feromony, to działa? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-04-03, 10:58   #91
katrin11111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 65
Dot.: feromony, to działa?

Cytat:
Napisane przez mbrs Pokaż wiadomość
Ponawiam pytanie. Chciałam sobie kupić te feromony. Cz któraś z Was je używała i może coś na ich temat napisać?

Chodzi Ci o Love Desire? Mam i ogólnie są ok. Tylko są dwie wersje, miałam obie i jednak polecam tę w czarnej.
katrin11111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-05, 10:12   #92
mbrs
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 88
Dot.: feromony, to działa?

O tej w czarnej buteleczce nie widziałam. Droooooga, tak więc na razie sobie je raczej odpuszczę. Ale zainteresowana jestem tymi tańszymi w różowej. Nie wiem czy działają czy nie ale tyle się o tym mów,ze postanowiłam sobie przetestować. Tylko jednego się obawiam. Mianowicie jestem bardzo wybredna co do zapachu perfum i mało które mi się podobają ;/ A tych w sklepach nie widziałem żeby powąchać.
mbrs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-06, 10:33   #93
katrin11111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 65
Dot.: feromony, to działa?

W sklepach jest jeszcze mini wersja love desire ( taka na 15 ml) tak więc możesz sobie zamówić coś takiego.Ale z tego co widzę to cenowo średnio się opłaca, tak wiec polecałabym jednak kupić sobie te w większym flakoniku. Sama dostałam pierwszą buteleczkę w prezencie od koleżanki na urodziny (te tańsze różowe). Potem były jednymi z moich ulubionych zapachów. Delikatne,kwiatowe, ale nie obciachowe. Trochę przypominały mi Mademoiselle od Chanel. I co ciekawe bardzo podobały się płci przeciwnej. Zebrałam za nie wiele komplementów. Potem kupiłam sobie te ciemniejsze.
katrin11111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-09, 11:42   #94
mbrs
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 88
Dot.: feromony, to działa?

A różnią się pomiędzy sobą dużo? No i jak się trzymają?
mbrs jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-11, 11:09   #95
katrin11111
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 65
Dot.: feromony, to działa?

Jedne i drugie trzymają się naprawdę ok. Chociaż love desire premium są o wiele mocniejsze bo to zupełnie inna pólka cenowa. Zwykle wystarczy jedno czy dwa psiknięcia aby pachnąć do następnego dnia. Te standardowe trzymają się kilka godzin. Chociaż sama musiałabyś przetestować. bo na różnych osobach perfumy trzymają się naprawdę różnie. Moim zdaniem warto chociażby po to aby się upewnić czy feromony działają czynie. Moim zdaniem coś jednak w tym jest.
katrin11111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-16, 10:42   #96
komper
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 1
Dot.: feromony, to działa?

Jeżeli chcecie stosować feromony to polecam ten sprawdzony ranking http://feromony.net.pl/
komper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 07:39   #97
kasia_wysz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 21
Dot.: feromony, to działa?

Chyba tu chodzi bardziej o to, że wydaje Ci się, że Ci pomogą. Nie? Chociaż nie znam się na chemii, haha
kasia_wysz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-02, 10:16   #98
nk024
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 1
Question Dot.: feromony, to działa?

Chciałbym rozwiać trochę wątpliwości i błędnych informacji. Przede wszystkim większość feromonów na rynku to shit. To są tylko perfumy, które nie zawierają substancji, które określane są mianem feromonów (Androstenol, Androstadienon, Estratetraenol itp.). Kupując Love and desire czy podobne Hiszpańskie Muchy... według mnie wydajecie pieniądze w błoto. Już lepiej kupić porządne perfumy, a nie "pseudo feromony", które mają pachnieć...

Cytat:
Napisane przez katrin11111 Pokaż wiadomość
Zwykle wystarczy jedno czy dwa psiknięcia aby pachnąć do następnego dnia. Te standardowe trzymają się kilka godzin. Chociaż sama musiałabyś przetestować. bo na różnych osobach perfumy trzymają się naprawdę różnie. Moim zdaniem warto chociażby po to aby się upewnić czy feromony działają czynie. Moim zdaniem coś jednak w tym jest.
Może jeszcze o tym nie wiesz, ale feromony nie mają pachnieć. Ba, feromony nie mają w ogóle zapachu! Pachnieć mają perfumy. Feromony odbieramy na podświadomym poziomie. Przykładowo
wspomniany wyżej Androstadienon - poczytaj badania naukowe a dowiesz się, że ta substancja potęguje podniecenie seksualne o 200% i nie ma to nic wspólnego z placebo (podwójnie ślepa próba).

Uniwersytety czy takie osoby jak np. Lew Starowicz - wszyscy, którzy są od lat w temacie psychologii zapachów potwierdzają, że feromony działają. Nie jest to jednak działanie zerojedynkowe, że nagle się psiknie i wszystkie dziewczyny moje... Feromony to dodatek do osobowości. No i oczywiście, nie chodzi o tanie perfumki z napisem feromony tylko sprawdzone, DROGIE produkty jak NPA czy Pheromax.
nk024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-02, 11:05   #99
protegowany
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 78
Dot.: feromony, to działa?

Nie spryskałbym się, chyba że w desperacji. To oszukiwanie kobiet.
protegowany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-11-30, 05:11   #100
ciekawssska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-11
Wiadomości: 33
Dot.: feromony, to działa?

Cytat:
Napisane przez Renatka_2108 Pokaż wiadomość
No kolezanka ma psa kroty atakuje dziewczyny ktore maja okres. Lepiej nie podchodzic wtedy do niego, niewiem jak to sie dzieje. O sarnach nie wiedzialam hehehe
Pies ma bardzo czuły węch. 40 razy bardziej czuły od naszego.
Wychuwa krew menstruacyjną, wyczuwa pot, wyczuwa inny zapach spowodowany stresem czy emocjami, wyczuwa zapach leków, wyczuwa niektóre choroby, które zmieniają zapach człowieka.
Jesli pies jest agresywny, powinien z nim popracować behawiorysta stosujący metody pozytywne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ciekawssska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-12-03, 17:09   #101
miziu_miziu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 1
Dot.: feromony, to działa?



Sex shop https://miziu-miziu.pl

Polecamy szeroki wybór perfum i feromonów, które działają!
https://miziu-miziu.pl/413-feromony-i-perfumy-
miziu_miziu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-03 18:09:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:50.