Złe wspomnienia - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2024-02-10, 19:17   #1
Zayah
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2023-08
Wiadomości: 8

Złe wspomnienia


Dziewczyny, macie może jakieś złe doświadczenia z seksem/traktowaniem przez partnera?
Złe wspomnienia? coś co chciałybyście wykrzyczeć swojemu ex, który uważa, że nic złego wam nie zrobił?
Zayah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-07, 18:18   #2
Aleera20
Raczkowanie
 
Avatar Aleera20
 
Zarejestrowany: 2014-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 55
GG do Aleera20
Dot.: Złe wspomnienia

Cytat:
Napisane przez Zayah Pokaż wiadomość
Dziewczyny, macie może jakieś złe doświadczenia z seksem/traktowaniem przez partnera?
Złe wspomnienia? coś co chciałybyście wykrzyczeć swojemu ex, który uważa, że nic złego wam nie zrobił?
Tak, od początku byłam namawiana do pierwszego razu. Ogólnie to był mój pierwszy poważny związek i niestety mega toksyczny. Poznaliśmy się w szkole. Zrobiłam to wbrew sobie i na szczęście do niczego nie doszło bo on nie umiał wsadzić. Po założeniu gumki mu opadał, proponowałam wizytę u seksuologa ale wolał brać piguły na potencję. Potem było jeszcze gorzej, mama straszyła mnie ciążą a sama wpadła w wieku 27 lat ze mną. Chciałam pójść do ginekologa mojej kumpeli, mama zmusiła mnie do wizyty na NFZ u pierwszego lepszego. Trafiłam na lekarkę starej daty. Wiecie, boleśnie przeprowadzone badanie aż krew mi poleciała z pochwy. Ktoś z klasy się wygadał i śmiali się z tej wizyty u gina. Potem zachorowałam na pochwicę, chłopak nie rozumiał i namawiał na seks. Lubił spuszczać mi się na cycki, nie lubiłam tego. Po zerwaniu wydzwaniał, wysłał mi kwiaty pocztą kwiatową. W końcu dał mi spokój. Potem szukałam miłości i każdy facet uciekał na wieść o pochwicy. Nigdy nie chciałam mieć dzieci. W końcu dzięki kumpeli poznałam starszego od siebie faceta, nie zostawił mnie gdy opowiedziałam o sobie. Oswajałam się z dotykiem, nagością. Potem seks oralny, kilka miesięcy później pierwszy raz. Trochę bolało i plamiłam. Zaczęłam korzystać z tamponów, aplikacja mnie nie boli. Niedługo idę do ginekologa.
Aleera20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-13, 19:13   #3
Dominika996_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2024-03
Wiadomości: 1
Dot.: Złe wspomnienia

Tak! Jego brak. Brak przytulenia, czułości, bliskości i oczywiście seksu. Mogłam dotykać go reką, robić loda, mogł dochodzić. On. I tylko on. Nic poza tym. Bał się ciąży. Gumkom i tabletkom nie ufał. Głupia wymówka żeby się mną nie zajmować.
Dominika996_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2024-03-14, 16:33   #4
ColourTheSmallOne
Rozeznanie
 
Avatar ColourTheSmallOne
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 600
Dot.: Złe wspomnienia

Też mam doświadczenie braku seksu. Mój ex mi go odmawiał, był niemal aseksualny przez złe doświadczenia z przeszłości, których nie chciał przepracować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
When you have built a satisfying relationship with yourself, then you have something of great worth to share with others.

Zdarza mi się zmieniać niektóre drobne fakty w moich postach, żeby nie zostać rozpoznaną.
ColourTheSmallOne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-14 17:33:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:27.