jaki mocno matujący podkład do mojej cery?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-02, 20:51   #1
*Gosia*
Przyczajenie
 
Avatar *Gosia*
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 19

jaki mocno matujący podkład do mojej cery??


Mam spory problem a mianowicie chodzi o moja twarz, która sie tłuści i niezbyt ciekawie świeci , a używam środków do twarzy poleconych przez odpowiednia kosmetyczke, jednakże nie wiem jaki podkład byłby do mojej twarzy odpowiedni.l zwracam sie do Was szanowne wizażanki z pomocą: jaki byłby najlepszy podkład bardzo mocno matujący a jednoczesnie delikatnie kryjący, który nadawałby sie jednoczesnie na studniówkę??? Proszę pomóżcie!!!! Z góry dziękuję
*Gosia* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 11:35   #2
magdaSEM
Rozeznanie
 
Avatar magdaSEM
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: zielona wyspa
Wiadomości: 869
Dot.: jaki mocno matujący podkład do mojej cery??

Moja koleżanka z którą mieszkam też się świeci i ma baaaardzo tłustą skóre. Pomaga jej i ładnie matowi Vichy Derma Tent. Długo się trzyma, ale muszę przyznac że jeśli chodzi o krycie to nie ma szału. Natomiast dla mnie mocno kryje i matuje AA Cosmetics Jedwabisty Podkład matujący, ma ładne odcienie. Przeszukaj KWC i wyszukiwarkę, dużo tam takich wątków.
__________________
Wiosna.
MOJE MAKABRESKI
http://www.eioba.pl/strzyga/articles
magdaSEM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 12:06   #3
AsiaW**
Zakorzenienie
 
Avatar AsiaW**
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 570
Dot.: jaki mocno matujący podkład do mojej cery??

Witam, ja mogę ci polecić podkład Revlon colorstay ja uzywam odcienia nude (mam jasna cere), kryje doskonale i matuje na dlugo (moja cera nalezy do wyjatkowo tlustych) , jestem bardzo zadowolona z tego podkladu, przetestowalam juz naprawde duzo ale ten bije inne na glowe. Jeszcze jedno: podklad nie tworzy maski na twarzy, a to bardzo wazne wiec uwazam ze na studniowke jak i do codziennego stosowania bedzie idealny. Cena w drogerii to ok. 70 zł, ale na allegro za oryginalne podkąłdy revlon zaplacisz do 40 zł. polecam
AsiaW** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 12:14   #4
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: jaki mocno matujący podkład do mojej cery??

Takich wątków było całe mnóstwo Sprawdź KWC.
Polecam Deborah do tłustej i mieszanej- nie jest to podkład idealny, ale matuje jak żaden inny, Revlon Colorstay (choć mój ulubiony) tak sobie nie radzi z błyszczaca się buzią.
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 16:38   #5
jovitka21
Raczkowanie
 
Avatar jovitka21
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 108
Dot.: jaki mocno matujący podkład do mojej cery??

... przedwszytskim chciałabym zwrócić Ci uwage na dokładne pielegnacje takiej cery powniewaz nawet najlepszy matujacy podkład nie da efektu jesli ni bedziesz używac kosmetyków tj. żel myjacy tonik matujący i krem ja tez mam kłopoty z cera ale wiem ze dokładna i rzetelna pielegnacja dostosowana do tłustej cery daje bardzo dobry efret i poxniej kazdy matujacy podkład bedzie sprawował sie dobrze... buxki
Ja używam L'oeral perfect match i puder transparetny i jest git
jovitka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-03, 16:44   #6
buzichocho
Zakorzenienie
 
Avatar buzichocho
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 6 675
Dot.: jaki mocno matujący podkład do mojej cery??

radze poszukać w wyszukiwarce bo było mnowstwo juz takich watków
Radze zaczać od pielegnacjii-jeśli piszesz że masz mocno przetłuszczajaca sie skóre to zrezygnuj z kremu matującego i innych wyzeraczy z alkoholem a skóra sie uspokoi. Jesli chodzi o podkład to polecam unifiance (puder w kremie) daje ładne matowe wykonczenie lub toleriane (dość dobrze kryje) mozesz też wyprobować mineralne (nie właza w pory i nie zapychaja). Zaopatrz sie również w bibułki matujące (polecam inglot lub shiseido)
buzichocho jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:40.