Suknia empire - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-04, 21:20   #391
6000ewka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 35
Dot.: Suknia empire

A tak wyglada moja, juz prawie skompletowalam dodatki, ciagle zastanawiam sie nad fryzura, ale mysle ze bedzie cos podobnego do zalaczonych. Bukiet z eustomy ale pewnie luzniejszy od zalaczonego. Buty troche takie jak do tanca, ale musze miec cos co sie bedzie stopy trzymalo:P
Co sadzicie o calosci???

Edytowane przez 6000ewka
Czas edycji: 2010-05-05 o 13:38
6000ewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 08:14   #392
anoola
Zadomowienie
 
Avatar anoola
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 247
Dot.: Suknia empire

6000ewka śliczna ta twoja suknia ) bukiet też cudny. Wydaje mi się, że ta druga fryzurka byłaby lepsza. Ta pierwsza chyba trochę za skromna, ale to tylko moje zdanie. Będziesz ślicznie wyglądać )
anoola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 09:52   #393
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Suknia empire

Po odwiedzeniu kilkudziesięciu salonów, przymierzeniu chyba kilkuset sukni, oglądnięciu kilku tysięcy zdjęć wybrałam tę jedną jedyną!
Jest oczywiście w stylu empire, zwiewna, dziewczęca, ale też elegancka.
Jeszcze tylko 137 dni muszę wytrzymać ;-)
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 11:46   #394
6000ewka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 35
Dot.: Suknia empire

Cytat:
Napisane przez anoola Pokaż wiadomość
6000ewka śliczna ta twoja suknia ) bukiet też cudny. Wydaje mi się, że ta druga fryzurka byłaby lepsza. Ta pierwsza chyba trochę za skromna, ale to tylko moje zdanie. Będziesz ślicznie wyglądać )
Dzieki bardzo, tez sie sklaniam bardziej ku drugiej.

---------- Dopisano o 11:46 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Dorotheaa Pokaż wiadomość
Po odwiedzeniu kilkudziesięciu salonów, przymierzeniu chyba kilkuset sukni, oglądnięciu kilku tysięcy zdjęć wybrałam tę jedną jedyną!
Jest oczywiście w stylu empire, zwiewna, dziewczęca, ale też elegancka.
Jeszcze tylko 137 dni muszę wytrzymać ;-)
Dorotheaa, suknia cudna))) bardzo elegancka i zwiewna)) Zazdroszcze Ci tylko czasu ktory mialas na wybor. Ja mialam dzien i troszke (mieszkam za granica i wpadlam do Polski na szybkie zakupy) i nieco nad tym ubolewam. Co prawda ogladalam mase sukien przez internet, ale potem sie okazalo ze to co podobalo mi sie na modelceniekoniecznie wyglada dobrze w realu na mojej osobie.... no a potem po zakupie oczywiscie masa watpliwosci czy to dobra czy nie dobra... ech.
Pozdrawiam i powodzenia. Ja jeszcze niecale 2 miesiace))))
6000ewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 14:04   #395
olenkaa
Rozeznanie
 
Avatar olenkaa
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 868
GG do olenkaa
Dot.: Suknia empire

Cytat:
Napisane przez 6000ewka Pokaż wiadomość
A tak wyglada moja,
cuuuudna suknia
jeśli chodzi o fryzurę, też obstawiałabym opcję nr 2. Pierwsza za skromna.
__________________
bawię się w życie..
olenkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 15:10   #396
6000ewka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 35
Dot.: Suknia empire

Cytat:
Napisane przez olenkaa Pokaż wiadomość
cuuuudna suknia
jeśli chodzi o fryzurę, też obstawiałabym opcję nr 2. Pierwsza za skromna.
Dzieki to juz kolejny glos na opcje numer 2))))

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Dorotheaa Pokaż wiadomość
Po odwiedzeniu kilkudziesięciu salonów, przymierzeniu chyba kilkuset sukni, oglądnięciu kilku tysięcy zdjęć wybrałam tę jedną jedyną!
Jest oczywiście w stylu empire, zwiewna, dziewczęca, ale też elegancka.
Jeszcze tylko 137 dni muszę wytrzymać ;-)
Dorotheaa, a o jakiej fryzurze myslisz do tej sukni?? no i o jakiej bieliznie. ja mam maly problem, bo moja suknia jest dosyc cienka i jak zaloze biala bielizne to lekko sie odcina, wiec musi byc cielista no i zadnych podwiazek, a juz napewno zadnych niebieskich....... Twoja suknia jest bardziej przymarszczona to pewnie nie masz tego problemu...

