Troll na MM...? - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Techniczne forum

Notka

Techniczne forum Forum techniczne - obszar całe forum. Tutaj można zgłaszać uwagi techniczne, problemy dotyczące całego forum, problemy z hasłem i dostępem i inne…

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-29, 00:35   #121
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Troll na MM...?

Cytat:
Napisane przez knotie
wyzywanie od tandet dziel osob, ktore pokazaly swoja twarz pod publiczny osad jest wysoce, wysoce niestosowne i powinno moim zdaniem spotkac sie z szybka reakcja moderatora/admina.
Nazwanie makijażu tandetnym jest moim zdaniem zwykłą krytyką, do której każdy ma prawo. Z kolei podkreślam, że inne wypowiedzi tej użytkowniczki były bardzo nieprzyjemne, ale akurat tej, o której wspominasz, nie bardzo jest co zarzucić. Określenie "tandetny makijaż" nie jest przekleństwem, ani obrazą. A jeśli ktoś publicznie i dobrowolnie pokazuje swoje zdjęcia i prosi o ich ocenę, powinien liczyć się z krytyką, również dosadną.
I tak na marginesie: proponuję zajrzeć do słownika i sprawdzić, co słowo "tandetny" oznacza, a mianowicie "niestarannie wykonany". To, że to słowo kojarzy Ci się z obrazą i czymś niestosownym, nie znaczy, że takie znaczeniowo jest.
Cytat:
a w tym tutaj watku jak i w calej sprawie, chodzi chyba o cos wiecej niz o "gorszy" makijaz Agi...
Knotie, mało tego, tu w ogóle nie chodzi o makijaż Agi, więc nie wiem, czemu o nim dywagujemy. Szczerze mówiąc, nie chce mi się już nad tym tematem ślęczeć, wolę pomyśleć nad ulepszaniem regulaminu i kodeksu modów w wątkach powyżej. W tym wątku chyba już Ameryki nie odkryjemy, niestety.
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 00:44   #122
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Troll na MM...?

Svenjo... nic zreszta, nie warto chyba, wiec ugryzlam sie w jezyk.
Bede konsekwentna i EOT.
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 00:59   #123
agatus84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 434
Dot.: Troll na MM...?

Cytat:
Napisane przez knotie
Przeczytalam caly watek z niedowierzaniem... zastanawialam sie ladnych kilka godzin, czy zabrac glos, ale chyba jednak sie odezwe, bo na Wizazu jestem wlasnie glownie dzieki AdzeBJ, nieobecnej ostatnio Femme, Smoczycy i Pitipel - szanuje bardzo ich zdanie, kazdej z osobna, kazda jakos mi pomoglaodkadgoszczena Wizazu i prace kazdej z wyzej wymienionych cenie sobie bardzo wysoko. Zeby nie bylo watpliwosci - staralam sie sformuowac jak najbardziej obiektywne wnioski, bo najzwyczajniej w swiecie kazda z moderatorek uczestniczacych w sporze darze sympatia...
Smoczyco, bez urazy, ale choc jestes niezwykle madra kobieta, to mysle, ze tym razem jednak sie mylisz, chociazby w czesci - ja widze w Twoich wypowiedziach napasci na Age i ja z nich wywnioskowalam, ze nie chodzi tylko o gorszy makijaz w wykonaniu BJ, ale o sposob jej moderowania.
Piti, Smoczyco, Pixie - widac "mur" w Waszych wypowiedziach, ja go widze,choc bardzo nie chce, i czytajac je, odnosze faktycznie wrazenie,ze wcale nie o MM tutaj chodzi najbardziej...
Na MM bywam najczesciej, przygladam sie, podpatruje, czasem sie odezwe i powiem jedno - wyzywanie od tandet dziel osob, ktore pokazaly swoja twarz pod publiczny osad jest wysoce, wysoce niestosowne i powinno moim zdaniem spotkac sie z szybka reakcja moderatora/admina. Tak sie stalo.
Moim skromnym zdaniem Aga zna sie swietnie na makijazu, zeby nie powiedziec rewelacyjnie, ale przyznam,ze choc nie odosobniona, to jest to jednak moja prywatna, bardzo subiektywna opinia. I choc zazwyczaj jej makijaze spotykaja sie z aplauzem i oglnym zachwytem, to zdazylo sie kilka razy, ze cos sie komus nie spodobalo i......Aga najczesciej dziekowala za opinie. Karnych banow za wylom nie przypominam sobie.
MM to nie kolko wzajemnej adoracji, ale tez nie siedlisko zmij - kreaujemy nowe "ja", doskonalimy sie, ksztalcimy - mysle, ze nie chcialabym pytac wiecej o zadne rady,gdyby ktos bezobcesowo moje proby skwitowal jako "tandetne"...

Jestem tylko szarym uzytkownikiem i choc od pewnego czasu staram sie unikac "zapalnych" watkow,odezwalam sie tutaj. Moge przezyc, gdy kloca sie Wizazanki, ale smutno mi i zle,gdy najlepsze moderatorki zaczynaja zabawy w (lagodnie rzecz ujmujac) brudnym srodowisku...
Mysle, ze po czesci Zlo i Szefowa maja racje - sprawy miedzy modami zalatwiajcie miedzy soba, do tego chyba zreszta dazy AgaBJ nie odzywajac sie na tym watku - tutaj kazdy wklada swoje trzy grosze i tworza sie niezdrowe sytuacje i bezpodstawne oskarzenia... a w tym tutaj watku jak i w calej sprawie, chodzi chyba o cos wiecej niz o "gorszy" makijaz Agi...
Pozdrawiam serdecznie wszystkie strony, z mojej strony to wszystko na ten temat, dla mnie EOT.
Zgadzam sie w calej rozciaglosci. Milo nie musiec strzepic jezyka... palcow
Nie, tandetny i niestarannie wykonany nie maja takiego samego wydzwieku emocjonalnego. Niestarannie wykonany ("tu i tu") to wlasnie ta slawetna konstruktywna krytyka. Tandetny-nie bede sie wyglupiac we wklejanie definicji slownikowych. To po prostu niemile slowo,i juz. Jak bysmy tego nie wykrecili...
pozdrawiam
agatus84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 01:04   #124
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Troll na MM...?

