slub w Zakopanem - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-07, 08:02   #61
merdedes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 5
Dot.: slub w Zakopanem

Witam!
Jeśli chodzi o zamówienie tortu w Samancie to 2 miesiące w zupełności wystarczą. Ja zamawiałam miesiąc wcześniej i tez było OK. Pozdrawiam
merdedes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 13:16   #62
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: slub w Zakopanem

Cytat:
Napisane przez Astiza Pokaż wiadomość
No proszę dawno mnie tu nie było W między czasie zmieniła nam się data ślubu na 1 czerwca. Wesele ostatecznie odbędzie się w Zajeździe Furmańskim. Fotograf na sesje z Waszego polecenia - Adam Brzoza
Ooooo właśnie mam pytanie a'propos cukierni Samanty Na ile wcześniej trzeba zamówić u nich tort? Bo wybieramy się dopiero w marcu do Zakopanego i zastanawiam się czy dwumiesięczne wyprzedzenie jest ok
Dziewczyny ja znowu po prośbie: potrzebuję kwiaciarnie najlepiej gdzieś na Pardałówce polecicie coś fajnego?
Z tortem na pewno będzie dobrze jak zamówicie w marcu
Kwiaciarnie, co prawda nie na Pardalowce, ale moge polecic Ci Tajemniczy Ogrod na Broniewskiego - dziewczyna robi bardzo fajne bukiety i dekoracje i zna sie na kwiatach
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-05, 09:47   #63
mala7788
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2
Dot.: slub w Zakopanem

Witam! równiez marze o weselu w zakopanem i okolicach, a utwuierdzam sie w przekonaniu, że jest to super sprawa po tym, jak porównalam ceny w zakopcu do cen na sląsku ( górnym).... prosze o jakies opinie na temat Czterech pór roku, rozwiązanie dla mnie dobre, bo noclegi na miejscu, głownie chodzi mi o jedzenie i obsługe , jjesli ktoś cos wie...
czy wiecie jakie sa ceny ( tak mniej -wiecej) w goralskim dworze? a jakie sa ceny noclegów dla gości weselnych tam ?? prosze o odpowiedz!
pozdrawiam
mala7788 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-20, 13:26   #64
helcia86
Raczkowanie
 
Avatar helcia86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 320
Dot.: slub w Zakopanem

Cześć

Czy miał ktoś lub był na weselu w Witowiance(Witów) lub w Tatrzańskim borze (Małe Ciche)?
Bardzo proszę o opinie.
helcia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-08-20, 12:04   #65
eskaliptus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13
Dot.: slub w Zakopanem

Hej, planujemy ślub w Zakopanem w przyszłym roku. Nie wiemy jednak czy wybrać maj czy czerwiec. Podobno w tym roku pogoda w maju w Zakopanem była wyjątkowa ładna ale jak to będzie. Szkoda, że nie da się pogody zaplanować. Jak myślicie czy ryzykować maj czy wybrać spokojnie czerwiec? Czy znacie opinie o restauracji Ziębówka w Witowie? Czy może ktoś polecić skrzypków/skrzypka, który jest elastyczny i mógłby zagrać w kościele dowolną muzykę?
eskaliptus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-23, 11:20   #66
Kalina_B
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 8
Dot.: slub w Zakopanem

O taaak - to dobra decyzja. Brałam ślub w górach i do dzisiaj uważam to, za najlepszą przygodę w moim życiu. Ja proponuje Hotel Nosalowy Dwór - mnie to miejsce oczarowało. Zaproponowali mi dojazd z kościoła do Hotelu dorożką - to było świetne, wszyscy na nas patrzyli, machali, a ja pękałam z dumy. )
Bardzo sympatyczna obsługa i świetne pokoje, po tańcach wypoczywaliśmy w SPA! Poleeeecam!
Kalina_B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 16:10   #67
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: slub w Zakopanem

helcia86 na poprzedniej stronie pisałam o weselu znajomych. Byliśmy tam, ale to już ładnych parę lat temu.

eskaliptus w maju w Zakopcu może być różnie. Byłam w tym roku na początku maja i było strasznie zimno, a z kolei w zeszłym roku w tym samym czasie była piękna pogoda i wszyscy sie opalali także może być różnie. Jeśli maj to polecam bardziej końcówkę niż początek, zawsze to pewniejsza pogoda. Ja brałam ślub w czerwcu i było pięknie. Pamiętaj, że tam jest zawsze troszkę chłodniej więc jeśli chcesz żeby kwitły kwiaty i było zielono będzie to później niż gdzie indziej w Polsce
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-10-30, 07:43   #68
eskaliptus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13
Dot.: slub w Zakopanem

