Bycie sexy i krótkie włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-05-24, 10:14   #1
Joanna Markiewicz
Przyczajenie
 
Avatar Joanna Markiewicz
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 21

Bycie sexy i krótkie włosy


Witam ponownie, zawsze miałam raczej krótkie włosy, bo długie sklejały mi się w strąki i były przylizane i nijakie. Twarz mam raczej "kwadratową" i nie każda fryzurka mi pasuje. Przeglądając rózne posty mam juz mieszane uczucia.Zapuszczać bo długie to ponoć sexy, czy tez dobrać jakąs krótką fryzurkę? Czy w krótkich włosach mozna wg was wyglądac atrakcyjnie i sexy?Piszcie, ale szczerze!

Edytowane przez Joanna Markiewicz
Czas edycji: 2009-08-09 o 20:49
Joanna Markiewicz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 10:38   #2
samaraelf
Zakorzenienie
 
Avatar samaraelf
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: tam gdzie spadają anioły..
Wiadomości: 5 025
Dot.: Bycie sexy i krótkie włosy

ja osobiscie uwazam ze dlugie wlosy sa najlepsze... jedynie jak sa zadbane i zdrowe...

a co krotkich to tez sa sliczne.. ale osobiscie z krotkich fryzurek ajbardziej mi sie podoba kiedy sa do szyi i sa slicznie wycieniowane i tak odstaja od glowy...
__________________
(...)ten nigdy nie poczuje co to wiatr we włosach."



Szkoła
samaraelf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 10:49   #3
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Bycie sexy i krótkie włosy

Mam podobny problem... Ściełam długie blon włosy (za łopatki) do mniej więcej połowy szyi... I... są dni kiedy się sobie podobam, a czasem jak własnie oglądam zdjęcia jakichś kobiet, robi mi się przykro, bo wszystkie mają długie włosy... Ale ściąć musiałam m in dlatego ze mialam juz naprawde zniszczone włosy. A z drugiej strony te wszystkie modelki mają układane włosy przez profesjonalistów i zagęszczonę Photoshopem...a która z nas ma $ żeby chodzić do fryzjera codziennie?
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 11:07   #4
samaraelf
Zakorzenienie
 
Avatar samaraelf
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: tam gdzie spadają anioły..
Wiadomości: 5 025
Dot.: Bycie sexy i krótkie włosy

a no dokladnie.. ale spojrz na to z tej strony ze teraz beda Ci rosly zdrowe włosy pozatym włosy nie ząb-odrosną
__________________
(...)ten nigdy nie poczuje co to wiatr we włosach."



Szkoła
samaraelf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 11:42   #5
asica-łobuzica
Zadomowienie
 
Avatar asica-łobuzica
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: dom :)
Wiadomości: 1 241
Dot.: Bycie sexy i krótkie włosy

Cytat:
Napisane przez Joanna Markiewicz Pokaż wiadomość
Witam ponownie, zawsze miałam raczej krótkie włosy, bo długie sklejały mi się w strąki i były przylizane i nijakie. Twarz mam raczej "kwadratową" i nie każda fryzurka mi pasuje. Przeglądając rózne posty mam juz mieszane uczucia.Zapuszczać bo długie to ponoć sexy, czy tez dobrać jakąs krótką fryzurkę? Czy w krótkich włosach mozna wg was wyglądac atrakcyjnie i sexy?Piszcie, ale szczerze!
wygląda na to ze mamy identyczne włosy ja mam włosy do ramion ale i tak nie chodze wrozpuszczonych bo wygląda to fatalnie, zawsze sie kończy tak ze robie sobie kucyk! Myśle ze długie włosy są lepsze i zazdroszcze dziewczyną pięknych włosów bo moje są moim kompleksem, ale nie każda z nas może mieć długie włosy (ja nie moge) więc jedyne co mi zostaje to chyba obciąc bo w długich włosach na pewno nie jestem sexy
asica-łobuzica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 12:09   #6
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Bycie sexy i krótkie włosy

Ja osobiście wolę dłuuuugie włosy, ale przecież o "byciu sexy" decyduje wiele czynników, nie tylko kudełki
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 13:38   #7
industria
Zakorzenienie
 
Avatar industria
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 489
Dot.: Bycie sexy i krótkie włosy

są dziewczyny, które świetnie wyglądają w krótkich włosach, a w długich beznadziejnie i odwrotnie.
ja uważam ze odpowiednio dobrana krótka fryzurka jest bardziej kobieca i seksi od oklapniętych długich włosów.

