Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy! - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-01-15, 08:25   #3241
ogwiazdka
Wtajemniczenie
 
Avatar ogwiazdka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 831
GG do ogwiazdka
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Wonderwall - gratuluję!

Ja mam dzisiaj 2 kolosy, a na żaden nie jestem dobrze przygotowana
I przez was też zaczęłam myśleć o prezencie na walentynki i coś udało mi się wymyśleć! Poszukam w sklepach takich ogromnych (w sensie o dużej średnicy, a bardziej niskich) kubków-serduszek, tak by oba razem do siebie idealnie pasowały Kiedyś miałam takie perfumy, że damskie i męskie razem tworzyły serce, to może kubki też takie znajdę. A że my nałogowo pijemy kakao z bitą śmietaną, to się przydadzą
__________________
Mój blog --> http://fashionable-lady.blogspot.com/
Zapraszam

Blog zawieszony





ogwiazdka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 08:54   #3242
Margaretka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 32
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez ogwiazdka Pokaż wiadomość
Wonderwall - gratuluję!

Ja mam dzisiaj 2 kolosy, a na żaden nie jestem dobrze przygotowana
I przez was też zaczęłam myśleć o prezencie na walentynki i coś udało mi się wymyśleć! Poszukam w sklepach takich ogromnych (w sensie o dużej średnicy, a bardziej niskich) kubków-serduszek, tak by oba razem do siebie idealnie pasowały Kiedyś miałam takie perfumy, że damskie i męskie razem tworzyły serce, to może kubki też takie znajdę. A że my nałogowo pijemy kakao z bitą śmietaną, to się przydadzą
Dobry pomysł, super są te "zakochane kubeczki" na allegro takie widziałam, mój ma fioła na punkcie swojego ulubionego kubka i nie zamieniłby go na żaden inny, to nie dla niego niestety
Margaretka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 09:07   #3243
aikaterina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

hejka dop zob ten watek i tak sie zast czy nadal jestes w tym zwiazku. ja bylam z mezczyzna ponad 20 lat starszym. na poczatku niby ok bo od razu jak zamieszkalismy to do mnie nalezalo pranie sprzatanie i gotowanie a jego obowiazki - wykorzystywanie mnie i zdradzanie. nic dobrego z tego nie wynik, po 3 latach rozstalismy sie a w lutym bedziemy miec sprawe w sadzie o psiaka ktorego ja kupilam. on wie ze ja mala kocham najb na swiecie i tylko ja sie nia zajmowalam w trakcie nasz zwiazku takze teraz chce mi zrobic na zlosc - to sie nazywa urazona 'meska' duma. pozdr i mam nadz ze w twoim zwiaz wsz oki
aikaterina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 09:14   #3244
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez nataluska175 Pokaż wiadomość
M. milczy... daj mi nr-nakopie mu do d***!
oj chętnie bym skorzystała z Twojej 'usługi'
Cytat:
Napisane przez nataluska175
Dzis M. poprosil mnie o zdjecie.. moich dloni. Ma na nich punkcie fiola. Wyslalam i oto co napisal: "Zrób zdjęcia każdego fragmentu Twego ciała,a zajmiesz mi mój cały czas na
bardzo długo. Mógłbym wpatrywać się w to zdjęcie bez wytchnienia,
paznokcie, linie papilarne, zgięcia skóry, odcień ciała...jestem
zachwycony Natalia".. To samo ma ze stopami-magiczny jest.
o kurczę..niezły
Cytat:
Napisane przez nataluska175
Behind, wez porusz sprawe z M, bo chetnie bym sie z Wami umowila na jakies babskie pogaduchy-zakrapiane oczywiscie
Ale cóż ja mogę więcej zrobić?W śr pierwsza napisałam. Wczoraj cisza. JAk tylko coś zaproponuję itp. to on zapracowany albo chory..gorzej jak z babą

ogwiazdka - powodzenia Takie kubki bardzo fajnu pomysł

baobabka - jak jest okazja to korzystaj i leć na ten koncert!

wonderwall - hmmm..to ciekawe..razem nie jesteście,a tu się Egipt szykuje...super

Gosiu - faktycznie czasem trzeba sobie popłakać..przez tel. to zawsze nie to samo co na żywo,ale wytrwałości!