Cytat:
Napisane przez agatus84
Zgadzam sie w calej rozciaglosci. Milo nie musiec strzepic jezyka... palcow
Nie, tandetny i niestarannie wykonany nie maja takiego samego wydzwieku emocjonalnego.
To się nazywa poprawność polityczna, a wydźwięk emocjonalny danego słowa jest subiektywnym odczuciem.
Cytatem ze słownika się nie wygłupiłam, a jedynie poparłam moje wyjaśnienie.

Rany, whatever, schmatever. Ze też mi się jeszcze chce.
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 10:53   #125
Maga
Raczkowanie
 
Avatar Maga
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: nie oglądaj się za siebie ;-)
Wiadomości: 432
Dot.: Troll na MM...?

Cytat:
Napisane przez svenja
To się nazywa poprawność polityczna, a wydźwięk emocjonalny danego słowa jest subiektywnym odczuciem.
Cytatem ze słownika się nie wygłupiłam, a jedynie poparłam moje wyjaśnienie.

Rany, whatever, schmatever. Ze też mi się jeszcze chce.
Mnie się wydaje, że tu nie chodzi polityczną poprawność, tylko zwykłą życzliwość.
Rozumiem rozgoryczenie osób, które bez widocznej przyczyny stają się obiektem wypowiedzi w tonie, który ma nieżyczliwy wydźwięk. Każdą krytykę można wyrazić tak, aby adresat nie czuł się "skopany", albo przynajmniej próbować - i wcale nie musi to oznaczać ograniczenia wolności dyskusji.

Poza tym podpisuję się pod postem agatus84. Krytyka powinna być konstruktywna, bo co z tego, że każdy komu nie podoba się (czyjeś "dzieło", "poglądy" itp. ) napisze to na forum nie przedstawiając alternatywnej propozycji, albo rady ? Będzie tylko nieprzyjemnie, a gdy ktoś kto faktycznie ma coś do powiedzenia dokopie się do wątku to zapewne nie odważy się odezwać w takiej atmosferze, bo kto ma ochotę skręcać sobie kiszki stresem ?
I tu jestem ciekawa, co Wy myślicie na ten temat ...
__________________

Maga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 11:10   #126
*Jadis*
Raczkowanie
 
Avatar *Jadis*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 207
GG do *Jadis*
Dot.: Troll na MM...?

Cytat:
Napisane przez Maga
Mnie się wydaje, że tu nie chodzi polityczną poprawność, tylko zwykłą życzliwość.
Rozumiem rozgoryczenie osób, które bez widocznej przyczyny stają się obiektem wypowiedzi w tonie, który ma nieżyczliwy wydźwięk. Każdą krytykę można wyrazić tak, aby adresat nie czuł się "skopany", albo przynajmniej próbować - i wcale nie musi to oznaczać ograniczenia wolności dyskusji.

Poza tym podpisuję się pod postem agatus84. Krytyka powinna być konstruktywna, bo co z tego, że każdy komu nie podoba się (czyjeś "dzieło", "poglądy" itp. ) napisze to na forum nie przedstawiając alternatywnej propozycji, albo rady ? Będzie tylko nieprzyjemnie, a gdy ktoś kto faktycznie ma coś do powiedzenia dokopie się do wątku to zapewne nie odważy się odezwać w takiej atmosferze, bo kto ma ochotę skręcać sobie kiszki stresem ?
I tu jestem ciekawa, co Wy myślicie na ten temat ...
Jeżeli krytyka ma być konstruktywna, to pochwała chyba również. Tak samo, jak należałoby rzeczowo wyjaśnic, czemu dany makijaż się nie podoba, powinno sie równiez uzasadniać aprobatę. Zauważyłam, że dużo wypowiedzi na MM to taki pusty zachwyt, 'ochy' i 'achy', ale tak naprawde bez podania konkretnych zalet. Dla mnie, gdybym wystawiała swoje "dzieła", byłoby ważniejsze i bardziej istotne konkretne skrytykowanie, bądź też pochwalenie. Oczywiście kultura osobista jest tutaj czymś oczywistym, tylko myślę, że nawet, gdy ktoś wyrazi swoją negatywną opinię, to na tle niekonstruktywnego "wychwalania pod niebiosa", wypadnie ona nieuprzejmie, ze względu na spory kontrast Takie jest moje skromne zdanie.
*Jadis* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 11:23   #127
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Troll na MM...?

Cytat:
Napisane przez Maga
Mnie się wydaje, że tu nie chodzi polityczną poprawność, tylko zwykłą życzliwość.
Rozumiem rozgoryczenie osób, które bez widocznej przyczyny stają się obiektem wypowiedzi w tonie, który ma nieżyczliwy wydźwięk. Każdą krytykę można wyrazić tak, aby adresat nie czuł się "skopany", albo przynajmniej próbować - i wcale nie musi to oznaczać ograniczenia wolności dyskusji.
Orajt, zgadzam sie. Ale:
Cytat:
Napisane przez Maga
a gdy ktoś kto faktycznie ma coś do powiedzenia dokopie się do wątku to zapewne nie odważy się odezwać w takiej atmosferze, bo kto ma ochotę skręcać sobie kiszki stresem ?
Rowniez sa osoby, ktore chetnie by sie wypowiedzialy, ale nie odwaza sie, bo kiszki skreca im nie stres, a kapiacy lukier. I tu odwoluje sie do postu Jadis i Panikoty na temat konstruktywnych pochwal. Mysle, ze takie bezkrytyczne (o jego bezzasadnosci trudno sie wypowiadac ogolnie) uwielbienie potrafi odstraszyc od forum rownie mocno, jak rzucanie mięsem.
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-01-29, 11:40   #128
Maga
Raczkowanie
 
Avatar Maga
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: nie oglądaj się za siebie ;-)
Wiadomości: 432
Dot.: Troll na MM...?