Edytowane przez 6000ewka
Czas edycji: 2010-05-05 o 15:12
6000ewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 16:10   #397
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Suknia empire

Cytat:
Napisane przez 6000ewka Pokaż wiadomość
Dorotheaa, a o jakiej fryzurze myslisz do tej sukni?? no i o jakiej bieliznie. ja mam maly problem, bo moja suknia jest dosyc cienka i jak zaloze biala bielizne to lekko sie odcina, wiec musi byc cielista no i zadnych podwiazek, a juz napewno zadnych niebieskich....... Twoja suknia jest bardziej przymarszczona to pewnie nie masz tego problemu...
No właśnie pomimo marszczeń moja suknia jest także blisko ciała i będę kupowała bielizną bezszwową - coś takiego, jak w załączniku. Biustonosz bardotka. Już takie nosiłam i jestem przyzwyczajona, myślę, że to nie będzie dla mnie problem. Co do podwiązki, to mam w domu taką, co kiedyś złapałam na weselu u koleżanki. najwyżej założę ją na same oczepiny, bo w sumie to boję się, że ją zgubię w kościele albo podczas tańca :P
A co do fryzury, to pisałam już na wątku o sukniach z muślinu, ale napisze jeszcze raz: mam ciemne, gęste włosy, dość krótkie, bo ledwo ramion sięgają i myślałam nad czymś, co z przodu wyglądałoby tak jak na pierwszym zdjęciu (takie poprzeplatane kosmyki) a z tyłu pokręcić wszystko i luźno upiąć- tak jak na kolejnych załącznikach. W miejsce spinki wpięłabym welon (nie lubię welonów spod koka :P), a jak znajdę fajna spinkę, to też ją wepnę.
A i welon dłuuugi, mgiełka i raczej wąski, bo jakoś wąskie mi się bardziej podobają.
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-05, 19:07   #398
6000ewka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 35
Dot.: Suknia empire

Cytat:
Napisane przez Dorotheaa Pokaż wiadomość
No właśnie pomimo marszczeń moja suknia jest także blisko ciała i będę kupowała bielizną bezszwową - coś takiego, jak w załączniku. Biustonosz bardotka. Już takie nosiłam i jestem przyzwyczajona, myślę, że to nie będzie dla mnie problem. Co do podwiązki, to mam w domu taką, co kiedyś złapałam na weselu u koleżanki. najwyżej założę ją na same oczepiny, bo w sumie to boję się, że ją zgubię w kościele albo podczas tańca :P
A co do fryzury, to pisałam już na wątku o sukniach z muślinu, ale napisze jeszcze raz: mam ciemne, gęste włosy, dość krótkie, bo ledwo ramion sięgają i myślałam nad czymś, co z przodu wyglądałoby tak jak na pierwszym zdjęciu (takie poprzeplatane kosmyki) a z tyłu pokręcić wszystko i luźno upiąć- tak jak na kolejnych załącznikach. W miejsce spinki wpięłabym welon (nie lubię welonów spod koka :P), a jak znajdę fajna spinkę, to też ją wepnę.
A i welon dłuuugi, mgiełka i raczej wąski, bo jakoś wąskie mi się bardziej podobają.
Dzieki Fryzutki fajne, pomysly w typie moich tylko ze ja mam wlosy prawie po pas, wiec bedzie wicej upinania... Tez myslalam o cielistej bezszwowej, ale chyba raczej tylko figi, biustonosz mam wbudowany w gore sukienki i zaskakujaco dobrze jest zrobiony, wiec mam nadzieje ze nie bede musiala zakladac dodatkowego. Martwia mnie jednak ponczochy/rajstopy. Obawiam sie ze w ponczochach samonosnych bedzie sie odznaczala koronka, pas do ponczoch raczej nie wchodzi w gre, bo bedzie widoczny.... chyba zostaja mi jakies bardzo bladocieliste rajstopki....
6000ewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 19:35   #399
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Suknia empire

No własnie ja muszę mieć takie zabudowane majty, bo na sukni odznaczają się wszelkie gumeczki i szwy na bieliźnie. Nie ma to jak super-seksi ślubna bielizna :P Ale to nic, mój TŻ i tak kiedyś powiedział, że nie lubi białej
A co do pończoch, to spróbuj samonośne białe, jeśli takie Ci się podobają, bo nogi nie przylegają ściśle do sukni i być może nie będzie w ogóle ich widać.