Decyzja podjęta ślub odbędzie się pod koniec maja, a jaka pogoda będzie tego nikt nie wie Kalina_B czy ty brałaś ślub właśnie w Nosalowym Dworu? Miejsce już mamy wybrane ale zastanawiam się nad noclegiem. Poza tym chciałabym znaleźć fajne miejsce dla nas do zdjęć przygotowań itd... Powiedźcie mi słyszałam że w hotelu Belvedere w cukierki wykonują bardzo dobre torty na zamówienie czy ktoś miał okazję się o tym dowiedzieć? Czy mieliście plener w górach? Czy w pobliżu Zakopanego jest miejsce, gdzie można zaopatrzyć się w świeże kwiaty do dekoracji sali? Poza tym nadal nie mamy wybranej żadnej muzyki zupełnie nie wiem co wybrać może ktoś pomoże
eskaliptus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-03, 20:15   #69
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: slub w Zakopanem

Cytat:
Napisane przez eskaliptus Pokaż wiadomość
Decyzja podjęta ślub odbędzie się pod koniec maja, a jaka pogoda będzie tego nikt nie wie Kalina_B czy ty brałaś ślub właśnie w Nosalowym Dworu? Miejsce już mamy wybrane ale zastanawiam się nad noclegiem. Poza tym chciałabym znaleźć fajne miejsce dla nas do zdjęć przygotowań itd... Powiedźcie mi słyszałam że w hotelu Belvedere w cukierki wykonują bardzo dobre torty na zamówienie czy ktoś miał okazję się o tym dowiedzieć? Czy mieliście plener w górach? Czy w pobliżu Zakopanego jest miejsce, gdzie można zaopatrzyć się w świeże kwiaty do dekoracji sali? Poza tym nadal nie mamy wybranej żadnej muzyki zupełnie nie wiem co wybrać może ktoś pomoże
Najbliżej w kwiaty kupisz na giełdzie w Krakowie, bliżej Zakopca niestety nie ma żadnej giełdy kwiatowej.
Co do tortu to polecam Samantę, jadłam parę razy tory w Belvederze i są w porządku, ale osobiście wolę właśnie te z Samanty. Myślę jednak, że to kwestia gustu więc polecam przed podjęciem decyzji po prostu przejść się na degustację
Przygotowania to robi się w miejscu, w którym nocujecie...no chyba, że noclegów dopiero szukasz, to wszystko kwestia czy chcecie hotel czy bardziej pensjonat, ale z hoteli to fajne wnętrza ma Krocus i Rysy, przynajmniej w moim guście
Z muzyką niebardzo pomogę, bo u nas na weselu grał nasz nasz kumpel, który jest dj'em, ale myślę że w miejscu gdzie macie wesele powinni Wam kogoś polecić
Jeśli mogę spytać na jakie miejsce się zdecydowaliście?
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 07:22   #70
Kalina_B
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 8
Dot.: slub w Zakopanem

Tak, tak jak mówisz - brałam tam ślub, no i właściwie skorzystałam tam z kompleksowej obsługi - dekoracje, tort, fryzjer- wszystko w jednym miejscu, często załatwiane za mnie - jak właśnie dekoracje, nie musiałam się o to martwić. Na pobieramysie.pl masz kilka zdjec ich z wesela.
Kalina_B jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-07, 07:28   #71
eskaliptus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13
Dot.: slub w Zakopanem