Cytat:
Napisane przez svenja
Orajt, zgadzam sie. Ale:

Rowniez sa osoby, ktore chetnie by sie wypowiedzialy, ale nie odwaza sie, bo kiszki skreca im nie stres, a kapiacy lukier. I tu odwoluje sie do postu Jadis i Panikoty na temat konstruktywnych pochwal. Mysle, ze takie bezkrytyczne (o jego bezzasadnosci trudno sie wypowiadac ogolnie) uwielbienie potrafi odstraszyc od forum rownie mocno, jak rzucanie mięsem.
Aha jesli tak jest jak piszecie, to zgadzam się
Ja niestety nie miałam jeszcze okazji zerknąć na MM, a na techniczne żaden lukier nie dociera z innych for raczej gorzkie płyny

Ale myślałam że zabieranie głosu jak się nie ma nic do powiedzenia do kwestia netykiety w ogóle
A może trzeba to wyraźniej jakoś zaznaczyć w tym ogolnym regulaminie ?
Jednak jest sporo nowych ludzi, może nie odróżniają forum dysusyjnego od czata
__________________

Maga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 11:52   #129
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Troll na MM...?

Cytat:
Napisane przez Maga
Aha jesli tak jest jak piszecie, to zgadzam się
Ja niestety nie miałam jeszcze okazji zerknąć na MM, a na techniczne żaden lukier nie dociera z innych for raczej gorzkie płyny
Ustrojowe
Cytat:
Ale myślałam że zabieranie głosu jak się nie ma nic do powiedzenia do kwestia netykiety w ogóle
To jest utopijne założenie , ale byłoby pięknie, gdyby każdy wypowiadał się ad rem (rozmarzyłam się).
Cytat:
A może trzeba to wyraźniej jakoś zaznaczyć w tym ogolnym regulaminie ?
Jednak jest sporo nowych ludzi, może nie odróżniają forum dysusyjnego od czata
Maguś, tu dotykasz kolejnego problemu, jaki trzeba będzie prędzej, czy później omówić. Nie wiem, czy zdarzyło się już, że potencjalnie fajny wątek został "rozwalony" przez nadmiar prywaty (zdarzało się, że kłótnie taki wątek niszczyły, ale prywata - nie wiem), ale uważam, że zapis o dyskusji "na temat" powinien znaleźć się w regulaminie portalu. I szkoda, że wizażowy czat nie działa, jak kiedyś, myślę, że rozwiązałby ten problem. Ups, to chyba już nie ten wątek, Mago (a ja mówiłam o trzymaniu się tematu właśnie!!), może przenieś ten post na wątek o regulaminie forum, żeby się nie pokićkało.
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 12:55   #130
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Troll na MM...?

Cytat:
Napisane przez *Jadis*
Jeżeli krytyka ma być konstruktywna, to pochwała chyba również. Tak samo, jak należałoby rzeczowo wyjaśnic, czemu dany makijaż się nie podoba, powinno sie równiez uzasadniać aprobatę. Zauważyłam, że dużo wypowiedzi na MM to taki pusty zachwyt, 'ochy' i 'achy', ale tak naprawde bez podania konkretnych zalet. Dla mnie, gdybym wystawiała swoje "dzieła", byłoby ważniejsze i bardziej istotne konkretne skrytykowanie, bądź też pochwalenie. Oczywiście kultura osobista jest tutaj czymś oczywistym, tylko myślę, że nawet, gdy ktoś wyrazi swoją negatywną opinię, to na tle niekonstruktywnego "wychwalania pod niebiosa", wypadnie ona nieuprzejmie, ze względu na spory kontrast Takie jest moje skromne zdanie.

Czytam i czytam i nadziwić się nie mogę. Jestem bywalczynią MM i też czasem zdarza mi się napisać jedno słowo np"boski" na temat makijażu który mi się podoba. Spróbuję tu przedstawić swój punkt widzenia.
Stałe bywalczynie MM to zazwyczaj pasjonatki makijaży i zazwyczaj wypowiedzi nacechowane są emocjami. Wyrażeniem "boski" chcę powidzieć że makijaż jest idealnie wykonany i nic bym w nim nie zmianiała, ale nie piszę tego już dlatego, że zazwyczaj oceniam np. dwudziesty z kolei makijaż tej samej osoby i znam jej technikę, precyzję wykonania i nie ma sensu po raz dwudziesty opisywać dokładnie że cieniowanie oka mi się bardzo podoba, że sposób nałożenia pomadki jest perfekcyjny itd. Zazwyczaj makijaż oceniają te same osoby stąd gdy napiszą "super" lub "boski" wiadomo ze jest lepszy od poprzedniego, lub też trafiony w gust odbiorcy.
Ja odbieram makijaże emocjonalnie, więc jesli jest moim zdaniem idealny, to piszę krótko, jeśli dodaję "ale" to znaczy że jest jakiś szczegół który mi się nie podoba i uzasadniam swoje myśli.
Doszukiwanie się problemu w tym, że nie uzasadnia się pozytywnej krótkiej opinii o makijażu to chyba troszkę przesada ...

