Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23 - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-06, 01:06   #1111
pysia1987
Zakorzenienie
 
Avatar pysia1987
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Tychy/Katowice
Wiadomości: 12 847
GG do pysia1987
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez kulbensikowa Pokaż wiadomość
już nie mogę się doczekać Twojej relacji!!!! suuuper!! i powodzenia w dalszych już ostatnich przygotowaniach

Sorry dziewczyny...z grubsza nadrobiłam , ale widzę, że macie już sporo załatwionych rzeczy , buciki , obrączki , wszytskim z calego serca gratuluję i trzymam kciuki w dalszych sprawach

Jaki bajer http://www.youtube.com/watch?v=96KJ4XGWAsI

o ja.....mi sie to nie podoba ani suknia, ani te tańce ani nic może dlatego, że ja jestem zwolenniczka tradycyjnego pierwszego tańca, robienie takiego cyrku dla mnie jest przesada pomijając, że suknia PM jest bardzo średnia, wręcz tandetna, i kojarzy mi się tylko wlasnie z tańcami towarzyskimi, a nie z PM

no i jak tancza do MJ to pewnie bidulek śp. w grobie sie przewraca ale ja Go kocham, więc też nie lubie takich profanacji do jego muzyki

aha, zostało nam do ślubu 599 dni
__________________




będę mamą





kierowca od 7.02.2012

Edytowane przez pysia1987
Czas edycji: 2014-01-06 o 01:07
pysia1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 05:33   #1112
MoTyleKsw
Zakorzenienie
 
Avatar MoTyleKsw
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: łódzkie ;)
Wiadomości: 4 729
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cześć dziewczyny,

nie będe tłumaczyć kto ja zaś Spojrzałam na pierwszą stronę i kkojarzę góra 5 nicków, heh Widzę, że króluje 16 sieprnia! Czekam z niecierpliwością na Wasze ślubu, relacje, zdjęcia <3

Ziuta 11 stycznia będzie miała 8 miesięcy Duża kobitka już z niej, pełza, zbiera się do czworakowania, pięknie sama siada i nawija od kilku dni "mamamamamama" czesto zdarza się, że jest to krótkie "mama" oczywiście nieświadomie jeszcze, aleeeee <3 Miód na serce. U nas bez zmian, dalej między nami super no i o tyle! Mogę dać Wam świąteczne zdjęcie Ziuty jak wstała rano 25.12 i zabrała się za rozpakowywanie prezentów


A no i pierwsze 7 msc Ziuta raczej była mega grzeczna, spała po nocach etc, od 1,5 tygodnia mamy sajgon...MASAKRA! Obstawiamy zęby...OBY!


Kulbensikowa dziękuję za wiadomość!!! A u Was kiedy ślub ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 999235_657751617598649_1844595072_n.jpg (82,3 KB, 61 załadowań)
__________________
Nasza Miłość - Matylda
11.05.2013

http://www.suwaczki.com/tickers/dqpre6ydpfblirzx.png

Jestem W Niebie.

Kocham Was




MoTyleKsw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 06:14   #1113
alloffkowa
Zakorzenienie
 
Avatar alloffkowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Niebooo:)
Wiadomości: 11 102
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez olena90 Pokaż wiadomość
jesli masz w to umowie z sala ze oplaca zaiks to sie ciesz.







wiem ze na slub w piatek i wesele trzeba miec zgode od ksiedza







Nie kazdy zespol oplaca







O to to to
jakby Ci to powiedzieć, na każdy ślub kościelny musisz mieć zgodę księdza
Cytat:
Napisane przez Kwaśna truskawka Pokaż wiadomość
Jak miło spotkać Wizażankę z zg

Ślub w kościele św.Urbana, kościół jest w budowie, w środku stan surowy
Wesele w delfino
A jak u ciebie?

