Ostatnio testowałam/-em, cz. IV - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-12-17, 09:41   #331
__Amelia _
Rozeznanie
 
Avatar __Amelia _
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Fr
Wiadomości: 627
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Coco Chanel Noir przepiekne, absolutnie moj Nr 1
__Amelia _ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 14:52   #332
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Eau Radieuse Humiecki & Graef
Łojezuniu, ale_nie_moje . Tropikalny drink na bazie owoców , mięty i zielonej i pieprzowej oraz odrobiny zielonej herbaty. Później, o dziwo, to cytrusy robią sie bardziej wyraźne.

Vachetta Tom Daxon
Kardamonowo-pieprzne, gryzące i pylaste otwarcie z dodatkiem liści herbaty, które płynnie przechodzi w jedwabistą, słodką gwajakowo-piżmową baze. Sama ta baza przypomina mi troche Cashemere Fissore.
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-18, 19:32   #333
rosana
Zakorzenienie
 
Avatar rosana
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 367
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Memo Italian Leather - początek to jakieś pokrzywy szczypiące w nos ale potem jest tylko pięknie - zamsz delikatnie słodki, żywiczno- waniliowy, mam wrażenie jakbym wąchała go przez mgłę i smużkę dymu, a i coś zielonego czasami delikatnie przebija żeby nie było za mdło. Po prostu piękności Przypomina mi klimatem ukochane Histoire d'Eau więc może dlatego tak mnie zauroczył.
A najśmieszniejsze że próbkę kupiłam niejako z urzędu, bez przekonania, żeby odhaczyć Italian Leather bo wypadałoby poznać i porównać z Irish Leather - byłam przekonana że to Irish Leather mi się spodoba a tu zupełnie na odwrót - ja jednak na prawdę nie mogę nic kupować w ciemno rzadko trafiam
__________________
... panta rhei ...
rosana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 15:09   #334
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Vachetta Tom Daxon
Kardamonowo-pieprzne, gryzące i pylaste otwarcie z dodatkiem liści herbaty, które płynnie przechodzi w jedwabistą, słodką gwajakowo-piżmową baze. Sama ta baza przypomina mi troche Cashemere Fissore.
nie czuję podobieństwa, bo gdyby tak było, to na pewno zapach by mi się spodobał ogólnie zapachy TD mnie rozczarowały:/ najlepszy chyba to Iridium, bo najwięcej iso w nim czułam, ale zupełnie bez mocy
__________________
próbki na wymianę



kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 15:20   #335
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

@kriss
Moja skóra podbija lub/i mój nos ma duża czułość na takie słodkie, kremowe drzewne nuty typu gwajak, kaszmeran, sandał.
Innych zapachów Daxtona jeszcze nie znam, acz do Ididium ciągnie mnie najbardziej ze względu na nazwę ...a i jeszcze do Resin Sacra, tym razem ze względu na nuty (i w sumie nazwę też). Co sadzisz o Resin Sacra?
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 15:32   #336
VI4
Zakorzenienie
 
