Panny Młode 2019 cz. 5 - Strona 138 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-12-06, 10:53   #4111
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Hej
A ja znowu wpadam i wypadam, ale niestety nauka do zaliczeń...My również nie robimy sobie prezentów na Mikołajki. Zawsze zostawiamy to na Wigilię synek dostanie prezent popołudniu. Stwierdziłam, że tak będzie lepiej bo jeszcze by nie chciał iść do przedszkola miłego dnia, a ja zmykam do pracy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 11:19   #4112
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
Napiszę jak to u nas wyglądało. TŻ wyjechał rok wcześniej i faktycznie zatrzymał się u kolegi. Ale prace sam znalazł po 2 tyg. Gdy ja dojechałam to też znalazłam pracę po 2 tyg., ale tylko dlatego, że strasznie się stresowałam:P A jak już poszliśmy do agencji to na drugi dzień miałam robotę. Może zależy od miejsca ale ja mieszkam przy lotnisku Heathrow i pracy jest od groma. TŻ cały czas dostaje na maila oferty.
A jeżeli chodzi o odkładanie to my się baaardzo na to nastawiliśmy. Gadałam z ludźmi z pracy i fakt niektórzy nie odkładają prawie nic, bo żyją normalnie. Normalnie w sensie, że wynajmują flat, robią zakupy po 100 funtów tygodniowo, korzystają z atrakcji i też są w szoku, że my tyle odkładamy.
A my płacimy za pokój 130 funtów tyg., spożywka to max 50 funtów (nie musimy kupować mięsa, bo od znajomych mamy dużo taniej). I to całe nasze wydatki miesięczne, łącznie do 1tys. funtów. Moją całą wypłatę odkładamy, TŻ to co zostanie. Nie płacimy za dojazdy, bo ja mam pracę na miejscu, a TŻ służbowy samochód. Odkładamy do 2 tys. miesięcznie, więc te 100 tys. zł rocznie mamy. Tylko fakt TŻ pracuje 6 dni w tygodniu po 10h i nie pracuje za najniższą (ale uważam też, że dla facetów łatwiej znaleźć lepiej płatna pracę) a ja też robiłam dużo nadgodzin i wcześniej chodziłam pracować w soboty. Teraz trochę odpuściłam bo chcę zadbać o siebie, ale po ślubie wracamy i znowu będę pracować ile się da. Więc po moim przykładzie: da się Tylko trzeba być w 110% nastawionym na odkładanie. Może źle to nazwę, bo chciałam napisać, że trochę wegetujemy, ale aż tak źle nie jest. Ale my to się naprawdę mocno zaparliśmy, bo nasze mieszkanie to póki co nas największy cel. Czuję, że bez niego stoimy w miejscu.


blondynka u mnie cały czas te wierszyki funkcjonują
Ja chyba zamiast wiersza wstawię obrazki, chociaż faktycznie koperty to już standard
Rozumiem to bo my tez mniej wiecej tyle odlozymy, ale to jest takie naprawde tak jak mowisz odkladanie wszystkiego i moim zdaniem taka troche wegetacja (praca, dom, praca, dom, nadgodziny itd) - chociaz my 2 razy w roku jestesmy w Polsce na ok 3 tyg i wtedy kasy idzie mnostwo Jak ktos zacisnie pasa i faktycznie dobrze trafi od razu to idzie odkladac duzo, Wy akurat jestescie z tego co mowisz w fajnym miejsciu, ja jestem na zachodzie i tu szczerze mowiac jest bardzo odczuwalny ten caly brexit, pracy jest mniej, mimo to ze ludzie jest coraz mniej.

Jak ktos fajnie trafi i od poczatku zaczyna odkladac to na pewno w kilka lat na mieszkanie odlozy Ale trzeba sie na to przygotowac, ja jestem 4 lata, odkladam tak sensoniej wlasnie 2 i jestem juz tym mocno zmeczona tzn ogolnie wszystkim, tym krajem, praca, tesknie za Polska i juz nie moge sie doczekac powrotu


Tez sie witam Mikolajkowo

Mi w sumie wierszyki nie przeszkadzaja, jakos nie zwracam na nie uwagi, uwazam ze sa w miare fajnym rozwiazaniem bo dostawanie tysiaca kwiatow jest jak dla mnie bez sensu, chociaz moj brat prosil o zdrapki i lotka zamiast kwiatow a i tak dostali milion kwiatow