Dziewczyny, powiedzcie mi, czy w salonach są jakieś większe rozmiary sukni do mierzenia, czy jak to wygląda, jeśli ma się większy rozmiar (44)
ja też się tym stresowałam, noszę na co dzień rozmiar 42/44 więc jak podjełam decyzję o szukaniu sukni na wyprzedażach to najpierw dzwoniłam i się pytałam czy mają większe rozmiary, coprawda byłam tylko w dwóch salonach ale były to dwa calkiem inne salony, na temat pierwszego nie będę się wypowowiadać bo to był jakiś koszmar, ale w drugim panie mi dały MNÓSTWO KIECEK i to pięknych. W większość z nich się mieściłam. A suknia którą kupiłam miała rozmiar 40 i cudownie leży
Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
Mój ma tak, że z góry odrzuca wszystkie fajne (dla mnie ) pomysły. Także w granatowym garniaku też nie pójdzie
tort z babeczek - nie bo nie
słodki stół - nie bo nie (dopiero kucharz i maja mama go przekonali)
literki na stół - nie bo nie
piosenka na pierwszy taniec inna niż klasyczny walc - nie bo nie i koniec.
i mogłabym tak wymieniać

Może z czasem coś wskóram

Bardzo podoba mi się taniec tej pary:
http://www.youtube.com/watch?v=bQN04PHD2JI
niczym bunt 3-latka...
Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,

nie będe tłumaczyć kto ja zaś Spojrzałam na pierwszą stronę i kkojarzę góra 5 nicków, heh Widzę, że króluje 16 sieprnia! Czekam z niecierpliwością na Wasze ślubu, relacje, zdjęcia <3

Ziuta 11 stycznia będzie miała 8 miesięcy Duża kobitka już z niej, pełza, zbiera się do czworakowania, pięknie sama siada i nawija od kilku dni "mamamamamama" czesto zdarza się, że jest to krótkie "mama" oczywiście nieświadomie jeszcze, aleeeee <3 Miód na serce. U nas bez zmian, dalej między nami super no i o tyle! Mogę dać Wam świąteczne zdjęcie Ziuty jak wstała rano 25.12 i zabrała się za rozpakowywanie prezentów


A no i pierwsze 7 msc Ziuta raczej była mega grzeczna, spała po nocach etc, od 1,5 tygodnia mamy sajgon...MASAKRA! Obstawiamy zęby...OBY!


Kulbensikowa dziękuję za wiadomość!!! A u Was kiedy ślub ?
witaj !! Ja Cię pamiętam, cudowną masz córeczkę !!!


Dziewczyny miałam cudowny sen !!!
Śnił mi się nasz ślub  wszystko było nie takie jak planowałam! miałam dziwną fryzrurę, jakbym robiła ją sama, bukiet był z czarnych kwiatów, ale większość bukietu stanowiły liście <wtf> był wielki! braliśmy ślub w innym kościele, piosenka na wejście była puszczana z magnetofonu, nie pamiętam co to za piosenka ale jakaś świecka, i nie był to marsz, nie było błogosławieństwa, sukienkę do ubierania miałam podawaną przez płot... a mimo wszystko to był cudowny dzień, wiecie??
nie denerwowałam się niczym, i nawet zapytałam Pawła w tym śnie, z uśmiechem na ustach dlaczego mam taki bukiet, byłam niesamowicie szczęśliwa, dziewczyny to znak, dziś Wam mówię że pamiętajcie że nawet jak nie wszystko będzie po Waszej myśli to będzie to dla Was najpiękniejszy dzień w życiu !!

---------- Dopisano o 07:14 ---------- Poprzedni post napisano o 07:10 ----------

eeej 8 miesięcy do ślubu jest dziś !!!!!!!!!!!
__________________
zawsze twoja...
zawsze mój...
zawsze my...
Oliwka 21.07.2016
alloffkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 06:36   #1114
TysiaBB1989
Rozeznanie
 
Avatar TysiaBB1989
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 787
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
Odniosłam już parę zwycięstw - słodki stół zamiast ciast na stołach i po wielkiej awanturze brak galaretek mięsnych (chwała nowemu kucharzowi!).
u mnie też będzie o to wojna, ale się nie poddam jednym słowem będzie o to wojna !! no ale cóż to mój ślub,.