Edytowane przez Dorotheaa
Czas edycji: 2010-05-05 o 19:37
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-05, 22:30   #400
kfaska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 950
Dot.: Suknia empire

Cytat:
Napisane przez Dorotheaa Pokaż wiadomość
No właśnie pomimo marszczeń moja suknia jest także blisko ciała i będę kupowała bielizną bezszwową - coś takiego, jak w załączniku. Biustonosz bardotka. Już takie nosiłam i jestem przyzwyczajona, myślę, że to nie będzie dla mnie problem. Co do podwiązki, to mam w domu taką, co kiedyś złapałam na weselu u koleżanki. najwyżej założę ją na same oczepiny, bo w sumie to boję się, że ją zgubię w kościele albo podczas tańca :P
A co do fryzury, to pisałam już na wątku o sukniach z muślinu, ale napisze jeszcze raz: mam ciemne, gęste włosy, dość krótkie, bo ledwo ramion sięgają i myślałam nad czymś, co z przodu wyglądałoby tak jak na pierwszym zdjęciu (takie poprzeplatane kosmyki) a z tyłu pokręcić wszystko i luźno upiąć- tak jak na kolejnych załącznikach. W miejsce spinki wpięłabym welon (nie lubię welonów spod koka :P), a jak znajdę fajna spinkę, to też ją wepnę.
A i welon dłuuugi, mgiełka i raczej wąski, bo jakoś wąskie mi się bardziej podobają.
JAk to czytam to jakbym siebie słyszała mój styl i moje problem,y w 100 % Tyle,że do tych fryzurek co zaqłączyłaś nie bardzo da siechyba upiąc "wąski" welon na upięciu, tak żeby to ładnie wyglądało, bo upięcie jest "szerokie". Mi sie wydaje ze do takiej fryzury welon jednak pod upięcie, a jak wo\elon koniecznie na, to jednak powinno byc upięcie bliżej środka karku. JA zobaczę w ta sobotę, co wyjdzie z tych moich włosów, też mam włosy gęste i dośc mało podane do ramion, proste. JAk sie bedzie dało, to jednak coś bardziej na środku a jak nie to mniej więcej taka fryzurka jak ta co załączyłaś i wtedy welon pod.
kfaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-06, 20:14   #401
6000ewka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 35
Dot.: Suknia empire

Cytat:
Napisane przez Dorotheaa Pokaż wiadomość
No własnie ja muszę mieć takie zabudowane majty, bo na sukni odznaczają się wszelkie gumeczki i szwy na bieliźnie. Nie ma to jak super-seksi ślubna bielizna :P Ale to nic, mój TŻ i tak kiedyś powiedział, że nie lubi białej
A co do pończoch, to spróbuj samonośne białe, jeśli takie Ci się podobają, bo nogi nie przylegają ściśle do sukni i być może nie będzie w ogóle ich widać.
hmm, moze sie okazac, ze ja tez musze:P kupie sobie takie 'cudo' na wszelki wypadek... mam nadzieje ze nie bedzie strasznego upalu bo sie ugotuje... slub 26 czerwca...
6000ewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-05-06, 22:42   #402
Biedronka793
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 7
Dot.: Suknia empire

witajcie dziewczyny!!!

dopiero dołączyłam do forum, ale widzę tu sporo świetnych rad od Was poradźcie mi proszę jakie dodatki mogłabym dodać do mojej sukni ecru (moja suknia się troszkę różni od tej na zdjęciu-ma jaśniejszy pas i proste, gładkie bolerko)??? chodzi mi o bukiet, fryzurę i bizuterię. załączam kilka fotek, które mi się spodobały, ale nie wiem do końca czy byłby to trafiony wybór? jak myślicie?
Biedronka793 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 22:11   #403
blenkitna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: Suknia empire