W sumie to możemy sie spotkac po sesjach..co o tym myślicie?
__________________

Edytowane przez behindblueeyes
Czas edycji: 2010-01-15 o 09:45
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 09:40   #3245
Margaretka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 32
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez aikaterina Pokaż wiadomość
hejka dop zob ten watek i tak sie zast czy nadal jestes w tym zwiazku. ja bylam z mezczyzna ponad 20 lat starszym. na poczatku niby ok bo od razu jak zamieszkalismy to do mnie nalezalo pranie sprzatanie i gotowanie a jego obowiazki - wykorzystywanie mnie i zdradzanie. nic dobrego z tego nie wynik, po 3 latach rozstalismy sie a w lutym bedziemy miec sprawe w sadzie o psiaka ktorego ja kupilam. on wie ze ja mala kocham najb na swiecie i tylko ja sie nia zajmowalam w trakcie nasz zwiazku takze teraz chce mi zrobic na zlosc - to sie nazywa urazona 'meska' duma. pozdr i mam nadz ze w twoim zwiaz wsz oki
A do kogo jest ten wpis?
Margaretka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 10:27   #3246
asiaczek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 261
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Hej kobietki
Cieszę się, że większości wszystko tak fajnie się układa, bo trzymam za Was wszystkie mocniutko kciuki! Wierzę, że niedługo wszystkie będziemy tu pisać tylko o naszym szczęściu i wybierzemy się na wspólne oblewanie

Ja mam dzisiaj gorszy dzień, martwię się zdrówkiem, bo od jakiegoś czasu cały czas mam z nim kłopoty Cały czas coś się piepszy Ale nie będę tu się o tym rozpisywać, bo to ma być pozytywny wątek Po prostu czasami przychodzi ten gorszy dzień.

A tak poza tym to też zaczynam myśleć o walentynkach. Szkoda, że wypadają w niedzielę, bo na niespodziankę w postaci kolacji ze świecami nie mam szans. No chyba, że wygonię męża na cały dzień z domu, ale wtedy się domyśli i nie będzie niespodzianki. Myślę o tym, żeby kupić bilety do kina na jakiś fajny film. A wiecie może czy 14 lutego będą jeszcze grali "Avatar"?

Miłego dnia Wam wszystkim życzę
asiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 10:43   #3247
morenica
Zakorzenienie
 
Avatar morenica
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z domu :-)
Wiadomości: 3 454
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Ogwiazdka powodzenia na kolokwiach ja mam w przyszłym tygodniu w sobotę i kurde obiecałam sobie, że jutro wyłączam komórkę i uczę się

właśnie napisałam do Niego eska, czy zobaczymy się dzisiaj bo nie wiem czy mam wracać do domu. a tak wybiorę się na zakupy i na jakiś obiad na mieście i poczekam na Niego. I napisałam jeszcze że mam na Niego ochotę. a On napisał tylko: ok :p oj ta ich wylewność. ale juz się po roku do tego przyzwyczaiłam :p
morenica jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-15, 11:45   #3248
Margaretka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 32
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

A mój siedzi w biurze obok, jakoś ta pogoda tak mnie nastraja, że nie chcę mi się go zachęcać na wieczór. Wczoraj jak był grać w piłkę z kolegami to się wyszykowałam, wybalsamowałam itd. ale jakoś tak się tym zmęczyłam, że marzyłam tylko, żeby zasnąć
Margaretka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 11:59   #3249
asiaczek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 261
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Margaretka88 Pokaż wiadomość
A mój siedzi w biurze obok, jakoś ta pogoda tak mnie nastraja, że nie chcę mi się go zachęcać na wieczór. Wczoraj jak był grać w piłkę z kolegami to się wyszykowałam, wybalsamowałam itd. ale jakoś tak się tym zmęczyłam, że marzyłam tylko, żeby zasnąć
Oj fakt, mnie też ostatnio dopadła jakaś zimowa chandra przez tą pogodę... A teraz też nie będziemy mieli za bardzo prywatności, bo zaprosiłam mamę na weekend Na szczęście mój mąż bardzo lubi swoją teściową i mają świetny kontakt
Co nie zmienia faktu, że pewnie nastawił się na miły weekend tylko we dwoje

Edytowane przez asiaczek_
Czas edycji: 2010-01-15 o 12:00
asiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 12:03   #3250
Margaretka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 32
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez asiaczek_ Pokaż wiadomość
Oj fakt, mnie też ostatnio dopadła jakaś zimowa chandra przez tą pogodę... A teraz też nie będziemy mieli za bardzo prywatności, bo zaprosiłam mamę na weekend Na szczęście mój mąż bardzo lubi swoją teściową i mają świetny kontakt
Co nie zmienia faktu, że pewnie nastawił się na miły weekend tylko we dwoje
Tak, to jest kolejna korzyść z tą różnicą wieku. Jak rodzice zaakcpetują to mają lepszy kontakt z takim starszym partnerem córki Mój TŻ jest o rok młodszy od mojej mamy i zawsze ją zagaduje na śmierć jak do nas przyjeżdża.
Margaretka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 12:11   #3251
malgoskagc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 366
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

