Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;) cz.VII - Strona 148 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-07-13, 08:33   #4411
Sunrise797
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-07
Wiadomości: 2
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Mam ten problem, że to moje ostatnie opakowanie i muszę pójść po receptę na nowe. Po wyjeździe brałam dopiero 3 tabletkę. Mogłam zajść w ciążę jeżeli kochałam się z chłopakiem po wzięciu tej "przegrzanej" tabletki? W kolejnych dniach też brałam tabletki z tego blistra i teraz się boję, że mogłam wpaść :/
Sunrise797 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-13, 09:20   #4412
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Myślę że ciąży z tego nie będzie, ale jednak pogalopowałabym po receptę.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-13, 10:49   #4413
myweakness118
Raczkowanie
 
Avatar myweakness118
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 319
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Od soboty bolą mnie nogi, dziś dzwoniłam do mojej gin i kazała mi odstawić...
Teraz mam do was pytanie. Dziś (poniedziałek) miałabym przyjąć 11. tabletkę. Czy mogę odstawić już teraz i jej nie wziąć, jeśli w ostatni piątek (po 8. tabl) uprawiałam seks bez zabezpieczenia? Czy bezpieczniej poczekać i wziąć te 14 tabletek i potem przerwać żeby ochrona była zachowana? Jak wy byście zrobiły?
Trochę się pogubiłam jak to dokładnie działa w takiej sytuacji :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myweakness118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-13, 11:46   #4414
vcxz322
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 8
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Tabletki biorę o godzinie 19:00, jednego dnia, chyba w czwartek, miałam 3 luźne stolce lecz po wzięciu tabletki już nic, tylko rano około 8 znów kolejny luźny stolec, jestem zabezpieczona??
vcxz322 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-13, 18:34   #4415
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez vcxz322 Pokaż wiadomość
Tabletki biorę o godzinie 19:00, jednego dnia, chyba w czwartek, miałam 3 luźne stolce lecz po wzięciu tabletki już nic, tylko rano około 8 znów kolejny luźny stolec, jestem zabezpieczona??
Tak, jesteś zabezpieczona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 19:34 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------

Cytat:
Napisane przez myweakness118 Pokaż wiadomość
Od soboty bolą mnie nogi, dziś dzwoniłam do mojej gin i kazała mi odstawić...
Teraz mam do was pytanie. Dziś (poniedziałek) miałabym przyjąć 11. tabletkę. Czy mogę odstawić już teraz i jej nie wziąć, jeśli w ostatni piątek (po 8. tabl) uprawiałam seks bez zabezpieczenia? Czy bezpieczniej poczekać i wziąć te 14 tabletek i potem przerwać żeby ochrona była zachowana? Jak wy byście zrobiły?
Trochę się pogubiłam jak to dokładnie działa w takiej sytuacji :/

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tabletki można odstawić w dowolnym momencie. Zrób tak, żeby Tobie było dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-13, 19:03   #4416
Pac11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 62
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Co do temperatury to kiedyś też miałam podobnie że były w tem ponad 30 stopni. W ulotce jest napisane, że nie ma szczególnych wskazań do przechowywania, a wyższa temperatura przez parę godzin nie ma wpływu. Musiałby to być dłuższy czas. Wtedy też wzięłam te tabletki do końca i nic się nie działo, nie było też plamień.
Pac11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-13, 19:41   #4417
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez myweakness118 Pokaż wiadomość
Właśnie nigdzie o tym w kwestii tabletek nie znalazłam, jedyne co mi pasuje opisem to nerwobóle, czyli możliwe że przypadłość psychosomatyczna Ale chciałam się dopytać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Powiem Ci, że też tak mam, ale to jest raczej nerwoból, bo nie zauważyłam korelacji z braniem tabletek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-07-13, 22:16   #4418
mampytanie332
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 7
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Niepotrzebnie
Wiadomo, lepiej tego dziurawca unikać, ale to była jednorazowa dawka, spokojnie.
Uspokoiłam się trochę i krwawienie z odstawienia przyszło o czasie, tak jak zawsze trzeciego dnia. Jedyna różnica, że wieczorem, a nie rano.
Ale kropli się już pozbyłam na przyszłość.
mampytanie332 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-14, 10:28   #4419
myweakness118
Raczkowanie
 
Avatar myweakness118
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 319
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Adrianna_8 Pokaż wiadomość

