Prymitywne zachowanie kobiet - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-08-08, 22:37   #1
CumberbatchHolmes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1

Prymitywne zachowanie kobiet


Dobry wieczor.
Jestem mężczyzną 29 letnim. Opiszę moją historię i mam nadzieje na otrzymanie mądrych porad. Jakiś czas temu spodobała mi się dziewczyna, z którą dość szybko złapałem kontakt. Pewnego dnia, było to jakieś nasze czwarte spotkanie odwiedziłem ją w akademiku. Miała wtedy włączony skype. Wiem, że to dziwne, że wspominam o tym wydarzeniu ale jest ono ważne dla całości opowieści. Ukradkiem zerknąłem na jej listę znajomych i na tym koniec. Po kilku dniach zaczęła do mnie na fejsie pisać jakaś laska. Miała zdjęcie i wszystko. Odpisałem jej, że nie chce z nią gadać i żeby dała mi spokój. Coś jednak nie dawało mi spokoju. Po pewnym czasie zjarzyłem, że ta laska i to zdjęcie były już kiedyś przeze mnie widziane. Mam bardzo dobrą pamięć i mylić się nie mogłem. To była dziewczyna z listy tej pierwszej dziewczyny. Odpisałem jej pogadajmy. Tylko Na początku nie wiedziałem na co się piszę. Ale udawałem, że jej nie kojarzę. Nie wiedziałem dokąd to prowadzi. Chociaż cprawie ały czas się domyślałem o co biega. Zdradziłem trochę ze swoich pogladów, powiedziałem trochę o sobie by się uwiarygodnić. Jednakże stawiałem na to, że jej koleżaneczka ją do mnie wysłała albo by się ze mną bawić i mnie wyśmiewać, albo by się dowiedzieć podstępem czegoś więcej. Podczas trzeciej rozmowy zaczęły się dziwne pytania o sprawy intymne… przyjąłem te grę. Ta kobieta próbowała ode mnie wyciągnąć informacje, które można mówić swojemu partnerowi, a nie każdemu. Chciała wiedzieć z iloma kobietami spałem, co lubię w łóżku czy bawiłem się w jakieś trójkąty itd. Czy mam koleżankę od seksu, czy ruchałem jakieś panienki w dyskotekach na jeden raz. Byłem zły i zażenowany, czułem się jakbym wypełniał ankietę. Rzygałem tym i zastanawiałem się jak można być tak podłym a zarazem prymitywnym. Tak słowo prymitywny jest słowem, które najbardziej oddaje zaistniałą sytuację. Poza tym zaczęła mnie wypytwać czy lubie duże cycki czy małe itd. Czy kilkam zdjęcia koleżanke na facebooku, które pokazują troche ciała. Było to niezwykle żałosne i żenujące. Niby kobiety a wszystko sprowadzałay do mięsa? Cóż za kobiety z nich??? Kim one są? Nie rozumiem tylko dlaczego one się na to umówiłi i dlaczego to robiły. Chciały mnie ośmieszyć czy co, chciały te wyznania do których nie doszło w gazecie opublikować? . Mogą mnie nie lubić chcieć zgnoić ale te dwie baby muszą wiedzieć jedno, że na idiotę nie trafiły. Maskarada trwa nadal i jak to rozwiązać to nie wiem. Mam ochotę zrobić to z jakimś hukiem. Ale one tego nie zrozumieją obawiam się. Są żałosne. Mi kompletnie nie zależy na tym kontakcie, tylko nie mogę cały czas dlaczego to robią. Cała ta sytuacja trwa 1,5 miesiąca. Co robić?
CumberbatchHolmes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 23:11   #2
biedronka156
Raczkowanie
 
Avatar biedronka156
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 176
Dot.: Prymitywne zachowanie kobiet

Co robić? Zerwać kontakt. Proste.
biedronka156 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 23:14   #3
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Prymitywne zachowanie kobiet