a moja mama zuoelnie nie moze sie pogodzić z tym. nie zna nawet Go dobrze, ale nie pała miloscią do Niego. Może kiedyś się przyzwyczai. Mam taką nadzieję.
Wasi rodzice od razu to zaakceptowali? Moja mama była w szoku!
malgoskagc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 12:18   #3252
asiaczek_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: W-w
Wiadomości: 261
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Margaretka88 Pokaż wiadomość
Tak, to jest kolejna korzyść z tą różnicą wieku. Jak rodzice zaakcpetują to mają lepszy kontakt z takim starszym partnerem córki Mój TŻ jest o rok młodszy od mojej mamy i zawsze ją zagaduje na śmierć jak do nas przyjeżdża.
U mnie ta różnica też nie jest tak wielka (9 lat) ale mimo wszystko coś w tym jest. Moja mama od początku naszego związku traktowała mojego Tż-ta bardzo poważnie. Zaimponował jej swoją dojrzałością i od początku była za naszymi zaręczynami po 3 m-cach związku i ślubem po 1,5 roku. Teraz nie może doczekać się wnuków

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:15 ----------

Cytat:
Napisane przez malgoskagc Pokaż wiadomość
a moja mama zuoelnie nie moze sie pogodzić z tym. nie zna nawet Go dobrze, ale nie pała miloscią do Niego. Może kiedyś się przyzwyczai. Mam taką nadzieję.
Wasi rodzice od razu to zaakceptowali? Moja mama była w szoku!
To pewnie dlatego, że nie zna Go dobrze. Na pewno się przyzwyczai i kiedyś dojdzie do niej, że Wasz związek jest poważny. To tylko kwestia czasu.
asiaczek_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 13:21   #3253
nataluska175
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: ...koniec świata...
Wiadomości: 1 024
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez malgoskagc Pokaż wiadomość
właśnie! ja też bym sie wybrała, potrzebuje się wyluzowa, ale póki co sesja przede mna - weekend tez nie mój!
Mnie oczy szczypia od płaczu ale przynajmniej sobie wyjaśniłam pare spraw z moim mężczyzną. ale kłótnie przez telefon i gg są takie trudne! a ja w dodatku przed okresem :/
O to widze nieciekawie..
a o co poszlo z Tztem? ja weekend spedzam z ksiazka... sesja

Cytat:
Napisane przez baobabka Pokaż wiadomość
Aaaaa! On gra koncert! Poszłabym, ale się boję..boję się wyjść na jakąś pseudofankę małolatę, która leci na każdego muzyka :P...eeech..zróbcie coś !

I buziaki dla wszystkich szczęśliwie zakochanych
No przeeeeestan!-szczesciu trzeba pomoc a co on gra? jaki rodzaj muzyki?

Cytat:
Napisane przez wonderwall Pokaż wiadomość
No właśnie jak :P, ja mam dziś 2 zal i egzamin a głowa pusta .



Oj niekoniecznie, przecież muzyka jest ogólnodostępnym środkiem przekazu :P

Ja już po rozmowie z moim K. no oczywiśnie nie obyło się od podniesionych głosów i paru łez :-D ! Były żale i obawy, a Nasza rozmowa nigdy nie była jeszcze tak przepełniona wszelakimi emocjami..
I wszystko rozwiązało się w kilku minutkach, gdy ja już wyczerpana brakiem jakiejkolwiek odpowiedzi wstała i mu mówie, że jestem za młoda i nie chce przez Niego cierpieć, więc wolę zapomnieć skoro On ciągle niezdecydowany, poprosiłam zeby do mnie nie dzownił i nie pisał, bo będzie mi tak łatwiej<naprawde, chciałam to juz zakończyć> ! Kiedy miałam wychodzić, zapytał czy tak po prostu go zostawie i to skończe wszystko a ja że nie jesteśmy razem to jak mogę zakończyć coś co nawet początku nie miało.
No i nie wytrzymał przytulił, pocałował, powiedział że mnie potrzebuje, że che żebym została,zebyśmy spróbowali to wszystko poukładać

No jestem w siódmym niebie Dziś rano już dzwonił, bo chcemy lecieć w ferie do egiptu, i mówi że już coś wypatrzył

Lece się coś pouczyć, choć ciężko bedzie , Miłego Dnia Dziewczyny !
O matko-gratuluje! Jak sie wszystko pieknie poukladalo niech moc bedzie z Toba-tez ide do ksiazek!

Cytat:
Napisane przez morenica Pokaż wiadomość

Nataluska dzięki dokładnie o tę piosenkę mi chodziło. wczoraj cały wieczór słuchałam i jestem oczarowana dosłownie
A co do romantycznej kolacji w domu to nie mamy jak, bo u mnie rodzice, a oni Go nie akceptują, nawet nie wiedzą, że spotykam się z Nim, a u Niego też nie ma jak.
Nie mam jeszcze zresztą pomysłów.

