IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-11-17, 20:32   #3211
rusalka12
Zadomowienie
 
Avatar rusalka12
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 1 022
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Cytat:
Napisane przez stylistka82 Pokaż wiadomość
Jaka ona malenka,sliczny bobasek.Jak ten czas leci a moja Julia za 2tyg 2 latka.Przydaloby sie nowe dzidzi w brzuszku.
Zabawne - jeszcze jakis czas temu nie myslalam o dzieciach a teraz, kiedy patrze na Zuzolka, ktora rosnie jak na drozdzach, juz mi sie marzy drugie Ale zaczekamy chyba jak malutka bedzie miala dwa latka.i tak z moimi klopotami nie moge sie zaczac starac wczesniej niz za rok...
Ja najchetniej zostalabym w Irlandii, ale mojego ciagnie z powrotem A ze moj dom, tam gdzie on, bede musiala wracac z nim. Dobrze, ze udalo mi sie wynegocjowac kilka lat zanim wrocimy na stare smieci.
Ok. Tz wrocil ze wspinaczki (caly poobijany oczywiscie), wiec uciekam.
Dobrej nocki zycze.
rusalka12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 20:46   #3212
elcia0787
Zakorzenienie
 
Avatar elcia0787
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 147
GG do elcia0787
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

ja czytalam to normalnie masakra jakim trzeba byc czlowiekiem zeby zrobic cos takiego,
stylistka ja wracam do pl nie wyibrazam sobie zycia tu na stale
rusalka przesliczna Zuzia
elcia0787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 20:55   #3213
Katia25
Wtajemniczenie
 
Avatar Katia25
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 640
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

caly dzien trabili o tych morderstwach w radiu -koszmar jakis...

Eve
a no obcieli nam juz w zeszlym roku...

Nawet nie chce myslec co by bylo gdyby szpitale pozamykali...mam nadzieje ze nie bedzie az tak zle ...
Stokrotka
to daj chociaz znac jak potestujesz skoro cie u nas nie ma a za torby dziekuje jakos dajemy rade tylko tyle tego ze szok!
Jagdeb
mam nadzieje ze z Basia wszystko ok i ze t nic powaznego .
__________________
Katia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 21:50   #3214
jagdeb
Rozeznanie
 
Avatar jagdeb
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 571
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Ja też mam nadzieję że wszystko jest ok, w necie niby piszą że to tak może być ale wolę się upewnić.
__________________
Pozdrawiam
Jagoda



Edytowane przez jagdeb
Czas edycji: 2010-11-17 o 21:51
jagdeb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 22:08   #3215
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

hej laski.........

Zdjec dzis nie wrzuce bo mi sie nie chcialo kabla do aparatu szukac
Postaram sie jutro

stylistka............. Ja ogólnie nie przepadam za Irlandia (tzn..klimatem)
I brakuje mi strasznie rodziny............ale... ........jak narazie nie zapowiada sie na zadne powroty...
ani do Pl ani do IT............chociaz ostatnio tz co jest bardzo dziwne zaczal mowic o powrocie (do włoch) niewiem czy to byl taki przebłysk jednorazowy z braku słonca czy co.......
U nas jest tak ze czesto decyzje podejmujemy na szybko....
Ja nienawidze planowac bo plany czesto nie wypalaja.............
Takze zyjemy chwila............i na chwile obecna jestesmy TU

jagdeb...... Mam nadzieje ze to nic takiego.......

Katia..........wspołczuje tego pakowania................ i dawaj fotosa nowej fryzurki...

rusalka...
......mała słodka

francmal........co u Ciebie.......? Jak tam Stefan...? Daje juz czadu w brzuszku...??

Eve..........super ze wyniki w porzadku......... (No i ja tez z tych co mało zelaza ma)

Kat_Zuk............Ja dalej niewiem czy bede......
Jak cos to dam znac rano bo teraz nie ma tz i niewiem czy
on ma jakies plany na rano i jak to z samochodem bedzie.......
Wogóle moze tak byc ze przyjedzie ze mna....
A ile to trwa ???

ahaaaa......... Ogladacie top model w polskim wydaniu.....??
Bo ja ogladam
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 22:22   #3216
Lajla_55
Raczkowanie
 
Avatar Lajla_55
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 413
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Hej :hej:

Właśnie wróciłam od mamy i mnie nastraszyła, że jak mam takie bóle to powinnam do szpitala lecieć sprawdzić... Już sama nie wiem.. Słyszałam, że silne bóle są normalne na końcu ciąży...