Witam
Jestem tu pierwszy raz. Proszę o radę - co sądzicie o tej sukni?
http://www.whiteone.es/index_real.html

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

dodam że chodzi o suknię z kolekcji zeszłorocznej (2009) - kliknijcie plisados, model 458
blenkitna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-09, 22:18   #404
blenkitna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: Suknia empire

załączam zdjęcie - o ile mi się uda
blenkitna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 17:15   #405
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Suknia empire

Cytat:
Napisane przez blenkitna Pokaż wiadomość
Witam
Jestem tu pierwszy raz. Proszę o radę - co sądzicie o tej sukni?
http://www.whiteone.es/index_real.html

---------- Dopisano o 23:11 ---------- Poprzedni post napisano o 23:09 ----------

dodam że chodzi o suknię z kolekcji zeszłorocznej (2009) - kliknijcie plisados, model 458
Cytat:
Napisane przez blenkitna Pokaż wiadomość
załączam zdjęcie - o ile mi się uda
Na przyszłosć edytuj post, zamiast pisać post po postem A suknia bardzo ładna, mnie sie bardzo podoba. Jakie dodatki będziesz miała i jaką fryzurę?
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-10, 18:28   #406
blenkitna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3
Dot.: Suknia empire

Dziękuję za radęFryzura - mam kręcone rudo-kasztanowe włosy - na pewno będzie to jakieś niskie luźne upięcie, ale nie rozpuszczone. Butki już mam - czółenka ecru na 5cm obcasie z lekko odkrytymi palcami (w formie łezki)i kokardką. Jak zrobię zdjęcie to wstawię. Pani w salonie doradziła mi długie srebrne kolczyki na wężykowym łańcuszku z kryształkami swarovskiego i taką samą bransoletkę. Bez naszyjnika bo suknia jest bogato zdobiona koronką i kryształkami na gorsecie. Welon - do pasa plisowany w kolorze sukni. Choć przyznam, ze mam pewne wątpliwości - pierwotnie myślałam tylko o delikatnych sztyftach w uszy z małą cyrkonią lub brylancikiem i długim welonie mgiełką (k. 1,80m) ciętym jednowarstwowym praktycznie niemarszczonym bez żadnych obszyć.
Co o tym myślicie?

Edytowane przez blenkitna
Czas edycji: 2010-05-10 o 18:30
blenkitna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-29, 15:50   #407
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Suknia empire

Cytat:
Napisane przez 6000ewka Pokaż wiadomość
A tak wyglada moja, juz prawie skompletowalam dodatki, ciagle zastanawiam sie nad fryzura, ale mysle ze bedzie cos podobnego do zalaczonych. Bukiet z eustomy ale pewnie luzniejszy od zalaczonego. Buty troche takie jak do tanca, ale musze miec cos co sie bedzie stopy trzymalo:P
Co sadzicie o calosci???
gdzie mozna dorwac taka suknie? przyznam ze jest prze cudna!!
bede wdzieczna za info

EDIT: juz wszystko wiem przeczytalam inny watek suknia z firmy Agnes

Edytowane przez Maripossa
Czas edycji: 2010-05-30 o 13:10 Powód: dopisek
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-30, 19:08   #408
bluemooon
Raczkowanie
 
Avatar bluemooon
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 415
Dot.: Suknia empire

6000ewka bardzo mi sie podoba Twoja sukienka!! boska! i fryzura nr 2 zdecydowanie!! jest bardzo kobieca

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Biedronka793, dla CIebie wybieram fryzure nr 2 i bukiet tez nr 2
bluemooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 14:20   #409
6000ewka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 35
Dot.: Suknia empire

Cytat:
Napisane przez Maripossa Pokaż wiadomość
gdzie mozna dorwac taka suknie? przyznam ze jest prze cudna!!
bede wdzieczna za info

EDIT: juz wszystko wiem przeczytalam inny watek suknia z firmy Agnes
Mariposa, jesli chodzi o moja suknie, to to jest Sandra z kolekcji Mon Cheri, bodajze z 2010, ale moze i 2009.

