Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV - Strona 96 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Praca i biznes

Notka

Praca i biznes W tym miejscu rozmawiamy o pracy i biznesie. Jeśli szukasz pracy, planujesz ją zmienić lub prowadzisz własny biznes, to miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-03-14, 17:54   #2851
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Darine7 Pokaż wiadomość
@megamag
Nie mam, w końcu to ja złożyłam wypowiedzenie. Nawet głupio byłoby mi wracać, zresztą szukali kogoś na moje miejsce. A i nie jestem jakąś mega specjalistką z dużym doświadczeniem żeby tak sobie wracać, akurat w branży w której aktualnie jestem jest sporo chętnych na takie stanowiska, często wystarczy biegły angielski i jakieś tam doświadczenie.

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:39 ----------


Ani bluzgi ani krzyki, ale czepianie się o nic i pretensje. Zarzucanie mi, że coś zrobiłam źle, kiedy wcale tak nie jest. Dziś np. afera o to, że coś sparafrazowałam po swojemu w rekomendacji, a oni chcieli, żebym zrobiła to inaczej. Tylko że nie powiedzieli jak i nawet nie potrafili powiedzieć co im się nie podoba. Ciężka sprawa. A przedwczoraj było wchodzenie do d**y i 2godzinna posiadówa przy pizzy i coli w czasie pracy. Zastanawiam się czy jeszcze czekać, czy ewakuować się stamtąd. Już przerabiałam prywaciarzy i bardzo źle wspominam ten okres. Ci wydawali się inni, ale chyba się przejechałam na pierwszym wrażeniu.
No niestety też się spotkałam z tym, że jeden człek mówił mi, że mogę coś poprawiać, a potem przyszedł redaktor z pretensjami, że nie. Finał znany. A masz jakąś osobę koło siebie, która potrafi jasno "wyoślić", że masz robić tak, a nie inaczej?
Jeżeli masz umowę próbną na 3 miesiące, to może po prostu wytrzymaj tam do końca, a potem odejdź, a w międzyczasie szukaj czegoś lepszego. Męczyć się na siłę też nie ma co.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-14, 19:07   #2852
Darine7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 436
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;86600375]No niestety też się spotkałam z tym, że jeden człek mówił mi, że mogę coś poprawiać, a potem przyszedł redaktor z pretensjami, że nie. Finał znany. A masz jakąś osobę koło siebie, która potrafi jasno "wyoślić", że masz robić tak, a nie inaczej?
Jeżeli masz umowę próbną na 3 miesiące, to może po prostu wytrzymaj tam do końca, a potem odejdź, a w międzyczasie szukaj czegoś lepszego. Męczyć się na siłę też nie ma co.[/QUOTE]
Teraz żałuję, że odeszłam. Chciałam spróbować czegoś innego, w sensie w tej samej branży, ale od innej strony. A i tak w sumie w tej branży działka IT jest najlepiej opłacana, więc mogłam w to brnąć, mieć węższe perspektywy, ale specjalizować się w jednej dziedzinie, a nie rozmieniać na drobne. Jednak już wiem, że wolę duże korporacje niż małe firmy, małe firmy to Janusze biznesu którzy myślą, że robią komuś wielką łaskę że go zatrudniają. A bez tych pracowników by nie mieli zysków, dlatego chyba nawet sobie nie zdają sprawy ze swojego postępowania i z tego, jak ogromny jest dzisiaj rynek pracy. To raczej ludzie wyświadczają przysługę zatrudniając się w małych firmach w dobie korporacji. Ja o sobie nie mam wielkiego mniemania bo wiem że jeszcze nikt się o mnie na rynku pracy nie bije z moim doświadczeniem i wykształceniem, co też nie znaczy, że dam komuś sobą pomiatać kiedy pracę wykonuję jak należy. Nawet pod przykrywką odwalonego na bogato biura, już nigdy jednak nie skuszę się na pracę w jakichś małych firemkach. Zobaczę jak tutaj się sytuacja wyklaruje, ale już wiem, że raczej nie będzie to nic na dłużej.

a co do pytania - gdyby potrafili, to by było prościej, ale nie, problem w tym leży, że nie potrafią się określić. Najgorsze jest to, że rzeczy o które się czepiają, nie mają na nic właściwie wpływu.