Edytowane przez ckin2u
Czas edycji: 2018-12-06 o 11:39
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 11:52   #4113
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Hej
A ja się witam z grypą żołądkowa . tragedia. Co do Mikołaja nie obchodzimy ,mamy prezent tylko dla chrześniaka który jest tutaj na miejscu ale damy mu jak się wylecze ,bo nie chce go zarazić .
Ja myślałam nad tym rebusem na zaproszeniach chociaż na każdym co dostajemy są wierszyki więc chyba u nas to popularne nadal

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 12:28   #4114
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Hahaha, ja to samo

Gratuluję wyników Ja niestety znowu zastój Endo zwiększyła mi dawkę leku i mówiła że czas odstawić tabletki anty Ja tak bardzo bardzo nie chcę


Ho ho ho!

Byłam z rana na paznokciach, mam cudne srebrne śnieżynki na fioletowej bazie i takie srebrne świecące cudo Zawsze biorę nudziaki, ale w okolicy świąt daję mojej wewnętrznej sroce prezent na gwiazdkę
Poza tym coś mnie bierze Gardło mnie drapie, mam zatkany nos i ogólnie słabo się czuję. A dzisiaj pacjentów na full

Ale wczoraj miałam takie miłe chwile z jedna pacjentka Taki słodki dzieciaczek, że aż się serduszko roztapia. Już była ostatnia wizyta i ona mnie spytała, co chcę dostać od Mikołaja i ja jej coś tam odpowiedziałam, że jakieś ciepłe rzeczy, bo lubię gdy jest mi ciepło. I ona powiedziała że na pewno dostanę za to, że się nimi tak zaopiekowałam Naprawdę dla takich chwil warto to robić

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka


Jaka kochana

Ja już się powoli zastanawiam co po odstawieniu tabletek i ewentualnym urodzeniu dziecka. Nie chcę całe życie na tabsach jechać... może za te 2-3 lata bardziej powszechna stanie się antykoncepcja dla mężczyzn, to wtedy powiem tż, ze teraz jego kolej
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 12:43   #4115
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Oooo, zazdro rok temu byliśmy w Sylwestra. Fajnie było, chociaż drogo i tłoczno trochę.




Parapetówkę u nas w sumie to nas zmobilizowało do szybszego kupienia stołu i krzeseł, bo bez tego nie bardzi byłoby gdzie to zorganizować

Ogólnie to ja nie cierpię Sylwestra, zawsze po północy mam już zjazd energetyczny i najchetniej szlabym spać chwile po fajerwerkach, a tu zwykle trzeba jeszcze siedzieć bez sensu
Ja tak samo mam, po 12 juz chce isc spac, czasami trudno mi wysiedziec do tej 12

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Jaka kochana

Ja już się powoli zastanawiam co po odstawieniu tabletek i ewentualnym urodzeniu dziecka. Nie chcę całe życie na tabsach jechać... może za te 2-3 lata bardziej powszechna stanie się antykoncepcja dla mężczyzn, to wtedy powiem tż, ze teraz jego kolej
haha dokladnie, to faceci powinni brac tabsy



A wlasnie co do dzidziusowych planow, mi sie jakos ostatnio chce dzidziusia juz teraz, szczerze przeraza mnie porod ale chcialabym miec takiego maluszka, no ale teraz trzeba czekac na czas po slubie, bo jakos nie wyobrazam sobie isc do oltarza z brzuchem, chociaz jakbym byla w tym 2,3,4 miesiacu to w sumie bym mogla Kusi mnie ogolnie zeby zaczac sie starac, bo niestety wiadomo jak to z tym bywa i roznie moze to byc z tym zajsciem w ciaze, a ze ja juz wiekowa to tym bardziej, tylko wtedy slub musialabym raczej przelozyc o ten rok lub wiecej - chodza mi te mysli coraz bardziej po glowie, zawsze chcialam, zeby najpierw byl slub, potem dziecko, ale biorac pod uwage moj wiek chba powinnam zejsc na ziemie
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 12:48   #4116
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Ckin2u nic się nie martw do przodu. Ja w sumie też mam gdzieś w głowie ,że różnie może być . ale ! Nie chcę się martwić do przodu ,bo po co. nie ma się co zamartwiać. Też się boję porodu ,baaardzo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 13:43   #4117
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Ja tak samo mam, po 12 juz chce isc spac, czasami trudno mi wysiedziec do tej 12