Wczoraj powiedziałam o koledze z pracy :p Nie okazał zazdrości, ale zaczął się śmiać. Ale potem był taki miły, zaczął mówić, że lubi mnie słuchać, że rozumiemy się bez słów itd
A prosze ja tez uwielbiam te piosenke... wogole Leona Lewis i jej glosisko a ile jestes z Tztem? Chyba tak uciazliwie sie ukrywac?

Cytat:
Napisane przez aikaterina Pokaż wiadomość
hejka dop zob ten watek i tak sie zast czy nadal jestes w tym zwiazku. ja bylam z mezczyzna ponad 20 lat starszym. na poczatku niby ok bo od razu jak zamieszkalismy to do mnie nalezalo pranie sprzatanie i gotowanie a jego obowiazki - wykorzystywanie mnie i zdradzanie. nic dobrego z tego nie wynik, po 3 latach rozstalismy sie a w lutym bedziemy miec sprawe w sadzie o psiaka ktorego ja kupilam. on wie ze ja mala kocham najb na swiecie i tylko ja sie nia zajmowalam w trakcie nasz zwiazku takze teraz chce mi zrobic na zlosc - to sie nazywa urazona 'meska' duma. pozdr i mam nadz ze w twoim zwiaz wsz oki
Ale psychol

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
oj chętnie bym skorzystała z Twojej 'usługi'


Ale cóż ja mogę więcej zrobić?W śr pierwsza napisałam. Wczoraj cisza. JAk tylko coś zaproponuję itp. to on zapracowany albo chory..gorzej jak z babą

W sumie to możemy sie spotkac po sesjach..co o tym myślicie?
niech go tylko spotkam przydzymiony ten M. - masz racje, gorzej z nim niz z baba a na oblewanie w lutym sie mozemy umowic- tylko gdzie? gdzies w srodku Polski, czy jak?

Cytat:
Napisane przez asiaczek_ Pokaż wiadomość

Ja mam dzisiaj gorszy dzień, martwię się zdrówkiem, bo od jakiegoś czasu cały czas mam z nim kłopoty Cały czas coś się piepszy Ale nie będę tu się o tym rozpisywać, bo to ma być pozytywny wątek Po prostu czasami przychodzi ten gorszy dzień.

A tak poza tym to też zaczynam myśleć o walentynkach. Szkoda, że wypadają w niedzielę, bo na niespodziankę w postaci kolacji ze świecami nie mam szans. No chyba, że wygonię męża na cały dzień z domu, ale wtedy się domyśli i nie będzie niespodzianki. Myślę o tym, żeby kupić bilety do kina na jakiś fajny film. A wiecie może czy 14 lutego będą jeszcze grali "Avatar"?
Kurde, do 14 juz moga go nie grac... Ale-w lechu sa jako dodatke okulary 3d-takie prowizoryczne, wiec sciagasz film i jak w kinie zdrowka

Cytat:
Napisane przez morenica Pokaż wiadomość
Ogwiazdka powodzenia na kolokwiach ja mam w przyszłym tygodniu w sobotę i kurde obiecałam sobie, że jutro wyłączam komórkę i uczę się

właśnie napisałam do Niego eska, czy zobaczymy się dzisiaj bo nie wiem czy mam wracać do domu. a tak wybiorę się na zakupy i na jakiś obiad na mieście i poczekam na Niego. I napisałam jeszcze że mam na Niego ochotę. a On napisał tylko: ok :p oj ta ich wylewność. ale juz się po roku do tego przyzwyczaiłam :p
"ok"-rozwalajace
__________________
gdy rozczarowują nas Ci, których jesteśmy najbardziej pewni...


nataluska175 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 14:06   #3254
morenica
Zakorzenienie
 