Edytowane przez Darine7
Czas edycji: 2019-03-14 o 19:11
Darine7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-14, 19:29   #2853
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Darine7 Pokaż wiadomość
Teraz żałuję, że odeszłam. Chciałam spróbować czegoś innego, w sensie w tej samej branży, ale od innej strony. A i tak w sumie w tej branży działka IT jest najlepiej opłacana, więc mogłam w to brnąć, mieć węższe perspektywy, ale specjalizować się w jednej dziedzinie, a nie rozmieniać na drobne. Jednak już wiem, że wolę duże korporacje niż małe firmy, małe firmy to Janusze biznesu którzy myślą, że robią komuś wielką łaskę że go zatrudniają. A bez tych pracowników by nie mieli zysków, dlatego chyba nawet sobie nie zdają sprawy ze swojego postępowania i z tego, jak ogromny jest dzisiaj rynek pracy. To raczej ludzie wyświadczają przysługę zatrudniając się w małych firmach w dobie korporacji. Ja o sobie nie mam wielkiego mniemania bo wiem że jeszcze nikt się o mnie na rynku pracy nie bije z moim doświadczeniem i wykształceniem, co też nie znaczy, że dam komuś sobą pomiatać kiedy pracę wykonuję jak należy. Nawet pod przykrywką odwalonego na bogato biura, już nigdy jednak nie skuszę się na pracę w jakichś małych firemkach. Zobaczę jak tutaj się sytuacja wyklaruje, ale już wiem, że raczej nie będzie to nic na dłużej.

a co do pytania - gdyby potrafili, to by było prościej, ale nie, problem w tym leży, że nie potrafią się określić. Najgorsze jest to, że rzeczy o które się czepiają, nie mają na nic właściwie wpływu.
To ewakuuj się stamtąd jak najszybciej, jeśli dalej nie będziesz mogła wytrzymać.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-14, 19:42   #2854
Darine7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 436
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;86600645]To ewakuuj się stamtąd jak najszybciej, jeśli dalej nie będziesz mogła wytrzymać.[/QUOTE]
Ja wiele mogę wytrzymać. Ale nie chcę tolerować niektórych zachowań, bo wiem że prowadzą do patologii. Z drugiej strony, planowałam, że będzie to praca przynajmniej na rok, jeśli nie na 1.5, bo chciałam gdzieś się zaczepić na dłużej. A tu niestety niespodzianka. Boję się trochę tego procesu szukania pracy, to nie jest niestety przyjemna sprawa. Ale nie chciałabym od nich któregoś dnia dostać wypowiedzenia, bo będą mieli gorszy humor. Jak już to wolę sama się zwolnić.
Darine7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-14, 19:45   #2855
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Darine7 Pokaż wiadomość
Ja wiele mogę wytrzymać. Ale nie chcę tolerować niektórych zachowań, bo wiem że prowadzą do patologii. Z drugiej strony, planowałam, że będzie to praca przynajmniej na rok, jeśli nie na 1.5, bo chciałam gdzieś się zaczepić na dłużej. A tu niestety niespodzianka. Boję się trochę tego procesu szukania pracy, to nie jest niestety przyjemna sprawa. Ale nie chciałabym od nich któregoś dnia dostać wypowiedzenia, bo będą mieli gorszy humor. Jak już to wolę sama się zwolnić.
Jesteś na próbnej, tak? To kiedy Ci się kończy?
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-14, 19:46   #2856
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Moim zdaniem, jesli od razu jest dziwnie, to potem będzie tylko dziwniej ja z takiego Januszowa, gdzie nastroje byly w zależności od tego, która nogą dzisiaj wstali, uciekłam po 3 tygodniach

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-14, 20:59   #2857
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-14, 21:17   #2858
melba91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 98
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Darine7 Pokaż wiadomość
Ja wiele mogę wytrzymać. Ale nie chcę tolerować niektórych zachowań, bo wiem że prowadzą do patologii. Z drugiej strony, planowałam, że będzie to praca przynajmniej na rok, jeśli nie na 1.5, bo chciałam gdzieś się zaczepić na dłużej. A tu niestety niespodzianka. Boję się trochę tego procesu szukania pracy, to nie jest niestety przyjemna sprawa. Ale nie chciałabym od nich któregoś dnia dostać wypowiedzenia, bo będą mieli gorszy humor. Jak już to wolę sama się zwolnić.
Ja bym chyba na Twoim miejscu nie rezygnowała od razu, tylko poczekała, jak rozwinie się sytuacja, a jednocześnie cały czas rozglądała się na lepszymi opcjami Może akurat w przyszłości nie będzie tak źle, a może szybko trafi Ci się coś ciekawszego.