---------- Dopisano o 07:36 ---------- Poprzedni post napisano o 07:31 ----------

Cytat:
Napisane przez Kate Noir Pokaż wiadomość
tort z babeczek - nie bo nie
słodki stół - nie bo nie (dopiero kucharz i maja mama go przekonali)
literki na stół - nie bo nie
mojemu to niestety wszystko jedno ale jak przedstawiam mu jakiś pomysł to mówi ok.
do tej pory ustaliliśmy, że będzie tort z babeczek tylko pytanie ile to będzie kosztować bo jak będzie 2 razy droższe niż tort to z tego zrezygnujemy..... ;(

słodki stół - tż jak najbardziej za tym a moi rodzice i mama absolutnie nie jak ja ją mogę przekonać ??? pomóżcie !!
__________________
Razem
Weselicho 2014-10-25
TysiaBB1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 07:10   #1115
Ad rem
Zadomowienie
 
Avatar Ad rem
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
Witaj!
Ale masz kochaną niunię!

Cytat:
Napisane przez alloffkowa Pokaż wiadomość

Dziewczyny miałam cudowny sen !!!
Haha niezły sen! Moje ślubne koszmarki ostatnio gdzies przepadły
__________________
You're mad. Bonkers. Off your head... but I'll tell you a secret... all of the best people are.

30.08.2014
Nasz Dzień


Edytowane przez Ad rem
Czas edycji: 2014-01-06 o 07:16
Ad rem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 08:10   #1116
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
super będę o tym myśleć, ale buty, paznokcie i jeszcze biżu to chyba będzie wiocha
Z paznokci rezygnuje bo juz za duzo. A bukiet zrobie fuksja+ecru i powinno byc ok chyba? Bukiet i tak po slubie odloze do wazonu.

Linaewen, pjona dokladnie to samo pomyslalam ostatnio!

Aaa w ogole zapomnialam sie pochwalic, ze zostalam kierownikiem (na umowie sie to nazywa koordynator)
Takze rok sie fajnie zaczal, ale i tak by sie nowa praca przydala zeby wiecej zarabiac, jesli chcemy kupic mieszkanie..


Allofkowa,misia i reszta dziewczyn z 6.09 8m-cy! <3

Edytowane przez Dotka90
Czas edycji: 2014-01-06 o 08:12
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 08:24   #1117
aneczka25057
Rozeznanie
 
Avatar aneczka25057
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 974
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

A więc z ręką na sercu - początek nadrobiłam "po łebkach", za to od 15 str. przeczytałam wszystko jak leci I muszę przyznać, brakowało mi tego wizażowego szaleństwa!

MoTyleKsw pamiętam, jak informowałaś o narodzinach córci (jakby to było wczoraj), a to już mała panienka jest! Kochany Szkrabek

kuli to uczucie, które Ci teraz towarzyszy musi być C U D O W N E życzę Ci wspaniałych ostatnich przygotowań i oczywiście nie mogę się doczekać relacji

mimi dla mnie jesteś wielka widocznie nic więcej nie można było zrobić (i tak to sobie tłumacz)

Witam nowe PM-ki

KateNoir, conflower_girl dziękuję za "powitanie po przerwie"

---------- Dopisano o 09:24 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

Aaa, no i mam małą prośbę... zamierzam dzisiaj siąść i zrobić listę rzeczy do ogarnięcia. Wiem, że temat przewinął się w poprzednim wątku więc żeby już nie zaśmiecać tutaj - jakby któraś chciała podzielić się swoją listą - proszę na priv
__________________
Zakochani
07.10.2006
Zaręczeni
25.05.2012
Zaślubieni
16.08.2014
aneczka25057 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-06, 08:43   #1118
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez Linaewen Pokaż wiadomość

Dziewczyno, miałam nic nie pisać, ale mnie trafia już. To absolutnie cudowne, że masz psa, sprzedajesz szczeniaki i masz stelaż pod telewizor, ale to jest forum i wątek ślubny. Jak będą mnie interesowały Twoje psy to z chęcią poszukam tych info na wizoożu. I to jeszcze posty jednozdaniowe, nie ma to jak ograniczanie ilości stron...
właśnie miałam to pisać...


wczoraj cały wieczór szukałam butów ślubnych i wciąż nie mogę nic odpowiedniego znaleźć... albo za wysokie, albo za drogie. poluję jeszcze na przecenę jednego modelu menbur, ale wątpię, żeby z 500zł nagle zrobiło się 200. także zazdroszczę wam tego, że już macie swoje pokupowane
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 08:44   #1119
aneczka25057
Rozeznanie
 
Avatar aneczka25057
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 974
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez Ad rem Pokaż wiadomość
Witaj!
Ale masz kochaną niunię!


