Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 27 - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Chirurgia plastyczna

Notka

Chirurgia plastyczna Interesujesz się chirurgią plastyczną? Poddałaś się zabiegowi lub go rozważasz? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-09-29, 17:47   #2101
Lili71113
Raczkowanie
 
Avatar Lili71113
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 341
Dot.: Powiększanie piersi Kraków - do kogo?

Cytat:
Napisane przez Nita6 Pokaż wiadomość
dla mnie te kwasy , botoxy to jakaś abstrakcja
nigdy nie korzystałam , do kosmetyczki nie chodzę

kurde ,może powinnam ?


SZAN

Ty to słyszysz i nie grzmisz? LILLI może będzie mieć 700cc - taka padła tu liczba !!!!

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

KOMTESA

KRAJANKA

jak wyglądacie ?
Poki co Lili czeka na konsultację u swojej dr.. jak nic nie wynegocjuje to na te 700 cc poczeka se trochę nim zrobi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lili71113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 17:48   #2102
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Powiększanie piersi Kraków - do kogo?

Cytat:
Napisane przez miumiu29 Pokaż wiadomość
To tak moja kochana😃 :
Co ile robisz baby botox? Ile serii robisz mezoterapii bezigłowa?
W listopadzie jadę do mojego dermatologa i przede wszystkim chciałabym pogadać z nim o moich oczach, jak widziałaś na zdjęciu mam mega podkrazone oczy w sensie, u mnie to rodzinne takie dolne pokreslenie tych oczu....i nie wiem właśnie co mu zaproponuje....x roku na rok mi się to pogarsza i nie wygląda fajnie. Nigdy nic nie robiłam wiec to byłby mój pierwszy raz. ..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Botox raz w roku ( choć moja dermatolożka zaleca mi dwa razy w roku) ale jeszcze jestem zbyt młoda na to :-P
Mikrodermabrazje robię tylko dwa razy w roku,nie powtarzam tego tak jak zalecają,bo mi zależy na otwarciu porów i wpakowaniu jak najgłębiej mixtury witamin tam ;-) więc traktuję to raczej jako głęboki peeling ;-) nie lubię przesady.
A na te podkrążone oczy to uważaj kochana,można sobie więcej krzywdy zrobić... tam jest tak delikatna skórka,moja znajoma zrobiła sobie jakiś zabieg pod oczy i wyglądała ohydnie... grudy jej się zrobiły,musiała to później likwidować...popytaj naprawdę doświadczonego dermatologa!! ;-)

---------- Dopisano o 18:48 ---------- Poprzedni post napisano o 18:47 ----------

Cytat:
Napisane przez manka1807 Pokaż wiadomość
Komtesa, piernicz obiad- pokaz sie nam! Wlasnie myslalam sobie, ze jestem ciekawa jak Ty wygladasz




MiuMiu, ja tez robie czolo (przede wszystkim zeby odrobine podniesc powieki, bo mi opadaja ), do tego mezoterapia iglowa raz do roku no i usta... Ale tak jak Maleficenta- staram sie zachowac umiar i dzialac wg tego, co kiedys powiedziala moja przyjaciolka: ''ma wygladac jak dobre geny, a nie dobry lekarz''
O tak tak Manka ;-) tak to właśnie ma wyglądać :-D
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 17:51   #2103
miumiu29
Rozeznanie
 
Avatar miumiu29
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 663
Dot.: Powiększanie piersi Kraków - do kogo?

Cytat:
Napisane przez maleficenta Pokaż wiadomość
Botox raz w roku ( choć moja dermatolożka zaleca mi dwa razy w roku) ale jeszcze jestem zbyt młoda na to :-P
Mikrodermabrazje robię tylko dwa razy w roku,nie powtarzam tego tak jak zalecają,bo mi zależy na otwarciu porów i wpakowaniu jak najgłębiej mixtury witamin tam ;-) więc traktuję to raczej jako głęboki peeling ;-) nie lubię przesady.
A na te podkrążone oczy to uważaj kochana,można sobie więcej krzywdy zrobić... tam jest tak delikatna skórka,moja znajoma zrobiła sobie jakiś zabieg pod oczy i wyglądała ohydnie... grudy jej się zrobiły,musiała to później likwidować...popytaj naprawdę doświadczonego dermatologa!! ;-)
Ten do którego jadę to wierz mi taki coś wirtuoz jak T.K 😁haha😊 ale serio bardzo dobry świetny wykształcony no same superlatywy, dlatego tylko jemu bym zaufala w tej kwestii, choć nie wiem czy u mnie by nie wchodziło nawet wstrzykniecie własnego tłuszczu gdyby to było możliwe. Popytam go i coś zaradzimy, co do samej buzi nie wiem czy na sam początek nie zrobiłabym sobie peelingu trojchlorooctowego a potem nawilżanie zacząć. Ale serial nie ten wygląd moich oczu i coraz bardziej widoczne zmarszczki przerażają mnie....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
miumiu29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 17:56   #2104
Biyadhoo
Zadomowienie
 
