Panny Młode 2020 cz. III - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-08-06, 15:50   #91
theali
Zakorzenienie
 
Avatar theali
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 604
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez gothka152 Pokaż wiadomość
My mamy w miarę wcześnie ślub (13:30) to może nie zdążę się bardzo zestresować
Też tak mieliśmy. Spoko godzina, chociaż początkowo myślałam o późniejszej
theali jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-06, 16:40   #92
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Mam ten sam dylemat i szkoda mi tych zaliczek. To są niemałe pieniadze. Jestem w totalnej kropce...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 16:43 ---------- Poprzedni post napisano o 16:40 ----------

Już nawet mi przez myśl przechodzi by ślub wziąć w kościele a wesele przelozyc na sali np na 2021\2022 i od sprzedac termin by zaliczki odzyskać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja myślałam o weselu po roku, ale doszłam do wniosku, że to bez sensu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-06, 17:20   #93
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Chyba dajemy sobie czas do września jakoś czy odwołujemy i co zaś wymyśla bo potem kolejne rzeczy musimy załatwić, tort kwiaty itp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-06, 19:14   #94
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Chyba dajemy sobie czas do września jakoś czy odwołujemy i co zaś wymyśla bo potem kolejne rzeczy musimy załatwić, tort kwiaty itp

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No my załatwialiśmy teraz 2 tyg przed wszystko, ale dalej brak pewności... Brak słów

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-06, 19:28   #95
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Chyba bym już wolała wiedzieć że nie można robić zakaz totalny i wiem że odwołuje a nie nie wiadomo na czym się stoi do samego końca..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-06, 20:04   #96
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez Ashya_ Pokaż wiadomość
Chyba bym już wolała wiedzieć że nie można robić zakaz totalny i wiem że odwołuje a nie nie wiadomo na czym się stoi do samego końca..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja naiwnie w marcu myślałam, że w maju wirus zniknie ale teraz przynajmniej wiem, że mogę spodziewać się wszystkiego. W każdym razie - za 8 dni o tej porze będę żoną. chyba, że mi księdza zamkną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-06, 20:29   #97
Ashya_
Zakorzenienie
 
Avatar Ashya_
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 4 242
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Ja naiwnie w marcu myślałam, że w maju wirus zniknie ale teraz przynajmniej wiem, że mogę spodziewać się wszystkiego. W każdym razie - za 8 dni o tej porze będę żoną. chyba, że mi księdza zamkną.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zazdroszczę że 8 dni tylko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
`Jedyna niesłuszna w niej rzecz to to, że zapomina ile jest warta..`
Ashya_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-08-06, 22:38   #98
angellka
Zadomowienie
 
Avatar angellka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 143
GG do angellka
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Część dziewczyny nadrobienie zaległości zajeło mi prawie 3 h. Rzadko odpalam kompa a apka Wizazu na tel praktycznie mi nie działa.

Gratulacje wszystkim dziewczyną które w lipcu zostały żonami
Wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Miałam sporo wiadomość z poprzedniego wątku do za cytowania, ale odpisze na wszystko grupowo.

Przez ostatni miesiąc miałam bardzo dużo pracy i cięzko mi się ze wsyztkim wyrobić.
Za tydzień moja przyjaciółka ma wesele. W lipcu byłam z nią odebrać jej suknie, pojechałyśmy w góry na babski weekend i zrobiłyśmy jej panieński. Dzisiaj sobie kupiłam sukienkę na jej wesele, a jestem świadkową. Zazdroszczę jej bardzo, że za tydzień bedzie mieć to już za sobą, chcoiaż widzę ile stresu ją to kosztuje, odmowy gości, nowe resrtykcje.
My nasze z maja przełożyliśmy na październik. No i bardzo sie teraz stresuję, wręcz żałuje że nie przełożyliśmy na lato i że już bym miała to wszystko za sobą.
Zamiast się cieszyć to martwię się co będzie Straszą, że na jesieni może być jeszcze gorzej. Nie chce już przekładać ślub, ale na weselu też mi zależy, ew mógłby być sam ślub w jakimś egzotycznym miejscu, ale latać też nie można
Odwołać zupełnie wszystko i poczekać aż się troche uspokoi ? Przełożyć, ale kiedy będzie dobrze ? Zrobić wszystko w październikowym terminie i poprostu kto przyjdzie ten bedzie ? Mam straszny mętlik w głowie. Dzisiaj się pożarłam z Tż, bo on nierozumie mojego stresu. Mówi że zobaczymy co bedzie, ale to jak ten dzień ma wyglądać zalezy od nas.
Na maj miałam wszystkie większe rzeczy załatwione. Poinformowaliśmy gości że przekładamy na 24.10 i że wiecej szczegółów podamy na koniec sierpnia. No i niewiem na co się nastawiać :/
Nasi rodzice mają 70+, chce żeby byli, ale nie chce ich narażać.