Co do kwiatów to tak jak mówicie faktycznie i miejscu wesela proponują nam przygotowanie dekoracji, ale mam dosyć wybredny gust i w takiej kwestii chciałabym też coś zrobić od siebie, ale wątpię że będę kwiaty wozić aż z Krakowa, już bliżej byłby Nowy Targ jeśli faktycznie tam mogłoby się coś świeżego znaleźć Signa - masz rację pewnie wszystko trzeba skosztować żeby móc powiedzieć czy nam smakuje czy nie. Na razie słyszałam opinie o samancie, że używają wiele sztuczności, ale przecież zazwyczaj co sztuczne to lepiej smakuje bo jest naszprycowane czymś. Poza tym chemię jemy wszędzie. Przy najbliższej okazji udam się w oba miejsca i sprawdzę co nam pasuje. Hotele Krokus i Rysy faktycznie ładnie wyglądają. Zwłaszcza Krokus, który wiem, gdzie jest i zawsze podziwiam go przemieszczając się po Zakopanem. Do Kaliny B. powiedz mi jesteś zadowolona z fryzjera w Nosalowym Dworze? Zależy mi na naturalnym upięciu w stylu vintage nie chciałabym w ten dzień wyglądać sztucznie - zwłaszcza w górach. Czy macie może jakieś doświadczenia z fryzjerami/kami zakopiańskimi? Oraz najaważniejsza rzecz makijażystka z doświadczeniem, która robi ładne makijaże dopasowane do urody a nie schematycznie takie same dla każdej panny młodej? Jakich mieliście fotografów?
eskaliptus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-07, 16:30   #72
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: slub w Zakopanem

Cytat:
Napisane przez eskaliptus Pokaż wiadomość
Co do kwiatów to tak jak mówicie faktycznie i miejscu wesela proponują nam przygotowanie dekoracji, ale mam dosyć wybredny gust i w takiej kwestii chciałabym też coś zrobić od siebie, ale wątpię że będę kwiaty wozić aż z Krakowa, już bliżej byłby Nowy Targ jeśli faktycznie tam mogłoby się coś świeżego znaleźć Signa - masz rację pewnie wszystko trzeba skosztować żeby móc powiedzieć czy nam smakuje czy nie. Na razie słyszałam opinie o samancie, że używają wiele sztuczności, ale przecież zazwyczaj co sztuczne to lepiej smakuje bo jest naszprycowane czymś. Poza tym chemię jemy wszędzie. Przy najbliższej okazji udam się w oba miejsca i sprawdzę co nam pasuje. Hotele Krokus i Rysy faktycznie ładnie wyglądają. Zwłaszcza Krokus, który wiem, gdzie jest i zawsze podziwiam go przemieszczając się po Zakopanem. Do Kaliny B. powiedz mi jesteś zadowolona z fryzjera w Nosalowym Dworze? Zależy mi na naturalnym upięciu w stylu vintage nie chciałabym w ten dzień wyglądać sztucznie - zwłaszcza w górach. Czy macie może jakieś doświadczenia z fryzjerami/kami zakopiańskimi? Oraz najaważniejsza rzecz makijażystka z doświadczeniem, która robi ładne makijaże dopasowane do urody a nie schematycznie takie same dla każdej panny młodej? Jakich mieliście fotografów?
W Nowym Targu to tylko kwiaciarnie wchodzą w grę, chyba że właśnie o nie pytasz. Ja swoją dekorację karczmy robiłam sama i sama wiozłam kwiaty z Warszawy. Niestety kwiaciarnie w Zako nie są najlepsze Jest jedna fajna i jak szukasz kwiaciarni to polecam tylko trzeba odpowiednio wcześniej się udać, bo ja niestety się trochę spóźniłam i już nie miała miejsca żeby zrobić mi dekorację w każdym razie dziewczyna jest ogarnięta, ma dużą wiedzę, zawsze spory wybór kwiatów i robi ładne dekoracje. Kwiaciarnia nazywa się bodajże "Tajemniczy Ogród" i jest na tej samej ulicy co Obrochtówka.
Fryzjerkę spokojnie mogę polecić Ci swoją, jak będziesz chciała namiary daj znać Ja byłam z niej zadowolona, nawet chyba gdzieś wcześniej dodawałam zdjęcie Co do makijażu to nie pomogę niestety, bo sama zajmuje się wizażem i malowałam się sama. Fotografów mieliśmy akurat z Zabrza, ale najlepiej wybierzcie fotografa którego zdjęcia się Wam podobają, dzisiaj praktycznie każdy fotograf robi zdjęcia w całej Polsce
Hotele są super, Krocus też mi się bardzo podoba tylko trzeba też trochę zapłacić za pokój fajnym wyjściem są też wille. Często w bardzo fajnym stylu, bardziej kameralnie bo możecie wynająć całą wille na wyłączność no i ceny niższe
Co do Samanty to z całą pewnością używają trochę sztuczności, ale teraz praktycznie każda cukiernia tak robi, myślę że ta w Belvederze też. Ostatnio byłam na weselu w Zako i też mieli super ciasta. Oni akurat zamawiali pod jakieś specjalne życzenia typu mało cukru itp, dietetyczne bo tata Panny Młodej nie może czegoś tam jeść więc jeśli zależy Ci na cukierni mało sztucznej to mogę się zapytać o namiary
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-16, 13:50   #73
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: slub w Zakopanem