Polska wygrała dziś mecz z Wybrzeżem Kości Słoniowej 3:1 Aż trudno w to uwierzyć

aiofe Trzymam kciuki

agnes Przysłowie świetne !!

rusalka Tylko pogratulować takiej ślicznotki

stokrotka też oglądałam dziś fakty i odnoszę wrażenie, że troszkę przedstawienie zrobili.. Tylko po co ?? żeby odstraszyć ? Sama nie wiem.. W każdym razie wydało mi się to troszkę przesadzone...

francmal Aż się włos na głowie jeży jak człowiek przeczyta takie coś Skąd się biora tacy ludzie ???

kellysss ojjj Top Model zawsze i wszędzie Ale na FoxLife puszczają amerykańską wersję i też jest ciekawa
Lajla_55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 22:29   #3217
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Stylistka
gdybys mnie zapytala rok temu, ba, nawet pol roku, to powiedzialabym Ci, ze tu jest moj dom, ale dzisiaj mam dosc Irlandii
Zmeczylo mnie juz wszystko, ta "wsiowosc", ta cholerna zielen, te owce, ten dzidoski klimat, recesja i wreszcie dotarlo do mnie, ze nawet za 30 lat, bez wzgledu na znajomosc jezyka i obyczajow, to i tak bede obca i tak - na poczatku czulam sie lepiej niz teraz Dobila mnie polonia jaka tu spotkalam - w Polsce takich ludzi mijalam na ulicach, ale nie bylam zmuszona z nimi pracowac....
nie wiem, nie umiem tego do konca wyjasnic, ale nie chce tu spedzic reszty mojego zycia - teraz czekamy na dziecko, a pozniej zobaczymy, mamy pomysly na Polske, choc to nie jest mily kraj, ale z drugiej strony nie chce wciaz byc z boku, chce zaczac uczestniczyc w zyciu rodzinnym - co innego gdybysmy mieszkali w Austrii, czy Niemczech, raz dwa i samochodem dojedziemy, a tu ? Dla mnie to wyprawa zycia, musze dojechac na lotnisko tu (np. Dublin jakies 6 godz drogi) i w Polsce znowu musze dojechac, nasza ostatnia podroz trwala 13 godzin
Nie chce juz tu byc
__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-11-17, 22:30   #3218
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Lajla..........A liczylas sobie co ile masz te skurcze.........???
Sa regularne... ? czy tak Cie złapie co jakis czas jeden...........
Dzieje Ci sie cos innego..??
Tzn..jakis inny kolor sluzu ,nudnosci, biegunka.....itd....?

Glam ....przepadla............ ......Juz nas nie lubi........... ....
Sledzilam ja kilka dni temu na wizazu i na innym watku sie udziela non stop
a Tutaj nic nam nie napisze...............nie dobra:p ala:
__________________
ALAN
KIARA

______________
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 22:41   #3219
Lajla_55
Raczkowanie
 
Avatar Lajla_55
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 413
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Cytat:
Napisane przez kellysss Pokaż wiadomość
Lajla..........A liczylas sobie co ile masz te skurcze.........???
Sa regularne... ? czy tak Cie złapie co jakis czas jeden...........
Dzieje Ci sie cos innego..??
Tzn..jakis inny kolor sluzu ,nudnosci, biegunka.....itd....?
Ja właśnie nawet nie wiem jak mam to liczyć... Jak siedzę w miejscu to mnie łapie raz na jakiś czas, ale jak tylko wstanę to od razu mam to uczucie jakby ktoś mi nóż wbijał w brzuch Bardzo nieprzyjemne... W nocy podobno wydawałam dźwięki takie, że ukochany myślał, że rodzę... A śluz taki jak zawsze, ale więcej...
Także niby to wszystko normalne, ale ogólnie czuję się fatalnie.. Oby szybko zleciała ta końcówka...
Lajla_55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 22:48   #3220
mushka
Raczkowanie
 
Avatar mushka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 350
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Czesc kobietki

No nic juz nie mowcie o tym kryzysie ja tez pracuje w budzetowce juz nam sie dostalo w tamtym roku.

Jagbeb-u mojej Hani bylo to samo obywa gruczoly miala powiekszone strasznie sie martwilam.Bylam u kilku lekarzy i u pediatry w Pl i pani powiedziala mi ze to wlasnie hormony ja jeszcze wtedy karmilam piersia.Przeszlo ok 7miesiaca.Mam nadzieje ze to samo bedzie u Basi ale do lekarza idz niech sprawdzi.


rusalka-Zuzia sliczna

Katia-no wlasnie pokaz sie w nowej fryzurce.

kellysss-pokazuj co kupilas,i napisz co robisz jurto na obiad,bo mi pomyslu brak.