Avatar Biyadhoo
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 1 170
Dot.: Powiększanie piersi Kraków - do kogo?

Jestem no wiec tak... dr mnie poogladal, pomacal, wybadal blizny i mowi :"what on earth do you want to change??" Stwierdzil ze mam piersi idealnie zrobione i pasujace do mojej sylwetki, blizny plaskie i krotkie ktore trzeba pod lupa ogladac. Powiedzial ze owszem, jest miejsce na wieksze o wyzszym profilu ale trzeba zachowac ta sama szerokosc bo mam bardzo szeroki rozstaw, wiec 450cc hp moze mi wlozyc ale wciaz beda sie rozjezdzaly na boki tyle ze bedzie push up i wiekszy rozmiar stanika. No i praktycznie przez 30 minut probowal mi wybic z glowy wymiane twierdzac ze tak naturalnych piersi dawno nie widzial i ze gdyby nie wiedzial to by nie powiedzial ze cos przy nich majstrowalam. Gdybym sie jednak zdecydowala to owszem zrobi mi operacje , juz nawet za miesiac w cenie £5800. Kurde no...
__________________
A-B/69/161/51
10.05.16 - Juz po! 325cc Mentor Moderate Plus 12,8cm/ 3,8 proj. - M.P. Ostrava
Biyadhoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 18:04   #2105
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Powiększanie piersi Kraków - do kogo?

Cytat:
Napisane przez Biyadhoo Pokaż wiadomość
Jestem no wiec tak... dr mnie poogladal, pomacal, wybadal blizny i mowi :"what on earth do you want to change??" Stwierdzil ze mam piersi idealnie zrobione i pasujace do mojej sylwetki, blizny plaskie i krotkie ktore trzeba pod lupa ogladac. Powiedzial ze owszem, jest miejsce na wieksze o wyzszym profilu ale trzeba zachowac ta sama szerokosc bo mam bardzo szeroki rozstaw, wiec 450cc hp moze mi wlozyc ale wciaz beda sie rozjezdzaly na boki tyle ze bedzie push up i wiekszy rozmiar stanika. No i praktycznie przez 30 minut probowal mi wybic z glowy wymiane twierdzac ze tak naturalnych piersi dawno nie widzial i ze gdyby nie wiedzial to by nie powiedzial ze cos przy nich majstrowalam. Gdybym sie jednak zdecydowala to owszem zrobi mi operacje , juz nawet za miesiac w cenie £5800. Kurde no...

Lekarz dobrze mówi, masz piękne piersi , nie ruszałabym ich
__________________
18.08.16. Motiva Ergonomix 245cc
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 18:19   #2106
Balonoowa
Rozeznanie
 
Avatar Balonoowa
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 666
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 27

Cytat:
Napisane przez Olivkaa200 Pokaż wiadomość
hej kochana zaraz lecę do albumu moje piersi mają się dobrze niedawno świętowałyśmy 4 rocznicę razem

Trzymam kciuki żeby teraz było dobrze a co dokładnie miałaś robione?? nowy implant? nie sledze jak kiedys i nie wiem
Fajnie, że się odezwałaś nowy implant niestety nie....za droga impreza jak dla mnie na ten czas ale za 10lat nie wykluczam podniesienie implantu i zbliżenie piersi. Jak na razie jestem mega opuchnięta i wydaje mi się, że piersi są mniejsze niż przed operacją. Może to takie złudzenie, bo góra jest bardziej wypełniona? Jak uważacie? Nawet mój TŻ powiedział, że są mniejsze niż przed poprawką
__________________
1 operacja - 01.2016
Poprawka - 09.2016
Silimed Natural 485 Hi
Balonoowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 18:45   #2107
kamila2805
Raczkowanie
 