Każda z nas próbuje upiększyć siebie poprzez makijaż, pokazuje swoją twarz na forum i tym bardziej dla mnie uzasadnione jest okazanie szacunku tej osobie, która nie jest już zupełnie anonimowa i nie mogę powiedzieć "wyglądasz jak d..." bo można tym samym urazić tę osobę, nie jej makijaż ale ją samą. Dlatego bardziej martwiłabym się tym, jak napisać kulturalnie co mi się nie podoba a nie krótkimi pozytywnymi opiniami.

pozdr

madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 14:56   #131
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Troll na MM...?

Cytat:
Napisane przez madie

Czytam i czytam i nadziwić się nie mogę. Jestem bywalczynią MM i też czasem zdarza mi się napisać jedno słowo np"boski" na temat makijażu który mi się podoba. Spróbuję tu przedstawić swój punkt widzenia.
Stałe bywalczynie MM to zazwyczaj pasjonatki makijaży i zazwyczaj wypowiedzi nacechowane są emocjami. Wyrażeniem "boski" chcę powidzieć że makijaż jest idealnie wykonany i nic bym w nim nie zmianiała, ale nie piszę tego już dlatego, że zazwyczaj oceniam np. dwudziesty z kolei makijaż tej samej osoby i znam jej technikę, precyzję wykonania i nie ma sensu po raz dwudziesty opisywać dokładnie że cieniowanie oka mi się bardzo podoba, że sposób nałożenia pomadki jest perfekcyjny itd. Zazwyczaj makijaż oceniają te same osoby stąd gdy napiszą "super" lub "boski" wiadomo ze jest lepszy od poprzedniego, lub też trafiony w gust odbiorcy.
Ja odbieram makijaże emocjonalnie, więc jesli jest moim zdaniem idealny, to piszę krótko, jeśli dodaję "ale" to znaczy że jest jakiś szczegół który mi się nie podoba i uzasadniam swoje myśli.
Doszukiwanie się problemu w tym, że nie uzasadnia się pozytywnej krótkiej opinii o makijażu to chyba troszkę przesada ...

Każda z nas próbuje upiększyć siebie poprzez makijaż, pokazuje swoją twarz na forum i tym bardziej dla mnie uzasadnione jest okazanie szacunku tej osobie, która nie jest już zupełnie anonimowa i nie mogę powiedzieć "wyglądasz jak d..." bo można tym samym urazić tę osobę, nie jej makijaż ale ją samą. Dlatego bardziej martwiłabym się tym, jak napisać kulturalnie co mi się nie podoba a nie krótkimi pozytywnymi opiniami.

pozdr

Dziekuje Madie Dzieki Twojej wypowiedzi nie musze zabierac wiecej glosu i pozostane w swoim zdziwionym milczeniu. Napisalas wszystko, co ja napisac chcialam

p.s.off-topicowy, nie widze Zlosia dzisiaj on-line, wyslalam do niego pw, ale widze,ze Maga tu zaglada, wiec powiem, ze moim zdaniem przydalby sie jakis akcent na Wizazu,ktory pokazalby, ze pamietamy i jestesmy z ofiarami wczorajszej katastrofy...
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-29, 15:08   #132
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Troll na MM...?

Cytat:
Napisane przez knotie
p.s.off-topicowy, nie widze Zlosia dzisiaj on-line, wyslalam do niego pw, ale widze,ze Maga tu zaglada, wiec powiem, ze moim zdaniem przydalby sie jakis akcent na Wizazu,ktory pokazalby, ze pamietamy i jestesmy z ofiarami wczorajszej katastrofy...
Nie wiem Knotie, czy zaglądałaś na Plotkowe ale toczy się tam burzliwa dyskusja na temat wczorajszych wydarzeń. jakikolwiek akcent mógłby wywołać dodatkowe emocje... ja osobiscie jestem przeciwna takim akcentom.
__________________
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 15:16   #133
knotie
Rozeznanie
 
Avatar knotie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 778
Dot.: Troll na MM...?

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa
Nie wiem Knotie, czy zaglądałaś na Plotkowe ale toczy się tam burzliwa dyskusja na temat wczorajszych wydarzeń. jakikolwiek akcent mógłby wywołać dodatkowe emocje... ja osobiscie jestem przeciwna takim akcentom.
Monyczkaaa, zajrzalam na plotkowe ale serce mi zamarlo...jestem ze Slaska i nie moglam tego czytac... moja propozycja umieszczenia jakiegokolwiek akcentu na stronie glownej jest tylko sugestia, tym bardziej wydaje mi sie zrozumiala, ze od 14 minut mamy oficjalna zalobe narodowa... jakakolwiek bedzie decyzja Szefostwa - zrozumiem. Ale ja chce wiedziec,ze zrobilam co moglam, bo dla mnie manifest solidarnosci jest rzecza oczywista, oczywista w sytuacji bezsilnosci w obliczu takiej tragedii. Pozdrawiam wszystkich serdecznie i przepraszam za off-topic. Wiecej nie bedzie.
knotie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 15:18   #134
Maga
Raczkowanie
 
Avatar Maga
 
Zarejestrowany: 2002-04
Lokalizacja: nie oglądaj się za siebie ;-)
Wiadomości: 432
Dot.: Troll na MM...?