haha dokladnie, to faceci powinni brac tabsy



A wlasnie co do dzidziusowych planow, mi sie jakos ostatnio chce dzidziusia juz teraz, szczerze przeraza mnie porod ale chcialabym miec takiego maluszka, no ale teraz trzeba czekac na czas po slubie, bo jakos nie wyobrazam sobie isc do oltarza z brzuchem, chociaz jakbym byla w tym 2,3,4 miesiacu to w sumie bym mogla Kusi mnie ogolnie zeby zaczac sie starac, bo niestety wiadomo jak to z tym bywa i roznie moze to byc z tym zajsciem w ciaze, a ze ja juz wiekowa to tym bardziej, tylko wtedy slub musialabym raczej przelozyc o ten rok lub wiecej - chodza mi te mysli coraz bardziej po glowie, zawsze chcialam, zeby najpierw byl slub, potem dziecko, ale biorac pod uwage moj wiek chba powinnam zejsc na ziemie
Nie martw się na zapas. Moja znajoma też zaczęła wcześniej się starać, bo ma chora tarczycę, długo była na tabletkach anty i myślała, że przynajmniej 2-3 lata będą się starać. Zaszła w pierwszym cyklu i szła do ślubu w 6 miesiącu ciąży

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-12-06, 14:03   #4118
_Pixie_
Zadomowienie
 
Avatar _Pixie_
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 926
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez blondynka28 Pokaż wiadomość
Też witam się w Mikołajki

W tym roku też odpuściliśmy prezenty, choc wczoraj zapytalm Tz co kupi mi na Mikołaja. Licze na to, ze jednak cos słodkiego mi sprawi Ja kupilam mu rekwiczki na zime, ale to nie z mysla o mikołajkachale kupilam
O to tak jak u nas niby nie ma a ja kupiłam jakiś drobiazg za te 15-20zeby było miło (dorzucilam poszetkę kupiona na ślub) i rzuciłam hasło mikołajki
Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Hej
Od dzisiaj puszczam świąteczne piosenki

Leleczka ale super

A na sylwestra macie jakieś szczególne plany ?
U nas w tym roku chyba z jedynką bo szkoda nam kasy na jakąś imprezę, a ja szczerze nie lubię domówek, zwłaszcza na Sylwestra

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Pixie_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 14:37   #4119
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Ckin2u nie martw się tym już teraz, życie potrafi zaskakiwać i na pewno będzie dobrze
Ja czasami też mam takie myśli, sytuacja z mieszkaniem niestabilna.. też mam problemy z @,także tak..

My chyba idziemy na imprezę z zespołem, większą paczką, jak zwykle korzystamy póki możemy
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 15:34   #4120
Kira_18
Zadomowienie
 
Avatar Kira_18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 349
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
Nie martw się na zapas. Moja znajoma też zaczęła wcześniej się starać, bo ma chora tarczycę, długo była na tabletkach anty i myślała, że przynajmniej 2-3 lata będą się starać. Zaszła w pierwszym cyklu i szła do ślubu w 6 miesiącu ciąży

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
Potwierdzam, też zaszłam w 1 cyklu po odstawieniu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

I ślubuję, że Ci nie odpuszczę aż do śmierci
29.06.2019
Kira_18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 15:36   #4121
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Oooo, zazdro rok temu byliśmy w Sylwestra. Fajnie było, chociaż drogo i tłoczno trochę.




Parapetówkę u nas w sumie to nas zmobilizowało do szybszego kupienia stołu i krzeseł, bo bez tego nie bardzi byłoby gdzie to zorganizować

Ogólnie to ja nie cierpię Sylwestra, zawsze po północy mam już zjazd energetyczny i najchetniej szlabym spać chwile po fajerwerkach, a tu zwykle trzeba jeszcze siedzieć bez sensu
Teraz jest super, nie ma dużo ludzi, stok prawie pusty, w karczmach wolne stoliki ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-06, 17:12   #4122
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Hol, hol hol

Cytat:
Napisane przez kizdaM Pokaż wiadomość
Dzień dobry



jakie tam Mikołajki jak ja sama z Kessi w domu Tż od poniedziałku w delegacji (znowu) i wraca dopiero wieczorem

Oj

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Pozdrowienia z Zakopanego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Udanego wypoczynku

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Hej, hej

Dzisiaj długi dzień przede mną, po pracy podróż do Krakowa i spanie tam, bo jutro z rana do sądu. Ale przeżyję, lubie tak sobie jeździć służbowo za darmoszkę

Zważyłam się dzisiaj i po 2 tygodniach diety rezultaty są takie, że mam -1,5 kg (zła jestem na siebie, bo przed weekendem miałam -2,5 względem wagi wyjściowej, ale sobie zrobiłam cheat day w ikea i teraz coś ciężko mi się tego pozbyć ), -3 cm w pasie i -1 cm w talii w innych obwodach pewnie też coś spadło, ale nie sprawdzam, bo tylko te dwa mnie interesują.