Przepraszam za chaotyczną wypowiedz

Cytat:
Napisane przez fdg Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Mam zaplanowany ślub na 24.10 i drżę na myśl o tym, co wymyślą nasi rządzący...

Ślub odbędzie się tak, czy owak, ale przyznam się, że zależy mi też na weselu. Tyle przygotowań, planowania, emocji...
Witaj w klubie, ta sama data i te same rozterki.
__________________
angellka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-07, 07:22   #99
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Widzę, że sporo nas jest na październik uważam, że trzeba jeszcze troche poczekać min do września i zobaczyć jak się sytuacja rozwinie. Z tego co widzę bardzo dużo osób odmawia więc się nawet już nie nastawiam na wesele bardziej na obiado-przyjęcie. Wg mnie kościołów nie powinni zamknąć więc ślub się odbędzie jestem dobrej myśli. Jeżeli o wesele chodzi to w tej sytuacji co jesteśmy wszystkie lepiej, żeby całkowicie zakazali wesel bo przynajmniej odzyska się zaliczki, a przy rezygnacji wszystko przepada...ogólnie to z drugiej strony źle, że puścili te wesela bo narobili nam ogromnej nadziej i chyba mało kto się spodziewał, że na lato będą znowu ograniczenia
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-07, 07:33   #100
Temperament
Zadomowienie
 
Avatar Temperament
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 1 088
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

U mnie listopad i tez nie wiemy co robić. Początkowo mieliśmy mieć 180 gości, zaprosiliśmy około 150 osób (nie robiliśmy zaproszeń papierowych tylko stronę internetową w formie zaproszenia i na razie nie robimy zaproszeń). Dodatkowo dowiedziałam się, ze dziewczyna z zespołu, który ma grać na naszym weselu zaszła w ciąże i odchodzi... Wybraliśmy ich głównie ze względu na nią. Ten rok jest taki pechowy
Temperament jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-07, 07:49   #101
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Ja się cieszę, że nie przełożyłam na jesień, zimę, ale co z tego? Strefy mają aktualizować 2x w tygodniu. Mogą mi więc jeszcze dwa razy zmienić plany, a został... równy tydzień.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-07, 08:17   #102
kolorowa90
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 609
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Myślę, że na spokojnie na sierpień można się szykować, te ogniska co są to te największe, np w mazowieckim tez jest stosunkowo bardzo dużo przypadków, a całe województwo jest na zielono. To się nie zmieni tak, że za tydzień będzie 3/4 Polski na czerwono. Trzeba mieć choć troche optymizmu
kolorowa90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-07, 08:24   #103
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Myślę, że na spokojnie na sierpień można się szykować, te ogniska co są to te największe, np w mazowieckim tez jest stosunkowo bardzo dużo przypadków, a całe województwo jest na zielono. To się nie zmieni tak, że za tydzień będzie 3/4 Polski na czerwono. Trzeba mieć choć troche optymizmu
Ciężko mieć optymizm. Zwłaszcza, jak się już raz przekładało, a potrafili aż dwa dni wcześniej poinformować o dzieleniu na strefy. I zmniejszeniu liczby gości z 150 na 100 czy 50. To nie jest poważne, ale to tylko pokazuje, jak nasz rząd sobie pogrywa. Przecież na sobotnie wesela w czwartek były już wszystkie zakupy porobione. Goście nastawieni. I co teraz z tym?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-07, 08:29   #104
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Korzystając z tego, że tz śpi, MAZ mój xd
To powiem wam że nasze wesele było bardzo udane, czas do północy był świetnie wyważony, po północy już było mi cięzko.
Moja świadkowa odwaliła TAAAAKA maniane ze wstyd mówić, napisze wam później, bo teraz nie bardzo mam czas.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-07, 08:46   #105
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Korzystając z tego, że tz śpi, MAZ mój xd
To powiem wam że nasze wesele było bardzo udane, czas do północy był świetnie wyważony, po północy już było mi cięzko.
Moja świadkowa odwaliła TAAAAKA maniane ze wstyd mówić, napisze wam później, bo teraz nie bardzo mam czas.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
Gratuluję! I czekam na dłuższą relację.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-07, 08:59   #106
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Korzystając z tego, że tz śpi, MAZ mój xd
To powiem wam że nasze wesele było bardzo udane, czas do północy był świetnie wyważony, po północy już było mi cięzko.
Moja świadkowa odwaliła TAAAAKA maniane ze wstyd mówić, napisze wam później, bo teraz nie bardzo mam czas.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
Super, że jesteś zadowolona
Czekamy na długą relację.
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-07, 11:39   #107
angellka
Zadomowienie
 
