Czy modny jest jeszcze taki kolor włosów? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-07-21, 21:49   #1
Lilnette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 12

Czy modny jest jeszcze taki kolor włosów?


Witam. Bardzo podoba mi się taki kolor włosów, a mianowicie pod spodem włosy są w kolorze brązu, a na górze blondu. Coś takiego:
http://img402.imageshack.us/img402/564/vicke.png

A tak dokładniej, to pod spodem chciałabym czekoladowy brąz, a na górze (wierzchu) złoty (miodowy, czy tam ciemny) blond delikatnymi, jaśniejszymi pasemkami. Czy taki kolor już nie jest przestarzały? Bardzo mi się podoba. Jestem szatynką, miałam już czerwone włosy, a strasznie mnie postarzały. A mam dopiero 14 lat. Po prostu znudziły mi się ciemne odcienie, zawsze marzyłam o blondzie, w szczególności, że teraz jest lato. Do tego mam ciemne, gęste (ale ładnie wyregulowane) brwi. Wtedy chyba będę musiała robić hennę brwi, prawda? Jeśli tak, to na ile starcza henna i w jakim kolorze? Do tego mam pytanie: nie chciałabym zmaścić sobie włosów. Dobrze by było, gdyby było to zrobione jakoś umiejętnie, ale ceny są strasznie wysokie u fryzjerów z mojego osiedla. Mieszkam w Krakowie. A Yasumi raczej odpada, bo tam strasznie drogo jest. Do tego trzeba będzie mi jakoś podciąć włosy. Proszę o pomoc.
Lilnette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 10:29   #2
MdM
in love with life
 
Avatar MdM
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Leśna Kraina
Wiadomości: 25 002
Dot.: Czy modny jest jeszcze taki kolor włosów?

Co do wlosow to tylko fryzjer pomoze. Nie dasz rady tak rowno przefarbowac wlosow, aby miec powyzszy efekt.

Co do henny. Mozna robic u kosmetyczki (w Wwie 8-10zł, wiec mysle, ze w Krk podobnie) i efekt utrzymuje sie 4-6 tygodni.

Mozna wprawdzie kupic w sklepie za 2-3zl proszek i zrobic samemu, ale niewprawionym nie polecam, bo jak sie dostanie do oka to koszmarnie szczypie.
MdM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 11:19   #3
reila21
Rozeznanie
 
Avatar reila21
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 518
Dot.: Czy modny jest jeszcze taki kolor włosów?

Popieram żeby takie kolory zrobić, trzeba użyć 2-3 farb o różnym natężeniu w domu takie coś kilka godzin być robiła co chwile inną farbę nakładając i zmywając a i tak pewnie by nie wyszło idealnie.

Ogólnie kolorystyka włosów fajna choć dziś modny jest Balejaż kalifornijski, czyli włosy od połowy delikatnie rozjaśnione (tak jakby słońcem). Coś w stylu Monika Brodka, Natasza Urbańska, Maja Sablewska czy Edzia Górniak.... oczywiście może to być delikatniejsze farbowanie nie do razu kontrast brąz-blond.
reila21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-22, 12:41   #4
Lilnette
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 12
Dot.: Czy modny jest jeszcze taki kolor włosów?

Dziękuję za odpowiedzi. A ile tak gdzieś około może kosztować u fryzjera takie pofarbowanie włosów? Btw; mieszkam w Krakowie.
Lilnette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-26, 19:40   #5
madzia245
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 10
Dot.: Czy modny jest jeszcze taki kolor włosów?

to zależy do jakiego fryzjera się wybierzesz no i przede wszystkim jakiej długości masz włosy, myślę, że za coś takiego mniej jak 150 zł nie zapłacisz na długich włosach. Żeby wyszło tanio to polecam szukać fryzjerów osiedlowych, wiem też, że w zabierzowie to jest zaraz koło leroy merlin (także blisko bardzo od krakowa) jest dość tani fryzjer i tam za jeden kolor chyba 70 zł chcieli nawet nie wiem czy nie ze strzyżeniem. Myśle, że wyszło by znacznie mniej niż 150. A w Krakowie polecam Dziedzic na Garncarskiej tam zaplacisz ok 200 zł albo Claudius, myślę, że tam uzyskasz najbardziej profesjonalny efekt ale cena z wyższej półki od 160 do 350 zł. Wpisz sobie w google i patrz na cenniki po prostu I pochwal się fryzurą jak zrobisz! POWODZENIA!!!
madzia245 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:27.