Cytat:
Napisane przez CumberbatchHolmes Pokaż wiadomość
Dobry wieczor.
Jestem mężczyzną 29 letnim. Opiszę moją historię i mam nadzieje na otrzymanie mądrych porad. Jakiś czas temu spodobała mi się dziewczyna, z którą dość szybko złapałem kontakt. Pewnego dnia, było to jakieś nasze czwarte spotkanie odwiedziłem ją w akademiku. Miała wtedy włączony skype. Wiem, że to dziwne, że wspominam o tym wydarzeniu ale jest ono ważne dla całości opowieści. Ukradkiem zerknąłem na jej listę znajomych i na tym koniec. Po kilku dniach zaczęła do mnie na fejsie pisać jakaś laska. Miała zdjęcie i wszystko. Odpisałem jej, że nie chce z nią gadać i żeby dała mi spokój. Coś jednak nie dawało mi spokoju. Po pewnym czasie zjarzyłem, że ta laska i to zdjęcie były już kiedyś przeze mnie widziane. Mam bardzo dobrą pamięć i mylić się nie mogłem. To była dziewczyna z listy tej pierwszej dziewczyny. Odpisałem jej pogadajmy. Tylko Na początku nie wiedziałem na co się piszę. Ale udawałem, że jej nie kojarzę. Nie wiedziałem dokąd to prowadzi. Chociaż cprawie ały czas się domyślałem o co biega. Zdradziłem trochę ze swoich pogladów, powiedziałem trochę o sobie by się uwiarygodnić. Jednakże stawiałem na to, że jej koleżaneczka ją do mnie wysłała albo by się ze mną bawić i mnie wyśmiewać, albo by się dowiedzieć podstępem czegoś więcej. Podczas trzeciej rozmowy zaczęły się dziwne pytania o sprawy intymne… przyjąłem te grę. Ta kobieta próbowała ode mnie wyciągnąć informacje, które można mówić swojemu partnerowi, a nie każdemu. Chciała wiedzieć z iloma kobietami spałem, co lubię w łóżku czy bawiłem się w jakieś trójkąty itd. Czy mam koleżankę od seksu, czy ruchałem jakieś panienki w dyskotekach na jeden raz. Byłem zły i zażenowany, czułem się jakbym wypełniał ankietę. Rzygałem tym i zastanawiałem się jak można być tak podłym a zarazem prymitywnym. Tak słowo prymitywny jest słowem, które najbardziej oddaje zaistniałą sytuację. Poza tym zaczęła mnie wypytwać czy lubie duże cycki czy małe itd. Czy kilkam zdjęcia koleżanke na facebooku, które pokazują troche ciała. Było to niezwykle żałosne i żenujące. Niby kobiety a wszystko sprowadzałay do mięsa? Cóż za kobiety z nich??? Kim one są? Nie rozumiem tylko dlaczego one się na to umówiłi i dlaczego to robiły. Chciały mnie ośmieszyć czy co, chciały te wyznania do których nie doszło w gazecie opublikować? . Mogą mnie nie lubić chcieć zgnoić ale te dwie baby muszą wiedzieć jedno, że na idiotę nie trafiły. Maskarada trwa nadal i jak to rozwiązać to nie wiem. Mam ochotę zrobić to z jakimś hukiem. Ale one tego nie zrozumieją obawiam się. Są żałosne. Mi kompletnie nie zależy na tym kontakcie, tylko nie mogę cały czas dlaczego to robią. Cała ta sytuacja trwa 1,5 miesiąca. Co robić?
Usuń fejsika.
Problemy pierwszego świata, wśród 29-letnich mężczyzn.
coffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 23:22   #4
madzia0007
Zadomowienie
 
Avatar madzia0007
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 1 736
Dot.: Prymitywne zachowanie kobiet

Serio, aż tak to przeżywasz? jak jesteś pewnien ze to sprawka Twojej znajomej to ja olej i tyle, tak samo ta ze skypa, ale masz problem.
madzia0007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 23:27   #5
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Prymitywne zachowanie kobiet

Na tyle one sie posuwaja na ile ty pozwalasz.Sam podjales ta prymitywna gre ,to i sam sie z niej teraz wycofaj.One nic nie musza zrozumiec a tym bardziej ty nic nie musisz im udawadniac.Co chcesz uzyskac?Zostaw ten gnoj i urwij kontakt.
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-08, 23:58   #6
201703061208
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 690
Dot.: Prymitywne zachowanie kobiet

jakoś nie dziwią mnie podobne akcje u młodych ludzi...