Avatar angellka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 143
GG do angellka
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez kolorowa90 Pokaż wiadomość
Widzę, że sporo nas jest na październik uważam, że trzeba jeszcze troche poczekać min do września i zobaczyć jak się sytuacja rozwinie. Z tego co widzę bardzo dużo osób odmawia więc się nawet już nie nastawiam na wesele bardziej na obiado-przyjęcie. Wg mnie kościołów nie powinni zamknąć więc ślub się odbędzie jestem dobrej myśli. Jeżeli o wesele chodzi to w tej sytuacji co jesteśmy wszystkie lepiej, żeby całkowicie zakazali wesel bo przynajmniej odzyska się zaliczki, a przy rezygnacji wszystko przepada...ogólnie to z drugiej strony źle, że puścili te wesela bo narobili nam ogromnej nadziej i chyba mało kto się spodziewał, że na lato będą znowu ograniczenia
Tak ja chyba poczekam do połowy września i zdecydujemy. Albo wyślemy gością info że robimy, albo że odwołujemy. My nie podpisaliśmy aneksów do umów, zmiany terminów załatwione na telefon. Teraz cieszę się że nie nalegalam na te aneksy, bo w umowach widnieje majowa data, a wtedy był zakaz imprez i zamknięte restauracje. Łudzę się że dzięki temu będę w razie co mogła odzyskać zaliczki.
Cytat:
Napisane przez angeegna Pokaż wiadomość
Ciężko mieć optymizm. Zwłaszcza, jak się już raz przekładało, a potrafili aż dwa dni wcześniej poinformować o dzieleniu na strefy. I zmniejszeniu liczby gości z 150 na 100 czy 50. To nie jest poważne, ale to tylko pokazuje, jak nasz rząd sobie pogrywa. Przecież na sobotnie wesela w czwartek były już wszystkie zakupy porobione. Goście nastawieni. I co teraz z tym?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masz rację to jest nie poważne co oni wyprawiają. Angeegna ciesz się że za tydzień już będziesz po. Może przez ten tydzień nic się nie wydarzy. Trzymam kciuki.


Tinker gratulacje 🥂

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
angellka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-07, 14:27   #108
ines45
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Hej dziewczyny
Do tej pory tylko Was podczytywałam, a sama się nie odzywałam.
Do mojego ślubu jeszcze dwa tygodnie, nie mam pojęcia, co się jeszcze wydarzy Nie mam nawet siły nic organizować i nic załatwiać, bo nawet się nie chcę nastawiać, chciałabym tylko, żeby to już minęło
ines45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-07, 14:54   #109
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

U mnie dziś, tydzień przed, jedna osoba odpadła bo nie chce być rejestrowana przez sanepid. To w ogóle weszło?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-08-07, 15:06   #110
ines45
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 6
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Chyba tylko w tych żółtych/czerwonych strefach.
ines45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-07, 15:17   #111
angeegna
Zakorzenienie
 