Haha niezły sen! Moje ślubne koszmarki ostatnio gdzies przepadły
No to ciesz się, ciesz że przepadły.
Swój ostatni ślubny koszmar miałam przed Sylwestrem także fajnie było Nowy Rok powitać Braliśmy ślub w innym kraju (w Belgii bodajże), nie było prawie nikogo z naszych bliskich tylko jacyś "bliscy-nieznajomi". Sukienkę miałam okropną - za szeroką, za luźną i za krótką w ogóle. No i nie w takim kolorze jakim chciałam. Na dodatek po chwili była brudna od dołu na całym obwodzie na jakieś 5 cm (i do teraz nie wiem jak to możliwe, skoro była za krótka). Nikomu się nie podobała - wszyscy mówili, że spodziewali się po mnie czegoś lepszego A później się okazało, że to nie był właściwy ślub, tylko jakaś próba generalna i byłam zawiedziona, że wszyscy mnie już widzieli (chociaż to "bliscy-nieznajomi" byli) i że nikogo już nie zaskoczę w tym właściwym dniu. Chociaż nie wiem czym chciałam zaskakiwać jak mnie samej sukienka się nie podobała i czułam się w niej koszmarnie! Fryzury, makijażu i dodatków nie miałam wcale... Ale tak jak mówi alloffkowa ten dzień i tak będzie piękny choćby się "waliło i paliło"

dotka to super! Gratuluję
__________________
Zakochani
07.10.2006
Zaręczeni
25.05.2012
Zaślubieni
16.08.2014

Edytowane przez aneczka25057
Czas edycji: 2014-01-06 o 09:06
aneczka25057 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 09:08   #1120
kuli1986
Raczkowanie
 
Avatar kuli1986
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 444
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Dziewczyny, żadna z Was nie wie co poradzić w sprawie tego koła? Pisałam o nim kilka postów wcześniej
kuli1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 09:16   #1121
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Kuli ja niestety nie pomogę, nawet nigdy nie widziałam takiego koła na oczy
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-06, 09:16   #1122
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Aneczka, co do listy, to w klubie w moim wątku wklejałam, możesz sobie zerknąć
Kuli, ja niestety nie pomogę Jedynie co, to tylko wiem, że odradza się całkowite wyjęcie koła, bo kiecka będzie się plątać między nogami.
Choć moja koleżanka szła do ślubu bez koła i bez halki, bo jej to b. przeszkadzało i w sumie nie zauważyłam większych problemów na weselu.
A zamiast koła, nie wystarczy po prostu sztywna, nieduża halka? Zależy jak bardzo sukienka jest ciężka.
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 09:17   #1123
monikkad
Wtajemniczenie
 
Avatar monikkad
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 104
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez Kwaśna truskawka Pokaż wiadomość
Jak miło spotkać Wizażankę z zg

Ślub w kościele św.Urbana, kościół jest w budowie, w środku stan surowy
Wesele w delfino
A jak u ciebie?