Avatar kamila2805
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 96
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 27

w galerii moje 7 tygodni szczęścia








450 ex hp Czechy Dr.DF

Edytowane przez kamila2805
Czas edycji: 2016-09-29 o 18:46
kamila2805 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-09-29, 19:02   #2108
Joannnn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 202
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 27

Cześć dziewczynki,
Ale jesteście śliczne
W galerii nowe zdjęcia.
Joannnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 19:12   #2109
miumiu29
Rozeznanie
 
Avatar miumiu29
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 663
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 27

Cytat:
Napisane przez Joannnn Pokaż wiadomość
Cześć dziewczynki,
Ale jesteście śliczne
W galerii nowe zdjęcia.
kochana jak sie czujesz? jak samopoczucie?
miumiu29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 19:28   #2110
Joannnn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 202
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 27

Cytat:
Napisane przez miumiu29 Pokaż wiadomość
kochana jak sie czujesz? jak samopoczucie?
miumiu- kochana dziękuję, czuję się już bardzo dobrze. Prawie mnie nie boli. Wiadomo jest uczucie takiego ciągnięcia, głównie przy wstawaniu. Najgorsze jak dla mnie to to spanie na plecach, ale jakoś muszę przeżyć
Naprawdę bardzo się cieszę że mam piersi
Joannnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 19:31   #2111
KKrajanka
Raczkowanie
 
Avatar KKrajanka
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 275
Dot.: Powiększanie piersi Kraków - do kogo?

Cytat:
Napisane przez Nita6 Pokaż wiadomość
dla mnie te kwasy , botoxy to jakaś abstrakcja
nigdy nie korzystałam , do kosmetyczki nie chodzę

kurde ,może powinnam ?


SZAN

Ty to słyszysz i nie grzmisz? LILLI może będzie mieć 700cc - taka padła tu liczba !!!!

---------- Dopisano o 16:32 ---------- Poprzedni post napisano o 16:32 ----------

KOMTESA

KRAJANKA

jak wyglądacie ?
Ja jestem mega niefotogeniczna hehe Niby 180 cm wzrostu i blondyna ale jakos na zdjęciach nietentego.... Postaram sie coś niedługo znaleźć.

A tak poza tym, to ja planuje lifting wampirzy za rok, lub dwa lata. A na następne wakacje mam umówiona już operacje hehe c*pki Trochę z przymusu ,bo złe mnie pozszywali po porodzie ale zwężenie już bedzie przy okazji...
__________________
Anatomiczne Mentor 295 i 330 ml
KKrajanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 19:40   #2112
maleficenta
Zadomowienie
 
Avatar maleficenta
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 1 440
Dot.: Powiększanie piersi Kraków - do kogo?

Cytat:
Napisane przez miumiu29 Pokaż wiadomość
Ten do którego jadę to wierz mi taki coś wirtuoz jak T.K 😁haha😊 ale serio bardzo dobry świetny wykształcony no same superlatywy, dlatego tylko jemu bym zaufala w tej kwestii, choć nie wiem czy u mnie by nie wchodziło nawet wstrzykniecie własnego tłuszczu gdyby to było możliwe. Popytam go i coś zaradzimy, co do samej buzi nie wiem czy na sam początek nie zrobiłabym sobie peelingu trojchlorooctowego a potem nawilżanie zacząć. Ale serial nie ten wygląd moich oczu i coraz bardziej widoczne zmarszczki przerażają mnie....

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Miumiu to działaj kochana! Lepiej teraz zapobiec,bo później jeśli zmarszczki będą zbyt głębokie to ich nie zniwelujesz całkowicie tylko złagodzisz... Delikatny botoks nie jest zły a uwierz mi cera promienieje... lub kwas hialuronowy mega nawilża cerę!
Nie bój się takich zabiegów z umiarem naprawdę nie zrobią z Ciebie kobiety lwa a pięknie podkreślą cerę ;-)
Ja to nawet zanim zrobiłam pierwszy botoks bylam na 3 konsultacjach :-D bałam się opadnięcia brwi albo niewiadomo czego jeszcze :-P
No i Miumiu dziękuję za kom.jestes przekochana :-* :-* Ty też jesteś śliczna blondi :-* :-*
__________________
Konsultacje:
10.03.2015r T.K anatomy 360cc lub 390cc hp
14.09.2016r A.K anatomy 380cc hp
22.11.2016r A.Z anatomy 375cc hp
31.01.2017r A.B anatomy 475cc xhp
Operacja: 10.09.2018r A.B anatomy 535 xhp
maleficenta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 19:45   #2113
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Powiększanie piersi Kraków - do kogo?