Dziś zauważyłam dobrą akcję na fb na grupie dla poszukujących pracy z mojego miasta. Jakiś janusz biznesu napisał, że nie radzi zatrudniać takiej i takiej osoby (było wymienione pełne imię i nazwisko) i że jak ktoś się na to zdecyduje, to będzie miał zapewnioną kontrolę PIP-u. Pod spodem odezwał się ten przywołany chłopak. Z komentarzy wynikało, że janusz przyjął go na jakieś dni próbne i mu za ten okres nie zapłacił, więc chłopak postanowił walczyć o swoje. Najlepsze, że ten przedsiębiorca od siedmiu boleści serio uważał się za wielce pokrzywdzonego i był święcie przekonany, że ma rację. Trochę się samozaorał, bo wszyscy komentujący oczywiście stanęli po stronie pracownika. Cóż, sam sobie i swojej firmie wystawił laurkę
melba91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-14, 21:22   #2859
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

No i bardzo dobrze!
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-14, 21:27   #2860
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Przeglądanie ogłoszeń o pracę o godzinie 22.21 nie jest w moim stylu, ale jednak to robię Pewnie jutrzejsza wizyta w PUP tak mnie motywuje

Spokojnej nocy
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-14, 21:35   #2861
Amazoniak
Zadomowienie
 
Avatar Amazoniak
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 506
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Dzięki! Moje przeświadczenie wynika z faktu, że dotychczas pracowałam głównie w dużych firmach, a z tego co tam pisze wynika że pracodawca może przeprowadzać kontrolę w małych firmach do 20 os. A u ciebie Stotek to ilu było pracowników w firmie?
__________________
W życiu musi być dobrze i niedobrze.
Bo jak jest tylko dobrze, to jest niedobrze

Edytowane przez Amazoniak
Czas edycji: 2019-03-14 o 21:42
Amazoniak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-14, 22:47   #2862
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez niv_ Pokaż wiadomość
Przeglądanie ogłoszeń o pracę o godzinie 22.21 nie jest w moim stylu, ale jednak to robię Pewnie jutrzejsza wizyta w PUP tak mnie motywuje
No i dobrze, każda pora jest dobra. Lepiej późno niż wcale
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-14, 23:12   #2863
megamag
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 488
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Darine7, ja bym jeszcze chwilę poczekała, a jak będą mieć o coś pretensje, to po prostu nalegała na pokazanie o co konkretnie i jak to ma być dobrze. Szefowie też wyczuwają, kogo można się przyczepić, a kto sobie nie da.
megamag jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-15, 06:04   #2864
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-15, 07:20   #2865
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Amazoniak Pokaż wiadomość
Dzięki! Moje przeświadczenie wynika z faktu, że dotychczas pracowałam głównie w dużych firmach, a z tego co tam pisze wynika że pracodawca może przeprowadzać kontrolę w małych firmach do 20 os. A u ciebie Stotek to ilu było pracowników w firmie?
W tej firmie zatrudnionych jest ponad 1500 osób (moj obecny pracodawca ).
Czyli mogą czy nie mogą? Bo już zgłupiałam. Co prawda nie planuję iść, ale z ciekawości, wiedza przydatna w przyszłości.
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-15, 07:39   #2866
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

A ja siedzę dziś jak na szpilkach. Byłam na 2 rozmowach i mają do dziś dać znać co i jak. Bardzo bym chciała pracować w jednej z nich, ale coś mi się zdaje, że do niej ciężko się dostać
gregia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-15, 07:51   #2867
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez gregia Pokaż wiadomość
A ja siedzę dziś jak na szpilkach. Byłam na 2 rozmowach i mają do dziś dać znać co i jak. Bardzo bym chciała pracować w jednej z nich, ale coś mi się zdaje, że do niej ciężko się dostać
Trzymamy kciuki za pozytywne wieści

Maggie daj znać, jak było na Twojej dzisiejszej rozmowie

Mnie się dzisiaj śniło, że pracowałam w jednej z firm do której aplikowałam
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-15, 08:14   #2868
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

v
Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
Trzymamy kciuki za pozytywne wieści

Maggie daj znać, jak było na Twojej dzisiejszej rozmowie

Mnie się dzisiaj śniło, że pracowałam w jednej z firm do której aplikowałam
Kafka może sen proroczy 🤔
gregia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-15, 08:54   #2869
Amazoniak
Zadomowienie
 