Cytat:
Napisane przez signa Pokaż wiadomość
W Nowym Targu to tylko kwiaciarnie wchodzą w grę, chyba że właśnie o nie pytasz. Ja swoją dekorację karczmy robiłam sama i sama wiozłam kwiaty z Warszawy. Niestety kwiaciarnie w Zako nie są najlepsze Jest jedna fajna i jak szukasz kwiaciarni to polecam tylko trzeba odpowiednio wcześniej się udać, bo ja niestety się trochę spóźniłam i już nie miała miejsca żeby zrobić mi dekorację w każdym razie dziewczyna jest ogarnięta, ma dużą wiedzę, zawsze spory wybór kwiatów i robi ładne dekoracje. Kwiaciarnia nazywa się bodajże "Tajemniczy Ogród" i jest na tej samej ulicy co Obrochtówka.
Fryzjerkę spokojnie mogę polecić Ci swoją, jak będziesz chciała namiary daj znać Ja byłam z niej zadowolona, nawet chyba gdzieś wcześniej dodawałam zdjęcie Co do makijażu to nie pomogę niestety, bo sama zajmuje się wizażem i malowałam się sama. Fotografów mieliśmy akurat z Zabrza, ale najlepiej wybierzcie fotografa którego zdjęcia się Wam podobają, dzisiaj praktycznie każdy fotograf robi zdjęcia w całej Polsce
Hotele są super, Krocus też mi się bardzo podoba tylko trzeba też trochę zapłacić za pokój fajnym wyjściem są też wille. Często w bardzo fajnym stylu, bardziej kameralnie bo możecie wynająć całą wille na wyłączność no i ceny niższe
Co do Samanty to z całą pewnością używają trochę sztuczności, ale teraz praktycznie każda cukiernia tak robi, myślę że ta w Belvederze też. Ostatnio byłam na weselu w Zako i też mieli super ciasta. Oni akurat zamawiali pod jakieś specjalne życzenia typu mało cukru itp, dietetyczne bo tata Panny Młodej nie może czegoś tam jeść więc jeśli zależy Ci na cukierni mało sztucznej to mogę się zapytać o namiary
Hej, dzięki wielkie za szczegółowe posty! Powoli myślimy nad własnym weselem z TZ i stąd mam mega prośbę: czy mogłabym prosić o namiary na fryzjerkę i mało-chemiczno-cukrową cukiernie? Będę bardzo wdzięczna
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 10:25   #74
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: slub w Zakopanem

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
Hej, dzięki wielkie za szczegółowe posty! Powoli myślimy nad własnym weselem z TZ i stąd mam mega prośbę: czy mogłabym prosić o namiary na fryzjerkę i mało-chemiczno-cukrową cukiernie? Będę bardzo wdzięczna

Cukiernia to Orawskie ciacho a fryzjerka jest z salonu na Drodze do Olczy 1 i nazywa się Dorota, sam salon Dorotka, tutaj masz numer 18 201 17 15 pozdrawiam i życzę powodzenia w organizacji
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-17, 10:44   #75
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: slub w Zakopanem

Cytat:
Napisane przez signa Pokaż wiadomość
Cukiernia to Orawskie ciacho a fryzjerka jest z salonu na Drodze do Olczy 1 i nazywa się Dorota, sam salon Dorotka, tutaj masz numer 18 201 17 15 pozdrawiam i życzę powodzenia w organizacji
Dziękuję bardzo! ojej, ale jestem szczęśliwa
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-04, 12:54   #76
eskaliptus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13
Dot.: slub w Zakopanem

Kochane wizazanki planujące slub w gorach lub tez te które maja te uroczystość za sobą nadal szukamy kontaktów do orkiestry weselnej grającej zarówno kawałki biesiadne jak i pozostałe typowe weselne utwory. Moze byc to zarówno orkiestra jak i dj. Wszystkim którzy podziela sie kontaktami dziękuje
eskaliptus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-05, 09:14   #77
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: slub w Zakopanem

Eskaliptus a gdzie robicie wesele i kiedy?