Edytowane przez 201703061208
Czas edycji: 2014-08-09 o 07:33
201703061208 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 00:14   #7
undefined90
Raczkowanie
 
Avatar undefined90
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 431
Dot.: Prymitywne zachowanie kobiet

Ale masz problemy... wystarczyło spytac co ją to wszystko interesuje i powiedziec, że nie masz zamiaru opowiadac takich rzeczy obcej osobie. Może dziewczyna, z którą się umawiałeś chciała 'wybadac' teren, ale nie wiem po co angażowała w to obcą osobę i nie wiem po co dałeś się w to wciągac.
undefined90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-08-09, 00:21   #8
kikunga
Zadomowienie
 
Avatar kikunga
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 998
Dot.: Prymitywne zachowanie kobiet

Zaczęłam czytać na tablecie a godzinę później(teraz) musiałam się wrócić przeczytać te "29 lat","akademiku"...myślał am,że to jakieś gimnazjalistki :O szok,zablokuj i po sprawie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Będzie dobrze i tego się trzymajmy!"
kikunga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 06:04   #9
green way
Zadomowienie
 
Avatar green way
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Łóżeczko - moje ulbione miejsce
Wiadomości: 1 003
Dot.: Prymitywne zachowanie kobiet

A niby dlaczego to Cię tak bardzo szokuje? Bo, że dziewczyna jest odważna, bezpośrednia, szczera i otwarta na seks, to od razu musi świadczyć o jej prymitywności? Chyba Ci się to jednak bardziej podoba niż zniesmacza, skoro nadal utrzymujesz z nią kontakt i nie potrafisz napisać wprost, że nie życzysz sobie rozmów na intymne tematy. Może nawet Cię to w jakiś sposób podnieca i nakręca? Tyle, że nie możesz sobie poradzić ze swoimi ograniczonymi poglądami na temat tego, co kobiecie wypada, a co nie. Muszę Ci powiedzieć, że szczerość to fajna rzecz, nawet w związku, ale są pewne tematy, o których nie wspomina się partnerowi, bo są niewygodne, albo mogą rodzić niepotrzebną zazdrość. Dlatego internet jest takim fajnym miejscem, gdzie można mówić szczerze i otwarcie o najintymniejszych szczegółach, nawet z zupełnie obcymi osobami bez obawy, że zostanie się posądzony o zboczenie. Korzystaj więc z tego dopóki możesz, bo w realnym świecie niewiele jest dziewczyn, które lubią i potrafią rozmawiać bez zahamowań o seksie.

Edytowane przez green way
Czas edycji: 2014-08-09 o 06:07
green way jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 08:19   #10
Ararauna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 204
Dot.: Prymitywne zachowanie kobiet

Wydaje mi się, że autor może mieć dość ograniczony kontakt z innymi ludźmi, skoro cała ta sytuacja tak go szokuje. Zwłaszcza w tym wieku.
Albo podnieca go pisanie na forum o sytuacji, w której jakaś obca dziewczyna wypytuje go o szczegóły życia intymnego.
Człowiek ogarnięty w pierwszym z wymienionych przeze mnie przypadków już dawno zerwałby kontakt i zapomniał o sprawie.
Ararauna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 09:41   #11
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Prymitywne zachowanie kobiet

Cytat:
Napisane przez Ararauna Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że autor może mieć dość ograniczony kontakt z innymi ludźmi, skoro cała ta sytuacja tak go szokuje. Zwłaszcza w tym wieku.
Albo podnieca go pisanie na forum o sytuacji, w której jakaś obca dziewczyna wypytuje go o szczegóły życia intymnego.
Człowiek ogarnięty w pierwszym z wymienionych przeze mnie przypadków już dawno zerwałby kontakt i zapomniał o sprawie.
Stawiam na to drugie xd

Wyslane przez tapatalk 2
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-09, 09:46   #12
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Prymitywne zachowanie kobiet