Avatar VI4
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 11 168
GG do VI4
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
@kriss
Moja skóra podbija lub/i mój nos ma duża czułość na takie słodkie, kremowe drzewne nuty typu gwajak, kaszmeran, sandał.
Innych zapachów Daxtona jeszcze nie znam, acz do Ididium ciągnie mnie najbardziej ze względu na nazwę ...a i jeszcze do Resin Sacra, tym razem ze względu na nuty (i w sumie nazwę też). Co sadzisz o Resin Sacra?
ja jestem rozczarowana tymi zapachami - zachowawcze i bez mocy. Resign Sacra też bardzo bez szału, kojarzą mi się ogólnie z linią butikową D&G - niby ekskluzywnie, ale bez wychylania się, bez charakteru.
VI4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 16:37   #337
zielona herbaciarnia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 135
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Ostatnie testy bloterkowe w sephorze:
Bonbon Viktor&Rolf
-
naprawdę ładny ale tylko w początkowych fazach, kiedy nuta maltolowego karmelu splata się z jaśminem, brzoskwinią i klementynką. Potem wychodzi zakurzona biblioteczna waniliowo-ambrowa baza z nutą popielnicy po petach, fuu, baza fatalna.
Reveal Calvin Klein- zapach oparty na tym samych szkielecie co Womanity Muglera czyli akordy morskie zmiksowane z balsamiczno- owocowymi, po melonalowym lekko pieprznym wietrznym i zimnym otwarciu pozostaje słaby bliskoskórny chemiczny zapach z nuta karmelu przypominający ogólny zapach sephory, w zetknięciu z balsamiczną słodyczą efekt niby świeżości ale zahaczającej o aromat ogórków kiszonych nadaje calone, które niknie pozostawiając baze podobną jak w poprzednim zapach, waniliowo-ambrową, z nutą salicylanów i popielnicy po petach.
Więcej ostatnio testowanych zapachów na moim blogu, na którego się przeniosłem z wizazu. http://drscent.blogspot.com/
zielona herbaciarnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-19, 17:14   #338
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Cytat:
Napisane przez VI4 Pokaż wiadomość
ja jestem rozczarowana tymi zapachami - zachowawcze i bez mocy. Resign Sacra też bardzo bez szału, kojarzą mi się ogólnie z linią butikową D&G - niby ekskluzywnie, ale bez wychylania się, bez charakteru.
Dzięki za opinie. Tego sie obawiam za każdym razem gdy widze nową markę z minimalistycznym dizajnem i od razu z dużą liczbą zapachów.
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-19, 18:38   #339
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
@kriss
Moja skóra podbija lub/i mój nos ma duża czułość na takie słodkie, kremowe drzewne nuty typu gwajak, kaszmeran, sandał.
Innych zapachów Daxtona jeszcze nie znam, acz do Ididium ciągnie mnie najbardziej ze względu na nazwę ...a i jeszcze do Resin Sacra, tym razem ze względu na nuty (i w sumie nazwę też). Co sadzisz o Resin Sacra?
akurat Resin Sacra nie zamawiałam, poznałam natomiast VSOP, Vachetta i Iridium właśnie, kiedy jeszcze nie było ich w Polsce, przyjechały z lucky i pisałam o nich w marcu tego roku, ale nie mogę odszukać tego postu z tego co pamiętam VSOP był kolońsko-przyprawowy, Vachetta tonkowa, a Iridium irysowo-molekułowe, wszystkie bez mocy, wtórne i po prostu słabe...
__________________
próbki na wymianę



kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-22, 17:01   #340
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

White patchouli. Zapach chłodny, mokry, w sam raz na deszczową pogodę
A tak na poważnie: zabijcie mnie, ale w fazie końcowej paczula jest ideantyczna jak w L'eau de Chloe taka mokra, czysta, nie wysłodzona, ale otulona białymi kwiatami.
Początek jest zabójczy: zapach rozkładającej się gleby plus apteczny jad węża na szczęście szybko mija i do głosu dochodzi właśnie paczula. To trwa i trwa, jakieś 2 godziny, i zaczynam się nudzić.
No ALE po ok. 2 godzinach zapach wysładza się, robi się przyjemnie przytulny i ciepły, choć dalej jest bardzo przestrzennie i zielono.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-25, 00:07   #341
Quinn
Zakorzenienie
 
Avatar Quinn
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 3 514
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Comme une Evidence L'extrait de Parfum - jestem w szoku, zupełnie przypadkiem weszłam w posiadanie tych perfum i oczarowały mnie po pierwszym "od niechcenia" użyciu. Początek nieco zbyt zielony, ale po paru minutach pojawia się piękna, piękna róża, bardzo przypominająca mi różę z Noir de Noir. Nie wiem czy ta wersja jest bardzo różna od oryginału, ale chyba tak, bo kiedyś testowałam i zlekceważyłam ten zapach, to intensywniejsze wydanie ma wg fragrantici więcej paczuli i drzwnych nut w składzie. Bardzo mi się podoba, jedna z ładniejszych róż jakie testowałam. Jest lekko mleczna, pudrowa, dość czysta. Podobieństwo do TF NdN spore.
__________________
tak pachnę

Edytowane przez Quinn
Czas edycji: 2014-12-25 o 00:08
Quinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-26, 17:55   #342
Pani Stettke
Zakorzenienie
 
Avatar Pani Stettke
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 5 460
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Absinthe Nasomatto -przyjemny, łagodny, ziemisty wetiwer w towarzystwie subtelnych, gorzkawych, ziołowych nut. Białe listki piołunu, zielone listki paczuli. Delikatnie dymna, trochę herbaciana baza, ze śladem ambrowej słodyczy. Wszystko bardzo przyjemne, dla mnie zbyt zrównoważone i zbyt bliskoskórne.

Ramon Bejar Sanctum-hektometry dymu z olibanum w towarzystwie słodkawej, jasnej mirry i lekko karmelizowanych żywic. Daję głowę, że w bazie jest odrobina oudu. Dobra, solidna, kadzidlana kompozycja, ale trwałość i sillage mogłyby być lepsze.