......no ale radze poszukać wątku o krótkowłosych....był taki był
industria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-05-24, 13:45   #8
vanilia_ninja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 655
Dot.: Bycie sexy i krótkie włosy

wszystko zależy od twarzy.jedne dziewczyny super wyglądają w długich włosach,inne źle...
i zależy też od cięcia
jeśli są to włosy krótkie,ale ucięte z "charakterem" to jak najbardziej są wtedy sexi
moim zdaniem
a sama mam włosy do ramion i zapuszczam,bo sprawdziłam na sobie i źle mi w krótkich...
vanilia_ninja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-24, 21:38   #9
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Bycie sexy i krótkie włosy

Ja byłam dwa razy zgolona na łyso, kilka razy miałam jeża, wielokrotnie krótkie włosy i jasne, że są sexy! Niektóre dziewczyny myślą, że wyglądają oszałamiająco w długich włosach, ale mają zniszczone, zaniedbane włosy, nudne, jednostajne fryzury i to wcale nie jest atrakcyjne. Na pewno fajnie byłoby Ci w lekkiej asymetrii, zadziornej fryzurce (aby włosy trochę sterczały, nie były ulizane), włosy sczesane na twarz, nie z twarzy do tyłu. Dużo pazurków, zaokrąglenie twarzy.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 10:30   #10
Soft
Wtajemniczenie
 
Avatar Soft
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2 535
Dot.: Bycie sexy i krótkie włosy

Cytat:
Napisane przez Joanna Markiewicz Pokaż wiadomość
Witam ponownie, zawsze miałam raczej krótkie włosy, bo długie sklejały mi się w strąki i były przylizane i nijakie. Twarz mam raczej "kwadratową" i nie każda fryzurka mi pasuje. Przeglądając rózne posty mam juz mieszane uczucia.Zapuszczać bo długie to ponoć sexy, czy tez dobrać jakąs krótką fryzurkę? Czy w krótkich włosach mozna wg was wyglądac atrakcyjnie i sexy?Piszcie, ale szczerze!
Fakt jest faktem ze długie i zdrowe, zadbane włosy bardzo dodają urody i sexapilu ( ale wlasnie pod warunkiem ze sa ZDROWE a nie sianko ). Jednak mysle,ze krótkie włoski tez są atrakcyjne tylko wtedy chyba nalezy dbac o ich kolorek, połysk i jakies fajne ułożenie. Mi najbardziej podobają sie krótkie : albo takie głęboko brązowe lub czarne lub takie jasniutkie blond jak ma kożuchowska Te dwa skrajne kolorki dodają wyrazu twarzy no i mimo,ze jest ich niewiele nie "giną" na głowce I konieczny jest POŁYSK !
__________________
"Pokusa to perfumy, które wdycha się tak długo, az człowiek zapragnie mieć flakon"
Jean-Paul Belmondo


Wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=43332094 #post43332094
Soft jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 11:01   #11
wiki14_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 6
Dot.: Bycie sexy i krótkie włosy

Myslę, że powinnaś zapuszczać włsoy, a potem może prostować, zawsze mozna z nich zrobic sobie śliczną fryzurę,a z "grzybka" nic sie nie zrobi! Dobrze Ci radze. Gdybym teraz zcieła włosy, załowałabym tego do konca życia!poza tym to musi byc tylko iwylacznie Twoja decyzja! pozdrowienia
wiki14_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-25, 11:41   #12
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Bycie sexy i krótkie włosy