Cytat:
Napisane przez knotie
Dziekuje Madie Dzieki Twojej wypowiedzi nie musze zabierac wiecej glosu i pozostane w swoim zdziwionym milczeniu. Napisalas wszystko, co ja napisac chcialam

p.s.off-topicowy, nie widze Zlosia dzisiaj on-line, wyslalam do niego pw, ale widze,ze Maga tu zaglada, wiec powiem, ze moim zdaniem przydalby sie jakis akcent na Wizazu,ktory pokazalby, ze pamietamy i jestesmy z ofiarami wczorajszej katastrofy...
Dziewczyny, ja się już nie odezwę, bo widzę że jednak ta dyskusja nie ma ogólnego charakteru, a ciągle mocno nawiązuje do realiów z życia MM, których nie znam. w moich wypowiedziach nie nawiązywałam do MM (jeśli tak mogło wynikać z kontektu, to przepraszam moderatorki i bywalczynie)
sądziłam że dyskutujemy "ogólnie".
Tylko taka refleksja, że może każde z forów tematycznych mogłoby mieć jakieś swoje zasady ... jeśli to potrzebne.
Martwi mnie że tutaj ciągle padają przykłady z MM, a moderatorek w rozmowie nie ma - dla mnie to sygnał że coś jest nie tak

Może dajmy sobie spokój ... tym bardziej że dzisiejszy dzień nie jest najszczęśliwszy do takich rozmów .
A propos - Konotie, obawiam się że Złosiek jest poza siecią ... ale od czego są wątki na plotkowym

pozdrawiam
__________________

Maga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 15:37   #135
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Troll na MM...?

Cytat:
Napisane przez Maga
Aha jesli tak jest jak piszecie, to zgadzam się
Ja niestety nie miałam jeszcze okazji zerknąć na MM, a na techniczne żaden lukier nie dociera z innych for raczej gorzkie płyny

Maga,to koniecznie musisz tam zajrzec,tylko pamietaj o tej emotce " "
a najlepiej jak ja zastosujesz kilka razy,bo wchodzenie na MM bez wazeliny,to tak jak pakowanie sie do czyjegos mieszkania w zabloconych buciorach
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 15:38   #136
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Troll na MM...?

Cytat:
Napisane przez Maga
Dziewczyny, ja się już nie odezwę, bo widzę że jednak ta dyskusja nie ma ogólnego charakteru, a ciągle mocno nawiązuje do realiów z życia MM, których nie znam. w moich wypowiedziach nie nawiązywałam do MM (jeśli tak mogło wynikać z kontektu, to przepraszam moderatorki i bywalczynie)
sądziłam że dyskutujemy "ogólnie".
Tylko taka refleksja, że może każde z forów tematycznych mogłoby mieć jakieś swoje zasady ... jeśli to potrzebne.
Martwi mnie że tutaj ciągle padają przykłady z MM, a moderatorek w rozmowie nie ma - dla mnie to sygnał że coś jest nie tak

Może dajmy sobie spokój ... tym bardziej że dzisiejszy dzień nie jest najszczęśliwszy do takich rozmów .
A propos - Konotie, obawiam się że Złosiek jest poza siecią ... ale od czego są wątki na plotkowym

pozdrawiam
Maga, ogólnie ja w tym wątku nie wiem o co chodzi Zaczęło się od uwagi na temat zachowania Nefryt a dalej poleciały przepychanki słowne, łapanie się za każde słówko, kłótnie o ich znaczenie, takie coś "byle moje było na wierzchu" Przeczytałam cały wątek i można sie w tym pogubić.

Ja zabrałam głos w sprawie "wazeliniarstwa na MM", ponieważ padły takie zarzuty...od osób które tam raczej się nie udzielają i dla nich opinie na temat makijaży to jak to ktoś napisał puste 'ochy' i 'achy' z czym się nie zgadzam. To takie krytykowanie na wyrost, bo co to komu przeszkadza....

Moderatorki nie uczestniczą, bo generalnie wątek się wspaniale rozwinął jak widac bez nich i moim zdaniem dobrze że się nie odzywaly, bo co można powiedzieć na zarzuty o wazeliniarstwie.... i po co się tłumaczyć...

A przykłady daje się z forum MM ponieważ generalnie sprawa nefryt z tego forum przyszła ...

buźka
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 15:39   #137
Aniaptekarka
Przyczajenie
 
Avatar Aniaptekarka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Opole/W-wa
Wiadomości: 11
Talking Dot.: Troll na MM...?

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Nie przypisuj mi uczuć całkowicie mi obcych. Nie boję się krytki i każdy może o mnie napisać co chce na forum publicznym. Po prostu zabrakło mi w Twoich słowach pewnej konsekwencji.
Nie udaję, że nic się nie stalo. Nikogo nie obraziłam. Już kiedyś napisałam w wątku, gdzie krytykowano makijaże Agabil, że pomimo całej sympatii do niej nie podobają mi się jej makijaże. Bez złośliwych uwag. Nie mam za co przepraszać, nikogo nie obraziłam.
Ta wypowiedź zakrawa na...no właśnie na co zakrawa?
Na dwulicowość?
Najmniejsza nawet grzeczna wypowiedź będąca w Twoim mniemaniu krytyką Twojej osoby (na forum gdzie Ty jesteś moderatorką )grozi z Twojej strony zapowiedzią zbanowania, sprawdzeniem IP ,nazwaniem trollem i kasowaniem postów.
Aniaptekarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 15:42   #138
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Troll na MM...?

Cytat:
Napisane przez sunapee
Maga,to koniecznie musisz tam zajrzec,tylko pamietaj o tej emotce " "
a najlepiej jak ja zastosujesz kilka razy,bo wchodzenie na MM bez wazeliny,to tak jak pakowanie sie do czyjegos mieszkania w zabloconych buciorach

Widzisz Maga, właśnie dlatego nie ma sensu rozmawiać i tłumaczyć... bo i tak niektórzy wiedzą swoje...wiedzą lepiej

no comments
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 15:56   #139
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: Troll na MM...?