aaa

rozkosz w Galeriach


Joann -

cyce jeszcze spięte ale rowek się wydostaje , i jest potencjał na duży ładny , kształtny cyc, za kilka tygodni piękne będą


Kamila -
Masz świetne , duże piersi , wysoko , blisko , bez stanika wyglądają bosko


Ballonova

Jak dla mnie poprawda bardzo udana , piersi są zbliżone do siebie i nie uważam żeby były mniejsze
__________________
18.08.16. Motiva Ergonomix 245cc
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 20:29   #2114
Joannnn
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 202
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 27

"Joann -

cyce jeszcze spięte ale rowek się wydostaje , i jest potencjał na duży ładny , kształtny cyc, za kilka tygodni piękne będą"

dziękuję Nita, oby tak było
Joannnn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 20:33   #2115
Dlugienogi
Raczkowanie
 
Avatar Dlugienogi
 
Zarejestrowany: 2015-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 464
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 27

O jak tu ładnie się zrobiło !!! Jak miło się Was ogląda


od kilku dni biegam po sklepach żeby kupić coś z ładnym dekoltem - nieważne bluzka sukienka czy kombinezon.... Gdzie Wy takie ciuszki kupujecie? Bo jak się wreszcie odwazyłąm żeby pokazac się w ładnym dekolcie to teraz nie mogę nic znaleźć. A może pochwalicie się w galeriach sexownymi ciuszkami?
__________________
Tylko nieszczęśliwi ludzie szukają swojego szczęścia w nieszczęściu innych
178/68=>66. W 2000r korekcja nosa, zadrutowana od 2015-10-21, laserowa depilacja od 2015-11-12, od 2016 siłownia i basen, zapuszczam włosy, na ciągłej diecie MŻ, 2016-05-16 AB - Silimed - 475 XH, 12,5 proj. 6,7
Dlugienogi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 20:55   #2116
Nita6
Zakorzenienie
 
Avatar Nita6
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 195
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 27

Cytat:
Napisane przez Dlugienogi Pokaż wiadomość
O jak tu ładnie się zrobiło !!! Jak miło się Was ogląda


od kilku dni biegam po sklepach żeby kupić coś z ładnym dekoltem - nieważne bluzka sukienka czy kombinezon.... Gdzie Wy takie ciuszki kupujecie? Bo jak się wreszcie odwazyłąm żeby pokazac się w ładnym dekolcie to teraz nie mogę nic znaleźć. A może pochwalicie się w galeriach sexownymi ciuszkami?

ja nie mam czym , bo nie mam takowych jeszcze , ja z tych co jeszcze się czają

ale chętnie też pooglądam inne dziewczyny szukając inspiracji

---------- Dopisano o 19:55 ---------- Poprzedni post napisano o 19:55 ----------

p.s lewa pierś zaczyna już mięknąć jupppi
__________________
18.08.16. Motiva Ergonomix 245cc
Nita6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 21:33   #2117
komtesa
Rozeznanie
 
Avatar komtesa
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 945
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 27

Byłam w albumach. Nie pisałam komentarzy, bo musiałabym chyba robić "kopiuj-wklej". Co jedna to piękniejsza. Super wyglądacie dziewczyny!

Aaa, właśnie, zapomniałabym - w Satine Bielizna w Warszawie do 30.09 jest promocja na czarne biustonosze. Byłam wczoraj i kupiłam... 3. Nie mogłam jakoś się oprzeć, a i tak ciągle chodzę w miękkiej Anicie, bo najwygodniejsza.

Biyadhoo, prosta sprawa - nie rób. Fajne masz cycki.

Balonoowa, u Ciebie jest wszystko pięknie. Piersi Ci się zbliżyły, są śliczne.
Joannn, Kamila Wasze też piękne. Kamila jakie Ty masz duże, no w szoku byłam. I ten rowek.
__________________
T.D. 31.05.2016 Mentor 300cc/11/10,3/5,6
komtesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 22:07   #2118
bsara
bsara
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 291
Dot.: Powiększanie piersi Kraków - do kogo?