Eve-super ze wyniki dobre,aaaa no i gratki


A ja sie tak martwilam o Hanie ostanio od ponad 2tyg budzi sie w nocy co godz z placzem i nie szlo jej uspokoic.Myslalam ze to zabki ale nic nie bylo widac,ile ja sie nadumalam rugajac sie w myslach ze zla matka ze mnie bo nie potrafie rozpoznac co sie z moim dzieckiem dzieje.Normalnie dola mialam az tu wczoraj tz sie z nia wyglupialm a ta sie az zanosila smiechem i problem dojrzalam 6-nowych zabkow,dwa juz sie przebily reszta czyli 4 biale kreseczki.
Do tego lek separacyjny,myslamam ze to nas ominie ale nie Hania wrzeszczy jak sie tylko odale,jak wychodze do pracy to jest ryk.Caly czas chce byc ze mna.No szok jak mi sie te dziecko zmienia.

stylistka82-co do Polski to ja sie nie wybieram.Kusi mnie czasm zeby sprobowac ale brakuje odwagi i juz mi sie nie chce do tego chamstwa na ulicach,w sklepach,urzedach spowrotem przyzwyczajac.Do tego nie chce zeby Hania tam chodzila do szkoly.Ale czy chce tu zostac nie wiem......!Jeszce dwa lata temu bylam zdecydowana ale juz taka pewna nie jestem.
Marzy nam sie Francja a wlasciwie pireneje na granicy Hiszpania-Francja cudowne miejsce zobaczymy ja tam wierze ze nam sie uda tam kiedys zamieszkac.



Wszystkim mama zbuntowanych 2-latkow zycze zeby szybko im przeszlo
Spadam spac pa dziewczynki.
mushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 22:50   #3221
Sweet_21
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_21
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 052
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Eve, nie wierzę w to co czytam jeszcze pamiętam jak się zaklinałaś, że Pl to be i w ogóle, hormony Ci szaleją czy jak?
W każdym razie zgadzam się z Tobą.

Lajla, cholerka nie pamiętam już jak to się liczy te skurcze nooooo, która pamięta? Pamiętam, że mi czop z krwią odchodził kilka dni przed porodem tak po trochu, zresztą mi to wody odeszły i nie musiałam się stresować częstotliwością skurczów tylko od razu do szpitala.Myślę, że już niedługo będziesz miała dzieciaczka przy sobie

Jagdeb, słyszałam o tych guzkach na cycuszkach , że są one od hormonów, ale skoro niepokoi Cię to, to lepiej odwiedzić lekarza. Podobno mogą też one być od mięska kurzego.

Stylistko, dzięki za odp
__________________

Bartuś
29.08.2009

"Byle smród co walczy z wentylatorem uważa się za Don Kichota"
/S.J.Lec/
Sweet_21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-17, 22:59   #3222
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

a...
no mialam napisac Olek nam zrobil wczoraj w nocy cyrk na kiju, obudzil sie o 1, probowalam go klasc, ale dupa, w koncu tz sie wsciekl, ze spac nie moze i poszedl po niego, przyniosl do nas, mlody nawet przez chwile lezal w lozku, ale zaraz wstal i ... zaczal biegac od jednej strony lozka, do drugiej (ode mnie do tza) - w ciemnosciach i ze smiechem zeswirowal

dobranoc


Lajla
wspolczuje, ale juz niedlugo
__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 23:06   #3223
mushka
Raczkowanie
 
Avatar mushka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 350
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Lajla-nie wiem co ci napisac bo nie mialam takich bolow.Mialam porod wywolywany przed czasem i nie doswiadczylam tego wyszystkiego.
Moze to juz niedlugo i bedzies tulila swoje malenstwo.Trzymaj sie cieplo
mushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 23:08   #3224
Eve1603
Zakorzenienie
 
Avatar Eve1603
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Co.Cork, Ireland
Wiadomości: 5 029
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Mushka

dziekuje !!!

i buziak specjalny dla Hani


Sweet
jak to mowia "tylko krowa nie zmienia zdania" Ja nadal uwazam, ze Polska to debilka polityka, przepisy, mentalnosc i wszystko inne jest do bani i zycie przecietnego czlowieka jest tam do bani, ale cos rodzinnego sie we mnie odezwalo poza tym tu juz nie zyje mi sie tak jak kiedys, wiec nie widze powodu zeby tu byc, przy odrobinie szczescia, zaangazowania i checi moge sobie ulozyc znacznie lepsze zycie w Pl.

Prosze mnie juz dzisiaj nie zagadywac

Dobranoc
__________________
Olus jest z nami od 7 maja 2009, 22.14
Maya jest z nami od 9 czerwca 2011, 10.24



Eve1603 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 23:17   #3225
serduszkoiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dublin
Wiadomości: 1 656
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Witam

Co do Irlandii to chetnie bym juz ja opuscila i wrocila do PL.
Ale narazie Tz pracuje, ja wracam na part time, mamy synusia i jest ok, a jak zacznie byc zle to sie spakujemy i plakac nie bede

Co do kryzysu, to slysze o nim ciagle i doszlam do wniosku ze wole niewiedziec juz nic!!! Jak sie naslucham to sie martwie potem .
Mysle ze to i tak nic nie zmienimy, co ma byc to bedzie.
__________________
Mama Alexa 18-07-2010
Zonka 10-07-2009

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 23:18   #3226
mushka
Raczkowanie
 
Avatar mushka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 350
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Czesc kobietki

No nic juz nie mowcie o tym kryzysie ja tez pracuje w budzetowce juz nam sie dostalo w tamtym roku.