Avatar morenica
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: z domu :-)
Wiadomości: 3 454
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez nataluska175 Pokaż wiadomość
A prosze ja tez uwielbiam te piosenke... wogole Leona Lewis i jej glosisko a ile jestes z Tztem? Chyba tak uciazliwie sie ukrywac?
Znamy się 3 lata, a tak że jesteśmy ze sobą to 1,5 roku.
No nie powiem, żeby było to łatwe. Ale narazie musi tak być jak jest. A ja jestem z Nim naprawdę szczęśliwa. czasem sama się zastanawiam co ja w Nim widzę :P
morenica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 14:21   #3255
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez nataluska175 Pokaż wiadomość
O
a na oblewanie w lutym sie mozemy umowic- tylko gdzie? gdzies w srodku Polski, czy jak?
no najlepiej gdzieś na środku żeby było sprawiedliwie
Cytat:
Napisane przez morenica
właśnie napisałam do Niego eska, czy zobaczymy się dzisiaj bo nie wiem czy mam wracać do domu. a tak wybiorę się na zakupy i na jakiś obiad na mieście i poczekam na Niego. I napisałam jeszcze że mam na Niego ochotę. a On napisał tylko: ok :p oj ta ich wylewność. ale juz się po roku do tego przyzwyczaiłam :p
rzeczywiście..hehe widzę,że oni wszyscy tacy anty-smsowi
Cytat:
Napisane przez malgoskagc
a moja mama zuoelnie nie moze sie pogodzić z tym. nie zna nawet Go dobrze, ale nie pała miloscią do Niego. Może kiedyś się przyzwyczai. Mam taką nadzieję.
Na pewno się przyzwyczai. Na początku to pewnie jest spore zdziwienie..ale w końcu musi byc akceptacja..
Ja osobiście nie wyobrażam sobie jaka byłaby reakcja moich rodziców..heh. Mam z rodzicami świetny kontakt, z mamą to w ogóle moge o wszystkim porozmawiac. Ale pewnie zbyt szczęsliwa to by nie była..Chociaż często podpytywałam co i jak z różnią wieku..i tak do 30tki wg niej jest ok
szanuję ich zdanie, niemniej to moje życie i właście sama musze podejmować dezycje z nim związane

Cytat:
Napisane przez foremka001
Ja proponuje nad morzem
jak dla mnie może być, ale dziewczynom z południa to chyba nie będzie na rękę
__________________

Edytowane przez behindblueeyes
Czas edycji: 2010-01-15 o 14:42
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 14:32   #3256
foremka001
Rozeznanie
 
Avatar foremka001
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 783
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
no najlepiej gdzieś na środku żeby było sprawiedliwie
Ja proponuje nad morzem
__________________
foremka001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 15:13   #3257
nataluska175
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: ...koniec świata...
Wiadomości: 1 024
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez morenica Pokaż wiadomość
Znamy się 3 lata, a tak że jesteśmy ze sobą to 1,5 roku.
No nie powiem, żeby było to łatwe. Ale narazie musi tak być jak jest. A ja jestem z Nim naprawdę szczęśliwa. czasem sama się zastanawiam co ja w Nim widzę :P
I Twoi Rodzice o niczym nie wiedza? Podziwiam za wytrwalosc;/

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
no najlepiej gdzieś na środku żeby było sprawiedliwie

rzeczywiście..hehe widzę,że oni wszyscy tacy anty-smsowi

Na pewno się przyzwyczai. Na początku to pewnie jest spore zdziwienie..ale w końcu musi byc akceptacja..
Ja osobiście nie wyobrażam sobie jaka byłaby reakcja moich rodziców..heh. Mam z rodzicami świetny kontakt, z mamą to w ogóle moge o wszystkim porozmawiac. Ale pewnie zbyt szczęsliwa to by nie była..Chociaż często podpytywałam co i jak z różnią wieku..i tak do 30tki wg niej jest ok
szanuję ich zdanie, niemniej to moje życie i właście sama musze podejmować dezycje z nim związane


jak dla mnie może być, ale dziewczynom z południa to chyba nie będzie na rękę
11 lat roznicy, to wg calkiem w porzadku.. tym bardziej, ze M nie ma dzieci,ani zony, wiec wydaje mi sie,ze skoro masz tak dobry kontakt z mama, to powinna zrozumiec Twoja (przyszla?) decyzje
Ja Wam dam morze.. ja w gorach proponuje;P albo Krakow-piekne miasto, mowie Wam Dziewczyyyyyny:P
__________________
gdy rozczarowują nas Ci, których jesteśmy najbardziej pewni...


nataluska175 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 15:19   #3258
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez nataluska175 Pokaż wiadomość
11 lat roznicy, to wg calkiem w porzadku.. tym bardziej, ze M nie ma dzieci,ani zony, wiec wydaje mi sie,ze skoro masz tak dobry kontakt z mama, to powinna zrozumiec Twoja (przyszla?) decyzje
Między nami jest 14 lat różnicy..a poza tym on ma syna..dla mnie różnia jest do przyjęcia,ale miałam wielki dylemat jak dowiedziałam się,że jest dzieciaty Byłam w takim szoku..I podejrzewam,że ten 'szczegół' były nieciekawy dla rodziców...(jego syn mieszka w innym mieście ze swoją mamą..nigdy sie nie pobrali z M.)
Myślałam o tym dośc intensynie i stwierdziłam,że mimo to chciałabym z nim być..Chociaż zawsze się zarzekałam,że nie..nigdy..