Cytat:
Napisane przez Lili71113 Pokaż wiadomość
Super Was zobaczyć kochane! Naprawdę mega pomysł z tymi fotkami.. Jestem pod mega wrażeniem każdej z Was.. jak dodać te Wasze śliczne buźki do tych piersi, które macie to szał na maxa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:52 ---------- Poprzedni post napisano o 12:30 ----------

Ej, laleczki.. piszę z newsami.. kolejny dr mi odpisał.. I co???!!! Sluchajcie tego. Wysłałam zdjęcia.. przed, po, obecnie.. no wszystko co tam możliwe. Napisal ze nie wierzy, ze to 535 i jeżeli to faktycznie taki implant to żeby osiągnąć wymarzony efekt powinnam spróbować ok 700 cc.. wtedy piersi utworzą rowek, góra się pięknie wypełni.. padlam. Żaden nie zaproponował podniesienia. Dziwne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się nie znam i nie chce czegoś palnac, ale nie uważasz, że jak sobie włożysz 700cc to Cię będzie kręgosłup boleć i cycki mogą ci opasc do kolan pod swoim ciężarem. Oczywiście jeżeli gadam bzdury to niech mnie ktoś poprawi
bsara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 22:27   #2119
Lili71113
Raczkowanie
 
Avatar Lili71113
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 341
Dot.: Powiększanie piersi Kraków - do kogo?

Cytat:
Napisane przez bsara Pokaż wiadomość
Ja się nie znam i nie chce czegoś palnac, ale nie uważasz, że jak sobie włożysz 700cc to Cię będzie kręgosłup boleć i cycki mogą ci opasc do kolan pod swoim ciężarem. Oczywiście jeżeli gadam bzdury to niech mnie ktoś poprawi
Nie mam kochana pojęcia co się wydarzy po prostu napisałam Wam co mi doktorki odpisały sama osobiście uważam, że u mnie konieczne jest podniesienie, ale lekarz żaden mi tego nie polecił.. No i moje obecne piersi, mimo tego że implant spory wcale nie są ogromne. Po zejściu opichlizny sa takie raczej średnie.. No ale wiecie, ja Zawsze miałam duży cyc więc patrzę na to troszkę inaczej niż dziewczyny, które z miseczki A czy B startują..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:18 ----------

Poza tym gwarantuje Wam, ze zanim kolejny raz pójdę się ciąć to skonsultuje milion razy wszystko by tylko moc osiągnąć ten wymarzony efekt.. póki co zbieram opinie, póki co wszystkie są zadziwiające. :-D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lili71113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 22:32   #2120
karolciakk90
Raczkowanie
 
Avatar karolciakk90
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Northeim/Szczecin
Wiadomości: 340
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 27

Dobra, dodałam fotki, zapraszam

Ja będę robiła 2.11 brwi permanentne, a 22.12 usta permanentne - któraś z Was pytala. A w przyszłym roku chcę sobie zrobić kriolipolizę i zastanawiam się nad wampirzym liftingiem przed weselem;p Macie jakieś doświadczenia ?

Natomiast znajoma dermatolog odradzala mi botoks i kwas, bo mowila, że to jest błędne koło i mnóstwo wywalonej kasy... Ja tez sama mam takie mieszane uczucia co do tych specyfików.

Lili, a jaki Ty masz wymiar klatki i szerokość cycka, że aż taki implant Ci zaproponował? To jakiś ewenement na tym forum !

Joannnn jaki Ty masz implant?

I Kamila jakie cycenormalnie jak namalowane heheh

Balonoowa teraz już będzie cyc superek, nie masz co się martwić
__________________
09.11.2016 Sebbin 395cc 11,4/5,7 A.K. Szczecin
karolciakk90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 22:39   #2121
Lili71113
Raczkowanie
 
Avatar Lili71113
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 341
Dot.: Powiększanie piersi Kraków - do kogo?

Haha.. ja to mam tyyyle skóry wiszacej po karmieniu ze wszystko mi się tam po prostu zmieści :-D kto da więcej :-D? Wiecie.. łatwiej wypchac silikonem niż plastykę robić.. ;-) może ja po prostu trafiam na leniwych chirurgów? :-D

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lili71113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 22:40   #2122
karolciakk90
Raczkowanie
 
Avatar karolciakk90
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Northeim/Szczecin
Wiadomości: 340
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 27

Ej miumiu29 wyglądasz super! Bardzo sympatycznie, taki potargany aniołek haha

A Ty Lili.... jak sexi modelka Ku**a mac Wy wszystkie wyglądacie normalnie jak z obrazka, dobrze, że tak daleko mieszkam, bo jakbym miała iść z Wami wszystkimi na kawę to chyba bym się za kawiarnie schowała
__________________
09.11.2016 Sebbin 395cc 11,4/5,7 A.K. Szczecin
karolciakk90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 22:50   #2123
Lili71113
Raczkowanie
 
