie.Engelhai

Jeśli chcesz zimny odcień, to nie kupuj żadnej farby z migdałami/kasztanami w odcieniu. Farba nie jest zbyt trwała i mi np. wypłukała się do rudego. Może lepiej wziąc typową czystą piątkę (jasny brąz). Ktoś używał ?
__________________
Per aspera ad astra...
------------------------------------------------
Moja str: http://www.fluy.republika.pl/
Fluy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:56.