A wczoraj już gadaliśmy z tż jakie słodycze sobie kupimy na Święta, bo wtedy nie ma diety przy okazji zamówiliśmy krzesła do jadalni

Miłego dnia

Miłego i wygranej rozprawy

Cytat:
Napisane przez _Pixie_ Pokaż wiadomość
Witam Mikołajkowo! Byłyście grzeczne w tym roku?

Dłuży mi się ten tydzień, bo czekam na targi w sobotę i zakup obrączek

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja chyba byłam, bo dostałam płetw cieni z Douglasa a wy?

W pracy miałam dziwny dzien, tzn wczoraj dostałam do wykonania zadania, którego nie ma w procedurze, nie zrobiłam go, bo nie robimy nic ponad to co jest w procedurze, a dzisiaj z rana dostałam maila z ochrzanił dlaczego tego nie zrobiłam menago powiedziała, ze mam się nie przejmować, ale wiecie jak to jest potem miałam rozmowe z menago (koncoworoczna) i dostałam najwyższa ocene z całego zespołu, co podobno ma byc odzwierciedlone w premii koncoworocznej

Teraz ogarnę balony dla tż z okazji urodzin, zanim zostaliśmy para to dla mnie mikołajki były tylko podarowaniem jakiegoś czekoladowego Mikołaja, a odkąd jestem z tż to dodatkowo obchodzimy jego urodziny


Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 18:15   #4123
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Patka gratki!

Kusi mnie jakiś kolorek sobie pyknąć przed świętami na włosach
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 19:06   #4124
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

hej

Wpadam z doskoku napisać, że w H&M home są szkatułki, które już dawno temu upatrzyłam na obrączki. A nóż może któraś z Was chciała też w tym stylu Ja już zamówiłam, na ali nie będę musiała szukać :P O te mi chodzi https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0388437002.html
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 19:15   #4125
Ipecacuanha
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 765
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Teraz jest super, nie ma dużo ludzi, stok prawie pusty, w karczmach wolne stoliki ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale fajnie! Duzo sniegu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ipecacuanha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 19:30   #4126
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Patka gratki!

Kusi mnie jakiś kolorek sobie pyknąć przed świętami na włosach
Ja chciałam rozjaśnić sobie końcówki, ale później się obudziłam że jak będę miała koka to będzie wyglądał jak doczep, bo na głowie ciemno a tu nagle kok blond
Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
hej

Wpadam z doskoku napisać, że w H&M home są szkatułki, które już dawno temu upatrzyłam na obrączki. A nóż może któraś z Was chciała też w tym stylu Ja już zamówiłam, na ali nie będę musiała szukać :P O te mi chodzi https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0388437002.html
O fajne i cena przyziemna bo co trafiałam na takie to zaraz stówa
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 19:38   #4127
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Likable Pokaż wiadomość
Ja chciałam rozjaśnić sobie końcówki, ale później się obudziłam że jak będę miała koka to będzie wyglądał jak doczep, bo na głowie ciemno a tu nagle kok blond

O fajne i cena przyziemna bo co trafiałam na takie to zaraz stówa

No kiepsko to wygląda jakiego koka chcesz ? Kiedy wybierasz się za suknią ?

Cytat:
Napisane przez Ipecacuanha Pokaż wiadomość
Ale fajnie! Duzo sniegu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki właśnie na nią polowałam
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 19:43   #4128
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

A mi się właśnie podobają rozjaśnione końcówki w koku. https://www.instagram.com/p/BjNiGKknuXv/ https://www.instagram.com/p/Bkhs2HrntrC/ Według mnie dodają trójwymiarowości, tylko trzeba podciągnąć trochę rozjaśnione włosy do góry, żeby zaczynały się jeszcze na głowie, a nie odcięcie na koku.