Avatar Lili71113
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 341
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 27

Cytat:
Napisane przez karolciakk90 Pokaż wiadomość
Ej miumiu29 wyglądasz super! Bardzo sympatycznie, taki potargany aniołek haha

A Ty Lili.... jak sexi modelka Ku**a mac Wy wszystkie wyglądacie normalnie jak z obrazka, dobrze, że tak daleko mieszkam, bo jakbym miała iść z Wami wszystkimi na kawę to chyba bym się za kawiarnie schowała
Karolciak lecę Cię obejrzeć!!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:50 ---------- Poprzedni post napisano o 22:44 ----------

Karolciakk, jaką metoda robisz brewki?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lili71113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 23:00   #2124
karolciakk90
Raczkowanie
 
Avatar karolciakk90
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Northeim/Szczecin
Wiadomości: 340
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 27

RefectoCil natur braun 3 to taki zamiennik henny, maluje dokładnie pędzelkiem, poprawiam ksztalt patyczkiem do uszu, reguluje i przycinam. A na codzień używam kredki i żelu do brwi, w sumie to chyba nic specjalnego Swoje naturalne mam tak jasne, że ich nie widać, wyglądam jak człowiek bez brwi
__________________
09.11.2016 Sebbin 395cc 11,4/5,7 A.K. Szczecin
karolciakk90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-29, 23:10   #2125
Lili71113
Raczkowanie
 
Avatar Lili71113
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 341
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 27

Cytat:
Napisane przez karolciakk90 Pokaż wiadomość
RefectoCil natur braun 3 to taki zamiennik henny, maluje dokładnie pędzelkiem, poprawiam ksztalt patyczkiem do uszu, reguluje i przycinam. A na codzień używam kredki i żelu do brwi, w sumie to chyba nic specjalnego Swoje naturalne mam tak jasne, że ich nie widać, wyglądam jak człowiek bez brwi
Nie, nie kochana.. mi chodzi o ten permanentny na jaką metodę się zdecydujesz? Włos plus cień u Ciebie widzę! Tzw. Metoda hybrydowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:10 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Cytat:
Napisane przez Lili71113 Pokaż wiadomość
Nie, nie kochana.. mi chodzi o ten permanentny na jaką metodę się zdecydujesz? Włos plus cień u Ciebie widzę! Tzw. Metoda hybrydowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Uzyskasz wtedy piękny, naturalny efekt.. podniesienie łuku, pogrubienie i oko będzie niesamowite. Sama ostatnio poddalam się temu zabiegowi i jestem zachwycona. Zupełnie inne spojrzenie..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lili71113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-30, 01:56   #2126
karolciakk90
Raczkowanie
 
Avatar karolciakk90
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: Northeim/Szczecin
Wiadomości: 340
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 27

Ahaa, no patrz ja nie załapalam- blondynka Generalnie to jeszcze nie wiem, najpierw chciałam właśnie cień z metodą wloskowa, ale później stwierdzilam, że może być zbyt wyraziscie i nienaturalnie. Ostatnio moja mama zrobiła sobie microblanding i wygląda super, a więc ja też się bardziej skłoniłam ku tej metodzie. Oczekuję pomocy i porady od mojej Pani lingierystki, mam nadzieje, ze mi doradzi i, że będzie najwyżej robić jakieś próby

---------- Dopisano o 01:56 ---------- Poprzedni post napisano o 01:49 ----------

W każdym razie najlepiej czuję się w takich właśnie jak na zdjęciu. Miałam już robione próby z henny z grubszymi i zle się czułam i mi się nie podobały... Zdam się w jakimś tam stopniu na tą kobietę, w końcu niby wicemistrzyni, to ma jakieś pojęcie o dopasowaniu tatuażu do twarzy ;p Mam nadzieję

A Ty się tym zajmujesz Lili czy jak? Zdradzaj tu nam szybko !;p
__________________
09.11.2016 Sebbin 395cc 11,4/5,7 A.K. Szczecin
karolciakk90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-30, 06:41   #2127
Judyta71
Rozeznanie
 
Avatar Judyta71
 
Zarejestrowany: 2016-01
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 534
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 27