Arabian Oud Superior Oud Wood- oud z różą, receptura leżała gdzieś blisko Ferrari Essence Oud. Pierwsze dwie godziny są niemal identyczne. Gwoli ścisłości, różę udaje tu olejek geraniowy. Później róża znika, zostaje głęboko drzewny oud, na bazie hojnie posypanej gałką muszkatołową. Trwałość bez zarzutu- mogłabym mieć flakon i używać bez przykrości.

Cuir d'Arabie Montale- jeden z nielicznych oudów, których moja skóra chyba nie pokocha, czyli oud "posikany", z akcentami wyraźnie zwierzęcymi, czyli cywetem, kastoreum i piżmem zaciągniętym aldehydami, które w dodatku w bazie potrafi się zmydlić. Nie jest bardzo hardcorowy, bo znam wonie bardziej zwierzęce, lecz po prostu brzydki. Tu trwałość też niestety bez zarzutu.
__________________
wymiana

Edytowane przez Pani Stettke
Czas edycji: 2014-12-26 o 18:01
Pani Stettke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-27, 11:00   #343
madziullka
Wtajemniczenie
 
Avatar madziullka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 825
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Miałam dziś okazję przetestować z próbki Ambre For Her C. Lacroix dla Avon zapach lekki, świeży z nutką słodyczy, ale przełamanej czymś delikatnie kwaskowym (pewnie mandarynka), ogólnie bardzo przyjemny zapach, zdecydowanie na dzień, do białej bluzki nie poddusi, zapach bezpieczny, raczej nikogo nie rozboli od niego głowa. Bardzo, bardzo przyjemny Ciężko tylko ocenić trwałość z lanej próbki...
__________________
Magda

Rozbieram Pradę Candy edp https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1271715
madziullka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-29, 17:19   #344
aniusia82
Rozeznanie
 
Avatar aniusia82
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 639
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Jil Sander evergreen z próbki, podobają mi się, zastanawiam się nad zakupem flaszki. Czy któraś z Was ma ten zapach, czy nie jest męczący na dłuższą metę?
aniusia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 13:35   #345
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Royal Muska-ależ byłam na nie napalona, dziś rano doleciała próbka i wzięłam się za testowanie. Noszę już 5 godzinę na sobie. Jakież ogromne było moje rozczarowanie... Gdzie ta kremowość, subtelność, kobiecość? Wylazło na mnie brudne, fizjologiczno-fekalne piżmo z przebijającymi gdzieniegdzie niemrawo jakimiś kwiatkami i nutą "starobabcino-pudrową". Dobrze, ze zapach jest bliskoskórny i nie ma ogona. Pod koniec to piżmo trochę łagodnieje i się wysładza, ale co z tego..., nadal brzydkie

Czytając recenzje znalazłam jedną, gdzie ktoś trafnie porównał ten zapach do "nadtrawionej treści żołądka"-mam podobne odczucia.

Przepraszam najmocniej miłośniczki, ale normalnie nie mogę tego wąchać, a co dopiero pachnieć. Moje rozczarowanie roku. Idę do wymiankowego, może ktoś zabierze ode mnie tę nieszczęsną odlewke.
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."

Edytowane przez Małgosia791
Czas edycji: 2014-12-30 o 13:38
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 13:40   #346
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Royal Muska-ależ byłam na nie napalona, dziś rano doleciała próbka i wzięłam się za testowanie. Noszę już 5 godzinę na sobie. Jakież ogromne było moje rozczarowanie... Gdzie ta kremowość, subtelność, kobiecość? Wylazło na mnie brudne, fizjologiczno-fekalne piżmo z przebijającymi gdzieniegdzie niemrawo jakimiś kwiatkami i nutą "starobabcino-pudrową". Dobrze, ze zapach jest bliskoskórny i nie ma ogona. Pod koniec to piżmo trochę łagodnieje i się wysładza, ale co z tego..., nadal brzydkie

Czytając recenzje znalazłam jedną, gdzie ktoś trafnie porównał ten zapach do "nadtrawionej treści żołądka"-mam podobne odczucia.