A czemu nie? Wiadomo, że jeśli jakaś dziewczyna ma włosy grube, gęste błyszcząe i falujące, to grzechem byłoby je ścinać. Ale przy włosach cienkih i delikatnych robi się "ulizaniec", a to już nie jest sexy. Musisz po prostu przeglądać katalogi z fryzurami oraz magazyny np. o gwiazdach z Hollywood, wybrać kilka fryzur, które Ci się podobają, a potem zapyta dobrą fryzjekę radę, która z tych fryzu pasowałaby Ci najbardziej. Poza tym po ścięciu włosów na krótko odsłania się twarz i można znakomicie wyeksponować brwi i oczy. Mam koleżankę, która od zawsze nosi krótko ścięte włosy, ale maluje ozy, podkreśla rzęsy, maluje też paznocie na czerwono lub burgundowo i wygląda bardziej sexy w dżinsach i podkoszulku niż wiele długowłosych dziewczyn w sukienkach i szpilkach. Inna sprawa, że taki styl podkreśla jej charakter, a jest ona zdecydowaną, pewną siebie, wesołą i pogodną osobą.
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 12:37   #13
sweetpinky
Zakorzenienie
 
Avatar sweetpinky
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: z tamtego świata :)
Wiadomości: 6 212
Dot.: Bycie sexy i krótkie włosy

Krótkie włoski mogą być sexy, wystarczy sobie przypomniej film z Hally Berry "Kod Dostępu", niech mi ktoś powie, że ona nie jest seksowana w tym krótkich włoskach!
__________________




sweetpinky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 13:58   #14
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Bycie sexy i krótkie włosy

Oj jest
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 14:13   #15
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: Bycie sexy i krótkie włosy

bycie sexi to nie tylko wloski i jesli dlugie Ci sie nie ukladaja bo jest ich za malo/ za cienke/ za przylizane to zostalo probowac ulozyc wloski z krotkich mam kolezanke, ktora ma baaaardzo slabe wlosy i ma je krotko sciete, ale przynajmniej zdrowe, bo co kilka tygodni chodzi do fryzjera. i musze przyznac ze wyglada swietnie zawsze ma ladnie ulozone, fajnie sie ubiera, czuje sie dobrze ze swoim wygladem i to jest najwazniejsze dodatkowo ma dobrze dobrane okulary do swojego ksztaltu twarzy i fryzury.to tez daje duzy +. takze sie nie zamartwiaj
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 15:10   #16
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: Bycie sexy i krótkie włosy

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
bycie sexi to nie tylko wloski i jesli dlugie Ci sie nie ukladaja bo jest ich za malo/ za cienke/ za przylizane to zostalo probowac ulozyc wloski z krotkich mam kolezanke, ktora ma baaaardzo slabe wlosy i ma je krotko sciete, ale przynajmniej zdrowe, bo co kilka tygodni chodzi do fryzjera. i musze przyznac ze wyglada swietnie zawsze ma ladnie ulozone, fajnie sie ubiera, czuje sie dobrze ze swoim wygladem i to jest najwazniejsze dodatkowo ma dobrze dobrane okulary do swojego ksztaltu twarzy i fryzury.to tez daje duzy +. takze sie nie zamartwiaj
Oj...ja mam z okularami odwieczny problem....chyba żaden model na mnie nie pasuje...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 17:31   #17
piwn00ka
Rozeznanie
 
Avatar piwn00ka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 564
Dot.: Bycie sexy i krótkie włosy

noo ja mysle ze w krotkich wlosach mozna wygladac tak samo sexi. kiedys mialam o wiele krotsze wlosy...zapuscilam a teraz podpielam tak jak bym miala krotkie takie do brody i wydaje mi sie ze lepiej bym wygladala. I neci mnie sciecie. no ale zobaczymy jak bedzie..
__________________
You back to her and I go back to black.