My juz wstepnie oglądalismy karczmy w Zakopcu, w marcu jedziemy na kilka dni obejrzeć jeszcze w innych miejscowościach pod na razie nasz typ to Karczma Młyniska - zna ktoś?
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-21, 20:29   #78
aga_tka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6
Dot.: slub w Zakopanem

Cześć Dziewczyny. Teraz ja zmagam się z organizacją ślubu i wesela w Zakopanem. Czy możecie mi polecić jakąś kapelę, która będzie grała muzykę góralską i rozrywkową? Jesteśmy już na 99% zdecydowani na Dwór Ślebody. Czy któraś z Was organizowała tam wesele lub była tam na weselu?
aga_tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 08:12   #79
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: slub w Zakopanem

myśmy tez myśleli o tym Dworze jednak szukamy czegoś co będzie miało ogródek na zewnątrz by w sierpniu można było sobie wychodzić i na drugi dzień zrobić grilla poprawinowego ale wnętrze mają piękne! Jedzenie w porządku, choć drogo moim zdaniem nawet jak na Zakopiec. Myślę że na wesele fajna opcja
a kiedy ślubujecie?
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-22, 11:07   #80
signa
Zadomowienie
 
Avatar signa
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1 165
GG do signa
Dot.: slub w Zakopanem

Cytat:
Napisane przez aga_tka Pokaż wiadomość
Cześć Dziewczyny. Teraz ja zmagam się z organizacją ślubu i wesela w Zakopanem. Czy możecie mi polecić jakąś kapelę, która będzie grała muzykę góralską i rozrywkową? Jesteśmy już na 99% zdecydowani na Dwór Ślebody. Czy któraś z Was organizowała tam wesele lub była tam na weselu?
Z kapelą góralską, którą będzie też grała muzykę rozrywkową może być problem...szczerze mówiąc nie spotkałam się z takim połączeniem i żeby grali na weselach. My mieliśmy to rozwiązane tak, że mieliśmy DJ i kapele góralską. Może zapytaj tam gdzie będziecie mieć wesele, może oni będą w stanie kogoś polecić. Na pewno jak organizują wesela widzieli nie jedną kapelę i z kimś mają kontakt, tam się ludzie znają
__________________

signa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 11:36   #81
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: slub w Zakopanem

Cytat:
Napisane przez signa Pokaż wiadomość
Z kapelą góralską, którą będzie też grała muzykę rozrywkową może być problem...szczerze mówiąc nie spotkałam się z takim połączeniem i żeby grali na weselach. My mieliśmy to rozwiązane tak, że mieliśmy DJ i kapele góralską. Może zapytaj tam gdzie będziecie mieć wesele, może oni będą w stanie kogoś polecić. Na pewno jak organizują wesela widzieli nie jedną kapelę i z kimś mają kontakt, tam się ludzie znają
Ja tak samo robię Kapela na ślub i pierwsze 2 godzinki a potem DJ
A co do zespołu "mieszanego" - polecano nam Jazgot
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 20:09   #82
aga_tka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 6
Dot.: slub w Zakopanem

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
myśmy tez myśleli o tym Dworze jednak szukamy czegoś co będzie miało ogródek na zewnątrz by w sierpniu można było sobie wychodzić i na drugi dzień zrobić grilla poprawinowego ale wnętrze mają piękne! Jedzenie w porządku, choć drogo moim zdaniem nawet jak na Zakopiec. Myślę że na wesele fajna opcja
a kiedy ślubujecie?
Nasz ślub jest 27 września. Na jakie miejsce się ostatecznie zdecydowałaś? My już dwa odrzuciliśmy. Dwór Ślebody jest trzeci i mam nadzieję ostatni. Rozważaliśmy też Siuchajsko, ale wystrój nam się nie podobał. Wiem, że z kapelą będzie ciężko. Dostaliśmy namiary na jedną, właśnie z Dworu Ślebody, która gra też muzykę rozrywkową, ale nie mają już terminu. Rozważamy wzięcie kapeli i DJa. A ile płacicie za taką opcję?
aga_tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 20:25   #83
helcia86
Raczkowanie
 
Avatar helcia86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 320
Dot.: slub w Zakopanem