Avatar Amazoniak
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 506
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
W tej firmie zatrudnionych jest ponad 1500 osób (moj obecny pracodawca ).
Czyli mogą czy nie mogą? Bo już zgłupiałam. Co prawda nie planuję iść, ale z ciekawości, wiedza przydatna w przyszłości.
Po przeglądnięciu z grubsza zrozumiałam, że pow 20 może kontrolować tylko ZUS, a w małych ewentualnie sam ale najlepiej poczytaj sobie dokładnie, skoro jest podane źródło
__________________
W życiu musi być dobrze i niedobrze.
Bo jak jest tylko dobrze, to jest niedobrze
Amazoniak jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-15, 09:03   #2870
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez gregia Pokaż wiadomość

Kafka może sen proroczy ��
Oby, oby
Ale dzisiaj wyglądam jak kupka nieszczęścia, przeryczałam cały dzień wczoraj. Coraz gorzej te odmowy na mnie działają.
A jeszcze znajoma wyjechała sobie na Karaiby... zmieniła pracę ot tak, z przypadku i proszę..

Gregia, musisz się częściej udzielać, przynajmniej raz dziennie, zawsze klikam w Twoje linki jak widzę Twój post
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-15, 09:05   #2871
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsząd
Wiadomości: 11 012
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Dziewczyny, to kto i kiedy ma teraz rozmowy?
__________________
. . .
stotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-15, 09:20   #2872
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, to kto i kiedy ma teraz rozmowy?
Dziś, ,,w samo południe"
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-15, 09:28   #2873
gregia
Zakorzenienie
 
Avatar gregia
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 189
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
Oby, oby
Ale dzisiaj wyglądam jak kupka nieszczęścia, przeryczałam cały dzień wczoraj. Coraz gorzej te odmowy na mnie działają.
A jeszcze znajoma wyjechała sobie na Karaiby... zmieniła pracę ot tak, z przypadku i proszę..

Gregia, musisz się częściej udzielać, przynajmniej raz dziennie, zawsze klikam w Twoje linki jak widzę Twój post
Kafka dziękuję za miłe słowa
Obiecuję poprawę


Doskonale tez rozumiem twoje przeżywanie odmów. Ja tak samo miałam, jak mi odmówiono z tej firmy, do której tak od dawna chciałam się dostać�� Rozmowa tez uważam, że świetnie mi poszła, a jednak mi odmówili. A już jak zobaczyłam ze po 2tyg znów jest ogłoszenie na to samo stanowisko ,to już mnie to dobiło kompletnie����

Edytowane przez gregia
Czas edycji: 2019-03-15 o 09:35
gregia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-15, 09:42   #2874
Inez24
Raczkowanie
 
Avatar Inez24
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 63
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Ja miałam dzisiaj.
Czuję sie psychicznie wykończona tymi pytaniami.
Prawie godzine mnie maglowali a tak naprawdę nie wiele powiedzieli o warunkach....
Tak więc raczej na nie........

We wtorek mam kolejną...drugi etap .....

No i wyslalam przed chwilą kolejne cv..........
__________________
Byle do przodu
Inez24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-15, 09:55   #2875
drzewosandalowe
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1 466
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez Kafkazmlekiem Pokaż wiadomość
Oby, oby
Ale dzisiaj wyglądam jak kupka nieszczęścia, przeryczałam cały dzień wczoraj. Coraz gorzej te odmowy na mnie działają.
A jeszcze znajoma wyjechała sobie na Karaiby... zmieniła pracę ot tak, z przypadku i proszę..

Gregia, musisz się częściej udzielać, przynajmniej raz dziennie, zawsze klikam w Twoje linki jak widzę Twój post

Przynajmniej masz telefony Mi mieli dać odpowiedź MAKSYMALNIE do końca TEGO tygodnia i zero telefonów. Już bym wolała,żeby ktoś zadzwonił i powiedział "Przykro nam, wybraliśmy kogoś innego", niż takie "czytanie w myślach"

---------- Dopisano o 10:55 ---------- Poprzedni post napisano o 10:54 ----------

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Dziś, ,,w samo południe"