Avatar angeegna
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 3 845
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez ines45 Pokaż wiadomość
Chyba tylko w tych żółtych/czerwonych strefach.
Też mi się tak wydaje i tak też napisałam tej osobie, ale nigdy nie zamierzałam nikogo błagać o obecność.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
angeegna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-07, 15:25   #112
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Póki co mam tylko takie zdjęcie, z telefonu. Nie wiem kiedy będę mieć od fotografa inCollage_20200807_162350789.jpg

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-07, 17:26   #113
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Jeśli chodzi o moją świadkowa - nawaliła się jak meserszmit, oprócz tego cały czas mnie olewała i np. 5 min przed ślubem gadała przez telefon, ja 3 razy ją prosiłam o to, żeby poszła do altany i zobaczyła czy wszyscy goście siedzą i przyszła mi powiedzieć, i za 3 razem jak już się wzburzyłam to ona do telefonu "później do ciebie zadzwonię bo tu się nie da rozmawiać"
Miała strasznie zazdrosnego partnera który nie pozwolił jej zapozowac ze świadkiem do zdjęcia a jak poszłyśmy na kilka zdjęć przed sale we dwie, a jej partner palił i gadał, to potem się z nim z pół godziny kłóciła i "no powiedz mu ze byłyśmy na zdjęciach no!"
Oprócz tego wywaliła się po pijaku przy stole wstając i wylała na siebie dzbanek soku. Cały czas deptała mi suknie, baaaardzo blisko do mnie podchodziła, ja mówię depczesz mi suknie, a ta że wcale nie, ciągnęła mnie za rękę, ja z kimś stoję i gadam a ona chodź, chodź szybko! Chodź! Ja mówię zaraz, rozmawiam, a ona " chooodz, chooodz ". zgubiła telefon, chyba z 10 razy mi mówiła że zgubiła telefon, ja jej mówię to szukaj a ta "no ale zgubiłam telefon". Co ja, miałam pod stół wejść i jej telefonu szukać? Okazało się że cały czas jej facet miał ten telefon. zaczepiała każdego faceta, do świadka mówiła, że przecież mogą zostać na noc razem w pokoju jak zgasiła świeczki to pół godziny chodziła i mówiła, że oparzyła sobie nos
A na koniec hit: wesele się skończyło, my biegamy, zegnamy gości, wydajemy ciasto, no w wuj roboty, a ta siedzi i je... Ja jej mówię, żeby mi chociaż przyszła podawać pojemniki, a ta nawalona "przecież masz męża" xddd
kelnerzy pakują jedzenie do pojemników, a ta "panie kelner, proszę mi dać z 5 pojemników bo ja jestem pazerna i wezmę wszystko", zaczęła pakować naprawdę WSZYSTKO, to nie tak, że ja jej żałuję. Ja i tak bym jej dała jedzenie zapakowane, bo dużo tego zostało, ale no ludzie trochę kultury. I to nie było tak, że wzięła sobie trochę do pudełka, tylko autentycznie pakowała na styk, upychała, żeby się zmieściło. Np 2-3 półmiski do jednego pojemnika, byle jak najwięcej się zmieściło. Jak już spakowała takie wypchane żarciem pojemniki do auta, to i tak chodziła i wyszukiwała jakieś resztki i co chwilę "a mogę to wziąć, a mogę to, ja jestem pazerna, wiem?" Zbierała z talerzy jak np. Kotlet był tylko troche ruszony potem wypadło jej z opakowania z 5 kotletów to zostawiła na środku podłogi, podobnie np. Butelki z piciem, te szklane - mamy ich multum, więc normalne że bym jej dała, każdemu dawałam, a ona wynosiła co chwilę te butelki i myślała że nie widzę. Potem wzięła z 10 i mówi że weźmie dla brata, mamy, bo oni nie mają takich luksusów (?). A potem znowu, może te 2 pepsi? A może te mirindy co stoją? A tego sprajta może sobie wziąć? I łącznie też nam wyniosła z wesela ok 25 tych butelek
Na samym końcu mówi że ona weźmie pepsi dla brata bo chłopak od 16 czeka... I okazało się że ten brat od 16 czekał gdzieś na parkingu aż się wesele skończy ja mówię cooo, czemu nam nie powiedziałaś, no przecież by się znalazł obiad dla niego (no dodatkowo że 3 osoby się nie pojawily w ogóle), jak nie chciał wchodzić to byśmy mu chociaż picie zaniesli, ciasto jakieś, a on od 16 do 1 do stał na parkingu z tyłu hotelu
Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez tinkerver2
Czas edycji: 2020-08-07 o 17:53
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-07, 18:00   #114
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Bardzo ładnie wyglądaliście
A ta świadkowa to jak oderwana od pługa. To jakaś dalszą znajoma, rzadko spotykana? Mega niekulturalne zachowanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-07, 18:46   #115
PaniAuto
Rozeznanie
 