---------- Dopisano o 14:20 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

Cytat:
Napisane przez bluemooon Pokaż wiadomość
6000ewka bardzo mi sie podoba Twoja sukienka!! boska! i fryzura nr 2 zdecydowanie!! jest bardzo kobieca

---------- Dopisano o 20:08 ---------- Poprzedni post napisano o 20:07 ----------

Biedronka793, dla CIebie wybieram fryzure nr 2 i bukiet tez nr 2
bluemoon dzieki, to budujace ze suknia sie podoba, ja juz mialam rozne watpliwosci.... tez mysle o fryzurce numer 2)) pozdrawiam
6000ewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-01, 23:01   #410
Dorotheaa
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 984
GG do Dorotheaa
Dot.: Suknia empire

Tutaj się jeszcze nie chwaliłam Wybrana przeze mnie suknia na mojej skromnej osobie Moja będzie w bieli i lepiej dopasowana Bolerko wykończone prosto i dłuuuugi welon mgiełka. Mam dylemat z bukietem, o którym wspominałam już w innych wątkach...

Gdyby we wrześniu były tulipany, to nie miałabym żadnego problemu, bo je uwielbiam Ale zazwyczaj nie ma więc mam problem. Myślałam o fiolecie lub różu - wtedy fioletowy makijaż, lub o klasycznej czerwieni - makijaż w brązie. Szukam czegoś eleganckiego, małego z jednego lub dwóch rodzajów kwiatów. Raczej nie kalie i nie storczyki, ale nie wiem, co można znaleźć we wrześniu. Wklejam kilka bukietów, które mi się podobają, doradźcie, czy pasują.
Dorotheaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 10:50   #411
84dusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4
Dot.: Suknia empire

Cześć dziewczyny, ja tez będę miała klasyczną suknię w stylu empire. Moja dodatkowo od odcięcia pod biustem jest plisowana i nie ma trenu. Co do fryzury i bukietu to mamy podobne gusta a pomóżcie mi zdecydować się na welon... Marzył mi się długi tiulowy ale skoro nie mam trenu to może jednak niekoniecznie długi...
Inna opcją jest welon 3w1 najdłuższa warstwa (280cm) przymocowana na oddzielnym grzebyku i druga 80/60 na drugim grzebyku.
Znalazłam fajny na Allegro link poniżej. Jest zdobiony na brzegach koralikami -pasowałoby mi to do zdobienia jakie mam po biustem. Tylka to długość.. nie wiem sama...
http://www.allegro.pl/item1069259816...oralikami.html

Edytowane przez 84dusia
Czas edycji: 2010-06-10 o 10:51
84dusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 14:23   #412
kfaska
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 950
Dot.: Suknia empire

Ten załączony welon mi się podoba i uważam że sama w sobie długość jest ok. Jeśli miałabym się decydowac na jakiegolwiek zdobienia przy welonie to właśnie takie subtelne jak na tym. Trudno powiedzieć czy będzie pasowac do sukienki, bo jej nie widziałyśmy, dobranie do plisowanej sukienki czegoś wogóle jest dosyć trudne. A to czy długość będzie dla ciebie dobra zależy tez od Twojej sylwetki.
kfaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-10, 18:27   #413
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Suknia empire

Cytat:
Napisane przez 84dusia Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, ja tez będę miała klasyczną suknię w stylu empire. Moja dodatkowo od odcięcia pod biustem jest plisowana i nie ma trenu. Co do fryzury i bukietu to mamy podobne gusta a pomóżcie mi zdecydować się na welon... Marzył mi się długi tiulowy ale skoro nie mam trenu to może jednak niekoniecznie długi...
Inna opcją jest welon 3w1 najdłuższa warstwa (280cm) przymocowana na oddzielnym grzebyku i druga 80/60 na drugim grzebyku.
Znalazłam fajny na Allegro link poniżej. Jest zdobiony na brzegach koralikami -pasowałoby mi to do zdobienia jakie mam po biustem. Tylka to długość.. nie wiem sama...
http://www.allegro.pl/item1069259816...oralikami.html
Mnie się kompletnie nie podoba, takie warstwowe welony są kiczowate
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 07:40   #414
84dusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 4
Dot.: Suknia empire