Jagbeb-u mojej Hani bylo to samo obywa gruczoly miala powiekszone strasznie sie martwilam.Bylam u kilku lekarzy i u pediatry w Pl i pani powiedziala mi ze to wlasnie hormony ja jeszcze wtedy karmilam piersia.Przeszlo ok 7miesiaca.Mam nadzieje ze to samo bedzie u Basi ale do lekarza idz niech sprawdzi.


rusalka-Zuzia sliczna

Katia-no wlasnie pokaz sie w nowej fryzurce.

kellysss-pokazuj co kupilas,i napisz co robisz jurto na obiad,bo mi pomyslu brak.

Eve-super ze wyniki dobre,aaaa no i gratki


A ja sie tak martwilam o Hanie ostanio od ponad 2tyg budzi sie w nocy co godz z placzem i nie szlo jej uspokoic.Myslalam ze to zabki ale nic nie bylo widac,ile ja sie nadumalam rugajac sie w myslach ze zla matka ze mnie bo nie potrafie rozpoznac co sie z moim dzieckiem dzieje.Normalnie dola mialam az tu wczoraj tz sie z nia wyglupialm a ta sie az zanosila smiechem i problem dojrzalam 6-nowych zabkow,dwa juz sie przebily reszta czyli 4 biale kreseczki.
Do tego lek separacyjny,myslamam ze to nas ominie ale nie Hania wrzeszczy jak sie tylko odale,jak wychodze do pracy to jest ryk.Caly czas chce byc ze mna.No szok jak mi sie te dziecko zmienia.

stylistka82-co do Polski to ja sie nie wybieram.Kusi mnie czasm zeby sprobowac ale brakuje odwagi i juz mi sie nie chce do tego chamstwa na ulicach,w sklepach,urzedach spowrotem przyzwyczajac.Do tego nie chce zeby Hania tam chodzila do szkoly.Ale czy chce tu zostac nie wiem......!Jeszce dwa lata temu bylam zdecydowana ale juz taka pewna nie jestem.
Marzy nam sie Francja a wlasciwie pireneje na granicy Hiszpania-Francja cudowne miejsce zobaczymy ja tam wierze ze nam sie uda tam kiedys zamieszkac.



Wszystkim mama zbuntowanych 2-latkow zycze zeby szybko im przeszlo
Spadam spac pa dziewczynki.
mushka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 23:24   #3227
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Lajla...........
No ale Ciebie to boli przez dłuzszy czas czy jak...?
Moze sie przejedzcie do szpitala dla pewnosci czy wsio ok...
Nie martw sie co powiedza bo oni musza skontrolowac jak sie przejmujesz i wydaje Ci sie ze cos nie tak......
Skurcz sie zaczyna lekkim bólem potem dochodzi stopniwo do coraz mocniejszego a potem znowu opada i potem jest przerwa np. 10 min .. i potem znowu.........
Zaczyna sie go liczyc od tego napływu lekkiego bólu...
Powinnas policzyc jak długo on trwa.... Jak minute-dwie to juz sporo nawet bardzo dlugo
bo to juz chyba porodowe... No i licz czas miedzy skurczami.........
odkad sie zaczal pierwszy do poczatku nastepnego skurczu....
Najlepiej zapisywac na kartce....
Pamietam jak zaczelam rodzic to siedzialam w kuchni przez chyba dwie godziny i liczylam...w sumie to nie siedzialam bo nie moglam.... bo juz strasznie bolało...........
No i mialam własnie skurcze trwajace ponad minute a odstepy byly dosc nieregularne bo
mniej wiecej tak: 7min, 6min, 8mni. , 5,5 min, 15 min., 7 min, 5 min, 5 min, 15 min, 8 min,
no i tak przez 2 godziny..... w sumie juz mi tak zostalo prze długo ale po 2 godz takich skurczy pojechalam do szpitala ale rozwarcia nie bylo wiec odeslali mnie do domu ....
Tak czy siak jak juz masz tak jak ja mialam to od razu do szpitala bo Ty mozesz juz miec rozwarcie a lepiej skontrolowac czy postepuje szybko czy masz czas..................... ....
aha....... No i te przed samym porodem...tzn...wypchanie m dziecka to juz sa praktycznie caly czas....
nie ma przerwy no moze króka na złapanie oddechu
No i tutaj niby mowia ze powinno sie jechac do szpitala jak masz regularnie co 5 min.....

mushka..........Jutro robie nozki z kurczaka w piekarniku i mlode ziemniaczki i
jakas salatke z pomidorów................ ..
Jeszcze niewiem dokladnie jak to zrobie ale chce jak najszybciej
__________________
ALAN
KIARA

______________

Edytowane przez kellysss
Czas edycji: 2010-11-17 o 23:26
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 23:28   #3228
serduszkoiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dublin
Wiadomości: 1 656
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

pisza ze banki sie zle maja i stad moje pytanie,

trzymacie kaske tutaj czy w Polsce? mam nadzieje ze to nie jest niestosowne pytanie
__________________
Mama Alexa 18-07-2010
Zonka 10-07-2009

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-17, 23:32   #3229
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Cytat:
Napisane przez serduszkoiz Pokaż wiadomość
pisza ze banki sie zle maja i stad moje pytanie,

trzymacie kaske tutaj czy w Polsce? mam nadzieje ze to nie jest niestosowne pytanie
tez o tym czytalam i tez mialam sie pytac
Bo my mamy tu...........
a moze lepiej przelac do jakiegos innego banku.........