Cytat:
Napisane przez green way Pokaż wiadomość
A niby dlaczego to Cię tak bardzo szokuje? Bo, że dziewczyna jest odważna, bezpośrednia, szczera i otwarta na seks, to od razu musi świadczyć o jej prymitywności? Chyba Ci się to jednak bardziej podoba niż zniesmacza, skoro nadal utrzymujesz z nią kontakt i nie potrafisz napisać wprost, że nie życzysz sobie rozmów na intymne tematy. Może nawet Cię to w jakiś sposób podnieca i nakręca? Tyle, że nie możesz sobie poradzić ze swoimi ograniczonymi poglądami na temat tego, co kobiecie wypada, a co nie. Muszę Ci powiedzieć, że szczerość to fajna rzecz, nawet w związku, ale są pewne tematy, o których nie wspomina się partnerowi, bo są niewygodne, albo mogą rodzić niepotrzebną zazdrość. Dlatego internet jest takim fajnym miejscem, gdzie można mówić szczerze i otwarcie o najintymniejszych szczegółach, nawet z zupełnie obcymi osobami bez obawy, że zostanie się posądzony o zboczenie. Korzystaj więc z tego dopóki możesz, bo w realnym świecie niewiele jest dziewczyn, które lubią i potrafią rozmawiać bez zahamowań o seksie.
chyba nie zrozumiałaś tematu


Ale co właściwie chcesz osiągnąć? Ja bym zapytała tej dziewczyny, która ci się podoba, czy dobrze się bawią z koleżanką. A potem zerwała kontakt. Myślę, że ta relacja jest już spalona na wstępie.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 10:02   #13
201605161006
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 575
Dot.: Prymitywne zachowanie kobiet

Podejrzewam, że dziewczyna po prostu sprawdza, czy nie jesteś babiarzem. Może kiedyś takiego miała i ją zdradził, albo coś. Fakt, że sprawdza w prymitywny sposób. Może inaczej nie potrafi.
201605161006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 12:02   #14
green way
Zadomowienie
 
Avatar green way
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Łóżeczko - moje ulbione miejsce
Wiadomości: 1 003
Dot.: Prymitywne zachowanie kobiet

A może po prostu laski szukają sobie faceta do niezobowiązującego trójkącika? Chyba jednak zrozumiałam temat, bo jakoś nie dociera do mnie, że w dzisiejszych czasach facet nie rozumie o co w tym wszystkim biega i dlatego wyzewnętrznia się na forum, żeby mu ktoś wytłumaczył podstawowe rzeczy. Nawet gdyby był bardzo nieśmiały, a zwłaszcza wtedy ja będąc na miejscu faceta zapytałabym dziewczyny po co jej ta wiedza, a jakby chciała mnie skonsumować w całości to bym rwała, jak świeże wisienki

Edytowane przez green way
Czas edycji: 2014-08-09 o 12:03
green way jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 15:05   #15
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: Prymitywne zachowanie kobiet

Lepiej się zastanów, co jest z Tobą, skoro zamiast normalnie ją zablokować i zerwać ten kontakt - zakładasz wątek i obszernie opisujesz ten wielki problem.
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 15:06   #16
Fleur_D
Zakorzenienie
 
Avatar Fleur_D
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 4 266
Dot.: Prymitywne zachowanie kobiet

Cytat:
Napisane przez undefined90 Pokaż wiadomość
Ale masz problemy... wystarczyło spytac co ją to wszystko interesuje i powiedziec, że nie masz zamiaru opowiadac takich rzeczy obcej osobie. Może dziewczyna, z którą się umawiałeś chciała 'wybadac' teren, ale nie wiem po co angażowała w to obcą osobę i nie wiem po co dałeś się w to wciągac.
Cytat:
Napisane przez takasobie93 Pokaż wiadomość
Podejrzewam, że dziewczyna po prostu sprawdza, czy nie jesteś babiarzem. Może kiedyś takiego miała i ją zdradził, albo coś. Fakt, że sprawdza w prymitywny sposób. Może inaczej nie potrafi.
Zgadzam się z powyższymi wypowiedziami.

Dla mnie to jasne, że dziewczyna chciała wybadać sytuację i zobaczyć jak zareagujesz na zainteresowanie jej koleżanki i nie ma co tutaj dorabiać głębszej filozofii.
Wydaje mi się to nieco obrzydliwe, ale z drugiej strony jest bardzo skuteczne. "Internetowy napaleniec" szybciutko opisałby swoje przeżycia intymne i chciałby się umówić z podstawioną panną, natomiast człowiek z klasą odmówiłby brania udziału w takiej rozmowie.