My mamy zespol Eden z Pyzowki, ktory gral u naszych znajomych i goscie bardzo dobrze sie bawili. Fajnie graja, po goralsku i " normalnie" tez umowilismy sie ze od momentu blogoslawienstwa do poczatku wesela (1-2h) beda ubrani po goralsku, pozniej juz sie przebiora.
No i duzo nie biora
helcia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 08:06   #84
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: slub w Zakopanem

Cytat:
Napisane przez aga_tka Pokaż wiadomość
Nasz ślub jest 27 września. Na jakie miejsce się ostatecznie zdecydowałaś? My już dwa odrzuciliśmy. Dwór Ślebody jest trzeci i mam nadzieję ostatni. Rozważaliśmy też Siuchajsko, ale wystrój nam się nie podobał. Wiem, że z kapelą będzie ciężko. Dostaliśmy namiary na jedną, właśnie z Dworu Ślebody, która gra też muzykę rozrywkową, ale nie mają już terminu. Rozważamy wzięcie kapeli i DJa. A ile płacicie za taką opcję?
My mamy na 08.08.2015 wstepnie chcemy Karczmę Młyniska ale jeszcze w marcu jedziemy do Zakopca popatrzeć po mniejszych miejscowościach typu Białka, Poronin itp i wtedy zdecydujemy ostatecznie Znajomi rodziny TZ robili U Dziubasów i tam tez podobno świetnie było - co nawet widac po zdjęciach z wesela A w Siuchajsko bylismy w tym roku na sylwestra i było super jedzenia jak na wesele sama karczma fajna tylko za blisko drogi no i te duperele porozwieszane po karczmie nie bardzo nam pasują
Jeszcze nie wiemy ile za taką opcję, wszystko będę w marcu wiedziec

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

Cytat:
Napisane przez helcia86 Pokaż wiadomość
My mamy zespol Eden z Pyzowki, ktory gral u naszych znajomych i goscie bardzo dobrze sie bawili. Fajnie graja, po goralsku i " normalnie" tez umowilismy sie ze od momentu blogoslawienstwa do poczatku wesela (1-2h) beda ubrani po goralsku, pozniej juz sie przebiora.
No i duzo nie biora
O tez brzmi ciekawie zwłaszcza z tym przebraniem się Czy można wiedzieć z ciekawości ile biorą?
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 18:08   #85
helcia86
Raczkowanie
 
Avatar helcia86
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 320
Dot.: slub w Zakopanem

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------

[/COLOR]
O tez brzmi ciekawie zwłaszcza z tym przebraniem się Czy można wiedzieć z ciekawości ile biorą?
Za jeden dzien placimy 2800 ja sie na zespolach nie znam, ale bylam na weselu mioch znajomych gdzie oni grali, ludzie bardzo fajnie sie bawili, zabaw bylo ze 2-3, zadne obciachowe. mozecie do nich zadzwonic gdzie graja, podjechac i sprawdzic na zywo..a wlasnie sobie przypomnialam , ze kiedys nam mowili ze graja w Zadymie w Szaflarach w sumie nie wiem czy dalej przygrywaja, ale mozna sprawdzic

Beda grali u nas, a 2 tygodnie pozniej u naszych kolejnych znajomych
helcia86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 07:56   #86
eskaliptus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13
Dot.: slub w Zakopanem

Cytat:
Napisane przez Mirianka Pokaż wiadomość
Eskaliptus a gdzie robicie wesele i kiedy?

My juz wstepnie oglądalismy karczmy w Zakopcu, w marcu jedziemy na kilka dni obejrzeć jeszcze w innych miejscowościach pod na razie nasz typ to Karczma Młyniska - zna ktoś?
Mirianka wesele będzie pod koniec maja w restauracji Ziębówka
eskaliptus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 08:26   #87
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: slub w Zakopanem

Cytat:
Napisane przez eskaliptus Pokaż wiadomość
Mirianka wesele będzie pod koniec maja w restauracji Ziębówka
Oj piękna! kurcze, az sprawdziłam i hehe - tez mamy ją na liście do sprawdzenia w marcu
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-24, 14:26   #88
beta_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3
Dot.: slub w Zakopanem

