POMOCY moje włosy po farbowaniu, jak to się stało?? Jak to naprawić? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-04-09, 09:42   #1
monika_em
Raczkowanie
 
Avatar monika_em
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 330
GG do monika_em
Angry

POMOCY moje włosy po farbowaniu, jak to się stało?? Jak to naprawić?


Tragedia, wczoraj byłam farbować włoski, w salonie, u ulubionej fryzjerki, profesjonalna farba (goddess "złoty blond" poziom 7 + rozjaśniacz 3%). Mój kolor "przed" (też farbowany poziom 5, 3 mies temu) to jasny brąz, wpadający nawet w ciemny blond. Nie wyobrażacie sobie jaką miałam minę kiedy po umyciu i wysuszeniu włosów zobaczyłam na głowie kolor czekolady!!

Czy któraś z Was potrafi mi to wytłumaczyć?? Ja tego nie potrafię pojąć, w życiu mi się coś takiego nie przytrafiło. Na jasnych włosach, jasną farbą i wyszedł mi ciemny kolor, ciemniejszy niż przed farbowaniem! jak to się stało??

Proszę pomóżcie, jak mam się tego pozbyć, słyszałam że krótko po farbowaniu nie jest dobrze znowu nakładać kolor, a też mam teraz ciemne, jeśli dam blond wyjdą mi rude, albo zielone ( nie chce mocnych rozjaśniaczy), "zmywać" kolor? ile to możę trwać....

jejuuuuuuuu ja się chyba załamie


pomóżcie
__________________





Edytowane przez monika_em
Czas edycji: 2009-04-09 o 09:46
monika_em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 09:55   #2
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325
Dot.: POMOCY moje włosy po farbowaniu, jak to się stało?? Jak to naprawić?

miałam dokładnie to samo jakis miesiac temu, na sprany rudawo-ciemny blond nakłądała mi zmieszana farbe (majirel) na poziomie 7 i 8, zapewniajac , ze włosy sie rozjasnia ! niestety, efekt był koszmarny, przyciemniły sie i to szarobury odcien, odczekałam 2 tygodnie i sama walnełam sobie cynamonowy wellaton naturals i to mi troche rozjasniło włoski ale znowu na rudo ....
mozesz pomyc włosy codziennie w szamponie przecwiłupiezowym i płukanki z sokiem z cytryny i odczekaj przynajmnjie 2 tygodnie i zmien fryzjerke ;-)
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 10:00   #3
monika_em
Raczkowanie
 
Avatar monika_em
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 330
GG do monika_em
Dot.: POMOCY moje włosy po farbowaniu, jak to się stało?? Jak to naprawić?

a jak długo muszę odczekać żeby znowu nałożyć farbę??
Myślicie że na tę fryzjerską mogę nałożyć "sklepową"?
Mam już wypróbowaną natural&easy 550 i już więcej nie zaryzykuje, chciałabym mój stary piękny kolorek
__________________




monika_em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 13:15   #4
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325
Dot.: POMOCY moje włosy po farbowaniu, jak to się stało?? Jak to naprawić?

najkrótszy okres czasu kiedy po fryzjerze nakładałam sklepowa farbe to było 10 dni ! i moje włosy to wytrzymały, tj. nie było gorzej niz po fryzjerze, który mi zrobił żółte spalone pasemka :-(((((
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 13:50   #5
monika_em
Raczkowanie
 
Avatar monika_em
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 330
GG do monika_em
Dot.: POMOCY moje włosy po farbowaniu, jak to się stało?? Jak to naprawić?

Cytat:
Napisane przez optyma Pokaż wiadomość
najkrótszy okres czasu kiedy po fryzjerze nakładałam sklepowa farbe to było 10 dni ! i moje włosy to wytrzymały, tj. nie było gorzej niz po fryzjerze, który mi zrobił żółte spalone pasemka :-(((((

a kolor Ci wyszedł taki jak chciałaś? Bo ja się boję że jak na taka mocną fryzjerską <w dodatku czekolade> nałożę ciemny blond < myśle o rozjasniaczku 6%> to mi wyjdzie jakiś paskudny czerwony rudy
__________________




monika_em jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 13:55   #6
Zafirah
Rozeznanie
 
Avatar Zafirah
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 717
Dot.: POMOCY moje włosy po farbowaniu, jak to się stało?? Jak to naprawić?

nie wiem czemu poziom 7 wyszedl Ci czekoladowy ale może to nawet nie wina farby. tak sobie pomyslalam, ze moze np. byl spory ruch i na laborze byly wyjęte rozne farby i moze Twoja fryzjerka wyjęła nawet dobrą farbę ale w zamieszaniu pomylila tubki?

w kazdym razie w delikatnym spraniu koloru pomoze szampon przciwlupiezowy - myjesz nim glowe i zostawiasz pianę na glowie na 5 min. a to, ze nie mozna od razu farbowac to troche bzdura. dzisiejsze nowoczesne farby maja w sobie duza zawartosc srodkow pielęgnujących i nie niszcza wlosow. chyba, ze uzywa sie tanich sklepówek. dodatkowo u Ciebie uzyty byl 3% oksydant, ktory jest najdelikatniejszy. chociaz bez dekoloryzacji sie nie obedzie jesli chcesz na calosci jasniejszy kolor bo farba farby nie rozjasni i jesli nalozysz jasniejsza to jasne zostaną tylko odrosty a reszta bedzie taka jak byla. moze zrob u fryzjera delikatne refleksy 2-3 tony jasniejsze w strefie korony. wizualnie rozjasni to calosc i powinnas lepiej sie poczuc.

Edytowane przez Zafirah
Czas edycji: 2009-04-09 o 13:57
Zafirah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-09, 15:08   #7
optyma
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 325
Dot.: POMOCY moje włosy po farbowaniu, jak to się stało?? Jak to naprawić?

mi nie rozjasniła farba nałozona w domu tej fryzjerskiej,
raz przyciemniałam żółte pasemka
drugi raz ufarbowałam na ton ciemniejszy, zeby zlikwidowac szary kolor,
optyma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-09, 16:01   #8
Anasiula
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 6
Dot.: POMOCY moje włosy po farbowaniu, jak to się stało?? Jak to naprawić?

wiesz, może trafiłaś akurat na jakąś felerną farbę, tak też się zdarza. Zawsze w produkcji bywają wadliwe produkty i widać, Ty akurat na taki trawiłaś.
__________________
Nie zadawaj pytań jeśli nie potrafisz poradzić sobie z odpowiedzą.
Anasiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-08, 19:23   #9
Katrinnaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4
Dot.: POMOCY moje włosy po farbowaniu, jak to się stało?? Jak to naprawić?

Trzy dni temu byłam u fryzjera moim kolorem był jasny blond dlatego przy robieniu odrostu chciałam dodatkowo dorobić kilka refleksów jasno brązowych żeby blond wyglądał naturalniej w rezultacie fryzjerka rozjaśniła mi odrost i dodała dużo ciemnych pasemek brązowych co wygląda fatalnie włosy wyglądają jakby były siwe z czarnymi pasemkami chodź fryzjerka twierdziła ,ze nałożyła jasny brąz na pasemka . Nie wiem co mam robić ponieważ włosy wyglądają bardzo tragicznie wszyscy znajomi mówią mi żebym coś z tym zrobiła bo wygląda to tragicznie dzwoniłam do tej fryzjerki a ona mówi ,ze niezbyt wiele da się z tym zrobić mówi ,że możemy to rozjaśnić lecz boje się ,że te włosy po prostu mi się skruszą lub zrobią się jakieś żółte. Pooomooocy!
Katrinnaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:39.