piwn00ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 17:35   #18
klaustrofobia007
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 2 034
Dot.: Bycie sexy i krótkie włosy

po pierwsze super wygladasz na tym zdjęciu, skoro źle sie czujesz w dlugich i u ciebie dlugie wloski srednio wyglądaja to uważam, ze powinna zostac przy krotkich. czy sa sexy??? jasne, mozna je tak fajnie "rozczochrac" no super po prostu. moze jeszcze tu przykladami zarzuce. halle berry, sharone stone, brittany daniels to aktorki , ktore w krotkich wlosach wygladaly jak sam sex, no po prostu powalająco. ale niestety poszly w kierunku dlugich wlosow i no niby ladnie ale jakos tak... nudnawo. i dodam, ze sama mam dlugie wlosy a tobie jest super w krotkich więc uwierz w siebie i badz dumna ze swojej fryzurki
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0399.jpg (20,2 KB, 100 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 6fa3dbe80017d5fc458d38ce.jpg (61,9 KB, 76 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg sharone_stone.jpg (10,5 KB, 90 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg rendercmsfield.jsp.jpg (41,1 KB, 62 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 99056574.jpg (34,9 KB, 53 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg brittany_daniel_1.jpg (42,1 KB, 134 załadowań)
__________________
WAŻNE

! SZUKAMY IWONKI WIECZOREK Z GDAŃSKA !

Filmik o zaginionej

Wątek o Iwonce, zajrzyj, może jesteś w stanie pomóc
klaustrofobia007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-25, 20:12   #19
vanilia_ninja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 655
Dot.: Bycie sexy i krótkie włosy

moim zdaniem ta fryzura jest b. sexi
i w ogóle całość-fryzura+makijaż
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg xssssssssssssssssssssss.1164651383.b0f1a578008a0767fb69c8e4c8e2343e.JPG (4,6 KB, 130 załadowań)
vanilia_ninja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-05-26, 09:40   #20
Celestia
Zakorzenienie
 
Avatar Celestia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: 3City
Wiadomości: 8 541
Dot.: Bycie sexy i krótkie włosy

Mi osobiscie w krótkich włoskach podobają się najbardziej Halle Berry & Sharon Stone
Celestia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 06:38   #21
loneliness18
Rozeznanie
 
Avatar loneliness18
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 580
Dot.: Bycie sexy i krótkie włosy

Mam ten sam problem Kilka dni temu ścięłam długie włosy - przede wszystkim dlatego, że wiedziałam, żę dzięki mojemu rozjaśnianiu były zniszczone. Są dni kiedy czuje się sexy a są dni kiedy strasznie żałuje jak oglądam moje dawne zdjęcia
loneliness18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-02, 18:51   #22
Kicia131
Zadomowienie
 
Avatar Kicia131
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 031
Dot.: Bycie sexy i krótkie włosy

Cytat:
Napisane przez loneliness18 Pokaż wiadomość
Mam ten sam problem Kilka dni temu ścięłam długie włosy - przede wszystkim dlatego, że wiedziałam, żę dzięki mojemu rozjaśnianiu były zniszczone. Są dni kiedy czuje się sexy a są dni kiedy strasznie żałuje jak oglądam moje dawne zdjęcia

Jeśli były zniszczone to powinnaś być z siebie dumna, że zdecydowałaś się na ten krok i teraz masz na pewno zdrowsze włosy!!! Nie martw się, parę miesięcy i odrosną
Ja w maju zrobiłam dokładnie to samo - ścięłam z długich na takie do ramion, a w czerwcu do połowy szyi. Czy żałuję? Czasami tak, ale wtedy przypominam sobie, jak bardzo były zniszczone.. Poza tym wracam do naturalnego koloru włosów, więc ścięcie części farbowanych przyniosło mi ulgę. Teraz mam już włosy w powrotem do ramion, nawet nie wiem, kiedy tyle urosły
Także głowa do góry i ciesz się długością, jaką masz, a ani się obejrzysz a już będziesz miała z powrotem długie

Możesz też spróbować przyspieszyć ich wzrost - jest o tym cały wątek
__________________
Zapuszczam włosy!