W ogóle jeśli kiedyś doszłoby do tego,że bylibyśmy razem..to chyba nie powiedziałabym od razu rodzicom,że on ma dziecko..Echh..póki co się tym nie martwię.Bo narazie to sie na nic nie zanosi

Byłam na zakupach i sobie troszkę poprawiłam humor. I chyba mnie grypa bierze,bo niewyraźnie się czuję

Wczoraj jak zrobiłam się dostępna do zagadał do mnie W. (pisalam już tu o nim, poznaliśmy się w grudniu na impr., ma 30lat )
Fajnie się rozmawiało.

Cytat:
Napisane przez nataluska175
Ja Wam dam morze.. ja w gorach proponuje;P albo Krakow-piekne miasto, mowie Wam Dziewczyyyyyny:P
Hihi Czuje,że będzie burzliwa dyskusja nad miejscem spotkania
__________________

Edytowane przez behindblueeyes
Czas edycji: 2010-01-15 o 15:23
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 15:31   #3259
foremka001
Rozeznanie
 
Avatar foremka001
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 783
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez nataluska175 Pokaż wiadomość
Ja Wam dam morze.. ja w gorach proponuje;P albo Krakow-piekne miasto, mowie Wam Dziewczyyyyyny:P
To ja moge byc Waszym pilotem nad morzem calkiem za free Zachodnia czesc oczywiscie
Z moim TZ wreszcie normalnie gadam, moze zobaczymy sie wieczorem
A u mnie dzis zawitaja rodzice, pewnie naslucham sie o braku serca dla roslinek
__________________
foremka001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 16:24   #3260
nataluska175
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: ...koniec świata...
Wiadomości: 1 024
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez foremka001 Pokaż wiadomość
To ja moge byc Waszym pilotem nad morzem calkiem za free Zachodnia czesc oczywiscie
Z moim TZ wreszcie normalnie gadam, moze zobaczymy sie wieczorem
A u mnie dzis zawitaja rodzice, pewnie naslucham sie o braku serca dla roslinek
W koncu sie poprawilo z Tz ja dla Was specjalnie uloze plan wycieczki po Krakowie! No specjalnie dla Was

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
Między nami jest 14 lat różnicy..a poza tym on ma syna..dla mnie różnia jest do przyjęcia,ale miałam wielki dylemat jak dowiedziałam się,że jest dzieciaty Byłam w takim szoku..I podejrzewam,że ten 'szczegół' były nieciekawy dla rodziców...(jego syn mieszka w innym mieście ze swoją mamą..nigdy sie nie pobrali z M.)
Myślałam o tym dośc intensynie i stwierdziłam,że mimo to chciałabym z nim być..Chociaż zawsze się zarzekałam,że nie..nigdy..

W ogóle jeśli kiedyś doszłoby do tego,że bylibyśmy razem..to chyba nie powiedziałabym od razu rodzicom,że on ma dziecko..Echh..póki co się tym nie martwię.Bo narazie to sie na nic nie zanosi

Byłam na zakupach i sobie troszkę poprawiłam humor. I chyba mnie grypa bierze,bo niewyraźnie się czuję

Wczoraj jak zrobiłam się dostępna do zagadał do mnie W. (pisalam już tu o nim, poznaliśmy się w grudniu na impr., ma 30lat )
Fajnie się rozmawiało.


Hihi Czuje,że będzie burzliwa dyskusja nad miejscem spotkania
Behind, wybacz mi te kardynalne bledy... gubie sie z wiekami, stanami cywilnymi i posiadaniem dzieci-za duzo tu roznorodnych przypadkow ja sie zawsze zarzekalam,ze nigdy nie bede sie zadawac z zonatymi, nie bede sie angazowac i bede do takich zdystansowana.. i co z tego wyszlo? Hugo
posluchajcie sobie Pete Yorn-Lose You... ładna ta piosenka
__________________
gdy rozczarowują nas Ci, których jesteśmy najbardziej pewni...


nataluska175 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 16:26   #3261
malgoskagc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 366
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez asiaczek_ Pokaż wiadomość
To pewnie dlatego, że nie zna Go dobrze. Na pewno się przyzwyczai i kiedyś dojdzie do niej, że Wasz związek jest poważny. To tylko kwestia czasu.
no pewnie tak, ale jak sie kogoś nie zna to się go nie ocenia ale mam nadzieje, że tak jak mówisz to będzie kwestą czasu :p