CumberbatchHolmes, jesteś dorosłym człowiekiem, a zachowujesz się jak przerażony gimnazjalista. O tych pannach można pomyśleć bardzo wiele rzeczy, ale to, że chciały cię wyśmiać jest bardzo dziwnym wnioskiem. Masz jakąś traumę z czasów szkolnych?
Fleur_D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 15:20   #17
Marudna Krolewna
Rozeznanie
 
Avatar Marudna Krolewna
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 614
Dot.: Prymitywne zachowanie kobiet

Ale stary jaka masakra? Jest jakiś przymus odpisywania? Albo udawania, że nie wiesz o co chodzi? Po co się dajesz podpuszczać i bawić w takie gierki? Albo robią sobie jaja, albo Twoja wybranka próbuje Cię wysondować, a wprost wstydzi się pytać.
__________________
marudzę na blogu - o książkach, filmach, marketingu, Łodzi i o tym co mi do głowy przyjdzie
OSTATNI WPIS: Literaci W Przedwojennej Polsce. Pasje. Nałogi. Romanse
zapraszam na marudny FP
Marudna Krolewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 15:45   #18
afrodytek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 077
Dot.: Prymitywne zachowanie kobiet

Cytat:
Napisane przez undefined90 Pokaż wiadomość
Ale masz problemy... wystarczyło spytac co ją to wszystko interesuje i powiedziec, że nie masz zamiaru opowiadac takich rzeczy obcej osobie. Może dziewczyna, z którą się umawiałeś chciała 'wybadac' teren, ale nie wiem po co angażowała w to obcą osobę i nie wiem po co dałeś się w to wciągac.
Dokładnie. Pytasz po co tak grają? Podobasz się jednej i chce wybadać grunt, jaki jesteś, czy jej nie zranisz. Z drugiej strony.. dziwie się dziewczynie \tej pierwszej\ ze nie urwała kontaktu po tym jak zobaczyła, że Ty z tą drugą piszesz i zdradzasz takie intymne szczegóły obcej osobie...
Dziewczyna jest niedojrzała... i nie mówie tu tylko o badaniu gruntu...bo to jest jakby 'normalne' tzn, że wiele nastolatek tak robi,ponieważ wstydzą sie zapytać wprost... widocznie ta Twoja jeszcze nie dorosła do rozmów w4 oczy bądz nawet przez tel, czy sms., ale bardziej chodzi mi o to, że jakbym ja tak wybadywała kogos i sie okazało, że facet tak łatwo sie otwiera przed obcymi ludzmito dla mnie bylby to koniec rozwijania znajomości.

Co robic?? Bądz dojrzalszy i skończ te gierki. Powiedz tej pierwszej całą prawdę czyli, że widziałeś u niej skeypa, że wiesz ze sie znacie... i masz dwa wyjscia konczysz znajomośc definitywnie albo zaczynacie od nowa.. skoro dziewczyna mloda to jeszcze wiele się zmieni w jej zachowaniu (zazwyczaj tak jest.. studia i doroslosc zmieniaja )... gorzej jak juz ma te swoje 25 lat się tak zachowuje....
afrodytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 20:37   #19
Hibiku
Zakorzenienie
 
Avatar Hibiku
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 4 468
Dot.: Prymitywne zachowanie kobiet

Cytat:
Napisane przez CumberbatchHolmes Pokaż wiadomość
Mogą mnie nie lubić chcieć zgnoić ale te dwie baby muszą wiedzieć jedno, że na idiotę nie trafiły
Smutne to czasy nastały, że 30letni inteligentny Shelock musi zadawać takie pytania na babskim forum i nie rozumie zachowań takich ludzi... i marnuje półtora miesiąca na maskarady...
Hibiku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-09, 21:12   #20
cud nie kobieta
Ante Pante
 
Avatar cud nie kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 198
Dot.: Prymitywne zachowanie kobiet

__________________
chill
cud nie kobieta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-08-09, 21:33   #21
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Prymitywne zachowanie kobiet

Ja cie nie moge, a mówią że to kobiety wymyślają sobie problemy z kosmosu Co masz zrobić? Nie wiem, może najpierw po prostu urwać całe to szambo urywając kontakt i z jedną panną i z drugą? No przynajmniej ja bym tak zrobiła. A później się zastanów nad sobą człowieku, że tyle czasu to ciągnąłeś, że tak się tym przejmujesz i że nie wiesz dalej co z tym zrobić.
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-09 22:33:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:50.