I zapomniałam się pochwalić, że 25 stycznia kupiliśmy bilety na tydzień do Polski Właśnie muszę pójść do fryzjera, żeby zaczęła mi podciągać kolor do góry, bo sporo mi odrosły
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 19:50   #4129
Likable
Zakorzenienie
 
Avatar Likable
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 8 551
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
No kiepsko to wygląda jakiego koka chcesz ? Kiedy wybierasz się za suknią ?
W styczniu na pewno na dole, jeszcze nie szukałam inspiracji w sumie ale podobają mi się takie romantyczne, luźne upięcia
Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
A mi się właśnie podobają rozjaśnione końcówki w koku. https://www.instagram.com/p/BjNiGKknuXv/ https://www.instagram.com/p/Bkhs2HrntrC/ Według mnie dodają trójwymiarowości, tylko trzeba podciągnąć trochę rozjaśnione włosy do góry, żeby zaczynały się jeszcze na głowie, a nie odcięcie na koku.

I zapomniałam się pochwalić, że 25 stycznia kupiliśmy bilety na tydzień do Polski Właśnie muszę pójść do fryzjera, żeby zaczęła mi podciągać kolor do góry, bo sporo mi odrosły
Mi też się tak podoba, ale wiadomo jak to czasem jest, pokazujesz jedno wychodzisz z drugim na głowie, a nie chce tak przed weselem eksperymentować

Super
__________________
Czasami ludzie wokół Ciebie nie będą rozumieć Twojej drogi. Nie muszą, ona nie jest dla nich.

Likable jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-12-06, 19:58   #4130
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
hej



Wpadam z doskoku napisać, że w H&M home są szkatułki, które już dawno temu upatrzyłam na obrączki. A nóż może któraś z Was chciała też w tym stylu Ja już zamówiłam, na ali nie będę musiała szukać :P O te mi chodzi https://www2.hm.com/pl_pl/productpage.0388437002.html


Ooo bardzo ładne

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Patka gratki!



Kusi mnie jakiś kolorek sobie pyknąć przed świętami na włosach

Dziękuje

Ja wole juz nie ryzykować przed ślubem

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
A mi się właśnie podobają rozjaśnione końcówki w koku. https://www.instagram.com/p/BjNiGKknuXv/ https://www.instagram.com/p/Bkhs2HrntrC/ Według mnie dodają trójwymiarowości, tylko trzeba podciągnąć trochę rozjaśnione włosy do góry, żeby zaczynały się jeszcze na głowie, a nie odcięcie na koku.



I zapomniałam się pochwalić, że 25 stycznia kupiliśmy bilety na tydzień do Polski Właśnie muszę pójść do fryzjera, żeby zaczęła mi podciągać kolor do góry, bo sporo mi odrosły

Fajne ja ostatnio poszłam do fryzjera, zeby właśnie rozjaśnili mi włosy (to było w październiku), a juz teraz ten kolor nie wyglada za fajnie

Oooo

Nalałam sobie wina, musze się z jednej strony odstresować dzisiejszym ochrzanem, z drugiej uczcić ocene, a z trzeciej urodziny tż


Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 19:59   #4131
Animka11
Zakorzenienie
 
Avatar Animka11
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 4 566
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

O fajna ta szkatułka
Ja myślę ,że chyba się tutaj wylamie i nie chce nic nadzwyczajnego i zobaczymy jakie pudełko będziemy mieli oryginalne i takie mi się najbardziej podobają
A robicie koszyki ratunkowe ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Animka11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 20:32   #4132
blondynka28
Rozeznanie
 
Avatar blondynka28
 
Zarejestrowany: 2017-11
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 665
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez leleczka Pokaż wiadomość
Pozdrowienia z Zakopanego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Super, zazdro Jak w Zakopanem ze śniegiem? Na Mikołaja przywiało nieco

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Hej
Od dzisiaj puszczam świąteczne piosenki

Leleczka ale super

A na sylwestra macie jakieś szczególne plany ?
Rok temu sie bawiliśmy sie huczniej, a w tym w domku na spokojnie . W 2019 bedziemy bawić się na 3 weselach naszych przyjaciół i w najważniejsze nasze wlasne wiec będzie to dla nas szczegolny rok

---------- Dopisano o 21:32 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

Cytat:
Napisane przez mikoma Pokaż wiadomość
Oooo, zazdro rok temu byliśmy w Sylwestra. Fajnie było, chociaż drogo i tłoczno trochę.
Rok temu, jak to brzmi. Jeny a ja pamiętam to prawie jakby było dziś. Zaraz tak będziemy mówić o ślubie, ze jak to juz...
__________________
08.06.2019
blondynka28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 20:34   #4133
mikoma
Zakorzenienie
 
Avatar mikoma
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 4 043
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Animka11 Pokaż wiadomość
O fajna ta szkatułka
Ja myślę ,że chyba się tutaj wylamie i nie chce nic nadzwyczajnego i zobaczymy jakie pudełko będziemy mieli oryginalne i takie mi się najbardziej podobają
A robicie koszyki ratunkowe ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Chyba zrobię, bo na każdym tegorocznym weselu mi tego brakowało.

