Bachata - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-05-14, 13:28   #1
Ashhhhh
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 3

Bachata


Mam pytania do dziewczyn które chodziły na kurs Bachaty, na pokazach na youtubie wygląda ten taniec na bardzo bliski.

1. Czy na zajęciach, na które można zapisać się również bez partnera jest rotacja również z osobami co przyszły z partnerem czy tylko w gronie tych co przyszli sami?
2. Czy miałyście jakieś nieprzyjemności na tych zajęciach, typu kolesie co przyszli sobie pomacać albo podrywać każdą po kolei?
3. Jakie były proporcje na tych kursach, o ile więcej dziewczyn lub facetów? Czy dużo było przerw w związku z tym i czekania na wolnego partnera?
Ashhhhh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-15, 04:11   #2
goslawka
Zadomowienie
 
Avatar goslawka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 808
Dot.: Bachata

Cytat:
Napisane przez Ashhhhh Pokaż wiadomość
Mam pytania do dziewczyn które chodziły na kurs Bachaty, na pokazach na youtubie wygląda ten taniec na bardzo bliski.

1. Czy na zajęciach, na które można zapisać się również bez partnera jest rotacja również z osobami co przyszły z partnerem czy tylko w gronie tych co przyszli sami?
2. Czy miałyście jakieś nieprzyjemności na tych zajęciach, typu kolesie co przyszli sobie pomacać albo podrywać każdą po kolei?
3. Jakie były proporcje na tych kursach, o ile więcej dziewczyn lub facetów? Czy dużo było przerw w związku z tym i czekania na wolnego partnera?
1. U nas są zajęcia, albo dla par, albo solo
2. Nie
3. Zawsze jest więcej dziewczyn i o ile babeczki bez faceta przychodzą to odwrotnie nie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
goslawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-15, 08:15   #3
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 9 276
Dot.: Bachata

1. To zależy, są pary, które się nie rotują, ale ogólnie większość rotuje, bo wtedy więcej się uczysz
2. Nie
3. Wszystko zależy od grupy, ostatnio chodzę na takie, na których jest więcej facetów którzy jak najbardziej przychodzą sami.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
69d5782cb96c44b77f6e0ec22c8f79bc60c635f6_65a5448a32992 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-15, 11:55   #4
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Bachata

Cytat:
Napisane przez Ashhhhh Pokaż wiadomość
Mam pytania do dziewczyn które chodziły na kurs Bachaty, na pokazach na youtubie wygląda ten taniec na bardzo bliski.

1. Czy na zajęciach, na które można zapisać się również bez partnera jest rotacja również z osobami co przyszły z partnerem czy tylko w gronie tych co przyszli sami?
2. Czy miałyście jakieś nieprzyjemności na tych zajęciach, typu kolesie co przyszli sobie pomacać albo podrywać każdą po kolei?
3. Jakie były proporcje na tych kursach, o ile więcej dziewczyn lub facetów? Czy dużo było przerw w związku z tym i czekania na wolnego partnera?
1. Ja byłam z partnerem i nie było wymian, ci bez partnerów tańczyli między sobą.
2. Nie.
3. Różnie, ale częściej było więcej facetów.
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-05-19, 12:31   #5
MaggyGaggy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-05
Wiadomości: 13
Dot.: Bachata

1. Zależy od szkoły, najlepiej dopytać w konkretnym miejscu. Ja byłam w kilku szkołach i jak ktoś przychodził sam to te pary się wymieniały (rotacja co 2-3 piosenki), jak ktoś przychodził w parze to mogli albo zrobić rotację tak jak wszyscy albo stanąć gdzieś na uboczu i tańczyć tylko ze sobą.
2. Nie, nigdy. Raz tylko jeden z uczestników poprosił mnie żebym poszła z nim na rodzinną uroczystość jako osoba towarzysząca, potem zostaliśmy parą a teraz jesteśmy małżeństwem no ale w żadnym razie nie było to nic nieprzyjemnego W innych miejscach gdzie chodziłam na kursy tańca też zdarzały się podrywy ale takie typowe, nic obleśnego czy nieprzyjemnego.
3. W każdej szkole tańca do której chodziłam widziałam tę samą zależność: salsa/samba - zawsze więcej dziewczyn niż facetów. Bachata/kizomba - zawsze więcej facetów.

W ogóle polecam odwiedzić kilka miejsc, często pierwsze lekcje są darmowe albo za niewielką opłatą. Dużo zależy też od grupy, jak bardzo ludzie chca się integrować, czy są w podobnym wieku, czy chcą gdzieś wyjść razem grupowo jeszcze po zajęciach. Bardzo polecam kursy tańca, wszelakie. Super rozrywka no i nigdy nie wiesz kogo fajnego poznasz
MaggyGaggy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-19 13:31:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:00.