Cytat:
Napisane przez madie

Widzisz Maga, właśnie dlatego nie ma sensu rozmawiać i tłumaczyć... bo i tak niektórzy wiedzą swoje...wiedzą lepiej

no comments
no wlasnie w przepychanki slowne nie bede sie bawic i nie chodzi o to ,ze moje musi byc na wierzchu,ale skoro mnie cytujesz to czuje sie wywolana do tablicy.Moje podworko to Emigrantki,inne fora tylko czytam,czasem cos napisze.MM znam jako czytajaca i niestety,ale tak odbieram to forum.Czyz nie jest tak,ze po przeczytaniu tekstu ustosunkowujemy sie dniego? ksztaltuje on w nas jakies wyobrazenie o autorze? Takie wlasnie odczucia wywoluje u mnie MM.Juz nie raz chcialam sie tam odezwac (nie chodzilo o krytyke,ogolnie mialam ochote na skomentowanie makijazu,zaznaczam,ze grzeczne skomentowanie),ale sie powstrzymalam.Dlaczego??? Bo nie raz gdy padaly slowa krytyki (grzecznej krytyki),w odpowiedzi mozna bylo przeczytac "moze sama pokazesz jaki makijaz potrafisz wykonac to wtedy Ciebie bedziemy krytykowaly".....dla mnie wniosek jeden.Nie pokazujesz swojego makijazu,nie krytykuj .

a o naduzywaniu emotki " " chyba nie jedna osoba przyzna mi racje
Zreszta juz pisalam,to nie moje podworko,ja tylko czytam,wole sie nie odzywac zeby unikac konfliktow,bo po prostu ich nie lubie.Jako wizazanka wyrazam swoja opinie na temat jednego z for i tyle.EOT i milego popoludnia zycze
__________________
03.29---60

Edytowane przez sunapee
Czas edycji: 2006-01-29 o 16:16 Powód: literowka
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-29, 15:57   #140
svenja
Wtajemniczenie
 
Avatar svenja
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Deutschland/Slovenija
Wiadomości: 2 802
Dot.: Troll na MM...?

Cytat:
Napisane przez madie
Ja zabrałam głos w sprawie "wazeliniarstwa na MM", ponieważ padły takie zarzuty...od osób które tam raczej się nie udzielają i dla nich opinie na temat makijaży to jak to ktoś napisał puste 'ochy' i 'achy' z czym się nie zgadzam.
Dla mnie wypowiedz "jak zwykle slicznie, buziaczki" jest tak samo konstruktywna i wiele wnoszaca jak "do kitu".
Pomyśl, dlaczego wiele osób nie udziela się na MM. Może powodem jest ogólne przyzwolenie na niekonstruktywne pochwały? Pewnie, miło się ich słucha autorce makijażu, ale zastanów się, jak takie forum wygląda z zewnątrz. Ja uważam, że to spory problem, bo na przyklad mnie ten lukier niestety skutecznie od MM odstrasza. Są na tym forum wizażanki, które chwalą makijaż, gdy im się podoba, a gdy im nie pasuje, nie odzywają się. Nie uważasz, że to zły sygnał?

Zrobił się z tego jeden wielki offtopic. Kończę, bo nie o tym miała być dyskusja.
__________________
Potłuczydło.
svenja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 16:07   #141
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Troll na MM...?

Cytat:
Napisane przez svenja
Dla mnie wypowiedz "jak zwykle slicznie, buziaczki" jest tak samo konstruktywna i wiele wnoszaca jak "do kitu".
Pomyśl, dlaczego wiele osób nie udziela się na MM. Może powodem jest ogólne przyzwolenie na niekonstruktywne pochwały? Pewnie, miło się ich słucha autorce makijażu, ale zastanów się, jak takie forum wygląda z zewnątrz.
Napewno miłe jest czytanie pochwał, wytłumaczyłam powyżej, dlaczego np.ja czasami ograniczam wypowiedź do kilku słów na temat makijażu. Ja również wolę czytać oprócz "przepięknie" uzasadnienia dlaczego się makijaż podoba, szczególnie od osób których nie znam, które od czasu do czasu oceniają makijaże, ale jak ktoś napisze jedno słowo to prosić o uzasadnienie przecież nie będę Czasem ktoś tak napisze i tyle.

Czasem dziewczyny reagują na ostre słowa... no ale wszędzie się to zdarza.

Cytat:
Napisane przez svenja
Ja uważam, że to spory problem, bo na przyklad mnie ten lukier niestety skutecznie od MM odstrasza. Są na tym forum wizażanki, które chwalą makijaż, gdy im się podoba, a gdy im nie pasuje, nie odzywają się. Nie uważasz, że to zły sygnał?

Zrobił się z tego jeden wielki offtopic. Kończę, bo nie o tym miała być dyskusja.
Ja też niektórych nie oceniam. Czasem nie oceniam makijażu który mi się nie podoba bo zdaję sobie sprawę że to kwestia gustu. Jeśli natomiast mam uwagi techniczne, to znaczy dotyczące wykonania to chętnie o tym piszę, i niekt na mnie nie krzyczy
pozdrawiam
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 16:17   #142
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Troll na MM...?

