czysto techniczne pytanie :) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-09-27, 11:17   #1
amishu
Przyczajenie
 
Avatar amishu
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk ; )
Wiadomości: 8

czysto techniczne pytanie :)


Witam ,

mam pytanko, chcę zakupić sobie podkład Revlona Color Stay , jakiś puder transparentny i brązer isadory xxl
i teraz pytanie bo jestem laikiem, czy transparentny poprostu transparentny czy taki z jakims kolorem??
Możecie jakieś polecić?
Oraz pędzelki do podkładu i brązera i pudru..

czy np. lavertu czy ziemia egpitu moze działać jako brązer??

tak w ogole to nie wiem jaki odcień brązera isadory i revlona wziąć..
może mi podpowiecie??

tak wyglądałam pomalowana revlonem i isadorą.. to tak w ramach podpowiedzi do odcieni
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mak.jpg (37,9 KB, 134 załadowań)
amishu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 17:55   #2
Witebskaola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5
Dot.: czysto techniczne pytanie :)

Nie mam pojęcia ale pliss! napisz jaki używasz tusz i cien do powiek bi wygladasz świetnie!!!! moje tusze są do dupy tylko sklejają.Plisssss
Witebskaola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-27, 18:53   #3
gohhha
Raczkowanie
 
Avatar gohhha
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: trn/krk
Wiadomości: 321
Dot.: czysto techniczne pytanie :)

Cytat:
Napisane przez amishu Pokaż wiadomość
Witam ,

mam pytanko, chcę zakupić sobie podkład Revlona Color Stay , jakiś puder transparentny i brązer isadory xxl
i teraz pytanie bo jestem laikiem, czy transparentny poprostu transparentny czy taki z jakims kolorem??
Możecie jakieś polecić?
Oraz pędzelki do podkładu i brązera i pudru..

czy np. lavertu czy ziemia egpitu moze działać jako brązer??

tak w ogole to nie wiem jaki odcień brązera isadory i revlona wziąć..
może mi podpowiecie??

tak wyglądałam pomalowana revlonem i isadorą.. to tak w ramach podpowiedzi do odcieni
1. wiesz co oznacza transparentny? przezroczysty. wiec jak ma miec kolor? na dodatek podpowiem ci, ze z reguly sa one biale.
2. jestes tu pomalowana revlonem i isadora, no to nie mozesz spytac tego kogos kto cie malowal jakich kolorow uzyl? a jesli nie, to skad niby mamy to wiedziec, idziesz do drogerii, perfumerii i testujesz.
__________________
Podpisu jest aktualnie brak
gohhha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-09-28, 21:27   #4
star_4u
Przyczajenie
 
Avatar star_4u
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21
Dot.: czysto techniczne pytanie :)

Jeśli chodzi o podkład to radzę wybrać się do drogerii i przetestować kolorówkę, np. na szyi (wiele osób radzi na linii szczęki, ale w tym miejscu załamuje się światło i może być trochę trudniej). Wiadomo, że w sztucznym świetle nie jest łatwo dobrać kolor, ale polecam udać się do Douglasa i poprosić o zrobienie próbki (takiej odlewki z testera) gdy coś wybierzesz, wymalować się w domu i ocenić czy kolor jest odpowiedni. Używam podkładu Revlon i to co mogę Ci zasugerować, to wybrać ten dla cery mieszanej/tłustej (ja akurat mam mieszaną). Wiele dziewczyn w recenzjach na kwc wypowiada się że ten dla cery suchej/normalnej się nie sprawdza (mimo, że taką właśnie mają), ale że właśnie ten pierwszy jest lepszy. Jeśli chodzi o puder to używam transparentnego Kryolan anti-shine. Nie powiem, trochę bieli na poczatku, ale to też i moja wina, bo używam go dużo (po prostu nie lubię gdy buzia się lepi). Później jednak stapia się z kolorem podkładu i matuje naprawdę na baaardzo długo, przynajmniej tak jest w moim przypadku. Jeżeli nie mam jakiegoś ważnego wyjścia, to zazwyczaj nie poprawiam makijażu, pod wieczór skóra tylko trochę się świeci w strefie T. Nie mam jednak porównania z innymi transparentnymi pudrami, ale jestem pewna, że któraś z dziewczyn poda jeszcze inne propozycje

Cytat:
Napisane przez Witebskaola Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia ale pliss! napisz jaki używasz tusz i cien do powiek bi wygladasz świetnie!!!! moje tusze są do dupy tylko sklejają.Plisssss
Nie załamuj się, bo ja na pierwszy rzut oka widzę, że to nie jakiś tusz-cud , ale są wklejone sztuczne rzęsy
star_4u jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-03, 06:50   #5
amishu
Przyczajenie
 
Avatar amishu
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Wolne Miasto Gdańsk ; )
Wiadomości: 8
Dot.: czysto techniczne pytanie :)

rzęsy są przedłużone 1:1 to nie tusz

dzięki wielkie za odp
amishu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:43.