Dzięki dziewczyny za odpowiedź. Linka to co sugerujesz w ogóle bez welonu A z tą długością to jest kwestia tego odcięcia pod biustem - podobno przy takich sukienkach welon powinien sięgać właśnie do tego odcięcia. Mam 168 wzrostu + 7 cm obcas a zdjęcia narazie nie mam bo sukienka kupiona w małym salonie (brak zdjęcia na stronie) a siebie nie zdążyłam sfotografować
84dusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 19:31   #415
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Suknia empire

Cytat:
Napisane przez 84dusia Pokaż wiadomość
Dzięki dziewczyny za odpowiedź. Linka to co sugerujesz w ogóle bez welonu A z tą długością to jest kwestia tego odcięcia pod biustem - podobno przy takich sukienkach welon powinien sięgać właśnie do tego odcięcia. Mam 168 wzrostu + 7 cm obcas a zdjęcia narazie nie mam bo sukienka kupiona w małym salonie (brak zdjęcia na stronie) a siebie nie zdążyłam sfotografować
Myślę, że lepszy byłby prostszy, np. taki jak ja miałam. Mogę wysłać Ci zdjęcie żebyś mogła łatwiej sobie wyobrazić, jesli chcesz wyślij mi na priv adres mailowy.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 15:04   #416
kozunia1983
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 49
Dot.: Suknia empire

Moja też empire, ale mam problem z dodatkami (pisałam już w innym wątku, ale konkretnych rad mało). Chciałabym kalie do ręki i jedną we włosach, ale także welon. Nie wiem jak to by wszystko razem wyglądało?
kozunia1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-20, 21:16   #417
ag9
Zadomowienie
 
Avatar ag9
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 1 833
Dot.: Suknia empire

Cytat:
Napisane przez 6000ewka Pokaż wiadomość
A tak wyglada moja, juz prawie skompletowalam dodatki, ciagle zastanawiam sie nad fryzura, ale mysle ze bedzie cos podobnego do zalaczonych. Bukiet z eustomy ale pewnie luzniejszy od zalaczonego. Buty troche takie jak do tanca, ale musze miec cos co sie bedzie stopy trzymalo:
Co sadzicie o calosci???

skąd są te kolczyki? są cudne
ag9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-01, 15:55   #418
bluemooon
Raczkowanie
 
Avatar bluemooon
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 415
Dot.: Suknia empire

Dziewczyny! a jak sie Wam tanczylo w takiej kiecce?? bo niby lepiej w takiej szerszej sie tanczy.. ze w tej sie placze pod nogami material... jakie sa Wasze spostrzezenia???
bluemooon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 20:39   #419
irma84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 102
Dot.: Suknia empire

Cytat:
Napisane przez kozunia1983 Pokaż wiadomość
Moja też empire, ale mam problem z dodatkami (pisałam już w innym wątku, ale konkretnych rad mało). Chciałabym kalie do ręki i jedną we włosach, ale także welon. Nie wiem jak to by wszystko razem wyglądało?
suknia przepiękna, ale jak kwiaty to już nie welon
irma84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-01, 18:25   #420
czarno_biala87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 109
GG do czarno_biala87
Dot.: Suknia empire

Poradźcie proszę
Do tej sukienki welon czy bolerko? Obydwu nie da rady, bo się wszystko pogryzie... Jeśli welon to mogę sobie pozwolić na większy przy wzroście 165cm czy mnie przytłoczy? A jeśli bolerko to delikatne czy można zaszaleć ze strojną koronką?
Sukienka niby w stylu empire, ale ta szarfa pod biustem trochę zmienia klimat, chociaż oczywiście dodaje sporo uroku. Bez niej sukienka też wygląda spoko, i wtedy mogłabym szaleć z dodatkami... Coś za coś...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg suknia2.jpg (9,0 KB, 86 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg bolerko długi rękaw.jpg (21,0 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg delikatne bolerko.jpg (22,1 KB, 58 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg welon duży.jpg (22,4 KB, 17 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg welon mniejszy.jpg (21,8 KB, 12 załadowań)
czarno_biala87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-08 15:39:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:48.