Przynajmniej macie jakieś rozmowy
drzewosandalowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-15, 10:07   #2876
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez gregia Pokaż wiadomość
Doskonale tez rozumiem twoje przeżywanie odmów. Ja tak samo miałam, jak mi odmówiono z tej firmy, do której tak od dawna chciałam się dostać�� Rozmowa tez uważam, że świetnie mi poszła, a jednak mi odmówili. A już jak zobaczyłam ze po 2tyg znów jest ogłoszenie na to samo stanowisko ,to już mnie to dobiło kompletnie����
Ja w zeszłym tygodniu miałam taką, drugi etap, prezentacja, byłam pewna, że super poszło. A oni mi napisali, że wzięli kogoś z doświadczeniem w branży, a podobnież nie na tym im zależało... Wczorajsza odmowa też byłam pewna, że poza branżą mam wszystko, czego trzeba...

Współczuję Ci, że jeszcze zobaczyłaś to ogłoszenie w swoim przypadku

Cytat:
Napisane przez Inez24 Pokaż wiadomość
Ja miałam dzisiaj.
Czuję sie psychicznie wykończona tymi pytaniami.
Prawie godzine mnie maglowali a tak naprawdę nie wiele powiedzieli o warunkach....
Tak więc raczej na nie........

We wtorek mam kolejną...drugi etap .....
Ech Może we wtorek będzie lepiej

Cytat:
Napisane przez drzewosandalowe Pokaż wiadomość
Przynajmniej masz telefony Mi mieli dać odpowiedź MAKSYMALNIE do końca TEGO tygodnia i zero telefonów. Już bym wolała,żeby ktoś zadzwonił i powiedział "Przykro nam, wybraliśmy kogoś innego", niż takie "czytanie w myślach"
Przynajmniej macie jakieś rozmowy
Czekanie jest okropne i potem buch, odmowa
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-15, 10:35   #2877
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Jestem po. Ogólnie było sympatycznie. Tylko jak przeszło do prezentacji, to się rąbnęłam mówiąc o jednym z ich produktów, tzn. podałam błędną informację. Dobrze, że potem jakoś się wykaraskłam, a kobiety miały poczucie humoru i w sumie mnie pochwaliły, że sama weszłam na stronę i się dowiedziałam.

Nie no, ja jak coś palmę, to boki zrywać normalnie.

Mają do 15 tej oddzwaniać i umawiać na szkolenia wstępne. Było nas cztery, wybrać mają dwie. Mam przewagę o tyle, że jestem dostępna od zaraz, dwie dziewczyny są na wypowiedzeniu do połowy i chyba do końca marca.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-15, 11:10   #2878
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

[1=7b876ccefd4157b39b86852 d237c1fcdcf44b9c3_6485007 1d5e54;86602616]Jestem po. Ogólnie było sympatycznie. Tylko jak przeszło do prezentacji, to się rąbnęłam mówiąc o jednym z ich produktów, tzn. podałam błędną informację. Dobrze, że potem jakoś się wykaraskłam, a kobiety miały poczucie humoru i w sumie mnie pochwaliły, że sama weszłam na stronę i się dowiedziałam.

Nie no, ja jak coś palmę, to boki zrywać normalnie.

Mają do 15 tej oddzwaniać i umawiać na szkolenia wstępne. Było nas cztery, wybrać mają dwie. Mam przewagę o tyle, że jestem dostępna od zaraz, dwie dziewczyny są na wypowiedzeniu do połowy i chyba do końca marca.[/QUOTE]

Brzmi dobrze, trzymam mocno kciuki
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-15, 11:12   #2879
drzewosandalowe
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 1 466
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Ja jak zwykle w piątek zabieram się za zbieranie ofert z całego tygodnia i wysyłania CV....
drzewosandalowe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-15, 11:14   #2880
Kafkazmlekiem
Wtajemniczenie
 
Avatar Kafkazmlekiem
 
Zarejestrowany: 2018-10
Lokalizacja: Jestem z miasta
Wiadomości: 2 643
Dot.: Pracy szukamy, ciągle się wspieramy i nigdy nie poddamy! cz. XIV

Cytat:
Napisane przez drzewosandalowe Pokaż wiadomość
Ja jak zwykle w piątek zabieram się za zbieranie ofert z całego tygodnia i wysyłania CV....
Robisz to tylko w piątki? Chyba bym nie dała rady tyle wytrzymać zawsze jestem na bieżąco z danym dniem.
__________________

O powodzeniu decydują cztery czynniki.
Niestety nikt ich nie zna.
Kafkazmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Praca i biznes


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-06-30 14:00:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:46.