Kupiłam konia! 11.03.2012 Messi


Od 14. kwietnia 2016 aparatka
Kicia131 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 10:58   #23
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Bycie sexy i krótkie włosy

mam krótkie włosy - już drugi raz, pierwszy raz po ok. 2 latach krótkich zapuściłam i wytrzymałam chyba 2 lata maks, miałam ładne zdrowe i nie zniszczone włosy, ale strasznie mnie męczyło ich układanie, poza tym czułam się w nich trochę jak 'stara klocia', nie wytrzymałam i ścięłam znowu
mój mąż twierdzi, że wyglądam dużo lepiej w krótkich - znajomi tez tak twierdzą, a mam naprawdę krótkie (strzygę się u męskiej fryzjerki )
krótkie włosy nadają charakteru, trochę takiego "pazura", pokazują że niezależnie od długości włosów jesteś pewna swojej kobiecości

wszystko zależy od tego, jak się czujesz z daną fryzurą - jeśli czujesz się kobieco i seksi w krótkich włoskach to zapewniam cię, że będziesz tak właśnie wyglądać
jeśli długie będą cie męczyć i nie będziesz miała do nich przekonania, nie będziesz miała czasu ich układać, będziesz je nosić ciągle związane - to nie będą twoim atutem
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 11:30   #24
kyokushinkai
Raczkowanie
 
Avatar kyokushinkai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 145
Dot.: Bycie sexy i krótkie włosy

Ja nie dawno miałam, krótkie włosy, taki prosty bob Czułam się w nim wyśmienicie i seksownie.
Teraz włosy mam do ramion i do tego wycieniowane - czuje się w nich beznadziejnie. Ale staram się wytrzymać z nimi jeszcze 2 miesiące do ślubu a potem kto wie... może wróce do boba
kyokushinkai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 11:54   #25
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Bycie sexy i krótkie włosy

Cytat:
Napisane przez kyokushinkai Pokaż wiadomość
Ja nie dawno miałam, krótkie włosy, taki prosty bob Czułam się w nim wyśmienicie i seksownie.
Teraz włosy mam do ramion i do tego wycieniowane - czuje się w nich beznadziejnie. Ale staram się wytrzymać z nimi jeszcze 2 miesiące do ślubu a potem kto wie... może wróce do boba
ja właśnie brałam ślub z krótkimi
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 12:05   #26
kyokushinkai
Raczkowanie
 
Avatar kyokushinkai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 145
Dot.: Bycie sexy i krótkie włosy

Cytat:
Napisane przez ruda3d Pokaż wiadomość
ja właśnie brałam ślub z krótkimi
Zazdroszczę ja przynajmniej na ślubie chce sprawić przyjemność mojemu przyszłemu i mieć dłuższe włosy...
Chociaż teraz dałaś mi do myślenia Jaką miałaś fryzurkę? Jestem strasznie ciekawa
kyokushinkai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 12:25   #27
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Bycie sexy i krótkie włosy

Cytat:
Napisane przez kyokushinkai Pokaż wiadomość
Zazdroszczę ja przynajmniej na ślubie chce sprawić przyjemność mojemu przyszłemu i mieć dłuższe włosy...
Chociaż teraz dałaś mi do myślenia Jaką miałaś fryzurkę? Jestem strasznie ciekawa
takie krótkie i nastroszone - trochę jak na tej fotce, tylko grzywka krótsza, i bardziej nastroszony tył
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (9,7 KB, 84 załadowań)
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 12:29   #28
kyokushinkai
Raczkowanie
 
Avatar kyokushinkai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 145
Dot.: Bycie sexy i krótkie włosy

Bardzo fajna fryzurka będę musiała się zastanowić nad bobem w sumie to jeszcze nawet sukienki nie mam ;/
kyokushinkai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 13:04   #29
ruda3d
Zakorzenienie
 
Avatar ruda3d
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 240
GG do ruda3d
Dot.: Bycie sexy i krótkie włosy

ja miałam tradycyjną biała kieckę, ale nie miałam nic na głowie, żadnego welonu ani stroików - nie chciałam
ale do takich krótkich włosków tez by się dało coś przypiąć, można tez zaszaleć z diademem
__________________


ruda3d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-06, 13:27   #30
kyokushinkai
Raczkowanie
 
Avatar kyokushinkai
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 145
Dot.: Bycie sexy i krótkie włosy

ja właśnie też nie chce nic na głowie i sukienka raczej też będzie w miarę prosta, podoba mi się taki styl rzymski. Poza tym muszę myśleć o rosnącym brzuszku
kyokushinkai jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-24 11:42:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:11.