[/COLOR]Tabletki można odstawić w dowolnym momencie. Zrób tak, żeby Tobie było dobrze.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A nie ma tu znaczenia fakt, że plemniki niby potrafią przeżyć parę dni w drogach rodnych? Zanim uzyskałam odpowiedź na tym forum, przeszukałam internet, i na takiej stronie co na zadawane pytania odpowiadają lekarze, jakaś lekarka powiedziała, że plemniki mogą przeżyć od 7 do 9 dni, dlatego najlepiej tyle odczekać od ostatniego stosunku zanim odstawimy Co moim zdaniem jest bzdurą kompletną - z tego co czytałam w angielskich źródłach, one przeżywają max 5 dni w dobrych warunkach (których przy tabletkach nie ma). Jednak, jak zawsze, jakieś ziarno niepewności jest, i zastanawiam się, czy przypadkiem prawda nie tkwi gdzieś pomiędzy
To jak to w końcu wygląda? Na ulotce chyba by napisali coś innego niż "można odstawić w dowolnym dniu" (czy jakoś tak) gdyby tamta pani miała rację?
Chcę je odstawić jak najszybciej ale teraz mi się włączył schiz że jak odstawię to zajdę :/



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myweakness118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-14, 10:40   #4420
ewelina71373
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 71
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Kobietki a czy ból jajników takie kłucie jest normalne przy pierwszych tabletkach anty? dziś jest 8 dzień ,5 dni po okresie i 3 dni brązowego plamienia. Wczoraj był stosunek przy podcieraniu zamiast brązowej wydzieliny była krew ale na papierze. Rano było czysto a teraz znowu brązowe plamienie nie takie mocne. Moje pierwsze tabletki i tak się wszystkim przejmuję a wy mnie zawsze podtrzymujecie na duchu
ewelina71373 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-14, 13:39   #4421
Yunlee
Raczkowanie
 
Avatar Yunlee
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 212
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez myweakness118 Pokaż wiadomość
A nie ma tu znaczenia fakt, że plemniki niby potrafią przeżyć parę dni w drogach rodnych? Zanim uzyskałam odpowiedź na tym forum, przeszukałam internet, i na takiej stronie co na zadawane pytania odpowiadają lekarze, jakaś lekarka powiedziała, że plemniki mogą przeżyć od 7 do 9 dni, dlatego najlepiej tyle odczekać od ostatniego stosunku zanim odstawimy Co moim zdaniem jest bzdurą kompletną - z tego co czytałam w angielskich źródłach, one przeżywają max 5 dni w dobrych warunkach (których przy tabletkach nie ma). Jednak, jak zawsze, jakieś ziarno niepewności jest, i zastanawiam się, czy przypadkiem prawda nie tkwi gdzieś pomiędzy
To jak to w końcu wygląda? Na ulotce chyba by napisali coś innego niż "można odstawić w dowolnym dniu" (czy jakoś tak) gdyby tamta pani miała rację?
Chcę je odstawić jak najszybciej ale teraz mi się włączył schiz że jak odstawię to zajdę :/



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę, że owulacja nie odblokowuje się od razu, więc przez te kilka dni po odstawieniu plemniki już by obumarły. Ale skoro masz rozkminy to dla własnego komfortu psychicznego wzięłabym tych kilka tabletek więcej i odstawiła, kiedy będziesz zupełnie spokojna.
Yunlee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-14, 17:27   #4422
myweakness118
Raczkowanie
 
Avatar myweakness118
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 319
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Yunlee Pokaż wiadomość
Myślę, że owulacja nie odblokowuje się od razu, więc przez te kilka dni po odstawieniu plemniki już by obumarły. Ale skoro masz rozkminy to dla własnego komfortu psychicznego wzięłabym tych kilka tabletek więcej i odstawiła, kiedy będziesz zupełnie spokojna.
Tak chyba zrobię bo się zamęczę.. pierwszy raz to robiłam bez prezerwatywy, i pech chciał że zaraz na drugi dzień się zaczęło coś takiego dziać i muszę przerwać Dlatego też mam lekki schiz. Wezmę jeszcze ostatnie 2 tabletki, tj. jutro i w czwartek, i kończę.
Dziękuję wam za odpowiedzi!
Tak swoją drogą to odstawiał ktoś przez ból w nogach? Czy to przechodzi od razu czy trzeba długo czekać? Mam robić jakieś badania, po tych zaledwie kilkunastu tabsach mogło się coś poważnego zadziać? Niby taka mała dawka hormonów...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myweakness118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-14, 18:07   #4423
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez myweakness118 Pokaż wiadomość
Tak chyba zrobię bo się zamęczę.. pierwszy raz to robiłam bez prezerwatywy, i pech chciał że zaraz na drugi dzień się zaczęło coś takiego dziać i muszę przerwać Dlatego też mam lekki schiz. Wezmę jeszcze ostatnie 2 tabletki, tj. jutro i w czwartek, i kończę.
Dziękuję wam za odpowiedzi!
Tak swoją drogą to odstawiał ktoś przez ból w nogach? Czy to przechodzi od razu czy trzeba długo czekać? Mam robić jakieś badania, po tych zaledwie kilkunastu tabsach mogło się coś poważnego zadziać? Niby taka mała dawka hormonów...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz co, ja uważam, że przez kilkanaście dni nie mogło się za dużo wydarzyć i biorąc pod uwagę Twoje posty, myślę, że część lub większość objawów była psychosomatyczna. Natomiast to chyba dobrze, że odstawiasz tabletki, skoro powodowały u Ciebie tyle lęków.