Cytat:
Napisane przez nataluska175 Pokaż wiadomość
O to widze nieciekawie..
a o co poszlo z Tztem? ja weekend spedzam z ksiazka... sesja
ogólnie jak się długo nie widzimy to się kłocimy o głupoty. Tym razem, że ja się czepiam (jestem przed okresem i wtedy jestem nie do wytrzymania :P) i rozłączam się, że ja chcę gadać godzinami przez telefon i to kosztuje kupe kasy (a co poradzę, że On nie lubi gg itp.) On mówi, że: tylko ważne rzeczy! a jak można być w związku i utrzymać go rozmawijąc tylko o ważnych rzeczach a nie opowiadając o tym co się dzieje na codzień. Ja np. mam taką potrzebę - a On nie ma na to czasu i ogólnie kłociliśmy się o to długo ale w końcu wczoraj sobie wszystko wyjaśniliśmy.. zobaczymy na jak długo
bo ja np jak się pokłocimy to wolę o tym jeszcze pogadać i wyjaśnić parę spraw, a On najlepiej by się rozłaczył i dzwoni na drugi dzień jak gdyby nigdy nic - to mnie złości na maksa - bo mnie wtedy jeszcze trzyma!
(wybaczcie, że się rozpisałam - ale tak mam, gdy mnie ktoś słucha - to już chyba choroba:P:P)

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
Na pewno się przyzwyczai. Na początku to pewnie jest spore zdziwienie..ale w końcu musi byc akceptacja..
Ja osobiście nie wyobrażam sobie jaka byłaby reakcja moich rodziców..heh. Mam z rodzicami świetny kontakt, z mamą to w ogóle moge o wszystkim porozmawiac. Ale pewnie zbyt szczęsliwa to by nie była..Chociaż często podpytywałam co i jak z różnią wieku..i tak do 30tki wg niej jest ok
szanuję ich zdanie, niemniej to moje życie i właście sama musze podejmować dezycje z nim związane
ja właśnie tak samo - z mamą mam super kontakt, ale troszkę się popsuł przez mój związek. Ale moje zdanie jest identyczne jak Twoje. Normalnie jakbym sama to pisała:P

Cytat:
Napisane przez foremka001 Pokaż wiadomość
Ja proponuje nad morzem
zgadzam się:P ale środkowa część :P

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
Byłam na zakupach i sobie troszkę poprawiłam humor. I chyba mnie grypa bierze,bo niewyraźnie się czuję

Wczoraj jak zrobiłam się dostępna do zagadał do mnie W. (pisalam już tu o nim, poznaliśmy się w grudniu na impr., ma 30lat )
I co sobie kupiłaś ? :P
Ja też dziś byłam, ale po "jedzeniowe". Zaraz zrobię sobie pomidorówkę i sałatkę!
Jestem sama na weekend. Mój mężczyzna nie przyjeżdza Ja mam kupe nauki, sesja dopiero za tydzień, ale teraz te wszystkie kolokwia itp :/
malgoskagc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 16:34   #3262
nataluska175
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: ...koniec świata...
Wiadomości: 1 024
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez malgoskagc Pokaż wiadomość

ogólnie jak się długo nie widzimy to się kłocimy o głupoty. Tym razem, że ja się czepiam (jestem przed okresem i wtedy jestem nie do wytrzymania :P) i rozłączam się, że ja chcę gadać godzinami przez telefon i to kosztuje kupe kasy (a co poradzę, że On nie lubi gg itp.) On mówi, że: tylko ważne rzeczy! a jak można być w związku i utrzymać go rozmawijąc tylko o ważnych rzeczach a nie opowiadając o tym co się dzieje na codzień. Ja np. mam taką potrzebę - a On nie ma na to czasu i ogólnie kłociliśmy się o to długo ale w końcu wczoraj sobie wszystko wyjaśniliśmy.. zobaczymy na jak długo
bo ja np jak się pokłocimy to wolę o tym jeszcze pogadać i wyjaśnić parę spraw, a On najlepiej by się rozłaczył i dzwoni na drugi dzień jak gdyby nigdy nic - to mnie złości na maksa - bo mnie wtedy jeszcze trzyma!
(wybaczcie, że się rozpisałam - ale tak mam, gdy mnie ktoś słucha - to już chyba choroba:P:P)



zgadzam się:P ale środkowa część :P



I co sobie kupiłaś ? :P
Ja też dziś byłam, ale po "jedzeniowe". Zaraz zrobię sobie pomidorówkę i sałatkę!
Jestem sama na weekend. Mój mężczyzna nie przyjeżdza Ja mam kupe nauki, sesja dopiero za tydzień, ale teraz te wszystkie kolokwia itp :/
Ja tez lubie miec klarowne sytuacje, niedomowienia sa niedobre dla zwiazku. Rozmowa czyni cuda i trzeba rozmawiac, a nie momentalnie wyrzucic te niedomowienia do kosza i zyc dalej...
Glupia sesja nooo. Dopiero sie zaczelam uczyc,a juz nie moge... No ale ide, trzeba sie rozwijac:P..
__________________
gdy rozczarowują nas Ci, których jesteśmy najbardziej pewni...