Cytat:
Napisane przez sunapee
no wlasnie w przepychanki slowne nie bede sie bawic i nie chodzi o to ,ze moje musi byc na wieszchu,ale skoro mnie cytujesz to czuje sie wywolana do tablicy.Moje podworko to Emigrantki,inne fora tylko czytam,czasem cos napisze.MM znam jako czytajaca i niestety,ale tak odbieram to forum.Czyz nie jest tak,ze po przeczytaniu tekstu ustosunkowujemy sie dniego? ksztaltuje on w nas jakies wyobrazenie o autorze? Takie wlasnie odczucia wywoluje u mnie MM.Juz nie raz chcialam sie tam odezwac (nie chodzilo o krytyke,ogolnie mialam ochote na skomentowanie makijazu,zaznaczam,ze grzeczne skomentowanie),ale sie powstrzymalam.Dlaczego??? Bo nie raz gdy padaly slowa krytyki (grzecznej krytyki),w odpowiedzi mozna bylo przeczytac "moze sama pokazesz jaki makijaz potrafisz wykonac to wtedy Ciebie bedziemy krytykowaly".....dla mnie wniosek jedek.Nie pokazujesz swojego makijazu,nie krytykuj .

a o naduzywaniu emotki " " chyba nie jedna osoba przyzna mi racje
Zreszta juz pisalam,to nie moje podworko,ja tylko czytam,wole sie nie odzywac zeby unikac konfliktow,bo po prostu ich nie lubie.Jako wizazanka wyrazam swoja opinie na temat jednego z for i tyle.EOT i milego popoludnia zycze
O przepychankach słownych napisałam w innym poście i nie były to słowa skierowane pod Twój adres.
Myślę że forum MM posiada specyficzną atmosferę, na początku też dziwiłam się takim reakcjom "och, bosko" "jak zwykle pięknie" ale przyzwyczaiłam się do tego i uważam że dobrze to wpływa na relacje koleżeńskie na forum MM i te wszystkie uprzejmości nie są wymuszane. Nie ma nigdzie napisane "musisz się zachwycać".

No to tyle ode mnie, miłego dnia życzę i zastosuję wazelinę ->

madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 16:25   #143
Złośnica81
Zadomowienie
 
Avatar Złośnica81
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 716
GG do Złośnica81
Dot.: Troll na MM...?

Cytat:
Napisane przez sunapee
Maga,to koniecznie musisz tam zajrzec,tylko pamietaj o tej emotce " "
a najlepiej jak ja zastosujesz kilka razy,bo wchodzenie na MM bez wazeliny,to tak jak pakowanie sie do czyjegos mieszkania w zabloconych buciorach
Muszę się z Tobą całkowicie zgodzić. Ja MM czytam, ale nie wypowiadam się nigdy, nie umiem znieść aż takiej ilości cukrowej waty i nie rozumiem tak zaciekłego tępienia krytykantów. Wiele osób robi tak, jak ja, a krytyka (z pewnymi konkretnymi wskazaniami) jest widziana źle i karana zbyt ostro.

Aniuaptekarko - to zadziwiające, jestem na Wizażu prawie od początku, dużo, dużo dłużej niż Ty i ja takich przykładów nie znam, wręcz przeciwnie - krytyka moderatorki-Smoczycy spotyka się z prośbą kierowania uwag na priv.
Znam natomiast parę przykładów opisywanego przez Ciebe zachowania innych moderatorów.
Ten wątek niestety znów "odwraca kota ogonem", bo dla mnie kluczową kwestią jest oczernianie Smoczycy i to, że Redakcja nierówno i niesprawiedliwie traktuje swoich moderatorów, doszukując i tropiąc wyimaginowane akcje przeciw jednemu i wmawiając nieprawdziwe oskarżenia innemu.

Dla mnie najgorsza byłą tu wypowedź Zło o "problematycznych" moderatorach, mam niestety wrażenie, że niektórym moderatorkom odbija się czkawką sprzeciwienie się Redakcji. Smutne, że osobiste sympatie mają taki wpływ na to, co się dzieje na forum.
Złośnica81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 17:10   #144
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Troll na MM...?

Cytat:
Napisane przez sunapee
Maga,to koniecznie musisz tam zajrzec,tylko pamietaj o tej emotce " "
a najlepiej jak ja zastosujesz kilka razy,bo wchodzenie na MM bez wazeliny,to tak jak pakowanie sie do czyjegos mieszkania w zabloconych buciorach
Uwazam to za zbyt duze uogólnienie i uproszczenie, i za trochę niesprawiedliwa i krzywdzaca opinię. Nie wszyscy na MM sobie słodzą. Podam przykład z własnego podwórka. Od niedawna pokazuje swoje makijaze na MM i byłam tam krytykowana, i nigdy nie zdarzyło mi sie obrazić na kogos, ze zjechał mój makijaż. I zawsze jestem chetna wszelkim opiniom, zarówno tym pozytywnym, jak i negatywnym, wolę nawet te drugie, bo dzieki nim sie ucze (tak wiec zapraszam do krytykowania ) Sama zarówno krytykuję, jak i wyrazam uznanie. Krytyka jest zwykle rozwinieta, a komplementy niekoniecznie, czasami piszę dokładnie co mi sie podoba, ale jeżeli podoba mi sie wszystko, to oceniam całokształt bez rozdrabniania sie. I jeszcze nie zdarzyło sie, zebym została za krytykę skarcona. Powiem tak, według mnie sedno sprawy nie leży w samym forum MM, ale w umiejętnosci przyjmowania krytyki oraz jej wyrażania. Juz pisałam o tym wczesniej, opinia wyrażona przez Nefryt nie była moze zbyt taktowna ani miła, ale nie przekraczała regulaminu moim zdaniem (mówię o tym porównaniu do trupa). Nefryt została pouczona przez Wizażanki i przeprosiła, i cała ta sprawa to robienie z igły widły.

Dla mnie sedno tego watku leży gdzie indziej, pisałam juz o tym i nie chce sie powtarzać. Chciałabym tylko, zeby z tego całego naszego pisania wyniknęły jakieś konstruktywne wnioski.
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 17:17   #145
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Troll na MM...?