Przepraszam najmocniej miłośniczki, ale normalnie nie mogę tego wąchać, a co dopiero pachnieć. Moje rozczarowanie roku. Idę do wymiankowego, może ktoś zabierze ode mnie tę nieszczęsną odlewke.
Ale wez pod uwage, ze zachwyty sa bo na kazdym ten zapach pachnie inaczej To niszowy zapach nie bedzie przewidywalny jak wiekszosc mainstreamu I radze dac mu szanse Mnie kiedys rozczarowal A ost przepieknie sie ulozyl - slodko kremowo pizmowo cudnie Klimaty Bal d'Africa Byredo



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 13:43   #347
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
Ale wez pod uwage, ze zachwyty sa bo na kazdym ten zapach pachnie inaczej To niszowy zapach nie bedzie przewidywalny jak wiekszosc mainstreamu I radze dac mu szanse Mnie kiedys rozczarowal A ost przepieknie sie ulozyl - slodko kremowo pizmowo cudnie Klimaty Bal d'Africa Byredo



Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Raczej szansy nie będzie-nic kompletnie mi się w tym zapachu nie podoba, nie mam zamiaru sie męczyc.
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-30, 15:08   #348
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Raczej szansy nie będzie-nic kompletnie mi się w tym zapachu nie podoba, nie mam zamiaru sie męczyc.
Mnie kiedys tez odrzucil A teraz odczucia sa diametralnie inne

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-31, 08:24   #349
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

O nie, tylko nie mówcie takich rzeczy o Royal Muska-napaliłam się niemożebnie, właśnie leci do mnie próbka (jedna z wielu innych)Wyobrażam sobie niebiańskosć wręcz,a tu...nadtrawiona treść żołądkaNo nic, może mnie nie odrzuci
Zaczynam jednak dziękować opatrzności, że nie brałam w ciemno całej flaszki, bo jakbym też poczuła coś niefajnego, to bym się chyba załamała, że dałam za to tyyyle pieniędzy:P
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA

Edytowane przez golgie
Czas edycji: 2014-12-31 o 08:26
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-31, 11:04   #350
Asiuuuuula
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuuuuula
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 24 134
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Kurcze, dla mnie nigdy Royal Muska nie była kontrowersyjna, jak tylko poznałam to pachniała dla mnie sokiem jabłkowym, taki zwykły przyjemny zapach, mało wyczuwalny, spodziewałam się mocnego piżma, zwierzęcego a tymczasem to jest takie delikatniutkie piżmo, sprawiające, że zapach staje się otulający w sensie intymny, bo otulający jako ciepły/słodki to z pewnością nie
Asiuuuuula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-31, 11:42   #351
marienmarien
Biegnąca z wilkami
 
Avatar marienmarien
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 2 744
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
O nie, tylko nie mówcie takich rzeczy o Royal Muska-napaliłam się niemożebnie, właśnie leci do mnie próbka (jedna z wielu innych)Wyobrażam sobie niebiańskosć wręcz,a tu...nadtrawiona treść żołądkaNo nic, może mnie nie odrzuci
Zaczynam jednak dziękować opatrzności, że nie brałam w ciemno całej flaszki, bo jakbym też poczuła coś niefajnego, to bym się chyba załamała, że dałam za to tyyyle pieniędzy:P
Dla mnie Royal Muska to piękny, delikatny, zmysłowy i jednocześnie
elegancki zapach. Używam rzadko, bo oszczędzam (mam ok 7ml).
Także co osoba, to inna opinia Podobno piżmo na skórze niektórych osób niezbyt ładnie pachnie. Napisz swoje wrażenia po przetestowaniu

W temacie: testowałam ostatnio:
Frapin 1270- bardzo dobrze skomponowany zapach, delikatnie słodki, przyprawowo-owocowy, z piękną drzewną bazą (kolejne perfumy z drewnem gwajakowym, które lubię)przez chwilę, w początkowej fazie troszkę mi się skojarzył z ToD Naked od Madonny
marienmarien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-02, 16:44   #352
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Cytat:
Napisane przez marienmarien Pokaż wiadomość
Dla mnie Royal Muska to piękny, delikatny, zmysłowy i jednocześnie
elegancki zapach. Używam rzadko, bo oszczędzam (mam ok 7ml).
Także co osoba, to inna opinia Podobno piżmo na skórze niektórych osób niezbyt ładnie pachnie. Napisz swoje wrażenia po przetestowaniu

W temacie: testowałam ostatnio:
Frapin 1270- bardzo dobrze skomponowany zapach, delikatnie słodki, przyprawowo-owocowy, z piękną drzewną bazą (kolejne perfumy z drewnem gwajakowym, które lubię)przez chwilę, w początkowej fazie troszkę mi się skojarzył z ToD Naked od Madonny
Doleciała próbka i..., jak na razie, raz tylko psiknęłam na rękę i jest to zapach ładny, mydlany, czuć białe piżmo, ale wydaje mi się migrenogenny
Muszę go dogłębniej potestować, bo czuję, że nie pokazał jeszcze na co go stać.