Avatar PaniAuto
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 885
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Póki co mam tylko takie zdjęcie, z telefonu. Nie wiem kiedy będę mieć od fotografa Załącznik 7724229

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
Tinker wyglądałaś obłędnie.

Co do świadkowej to bardzo współczuję. Strasznie się zachowała. Mam nadzieję że mimo wszystko będziesz wspominać ślub jako piękne przeżycie a nie tylko problemy z nią. Okropne buractwo z niej wyszło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
PaniAuto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-07, 18:48   #116
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Bardzo ładnie wyglądaliście
A ta świadkowa to jak oderwana od pługa. To jakaś dalszą znajoma, rzadko spotykana? Mega niekulturalne zachowanie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dzięki
Właśnie nie, to jest bardzo dobra koleżanka ze studiów, która na imprezach sączyła jedynie piwo smakowe

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-07, 19:13   #117
gothka152
Zakorzenienie
 
Avatar gothka152
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Dolina Dzikiej Róży
Wiadomości: 19 132
GG do gothka152
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

tinkerver pięknie wyglądaliście

My jutro
__________________
17. 09. 2016 r.
Mieszkamy razem
07. 08. 2018 r.
08. 08. 2020 r.
Tekla


15/2023
gothka152 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-07, 19:55   #118
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Aaa, dodatkowo już po weselu, jak wszystkich pożegnaliśmy, poszliśmy do pokoju, rozebraliśmy się, zaczęliśmy się myć, 3 razy wracała, bo..
zapomniała zakrętki/zatyczki od perfum (xd), przedtem bo zapomniała dać nam koperty, szukała butów, za każdym razem siedząc po 15-20 min gadając od rzeczy zupełnie, my jej mówimy, że słuchaj, umówimy się po wszystkim na spokojnie, pogadamy, bo jesteśmy zmęczeni/zestresowani/śpiący/chcemy pobyć we dwoje, jak mąż i żona, na co ta nono, ja już się będę zbierać, już idę, a w ogóle to... Ostatni raz to już leżeliśmy w łóżku, światło zgaszone, a tu puk puk puk, śpicie? BO JA ZAPOMNIAŁAM ZATYCZKI OD PERFUM!
No masakra. Normalnie już jej wprost powiedziałam, że słuchaj, chcemy już iść spać, trzeci raz wracasz, zastanów się czy to wszystko, bo idziemy spać i nie będę więcej drzwi otwierać.
A ta
A jak coś zapomnę to będę dzwonić
I rzeczywiście dzwoniła ale już nie odbierałam, pewnie znowu jakaś głupota

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-07, 22:04   #119
Asinsky
Raczkowanie
 
Avatar Asinsky
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 49
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Szkoda mi panien młodych, które mają ślub niebawem i przez pandemię czekają w niepewności. Mój ślub jest jutro i bez koronawirusa przez ostatnie 2 tygodnie było dużo nerwów. Dziś nawet płakałam przez świadkową. Trzymajcie za mnie kciuki jutro.
Asinsky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-08-08, 00:14   #120
Efkakam
Zadomowienie
 
Avatar Efkakam
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 1 288
Dot.: Panny Młode 2020 cz. III

Tinkerver2 - świadkowa, jak z horroru... W każdym razie gratuluję i mam nadzieję, że wszystko inne było świetnie, a ten niesmak nie będzie długo tkwił w pamięci
Asinsky - powodzenia! Jutro tylko na ślubie będzie stres, wesele będzie już na luzie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Efkakam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-02-11 23:56:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:52.