Witam dawno mnie nie było
Torty z samanty, belvedere czy orawskiego ciacha nie są złe ale daleko im do naturalnych niestety. za to na podhalu można znaleźć firmy które oferują również wypiek ciasta i torty nie dość że bez chemii to niektóre jeszcze na zupełnie swojskich składnikach typu jaja masło mleko.
Co do kapeli ja poleciłabym Warsy i Sykowni byłam na Weselach z ich udziałem i było super muzyka zarówno regionalna, disco polo jak i zagraniczne kawałki.
Kwiaty i dekoracje polecałabym DekoracjeSzewczyk lub kwiaciarnie Tajemniczy Ogród, z tym że firma Szewczyk dysponuje dużym asortymentem elementów dekoratorskich i naprawdę jest w czym wybierać co rok coś nowego z gustem i jakością, zaś Tajemniczemu Ogrodowi nie można odmówić ładnych kompozycji jednak jeśli chodzi o dekoracje karczmy czy sal nie ma wielkiego wyboru co do wazonów czy innych elementów bukiety ślubne piękne.
Pozdrawiam
beta_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-25, 13:47   #89
Kingus2089
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 10
Dot.: slub w Zakopanem

Hejka Nasz ślub już za 4,5 miesiąca Wesele mamy w Tatrzańskim Borze w Małym Cichym? A zespół "Zbóje" czy ktoś był na weselu i ich udziałem?? Będą nam grać w kościele po góralsku a na sali już weselne kawałki. Jeżeli ktoś miał styczność z tym zespołem to proszę o opinie. Z góry dziękuje i pozdrawiam
Kingus2089 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-27, 12:44   #90
eskaliptus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13
Question Dot.: slub w Zakopanem

Cytat:
Napisane przez beta_ Pokaż wiadomość
Witam dawno mnie nie było
Torty z samanty, belvedere czy orawskiego ciacha nie są złe ale daleko im do naturalnych niestety. za to na podhalu można znaleźć firmy które oferują również wypiek ciasta i torty nie dość że bez chemii to niektóre jeszcze na zupełnie swojskich składnikach typu jaja masło mleko.
Co do kapeli ja poleciłabym Warsy i Sykowni byłam na Weselach z ich udziałem i było super muzyka zarówno regionalna, disco polo jak i zagraniczne kawałki.
Kwiaty i dekoracje polecałabym DekoracjeSzewczyk lub kwiaciarnie Tajemniczy Ogród, z tym że firma Szewczyk dysponuje dużym asortymentem elementów dekoratorskich i naprawdę jest w czym wybierać co rok coś nowego z gustem i jakością, zaś Tajemniczemu Ogrodowi nie można odmówić ładnych kompozycji jednak jeśli chodzi o dekoracje karczmy czy sal nie ma wielkiego wyboru co do wazonów czy innych elementów bukiety ślubne piękne.
Pozdrawiam
Droga beto_ dzięki za cenne rady. Czy możesz podać nazwy firm, które robią naturalne ciasta? Co do dekoracji faktycznie firma DekoracjeSzewczyk mają szeroką ofertę i będę z nich pewnie korzystać.
Czy możesz Ty lub któraś z wizażanek polecić kogoś w zakresie makijażu - makijażystki/wizażystki na terenie Małopolski z dojazdem? Większość proponowanych na tym forum jest już pozajmowanych, poza tym po zrobieniu małego wywiadu środowiskowego w tym zakresie stwierdzam, że mało której wizażystce zależy na kliencie. Poszukuję kogoś kto zrobi odważny makijaż, nie delikatny. Dopasowany do mnie. Mam spore wymagania, gdyż sama bardzo dobrze potrafię się malować, ale w ten dzień chciałabym aby ktoś inny za mnie to doskonale wykonał i mam tutaj na myśli również i makijaże dla moich bliskich, którzy również są chętni. Jeszcze jedno pytanie czy ktoś zna może i miał okazję bawić się na weselu, gdzie grała Kapela Sarpacka? Wybraliśmy ich na wesele, gdyż urzekli mnie od pierwszego słuchania ale nie mam pojęcia jak bawią muzyką gości weselnych a i też ciężko to od nich wyciągnąć.

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Moje wszystkie drogie przygotowujące się do za mąż pójścia i już mężate
Skoro i tak rozmawiamy w tym wątku o muzyce to może podzielicie się jakimiś tytułami piosenek biesiadnych, których nie może zabraknąć lub nie zabrakło na waszych weselach oraz jakie piosenki, muzykę chciałybyście mieć lub miałyście jako oprawę ceremonii ślubnej najważniejszego dla Was dnia w życiu?
eskaliptus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-14 13:16:01


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:18.