---------- Dopisano o 23:32 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

ok......spadam spac..........
Mialam jeszcze myc głowe ale juz mi sie nie chce

Kurcze ...........Alan cos mi kaszle ,,...........mam nadzieje ze sie nie rozchoruje........

Dobranoc....
__________________
ALAN
KIARA

______________

Edytowane przez kellysss
Czas edycji: 2010-11-17 o 23:43
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-11-18, 07:36   #3230
pakusia86
Zakorzenienie
 
Avatar pakusia86
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Irlandia/ Carrickmines
Wiadomości: 4 266
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Jestem w końcu mam chwileczke by coś naskrobac...
tż miał 2 dni wolnego więc sobie "leniuchowaliśmy" a dzis powrot do rzeczywistości

nie pisalam wam, ale mam juz choineczke sprzatalam w naszym schowku i znalazlam choinke chyba po porzednich mieszkańcach okazala sie super.... troche mala (a ja uwielbiam duze) ale za to slicznie swieci jest gesta i wogole silczna... wiec juz jest w salonie nie moglam jej znowu schowac

wiec u nas troszke juz sie swiatecznie zrobilo... Kuba zainteresowany choinka byl tylko przez 5 minut a teraz nawet do niej nie podchodzi

no i dzisiaj ta wizyta juz 4 miesiace czekamy na hydraulika, bo z prysznica leci jakby wody nie bylo dzwonil ze dzis przyjdzie kolo 10 wiec zobaczymy

widze ze rozmawicie o powrotach ... ja bym chciala wrocic... z jednej strony ... byc blizej rodzinki, znajomych... z drugiej jak widze co sie dzieje w pl to nie chce wracac, no i do tego dochodzi fakt ze Kamil nie chce wracac... jemu tu dobrze a mi dobrze z nim zycie na odlaglosc nie ma szans... zobaczymy jak bedzie w przyszlosci... narazie praca jest, jest za co zyc... a co bedzie to nie wiem... nie slucham wiadomosci, nie interesuje mnie to, bo od dluzszego czasu nic tylko strasza

Cytat:
Napisane przez kellysss Pokaż wiadomość
Pakusia....Jeszcze sie doczekasz gadania......
Alan jest teraz jak mała papuga i wszystko powtarza.............:brz ydal:
Ostatnio tz uciekło brzydkie słowo jak jechal autem
a Alan jak papuga zaczal powtarzac i sie smiac
hahahaha

no Kuba ostatnio podlapal slowo "kurde" (ttroszke go naduzywam) i bawil sie zabawkami i sluchac tylko ciagle "kude, kude"

niestety takie "zakazane" slowa dzieci lapia najszybciej
__________________
*****
Najważniejszy obowiązek wobec dzieci to dać im szczęście.
— Alen Baxton


pakusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 08:21   #3231
kat_zuk
Raczkowanie
 
Avatar kat_zuk
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Rathcoole,Dublin 24
Wiadomości: 368
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Hej dziewczyny ale sie rozpisalyscie.
Trudno was dogonic.

Pakusiu: to nastepnym razem moze uda ci sie dolaczyc
Kellyss;pochwal sie kurteczka na zywo Top Model w wersji polskiej ogladam i dla mnie te wszystkie dziewczyny nie wygladaja na Top
Stylistka:Od dluzszego czasu bardzo duzo wlosow mi zostaje w garsci.co z tym zrobic
Katia: na ktore mieszkanie w Citywest sie zdecydowaliscie


A co do bankructwa czytalam ze irlandia ma wystapic czy juz wystapila o 80 mld euro pozyczki.moj tz mowil ze maja wejsc oplaty za wode a tesc cos wspomnial ze od stycznia maja zlikwidowac doplaty na domy i mieszkania.Unia wrecz kazala Ie wystapic o pozyczke,aby nie pociagnela za soba Portugali i Hiszpani bo one sa nastepne w kolejce do bankructwa
kat_zuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 09:11   #3232
Katia25
Wtajemniczenie
 
Avatar Katia25
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 640
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Cytat:
Napisane przez mushka Pokaż wiadomość
No nic juz nie mowcie o tym kryzysie ja tez pracuje w budzetowce juz nam sie dostalo w tamtym roku.
dokladnie my to najlepiej wiemy bo jedziemy ze tak powiem na jednym wozku strach sie bac normalnie...