Dziewczyny, powiedzcie mi, czy w salonach są jakieś większe rozmiary sukni do mierzenia, czy jak to wygląda, jeśli ma się większy rozmiar (44)
Wiem, gdzie Urban, to moja parafia, chodze tam do kosciola Chcialam tam tez slub, ale TZ mnie przekonal, zeby jednak w kosciele juz zbudowanym i bierzemy w Zbawicielu, bo zanim powstal Urban to byla to moja parafia. Ale bardzo lubie kosciolek Urbana, fajna atmosfera i ksieza. Bede musiala sie do nich przejsc po zgode na slub gdzie indziej. Pewnie blisko siebie musimy mieszkac, skoro bierzecie tam slub
My wesele bedziemy miec w Qubusie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
"Ludzie dbają o tych, którzy dbają o siebie!"
monikkad jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 09:18   #1124
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez kuli1986 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, żadna z Was nie wie co poradzić w sprawie tego koła? Pisałam o nim kilka postów wcześniej
Kuli a mierzyłaś różne koła? bo ni wiem jak ta twoja sukienka bez koła się zachowuje. Są takie co wygodne i nie plączą się a są takie w których poruszanie się jest niemal niemożliwe. Jeśli suknia jest na koło szyta to może być problem z tym co będzie jak je wyjmiesz? może też stracić fason... Masz może zdjęcie? chociaż na pw? łatwiej byłoby doradzić.
Może pogadaj jeszcze z babką z salonu żeby ci ciut zmniejszyli to koło.. Wiem że jeszcze są takie specjalne halki które utrzymują suknie zamiast koła i sztywniki... No ale to musiałabyś wrzucić zdjęcie bo dywagować jest na prawdę trudno...
Myślę sobie też że jak to najmniejsze koło to może tylko twoje wrażenie że jest takie duże? sama mierzyłam suknie z kołami i to małe nie było duże faktycznie więc może ci się wydaje? nie wiem bez zdjęć ciężko stwierdzić.

wiem że są też koła do rybek ale nie wiem czy by się nadały do twojej rozłożystej chyba z tego co piszesz. Najlepiej zaufać chyba babce z salonu - ona się na tym zna a my możemy kombinować
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…

Edytowane przez anannke
Czas edycji: 2014-01-06 o 09:25
anannke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 09:28   #1125
aneczka25057
Rozeznanie
 
Avatar aneczka25057
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 974
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Dotka90
już zerkam, dziękuję
__________________
Zakochani
07.10.2006
Zaręczeni
25.05.2012
Zaślubieni
16.08.2014

Edytowane przez aneczka25057
Czas edycji: 2014-01-06 o 09:31
aneczka25057 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 09:29   #1126
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez kuli1986 Pokaż wiadomość
Typowego stresu nie mam wręcz przeciwnie chodzi w skowronkach, że to już Nasz dzień
Bardziej zaprzątają mi głowę jakieś drobiazgi co jeszcze trzeba zrobić, pierwszy taniec troszke mnie strsuje może



Dzięki



Jakby nie było rozpoczynam sezon

A co do tego koła o którym wspomniałaś, jak ma być zmniejszone?

W swojej sukience też mam wszyte koło, babeczka w salonie mi mówiła, że już nie mogę go zmniejszyć bo jest najmniejszych rozmiarów.
Z chęcią bym je zmniejszyła lub wyciągnę całkowicie ale obawiam się, że wtedy może być mi cięzkow tańczyć i poruszać się aby sukienka nie plątała się pod nogami

Sukienka sama w sobie jest dość rozłoższyta i sporo się na niej dzieje, a koło mam wrażenie, że jeszcze bardziej ją poszerza, mam dylemat muszę się zecydować czy iść bez czy z kołem.

Co polecacie dziewczyny? Może są jakieś malutkie koła od sukienek rybek ciekawe czy by pasowało? (kombinatorka ze mnie )
bez kola to masakra, sukienka wlasnie plącze sie pod nogami. Zapytaj sie o opcje wyjecia kola i zakuou osobno halki z mniejszym kołem.
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 09:30   #1127
Elrosa
Zadomowienie
 
Avatar Elrosa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Wrocław/Dolny Śląsk
Wiadomości: 1 611
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez kuli1986 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, żadna z Was nie wie co poradzić w sprawie tego koła? Pisałam o nim kilka postów wcześniej
Może zamiast koła taką halkę z dużą ilością sztywnego tiulu? Coś tego typu (są różne fasony):


Moja sukienka ma właśnie coś takiego i wygląda to dobrze, nie plącze się między nogami i sukienka ma fajniejszy kształt, a jednocześnie nie muszę się martwić np. o siadanie i podnoszenie koła

Samo wyprucie koła chyba nie załatwi sprawy. Koleżanka tak zrobiła w swojej sukience i sukienka wyglądała dość oklapło, wkładała je z powrotem
__________________
Elrosa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 09:42   #1128
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

dziewczyny wybieram się w czwartek na przymiarki. boję się okropnie obym nie musiała długo szukać..
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 09:44   #1129
moniczka_90
Zakorzenienie
 
Avatar moniczka_90
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 15 142
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23


18 dni do ślubu
__________________
żona 2014
mama 2018
przyszła mama 2020
moniczka_90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-06, 09:46   #1130
kuli1986
Raczkowanie
 
Avatar kuli1986
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 444
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Dziewczyny sukienka bez koła według mnie i babki z salonu wygląda dobrze, jest ona właśnie z dużej ilości kawałeczków tiulu i sama w sobie ładnie się układa. Mam pod spodem wszytą dodatkowo halkę ze sztywnego tiulu.