My chyba też weźmiemy oryginalne pudełko z obrączek, szkoda mi kasy na akurat ten gadżet.
mikoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 20:35   #4134
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Hej dziewczyny.
Wpadam na chwilę, w fatalnym nastroju. Zrobiłam dzisiaj powikłanie pacjentce. Oczywiście mogło się zdarzyć, ale równie dobrze mogło się nie zdarzyć. Kiedy zobaczyłam, co się stało, zrobiło mi się słabo, gorąco i zimno jednocześnie. Nie jest to może tragedia nad tragedią, nikt zęba nie straci, ale ucierpi estetyka, jeżeli nie zagoi się tak, jak mam nadzieję. Najbardziej boję się tego, że ta pacjentka jest taka wrażliwa i wszystkiego się boi. Jak się nie uda tego dobrze wyprowadzić, boję się że będzie miała roszczenia i nie da mi spokoju Nie wiem, czy to jest rodzaj pacjenta, który da sobie wytłumaczyć, że takie rzeczy się zdarzają, nawet jeśli robi się wszystko zgodnie ze sztuką. Nie zdążyłam jej jeszcze dobrze poznać, trafiła do mnie z bólem i pomogłam jej najlepiej, jak mogłam, a okazuje się, że może z tego wyniknąć okropna kaszana.
Przepraszam, musiałam się wygadać. Jestem strasznie zdenerwowana. Boję się, co będzie dalej

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 20:37   #4135
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 11 372
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Maria bedzie dobrze nie stresuj się na zapas


Wysłano przez gołębia
f88fd72a1baff1f55628bb9023d16cbac19cdced_65c025028a53e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 20:51   #4136
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Maria nie stresuj się jeśli robiłaś wszystko tak jak trzeba,a takie rzeczy się zdarzają

Zamówiłam tą szkatułkę,mam już.do niej.sztuczne kwiaty i mam nadzieję, że fajnie wyjdzie
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 20:58   #4137
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Maria nie stresuj się jeśli robiłaś wszystko tak jak trzeba,a takie rzeczy się zdarzają

Zamówiłam tą szkatułkę,mam już.do niej.sztuczne kwiaty i mam nadzieję, że fajnie wyjdzie
Mam małą prośbę. Napisz jaka jest na żywo jak dojdzie, bo zamówiłam do rodziców i jestem ciekawa jak na żywo wypada.
Też ułożę albo kwiaty albo mech

Maria spokojnie nie denerwuj się Co innego jakby się coś stało ze zdrowym zębem, a tak to inna sytuacja jak już przychodzi do Was z bólem. Jeżeli z tym zwlekała to gdzie by nie poszła to mogłoby się tak stać.
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 21:01   #4138
agulaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar agulaaaa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: z miejsca znad Wisły :)
Wiadomości: 15 395
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez n0emi Pokaż wiadomość
Mam małą prośbę. Napisz jaka jest na żywo jak dojdzie, bo zamówiłam do rodziców i jestem ciekawa jak na żywo wypada.
Też ułożę albo kwiaty albo mech

Maria spokojnie nie denerwuj się Co innego jakby się coś stało ze zdrowym zębem, a tak to inna sytuacja jak już przychodzi do Was z bólem. Jeżeli z tym zwlekała to gdzie by nie poszła to mogłoby się tak stać.
Jasne wstawie foto
agulaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 21:25   #4139
n0emi
Zakorzenienie
 
Avatar n0emi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 8 304
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez agulaaaa Pokaż wiadomość
Jasne wstawie foto
Teraz zauważyłam, że na łączeniach trochę srebro przebija. Ale jak jest zamknięta to nic nie widać. Mi to nie przeszkadza, a jak coś to za tą cenę można maznąć złotym lakierem
n0emi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-12-06, 22:08   #4140
leleczka
Wtajemniczenie
 
Avatar leleczka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 2 709
Dot.: Panny Młode 2019 cz. 5

Cytat:
Napisane przez Ipecacuanha Pokaż wiadomość
Ale fajnie! Duzo sniegu?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na mieście mało, ale stoki nasniezane, a my głównie na narty także jesteśmy zadowoleni

Maria nie martw się, na pewno będzie dobrze ☺

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
06.07.2019
leleczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-28 12:13:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:29.