Cytat:
Napisane przez mushka Pokaż wiadomość

Katia-no wlasnie pokaz sie w nowej fryzurce.
nie ma czego pokazywac -serio
Cytat:
Napisane przez mushka Pokaż wiadomość
A ja sie tak martwilam o Hanie ostanio od ponad 2tyg budzi sie w nocy co godz z placzem i nie szlo jej uspokoic.Myslalam ze to zabki ale nic nie bylo widac,ile ja sie nadumalam rugajac sie w myslach ze zla matka ze mnie bo nie potrafie rozpoznac co sie z moim dzieckiem dzieje.Normalnie dola mialam az tu wczoraj tz sie z nia wyglupialm a ta sie az zanosila smiechem i problem dojrzalam 6-nowych zabkow,dwa juz sie przebily reszta czyli 4 biale kreseczki.
Do tego lek separacyjny,myslamam ze to nas ominie ale nie Hania wrzeszczy jak sie tylko odale,jak wychodze do pracy to jest ryk.Caly czas chce byc ze mna.No szok jak mi sie te dziecko zmienia
6!Wow moj wlasnie sie w nocy pierwszy raz z placzem obudzil i ciagle grzebie w tej budzi i marudny jest jak nie wiem ,a zebow jak nie bylo tak nie ma
Cytat:
Napisane przez kat_zuk Pokaż wiadomość
Katia: na ktore mieszkanie w Citywest sie zdecydowaliscie
a na to pierwsze ktore ogladalismy
reszta ktore widzielismy to porazka normalnie... za to bede sasiadka Jagdeb

Cytat:
Napisane przez kat_zuk Pokaż wiadomość
A co do bankructwa czytalam ze irlandia ma wystapic czy juz wystapila o 80 mld euro pozyczki.moj tz mowil ze maja wejsc oplaty za wode a tesc cos wspomnial ze od stycznia maja zlikwidowac doplaty na domy i mieszkania.Unia wrecz kazala Ie wystapic o pozyczke,aby nie pociagnela za soba Portugali i Hiszpani bo one sa nastepne w kolejce do bankructwa
ach szkoda gadac wszedzie cos tam mnowia ale tak naprawde nic nie mowia...zadnych konkretow ,,,dzis znowu sie tocza rozmowy na ten temat moze wkoncu czegos sie dowiemy....

a dla zmiany tematu pokaze wam Alana z dzisiaj

ps.
z tego wsxzystkiego nawet sie nie przywitalam...Dziendobere k wszystkim
__________________
Katia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 09:30   #3233
elcia0787
Zakorzenienie
 
Avatar elcia0787
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 5 147
GG do elcia0787
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

hej laski
moj TZ pracuje na zlecenia firmy ubezpieczeniowej wiec krysys ostatni ich nie dopadl i nie odbilo sie na ich firmie to wiec tym razem raczej tez nie grozi im nic,
TZ dostal jeden dzien wolnego 23 wiec bedzie na swieta ale wracamy wczeniej 2 stycznia bo nie dostal 5 dni w styczniu ale trudno wazne ze na swieta bedzie z nami,
lajla tak jak pisze Kellys z tymi bolami jakie sa moze to juz sie zaczyna,
serduszko my trzymamy poki co tu na koncie ale bede teraz w pl to chce zalozyc konto walutowe i robic przelewy,
pakusiu no to Kuba uczy sie potrzebnych slowek pamietam jak kiedys pilnowalam synka kolezanki mial wtedy 2 latka i moja mama zawsze mowia kurde dedyk i mal chodzil i caly czas kurde dedyk a jak go uczylam kolorow to nie chcial sie uczyc

---------- Dopisano o 11:30 ---------- Poprzedni post napisano o 11:27 ----------

katia chwal sie fryzura pewnie wygladasz jak zwykle super babo tylko nie chcesz sie nam tu pokazac a Alanek jak ladnie siedzi juz i spory kawaler z niego
elcia0787 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 09:30   #3234
serduszkoiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dublin
Wiadomości: 1 656
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Katia Alanek jest taki skupiony na tej zabawie
Ja sie nie moge doczekac az moj szkrabik sam bedzie siedzial , ale chyba musze poczekac az bedzie mial 6 miesiecy.

A czy maja zlikwidowac tylko te doplaty do mieszkan? Ja takowych nie posiadam wiec nie odczuje. Ciekawa jestem co sie bedzie dzialo.

Pakusiu ja tez wolalam nie wiedziec i nie czytac bo tak latwiej ale tesciowa mowila ze w PL telewizji mowia ze tu jest tak strasznie , dlatego sie zainteresowalam i mysle czy nie przetransferowac pieniedzy do Pl banku .I dlatego teraz musze sie troszke zainteresowac

Aha ogladalyscie moze na YT to o Polaku karmiacym krokodyla??? Ja sie juz miesiac z tego smieje i teraz moje ulubione powiedzenie to ,,it's piekny, it's beautiful ''
__________________
Mama Alexa 18-07-2010
Zonka 10-07-2009

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 09:34   #3235
Katia25
Wtajemniczenie
 