Dzień dobry

Wyliczanka :

beauty and smart - 03.10 - 3

patrycjanka1987-03.10(poprawka)-3

bsara - 04.10 - 4

miumiu29 -17.10 - 17

karolciakk90 - 08.11 -42

mano3891-11.01 (poprawka)-103

gwiazdka26 - 30.01 - 122

vanessita - 20.02 - 143

motylek3212 - 22.03 - 173

ILANOC- 10.04 -192
__________________
op.TD 10.05.2016
Mentor 400cc UHP (szer.10,6 ,wys. 5,4 , okrągłe)
Judyta71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-30, 07:16   #2128
ona33ch
Wtajemniczenie
 
Avatar ona33ch
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: 🇨🇭
Wiadomości: 2 649
Dot.: Powiększanie piersi Kraków - do kogo?

Dzień dobry dziewczęta

Piatunio !!!
Jupiii
Jeszcze 7 h i zasłużony urlop
Plaża drinki i spokój


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
21/09/2015 👉 L.P Ostrava = SEBBIN 615 ml 13,4 proje. 6,5

Wzrost 183 cm / 72 kg
Pod biustem 83
W biuście 103
ona33ch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-30, 07:28   #2129
Lili71113
Raczkowanie
 
Avatar Lili71113
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 341
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 27

Cytat:
Napisane przez karolciakk90 Pokaż wiadomość
Ahaa, no patrz ja nie załapalam- blondynka Generalnie to jeszcze nie wiem, najpierw chciałam właśnie cień z metodą wloskowa, ale później stwierdzilam, że może być zbyt wyraziscie i nienaturalnie. Ostatnio moja mama zrobiła sobie microblanding i wygląda super, a więc ja też się bardziej skłoniłam ku tej metodzie. Oczekuję pomocy i porady od mojej Pani lingierystki, mam nadzieje, ze mi doradzi i, że będzie najwyżej robić jakieś próby

---------- Dopisano o 01:56 ---------- Poprzedni post napisano o 01:49 ----------

W każdym razie najlepiej czuję się w takich właśnie jak na zdjęciu. Miałam już robione próby z henny z grubszymi i zle się czułam i mi się nie podobały... Zdam się w jakimś tam stopniu na tą kobietę, w końcu niby wicemistrzyni, to ma jakieś pojęcie o dopasowaniu tatuażu do twarzy ;p Mam nadzieję

A Ty się tym zajmujesz Lili czy jak? Zdradzaj tu nam szybko !;p
Jestem kosmetologiem, specjalizuje się w wizażu ale teraz to raczej moje hobby. Obecnie przekwalifikowalam się i jestem terapeutą i logopeda nikt tego nie rozumie.. bo zarobki grosze i wszystkim bardziej kojarzę się z tym pierwszym zdecydowanie bardziej, ale cóż. Kocham pracę z dziećmi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lili71113 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-09-30, 08:16   #2130
ismenka
Zakorzenienie
 
Avatar ismenka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 761
Dot.: Piersi sobie powiększamy i o życiu rozmawiamy cz. 27

dzień dobry

Biyadhoo, dr ma rację. Masz cudowne piersi, jesteś drobna, bardzo wąska w pasie. Moim zdaniem nie będziesz wyglądała z wielkimi balonami seksownie tylko wulgarnie.

Lili, wow, super. Jaką terapią się zajmujesz?

---------- Dopisano o 09:09 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

karolciak, czy Ty jestes 90 rocznik? Masz 26 lat? Naprawdę już chcesz robić lifting wampirzy?

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

komteska, dawaj no foty w nowych staniczkach i koniecznie fotę buzi!

Joann śliczne piersi się szykują

nita, nie przejmuj się, dla mnie te kwasy, botoksy itd to też czarna magia. Ale nie zamierzam się w to zagłębiać. Nie interesuje mnie póki co taka ingerencja.
Myślę bardziej nad czymś, co nawilży mi skórę , bo sucha jak wiór.
A kurze łapki zamierzam polubić

---------- Dopisano o 09:16 ---------- Poprzedni post napisano o 09:13 ----------

dlugienogi, no ja nie mam nic z dekoltem.
Ale może się skuszę i coś kupię
__________________
Było: A/72/83/167/54
A.K.11.04.2016r. sebbin 325cc 11,5/10,5/5,5
Jest: D-E/71/89/167/53
ismenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Chirurgia plastyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-14 15:08:44


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:52.