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

W ogóle planuję wieczór testów, bo zrobiłam zamówienie w Quality na 13 próbek, a dwie dostałam gratis


EDIT-cały czas testuję i...wsiąkam coraz mocniej, obawiam się, że będę musiała kupić 100ml-ałłłłaaa
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA

Edytowane przez golgie
Czas edycji: 2015-01-02 o 20:31
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 00:05   #353
marienmarien
Biegnąca z wilkami
 
Avatar marienmarien
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: wielkopolskie
Wiadomości: 2 744
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Doleciała próbka i..., jak na razie, raz tylko psiknęłam na rękę i jest to zapach ładny, mydlany, czuć białe piżmo, ale wydaje mi się migrenogenny
Muszę go dogłębniej potestować, bo czuję, że nie pokazał jeszcze na co go stać.

---------- Dopisano o 17:44 ---------- Poprzedni post napisano o 17:43 ----------

W ogóle planuję wieczór testów, bo zrobiłam zamówienie w Quality na 13 próbek, a dwie dostałam gratis


EDIT-cały czas testuję i...wsiąkam coraz mocniej, obawiam się, że będę musiała kupić 100ml-ałłłłaaa
Aż tak się spodobał? Też bym chciała flakon, ale one takie drogie...to musi trochę poczekać
marienmarien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 09:29   #354
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Royal Muska- jest bossska i ma trochę wspólnego z moim ukochanym zapachem-Noa
Rozważam nawet zakup zestawu 100ml +30ml w Quality, ale ta cena to już masakraKIedyś myślałam, że Chanel jest górną granicą cenową jaką wydam na perfumy...
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 09:37   #355
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Narciso Rodriguez Narciso-stwierdzam, ze piżmo w perfumach jest nie dla mnie. Na mojej skórze wyłazi jakaś brudna, fizjologiczno-mydlana nuta. Narciso pachnie bardzo intensywnie własnie pizmem zmieszanym z dusznymi kwiatami. W składzie są gardenia i róża-wcale ich nie czuję. Wyczuwam za to duszne żonkile i tulipany na piżmowej bazie.

Zapach jest taki "inny", elegancki i nawet intrygujący, ale nie dla mnie
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 09:40   #356
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Cytat:
Napisane przez golgie Pokaż wiadomość
Royal Muska- jest bossska i ma trochę wspólnego z moim ukochanym zapachem-Noa
Rozważam nawet zakup zestawu 100ml +30ml w Quality, ale ta cena to już masakraKIedyś myślałam, że Chanel jest górną granicą cenową jaką wydam na perfumy...
Już wiem czemu Noa też nie lubię
Royal jest na Allegro 100ml w niezłej nawet cenie
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 10:00   #357
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Cytat:
Napisane przez Małgosia791 Pokaż wiadomość
Już wiem czemu Noa też nie lubię
Royal jest na Allegro 100ml w niezłej nawet cenie
Widziałam, ale zestaw mnie kusi
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 10:01   #358
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Hmm A znasz Jasmine Musk T. Forda albo Scenta (klasyka) Costume National? Tam jest piekne pizmo, ale w zupelnie innym wydaniu - z jasminem w TF, a CN pachnie blizniaczo jasmin, pizmo, herbata Bo z czysto-pizmowymi zapachami roznie to bywa
A czarny Narciso?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 12:27   #359
Małgosia791
spin doctor
 
Avatar Małgosia791
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 514
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
Hmm A znasz Jasmine Musk T. Forda albo Scenta (klasyka) Costume National? Tam jest piekne pizmo, ale w zupelnie innym wydaniu - z jasminem w TF, a CN pachnie blizniaczo jasmin, pizmo, herbata Bo z czysto-pizmowymi zapachami roznie to bywa
A czarny Narciso?

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
W sumie nie znam wiele piżmowych zapachów, dopiero ostatnio się zaczęłam nimi interesować. Sprawdzę Twoje typy, dzięki. Narciso testowałam tylko ten jeden zapach, innych nie znam
__________________
"Wybrałam osobę, którą chcę być, i nią jestem."
Małgosia791 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-03, 12:36   #360
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Ostatnio testowałam/-em, cz. IV

Czarny ladniejszy albo delikatniejsze wersje L'eau czy kremowa Essence
Ja uwielbiam Jasmine Musk i Scenta

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-30 09:49:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:24.