Avatar Katia25
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 640
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

no my trzymamy kase tutaj wiadomo skoro tutaj mieszkamy i zyjemy a do Polski sie nie wybieramy ,jakos nie ogarnia mnie panika bankowa jak na razie ,raczej martwie sie ogolnie co nas wszystkich czeka ..ech.................... ....
Serduszko
odnosnie siedzenia to zalezy od maluszka jeden siada wczesnie bardzo inny nie Alan skonczyl juz 7miesiecy a jeszcze sam nie usiadzie ale sie tym wcale nie martwie kazdy jest inny i tak samo jest z dziecmi i ich rozwojem .
Elciu
naprawde serio nie ma czego pokazywac,wygladam jak do tad z tym ze mam na razie ciut ciemniejszy kolor no bo jeszcze sie nie zmyl no i ta grzywka ,dawno takiej nie mialam .
__________________

Edytowane przez Katia25
Czas edycji: 2010-11-18 o 09:37
Katia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 09:55   #3236
stokrotka_
Zadomowienie
 
Avatar stokrotka_
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 1 604
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

ja się napisałam posta wcześniej... a nie wiem czemu go wcięło

więc raz jeszcze : Hello z rańca ja dzis mogłam sobie pospać a tu duu..pa.. obudziałam się po 8 i jestem niewyspana.

..tak naprawdę,to nic nie jesteśmy w stanie zrobić.
my na szczęscie nie korzystamy z żadnych dodatków, dopłat itp. więc jak to pouciają to nie ubędzie nam. boję się trochę tej budżetówki.. bo mój Tż pracuje w szpitalu.
teraz robi szkołę roczną..bo przez to wszystko pogoniłam go i widzę,że słusznie...( na koszt szpitala ).. i jak coś to będzie musiał się przenieść na prywatny grunt.. czas pokaże.

Katia pracujesz w weekend?? przyjdę Cię zobaczyć bo sama się planowałam wybrać do tej dziewczyny w grudniu.
chyba będę chciała wrócić do blondu mojego...bo się nie umiem przyzwyczaić do tego ciemnego koloru
a Alanek cudny

a dopłaty do wody to podobno już w zeszłym roku wprowadzili.. ale to do czynszów..( tak jak w Pl za zamną wodę się płaci) a póki nie założą liczników to i tak więcej nie ściągną
ja się na zapas nie chce zamartwiać..co ma być to będzie... a ja mam nadzieję,że źle nie będzie.

Eve... to ładnie się synuś rozkręca

ja oglądam Top Model. ale moja faworytka odpadła z powodu kontuzji..

więcej nie pamiętam...
stokrotka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 10:00   #3237
serduszkoiz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: dublin
Wiadomości: 1 656
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

Cytat:
Napisane przez elcia0787 Pokaż wiadomość
serduszko my trzymamy poki co tu na koncie ale bede teraz w pl to chce zalozyc konto walutowe i robic przelewy,

katia chwal sie fryzura pewnie wygladasz jak zwykle super babo tylko nie chcesz sie nam tu pokazac a Alanek jak ladnie siedzi juz i spory kawaler z niego
No ja mam konta w PL i w Euro i w zlotowach

Katia chwal sie
__________________
Mama Alexa 18-07-2010
Zonka 10-07-2009

Wizazanka
Bloggerka
www.aajonaa.blogspot.com/
serduszkoiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 10:15   #3238
kellysss
Zakorzenienie
 
Avatar kellysss
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 3 781
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

hej....

My własnie konczymy sniadanko.......

Alan lekko przeziebiony ale chyba idziemy na to spotkanko

Wezcie nie straszcie z tymi cieciami....
o ja kozystam z nich...
Mam i allowance dla mnie i na dom tez
W sumie damy rade i bez nich ale to bedzie tak
ze co zarobi tz to pojdzie od razu i juz nic nie odłozymy
Mysle ze calkiem ich nie zlikwiduja tylko obniza..........
Nie moga calkiem zlikwidowac bo Ci ludzie co wogóle nie pracuja (a jest ich sporo)
co zrobia........pojda na bruk.....umra z głodu....................
Wtedy to dopiero rozkrecilby sie bunt itd.....

No i nie jest tak zle jak mowia w TV.......
Chca nastraszyc zeby kazdy zacisnal kieszen...........

To jak ze swinska grypa.......
Pisali ze taka epidemia ma byc i gdzie ta epidemia...????
__________________
ALAN
KIARA

______________

Edytowane przez kellysss
Czas edycji: 2010-11-18 o 10:18
kellysss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 10:25   #3239
aiofe
Raczkowanie
 
Avatar aiofe
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Dunboyne, Irlandia
Wiadomości: 141
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

shamrock1 jesli chodzi o budzet - to po du*ie dostanie wlasnie budzetowka. i zgodze sie ze stokrotka_ - wszystko jest zbyt wyolbrzymione. z reszta taka rola mediow - z duzych problemow, robic jeszcze wieksze Co do Polskich mediow - to ja juz sily nie mam sluchac tego co mowia. Ale ja jestem przewrazliwoiona dzieki tesciowej - ona juz nawet Fakt-owi wierzy i probuje nas do tej mediowej prawdy przekonac - bylebysmy tylko do PL wrocili.