Osobiście wolę jakiekolwiek suknie bez koła, jutro mam generalną przymiarkę to zapytam się czy da się coś z tym zrobić.
Kurcze mam dylemat.

Babka z salonu twierdzi, że mogłabym iść bez koła tylko nie może zagwarantować jak będzie przy zabawie tanecznej.
kuli1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 09:54   #1131
ana909
Erudycja
 
Avatar ana909
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 11 476
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość

18 dni do ślubu
Cytat:
Napisane przez kuli1986 Pokaż wiadomość
Dziewczyny sukienka bez koła według mnie i babki z salonu wygląda dobrze, jest ona właśnie z dużej ilości kawałeczków tiulu i sama w sobie ładnie się układa. Mam pod spodem wszytą dodatkowo halkę ze sztywnego tiulu.

Osobiście wolę jakiekolwiek suknie bez koła, jutro mam generalną przymiarkę to zapytam się czy da się coś z tym zrobić.
Kurcze mam dylemat.

Babka z salonu twierdzi, że mogłabym iść bez koła tylko nie może zagwarantować jak będzie przy zabawie tanecznej.
ale wam zazdroszcze! Ja tydz przed slubem chce miec juz sukienke gotowa w domu
a no mi sie wydaje ze bez kola bedzie lipaw tancu.
__________________
Alicja ❤ Ur.28.09.2016 Największe szczęście mamusi ❤
ana909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 10:06   #1132
kuli1986
Raczkowanie
 
Avatar kuli1986
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 444
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
ale wam zazdroszcze! Ja tydz przed slubem chce miec juz sukienke gotowa w domu
a no mi sie wydaje ze bez kola bedzie lipaw tancu.
Też mi się wydaje, że w tańcu kiepsko może być.
A z kołem wydaje mi się, że juz za szeroko na dole się robi, kurcze nie wiem co robić i czy jutro znajdziemy jakieś wyjście z babką z salonu.
kuli1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 10:07   #1133
201605100
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 707
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez mimi_77 Pokaż wiadomość
Tobie nie zespolowi, jeśli nie jest zarejestrowany. no chyba, że gra za friko
u nas też nikt nie opłacał

hahaha eh dziewczyny, spadam wykonywać pracę po godzinach. trzymta się
No właśnie PM będą mieć problem jak wpadnie kontrola z ZAIKSU bo to PM jest organizatorem imprezy

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
a ja się zastanawiam, co się dzieje z kasą płaconą do zaiksu? bo przecież to pieniądze za prawa autorskie utworów. i co, zaiks je później wypłaca artystom? czy sobie wszystko zostawia?
jakoś nie chce mi się wierzyć, że wysyłają Abbie te pare groszy

Cytat:
Napisane przez ijaa Pokaż wiadomość

UWAGA! UWAGA! Decyzja podjęcia: wybraliśmy obrączki.
Gratulacje, naprawdę są piękne

Cytat:
Napisane przez Elrosa Pokaż wiadomość
Do bukietów z niebieskim dorzucę jeszcze mój - zakochałam się i innego nie chcę




Nie, nam obojgu też nie podobają się muszki jednogłośnie stawiamy na krawat. I też chcę, żeby K. wystąpił w kamizelce, ale nie w takiej ślubnej z kremowego materiału we wzory, tylko pod kolor garnituru. Ma już jeden taki komplet i wygląda bosko
Ten sam garnitur chce zresztą włożyć na ślub
śliczny bukiet ja na chwilę obecną stawiam na hortensje, ale pewnie mi się jeszcze zmieni

Z ubiorem TŻ o tyle jest fajnie, że pozwolił mi podjąć decyzję co do jego wyglądu będzie smoking i mucha