Ja bym się nie martwiła żadnymi badaniami. Odstawisz tabletki, dojdziesz do siebie i zobaczysz, czy bóle powrócą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-14, 19:36   #4424
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-14, 20:11   #4425
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 882
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Też tak miałam, następnie kłucie przerodziło się w takie uczucie jakby ktoś ściskał mi łydkę i musiałam zmienić na lek o bardzo niskiej dawce.
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-14, 20:13   #4426
myweakness118
Raczkowanie
 
Avatar myweakness118
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 319
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez kasia2209 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Mnie najpierw bolało głównie wzdłuż piszczeli, takie dziwne uczucie, jakby mięśnie się tam napinały. Czułam to bez przerwy, i non stop jak siedziałam to przebierałam nogami, takie to było nie do zniesienia.. Potem doszło jeszcze kłucie w łydkach, kostkach, i właśnie przy piszczelach.
Teraz zauważyłam, że na dwóch stopach (na wierzchniej stronie) wyszły mi takie bardzo widoczne żyły Ale generalnie widoczne żyły to chyba normalne przy tabletkach?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myweakness118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-15, 11:09   #4427
ewelina71373
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 71
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Dziewczyny kiedy mam iść do ginekologa? Moje pierwsze tabletki anty i już od 10 dni mam brązowe plamienia i czasami wieczorem pojawia mi się krew.Pierwszą tabletkę wzięłam w 1 dzień krwawienia okres trwa u mnie 5 dni czyli 5 dni już mam plamienia . do tego pobolewają mnie jajnik. Kiedy iśc do ginekologa po zmianę tabletek ? i czy wgl. na tym etapie można już powiedzieć,że tabletki mi nie pasują?
ewelina71373 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-15, 16:02   #4428
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez ewelina71373 Pokaż wiadomość
i czy wgl. na tym etapie można już powiedzieć,że tabletki mi nie pasują?
W temacie plamień nie, one się mogą utrzymywać nawet do 3-4 miesięcy. Ale jeśli się niepokoisz, to po prostu skonsultuj się z ginem, to jest najlepsze źródło informacji
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-15, 21:48   #4429
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez ewelina71373 Pokaż wiadomość
Dziewczyny kiedy mam iść do ginekologa? Moje pierwsze tabletki anty i już od 10 dni mam brązowe plamienia i czasami wieczorem pojawia mi się krew.Pierwszą tabletkę wzięłam w 1 dzień krwawienia okres trwa u mnie 5 dni czyli 5 dni już mam plamienia . do tego pobolewają mnie jajnik. Kiedy iśc do ginekologa po zmianę tabletek ? i czy wgl. na tym etapie można już powiedzieć,że tabletki mi nie pasują?
To dość częste. Moja miesiączka (kiedy zaczęłam brać tabsy) trwała kilkanaście dni. Potem plamienia nie wróciły, więc daj sobie jeszcze czas.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-07-16, 12:14   #4430
niezaleeznaxdd
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 4
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Kobietki mam pytanie
Czy to normalne również mam problemy z plamieniem. Miesiączka trwa u mnie już 11 dni . 5 dni takie ostrego krwawienia (tyle trwa u mnie okres) później plamienie na początku dosyć mocne teraz słabsze przy podcieraniu mało co jest.. ale na wkładce w ciągu dnia trochę poleci . Brązowa wydzielina,ale od 3 dni pojawia się również żywa krew,ale tylko przy podcieraniu jest chwilę i zmienia się w brązowe to coś. Normalne to ? Pierwsze moje tabletki .
niezaleeznaxdd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-16, 14:06   #4431
myweakness118
Raczkowanie
 