nataluska175 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 16:35   #3263
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez foremka001 Pokaż wiadomość
To ja moge byc Waszym pilotem nad morzem calkiem za free Zachodnia czesc oczywiscie
Z moim TZ wreszcie normalnie gadam, moze zobaczymy sie wieczorem
A u mnie dzis zawitaja rodzice, pewnie naslucham sie o braku serca dla roslinek
Cieszę się,że już jest ok
Sama bym sie chętnie z kimś pokłóciła, hihi
Cytat:
Napisane przez nataluska175
Behind, wybacz mi te kardynalne bledy... gubie sie z wiekami, stanami cywilnymi i posiadaniem dzieci-za duzo tu roznorodnych przypadkow ja sie zawsze zarzekalam,ze nigdy nie bede sie zadawac z zonatymi, nie bede sie angazowac i bede do takich zdystansowana.. i co z tego wyszlo? Hugo
posluchajcie sobie Pete Yorn-Lose You... ładna ta piosenka
Spoko, sama juz nie nadążam
Dlatego zasada 'nigdy nie mów nigdy' pasuje jak ulał
Piosenki zaraz posłucham

Cytat:
Napisane przez malgoskagc
ja właśnie tak samo - z mamą mam super kontakt, ale troszkę się popsuł przez mój związek. Ale moje zdanie jest identyczne jak Twoje. Normalnie jakbym sama to pisała:P
Cieszę się,że ktoś myśli podobnie W końcu taka jest prawda..
Cytat:
Napisane przez malgoskagc
I co sobie kupiłaś ? :P
Ja też dziś byłam, ale po "jedzeniowe". Zaraz zrobię sobie pomidorówkę i sałatkę!
Jestem sama na weekend. Mój mężczyzna nie przyjeżdza Ja mam kupe nauki, sesja dopiero za tydzień, ale teraz te wszystkie kolokwia itp :/
2 koszule W sumie to zauważyłam,że latanie po sklepach już coraz mniej mnie bawi.
Skup się ladnie na nauce
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 19:15   #3264
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Moi rodzice od razu zaakceptowali mego TZeta (16 lat różnicy)
Co do kolokwiów to wszystkie dziewczyny pozaliczamy
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 19:52   #3265
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Moi rodzice od razu zaakceptowali mego TZeta (16 lat różnicy)
Co do kolokwiów to wszystkie dziewczyny pozaliczamy
To tylko pozazdrościć Powiedz coś więcej o Was..jak długo się znacie, ile masz lat? I w ogóle jak tam Ci się żyje ze starszym facetem
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 20:31   #3266
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Znamy się 1.5 roku, a niedługo będzie rok od kiedy jesteśmy razem
Na początku walczyliśmy z tym uczuciem no...ale jak wiadomo Miłość i tak jest silniejsza:P Więc stało się I w 2011 mamy zamiar powiedzieć sakramentalne tak
Jak mi jest, hm... cudownie ale czy to zasługa wieku, czy jego osobowości to nie wiem, na pewno to moge Wam tylko powiedzieć, że jesteśmy szczęśliwi
a latek mam 21 i studiuję wychowanie przedszkolne:P
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 20:45   #3267
nataluska175
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: ...koniec świata...
Wiadomości: 1 024
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Znamy się 1.5 roku, a niedługo będzie rok od kiedy jesteśmy razem
Na początku walczyliśmy z tym uczuciem no...ale jak wiadomo Miłość i tak jest silniejsza:P Więc stało się I w 2011 mamy zamiar powiedzieć sakramentalne tak
Jak mi jest, hm... cudownie ale czy to zasługa wieku, czy jego osobowości to nie wiem, na pewno to moge Wam tylko powiedzieć, że jesteśmy szczęśliwi
a latek mam 21 i studiuję wychowanie przedszkolne:P
Zazdroszcze^^ dzieci ma?
__________________
gdy rozczarowują nas Ci, których jesteśmy najbardziej pewni...


nataluska175 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 20:54   #3268
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Jeszcze nie ma, ale na pewno w swoim czasie się o nie wspólnie postaramy
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 21:08   #3269
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Jeszcze nie ma, ale na pewno w swoim czasie się o nie wspólnie postaramy
To już w ogole idealnie
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-15, 22:08   #3270
nataluska175
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: ...koniec świata...
Wiadomości: 1 024
Dot.: Starsi mężczyżni i młodsze kobiety... Wątek zbiorczy!

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Jeszcze nie ma, ale na pewno w swoim czasie się o nie wspólnie postaramy
to zycze powodzenia
__________________
gdy rozczarowują nas Ci, których jesteśmy najbardziej pewni...


nataluska175 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:04.