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość


ejj zimy nie ma, moze w sierpniu bedzie snieg?
bredzisz

Cytat:
Napisane przez kroooliczek89 Pokaż wiadomość
Weekend mega udany
Wczoraj kupiliśmy szampana na wesele, dziś buty do ślubu
Są czerwone, takie jak chciałam mam nadzieję że wytrzymam w nich cały dzień i noc
Ahh coraz bliżej do naszego dnia
DZIŚ 250 DNI DO ŚLUBU!!!
gratulacje, bardzo ładne buty

i alloffkowej gratuluję butów, mi bardziej podoba się wybór TŻta

Cytat:
Napisane przez cashmere Pokaż wiadomość
Widzę kilka nowych par butów na wątku, gratulacje dziewczyny!

Mnie chwilowo ogarnał strach że jeszcze tyle mamy do zrobienia, że się nie wyrobimy Muszę się spiąć i zacząć działać! Na dniach mnie pewnie mało będzie bo obchodzimy teraz z TŻ i jego rodziną święta Bożego Narodzenia. Ale potem kopnijcie mnie w tyłek żebym zaczęła coś robić!
do roboty!

Cytat:
Napisane przez Dotka90 Pokaż wiadomość
Z paznokci rezygnuje bo juz za duzo. A bukiet zrobie fuksja+ecru i powinno byc ok chyba? Bukiet i tak po slubie odloze do wazonu.

Linaewen, pjona dokladnie to samo pomyslalam ostatnio!

Aaa w ogole zapomnialam sie pochwalic, ze zostalam kierownikiem (na umowie sie to nazywa koordynator)
Takze rok sie fajnie zaczal, ale i tak by sie nowa praca przydala zeby wiecej zarabiac, jesli chcemy kupic mieszkanie..


Allofkowa,misia i reszta dziewczyn z 6.09 8m-cy! <3
gratulacje awansu, super uczucie to musi być

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
dziewczyny wybieram się w czwartek na przymiarki. boję się okropnie obym nie musiała długo szukać..
nie panikuj, znajdziesz coś

Cytat:
Napisane przez moniczka_90 Pokaż wiadomość

18 dni do ślubu
mniej niż 3 tygodnie, ale super
201605100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 10:08   #1134
netty
Raczkowanie
 
Avatar netty
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 482
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Dziewczyny, pozwolicie że dołączę?

Biorę ślub 20.04.2014r Jak sobie pomyślę, że to w zasadzie już, to trochę mnie to przeraża, bo mam wrażenie, że jestem w lesie z przygotowaniami- o ile wszystkie najważniejsze rzeczy, typu kościół, sala, DJ zarezerwowałam sobie rok temu, tak dopiero pod koniec roku uświadomiłam sobie, że pasowałoby ruszyć z całą resztą Ale powoli jakoś to ogarniam, teraz jestem na etapie wyboru zaproszeń, pod koniec stycznia planuję wyruszyć na zapraszanie.

Witam wszystkie szczęśliwe PM 2014

Cytat:
Napisane przez PaniPedagog Pokaż wiadomość
Piekna biżuteria, ja chyba też zdecyduje się na kobalt. Niby jest teraz wszędzie, ale ja biorę ślub jako pierwsza w najbliższym otoczeniu więc nikt mi nie zarzuci że mamy tak samo :P

Rozważam też slub w inny dzien niz sobota ze wzgledu na koszta. Myślicie, że to takie wielkie faux pas?
Ja biorę ślub w niedzielę. Jedyne czego się boję, to, że się gościom pomyli i przyjadą odruchowo w sobotę
__________________
"Jeśli masz do siebie zaufanie i wierzysz w swe marzenia i podążasz za swoją gwiazdą...

...to i tak pobiją cię ludzie, którzy ciężko pracują, uczą się i nie leniuchują. Do widzenia."
netty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 10:14   #1135
anannke
Zakorzenienie
 
Avatar anannke
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: śląsko-małopolskie:)
Wiadomości: 3 619
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez netty Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pozwolicie że dołączę?