Cytat:
nie pisane prawo ze najpierw zatrudniaj irola,pozniej z uni a na ostatnim miejscu pozostalych.Straszne ale prawdziwe!
stylistka82- moja psiapsiola wroicla wlasnie do Irlandii. Wczesniej pracowala tutaj jako opiekunka do dziecka, wyjechala na rok do holandii i tez pracowala jako opiekunka - teraz pracuje w firmie wynajmujacej mieszkania/domy. Dostala ta prace nie majac zadnego(!) doswiadczenia. Nie-Irlandczyk wezmie kazda prace. irolom sie nie nie chce. Piekny prowadzi szkolenia dla bezrobotnych w swojej firmie - nie raz zdarzylo sie ze na spotkaniu organizacyjnym przed szkoleniem Irlandczyk wstawal i wychodzil mowiac, ze ma gdzies - bo sie nie oplaca! (za bycie na programie dostaje sie €220/tydzien) Moim zdaniem jestesmy powazna konkurencja na irlandzkim rynku pracy. I jeszcze raz - nie ma co sie dolowac.

rusalka12, Zuza przesliczna!


Eve1603
Cytat:
Ja - tu sie ktorys raz z rzedu powtorze - dziekuje opatrznosci i losowi i nam samym, ze jednak nie kupilismy tu domu.
My nie zalujemy. wystarczylo troche pomyslec i przeczekac boom mieszkaniowy, no i nie brac kredytu na 110%. W Gospodarce sa wzloty, upadki i jest constans. I KAZADA gospodarka predzej czy pozniej sie podnosci z kryzysu. A Irlandia z kryzysu powoli zaczyna wychodzic. stylistka82 - gdzie kupilsicie? My w Dunboyne od Maja

Cytat:
A jak wy dziewczyny myslicie o powrocie do polski w przyszlosci czy jednak wiazecie nadzieje z zielona wyspa?
Ja przyjechalam tutaj z zamiarem zostania. Znalazlam tutaj to czego szukalam w PL. Mam Pieknego, Dom, prace, przyjaciol (z tym roznie bywalo). W Polsce mam rodzicow - ale to od nich, powiedzmy, ze ucieklam. Mam brata. jest tesciu i TESCIOWA, ktora jeszcze bardziej przekonuje mniem, ze do PL nie wroce

kellysss
Cytat:
ahaaaa......... Ogladacie top model w polskim wydaniu.....?? Bo ja ogladam
Ja ogladam I Piekny wraz ze mna

serduszkoiz -
Cytat:
Ja sie juz miesiac z tego smieje i teraz moje ulubione powiedzenie to ,,it's piekny, it's beautiful ''
a ja wole "ajm gona giv him a cziken" Widzialas teledysk CeZika?

Pozdrawiam i wracam do pracy
aiofe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-11-18, 10:35   #3240
Katia25
Wtajemniczenie
 
Avatar Katia25
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 2 640
Dot.: IRLANDZKIE MAMUSKI - NASZE BRZUSZKI I MALUSZKI cz. III

stokrotka
tak pracuje w weekend
no cos ty ladnie ci w tych ciemnych!!!!ale faktycznie trzeba sie przyzwyczaic ,ale ja dalam rade a zawsze bylam blondynka wiec i ty dasz no chyba ze juzn faktycznie nie bedziesz sie sobie podobac to wtedy wiadomo
o nie wiedzialam ze twoj tz jakas szkole robi .

odnosnie tych ciec to powiem wam ze ja sie nawet ciesze ze obetna troche te dodatki (sorry jesli ktoras uraze .)ale chodzi mi o tych ktorym to wlasnie nie chce sie isc d pracy bo po co skoro panstwo im za wszystko placi .tez bym chetnie posiedziala w domu i pozajmowala sie malym ale zwyczajnie mnie na to niestac i nie mam innego wyjscia i wkurzaja mnie tacy ktorzy nic nie robia a kasy maja tyle co ja albo i wiecej bo na wszystkie strony kombinuja i te wszystkie dodatki zgarniaja .
najlatwiej jest pozabierac tym co pracuja w sektorze panstwowym a co ,tylko gdybysmy my nie wiadomo ile zarabiali!Kurde juz nam w zeszlym roku zabrali ,teraz to zarabiamy juz duzo duzo mniej ,3 lata temu mialam o 700 e wiecej niz teraz a oni jeszcze chca mi zabrac ,ja sie tylko pytam z czego ?!!!!!kurde czlowiek pracuje i soboty i niedziele i swieta wiadomo jak to szpitale i tym podobne instytucje a oni maja nas gdzies i tylko nam sie obrywa .....sorry ale wkurzylam sie .....
__________________

Edytowane przez Katia25
Czas edycji: 2010-11-18 o 10:40
Katia25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:51.