Avatar myweakness118
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 319
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez niezaleeznaxdd Pokaż wiadomość
Kobietki mam pytanie
Czy to normalne również mam problemy z plamieniem. Miesiączka trwa u mnie już 11 dni . 5 dni takie ostrego krwawienia (tyle trwa u mnie okres) później plamienie na początku dosyć mocne teraz słabsze przy podcieraniu mało co jest.. ale na wkładce w ciągu dnia trochę poleci . Brązowa wydzielina,ale od 3 dni pojawia się również żywa krew,ale tylko przy podcieraniu jest chwilę i zmienia się w brązowe to coś. Normalne to ? Pierwsze moje tabletki .
Wystarczy przeczytać powyższe posty, co chwilę pojawia się to pytanie i odpowiedź jest zawsze taka sama - plamienie i dłuższy okres są normalne przy pierwszym opakowaniu. Jak ci nie minie przy drugim czy trzecim to możesz poprosić ginekologa o zmianę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
myweakness118 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-16, 16:01   #4432
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 882
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez myweakness118 Pokaż wiadomość
Wystarczy przeczytać powyższe posty, co chwilę pojawia się to pytanie i odpowiedź jest zawsze taka sama - plamienie i dłuższy okres są normalne przy pierwszym opakowaniu. Jak ci nie minie przy drugim czy trzecim to możesz poprosić ginekologa o zmianę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W przypadku niektórych tabletek takie krwawienia mogą występować również w trakcie drugiego jak i trzeciego opakowania - tak napisano w ulotce moich tabletek i tak mówił mi lekarz, więc przez pierwsze 3 m-ce raczej bym się tym nie martwiła. Sama miałam takie objawy, a potem wszystko już było ok.
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-17, 11:21   #4433
Szypaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-05
Wiadomości: 15
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Hej! W sobotę 11.07 wzięłam tabletkę antykoncepcyjną o godzinie 21, jednak wystąpiła u mnie niestrawność, ból żołądka i uczucie cofania się jedzenia do gardła, jednak bez wymiotów. Po drzemce, o ok 23 uczucie minęło. Czy tabletka wchłonęła się prawidłowo?
Szypaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-17, 12:52   #4434
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez Szypaa Pokaż wiadomość
Hej! W sobotę 11.07 wzięłam tabletkę antykoncepcyjną o godzinie 21, jednak wystąpiła u mnie niestrawność, ból żołądka i uczucie cofania się jedzenia do gardła, jednak bez wymiotów. Po drzemce, o ok 23 uczucie minęło. Czy tabletka wchłonęła się prawidłowo?
Tak, prawidłowo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-19, 19:52   #4435
mlko92
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 185
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cześć,


od 10.07. czyli pierwszego dnia cyklu biorę tabletki antykoncepcyjne Vines. Jakoś po wzięciu drugiej czy trzeciej tabletki (nie pamiętam dokładnie) po niecałej godzinie od wzięcia zjadłam banana, po którym wylądowałam w łazience i oddałam jednorazowy luźny stolec. Potem już nic. Czy mimo tego ochrona antykoncepcyjna pozostała? Z góry dzięki za odpowiedź.
__________________
W taki dzień jak ten Marco Polo wyruszył do Chin. Jakie są Twoje plany na dzisiaj?
mlko92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-20, 07:27   #4436
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez mlko92 Pokaż wiadomość
Cześć,


od 10.07. czyli pierwszego dnia cyklu biorę tabletki antykoncepcyjne Vines. Jakoś po wzięciu drugiej czy trzeciej tabletki (nie pamiętam dokładnie) po niecałej godzinie od wzięcia zjadłam banana, po którym wylądowałam w łazience i oddałam jednorazowy luźny stolec. Potem już nic. Czy mimo tego ochrona antykoncepcyjna pozostała? Z góry dzięki za odpowiedź.
Tak, jeden luźny stolec to nie biegunka.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-20, 10:55   #4437
ewelina71373
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 71
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Dziewczyny a czy wy podczas brania tabletek anty macie jakiś śluz? ja od 14 dni mam plamienia moje pierwsze tabsy. Dziś nie mam plamień ale jest biały śluz. Jakieś 2 dni temu tak samo miałam biały śluz a następnego dnia powróciło plamienie brunatne. Co oznacza właściwie taki biały śluz?
ewelina71373 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-20, 12:40   #4438
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez ewelina71373 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy wy podczas brania tabletek anty macie jakiś śluz?
Indywidualna sprawa, niektóre kobiety narzekają na suchość, bo tabletki anty hamują wydzielanie śluzu, inne kobiety mają normalnie śluz. Ja mam.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-20, 12:59   #4439
Adrianna_8
Zakorzenienie
 
Avatar Adrianna_8
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 9 612
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Cytat:
Napisane przez ewelina71373 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy wy podczas brania tabletek anty macie jakiś śluz? ja od 14 dni mam plamienia moje pierwsze tabsy. Dziś nie mam plamień ale jest biały śluz. Jakieś 2 dni temu tak samo miałam biały śluz a następnego dnia powróciło plamienie brunatne. Co oznacza właściwie taki biały śluz?
Ja na antykoncepcji hormonalnej mam śluz. Czasem biały, czasem typowy dla dni płodnych przy normalnym cyklu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Adrianna_8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-07-20, 13:01   #4440
kasia2209
Zakorzenienie
 
Avatar kasia2209
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie Dąbrowskie
Wiadomości: 11 466
Dot.: Bierzemy tabletki antykoncepcyjne i NIE jesteśmy w ciąży-wątek ANTYschizowy ;)

Treść usunięta
kasia2209 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-06-07 10:57:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:40.