Biorę ślub 20.04.2014r Jak sobie pomyślę, że to w zasadzie już, to trochę mnie to przeraża, bo mam wrażenie, że jestem w lesie z przygotowaniami- o ile wszystkie najważniejsze rzeczy, typu kościół, sala, DJ zarezerwowałam sobie rok temu, tak dopiero pod koniec roku uświadomiłam sobie, że pasowałoby ruszyć z całą resztą Ale powoli jakoś to ogarniam, teraz jestem na etapie wyboru zaproszeń, pod koniec stycznia planuję wyruszyć na zapraszanie.

Witam wszystkie szczęśliwe PM 2014



Ja biorę ślub w niedzielę. Jedyne czego się boję, to, że się gościom pomyli i przyjadą odruchowo w sobotę
a tam - na niedzielę wtedy jeszcze zdążą

witaj
__________________
always & forever

nie trzeba być IDEALNYM, żeby IDEALNIE do siebie pasować…
anannke jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 10:16   #1136
Linaewen
Zakorzenienie
 
Avatar Linaewen
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 017
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Cytat:
Napisane przez ana909 Pokaż wiadomość
ale wam zazdroszcze! Ja tydz przed slubem chce miec juz sukienke gotowa w domu
a no mi sie wydaje ze bez kola bedzie lipaw tancu.
Moja sukienka studniówkowa miała niby mieć koło, a jest taka duża wieczorowa. Wyjęłam, bo się źle według mnie układało, bawiłam się całą noc super i w ogóle mi to w tańcu nie przeszkadzała. Była laska w tym samym modelu co ja, na szczęście w innym kolorze , miała koło i wiem że na pewno w polonezie miała z nim problemy.
Ale tutaj wiele zależy od modelu sukni.
W każdym razie ja będę naciskać, że chcę moją bez halki i koła...

Cieszę się, że nie wyszłam na czepliwą jędzę i nie tylko ja odniosłam takie wrażenie
__________________
"Uroczyście nie zobowiązuję się do regularnych porządków, prowadzenia kalendarza, niejedzenia słodyczy, byciu skrupulatnym w podejmowanych czynności oraz gaszeniu światła w łazience - to się nigdy nie udało, więc w końcu dorosłam do nie oszukiwania samej siebie."
za: whitepointeshoes
Linaewen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 10:17   #1137
swiat_katarzyny
Zadomowienie
 
Avatar swiat_katarzyny
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 828
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

mnie też koło spędza sen z powiek
z kołem na pewno wygląda lepiej, z drugiej strony koszmarnie nie podoba mi sie gdy to koło widać np podczas siadania do oczepin (odznacza sie na sukni). Ja to mam problemy

ale za to dowiedziałam sie, że znajoma znajomej miała mój zespół na swoim weselu i wszyscy byli nim zachwyceni.... uffff a tak sie bałam
swiat_katarzyny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 10:22   #1138
Kaigara
Rozeznanie
 
Avatar Kaigara
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 670
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Kiedyś chodziłam w sukni princessie cały dzień i mimo że miała tiulowy dół i była dość obszerna to koło w niej było. Wydaje mi się, że bez niego może być niewygodnie jeżeli suknia była szyta tak żeby to koło jednak w niej było.

Ja na szczęście mam suknię do której żadnego koła nie potrzebuję
Kaigara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 10:24   #1139
aneczka25057
Rozeznanie
 
Avatar aneczka25057
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: kujawsko - pomorskie
Wiadomości: 974
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

świat_katarzyny właśnie mi też się nie podoba, jak koło się odznacza
Lineawen nie jesteś czepialska, ja co prawda nie udzielałam się ostatnio ale przy nadrabianiu wątku też zwróciłam na to uwagę!
netty witaj dobrze kojarzę, ślub w święta Wielkanocne?
__________________
Zakochani
07.10.2006
Zaręczeni
25.05.2012
Zaślubieni
16.08.2014
aneczka25057 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-06, 10:31   #1140
201605100
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 707
Dot.: Moje Panie, to nie żarty - sezon ślubny już otwarty! PM2014 cz.23

Lineawen nie jesteś czepialska, też na to zwróciłam uwagę

Dziewczyny, ja po prośbie, co sądzicie o tych makijażystkach?
Klik 1
klik 2
201605100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-24 11:40:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:00.