Cytat:
Napisane przez Złośnica81
Ten wątek niestety znów "odwraca kota ogonem", bo dla mnie kluczową kwestią jest oczernianie Smoczycy i to, że Redakcja nierówno i niesprawiedliwie traktuje swoich moderatorów, doszukując i tropiąc wyimaginowane akcje przeciw jednemu i wmawiając nieprawdziwe oskarżenia innemu.

Dla mnie najgorsza byłą tu wypowedź Zło o "problematycznych" moderatorach, mam niestety wrażenie, że niektórym moderatorkom odbija się czkawką sprzeciwienie się Redakcji. Smutne, że osobiste sympatie mają taki wpływ na to, co się dzieje na forum.
Niestety, a może stety, muszę sie zgodzic. Zwłaszcza z tym o nierównym traktowaniu. Przykre to jest...
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 17:19   #146
Aniaptekarka
Przyczajenie
 
Avatar Aniaptekarka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Opole/W-wa
Wiadomości: 11
Dot.: Troll na MM...?

Cytat:
Napisane przez Złośnica81
Muszę się z Tobą całkowicie zgodzić. Ja MM czytam, ale nie wypowiadam się nigdy, nie umiem znieść aż takiej ilości cukrowej waty i nie rozumiem tak zaciekłego tępienia krytykantów. Wiele osób robi tak, jak ja, a krytyka (z pewnymi konkretnymi wskazaniami) jest widziana źle i karana zbyt ostro.

Aniuaptekarko - to zadziwiające, jestem na Wizażu prawie od początku, dużo, dużo dłużej niż Ty i ja takich przykładów nie znam, wręcz przeciwnie - krytyka moderatorki-Smoczycy spotyka się z prośbą kierowania uwag na priv.
Znam natomiast parę przykładów opisywanego przez Ciebe zachowania innych moderatorów.
Ten wątek niestety znów "odwraca kota ogonem", bo dla mnie kluczową kwestią jest oczernianie Smoczycy i to, że Redakcja nierówno i niesprawiedliwie traktuje swoich moderatorów, doszukując i tropiąc wyimaginowane akcje przeciw jednemu i wmawiając nieprawdziwe oskarżenia innemu.

Dla mnie najgorsza byłą tu wypowedź Zło o "problematycznych" moderatorach, mam niestety wrażenie, że niektórym moderatorkom odbija się czkawką sprzeciwienie się Redakcji. Smutne, że osobiste sympatie mają taki wpływ na to, co się dzieje na forum.
A właśnie o priv chodzi

Wypowiedź choć troszkę nie podobająca się Smoczycy, jest kasowana,a ostrzeżenia, wypowiedzi w stylu "NAWET JA się mylę" groźby sprawdzenia IP i epitety (tak tak dla mnie nazwanie kogoś trollem to już brzydki epitet) wysyłane są poprzez wiadomości prywatne.
To nie ma znaczenia, ale nie lubię dwulicowości.
Nie trzeba czegoś robić publicznie i używac brzydkich słów żeby poniżać inne osoby, wystarczą bardziej wyrafinowane metody i przytyki, świadkami takiego występu byłyśmy zresztą w tym wątku niby nic ale dokopać ile się da.
Aniaptekarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 18:01   #147
PaniKota
Raczkowanie
 
Avatar PaniKota
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 438
Dot.: Troll na MM...?

Cytat:
Wypowiedź choć troszkę nie podobająca się Smoczycy
może należałoby dodać z jakich powodów się nie podobająca? nie wnosząca do dyskusji nic poza wycieczkami personalnymi, prawda?
PaniKota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 18:05   #148
Ivvonka
Zadomowienie
 
Avatar Ivvonka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 977
Dot.: Troll na MM...?

"Krytyka jest latwa a sztuka trudna".

Ivvonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-29, 18:24   #149
Aniaptekarka
Przyczajenie
 
Avatar Aniaptekarka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Opole/W-wa
Wiadomości: 11
Dot.: Troll na MM...?

Cytat:
Napisane przez PaniKota
może należałoby dodać z jakich powodów się nie podobająca? nie wnosząca do dyskusji nic poza wycieczkami personalnymi, prawda?
O tyle istotna, że pokazująca identyczny błąd za który beszta i ośmiesza sę inne osoby
Aniaptekarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 10:40   #150
Juliettt
Rozeznanie
 
Avatar Juliettt
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 888
GG do Juliettt
Dot.: Troll na MM...?

O Matko.....co tu sie dzieje

Osobiscie stracilam nadzieje na jakakolwiek ZGODE Za duzo sie "tego wszytskiego" nazbieralo. Na poczatku byl konflikt miedzy wlascicielami portalu i moderatorami, tutaj juz tworza sie konflikty miedzy moderatorami i ogolnie uzytkownikami.... Ja nie bede opowiadac sie po zadnej ze stron, bo calej prawdy i tylko prawdy nie znam. Chcialabym podzielic sie tylko dwiema myslami:

-Agabil chociaz jest w tym watku krytykowana (nie wnikam czy slusznie czy nie) nie wdaje sie w tego typu dyskusje i sie nie broni, wg mnie ta dziewczyna ma klase i dobrze wykonuje swoja robote

-bardzo meczy mnie ( i wiem, ze nie tylko mnie) totalitaryzm (lecz nie jest to tylko i wylacznie wina wlascicieli, bo pamietam czasy, kiedy to sami moderatorzy ciskali wszedzie gdzie sie dalo groźbami i banami) jaki zaczyna panowac na tym forum, niedorzeczne wydaje mi sie banowanie za slowo "tandeta" , Szanowni Wlasciciele Portalu - zbudowaliscie cos naprawde wyjatkowego, ale czuje, ze Wasze obecne dzialania doprowadza do powolnej smierci tego portalu , a tego naprawde bardzo bym nie chciala (...)
Juliettt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Techniczne forum


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:19.